Page 1

MARKIZY FOLDER DO OKIEN PIONOWYCH I DACHOWYCH

2009 2014

F

www.fakro.pl ww www w ww w w..f.fa fakkr fa kro rro.pl ro o..p .pl pll p

1


ODPOCZNIJ

W CIENIU

Któż nie lubi słonecznych, gorących dni. Jednak słońce tak miłe na plaży, może być też uciążliwe. Podczas upalnych dni do wnętrza pomieszczenia napływa promieniowanie słoneczne, które może spowodować znaczne podwyższenie temperatury nie tylko na poddaszu lecz w całym budynku. Najlepszą ochroną przed upałem są akcesoria zewnętrzne (markiza, roleta). Szczególnie ważne jest stosowanie akcesoriów zewnętrznych w mocno nasłonecznionych pomieszczeniach od strony południowej i zachodniej.

2

www.fakro.pl


Temperatura w, pomieszczeniu na poddaszu . w upalny dzien zalezy od rodzaju zastosowanych akcesoriów ochronnych.

*niż osłony wewnętrzne

Zgodnie z normą DIN 5034-1 pomieszczenia należy chronić przed nadmiernym nagrzewaniem promieniami słonecznymi nie za pomocą akcesoriów wewnętrznych tylko za pomocą osłon zewnętrznych (markizy, rolety zewnętrzne). „Pomieszczenia należy chronić przed nagrzewaniem w okresie lata w miarę możliwości za pomocą zewnętrznych osłon, umiejscowionych przed szybą, odbijających ciepło. Nagrzewanie pomieszczeń wynika z absorpcji promieniowania globalnego przez przedmioty w pomieszczeniu i powierzchnie ograniczające pomieszczenie (ściany, podłoga). Promieniowanie zaabsorbowane przemienia się w długofalowe promieniowanie podczerwone (cieplne), które nie jest przepuszczane przez szyby okien na zewnątrz i prowadzi do niepożądanego nagrzewania się pomieszczenia w lecie” - DIN 5034-1.

Markizy - 8 razy skuteczniejsza ochrona przed nagrzewaniem niż osłony wewnętrzne

Akcesoria zewnętrzne chronią przed ciepłem słonecznym. Absorbują one promieniowanie słoneczne już przed szybą i emitują ciepło na zewnątrz, nie dopuszczając do nagrzewania się wnętrza pomieszczenia.

Promieniowanie cieplne, które przechodzi przez szybę pochłaniane jest przez zasłonę wewnętrzną. Przemienia się ono w długofalowe promieniowanie podczerwone (cieplne), które nie jest przepuszczane przez szybę okien na zewnątrz - zasłona emituje ciepło do pomieszczenia działając jak grzejnik. Prowadzi to do niepożądanego nagrzewania się pomieszczeń, szczególnie od strony południowej w słoneczne, upalne dni. Akcesoria wewnętrzne służą do kontroli napływającego światła i dekorują wnętrze.

www.fakro.pl

3


MARKIZY I MARKIZOLETY DO OKIEN PIONOWYCH • VMZ, VMZ Z-Wave, VMZ Solar, VMB Z-Wave, VMB Solar

DO OKIEN DACHOWYCH • AMZ,AMZ Z-Wave, AMZ Solar

Markiza

Markiza

AMZ Solar

AMZ Solar

Markizoleta

VMB Z-Wave

4

www.fakro.pl


Markizy VMZ oraz markizolety VMB przeznaczone są do stolarki pionowej. Markizoleta posiada ruchomą, odchylaną belkę. Dzięki temu po rozwinięciu markizotety mamy dostęp do zewnętrznego parapetu. Montowane są na zewnątrz w oknach i drzwiach (tarasowych i balkonowych)

wykonanych z PVC, aluminium lub drewna. Markizy umożliwiją ochronę wnętrza pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem oraz pozwalają na równomierny rozkład natężenia światła, poprawiając komfort osób przebywających w pomieszczeniu.

Markizy AMZ przeznaczone są do okien dachowych.

Markiza

VMZ Solar

www.fakro.pl

5


DLACZEGO STOSUJEMY AKCESORIA DO OKIEN PIONOWYCH I DACHOWYCH? SKUTECZNA OCHRONA PRZED UPAŁEM Markiza stanowi optymalne rozwiązanie jako ochrona przed nadmiernym ciepłem słonecznym. Absorbuje promieniowanie słoneczne już przed szybą i emituje ciepło na zewnątrz, przez co w słoneczne dni bardzo dobrze chroni wnętrze przed uciążliwym upałem. Markiza chroni pomieszczenie do 8 razy lepiej w porównaniu z osłonami wewnętrznymi, co w praktyce powoduje spadek temperatury wnętrza o 10°C.

6

,, ENERGOOSZCZEDNOSC

, DOPŁYW NATURALNEGO SWIATŁA

Markiza VMZ ogranicza zużycie energii w urządzeniach klimatyzacyjnych, przez co zmniejsza emisję CO2 do środowiska. Markiza Solar nie zużywa energii z sieci elektrycznej, zasilana jest baterią ładowaną promieniami słonecznymi.

Okna zasłonięte markizami w przeciwieństwie do rolet zewnętrznych umożliwiają napływ naturalnego światła. Markizy przepuszczają wystarczającą ilość światła aby nie używać dodatkowego oświetlenia.

www.fakro.pl


,, WIDOCZNOSC NA ZEWNATRZ ,, I ZAPEWNIENIE PRYWATNOSCI Zaciągnięte markizy zapewniają widoczność na zewnątrz. Możemy swobodnie obserwować okolice, a jednocześnie dają poczucie prywatności chroniąc wnętrze przed obserwatorami z zewnątrz.

OCHRONA PRZED SZKODLIWYM PROMIENIOWANIEM UV Markiza ogranicza przenikanie szkodliwego promieniowania UV do wnętrza pomieszczenia. Zaciągnięta markiza pomaga chronić przedmioty i materiały znajdujące się we wnętrzu przed szkodliwym promieniowaniem UV, które powoduje ich odbarwianie.

POPRAWA ERGONOMII Zaciągnięta markiza poprawia warunki ergonomiczne w miejscach pracy. Pozwala na równomierny rozkład natężenia światła, zapewniając naszym oczom wizualny komfort chroniąc je przed szkodliwym oddziaływaniem refleksów, szczególnie przy pracy z komputerem. W pomieszczeniach z zaciągniętą markizą oczy nie męczą się tak jak w pomieszczeniu bez markizy, gdzie rozkład natężenia światła jest bardzo nierównomierny.

OCHRONA PRZED OWADAMI Zasunięta markiza elektryczna na oknie pionowym oprócz ochrony przed nagrzewaniem pomieszczenia pełni funkcje moskitiery. Gdy okno jest otwarte rozwinięta markiza chroni wnętrze przed owadami.

www.fakro.pl

7


MARKIZY DO OKIEN

PIONOWYCH MARKIZA VMZ

8

Markiza VMZ SOLAR

Markiza VMZ Z-Wave

automatyczna obsługa.

www.fakro.pl

sterowana pilotem lub przełącznikiem naściennym.

Markiza VMZ •

obsługiwana ręcznie, lub za pomocą drążka (możliwość dokupienia drążka).


MARKIZOLETA VMB

Markizoleta VMB Solar •

automatyczna obsługa.

Markizoleta VMB Z-Wave •

sterowana pilotem lub przełącznikiem naściennym.

www.fakro.pl

9


KOMFORTOWA OBSŁUGA Markiza VMZ dostępna jest w trzech wariantach sterowania a VMB w dwóch:

VMZ Solar i VMB Solar •

automatyczna obsługa. Inteligentny system steruje markizą w zależności od nasłonecznienia. Rolę czujnika pełni panel fotowoltaiczny, który reaguje na promieniowanie słoneczne. Przy dużym nasłonecznieniu markiza samoczynnie rozsuwa się. Podczas pochmurnej pogody markiza automatycznie się zwija. Markizy typu Solar zasilane są z pakietu akumulatorów12VDC wbudowanych w kasetę markizy. Akumulatory ładowane są przez panel solarny. Prąd znamionowy pobierany przez silnik wynosi 1,4A. Markiza i markizoleta Solar wyposażona jest w czujnik pomiaru natężenia światła i może być sterowana w jednym z trzech trybów: • automatycznym (samoczynne rozwijanie i zwijanie markizy w zależności od stopnia nasłonecznienia), • półautomatycznym (samoczynne rozwijanie, zwijanie za pomocą pilota), • obsługa za pomocą dołączonego w zestawie pilota. W szczególnych przypadkach markiza może być sterowana przyciskiem serwisowym. Markiza Solar jest zasilana z akumulatorów 12VDC umieszczonych w jej obudowie. Akumulatory są doładowywane przez panel solarny.

10

1. W przypadku montażu markiz VMZ Solar pod balkonami i zadaszeniami konieczne jest dokupienie dodatkowego panelu zasilającego lub czujnika nasłonecznienia.

VMZ Z-Wave i VMB Z-Wave

VMZ

www.fakro.pl

sterowane pilotem lub przełącznikiem naściennym w bezprzewodowym systemie Z-Wave,

2. Markiza osłonięta przez balkon lub okap może być sterowana automatycznie inna markizą dachową lub pionową, która wystawiona jest na bezpośrednią ekspozycję słońca.

obsługiwana ręcznie lub za pomocą drążka (możliwość dokupienia drążka),


DOSTEPNE KOLORY I MATERIAŁY , Profile markizy i markizolety dostępne są w czterech kolorach (białym, szarym, czarnym i brązowym). Na życzenie klienta w dowolnym kolorze z palety RAL. Do wyboru jest siedem rodzajów materiałów: (pięć z 10% prześwitem względnym i dwa z 1% prześwitem).

VMZ,VMB GRUPA I

BUDOWA MARKIZY ELEKTRYCZNEJ DO OKIEN PIONOWYCH

090

Dostępna w 5 kolorach (materiał z prześwitem względnym)

10%

089

091

094

Markiza VMZ wykonana jest z wytrzymałej, odpornej na czynniki atmosferyczne tkaniny z włókien szklanych powlekanych PVC. Tkanina ta jest zrolowana na wałku z silnikiem i mieszczona w kasetonie z profili aluminiowych montowanym do okna lub zewnętrznej wnęki szpaletowej. W krawędziach tkaniny zatopiona jest taśma suwakowa, która utrzymuje odpowiednie jej napięcie pomiędzy prowadnicami oraz zapobiega wypadaniu tkaniny z prowadnic. Takie połączenie tkanina-profil zwiększa jej odporność na wiatr i uniemożliwia przedostanie się owadów do wnętrza. Rozwiązanie to wytrzymuje porywy wiatru o prędkości do 120 km/h, a wiatru bocznego aż do 220 km/h.

088

VMZ,VMB GRUPA II

092

dostępna w 2 kolorach (materiał z prześwitem względnym)

1%

Markiza posiada możliwość zastosowania materiału z pełnym zaciemnieniem. Markiza elektryczna VMZ Solar - panel solarny z czujnikiem natężenia światła zintegrowany jest z kasetą markizy.

0933

www.fakro.pl

11


MARKIZY DO OKIEN

DACHOWYCH FAKRO MARKIZY AMZZ wykonane są z wytrzymałej, odpornej pornej na czynniki atmosferyczne siatki. Jest onaa zrolowana na wałku ze sprężyną i włożona w kaseton aluminiowy montowany nad oknem.. Taka konstrukcja umożliwia łatwą obsługę markizy, a także pozwala na zastosowanie szerszego zego materiału, co skuteczniej zacienia wnętrze.

Markizy - 8 razy skuteczniejsza ochrona przed nagrzewaniem niż rolety wewnętrzne

12

www.fakro.pl


Markizy stosowane stosow do okien dachowych FAKRO absorbują promieniowanie słoneczne już uż przed szybą i emitują ciepło na zewnątrz przez co w słoneczne dni bardzo dobrze chronią wnętrze przed uciążliwym upałem. ł Markizy M ki polecane l są przez FAKRO jako optymalna opty ochrona przed nagrzewaniem pomieszczenia. Umożliwiają jednocześnie dopływ naturalnego światła i kontakt wzrokowy wzrok z otoczeniem. Markizy poprawiają warunki ergonomiczne podczas pracy zapewniając równomierny rozkład światła. Chronią przed promieniowaniem UV oraz redukują odgłos spadających kropel w czasie deszczu. Markiza AMZ Solar

• automatyczna obsługa. Inteligentny system steruje markizą w zależności od nasłonecznienia. Przy dużym nasłonecznieniu markiza samoczynnie rozsuwa się. Podczas pochmurnej pogody markiza automatycznie się zwija.

Markiza AMZ Z-Wave

• sterowana pilotem lub przełącznikiem naściennym.

Markiza AMZ

• obsługiwana ręcznie,lub za pomocą drążka (w komplecie).

www.fakro.pl

13


DOSTEPNE KOLORY I MATERIAŁY , BUDOWA MARKIZY ELEKTRYCZNEJ

Markiza AMZ występuje w trzech grupach cenowych. Markizy AMZ Z-Wave, AMZ Solar występują w dwóch grupach cenowych. 089

AMZ GRUPA I AMZ Z-Wave GRUPA I AMZ Solar GRUPA I

AMZ GRUPA II AMZ Z-Wave GRUPA I AMZ Solar GRUPA I

090 091

Markiza AMZ wykonana jest z wytrzymałej, odpornej na czynniki atmosferyczne tkaniny z włókien szklanych powlekanych PVC. Tkanina ta jest zrolowana na wałku z silnikiem i umieszczona w kasetonie z profili aluminiowych montowanym nad oknem. W krawędziach tkaniny zatopiona jest taśma suwakowa, która utrzymuje odpowiednie jej napięcie pomiędzy prowadnicami oraz zapobiega wypadaniu tkaniny z prowadnic. Takie połączenie tkaninaprofil zwiększa jej odporność na wiatr. Rozwiązanie to wytrzymuje porywy wiatru o prędkości do 120 km/h, a wiatru bocznego aż do 220 km/h.

