Page 1


Uluırmak Yabancı Dil Okulları anadiliniz üzerinden, dili bir bütün olarak ele alıp hızlı ve kolay bir iletişim becerilerinizi geliştirir. UDK’da ilk dersten itibaren İngilizce konuşmaya başlarsınız. Uluırmak Yabancı Dil Okullarında, İngilizce öğretimi Avrupa Dil portfölyösü üzerinden EN HIZLI, EN GERÇEK ve EN KOLAY metodlar kullanılarak yapılır.

Uluırmak Yabancı Dil Okulları, başta İngilizce olmak üzere dünyaya yön veren tüm yabancı dillerin eğitimini vermektedir. Uluırmak Yabancı Dil Okullarında, genel Yabancı dil eğitiminin yanı sıra, hem ulusal hem de uluslararası yabancı dil sınavlarına hazırlık grupları bulunmaktadır.


GENEL YABANCI DİL PROGRAMLARI


Dil eğitimini ezberci olmaktan çıkarıp, etkin ve kalıcı hale getirmenin amaçlandığı Genel Yabancı Dil programlarının eğitim süreci, dili günlük alanda kullanma becerilerini geliştirme üzerine kuruludur. Bu prensiple dersler iki temel adımda işlenir; birinci adımda öğrencilere gerekli yapılar öğretilerek dile hakim olmaları sağlanır. İkinci adımda ise bu yapıların aktif biçimde kullanılması amaçlanır. Alanında uzman, formasyon sahibi eğitmenlerimiz tarafından derslerde okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerine eşit oranda ağırlık verilerek kursiyerlerimizin hedeflenen dil seviyesine ulaşması amaçlanır. Bu amaç doğrultusunda kelime haznesini geliştirici "VOCABULARY", akıcı konuşmaya yardımcı "CONVERSATION", okuma becerisini geliştirici "READING", iki dil arasında kıyaslama yapmayı sağlayan “TRANSLATION" ve son olarak da günlük hayatta en çok gereksinim duyulan 10 konu üzerinde dilin aktif olarak kullanılmasına yardımcı "DAILY LIFE EXPERT" sınıflarımız kursiyerlerimizin hizmetine ücretsiz olarak sunulmaktadır. GENEL YABANCI DİL EĞİTİMİ VERİLEN DİLLER;

TÜRKÇE

İNGİLİZCE

ALMANCA

FRANSIZCA HOLLANDACA ARAPÇA

UDK’da yukarıda bahsi geçen dillerin yanı sıra RUSÇA, JAPONCA, İSPANYOLCA gibi dillerde de özel ders seçenekleriyle eğitim imkanları mevcuttur.

GENEL BİLGİLER Haftada 6, 8 ve 12 saat seçenekleri

72 saat x 45 dakikalık dersler

4 - 18 kişilik sınıflar

Her yaş grubuna farklı sınıflar

3 ay, 6 ay, 9 ay ve 12 ay seçenekleri

Genel Yabancı Dil Grupları; Hafta sonu eğitim gruplarımız, bir kuru 72 saatten oluşan dilimler şeklinde tasarlanmıştır. Bu 72 saatin 24 saati konuşma “SPEAKING” etkinliklerinden oluşmaktadır. Öğrencilerin beklenti ve istekleri doğrultusunda 24 saat “WRITING” (Yazma) 24 saat “LISTENING” (Dinleme) dersleri düzenlenerek her bir eğitim basamağı 120 saate tamamlanır. Hafta içi eğitim gruplarımız, kursiyerlerin ihtiyaçları doğrultusu sabah saat 09:00’dan akşam 21:00’e kadar programlanabilmektedir.

UDK, eğitim verdiği tüm genel yabancı dil programlarında konuşma garantisi verir. Buna ek olarak kursiyerin toplam kurs saatinin %90 ve üstü devamlılığına rağmen başarısız olduğu kuru tekrar alma imkanı tanır.

KURSİYERE ÖZEL

UDK, eğitim verdiği kursiyerlerine hafta sonlarına ücretsiz sosyal kulüp üyelikleri verir. Böylece, kursiyer derste öğrendiği bilgileri farklı bir ortamda kullanma ve geliştirme şansı elde eder.

Avrupa Dil Pasaportu

Ücretsiz ders kaynakları

Ücretsiz sinema kulübü üyeliği


Haftada 2 - 4 ssat seçenekleri

BREAKFAST FOR LEARNING, UDK ‘nın FCEL - First Class English Learning (Birinci Kalite ingilizce Öğrenimi) eğitimlerinden ilkidir. Öğrenci ya da öğrenciler YABANCI EĞİTMENLERİYLE beraber sınıfta öğrendiklerini sabah kahvaltısı esnasında KONUŞMA PRATİĞİ olarak pekiştirirler. UDK, FCEL eğitimi için Aksaray’ın en güzide mekanları sizler için önceden seçmiştir. Bu eğitimler esnasında önemli olan nokta, eğitimin dört duvar arasından çıkarılarak sosyallaşmesi sağlanmaktadır.

