Page 7

Piątek, 23 sierpnia h 11 LAT NA RYNKU www.naszraciborz.pl, www.naszwodzislaw.com, www.naszrybnik.com

ZDAJ PRAWO JAZDY

»7

Reklama

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

za 1. Razem w OSK Istelny

Racibórz » Jeśli poszukujesz ośrodka szkolenia kierowców, w którym zajęcia prowadzone będą w sposób interesujący, instruktorzy poświęcą Ci tyle czasu, ile potrzebujesz, sprawnie i bez najmniejszych kłopotów zrobisz kurs prawa jazdy, a zajęcia z pierwszej pomocy będą prowadzone przez doświadczonego ratownika medycznego, dobrze trafiłeś! Z OSK Istelny jazda samochodem stanie się dla Ciebie przyjemnością. Jeśli szukasz ośrodka, w którym chcesz:

ƒƒ szybko zrobić kurs prawo jazdy, ƒƒ aby instruktor poświęcał Ci tyle czasu ile potrzebujesz, ƒƒ być traktowany indywidualnie, a nie jak jeden z wielu, ƒƒ aby zajęcia były prowadzone w sposób interesujący i ciekawy, ƒƒ stres był ograniczony do minimum, ƒƒ samochód którym będziesz

ƒƒ ƒƒ

ƒƒ ƒƒ

jeździł był zawsze czysty, zadbany i taki jak na EGZAMINIE PAŃSTWOWYM, żeby jazdy samochodem stały się przyjemnością, wykłady były prowadzone w sposób jasny i zrozumiały przez doświadczonego Wykładowce, aby jazdy rozpoczynały i kończyły się pod Twoim domem, pracą, szkołą, żeby wykłady były tradycyjne lub online, ƒƒ dojazd na egzamin, ƒƒ testy na telefon.

oraz dostosowanie godzin jazd do potrzeb i możliwości klienta. Zaczynają się one i kończą Jeżeli na większość lub pod domem, pracą bądź szkowszystkie pytania odpowie- łą kursanta. Nie ma żadnego działeś TAK, znaczy, że ten problemu w tym, aby odbyły kurs jest prowadzony według się wcześnie rano lub późnym Twoich oczekiwań. wieczorem, instruktorzy są Ogromnym plusem OSK do dyspozycji od poniedziałIstelny jest między innymi ku do niedzieli w godzinach punktualność instruktorów 5:00 – 23:00.

REKLAMA

REKLAMA

- Jestem do Twojej dyspozycji, służę pomocą, radą oraz wiedzą, którą posiadam. Doskonale wiem, czego brakowało mi podczas mojego szkolenia i gwarantuję Ci, że nie popełnię tych samych błędów jakich sam doświadczyłem. - mówi właściciel OSK Istelny, Damian Istel. Jeśli chcesz zostać jednym z setek tysięcy polskich kierowców, a przy tym jak najwięcej na-

uczyć się w czasie jazd z instruktorem, zrób pierwszy krok i już dziś zapisz się na kolejny kurs w Ośrodku Szkolenia Kierowców Istelny, który rozpocznie się 2 września o godzinie 15:30 w siedzibie firmy przy ulicy Browarnej 7 w Raciborzu. W razie pytań można dzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-17.00 pod numer: (32) 755 14 09 bądź zjawić się w OSK Istelny osobiście.

Profile for fabrykainformacji

Nasz Racibórz 33-2019-[547]  

Nasz Racibórz 33-2019-[547]  

Advertisement