10%

(materiał z prześwitem względnym) 094

Markiza posiada możliwość zastosowania materiału z pełnym zaciemnieniem oraz wsunięcia uszczelek w przygotowane już gniazda w profilach aluminiowych, daje to możliwość pełnego zaciemnienia okna.

AMZ GRUPA III AMZ Z-Wave GRUPA II AMZ Solar GRUPA II

092 Markiza elektryczna AMZ Solar - panel solarny z czujnikiem natężenia światła zintegrowany jest z kasetą markizy umożliwia pracę markizy w trybie automatycznym.

1%

(materiał z prześwitem względnym)

0933

Markizy w ciemnych kolorach lepiej absorbują ciepło w porównaniu z markizami białymi. Patrząc przez okno z zaciągniętą markizą w ciemnym kolorze nie odczuwamy efektu oślepiania jak w przypadku markiz białych. Ponadto popielata markiza jest bardziej odporna na ewentualne zabrudzenia.

14

www.fakro.pl

Markiza elektryczna AMZ przeznaczona jest do większości okien dachowych zarówno obrotowych, uchylno-obrotowych preSelect czy okien o podwyższonej osi obrotu proSky. Może być stosowana w oknach drewnianych jak i aluminiowo-tworzywowych doskonale spełniając swoją funkcję.


MARKIZY DO INNYCH OKIEN

DACHOWYCH W ofercie FAKRO znajdują się markizy do okien dachowych innych producentów. W celu zamówienia takich markiz należy podać: nazwę producenta, typ okna, rozmiar oraz rok produkcji okna. Markizy dostępne są w wersji sterowanej ręcznie oraz w wersji Solar. Aluminiowa konstrukcja markizy jest w kolorze szarobrązowym RAL 7022. Na specjalne zamówienie klienta dostępna jest w każdym kolorze z palety RAL.

Ceny markiz do okien dachowych innych producentów zbliżone są do cen markiz do okien FAKRO. Ustalając ceny markiz spoza typoszeregu FAKRO należy przyjąć cenę markizy najbliższego, większego rozmiaru (np. cenę 70x110 przyjmować jak dla 78x118). W przypadku okien Brass montaż markiz odbywa się z zewnątrz pomieszczenia. Obsługa markizy ręcznej możliwa jest po otwarciu okna.

www.fakro.pl

15


STEROWANIE BEZPRZEWODOWE

Z-WAVE

Do okien dachowych i pionowych zamontowanych w miejscach trudno dostępnych firma FAKRO oferuje dodatki elektryczne standardowo wyposażone w moduł systemu Z-Wave. Z-Wave to bezprzewodowy protokół radiowy stosowany do komunikacjij domowych urządzeń elektr eele ycznych. Służy SSłu on do połączenia w jedną łąc łąc łą sieć sie sprzętu elektrycznego takiego tr tryc oświetlenie, ja jak: alarmy, ttermostaty, termo e telefony, kkomputery, omp oraz stekklimatyzacja limaty rowanie elektrycznymi oknami i roletami. Do można podłączyć sieci moż urządzenia wszystkie elektryczne, które posiaelektryczne moduł systemu Zdają modu -Wave.

16 32 www.fakro.pl


ELEMENTY STEROWANIA ELEKTRYCZNEGO Z-WAVE ZWK 10 Kontroler naścienny ZWK 10 do zdalnego sterowania wieloma produktami oddzielnie lub jednocześnie: okno Z-Wave, siłownik do otwierania okna ZWS230 lub ZWS12, roleta zewnętrzna ARZ Z-Wave, markiza AMZ Z-Wave, markiza pionowa VMZ Z-Wave, markizoleta VMB Z-Wave.

ZWP 10 Pilot ZWP 10 do zdalnego sterowania wieloma produktami oddzielnie lub jednocześnie: okno Z-Wave, siłownik do otwierania okna ZWS230 lub ZWS12, roleta zewnętrzna ARZ Z-Wave, markiza AMZ Z-Wave, markiza pionowa VMZ Z-Wave, markizoleta VMB Z-Wave.

ZWG 1 Nowoczesny kontroler dotykowy ZWG 1 wykonany z hartowanego szkła do sterowania jednym lub wieloma produktami jednocześnie: okno Z-Wave, siłownik do otwierania okna ZWS230 lub ZWS12, roleta zewnętrzna ARZ Z-Wave, markiza AMZ Z-Wave, markiza pionowa VMZ Z-Wave, markizoleta VMB Z-Wave.

ZWG 3 Nowoczesny kontroler dotykowy ZWG 3 wykonany z hartowanego szkła do sterowania wieloma produktami oddzielnie lub jednocześnie: okno Z-Wave, siłownik do otwierania okna ZWS230 lub ZWS12, roleta zewnętrzna ARZ Z-Wave, markiza AMZ Z-Wave.

ZWP TV Pilot ZWP TV do zdalnego sterowania urządzeniami RTV oraz wieloma akcesoriami elektrycznymi z oferty FAKRO oddzielnie lub jednocześnie: okno Z-Wave, siłownik do otwierania okna ZWS230 lub ZWS12, roleta zewnętrzna ARZ Z-Wave, markiza AMZ Z-Wave, markiza pionowa VMZ Z-Wave, markizoleta VMB Z-Wave.

ZZ60 Zasilacz impulsowy 15VDC wentylowany do zasilania urządzeń Z-Wave. Moc wyjściowa 60W. Przystosowany do montażu na szynie DIN TS35. Zapewnia zasilanie dla maksymalnie dwóch zewnętrznych akcesoriów elektrycznych.

ZZ60h Zasilacz impulsowy 15VDC hermetyczny do zasilania urządzeń Z-Wave. Moc wyjściowa 60W. Przystosowany do montażu na szynie DIN TS35. Zapewnia zasilanie dla maksymalnie dwóch zewnętrznych akcesoriów elektrycznych.

www.fakro.pl

17


PRZYKŁADOWE KONFIGURACJE System Z-Wave pozwala na obsługę wielu odbiorników (np. okna Z-Wave, siłowniki ZWS12 lub ZWS230, żaluzje, rolety wewnętrzne i zewnętrzne, markizy zewnętrzne) za pomocą sterownika wielokanałowego (pilot ZWP10 lub ZWPTV, klawiatura naścienna ZWK10 lub ZWG3). Stosując takie rozwiązanie możemy realizować jednoczesną obsługę kilku odbiorników (np. uruchamiać 4 markizy) albo sterować tylko jednym wybranym odbiornikiem (np. markiza AMZ Z-Wave). Jednym pilotem ZWP10 lub klawiaturą ZWK10 można obsługiwać do 10 odbiorników (grup odbiorników) oddzielnie lub do 231 odbiorników jednocześnie. Pilot ZWPTV pozwala na obsługę do 36 odbiorników (grup odbiorników) oddzielnie lub do 231 odbiorników jednocześnie. Za pomocą pilota ZWPTV możemy sterować nie tylko oknami i akcesoriami (w tym markizami) lecz także innymi urządzeniami elektrycznymi posiadającymi moduł Z-Wave oraz sprzętem RTV na podczerwień. Markizy AMZ Solar i VMZ Solar wyposażone są fabrycznie w pilot ZWP SA4, który umożliwia obsługę 4 markiz oddzielnie i(lub) jednocześnie.

Markiza AMZ Solar

Markiza AMZ Solar

Pilot ZWP SA4

Zasilacz ZZas ZZ60h ZZZ6

Markiza pionowa VMZ Z-Wave

Markiza pionowa VMZ Z-Wave

Zasilacz Zas ZZ60 ZZ6

Markiza AMZ Z-Wave

Markiza pionowa VMZ Z-Wave

Markiza AMZ Z-Wave

Klawiatura ZWK10

INSTALACJA Podłączenie zestawu markiz w wersji Solar (dachowych jak i pionowych) sprowadza sie jedynie do skonfigurowania produktów i przypisanie do okreslonej liczby kontrolerów. Podłączenie zestawu markiz w wersji Z-Wave (dachowych jak i pionowych) polega na podłączeniu produktów do zasilacza 15V ZZ60 lub ZZ60h. W kolejnych krokach można skonfigurować produkty i przypisać do określonej liczby kontrolerów. Sterowniki (np. ZWK10, ZWG3) montuje się do ściany bądź innej płaskiej powierzchni za pomocą wkrętów załączonych w zestawie montażowym lub za pomocą taśmy samoprzylepnej dwustronnej. Sterownik ZWK10 lub ZWG3 można także umieścić w innym dowolnym miejscu ponieważ jest zasilany z baterii 3V DC. 18

www.fakro.pl


FORMULARZE OFERTOWE Na stronie www.fakro.pl dostepne są formularze zawierające wszystkie informacje niezbędne do doboru i montazu markiz. Dodatkowe informacje na temat dostepnej kolorystyki pomagają w dopasowaniu markiz do wyglądu budynku.

TYPY MATERIAŁÓW Materiały z

10% prześwitem

088

090

094

09 091

089

Materiały z

1% prześwitem 092

093

FORMULARZ ZAPYTANIA OFERTOWEGO

(VMZ)

Imię i Nazwisko/Firma .....................................................................................................................Telefon kontaktowy:................................................................. adres e-mail:....................................................................................................fax: ..................................................................................................................................................

KOLORYSTYKA PROFILII

UWAGA: W celu poprawnego zwymiarowania okien, doboru i montażu markiz przed zamówieniem należy zapoznać się ze szczególnymi przypadkami montażu (patrz strona 3)

Kolory standard

Wymiar

Okno 1

Okno 2

Okno 3

Okno 4

B

Minimalna wysokość B min = 500 mm Wysokość otworu Dla B max = 2400 mm 550 mm ≤ A ≤ 1200 mm w świetle ościeżnicy Dla B max = 1700 mm 550 mm ≤ A ≤ 1800 mm

[mm]

C1

Szerokość widocznych elementów ościeżnicy w części bocznej

[mm]

RAL 9010

RAL 7022

C2

RAL 9005

[mm]

C1<25 mm lub C2<25 mm montaż niemożliwy

Wysokość widoczne- W przypadku wartości D ≥ 60 mm kaseta markizy nie go elementu oścież- ograniczy światła skrzydła. W przypadku D < 60 mm kasenicy w części górnej ta markizy ograniczy świtało skrzydła Wysokość widoczne- W przypadku wartości E ≥ 25 mm (przy braku cokolików) nie występuje prześwit w dolnej części otworu. go elementu ościeżW przypadku E < 25 mm może wystąpić prześwit w dolnej nicy w części dolnej części otworu.

D

[mm]

Dowolny kolor z palety RAL*

Uwagi

Szerokość otworu Minimalna szerokość A min = 550 mm w świetle ościeżnicy Maxymalna szerokość A max = 1800 mm

[mm]

RAL 8003

Opis

A

E

[mm] * W przypadku wyboru profili w dowolnym kolorze RAL (poza standardowymi) wykończenia tworzywowe zostaną dobrane w jednym z kolorów standardowych

PARAMETRY MARKIZY (informacje na stronie 3,4)

VMZ-reczna/A3/PL/07.2013/D09P

Typ materiału Kolor profili

4

Drążek

Rodzaj tkaniny

Tkaniny z 10 % prześwitem: 088, 089, 090, 091, 094 (strona 4) Tkaniny z 1 % prześwitem: 092, 093

Kolor prowadnic i skrzynki

Kolory standard: RAL 7022, RAL 8003, RAL 9005, RAL 9010. Możliwość wykonania profili w dowolnym kolorze. Proszę podać kolor z palety RAL (strona 4)

Ilość

D

D

TAK NIE

A

C2

E

E

B

B

C1

C1

A

C2

www.fakro.pl

19


AKCESORIA DO OKIEN PIONOWYCH MARKIZA VMZ VMZ Grupa I - materiał z 10 % prześwitem względnym

110 120 130 140 150 160 170 180 190 200 210 220 230 240

70

80

90

100

110

120

130

140

150

160

170

180

206,00 253,38 216,00 265,68 226,00 277,98 235,00 289,05 245,00 301,35 255,00 313,65 265,00 325,95 275,00 338,25 285,00 350,55 295,00 362,85 305,00 375,15 315,00 387,45 325,00 399,75 335,00 412,05 345,00 424,35

222,00 273,06 233,00 286,59 243,00 298,89 254,00 312,42 265,00 325,95 275,00 338,25 286,00 351,78 297,00 365,31 308,00 378,84 318,00 391,14 329,00 404,67 340,00 418,20 350,00 430,50 361,00 444,03 372,00 457,56

238,00 292,74 250,00 307,50 261,00 321,03 273,00 335,79 284,00 349,32 296,00 364,08 307,00 377,61 319,00 392,37 330,00 405,90 342,00 420,66 353,00 434,19 364,00 447,72 376,00 462,48 387,00 476,01 399,00 490,77

254,00 312,42 267,00 328,41 279,00 343,17 291,00 357,93 303,00 372,69 316,00 388,68 328,00 403,44 340,00 418,20 352,00 432,96 365,00 448,95 377,00 463,71 389,00 478,47 402,00 494,46 414,00 509,22 426,00 523,98

270,00 332,10 284,00 349,32 297,00 365,31 310,00 381,30 323,00 397,29 336,00 413,28 349,00 429,27 362,00 445,26 375,00 461,25 388,00 477,24 401,00 493,23 414,00 509,22 427,00 525,21 440,00 541,20 453,00 557,19

287,00 353,01 301,00 370,23 314,00 386,22 328,00 403,44 342,00 420,66 356,00 437,88 370,00 455,10 384,00 472,32 397,00 488,31 411,00 505,53 425,00 522,75 439,00 539,97 453,00 557,19 466,00 573,18 480,00 590,40

303,00 372,69 318,00 391,14 332,00 408,36 347,00 426,81 361,00 444,03 376,00 462,48 391,00 480,93 405,00 498,15 420,00 516,60 434,00 533,82 449,00 552,27 464,00 570,72 478,00 587,94 493,00 606,39 507,00 623,61

319,00 392,37 334,00 410,82 350,00 430,50 365,00 448,95 381,00 468,63 396,00 487,08 411,00 505,53 427,00 525,21

335,00 412,05 351,00 431,73 368,00 452,64 384,00 472,32 400,00 492,00 416,00 511,68 432,00 531,36 448,00 551,04

351,00 431,73 368,00 452,64 385,00 473,55 402,00 494,46 419,00 515,37 436,00 536,28 453,00 557,19 470,00 578,10

368,00 452,64 385,00 473,55 403,00 495,69 421,00 517,83 439,00 539,97 456,00 560,88 474,00 583,02 492,00 605,16

384,00 472,32 402,00 494,46 421,00 517,83 439,00 539,97 458,00 563,34 476,00 585,48 495,00 608,85 513,00 630,99

400,00 492,00 419,00 515,37 439,00 539,97 458,00 563,34 477,00 586,71 497,00 611,31 516,00 634,68 535,00 658,05

1201-1800 mm

Cena produktu przekraczającego dany wymiar zaliczana jest do ceny wymiaru wyższego (np. 51cm x 126cm traktowany jest jak 60cm x 130cm).