60 dakikalık dersler

2 - 4 kişilik kahvaltılar

18 yaş üstü

3 ay, 6 ay, 9 ay ve 12 ay seçenekleri

İhtiyaca göre değişkenlik gösterir

45 dakikalık dersler

SOS, UDK'nın özel derse ihtiyaç duyan öğrencilerine sunduğu hizmettir. Bu hizmette Uzman eğitmen kadromuz öğrenciyle birebir çalışmalar yaparak planlanan takvim içerisinde hedefe ulaşılması sağlanılır. Özel dersler okul destek dersleri olabileceği gibi, hazırlık atlama ve / veya akademik sınav programları içinde verilmektedir.

UDK AYRICALIĞI GARANTİLER;

Bire bir sınıflar

Her yaş grubuna farklı sınıflar

Haftalık veya aylık seçenekler


AKSARAY’DA BİR İLK! Başlangıç seviyesi & Dili kabul aşaması Genel dil kullanımlarının öğrenilmesi & basit kalıplar Belli bir konuda konuşma yapabilme becerisi Diyaloglarda konuşmayı devam ettirme becerisi Üst düzey dil becerisi geliştirme

UDK GENEL İNGİLİZCE grupları her ay bir grade bitirecek şekilde 12 aşamadan oluşur ve 12 ay sonunda kişiler, gündelik hayatlarını çok rahat şekilde idame edecek, akıcı konuşmalarda yer alacak yabancı dil kullanım becerisini edinirler. UDK’da dünyanın kabul ettiği markaların kaynakları kullanılır ve eğitim sıkıştırılmadan olgunlaşarak verilir. Böylece, bireylere öğrendikleri kullanımları tekrar şansı verilir. Dersler bünyesinde YABANCI EĞİTMENLER tarafından yapılan speaking derleri sayesinde eğitimler REAL LIFE (Gerçek kesit) hali alır. Siz de UDK’nın ayrıcalık dünyasındaki yerinizi alın...

DA AKSARAY TEK

EN İYİ YABANCI EĞİTMENLER EŞLİĞİNDE

ve edinme


AKADEMİK SINAV PROGRAMLARI


YDS

YDS programımızda eğitimin temeli, sınavda başarılı olmanın yolunun iyi bir dilbilgisinin yanı sıra, zamanı etkili kullanma ve test pratiğinden geçtiği bilinci üzerine kuruludur. Bu prensiple, alanında uzman eğitmenlerimiz sınavın teknik ve bilimsel altyapısının anlaşılması amacıyla çıkmış soruların pratik çözümleri üzerine odaklanırken kurumumuzca hazırlanan özgün sorular yardımıyla çözümlerin anlaşılmasını kalıcı hale getirirler. Geniş ve dar kapsamlı testler sayesinde öğrenci gelişimi takip altında tutulur ve kursiyerlerimizin soru çözme hızlarında yükselme sağlanır. Öte yandan, kursiyerlerimize verilen ONLINE EĞİTİM saye sinde, bilgisayar başında her nerede olurlarsa olsunlar kaçırdıkları veya tekrar etmek istedikleri her konuyu inceleme şansı bulurlar. ONLINE ortamda bulunan soru bankamızın 50.000 soru içerikli arşivinde sınırsız soru cevaplama imkanı bulurarak eksik kaldıkları noktaları giderirler. Yeterli YDS altyapısına sahip olmayan kursiyerlerimiz içinde çözüm seçeneklerimiz mevcuttur. YDS - 1 olarak bilinen ön hazırlık gruplarımızda toplamda 48 saate kadar yapılan dersler neticesinde adaylar 144 saatlik YDS - 2 gruplarına başlarlar.

GENEL BİLGİLER Haftada 6, 8 ve 12 saat seçenekleri

144 saat x 45 dakikalık dersler

4 - 18 kişilik sınıflar

21 Yaş üstü gruplar

3 ay ve 6 ay seçenekleri

Akademik Sınav Dil Grupları; Kursiyerlerimizin beklentilerine yönelik olarak yoğunlaştırılmış veya uzun vadeye yayılmış gruplarımızda adaylarımıza eğitim verilmektedir. Aksaray’ın alanında en iyi SINAV EĞİTMENLERİNİ sizlerle buluşturan UDK, %100 kazanma garantisi vererek bu alanda ne kadar iddialı olduğunu da ortaya koyuyor. Türkiye’nin önde gelen kurumlarıyla bu alanda yeniliklere imza atmak için kurumsal ortaklıklar kurulmakta ve AR-GE çalışmaları yapılmaktadır.

