Page 1


Olimpiyat Anneleri Projesi: Yazarlarımızdan Tuluhan TEKELİOĞLU ile Türkiye’ de Olimpiyat Sporlarına katılmış sporcuların anneleri ile röportajlar gerçekleştirecektir. Bu röportajlar ile yaratacağımız contentleri Turkuvaz Medya Grubu dahilindeki tüm mecralarda kullanarak etkinliği ve erişimi artacaktır. Olimpiyat Anneleri projesinde annelerin 1 senelik temizlik ihtiyaçlarını P&G tarafından karşılaması takdirde proje için çok önemli olan WOMM etkisi yaratması için fazlasıyla katkısı olacaktır. Projemiz için açacağımız Twitter, Facebook ve Pinterest hesapları ile röportajları teaser olarak paylaşabileceğimiz gibi bu sayfalarda düzenlenecek bir yarışma ile katılımcı takipçi sayısına erişmiş olacağız. Örneğin; röportaj yapılan anneler arasından yurt dışına çıkabilecek olanları arasında yapacağımız oylama ile ilk 4 anneyi P&G Londra Olimpiyatlarına katılmasını sağlanabilir.


Olimpiyat Anneleri – Print Medya Kullanımı

Olimpiyat Anneleri Projesi dahilinde toplamda 20 Anne ile yapılacak röportaj arasından markanın onay verdiği 4 röportajı Sabah Gazetesi Pazar Eki’ ne tam sayfa olarak Tuluhan Tekelioğlu ile birlikte taşıyacağız.


Olimpiyat Anneleri – Görsel Medya Tv Kullanımı

Turkuvaz Medya Grubu mecraların A Haber de yayınlanan Yaşasın Hafta Sonu programının arkasından sunucunun yönlendirmesiyle maksimum 5 dakikalık röportaj görüntülerine yer vereceğiz. Bu görüntülere girerken ve çıkarken P&G reklam spotu kullanılacaktır. Ayrıca bu yayın içerisinde 1 adet alt bant kullanımı gerçekleştirilecektir. Tüm bu yayınlar 4 hafta sonu yayınlanmak üzere toplamda 4 frekans olacaktır.


Olimpiyat Anneleri – Dijital Medya Kullanımı

Sabah.com.tr altına açacağımız sabah.com.tr/olimpiyatanneleri sayfasına 20 anne ile gerçekleştireceğimiz tüm bu röportajların görüntülerine yer vereceğiz. Röportajlar, Video ve Fotoğraf olarak 3 alt kategorinin olacağı bu sayfa tamamen P&G page skinleri ile giydirilecektir. Ayrıca bu sayfaya yönlendirme ise sabah.com.tr advertorial alandan yapılacaktır. 1 ay yayında kalacak bu sayfanın erişimini artırmak adına 300x250 px alandan yönlendirme yapılacaktır (5.000.000 imp.).

Olimpiyat Anneleri projemiz için sosyal medya hesaplarının (Twitter, Facebook, Pinterest) açılmasıyla birlikte proje zamanında bizim tarafından yönetilecektir. Proje bitiminden sonra P&G’ nin sosyal medya ajansına hesap devredilecektir.


Bütçe


TEŞEKKÜRLER


Olimpiyat Anneleri  

Olimpiyat Anneleri