VMZ

120 130 140 150 160 170 180 190 200 210 220 230 240

20

70

80

90

100

110

120

130

140

150

160

170

180

213,00 261,99 224,00 275,52 234,00 287,82 245,00 301,35 255,00 313,65 266,00 327,18 277,00 340,71 287,00 353,01 298,00 366,54 309,00 380,07 319,00 392,37 330,00 405,90 341,00 419,43 351,00 431,73 362,00 445,26

230,00 282,90 242,00 297,66 253,00 311,19 265,00 325,95 276,00 339,48 288,00 354,24 300,00 369,00 311,00 382,53 323,00 397,29 334,00 410,82 346,00 425,58 357,00 439,11 369,00 453,87 380,00 467,40 392,00 482,16

248,00 305,04 260,00 319,80 273,00 335,79 285,00 350,55 297,00 365,31 310,00 381,30 322,00 396,06 335,00 412,05 347,00 426,81 360,00 442,80 372,00 457,56 385,00 473,55 397,00 488,31 410,00 504,30 422,00 519,06

265,00 325,95 278,00 341,94 292,00 359,16 305,00 375,15 318,00 391,14 332,00 408,36 345,00 424,35 359,00 441,57 372,00 457,56 385,00 473,55 399,00 490,77 412,00 506,76 425,00 522,75 439,00 539,97 452,00 555,96

282,00 346,86 297,00 365,31 311,00 382,53 325,00 399,75 339,00 416,97 354,00 435,42 368,00 452,64 382,00 469,86 396,00 487,08 411,00 505,53 425,00 522,75 439,00 539,97 453,00 557,19 468,00 575,64 482,00 592,86

300,00 369,00 315,00 387,45 330,00 405,90 345,00 424,35 360,00 442,80 376,00 462,48 391,00 480,93 406,00 499,38 421,00 517,83 436,00 536,28 451,00 554,73 467,00 574,41 482,00 592,86 497,00 611,31 512,00 629,76

317,00 389,91 333,00 409,59 349,00 429,27 365,00 448,95 381,00 468,63 398,00 489,54 414,00 509,22 430,00 528,90 446,00 548,58 462,00 568,26 478,00 587,94 494,00 607,62 510,00 627,30 526,00 646,98 542,00 666,66

335,00 412,05 352,00 432,96 369,00 453,87 386,00 474,78 402,00 494,46 419,00 515,37 436,00 536,28 453,00 557,19

352,00 432,96 370,00 455,10 388,00 477,24 406,00 499,38 423,00 520,29 441,00 542,43 459,00 564,57 477,00 586,71

369,00 453,87 388,00 477,24 407,00 500,61 426,00 523,98 444,00 546,12 463,00 569,49 482,00 592,86 501,00 616,23

387,00 476,01 407,00 500,61 426,00 523,98 446,00 548,58 465,00 571,95 485,00 596,55 505,00 621,15 524,00 644,52

404,00 496,92 425,00 522,75 445,00 547,35 466,00 573,18 486,00 597,78 507,00 623,61 528,00 649,44 548,00 674,04

422,00 519,06 443,00 544,89 465,00 571,95 486,00 597,78 507,00 623,61 529,00 650,67 550,00 676,50 572,00 703,56

www.fakro.pl

Drążek ZSV cena netto cena brutto

25,00 30,75

Ograniczenia rozmiarowe dla Markizy VMZ 550-1200 mm 1201-1800 mm 500-1700 mm

110

3

10

60

VMZ

100

25,00 30,75

Termin realizacji zamównienia – dni robocze.

500-2400 mm

cena netto cena brutto

szer. do [cm]

cena netto cena brutto

550-1200 mm

VMZ Grupa II - materiał z 1 % prześwitem względnym [cm] wys. do

3 Drążek ZSV

Ograniczenia rozmiarowe dla Markizy VMZ

500-1700 mm

100

10

60

VMZ

cena netto cena brutto

szer. do [cm]

500-2400 mm

[cm] wys. do

VMZ

Termin realizacji zamównienia – dni robocze.

Cena produktu przekraczającego dany wymiar zaliczana jest do ceny wymiaru wyższego (np. 51cm x 126cm traktowany jest jak 60cm x 130cm).


MARKIZA VMZ Z-Wave 10

VMZ Z-Wave* Grupa I - materiał z 10 % prześwitem względnym

110 120 130 140 150 160 170 180 190 200 210 220 230 240

70

80

90

100

110

120

130

140

150

160

170

180

190

200

210

220

230

240

250

1514,00 1862,22 1540,00 1894,20 1566,00 1926,18 1592,00 1958,16 1619,00 1991,37 1645,00 2023,35 1671,00 2055,33 1697,00 2087,31 1723,00 2119,29 1749,00 2151,27 1775,00 2183,25 1801,00 2215,23 1827,00 2247,21 1854,00 2280,42 1880,00 2312,40

1535,00 1888,05 1562,00 1921,26 1589,00 1954,47 1616,00 1987,68 1643,00 2020,89 1670,00 2054,10 1697,00 2087,31 1724,00 2120,52 1751,00 2153,73 1778,00 2186,94 1804,00 2218,92 1831,00 2252,13 1858,00 2285,34 1885,00 2318,55 1912,00 2351,76

1557,00 1915,11 1584,00 1948,32 1612,00 1982,76 1640,00 2017,20 1668,00 2051,64 1695,00 2084,85 1723,00 2119,29 1751,00 2153,73 1778,00 2186,94 1806,00 2221,38 1834,00 2255,82 1861,00 2289,03 1889,00 2323,47 1917,00 2357,91 1944,00 2391,12

1578,00 1940,94 1607,00 1976,61 1635,00 2011,05 1664,00 2046,72 1692,00 2081,16 1720,00 2115,60 1749,00 2151,27 1777,00 2185,71 1806,00 2221,38 1834,00 2255,82 1863,00 2291,49 1891,00 2325,93 1920,00 2361,60 1948,00 2396,04 1977,00 2431,71

1600,00 1968,00 1629,00 2003,67 1658,00 2039,34 1687,00 2075,01 1717,00 2111,91 1746,00 2147,58 1775,00 2183,25 1804,00 2218,92 1833,00 2254,59 1863,00 2291,49 1892,00 2327,16 1921,00 2362,83 1950,00 2398,50 1980,00 2435,40 2009,00 2471,07

1621,00 1993,83 1651,00 2030,73 1681,00 2067,63 1711,00 2104,53 1741,00 2141,43 1771,00 2178,33 1801,00 2215,23 1831,00 2252,13 1861,00 2289,03 1891,00 2325,93 1921,00 2362,83 1951,00 2399,73 1981,00 2436,63 2011,00 2473,53 2041,00 2510,43

1642,00 2019,66 1673,00 2057,79 1704,00 2095,92 1735,00 2134,05 1766,00 2172,18 1796,00 2209,08 1827,00 2247,21 1858,00 2285,34 1889,00 2323,47 1920,00 2361,60 1950,00 2398,50 1981,00 2436,63 2012,00 2474,76 2043,00 2512,89 2074,00 2551,02

1672,00 2056,56 1704,00 2095,92 1735,00 2134,05 1767,00 2173,41 1799,00 2212,77 1830,00 2250,90 1862,00 2290,26

1694,00 2083,62 1727,00 2124,21 1759,00 2163,57 1791,00 2202,93 1824,00 2243,52 1856,00 2282,88 1888,00 2322,24

1716,00 2110,68 1749,00 2151,27 1783,00 2193,09 1816,00 2233,68 1849,00 2274,27 1882,00 2314,86 1915,00 2355,45

1738,00 2137,74 1772,00 2179,56 1806,00 2221,38 1840,00 2263,20 1874,00 2305,02 1908,00 2346,84 1942,00 2388,66

1760,00 2164,80 1795,00 2207,85 1830,00 2250,90 1865,00 2293,95 1899,00 2335,77 1934,00 2378,82 1969,00 2421,87

1782,00 2191,86 1818,00 2236,14 1853,00 2279,19 1889,00 2323,47 1924,00 2366,52 1960,00 2410,80 1995,00 2453,85

1805,00 2220,15 1841,00 2264,43 1877,00 2308,71 1913,00 2352,99 1950,00 2398,50 1986,00 2442,78 2022,00 2487,06

1827,00 2247,21 1864,00 2292,72 1901,00 2338,23 1938,00 2383,74 1975,00 2429,25 2012,00 2474,76 2049,00 2520,27

1849,00 2274,27 1886,00 2319,78 1924,00 2366,52 1962,00 2413,26 2000,00 2460,00 2038,00 2506,74 2076,00 2553,48

1871,00 2301,33 1909,00 2348,07 1948,00 2396,04 1986,00 2442,78 2025,00 2490,75 2064,00 2538,72 2102,00 2585,46

1893,00 2328,39 1932,00 2376,36 1971,00 2424,33 2011,00 2473,53 2050,00 2521,50 2090,00 2570,70 2129,00 2618,67

1915,00 2355,45 1955,00 2404,65 1995,00 2453,85 2035,00 2503,05 2075,00 2552,25 2116,00 2602,68 2156,00 2651,88

1937,00 2382,51 1978,00 2432,94 2019,00 2483,37 2060,00 2533,80 2101,00 2584,23 2141,00 2633,43 2182,00 2683,86

Ograniczenia rozmiarowe dla Markizy VMZ Z-Wave 480-1200 mm

*

1201-2500 mm 500-1600 mm

100

60

VMZ Z-Wave

cena netto cena brutto

szer. do [cm]

500-2400 mm

[cm] wys. do

Cena produktu przekraczającego dany wymiar zaliczana jest do ceny wymiaru wyższego (np. 51cm x 126cm traktowany jest jak 60cm x 130cm).

VMZ Z-Wave

Termin realizacji zamównienia – dni robocze. Do markizy należy dokupić zasilacz i urządzenie sterujące – folder Sterowanie Elektryczne lub www.fakro.pl

VMZ Z-Wave* Grupa II - materiał z 1 % prześwitem względnym

110 120 130 140 150 160 170 180 190 200 210 220 230 240

70

80

90

100

110

120

130

140

150

160

170

180

190

200

210

220

230

240

250

1521,00 1870,83 1548,00 1904,04 1575,00 1937,25 1602,00 1970,46 1629,00 2003,67 1655,00 2035,65 1682,00 2068,86 1709,00 2102,07 1736,00 2135,28 1763,00 2168,49 1790,00 2201,70 1816,00 2233,68 1843,00 2266,89 1870,00 2300,10 1897,00 2333,31

1544,00 1899,12 1572,00 1933,56 1599,00 1966,77 1627,00 2001,21 1655,00 2035,65 1683,00 2070,09 1710,00 2103,30 1738,00 2137,74 1766,00 2172,18 1793,00 2205,39 1821,00 2239,83 1849,00 2274,27 1877,00 2308,71 1904,00 2341,92 1932,00 2376,36

1566,00 1926,18 1595,00 1961,85 1624,00 1997,52 1652,00 2031,96 1681,00 2067,63 1710,00 2103,30 1738,00 2137,74 1767,00 2173,41 1796,00 2209,08 1824,00 2243,52 1853,00 2279,19 1881,00 2313,63 1910,00 2349,30 1939,00 2384,97 1967,00 2419,41

1589,00 1954,47 1619,00 1991,37 1648,00 2027,04 1678,00 2063,94 1707,00 2099,61 1737,00 2136,51 1766,00 2172,18 1796,00 2209,08 1825,00 2244,75 1855,00 2281,65 1884,00 2317,32 1914,00 2354,22 1943,00 2389,89 1973,00 2426,79 2003,00 2463,69

1612,00 1982,76 1642,00 2019,66 1672,00 2056,56 1703,00 2094,69 1733,00 2131,59 1764,00 2169,72 1794,00 2206,62 1825,00 2244,75 1855,00 2281,65 1886,00 2319,78 1916,00 2356,68 1946,00 2393,58 1977,00 2431,71 2007,00 2468,61 2038,00 2506,74

1634,00 2009,82 1665,00 2047,95 1697,00 2087,31 1728,00 2125,44 1759,00 2163,57 1791,00 2202,93 1822,00 2241,06 1854,00 2280,42 1885,00 2318,55 1916,00 2356,68 1948,00 2396,04 1979,00 2434,17 2010,00 2472,30 2042,00 2511,66 2073,00 2549,79