YDS’ye kimler girebilir? » Doçent, doktora ve sanatta yeterlik adayları. » Yüksek lisans programlarına girecek lisans programı mezunları. » Lisans programlarının son sınıfında veya son sınıftan bir önceki sınıfta okuyan öğrencilerden yüksek lisans ya da doktora öğrenimi görmek isteyenler.

KURSİYERE ÖZEL Ücretsiz gramer ve alıştırma kitabı

Soru Bankası & 50 bin soru

Online dershane (100 saat)


IELTS & TOEFL

IELTS ve TOEFL geçen yıllara kadar eğitim hayatlarına İngiltere veya Kanada üniversitelerinde devam etmek isteyen öğrencilerden talep edilen uluslararası bir sınavken geçtiğimiz yılla birlikte ÖSYM’nin verdiği denklikle beraber TOEFL, ülkemizde YDS’ye bir alternatif haline gelmiştir. IELTS nedir? Sınav 60 dakikalık reading (Okuma), 60 dakikalık listening (Dinleme), 30 dakikalık writing (Yazma) ve speaking (Konuşma) bölümlerinden oluşur. Toplam sınav süresi Akademik IELTS formatı için 2 saat 45 dakikadır ve tamamen kağıt üzerinde uygulanır. TOEFL nedir? Sınav 70 dakikalık reading (Okuma), 60 dakikalık listening (Dinleme), 30 dakikalık writing (Yazma) ve 20 dakikalık yapı (Dilbilgisi) bölümlerinden oluşur. UDK IELTS ve TOEFL programları nasıl işler? • IELTS ve TOEFL sınavına hazırlık sürecinde sınav için gerekli olan writing, reading, listening, speaking ve vocabulary (Kelime) ana becerileri üzerine yoğunlaşılan bir program izlenir. • Hazırlık sürecinde kursiyerlerin sınav korkusundan kurtulması sağlanır ve sınavın karakteristiğine uygun çözüm yöntemleri öğretilir. • Kursiyerlerimizin yüzyüze konuşma pratiği yapabilmesi için konusunda uzman YABANCI eğitmenlerimiz gün boyu merkez binamızda hizmet vermektedir. • Aynı sınav koşulları altında çalışmaya alışabilmeleri için program süresince kursiyerlerimize okuma, yazma becerileri üzerine yoğunlaşan alıştırmalar ödev olarak verilir ve bu ödevler üzerinde çalışılarak kursiyerin gelişimi takip edilir. Kurs sonunda adaylar, • İngilizceyi daha etkili konuşabilecek, • Duyduğunu ve okuduğunu daha kolay anlayabilecek, • Daha doğru konuşup yazabilecek, • Üzerinde en çok çalışmaları gereken noktaları anlayacak • Sınava kendilerine güvenli bir şekilde girecek ve yüksek

GENEL BİLGİLER Haftada 6, 8 ve 12 saat seçenekleri

120 saat x 45 dakikalık dersler

4 - 18 kişilik sınıflar

18 Yaş üstü gruplar

2 ay ve 3 ay seçenekleri

Akademik Sınav Dil Grupları; Kursiyerlerimizin beklentilerine yönelik olarak yoğunlaştırılmış veya uzun vadeye yayılmış gruplarımızda adaylarımıza eğitim verilmektedir. Aksaray’ın alanında en iyi SINAV EĞİTMENLERİNİ sizlerle buluşturan UDK, %100 kazanma garantisi vererek bu alanda ne kadar iddialı olduğunu da ortaya koyuyor. Türkiye’nin önde gelen kurumlarıyla bu alanda yeniliklere imza atmak için kurumsal ortaklıklar kurulmakta ve AR-GE çalışmaları yapılmaktadır.

KURSİYERE ÖZEL Ücretsiz ders materyalleri

Özel ders seçenekleri

Online öğrenci takip sistemi


LYS-5

LYS-5, üniversite sınavı sonucunda YABANCI DİL alanında üniversite eğitimini devam ettirmek isteyen öğrencilerin girmeleri mecburi olan ÖSYM sınavıdır. LYS-5, 20’si yabancı dili kullanma bilgisini; 60’ı ise yabancı dili kullanma becerisini içeren toplam 80 sorudan oluşmaktadır. Adaylarımız her yılın Eylül ayının 3. haftası itibariyle derslerine başlar ve 9 aylık eğitim süresince 20’yi aşkın deneme sınavı, 4 tane Türkiye geneli deneme sınavı ve binlerce soruluk soru bankasına erişim imkanına sahip olur. Adaylar, aynı zamanda eğitmenimiz tarafından hazırlanan online sorulara ve video dersleri de takip edebilirler. Sosyal ağ üzerinden hem eğitmenimiz ve adaylarımızın oluşturdurğu gruplarda ders dışı paylaşımlar yapılmakta hem de Türkiye’nin farklı yerlerinde yaşayan uzman eğitmenlerle etkileşim fırsatı bulmaktadırlar.

