Page 68

jaro 2018

Sport

„Superstór“ pro cyklisty Také přemýšlíte, kde sídlí všechny velké eshopy, které vídáte na prvních místech vyhledávačů? O jednom z nich víme, že v Hradci Králové!

PRODEJ S helmou Uvex City Light vás rozhodně nikdo nepříhlédne má totiž vestavěné LED osvětlení. Bezpečností faktor je u této značky standardem.

V Bikeru (největší hradecké kamenné prodejně s  koly) nevíte kam s očima, přestože mají vystavenou jen malou část sortimentu. Tyhle věci se prostě nedají kupovat jen online. Osedlat, osahat, pohladit, vyzkoušet! V Bikeru umí spojit tyhle věci dohromady – jejich eshop boduje v hodnocení Heureky (99 %).

SERVIS Servisované a čisté kolo prostě jede líp. To je stará pravda. Servis královéhradeckého Bikera je skvěle vybavený a  neradi tu říkají ne. To znamená, že vás obvykle nevyženou, když přijedete s  kolem na opravu bez ohlášení. A má to logiku, rozbité kolo většinou o sobě taky nedává vědět s čtrnáctidenním předstihem. Navíc už od druhého nejlevnějšího servisního balíčku máte mytí zdarma. Svoje kolo pak nepoznáte!

99% www.bikero.cz Skvělá vychytávka - láhev Fidlock. Magnetický zámek jde použít tam, kde se s košíčkem nevejdete. Konec vypadávání láhve během divoké jízdy. Navíc se trefíte na „první dobrou“.

PŘEDVÁDĚCÍ AKCE

Focus Bold 2 Electric MTB - německá technologie ve službách zástupce střední třídy elektrokol.

66

Pokud vám nestačí možnost si jakékoliv kolo vyzkoušet fyzicky v obchodě nebo na cyklostezce v blízkosti Bikera, vyražte na testovací dny na hory. Pro letošek jsou ve hře minimálně dvě akce – oficiální demotým značky Rocky Mountain přijede předvést, co tyhle kanadské skvosty umí v  terénu a  podruhé se představí sortiment německého Focusu. Sledujte Facebook a včas se dozvíte, kdy a kde. Jedinečná šance pro ty, kdo se letos chystají koupit nové kolo.

Quartier 1/2018  

V sedmém vydání přinášíme rozhovor s herci Ljubou Krbovou a Pavlem Rímským. Další skvělé rozhovory jsme udělali s loutkářkou Annou Novákovou...

Quartier 1/2018  

V sedmém vydání přinášíme rozhovor s herci Ljubou Krbovou a Pavlem Rímským. Další skvělé rozhovory jsme udělali s loutkářkou Annou Novákovou...

Advertisement