1657,00 2038,11 1689,00 2077,47 1721,00 2116,83 1753,00 2156,19 1786,00 2196,78 1818,00 2236,14 1850,00 2275,50 1882,00 2314,86 1915,00 2355,45 1947,00 2394,81 1979,00 2434,17 2011,00 2473,53 2044,00 2514,12 2076,00 2553,48 2108,00 2592,84

1688,00 2076,24 1721,00 2116,83 1754,00 2157,42 1787,00 2198,01 1820,00 2238,60 1854,00 2280,42 1887,00 2321,01

1711,00 2104,53 1745,00 2146,35 1779,00 2188,17 1813,00 2229,99 1847,00 2271,81 1881,00 2313,63 1915,00 2355,45

1734,00 2132,82 1769,00 2175,87 1804,00 2218,92 1839,00 2261,97 1874,00 2305,02 1909,00 2348,07 1944,00 2391,12

1758,00 2162,34 1793,00 2205,39 1829,00 2249,67 1865,00 2293,95 1901,00 2338,23 1937,00 2382,51 1973,00 2426,79

1781,00 2190,63 1818,00 2236,14 1854,00 2280,42 1891,00 2325,93 1928,00 2371,44 1965,00 2416,95 2001,00 2461,23

1804,00 2218,92 1842,00 2265,66 1879,00 2311,17 1917,00 2357,91 1955,00 2404,65 1992,00 2450,16 2030,00 2496,90

1827,00 2247,21 1866,00 2295,18 1904,00 2341,92 1943,00 2389,89 1981,00 2436,63 2020,00 2484,60 2059,00 2532,57

1851,00 2276,73 1890,00 2324,70 1929,00 2372,67 1969,00 2421,87 2008,00 2469,84 2048,00 2519,04 2087,00 2567,01

1874,00 2305,02 1914,00 2354,22 1954,00 2403,42 1995,00 2453,85 2035,00 2503,05 2076,00 2553,48 2116,00 2602,68

1897,00 2333,31 1938,00 2383,74 1980,00 2435,40 2021,00 2485,83 2062,00 2536,26 2103,00 2586,69 2145,00 2638,35

1920,00 2361,60 1962,00 2413,26 2005,00 2466,15 2047,00 2517,81 2089,00 2569,47 2131,00 2621,13 2173,00 2672,79

1944,00 2391,12 1987,00 2444,01 2030,00 2496,90 2073,00 2549,79 2116,00 2602,68 2159,00 2655,57 2202,00 2708,46

1967,00 2419,41 2011,00 2473,53 2055,00 2527,65 2099,00 2581,77 2143,00 2635,89 2186,00 2688,78 2230,00 2742,90

Ograniczenia rozmiarowe dla Markizy VMZ Z-Wave 480-1200 mm

*

1201-2500 mm 500-1600 mm

100

10

60

VMZ Z-Wave

cena netto cena brutto

szer. do [cm]

500-2400 mm

[cm] wys. do

VMZ Z-Wave

Cena produktu przekraczającego dany wymiar zaliczana jest do ceny wymiaru wyższego (np. 51cm x 126cm traktowany jest jak 60cm x 130cm).

Termin realizacji zamównienia – dni robocze. Do markizy należy dokupić zasilacz i urządzenie sterujące – folder Sterowanie Elektryczne lub www.fakro.pl

www.fakro.pl

21


MARKIZA VMZ Solar VMZ Solar** Grupa I - materiał z 10 % prześwitem względnym

110 120 130 140 150 160 170 180 190 200 210 220 230 240

70

80

90

100

110

120

130

140

150

160

170

180

190

200

210

220

230

240

250

2145,00 2638,35 2171,00 2670,33 2197,00 2702,31 2223,00 2734,29 2250,00 2767,50 2276,00 2799,48 2302,00 2831,46 2328,00 2863,44 2354,00 2895,42 2380,00 2927,40 2406,00 2959,38 2432,00 2991,36 2459,00 3024,57 2485,00 3056,55 2511,00 3088,53

2166,00 2664,18 2193,00 2697,39 2220,00 2730,60 2247,00 2763,81 2274,00 2797,02 2301,00 2830,23 2328,00 2863,44 2354,00 2895,42 2381,00 2928,63 2408,00 2961,84 2435,00 2995,05 2462,00 3028,26 2489,00 3061,47 2516,00 3094,68 2543,00 3127,89

2187,00 2690,01 2215,00 2724,45 2243,00 2758,89 2270,00 2792,10 2298,00 2826,54 2326,00 2860,98 2353,00 2894,19 2381,00 2928,63 2409,00 2963,07 2436,00 2996,28 2464,00 3030,72 2492,00 3065,16 2519,00 3098,37 2547,00 3132,81 2575,00 3167,25

2208,00 2715,84 2237,00 2751,51 2265,00 2785,95 2294,00 2821,62 2322,00 2856,06 2351,00 2891,73 2379,00 2926,17 2407,00 2960,61 2436,00 2996,28 2464,00 3030,72 2493,00 3066,39 2521,00 3100,83 2550,00 3136,50 2578,00 3170,94 2607,00 3206,61

2229,00 2741,67 2259,00 2778,57 2288,00 2814,24 2317,00 2849,91 2346,00 2885,58 2375,00 2921,25 2405,00 2958,15 2434,00 2993,82 2463,00 3029,49 2492,00 3065,16 2522,00 3102,06 2551,00 3137,73 2580,00 3173,40 2609,00 3209,07 2639,00 3245,97

2250,00 2767,50 2280,00 2804,40 2310,00 2841,30 2340,00 2878,20 2370,00 2915,10 2400,00 2952,00 2430,00 2988,90 2460,00 3025,80 2491,00 3063,93 2521,00 3100,83 2551,00 3137,73 2581,00 3174,63 2611,00 3211,53 2641,00 3248,43 2671,00 3285,33

2271,00 2793,33 2302,00 2831,46 2333,00 2869,59 2364,00 2907,72 2395,00 2945,85 2425,00 2982,75 2456,00 3020,88 2487,00 3059,01 2518,00 3097,14 2549,00 3135,27 2579,00 3172,17 2610,00 3210,30 2641,00 3248,43 2672,00 3286,56 2703,00 3324,69

2301,00 2830,23 2333,00 2869,59 2364,00 2907,72 2396,00 2947,08 2427,00 2985,21 2459,00 3024,57 2491,00 3063,93

2323,00 2857,29 2355,00 2896,65 2387,00 2936,01 2420,00 2976,60 2452,00 3015,96 2485,00 3056,55 2517,00 3095,91

2344,00 2883,12 2378,00 2924,94 2411,00 2965,53 2444,00 3006,12 2477,00 3046,71 2510,00 3087,30 2543,00 3127,89

2366,00 2910,18 2400,00 2952,00 2434,00 2993,82 2468,00 3035,64 2502,00 3077,46 2536,00 3119,28 2570,00 3161,10

2388,00 2937,24 2423,00 2980,29 2457,00 3022,11 2492,00 3065,16 2527,00 3108,21 2561,00 3150,03 2596,00 3193,08

2410,00 2964,30 2445,00 3007,35 2481,00 3051,63 2516,00 3094,68 2551,00 3137,73 2587,00 3182,01 2622,00 3225,06

2431,00 2990,13 2468,00 3035,64 2504,00 3079,92 2540,00 3124,20 2576,00 3168,48 2613,00 3213,99 2649,00 3258,27

2453,00 3017,19 2490,00 3062,70 2527,00 3108,21 2564,00 3153,72 2601,00 3199,23 2638,00 3244,74 2675,00 3290,25

2475,00 3044,25 2513,00 3090,99 2550,00 3136,50 2588,00 3183,24 2626,00 3229,98 2664,00 3276,72 2702,00 3323,46

2496,00 3070,08 2535,00 3118,05 2574,00 3166,02 2612,00 3212,76 2651,00 3260,73 2689,00 3307,47 2728,00 3355,44

2518,00 3097,14 2557,00 3145,11 2597,00 3194,31 2636,00 3242,28 2676,00 3291,48 2715,00 3339,45 2754,00 3387,42

2540,00 3124,20 2580,00 3173,40 2620,00 3222,60 2660,00 3271,80 2700,00 3321,00 2741,00 3371,43 2781,00 3420,63

2562,00 3151,26 2602,00 3200,46 2643,00 3250,89 2684,00 3301,32 2725,00 3351,75 2766,00 3402,18 2807,00 3452,61

Ograniczenia rozmiarowe dla Markizy VMZ Solar 645-1200 mm

**

1201-2500 mm 500-1600 mm

100

10

60

VMZ Solar

cena netto cena brutto

szer. do [cm]

500-2400 mm

[cm] wys. do

Cena produktu przekraczającego dany wymiar zaliczana jest do ceny wymiaru wyższego (np. 51cm x 126cm traktowany jest jak 60cm x 130cm).

VMZ Solar

Termin realizacji zamównienia – dni robocze. W zestawie znajduje się sterownik z pilotem i akumulator.

VMZ Solar** Grupa II - materiał z 1 % prześwitem względnym

110 120 130 140 150 160 170 180 190 200 210 220 230 240

22

70

80

90

100

110

120

130

140

150

160

170

180

190

200

210

220

230

240

250

2152,00 2646,96 2179,00 2680,17 2206,00 2713,38 2233,00 2746,59 2260,00 2779,80 2286,00 2811,78 2313,00 2844,99 2340,00 2878,20 2367,00 2911,41 2394,00 2944,62 2421,00 2977,83 2448,00 3011,04 2474,00 3043,02 2501,00 3076,23 2528,00 3109,44

2175,00 2675,25 2202,00 2708,46 2230,00 2742,90 2258,00 2777,34 2286,00 2811,78 2313,00 2844,99 2341,00 2879,43 2369,00 2913,87 2396,00 2947,08 2424,00 2981,52 2452,00 3015,96 2480,00 3050,40 2507,00 3083,61 2535,00 3118,05 2563,00 3152,49

2197,00 2702,31 2225,00 2736,75 2254,00 2772,42 2283,00 2808,09 2311,00 2842,53 2340,00 2878,20 2369,00 2913,87 2397,00 2948,31 2426,00 2983,98 2455,00 3019,65 2483,00 3054,09 2512,00 3089,76 2541,00 3125,43 2569,00 3159,87 2598,00 3195,54

2219,00 2729,37 2249,00 2766,27 2278,00 2801,94 2308,00 2838,84 2337,00 2874,51 2367,00 2911,41 2396,00 2947,08 2426,00 2983,98 2455,00 3019,65 2485,00 3056,55 2514,00 3092,22 2544,00 3129,12 2574,00 3166,02 2603,00 3201,69 2633,00 3238,59

2241,00 2756,43 2272,00 2794,56 2302,00 2831,46 2333,00 2869,59 2363,00 2906,49 2393,00 2943,39 2424,00 2981,52 2454,00 3018,42 2485,00 3056,55 2515,00 3093,45 2546,00 3131,58 2576,00 3168,48 2607,00 3206,61 2637,00 3243,51 2667,00 3280,41

2264,00 2784,72 2295,00 2822,85 2326,00 2860,98 2358,00 2900,34 2389,00 2938,47 2420,00 2976,60 2452,00 3015,96 2483,00 3054,09 2514,00 3092,22 2546,00 3131,58 2577,00 3169,71 2608,00 3207,84 2640,00 3247,20 2671,00 3285,33 2702,00 3323,46

2286,00 2811,78 2318,00 2851,14 2350,00 2890,50 2383,00 2931,09 2415,00 2970,45 2447,00 3009,81 2479,00 3049,17 2511,00 3088,53 2544,00 3129,12 2576,00 3168,48 2608,00 3207,84 2640,00 3247,20 2673,00 3287,79 2705,00 3327,15 2737,00 3366,51

2317,00 2849,91 2350,00 2890,50 2383,00 2931,09 2416,00 2971,68 2449,00 3012,27 2482,00 3052,86 2515,00 3093,45

2340,00 2878,20 2374,00 2920,02 2408,00 2961,84 2442,00 3003,66 2476,00 3045,48 2510,00 3087,30 2544,00 3129,12

2362,00 2905,26 2397,00 2948,31 2432,00 2991,36 2467,00 3034,41 2502,00 3077,46 2537,00 3120,51 2572,00 3163,56

2385,00 2933,55 2421,00 2977,83 2457,00 3022,11 2493,00 3066,39 2529,00 3110,67 2565,00 3154,95 2600,00 3198,00

2408,00 2961,84 2445,00 3007,35 2482,00 3052,86 2518,00 3097,14 2555,00 3142,65 2592,00 3188,16 2629,00 3233,67

2431,00 2990,13 2469,00 3036,87 2506,00 3082,38 2544,00 3129,12 2582,00 3175,86 2619,00 3221,37 2657,00 3268,11

2454,00 3018,42 2493,00 3066,39 2531,00 3113,13 2570,00 3161,10 2608,00 3207,84 2647,00 3255,81 2685,00 3302,55

2477,00 3046,71 2516,00 3094,68 2556,00 3143,88 2595,00 3191,85 2635,00 3241,05 2674,00 3289,02 2714,00 3338,22

2500,00 3075,00 2540,00 3124,20 2581,00 3174,63 2621,00 3223,83 2661,00 3273,03 2702,00 3323,46 2742,00 3372,66

2523,00 3103,29 2564,00 3153,72 2605,00 3204,15 2647,00 3255,81 2688,00 3306,24 2729,00 3356,67 2770,00 3407,10

2546,00 3131,58 2588,00 3183,24 2630,00 3234,90 2672,00 3286,56 2714,00 3338,22 2756,00 3389,88 2799,00 3442,77

2569,00 3159,87 2612,00 3212,76 2655,00 3265,65 2698,00 3318,54 2741,00 3371,43 2784,00 3424,32 2827,00 3477,21

2592,00 3188,16 2635,00 3241,05 2679,00 3295,17 2723,00 3349,29 2767,00 3403,41 2811,00 3457,53 2855,00 3511,65

www.fakro.pl

Ograniczenia rozmiarowe dla Markizy VMZ Solar 645-1200 mm

**

1201-2500 mm 500-1600 mm

100

10

60

VMZ Solar

cena netto cena brutto

szer. do [cm]

500-2400 mm

[cm] wys. do

VMZ Solar

Termin realizacji zamównienia – dni robocze. W zestawie znajduje się sterownik z pilotem i akumulator.