GENEL BİLGİLER Haftada 6 saat

210 saat x 45 dakikalık dersler

6- 18 kişilik sınıflar

17 Yaş üstü gruplar

9 ay devam eden eğitim

Akademik Sınav Dil Grupları; Kursiyerlerimizin beklentilerine yönelik olarak yoğunlaştırılmış veya uzun vadeye yayılmış gruplarımızda adaylarımıza eğitim verilmektedir. Aksaray’ın alanında en iyi SINAV EĞİTMENLERİNİ sizlerle buluşturan UDK, %100 kazanma garantisi vererek bu alanda ne kadar iddialı olduğunu da ortaya koyuyor. Türkiye’nin önde gelen kurumlarıyla bu alanda yeniliklere imza atmak için kurumsal ortaklıklar kurulmakta ve AR-GE çalışmaları yapılmaktadır.

UDK LYS-5 programında VELİ-ÖĞRENCİ-EĞİTMEN üçgenine ayrıca önem verilmekte ve sıkı bir iletişim başarının öncül şartı olarak görülmektedir. Bu nedenle gerek bireysel toplantılar gerekse grup rehberlik toplantılarıyla veliler, öğrencilerin genel başarı durumlarıyla ilgili olarak bilgilendirilirler. UDK LYS-5 programından mezun olan öğrencilerimizin gelişmleri ÖSYM sınavları sonrasında da devam etmektedir.

KURSİYERE ÖZEL Ücretsiz ders materyalleri

Özel ders seçenekleri

Online öğrenci takip sistemi


AİLE BİRLEŞİMİ PROGRAMLARI


İngiltere Aile Birleşim Programı, İngiltere’de yeni bir yaşam kurmanın ilk adımıdır. Halihazırda İngiltere ve Birleşik Krallığa bağlı topraklarda bulunan göçmen, mülteci konumunda bulunan ya da insanı koruma kapsamına alınan bir kişinin insan hakları çerçevesinde ailesini temsil eden yakını ya da yakınları ile resmi / kanuni yollarla bir araya gelmesini sağlayan resmi bir süreçtir. Bu kişinin beraber yaşamak ya da bir yaşam kurmak istediği kişiler ülkemizde yaşayan eşi, 18 yaşından küçük çocuğu ya da çocukları, yasal partneri veya bir yakını olabilir. Bu sürecin beraberinde getirdiği bazı yasal yükümlülükler bulunmaktadır.

GENEL BİLGİLER Sınava kadar günlük 4 & 6 saat

45 dakikalık dersler

4 - 18 kişilik sınıflar

Her yaş grubuna farklı sınıflar

Sertifikalarımız KONSOLOSLUK ONAYLI ve ÖMÜR BOYU GEÇERLİDİR!

İşte Aile Birleşim Programı bu yasal yükümlülüklerin yerine belli şart, standart, norm ve kuralların uygulandığı bir resmi süreçtir ve titizlikle takip edilmesi gereklidir. UDK’da bulunan aile birleşim programına dahil olan kişi ve kişiler uygun statüde olduktan ve İngiltere Aile Birleşim programındaki gereklilikleri eksiksiz yerine getirildikten sonra İngiltere Aile Birleşim programı kapsamında Birleşik Krallığa giriş izni alabilir ve yeni yaşama bu sayede adım atabilirler.

UDK’nın İngiltere Aile Birleşim Sınavı Resmi Kurumsal Ortağıdır.

1 & 2 hafta ve 1 ay seçenekleri

İngiltere Aile Birleşimi Grupları; UDK, Türkiye’nin, konsolosluk ve İngiltere Devleti onaylı tek onaylı AİLE BİRLEŞİMİ SINAV VE HAZIRLIK merkezidir. Gerek yurtiçi gerekse yurtdışından adayların katıldığı sınav hazırlığı 1 hafta ile 1 ay arasında değişmektedir. Sınav hazırlığı sürüsince YABANCI EĞİTMENLER eşliğinde konuşma dersleri işlenirken, gerekli noktalarda TÜRK EĞİTMENLER de derslere katılmaktadır.

KURSİYERE ÖZEL Yabancı Eğitmen Desteği

Garantili Sınav & Vize Hizmetleri

Tercümanlık Hizmetleri


Amanya Aile Birleşim Programı, İkamet yasası ile ilgili yapılan köklü reformlar, Almanya'daki eşinin yanına yerleşmek isteyen yabancılara henüz vize talebinde bulunurken kendi ülkesinde basit düzeyde Almanca bilgisine sahip olduğunu kanıtlama zorunluluğu getirmektedir. Bu düzenlemeyle, Almanya'ya gelecek olan bu kişilerin en azından basit bir şekilde de olsa Almanca dilinde iletişim kurarak toplumsal hayata katılmalarının sağlanması amaçlanmaktadır. Bu yöntemle sonradan aile birleşimi yapan eşlere entegrasyon kurslarının başlangıç döneminde ve böylece Alman toplumuna uyum sağlamalarında kolaylık sağlanmış olacak ve Almanya'daki yaşamlarına daha iyi şartlarla başlama imkanı verilmiş olacaktır.

GENEL BİLGİLER Sınava kadar günlük 4 & 6 saat

45 dakikalık dersler

4 - 18 kişilik sınıflar

Her yaş grubuna açık sınıflar

1 & 2 hafta ve 1 ay seçenekleri

Sertifikalarımız KONSOLOSLUK ONAYLI ve ÖMÜR BOYU GEÇERLİDİR!

Almanya'ya gelecek olan eşin Almanca dilinde en azından basit düzeyde iletişim kurabildiği vize başvurusu sırasında kanıtlanmalıdır. Basit düzeyde Almanca bilgisiyle somut olarak Avrupa Konseyi tarafından geliştirilen "Diller için Ortak Avrupa Referans Çerçevesinin" A1 düzeyindeki bilgi seviyesi kastedilmektedir. Bu yenilik, Avrupa Birliği'nin ikamet ve iltica hukukuna yönelik düzenlemeler temelinde oluşturulmuştur.

Almanya Aile Birleşimi Grupları; UDK, Türkiye’nin, konsolosluk ve İngiltere Devleti onaylı tek onaylı AİLE BİRLEŞİMİ SINAV VE HAZIRLIK merkezidir. Gerek yurtiçi gerekse yurtdışından adayların katıldığı sınav hazırlığı 1 hafta ile 1 ay arasında değişmektedir.

Sınav hazırlığı süresince YABANCI EĞİTMENLER eşliğinde konuşma dersleri işlenirken, gerekli noktaUDK’nın Almanya & Avusturya larda TÜRK EĞİTMENLER de derslere katılmaktadır. Aile Birleşim Sınavı Resmi Kurumsal Ortağıdır.

KURSİYERE ÖZEL Yabancı Eğitmen Desteği

Garantili Sınav & Vize Hizmetleri

Tercümanlık Hizmetleri


UDK AİLE BİRLEŞİMİ SINAV MERKEZİ

İNGİLTERE ALMANYA AVUSTURYA

Adres : Belediye yanı Güney İşhanı Kat: 1 - 3 • Ortaköy Şube : +90 382 351 30 40

YABANCI EĞİTMENLERLE KONUŞMA DERSLERİ • %100 SINAV GEÇME GARANTİSİ • VİZE İŞLEMLERİNDE KOLAYLIK

0382 213 86 60


UDK TERCÜME HİZMETLERİ Uluırmak Yabancı Dil Kursları Aynı zamanda Yurt Dışı Vize Danışmanlığı ve Tercüme hizmetleri ile yurt dışına gitmek isteyen kişilerin vize için gerekli belgelerini eksiksiz olarak hazırlanıp güvenli bir şekilde vize başvurularını yapmalarını sağlayarak vize başvurusu sırasında yaşanacak aksaklıkları en aza indirgemenize ve vizenizi daha kolay almanıza yardımcı olur. İngilizce tercüme konusunda uzun yıllardır güvenin adresi olmaya devam eden kurumumuz bu alanda en uygun çözümleri sizler için bir araya getirmeye devam ediyor. Alanında uzman tercüman kadromuz ve isteklerinize anlık olarak çözümler üretebilen teknisyenlerimiz ile kalitenin yanında en ekonomik tercüme çözümlerini oluşturmaya devam etmekteyiz. Size özel çözümler ile kaliteli tercüme hizmeti almak isteyenlerin ortak noktası olan UDK İngilizce başta olmak üzere tercüme konusunda optimum çözümleri sizlere sunmaya devam ediyor. Şirketiniz ve bireysel amaçlar için geliştirmiş olduğumuz özel çözümler ile tercüme dosyalarınızın en hızlı şekilde sizlere teslim edilmesini sağlayan çözümlerimiz ile sürekli olarak hizmetinizdeyiz. Kaliteli tercüme hizmetinin adresi olmayı başarmış olan firmamız

en düşük fiyat ile en kaliteli yabancı dil tercüme hizmetini sizler için bir araya getirmeye devam etmektedir. Yabancı dil konusunda ortaya koymakta olduğumuz çok yönlü çözümler ile en uygun tercüme çözümlerini sizler için bir araya getirmiş olan firmamız bu alanda en uygun çözümleri sizler için bir araya getirmeye devam etmektedir. Şirketinize özel optimum mali çözümler ile en kaliteli İngilizce tercüme hizmetini almak için bizlere hemen ulaşın.