Cena produktu przekraczającego dany wymiar zaliczana jest do ceny wymiaru wyższego (np. 51cm x 126cm traktowany jest jak 60cm x 130cm).


MARKIZOLETA VMB Z-WAVE I 10

VMB Z-Wave* Grupa I - materiał z 10 % prześwitem względnym 100 110 120 130 140

150 160 170 180 190

200 210 220 230 240

250 260 270 280 290 300

50

60

70

80

90

100

110

120

130

140

150

160

170

180

190

200

210

220

230

240

250

2289,00 2815,47 2299,00 2827,77 2309,00 2840,07 2318,00 2851,14 2328,00 2863,44

2314,00 2846,22 2325,00 2859,75 2335,00 2872,05 2346,00 2885,58 2357,00 2899,11

2340,00 2878,20 2351,00 2891,73 2362,00 2905,26 2374,00 2920,02 2385,00 2933,55

2365,00 2908,95 2377,00 2923,71 2389,00 2938,47 2402,00 2954,46 2414,00 2969,22

2390,00 2939,70 2403,00 2955,69 2416,00 2971,68 2429,00 2987,67 2443,00 3004,89

2416,00 2971,68 2429,00 2987,67 2443,00 3004,89 2457,00 3022,11 2471,00 3039,33

2441,00 3002,43 2456,00 3020,88 2470,00 3038,10 2485,00 3056,55 2500,00 3075,00

2466,00 3033,18 2482,00 3052,86 2497,00 3071,31 2513,00 3090,99 2528,00 3109,44

2492,00 3065,16 2508,00 3084,84 2524,00 3104,52 2541,00 3125,43 2557,00 3145,11

2517,00 3095,91 2534,00 3116,82 2551,00 3137,73 2568,00 3158,64 2586,00 3180,78

2542,00 3126,66 2560,00 3148,80 2578,00 3170,94 2596,00 3193,08 2614,00 3215,22

2567,00 3157,41 2586,00 3180,78 2605,00 3204,15 2624,00 3227,52 2643,00 3250,89

2593,00 3189,39 2612,00 3212,76 2632,00 3237,36 2652,00 3261,96 2671,00 3285,33

2618,00 3220,14 2639,00 3245,97 2659,00 3270,57 2679,00 3295,17 2700,00 3321,00

2643,00 3250,89 2665,00 3277,95 2686,00 3303,78 2707,00 3329,61 2729,00 3356,67

2669,00 3282,87 2691,00 3309,93 2713,00 3336,99 2735,00 3364,05 2757,00 3391,11

2694,00 3313,62 2717,00 3341,91 2740,00 3370,20 2763,00 3398,49 2786,00 3426,78

2719,00 3344,37 2743,00 3373,89 2767,00 3403,41 2791,00 3432,93 2814,00 3461,22

2745,00 3376,35 2769,00 3405,87 2794,00 3436,62 2818,00 3466,14 2843,00 3496,89

2770,00 3407,10 2795,00 3437,85 2821,00 3469,83 2846,00 3500,58 2872,00 3532,56

2795,00 3437,85 2822,00 3471,06 2848,00 3503,04 2874,00 3535,02 2900,00 3567,00

2338,00 2875,74 2348,00 2888,04 2358,00 2900,34 2367,00 2911,41 2377,00 2923,71

2367,00 2911,41 2378,00 2924,94 2389,00 2938,47 2399,00 2950,77 2410,00 2964,30

2397,00 2948,31 2408,00 2961,84 2420,00 2976,60 2431,00 2990,13 2443,00 3004,89

2426,00 2983,98 2438,00 2998,74 2451,00 3014,73 2463,00 3029,49 2475,00 3044,25

2456,00 3020,88 2469,00 3036,87 2482,00 3052,86 2495,00 3068,85 2508,00 3084,84

2485,00 3056,55 2499,00 3073,77 2513,00 3090,99 2527,00 3108,21 2541,00 3125,43

2514,00 3092,22 2529,00 3110,67 2544,00 3129,12 2559,00 3147,57 2573,00 3164,79

2544,00 3129,12 2559,00 3147,57 2575,00 3167,25 2591,00 3186,93 2606,00 3205,38

2573,00 3164,79 2590,00 3185,70 2606,00 3205,38 2622,00 3225,06 2639,00 3245,97

2603,00 3201,69 2620,00 3222,60 2637,00 3243,51 2654,00 3264,42 2671,00 3285,33

2632,00 3237,36 2650,00 3259,50 2668,00 3281,64 2686,00 3303,78 2704,00 3325,92

2662,00 3274,26 2680,00 3296,40 2699,00 3319,77 2718,00 3343,14 2737,00 3366,51

2691,00 3309,93 2711,00 3334,53 2730,00 3357,90 2750,00 3382,50 2770,00 3407,10

2720,00 3345,60 2741,00 3371,43 2761,00 3396,03 2782,00 3421,86 2802,00 3446,46

2750,00 3382,50 2771,00 3408,33 2792,00 3434,16 2814,00 3461,22 2835,00 3487,05

2779,00 3418,17 2801,00 3445,23 2823,00 3472,29 2846,00 3500,58 2868,00 3527,64

2809,00 3455,07 2832,00 3483,36 2854,00 3510,42 2877,00 3538,71 2900,00 3567,00

2838,00 3490,74 2862,00 3520,26 2886,00 3549,78 2909,00 3578,07 2933,00 3607,59

2868,00 3527,64 2892,00 3557,16 2917,00 3587,91 2941,00 3617,43 2966,00 3648,18

2897,00 3563,31 2922,00 3594,06 2948,00 3626,04 2973,00 3656,79 2998,00 3687,54

2926,00 3598,98 2953,00 3632,19 2979,00 3664,17 3005,00 3696,15 3031,00 3728,13

2387,00 2936,01 2397,00 2948,31 2407,00 2960,61 2416,00 2971,68 2426,00 2983,98

2421,00 2977,83 2431,00 2990,13 2442,00 3003,66 2452,00 3015,96 2463,00 3029,49

2454,00 3018,42 2465,00 3031,95 2477,00 3046,71 2488,00 3060,24 2500,00 3075,00

2488,00 3060,24 2500,00 3075,00 2512,00 3089,76 2524,00 3104,52 2537,00 3120,51

2521,00 3100,83 2534,00 3116,82 2547,00 3132,81 2560,00 3148,80 2573,00 3164,79

2555,00 3142,65 2568,00 3158,64 2582,00 3175,86 2596,00 3193,08 2610,00 3210,30

2588,00 3183,24 2603,00 3201,69 2618,00 3220,14 2632,00 3237,36 2647,00 3255,81

2622,00 3225,06 2637,00 3243,51 2653,00 3263,19 2668,00 3281,64 2684,00 3301,32

2655,00 3265,65 2671,00 3285,33 2688,00 3306,24 2704,00 3325,92 2721,00 3346,83

2689,00 3307,47 2706,00 3328,38 2723,00 3349,29 2740,00 3370,20 2757,00 3391,11

2722,00 3348,06 2740,00 3370,20 2758,00 3392,34 2776,00 3414,48 2794,00 3436,62

2756,00 3389,88 2774,00 3412,02 2793,00 3435,39 2812,00 3458,76 2831,00 3482,13

2789,00 3430,47 2809,00 3455,07 2828,00 3478,44 2848,00 3503,04 2868,00 3527,64

2823,00 3472,29 2843,00 3496,89 2864,00 3522,72 2884,00 3547,32 2905,00 3573,15

2856,00 3512,88 2877,00 3538,71 2899,00 3565,77 2920,00 3591,60 2941,00 3617,43

2890,00 3554,70 2912,00 3581,76 2934,00 3608,82 2956,00 3635,88 2978,00 3662,94

2923,00 3595,29 2946,00 3623,58 2969,00 3651,87 2992,00 3680,16 3015,00 3708,45

2957,00 3637,11 2980,00 3665,40 3004,00 3694,92 3028,00 3724,44 3052,00 3753,96

2990,00 3677,70 3015,00 3708,45 3039,00 3737,97 3064,00 3768,72 3088,00 3798,24

3024,00 3719,52 3049,00 3750,27 3075,00 3782,25 3100,00 3813,00 3125,00 3843,75

3057,00 3760,11 3083,00 3792,09 3110,00 3825,30 3136,00 3857,28 3162,00 3889,26

2436,00 2996,28 2446,00 3008,58 2456,00 3020,88 2465,00 3031,95 2475,00 3044,25 2485,00 3056,55

2474,00 3043,02 2484,00 3055,32 2495,00 3068,85 2506,00 3082,38 2516,00 3094,68 2527,00 3108,21

2511,00 3088,53 2523,00 3103,29 2534,00 3116,82 2546,00 3131,58 2557,00 3145,11 2569,00 3159,87

2549,00 3135,27 2561,00 3150,03 2573,00 3164,79 2586,00 3180,78 2598,00 3195,54 2610,00 3210,30

2587,00 3182,01 2600,00 3198,00 2613,00 3213,99 2626,00 3229,98 2639,00 3245,97 2652,00 3261,96

2624,00 3227,52 2638,00 3244,74 2652,00 3261,96 2666,00 3279,18 2680,00 3296,40 2694,00 3313,62

2662,00 3274,26 2676,00 3291,48 2691,00 3309,93 2706,00 3328,38 2721,00 3346,83 2735,00 3364,05

2699,00 3319,77 2715,00 3339,45 2730,00 3357,90 2746,00 3377,58 2761,00 3396,03 2777,00 3415,71

2737,00 3366,51 2753,00 3386,19 2770,00 3407,10 2786,00 3426,78 2802,00 3446,46 2819,00 3467,37

2775,00 3413,25 2792,00 3434,16 2809,00 3455,07 2826,00 3475,98 2843,00 3496,89 2860,00 3517,80

2812,00 3458,76 2830,00 3480,90 2848,00 3503,04 2866,00 3525,18 2884,00 3547,32 2902,00 3569,46

2850,00 3505,50 2869,00 3528,87 2887,00 3551,01 2906,00 3574,38 2925,00 3597,75 2944,00 3621,12

2887,00 3551,01 2907,00 3575,61 2927,00 3600,21 2946,00 3623,58 2966,00 3648,18 2986,00 3672,78

2925,00 3597,75 2945,00 3622,35 2966,00 3648,18 2986,00 3672,78 3007,00 3698,61 3027,00 3723,21

2963,00 3644,49 2984,00 3670,32 3005,00 3696,15 3026,00 3721,98 3048,00 3749,04 3069,00 3774,87

3000,00 3690,00 3022,00 3717,06 3044,00 3744,12 3066,00 3771,18 3089,00 3799,47 3111,00 3826,53

3038,00 3736,74 3061,00 3765,03 3084,00 3793,32 3107,00 3821,61 3129,00 3848,67 3152,00 3876,96

3075,00 3782,25 3099,00 3811,77 3123,00 3841,29 3147,00 3870,81 3170,00 3899,10 3194,00 3928,62

3113,00 3828,99 3138,00 3859,74 3162,00 3889,26 3187,00 3920,01 3211,00 3949,53 3236,00 3980,28

3151,00 3875,73 3176,00 3906,48 3201,00 3937,23 3227,00 3969,21 3252,00 3999,96 3277,00 4030,71

3188,00 3921,24 3214,00 3953,22 3241,00 3986,43 3267,00 4018,41 3293,00 4050,39 3319,00 4082,37

Ograniczenia rozmiarowe dla Markizolety VMB Z-Wave I 480-2500 mm

*

VMB Z-Wave I

cena netto cena brutto

szer. do [cm]

1040-3000 mm

[cm] wys. do

Cena produktu przekraczającego dany wymiar zaliczana jest do ceny wymiaru wyższego (np. 51cm x 126cm traktowany jest jak 60cm x 130cm).