Çeviri konusunda uzman ekibimiz ile size özel çözümleri sunmaya devam eden firmamız bu alanda en özel çözümleri sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Tercüme sektörünün olmazsa olmazları arasında yer alan hız, fiyat ve kalite üçlüsünü sizler için bir araya getirmiş olan ekibimiz günün her saatinde sizlere en uygun İngilizce çeviri hizmeti sunmaya devam ediyor. Birçok alanda sizlere hizmetler sunuyor.


GENEL ÇEVİRİ UDK TERCÜME Hizmetleri; her türlü ticari ve genel konulu çeviri gereksinimlerinizi, çağdaş hizmet kalitesinde, özenli, ekonomik ve hızlı bir biçimde karşılamayı kendine amaç edinmiştir. Bütün çevirileriniz uzman tercümanlar tarafından noter tasdikli yeminli tercüme hizmetini de kapsayacak şekilde gerçekleştirilir. Genel çeviri hizmeti verdiğimiz temel alanlar: Hukuki metinler, mahkeme kararları, anlaşmalar, çeşitli mevzuat dokümanları, tanıtım kataloglarınız, web siteleriniz, broşürleriniz, ticari tanıtım materyalleri, raporlar, ticari sunumlar, yazılım lokalizasyonları... AKADEMİK ÇEVİRİ UDK TERCÜME HİZMETLERİ, akademik konularda uzman, deneyimli ve konusunda branşlaşmış çevirmen kadrosu ile gizlilik ilkesini prensip edinerek müşterilerine yazılı ve sözlü alanlarda akademik çeviri hizmeti vermektedir. TEKNİK ÇEVİRİ UDK TERCÜME Hizmetleri, konusunda deneyimli çevirmen kadrosu sayesinde büyük bir uzmanlık gerektiren teknik çeviri alanında güvenilir hizmet sunmaktadır. İş çevrelerince üretilen kullanım kılavuzları, şartnameler, kontrat ve sözleşmeler, plan ve teknik prosedürler vs gibi teknik metin türleri alanında uzman çevirmenlerimizce son derece dikkatli bir şekilde tercüme edilerek zamanında müşterilerimize teslim edilir. HUKUKİ ÇEVİRİ Türk Hukuk sistemi ya da Uluslararası ve YönetmenUDK’nınHukuk Almanya & Avusturya likler konusunda uzmanlık kazanmış kadrosu Aileçevirmen Birleşim Sınavı Kurumsal Ortağıdır. sayesinde UDK Dil Hizmetleri her Resmi türlü hukuki içerikli belge ve metinlerin tercümesini büyük bir titizlikle yapar.

Tercüme uzmanlık gerektirir.


UDK VİZE HİZMETLERİ İngiltere Evlilik ve Yerleşim vizesi, İngiltere’ye yerleşmek, İngiliz vatandaşıyla evlenmek, İngiliz vatandaşı olmak gibi konularda izlemeniz gereken yollar burada.

1987 yılından bu yana, UDK Sınav Merkezi aynı zamanda konsolosluk onaylı en güvenilir ve %100 başarı oranı ile en başarılı sınav merkezidir. Uluslararası alanda geçerliliği olan bütün sertifikalara sahiptir.

İngiltere Evlilik vizesi ya da daha çok bilinen adıyla İngiltere Aile Birleşimi vizesi almak için İngiltere Aile Birleşimi sınavlarına girmiş ve yeterliliğinizi belgelemiş olmanız gerekmektedir. Kurumumuzca Türkiye genelinde bir çok ilde her ay düzenlenmekte olan İngiltere Aile Birleşimi sınavlarına girerek sınav sonucu alacağınız sertifikalar ile İngiltere evlilik ve yerleşim vizesi için başvurabilirsiniz. İngiltere Aile Danışmanlığı vizesini almak için danışmanlarımız bütün işlemlerinizi eksiksiz olarak tamamlayacaktır. Hazırlamanız gereken belgelerin yanı sıra, evraklarınızın tercümesi, başvuru formlarınızın hatasız tamamlanması ve vize başvurunuz için oluşturulacak randevu konusunda da danışmanlarımız işlemlerinizi takip etmekte, her adımda sizleri bilgilendirmektedir.

» Trinity College London Resmi Sınav Merkezidir (Bu Kurum Resmi Sınav Sonuçlarını 1 Günde Açıklamaktadır) » Avrupa Birliği Europass Sertifikası Türkiye Resmi Sınav Merkezidir. » UDK Sınav Merkezi BRITISH COUNCIL Tarafından Ruhsatlıdır.


UDK VİZE HİZMETLERİ İNGİLTERE İÇİN VİZE TÜRLERİ Evlilik ve Yerleşim Vizesi: Aile birleşimi yolu ile İngiltere’ye gidecek olanların alması gereken vizedir. Join Family: Birleşik krallıkta birinci dereceden yakın akrabayı ziyaret için gerekli olan vizedir. Visitor: Turistik, kültürel, sportif, bilimsel, eğlence, ticari vb. bir ziyaret amacı ile İngiltere’ye gitmek isteyenler için. Student Visitor: 6 Aydan kısa süreli eğitimler için alınan öğrenci ziyaretçi vizesidir. TIER 1: Yüksek değere sahip üstün yetenekli ya da girişimci ve yatırımcılara verilen vizedir. TIER 2: Özel hünerli işçiler için verilen vizedir. (sporcu, din görevlisi, şirket içi transfer, vb) TIER 3: AB üyesi ülkelerden İngiltere’ye gidecek olan vasıfsız işçiler için ön görülen vize türüdür. Kullanım dışıdır. TIER 4: Üniversite eğitimi için verilen ve kısıtlı çalışma imkanı sağlayan vize türüdür. TIER 5: Uluslar arası anlaşmalar sonucu veya gönüllülük kapsamında geçici işçilere verilen vizedir. ECAA (Ankara Anlaşması): Ankara anlaşmasının taraf devletleri vatandaşlarına Birleşik Krallıkta verilen iş kurma izni vizesidir.

AVRUPA BİRLİĞİ İÇİN VİZE TÜRLERİ Kısa Dönem Schengen (90 Güne Kadar): Kısa süreli ticari faaliyetler, Turistik, ticari, kültürel, sportif etkinlik ziyaretleri ve aile ziyaretleri için kullanılır. En fazla 90 güne kadar kalabilmenizi sağlar. Uzun Dönem İkametler İçin Schengen: Aile birleşimi, öğrenim vizeleri ve çalışma vizeleri bu kategoridedir. Uzun dönem yerleşmeye ve çalışmaya izin veren vizedir. AMERİKA İÇİN VİZE TÜRLERİ B Vize: İş (B1 – En fazla bir yıl) veya turizm (B2 – En fazla 1 ay) amaçlı kısa süreli ziyaret vizesidir. Çalışmaya izin verilmez fakat iş anlaşmaları yapılabilir, mülk satın alınabilir. Eğer ABD’de bir yazlığınız varsa B vizeniz ile yılın 6 ayını ABD’de geçirebilirsiniz. E Vize: Faaliyetinin %50sini ABD içerisinde devam ettiren bir şirketin çalışanı veya sahibine verilebilir. 5 yıla kadar ikamet izni verir. F ve M Vizeler: Uzun dönem öğrenci vizeleridir. Üniversite öğrenimi için bir ABD üniversitesi tarafından kabul edilmiş olan öğrencilere (F) ve mesleki veye teknik eğitim almak üzere kabul edilmiş öğrencilere (M) verilir. H vizeleri: 6 Yıla kadar çalışma izni verilen vize türüdür. Genellikle az bulunan nitelikli işçilere belirli bir kontenjan dahilinde verilir. İşveren daveti gereklidir. I Vize: Basın temsilcilerine, birden çok giriş çıkış yapabilmelerine olanak sağlayacak şekilde uzun süreli verilir. J Vize: Ülkemizde Work and Travel vizesi olarak bilinen vize türüdür. Değişim programlarında uygulanan, belirlenen alanlarda çalışmaya olanak sağlayan, birden çok giriş çıkışa olanak sağlayan vize türüdür. K Vize: ABD vatandaşı ile evlenen başka bir ülke vatandaşına verilen aile birleşimi vizesidir. L Vize: Uluslar arası firmalar için şirket içi transferler ve görevlendirilmelerde kullanılan vize türüdür.


UDK JUNIOR ENGLISH • Yapılan araştırmalara göre çocuklar İngilizce öğrenmeye 4 ve 14 yaşları arasında başlayıp çalışmalarını konuşma ve dinleme üzerine yoğunlaştırırlarsa ileride mükemmel İngilizceye sahip olabilirler. • İngilizce öğrenimine erken yaşta başlayan çocuklar İngilizceyi doğal bir şekilde eğlenerek öğreneceklerinden, özgüvenleri artacak ve takip eden süreçte diğer derslerinde de başarılı olacaklardır. • Lisede veya Üniversitede, çocuğunuzun hazırlık okuması için zaman veya bütçe ayırmanıza gerek kalmayacaktır. • Erken yaşta eğitime başlamak, çocukların dile hâkimiyetini arttıracak ve bir yetişkinden daha kısa sürede ve daha iyi İngilizce öğreneceklerdir. İngilizce konuşmanın önündeki en büyük engel formül ezberleme üzerine kurulu gramer temelli eğitimdir. UDK JUNIOR İlköğretim İngilizcesi, Eğitim Sisteminin esas amacı öğrencinin hedeflenen dilde iletişim kurmasını (konuşma ve anlama) sağlamaktır.