Termin realizacji zamównienia – dni robocze. Do markizy należy dokupić zasilacz i urządzenie sterujące – folder Sterowanie Elektryczne lub www.fakro.pl

www.fakro.pl

23


MARKIZOLETA VMB Z-WAVE II 10

VMB Z-Wave* Grupa II - materiał z 10 % prześwitem względnym [cm] wys. do

cena netto cena brutto

szer. do [cm]

100 110 120 130 140

150 160 170 180 190

200 210 220 230 240

250 260 270 280 290 300

50

60

70

80

90

100

110

120

130

140

150

160

170

180

190

200

210

220

230

240

250

2295,00 2822,85 2306,00 2836,38 2316,00 2848,68 2327,00 2862,21 2337,00 2874,51

2322,00 2856,06 2333,00 2869,59 2345,00 2884,35 2356,00 2897,88 2367,00 2911,41

2348,00 2888,04 2361,00 2904,03 2373,00 2918,79 2385,00 2933,55 2398,00 2949,54

2375,00 2921,25 2388,00 2937,24 2402,00 2954,46 2415,00 2970,45 2428,00 2986,44

2402,00 2954,46 2416,00 2971,68 2430,00 2988,90 2444,00 3006,12 2458,00 3023,34

2428,00 2986,44 2443,00 3004,89 2458,00 3023,34 2474,00 3043,02 2489,00 3061,47

2455,00 3019,65 2471,00 3039,33 2487,00 3059,01 2503,00 3078,69 2519,00 3098,37

2481,00 3051,63 2498,00 3072,54 2515,00 3093,45 2532,00 3114,36 2550,00 3136,50

2508,00 3084,84 2526,00 3106,98 2544,00 3129,12 2562,00 3151,26 2580,00 3173,40

2534,00 3116,82 2553,00 3140,19 2572,00 3163,56 2591,00 3186,93 2610,00 3210,30

2561,00 3150,03 2581,00 3174,63 2601,00 3199,23 2621,00 3223,83 2641,00 3248,43

2588,00 3183,24 2608,00 3207,84 2629,00 3233,67 2650,00 3259,50 2671,00 3285,33

2614,00 3215,22 2636,00 3242,28 2658,00 3269,34 2680,00 3296,40 2701,00 3322,23

2641,00 3248,43 2664,00 3276,72 2686,00 3303,78 2709,00 3332,07 2732,00 3360,36

2667,00 3280,41 2691,00 3309,93 2715,00 3339,45 2738,00 3367,74 2762,00 3397,26

2694,00 3313,62 2719,00 3344,37 2743,00 3373,89 2768,00 3404,64 2792,00 3434,16

2721,00 3346,83 2746,00 3377,58 2772,00 3409,56 2797,00 3440,31 2823,00 3472,29

2747,00 3378,81 2774,00 3412,02 2800,00 3444,00 2827,00 3477,21 2853,00 3509,19

2774,00 3412,02 2801,00 3445,23 2829,00 3479,67 2856,00 3512,88 2884,00 3547,32

2800,00 3444,00 2829,00 3479,67 2857,00 3514,11 2885,00 3548,55 2914,00 3584,22

2827,00 3477,21 2856,00 3512,88 2886,00 3549,78 2915,00 3585,45 2944,00 3621,12

2347,00 2886,81 2358,00 2900,34 2368,00 2912,64 2379,00 2926,17 2389,00 2938,47

2379,00 2926,17 2390,00 2939,70 2401,00 2953,23 2413,00 2967,99 2424,00 2981,52

2410,00 2964,30 2422,00 2979,06 2435,00 2995,05 2447,00 3009,81 2459,00 3024,57

2441,00 3002,43 2455,00 3019,65 2468,00 3035,64 2481,00 3051,63 2494,00 3067,62

2473,00 3041,79 2487,00 3059,01 2501,00 3076,23 2515,00 3093,45 2530,00 3111,90

2504,00 3079,92 2519,00 3098,37 2534,00 3116,82 2549,00 3135,27 2565,00 3154,95

2535,00 3118,05 2551,00 3137,73 2567,00 3157,41 2584,00 3178,32 2600,00 3198,00

2567,00 3157,41 2584,00 3178,32 2601,00 3199,23 2618,00 3220,14 2635,00 3241,05

2598,00 3195,54 2616,00 3217,68 2634,00 3239,82 2652,00 3261,96 2670,00 3284,10

2629,00 3233,67 2648,00 3257,04 2667,00 3280,41 2686,00 3303,78 2705,00 3327,15

2661,00 3273,03 2680,00 3296,40 2700,00 3321,00 2720,00 3345,60 2740,00 3370,20

2692,00 3311,16 2713,00 3336,99 2733,00 3361,59 2754,00 3387,42 2775,00 3413,25

2723,00 3349,29 2745,00 3376,35 2767,00 3403,41 2788,00 3429,24 2810,00 3456,30

2754,00 3387,42 2777,00 3415,71 2800,00 3444,00 2823,00 3472,29 2845,00 3499,35

2786,00 3426,78 2809,00 3455,07 2833,00 3484,59 2857,00 3514,11 2880,00 3542,40

2817,00 3464,91 2842,00 3495,66 2866,00 3525,18 2891,00 3555,93 2916,00 3586,68

2848,00 3503,04 2874,00 3535,02 2899,00 3565,77 2925,00 3597,75 2951,00 3629,73

2880,00 3542,40 2906,00 3574,38 2933,00 3607,59 2959,00 3639,57 2986,00 3672,78

2911,00 3580,53 2938,00 3613,74 2966,00 3648,18 2993,00 3681,39 3021,00 3715,83

2942,00 3618,66 2971,00 3654,33 2999,00 3688,77 3027,00 3723,21 3056,00 3758,88

2974,00 3658,02 3003,00 3693,69 3032,00 3729,36 3062,00 3766,26 3091,00 3801,93

2400,00 2952,00 2410,00 2964,30 2420,00 2976,60 2431,00 2990,13 2441,00 3002,43

2436,00 2996,28 2447,00 3009,81 2458,00 3023,34 2470,00 3038,10 2481,00 3051,63

2472,00 3040,56 2484,00 3055,32 2496,00 3070,08 2509,00 3086,07 2521,00 3100,83

2508,00 3084,84 2521,00 3100,83 2534,00 3116,82 2548,00 3134,04 2561,00 3150,03

2544,00 3129,12 2558,00 3146,34 2572,00 3163,56 2586,00 3180,78 2601,00 3199,23

2580,00 3173,40 2595,00 3191,85 2610,00 3210,30 2625,00 3228,75 2640,00 3247,20

2616,00 3217,68 2632,00 3237,36 2648,00 3257,04 2664,00 3276,72 2680,00 3296,40

2652,00 3261,96 2669,00 3282,87 2686,00 3303,78 2703,00 3324,69 2720,00 3345,60

2688,00 3306,24 2706,00 3328,38 2724,00 3350,52 2742,00 3372,66 2760,00 3394,80

2724,00 3350,52 2743,00 3373,89 2762,00 3397,26 2781,00 3420,63 2800,00 3444,00

2760,00 3394,80 2780,00 3419,40 2800,00 3444,00 2820,00 3468,60 2840,00 3493,20

2796,00 3439,08 2817,00 3464,91 2838,00 3490,74 2858,00 3515,34 2879,00 3541,17

2832,00 3483,36 2854,00 3510,42 2876,00 3537,48 2897,00 3563,31 2919,00 3590,37

2868,00 3527,64 2891,00 3555,93 2914,00 3584,22 2936,00 3611,28 2959,00 3639,57

2904,00 3571,92 2928,00 3601,44 2951,00 3629,73 2975,00 3659,25 2999,00 3688,77

2940,00 3616,20 2965,00 3646,95 2989,00 3676,47 3014,00 3707,22 3039,00 3737,97

2976,00 3660,48 3002,00 3692,46 3027,00 3723,21 3053,00 3755,19 3078,00 3785,94

3012,00 3704,76 3039,00 3737,97 3065,00 3769,95 3092,00 3803,16 3118,00 3835,14

3048,00 3749,04 3076,00 3783,48 3103,00 3816,69 3131,00 3851,13 3158,00 3884,34

3084,00 3793,32 3113,00 3828,99 3141,00 3863,43 3169,00 3897,87 3198,00 3933,54

3120,00 3837,60 3150,00 3874,50 3179,00 3910,17 3208,00 3945,84 3238,00 3982,74

2452,00 3015,96 2462,00 3028,26 2473,00 3041,79 2483,00 3054,09 2494,00 3067,62 2504,00 3079,92

2493,00 3066,39 2504,00 3079,92 2515,00 3093,45 2527,00 3108,21 2538,00 3121,74 2549,00 3135,27

2533,00 3115,59 2546,00 3131,58 2558,00 3146,34 2570,00 3161,10 2583,00 3177,09 2595,00 3191,85

2574,00 3166,02 2587,00 3182,01 2601,00 3199,23 2614,00 3215,22 2627,00 3231,21 2640,00 3247,20

2615,00 3216,45 2629,00 3233,67 2643,00 3250,89 2658,00 3269,34 2672,00 3286,56 2686,00 3303,78

2656,00 3266,88 2671,00 3285,33 2686,00 3303,78 2701,00 3322,23 2716,00 3340,68 2731,00 3359,13

2696,00 3316,08 2712,00 3335,76 2729,00 3356,67 2745,00 3376,35 2761,00 3396,03 2777,00 3415,71

2737,00 3366,51 2754,00 3387,42 2771,00 3408,33 2788,00 3429,24 2805,00 3450,15 2822,00 3471,06

2778,00 3416,94 2796,00 3439,08 2814,00 3461,22 2832,00 3483,36 2850,00 3505,50 2868,00 3527,64

2819,00 3467,37 2838,00 3490,74 2857,00 3514,11 2875,00 3536,25 2894,00 3559,62 2913,00 3582,99

2859,00 3516,57 2879,00 3541,17 2899,00 3565,77 2919,00 3590,37 2939,00 3614,97 2959,00 3639,57

2900,00 3567,00 2921,00 3592,83 2942,00 3618,66 2963,00 3644,49 2984,00 3670,32 3004,00 3694,92

2941,00 3617,43 2963,00 3644,49 2984,00 3670,32 3006,00 3697,38 3028,00 3724,44 3050,00 3751,50

2982,00 3667,86 3004,00 3694,92 3027,00 3723,21 3050,00 3751,50 3073,00 3779,79 3095,00 3806,85

3022,00 3717,06 3046,00 3746,58 3070,00 3776,10 3093,00 3804,39 3117,00 3833,91 3141,00 3863,43

3063,00 3767,49 3088,00 3798,24 3112,00 3827,76 3137,00 3858,51 3162,00 3889,26 3186,00 3918,78

3104,00 3817,92 3130,00 3849,90 3155,00 3880,65 3181,00 3912,63 3206,00 3943,38 3232,00 3975,36

3145,00 3868,35 3171,00 3900,33 3198,00 3933,54 3224,00 3965,52 3251,00 3998,73 3277,00 4030,71

3185,00 3917,55 3213,00 3951,99 3240,00 3985,20 3268,00 4019,64 3295,00 4052,85 3323,00 4087,29

3226,00 3967,98 3255,00 4003,65 3283,00 4038,09 3311,00 4072,53 3340,00 4108,20 3368,00 4142,64

3267,00 4018,41 3296,00 4054,08 3326,00 4090,98 3355,00 4126,65 3384,00 4162,32 3414,00 4199,22

Ograniczenia rozmiarowe dla Markizolety VMB Z-Wave II

*

24

www.fakro.pl

VMB Z-Wave II

1040-3000 mm

480-2500 mm

Cena produktu przekraczającego dany wymiar zaliczana jest do ceny wymiaru wyższego (np. 51cm x 126cm traktowany jest jak 60cm x 130cm).

Termin realizacji zamównienia – dni robocze. Do markizy należy dokupić zasilacz i urządzenie sterujące – folder Sterowanie Elektryczne lub www.fakro.pl