UDK JUNIOR İlköğretim İngilizcesi programı sayesinde çocuğunuzda bu yaşlarda mevcut olan doğal konuşma yeteneğinin hızla geliştiğini göreceksiniz. Çocuğunuza İngilizce öğretmek için geç kalmayın. 14 yaşından sonra dil öğrenimi zorlaşmakta ve daha fazla çaba istemektedir. Erken yaşta eğitime başlamak çocukların dile hakimiyetini arttıracak ve bir yetişkinden daha kısa sürede ve daha iyi İngilizce öğrenecektir!


Öğrenci Merkezli Oyunlarla İngilizce Eğitimi olarak isimlendirdiğimiz Eğitim Programımız çocuklara temel konuşma yeteneğini şarkılar, oyunlar, etkinlik ve hikayelerle öğretme amacına yönelik olarak hazırlanmıştır. Eğitim Sistemimizde öğrencilerin sevdiği derste başarılı olacağı gerçeğinden hareketle buna uygun ders içi etkinlikler uygulanır. Eğitim Sistemimiz geleneksel öğretim tekniklerinden farklıdır. Programın esas hedefi sözel ifade yeteneği ve konuşmadır. Çocuklarımızın ilgi, yetenek ve ihtiyaçlarına yönelik içeriğiyle İngilizceyi ileri seviyelere kadar eğlenceli bir şekilde öğretmeyi amaçlamaktadır. Eğitimin ilk gününden itibaren hedeflenen dilde iletişim kurma öğretilmekte, öğrencinin tercüme yapmasını engellemek için doğrudan hedeflenen dilde düşünmesi sağlanmaktadır. İlköğretim İngilizce Programın ilk seviyesinde işlenen konular arasında alfabe, sayılar, tanışma diyalogları, hayvanlar, yön talimatları verme ve aile ilişkileri yer almaktadır. İlk seviyeden sonra öğrencilere fiil zamanları, ev hayatı ve çevre tasvirleri ile kelime bilgilerini geliştirmeye yönelik çalışmalar sunulmaktadır. İlköğretim İngilizce Programı, çocukların yabancı dil eğitimini çocuk psikolojisine uygun olarak geliştirilmiş müfredat ve materyalle desteklemektedir. Eğitim Programımız yarınlara daha güvenli ve nitelikli gençler yetiştirebilmek amacıyla açılan UDK JUNIOR İngilizcesi, çocuklarımızın anaokulu ve ilkokul 2. 3. 4. sınıftan itibaren katılabileceği çocuklar için İngilizce kursu önerileri sunuyor. Türk ve Yabancı öğretmenler eşliğinde projeksiyon, bilgisayar, CD/DVD gibi modern araçlarla donatılmış en fazla 18 kişiden oluşan sınıflarımızda İngilizce, yarının büyükleri için ders değil, ikinci dilleri olacaktır. Derslerin Türk ve Yabancı öğretmenler tarafından paylaşılma oranı, eğitimi en başarılı hale getirecek şekilde ayarlanmıştır. Eğitim süresince UDK JUNIOR İlköğretim İngilizcesi; kitap, CD ve materyalleri kullanılır. Çocuklarımız öğretmenleri ile eğlenerek yabancı dil öğrenmenin zevkini yaşayacaklardır. Tam ve etkin hizmet için eğitim süresi boyunca her türlü yardım ve destek tarafımızca sunulmaktadır. Eğitim esnasında öğrencinin dildeki gelişmesi takip edilerek programlarda gerekli değişiklikler yapılmaktadır.

GENEL BİLGİLER Haftada 4 ve 6 saat seçenekleri

48 saat x 45 dakikalık dersler

4 - 18 kişilik sınıflar

7 - 13 grubuna açık sınıflar

Yıl boyu ve yaz kursu seçenekleri

UDK JUNIOR ENGLISH; Eğitim süresince UDK JUNIOR İlköğretim İngilizcesi; kitap, CD ve materyalleri kullanılır. Çocuklarımız öğretmenleri ile eğlenerek yabancı dil öğrenmenin zevkini yaşayacaklardır. Tam ve etkin hizmet için eğitim süresi boyunca her türlü yardım ve destek tarafımızca sunulmaktadır. Eğitim esnasında öğrencinin dildeki gelişmesi takip edilerek programlarda gerekli değişiklikler yapılmaktadır.

KURSİYERE ÖZEL Ücretsiz ders kaynakları

Avrupa Dil Pasaportu

Ücretsiz sinema kulübü üyeliği


A D N I R A L V A N I S E M R İ KUR BİT ECEYE GİREN DER E Z İ M İ R E L İ C N A K İ F ÖĞRE İ T R E S I S A R A R A L S ! I T A ULU S R I F ıyla! k r E a f M M EXA E EDİN G E L L O Dünya

INIT Y R T ı s a k mar

C

facebook.com/udkaksaray

udk  
udk  
Advertisement