MARKIZOLETA VMB SOLAR I 10

VMB Solar* Grupa I - materiał z 10 % prześwitem względnym 100 110 120 130 140

150 160 170 180 190

200 210 220 230 240

250 260 270 280 290 300

50

60

70

80

90

100

110

120

130

140

150

160

170

180

190

200

210

220

230

240

250

3150,00 3874,50 3160,00 3886,80 3169,00 3897,87 3179,00 3910,17 3189,00 3922,47

3175,00 3905,25 3186,00 3918,78 3196,00 3931,08 3207,00 3944,61 3218,00 3958,14

3200,00 3936,00 3212,00 3950,76 3223,00 3964,29 3235,00 3979,05 3246,00 3992,58

3226,00 3967,98 3238,00 3982,74 3250,00 3997,50 3263,00 4013,49 3275,00 4028,25

3251,00 3998,73 3264,00 4014,72 3277,00 4030,71 3290,00 4046,70 3303,00 4062,69

3276,00 4029,48 3290,00 4046,70 3304,00 4063,92 3318,00 4081,14 3332,00 4098,36

3302,00 4061,46 3317,00 4079,91 3331,00 4097,13 3346,00 4115,58 3361,00 4134,03

3327,00 4092,21 3343,00 4111,89 3358,00 4130,34 3374,00 4150,02 3389,00 4168,47

3352,00 4122,96 3369,00 4143,87 3385,00 4163,55 3402,00 4184,46 3418,00 4204,14

3378,00 4154,94 3395,00 4175,85 3412,00 4196,76 3429,00 4217,67 3446,00 4238,58

3403,00 4185,69 3421,00 4207,83 3439,00 4229,97 3457,00 4252,11 3475,00 4274,25

3428,00 4216,44 3447,00 4239,81 3466,00 4263,18 3485,00 4286,55 3504,00 4309,92

3454,00 4248,42 3473,00 4271,79 3493,00 4296,39 3513,00 4320,99 3532,00 4344,36

3479,00 4279,17 3500,00 4305,00 3520,00 4329,60 3540,00 4354,20 3561,00 4380,03

3504,00 4309,92 3526,00 4336,98 3547,00 4362,81 3568,00 4388,64 3589,00 4414,47

3530,00 4341,90 3552,00 4368,96 3574,00 4396,02 3596,00 4423,08 3618,00 4450,14

3555,00 4372,65 3578,00 4400,94 3601,00 4429,23 3624,00 4457,52 3647,00 4485,81

3580,00 4403,40 3604,00 4432,92 3628,00 4462,44 3652,00 4491,96 3675,00 4520,25

3606,00 4435,38 3630,00 4464,90 3655,00 4495,65 3679,00 4525,17 3704,00 4555,92

3631,00 4466,13 3656,00 4496,88 3682,00 4528,86 3707,00 4559,61 3732,00 4590,36

3656,00 4496,88 3683,00 4530,09 3709,00 4562,07 3735,00 4594,05 3761,00 4626,03

3199,00 3934,77 3209,00 3947,07 3219,00 3959,37 3228,00 3970,44 3238,00 3982,74

3228,00 3970,44 3239,00 3983,97 3250,00 3997,50 3260,00 4009,80 3271,00 4023,33

3258,00 4007,34 3269,00 4020,87 3281,00 4035,63 3292,00 4049,16 3304,00 4063,92

3287,00 4043,01 3299,00 4057,77 3312,00 4073,76 3324,00 4088,52 3336,00 4103,28

3317,00 4079,91 3330,00 4095,90 3343,00 4111,89 3356,00 4127,88 3369,00 4143,87

3346,00 4115,58 3360,00 4132,80 3374,00 4150,02 3388,00 4167,24 3402,00 4184,46

3375,00 4151,25 3390,00 4169,70 3405,00 4188,15 3420,00 4206,60 3434,00 4223,82

3405,00 4188,15 3420,00 4206,60 3436,00 4226,28 3451,00 4244,73 3467,00 4264,41

3434,00 4223,82 3451,00 4244,73 3467,00 4264,41 3483,00 4284,09 3500,00 4305,00

3464,00 4260,72 3481,00 4281,63 3498,00 4302,54 3515,00 4323,45 3532,00 4344,36

3493,00 4296,39 3511,00 4318,53 3529,00 4340,67 3547,00 4362,81 3565,00 4384,95

3522,00 4332,06 3541,00 4355,43 3560,00 4378,80 3579,00 4402,17 3598,00 4425,54

3552,00 4368,96 3572,00 4393,56 3591,00 4416,93 3611,00 4441,53 3630,00 4464,90

3581,00 4404,63 3602,00 4430,46 3622,00 4455,06 3643,00 4480,89 3663,00 4505,49

3611,00 4441,53 3632,00 4467,36 3653,00 4493,19 3675,00 4520,25 3696,00 4546,08

3640,00 4477,20 3662,00 4504,26 3684,00 4531,32 3706,00 4558,38 3729,00 4586,67

3670,00 4514,10 3693,00 4542,39 3715,00 4569,45 3738,00 4597,74 3761,00 4626,03

3699,00 4549,77 3723,00 4579,29 3746,00 4607,58 3770,00 4637,10 3794,00 4666,62

3728,00 4585,44 3753,00 4616,19 3778,00 4646,94 3802,00 4676,46 3827,00 4707,21

3758,00 4622,34 3783,00 4653,09 3809,00 4685,07 3834,00 4715,82 3859,00 4746,57

3787,00 4658,01 3813,00 4689,99 3840,00 4723,20 3866,00 4755,18 3892,00 4787,16

3248,00 3995,04 3258,00 4007,34 3268,00 4019,64 3277,00 4030,71 3287,00 4043,01

3281,00 4035,63 3292,00 4049,16 3303,00 4062,69 3313,00 4074,99 3324,00 4088,52

3315,00 4077,45 3326,00 4090,98 3338,00 4105,74 3349,00 4119,27 3361,00 4134,03

3348,00 4118,04 3361,00 4134,03 3373,00 4148,79 3385,00 4163,55 3398,00 4179,54

3382,00 4159,86 3395,00 4175,85 3408,00 4191,84 3421,00 4207,83 3434,00 4223,82

3416,00 4201,68 3429,00 4217,67 3443,00 4234,89 3457,00 4252,11 3471,00 4269,33

3449,00 4242,27 3464,00 4260,72 3478,00 4277,94 3493,00 4296,39 3508,00 4314,84

3483,00 4284,09 3498,00 4302,54 3514,00 4322,22 3529,00 4340,67 3545,00 4360,35

3516,00 4324,68 3532,00 4344,36 3549,00 4365,27 3565,00 4384,95 3581,00 4404,63

3550,00 4366,50 3567,00 4387,41 3584,00 4408,32 3601,00 4429,23 3618,00 4450,14

3583,00 4407,09 3601,00 4429,23 3619,00 4451,37 3637,00 4473,51 3655,00 4495,65

3617,00 4448,91 3635,00 4471,05 3654,00 4494,42 3673,00 4517,79 3692,00 4541,16

3650,00 4489,50 3670,00 4514,10 3689,00 4537,47 3709,00 4562,07 3729,00 4586,67

3684,00 4531,32 3704,00 4555,92 3725,00 4581,75 3745,00 4606,35 3765,00 4630,95

3717,00 4571,91 3738,00 4597,74 3760,00 4624,80 3781,00 4650,63 3802,00 4676,46

3751,00 4613,73 3773,00 4640,79 3795,00 4667,85 3817,00 4694,91 3839,00 4721,97

3784,00 4654,32 3807,00 4682,61 3830,00 4710,90 3853,00 4739,19 3876,00 4767,48

3818,00 4696,14 3841,00 4724,43 3865,00 4753,95 3889,00 4783,47 3913,00 4812,99

3851,00 4736,73 3876,00 4767,48 3900,00 4797,00 3925,00 4827,75 3949,00 4857,27

3885,00 4778,55 3910,00 4809,30 3935,00 4840,05 3961,00 4872,03 3986,00 4902,78

3918,00 4819,14 3944,00 4851,12 3971,00 4884,33 3997,00 4916,31 4023,00 4948,29

3297,00 4055,31 3307,00 4067,61 3317,00 4079,91 3326,00 4090,98 3336,00 4103,28 3346,00 4115,58

3335,00 4102,05 3345,00 4114,35 3356,00 4127,88 3366,00 4140,18 3377,00 4153,71 3388,00 4167,24

3372,00 4147,56 3384,00 4162,32 3395,00 4175,85 3407,00 4190,61 3418,00 4204,14 3429,00 4217,67

3410,00 4194,30 3422,00 4209,06 3434,00 4223,82 3447,00 4239,81 3459,00 4254,57 3471,00 4269,33

3447,00 4239,81 3461,00 4257,03 3474,00 4273,02 3487,00 4289,01 3500,00 4305,00 3513,00 4320,99

3485,00 4286,55 3499,00 4303,77 3513,00 4320,99 3527,00 4338,21 3541,00 4355,43 3555,00 4372,65

3523,00 4333,29 3537,00 4350,51 3552,00 4368,96 3567,00 4387,41 3582,00 4405,86 3596,00 4423,08

3560,00 4378,80 3576,00 4398,48 3591,00 4416,93 3607,00 4436,61 3622,00 4455,06 3638,00 4474,74

3598,00 4425,54 3614,00 4445,22 3631,00 4466,13 3647,00 4485,81 3663,00 4505,49 3680,00 4526,40

3635,00 4471,05 3653,00 4493,19 3670,00 4514,10 3687,00 4535,01 3704,00 4555,92 3721,00 4576,83

3673,00 4517,79 3691,00 4539,93 3709,00 4562,07 3727,00 4584,21 3745,00 4606,35 3763,00 4628,49

3711,00 4564,53 3730,00 4587,90 3748,00 4610,04 3767,00 4633,41 3786,00 4656,78 3805,00 4680,15

3748,00 4610,04 3768,00 4634,64 3788,00 4659,24 3807,00 4682,61 3827,00 4707,21 3846,00 4730,58

3786,00 4656,78 3806,00 4681,38 3827,00 4707,21 3847,00 4731,81 3868,00 4757,64 3888,00 4782,24

3824,00 4703,52 3845,00 4729,35 3866,00 4755,18 3887,00 4781,01 3909,00 4808,07 3930,00 4833,90

3861,00 4749,03 3883,00 4776,09 3905,00 4803,15 3927,00 4830,21 3950,00 4858,50 3972,00 4885,56

3899,00 4795,77 3922,00 4824,06 3945,00 4852,35 3967,00 4879,41 3990,00 4907,70 4013,00 4935,99

3936,00 4841,28 3960,00 4870,80 3984,00 4900,32 4008,00 4929,84 4031,00 4958,13 4055,00 4987,65

3974,00 4888,02 3998,00 4917,54 4023,00 4948,29 4048,00 4979,04 4072,00 5008,56 4097,00 5039,31

4012,00 4934,76 4037,00 4965,51 4062,00 4996,26 4088,00 5028,24 4113,00 5058,99 4138,00 5089,74

4049,00 4980,27 4075,00 5012,25 4102,00 5045,46 4128,00 5077,44 4154,00 5109,42 4180,00 5141,40

Ograniczenia rozmiarowe dla Markizolety VMB Solar I 645-2500 mm

*

VMB Solar I

cena netto cena brutto

szer. do [cm]

1040-3000 mm

[cm] wys. do

Cena produktu przekraczającego dany wymiar zaliczana jest do ceny wymiaru wyższego (np. 51cm x 126cm traktowany jest jak 60cm x 130cm).

Termin realizacji zamównienia – dni robocze. Do markizy należy dokupić zasilacz i urządzenie sterujące – folder Sterowanie Elektryczne lub www.fakro.pl

www.fakro.pl

25


MARKIZOLETA VMB SOLAR II 10

VMB Solar* Grupa II - materiał z 10 % prześwitem względnym [cm] wys. do

cena netto cena brutto

szer. do [cm]

100 110 120 130 140

150 160 170 180 190

200 210 220 230 240

250 260 270 280 290 300

50

60

70

80

90

100

110

120

130

140

150

160

170

180

190

200

210

220

230

240

250

3156,00 3881,88 3167,00 3895,41 3177,00 3907,71 3187,00 3920,01 3198,00 3933,54

3183,00 3915,09 3194,00 3928,62 3205,00 3942,15 3217,00 3956,91 3228,00 3970,44

3209,00 3947,07 3222,00 3963,06 3234,00 3977,82 3246,00 3992,58 3259,00 4008,57

3236,00 3980,28 3249,00 3996,27 3262,00 4012,26 3276,00 4029,48 3289,00 4045,47

3262,00 4012,26 3277,00 4030,71 3291,00 4047,93 3305,00 4065,15 3319,00 4082,37

3289,00 4045,47 3304,00 4063,92 3319,00 4082,37 3335,00 4102,05 3350,00 4120,50

3316,00 4078,68 3332,00 4098,36 3348,00 4118,04 3364,00 4137,72 3380,00 4157,40

3342,00 4110,66 3359,00 4131,57 3376,00 4152,48 3393,00 4173,39 3410,00 4194,30

3369,00 4143,87 3387,00 4166,01 3405,00 4188,15 3423,00 4210,29 3441,00 4232,43

3395,00 4175,85 3414,00 4199,22 3433,00 4222,59 3452,00 4245,96 3471,00 4269,33

3422,00 4209,06 3442,00 4233,66 3462,00 4258,26 3482,00 4282,86 3502,00 4307,46

3449,00 4242,27 3469,00 4266,87 3490,00 4292,70 3511,00 4318,53 3532,00 4344,36

3475,00 4274,25 3497,00 4301,31 3519,00 4328,37 3540,00 4354,20 3562,00 4381,26

3502,00 4307,46 3524,00 4334,52 3547,00 4362,81 3570,00 4391,10 3593,00 4419,39

3528,00 4339,44 3552,00 4368,96 3576,00 4398,48 3599,00 4426,77 3623,00 4456,29

3555,00 4372,65 3580,00 4403,40 3604,00 4432,92 3629,00 4463,67 3653,00 4493,19

3581,00 4404,63 3607,00 4436,61 3633,00 4468,59 3658,00 4499,34 3684,00 4531,32

3608,00 4437,84 3635,00 4471,05 3661,00 4503,03 3688,00 4536,24 3714,00 4568,22

3635,00 4471,05 3662,00 4504,26 3690,00 4538,70 3717,00 4571,91 3744,00 4605,12

3661,00 4503,03 3690,00 4538,70 3718,00 4573,14 3746,00 4607,58 3775,00 4643,25

3688,00 4536,24 3717,00 4571,91 3746,00 4607,58 3776,00 4644,48 3805,00 4680,15

3208,00 3945,84 3219,00 3959,37 3229,00 3971,67 3240,00 3985,20 3250,00 3997,50

3240,00 3985,20 3251,00 3998,73 3262,00 4012,26 3274,00 4027,02 3285,00 4040,55

3271,00 4023,33 3283,00 4038,09 3296,00 4054,08 3308,00 4068,84 3320,00 4083,60

3302,00 4061,46 3316,00 4078,68 3329,00 4094,67 3342,00 4110,66 3355,00 4126,65

3334,00 4100,82 3348,00 4118,04 3362,00 4135,26 3376,00 4152,48 3390,00 4169,70

3365,00 4138,95 3380,00 4157,40 3395,00 4175,85 3410,00 4194,30 3426,00 4213,98

3396,00 4177,08 3412,00 4196,76 3428,00 4216,44 3445,00 4237,35 3461,00 4257,03

3428,00 4216,44 3445,00 4237,35 3462,00 4258,26 3479,00 4279,17 3496,00 4300,08

3459,00 4254,57 3477,00 4276,71 3495,00 4298,85 3513,00 4320,99 3531,00 4343,13

3490,00 4292,70 3509,00 4316,07 3528,00 4339,44 3547,00 4362,81 3566,00 4386,18

3521,00 4330,83 3541,00 4355,43 3561,00 4380,03 3581,00 4404,63 3601,00 4429,23

3553,00 4370,19 3574,00 4396,02 3594,00 4420,62 3615,00 4446,45 3636,00 4472,28

3584,00 4408,32 3606,00 4435,38 3628,00 4462,44 3649,00 4488,27 3671,00 4515,33

3615,00 4446,45 3638,00 4474,74 3661,00 4503,03 3684,00 4531,32 3706,00 4558,38

3647,00 4485,81 3670,00 4514,10 3694,00 4543,62 3718,00 4573,14 3741,00 4601,43

3678,00 4523,94 3703,00 4554,69 3727,00 4584,21 3752,00 4614,96 3776,00 4644,48

3709,00 4562,07 3735,00 4594,05 3760,00 4624,80 3786,00 4656,78 3812,00 4688,76

3741,00 4601,43 3767,00 4633,41 3794,00 4666,62 3820,00 4698,60 3847,00 4731,81

3772,00 4639,56 3799,00 4672,77 3827,00 4707,21 3854,00 4740,42 3882,00 4774,86

3803,00 4677,69 3832,00 4713,36 3860,00 4747,80 3888,00 4782,24 3917,00 4817,91

3835,00 4717,05 3864,00 4752,72 3893,00 4788,39 3923,00 4825,29 3952,00 4860,96

3261,00 4011,03 3271,00 4023,33 3281,00 4035,63 3292,00 4049,16 3302,00 4061,46

3297,00 4055,31 3308,00 4068,84 3319,00 4082,37 3331,00 4097,13 3342,00 4110,66

3333,00 4099,59 3345,00 4114,35 3357,00 4129,11 3370,00 4145,10 3382,00 4159,86

3369,00 4143,87 3382,00 4159,86 3395,00 4175,85 3408,00 4191,84 3422,00 4209,06

3405,00 4188,15 3419,00 4205,37 3433,00 4222,59 3447,00 4239,81 3462,00 4258,26

3441,00 4232,43 3456,00 4250,88 3471,00 4269,33 3486,00 4287,78 3501,00 4306,23

3477,00 4276,71 3493,00 4296,39 3509,00 4316,07 3525,00 4335,75 3541,00 4355,43

3513,00 4320,99 3530,00 4341,90 3547,00 4362,81 3564,00 4383,72 3581,00 4404,63

3549,00 4365,27 3567,00 4387,41 3585,00 4409,55 3603,00 4431,69 3621,00 4453,83

3585,00 4409,55 3604,00 4432,92 3623,00 4456,29 3642,00 4479,66 3661,00 4503,03

3621,00 4453,83 3641,00 4478,43 3661,00 4503,03 3681,00 4527,63 3700,00 4551,00

3657,00 4498,11 3678,00 4523,94 3699,00 4549,77 3719,00 4574,37 3740,00 4600,20

3693,00 4542,39 3715,00 4569,45 3737,00 4596,51 3758,00 4622,34 3780,00 4649,40

3729,00 4586,67 3752,00 4614,96 3774,00 4642,02 3797,00 4670,31 3820,00 4698,60

3765,00 4630,95 3789,00 4660,47 3812,00 4688,76 3836,00 4718,28 3860,00 4747,80

3801,00 4675,23 3826,00 4705,98 3850,00 4735,50 3875,00 4766,25 3900,00 4797,00

3837,00 4719,51 3863,00 4751,49 3888,00 4782,24 3914,00 4814,22 3939,00 4844,97

3873,00 4763,79 3900,00 4797,00 3926,00 4828,98 3953,00 4862,19 3979,00 4894,17

3909,00 4808,07 3937,00 4842,51 3964,00 4875,72 3991,00 4908,93 4019,00 4943,37

3945,00 4852,35 3974,00 4888,02 4002,00 4922,46 4030,00 4956,90 4059,00 4992,57

3981,00 4896,63 4011,00 4933,53 4040,00 4969,20 4069,00 5004,87 4099,00 5041,77

3313,00 4074,99 3323,00 4087,29 3334,00 4100,82 3344,00 4113,12 3354,00 4125,42 3365,00 4138,95

3353,00 4124,19 3365,00 4138,95 3376,00 4152,48 3388,00 4167,24 3399,00 4180,77 3410,00 4194,30

3394,00 4174,62 3407,00 4190,61 3419,00 4205,37 3431,00 4220,13 3444,00 4236,12 3456,00 4250,88

3435,00 4225,05 3448,00 4241,04 3462,00 4258,26 3475,00 4274,25 3488,00 4290,24 3501,00 4306,23

3476,00 4275,48 3490,00 4292,70 3504,00 4309,92 3518,00 4327,14 3533,00 4345,59 3547,00 4362,81

3517,00 4325,91 3532,00 4344,36 3547,00 4362,81 3562,00 4381,26 3577,00 4399,71 3592,00 4418,16

3557,00 4375,11 3573,00 4394,79 3590,00 4415,70 3606,00 4435,38 3622,00 4455,06 3638,00 4474,74

3598,00 4425,54 3615,00 4446,45 3632,00 4467,36 3649,00 4488,27 3666,00 4509,18 3683,00 4530,09

3639,00 4475,97 3657,00 4498,11 3675,00 4520,25 3693,00 4542,39 3711,00 4564,53 3729,00 4586,67

3680,00 4526,40 3699,00 4549,77 3717,00 4571,91 3736,00 4595,28 3755,00 4618,65 3774,00 4642,02

3720,00 4575,60 3740,00 4600,20 3760,00 4624,80 3780,00 4649,40 3800,00 4674,00 3820,00 4698,60

3761,00 4626,03 3782,00 4651,86 3803,00 4677,69 3824,00 4703,52 3844,00 4728,12 3865,00 4753,95

3802,00 4676,46 3824,00 4703,52 3845,00 4729,35 3867,00 4756,41 3889,00 4783,47 3911,00 4810,53

3843,00 4726,89 3865,00 4753,95 3888,00 4782,24 3911,00 4810,53 3934,00 4838,82 3956,00 4865,88

3883,00 4776,09 3907,00 4805,61 3931,00 4835,13 3954,00 4863,42 3978,00 4892,94 4002,00 4922,46

3924,00 4826,52 3949,00 4857,27 3973,00 4886,79 3998,00 4917,54 4023,00 4948,29 4047,00 4977,81

3965,00 4876,95 3990,00 4907,70 4016,00 4939,68 4042,00 4971,66 4067,00 5002,41 4093,00 5034,39

4006,00 4927,38 4032,00 4959,36 4059,00 4992,57 4085,00 5024,55 4112,00 5057,76 4138,00 5089,74

4046,00 4976,58 4074,00 5011,02 4101,00 5044,23 4129,00 5078,67 4156,00 5111,88 4184,00 5146,32

4087,00 5027,01 4116,00 5062,68 4144,00 5097,12 4172,00 5131,56 4201,00 5167,23 4229,00 5201,67

4128,00 5077,44 4157,00 5113,11 4187,00 5150,01 4216,00 5185,68 4245,00 5221,35 4275,00 5258,25

Ograniczenia rozmiarowe dla Markizolety VMB Solar II

*

26

www.fakro.pl

VMB Solar II

1040-3000 mm

645-2500 mm

Cena produktu przekraczającego dany wymiar zaliczana jest do ceny wymiaru wyższego (np. 51cm x 126cm traktowany jest jak 60cm x 130cm).

Termin realizacji zamównienia – dni robocze. Do markizy należy dokupić zasilacz i urządzenie sterujące – folder Sterowanie Elektryczne lub www.fakro.pl


AKCESORIA DO OKIEN DACHOWYCH

wymiary okna [cm]

55x78

55x98

66x98

66x118

78x98

78x118

78x140

94x118

94x140

114x118

114x140

134x98

78x160

78x180

94x160

94x180

symbol rozmiaru

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

40

80

41

203,00 249,69

203,00 249,69

203,00 249,69

230,00 282,90

230,00 282,90

251,00 308,73

251,00 308,73

255,00 313,65

219,00 269,37

241,00 296,43

209,00 257,07

209,00 257,07

209,00 257,07

237,00 291,51

237,00 291,51

259,00 318,57

259,00 318,57

263,00 323,49

226,00 277,98

255,00 313,65

255,00 313,65

255,00 313,65

289,00 355,47

289,00 355,47

315,00 387,45

315,00 387,45

320,00 393,60

275,00 338,25

303,00 372,69

Grupa I - materiał z 10 % prześwitem względnym 218,00 241,00 241,00 264,00 264,00 268,14 296,43 296,43 324,72 324,72 ,

264,00 324,72

299,00 367,77

299,00 367,77

326,00 400,98

326,00 400,98

332,00 408,36

285,00 350,55

313,00 384,99

272,00 334,56

308,00 378,84

308,00 378,84

337,00 414,51

337,00 414,51

342,00 420,66

294,00 361,62

332,00 408,36

376,00 462,48

376,00 462,48

410,00 504,30

410,00 504,30

416,00 511,68

358,00 440,34

1200,00 1476,00

1250,00 1537,50

1320,00 1623,60

1380,00 1697,40

1470,00 1808,10

1550,00 1906,50

1480,00 1820,40

1260,00 1549,80

1240,00 1525,20

1290,00 1586,70

1360,00 1672,80

1430,00 1758,90

1520,00 1869,60

1600,00 1968,00

1530,00 1881,90

1300,00 1599,00

1690,00 2078,70

1730,00 2127,90

1730,00 2127,90

1760,00 2164,80

1760,00 2164,80

1800,00 2214,00

1770,00 2177,10

1750,00 2152,50

1730,00 2127,90

1770,00 2177,10

1770,00 2177,10

1800,00 2214,00

1800,00 2214,00

1840,00 2263,20

1810,00 2226,30

1790,00 2201,70

MARKIZY Markiza w kolorze 089

AMZ Grupa I - materiał z 10 % prześwitem względnym cena netto cena brutto

168,00 206,64

168,00 206,64

185,00 227,55

185,00 227,55

AMZ Grupa II - materiał z 10 % prześwitem względnym cena netto cena brutto

173,00 212,79

173,00 212,79

191,00 234,93

191,00 234,93

Markizy w kolorach 090

211,00 259,53

AMZ cena netto cena brutto

cena netto cena brutto

233,00 286,59

233,00 286,59

NEW LINE

Markizy w kolorach 090

Grupa II - materiał z 10 % prześwitem względnym 225,00 248,00 248,00 272,00 272,00 276 6,, 276,75 305,04 305,04 334,56 334,56 AMZ NEW LINE Grupa III - materiał z 1 % prześwitem względnym 274,00 274,00 303,00 303,00 332,00 332,00 337,02 337,02 372,69 372,69 408,36 408,36 225,00 6, 6,75 276,75

1090,00 1340,70

1100,00 1353,00

1120,00 1377,60

1140,00 1402,20

1150,00 1414,50

1130,00 1389,90

1140,00 1402,20

1160,00 1426,80

1180,00 1451,40

1190,00 1463,70

1600,00 1968,00

1620,00 1992,60

1640,00 2017,20

1670,00 2054,10

1670,00 2054,10

394,00 484,62

1640,00 2017,20

1660,00 2041,80

1680,00 2066,40

1710,00 2103,30

1710,00 2103,30

390,00 479,7

1310,00 1611,30

1500,00 1845,00 1550,00 1906,50

1820,00 2238,60 1860,00 2287,80

10

1600,00 1968,00

10

2002,00 2462,46

Markizy w kolorach 092, 093 1969,00 2421,87

10

1550,00 1906,50

Markizy w kolorach 089, 090, 091, 094 1925,00 2367,75

10

429,00 527,67

Markizy w kolorach 092, 093 1360,00 1672,80

10

339,00 416,97

Markizy w kolorach 089, 090, 091, 094

AMZ Solar** Grupa II - materiał z 1 % prześwitem względnym cena netto cena brutto

3, kolory 091, 094 308,00 378,84

3

329,00 404,67

Markizy w kolorach 092, 093

AMZ Solar** Grupa I - materiał z 10 % prześwitem względnym cena netto cena brutto

299,00 367,77

322,00 396,06

AMZ Z-Wave* Grupa II - materiał z 1 % prześwitem względnym cena netto cena brutto

10

330,00 405,90

Markiza w kolorze 089

AMZ Z-Wave* Grupa I - materiał z 10 % prześwitem względnym cena netto cena brutto

300,00 369,00

10

261,00 321,03

Markizy w kolorach 092, 093

NEW LINE

218,00 268,14 ,

AMZ cena netto cena brutto

211,00 259,53

237,00 291,51

3

253,00 311,19

3, kolory 091, 094

248,00 305,04

AMZ Grupa III - materiał z 1 % prześwitem względnym cena netto cena brutto

230,00 282,90

10

2046,00 2516,58

ELEMENTY STEROWANIA ELEKTRYCZNEGO Z-WAVE KLAWIATURA ZWK 10

10

PILOT ZWP TV cena netto cena brutto

10

ZASILACZ ZZ 60

10 KLAWIATURA ZWG 3 299,00 367,77

PILOT ZWP 10

599,00 736,77

10 349,00 429,27

10 199,00 244,77

10 210,00 258,30

cena netto cena brutto

ZASILACZ ZZ 60h cena netto cena brutto

KLAWIATURA ZWG 1

199,00 244,77

cena netto cena brutto

10 210,00 258,30

* **

Termin realizacji zamównienia – dni robocze. Jeśli dodatek nie jest montowany na oknie FTP-V Z-Wave należy dokupić zasilacz i urządzenie sterujące – folder Sterowanie Elektryczne. W zestawie znajduje się sterownik z pilotem i akumulator.

www.fakro.pl

27


Doradcy techniczni: 601 54-08-04 605 57-42-66 601 54-08-01 605 78-57-39 605 78-57-14 601 54-08-03 605 57-42-67 605 57-42-68 601 86-76-01 601 54-08-05 601 54-08-02 601 96-88-32 603 86-29-28 601 16-07-87 601 63-28-35 601 46-66-73 603 92-60-27 601 46-66-77 601 82-09-01 601 51-25-52 605 57-42-65 605 09-22-98 601 16-07-88 605 03-12-05 601 16-07-86

FAKRO Sp. z o.o. ul. Węgierska 144a, 33-300 Nowy Sącz tel. 18 444 0 444, www.fakro.pl, fakro@fakro.pl, infolinia 800 100 052 Fakro Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian parametrów technicznych i specyfikacji oferowanych produktów. Zawarte w niniejszej publikacji informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 4 ust. 3 i 4 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego, nie są także opisem towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 tej Ustawy. Niniejsza publikacja nie stanowi ofert w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

28

www.fakro.pl

FMDOPID/28/PL/05.02.2014/D03P

Białystok Bielsko Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Katowice Kielce Kraków Kraków Lublin Łódź Nowy Sącz Olsztyn Opole Poznań Poznań Rzeszów Słupsk Szczecin Warszawa Warszawa Warszawa Wrocław Wrocław Zielona Góra

Folder markiz d03p 2014 02 05 small  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you