Page 1

Календар подій 2018


Що ми робимо Європейський молодіжний парламент (ЄМП) – це унікальна освітня програма, яка збирає молодих людей з усієї Європи для того, щоб обговорити актуальні питання у форматі справжнього парламентського засідання. Як мережа незалежних асоціацій, ЄМП діє у 40 європейських країнах та організовує до 500 заходів щороку, залучаючи до 28 000 учасників віком 16-24 років. Тисячі молодих людей стають активними волонтерами по всій Європі, підтверджуючи той факт, що ЄМП – це програма, створена молоддю для молоді.

Громадська організація “Європейський молодіжний парламент Україна” (ЄМП Україна) є одним із 40 національних комітетів ЄМП. Організація, зареєстрована 18 лютого 2002 року Міністерством юстиції України, є повноправним учасником процесу розвитку громадянського суспільства в Україні. Де факто, ЄМП Україна успішно функціонує в Україні з 2000 року, залучаючи українську молодь до діяльності однієї із найбільших європейських платформ для дебатів, міжкультурних зустрічей, освітньої і виховної роботи та обміну ідеями між молодими європейцями. Щороку ЄМП Україна проводить Національну відбіркову конференцію (Національна сесія), за результатами якої обираються делегати, які представляють Україну на міжнародних та регіональних сесіях ЄМП у Європі. Також організація проводить регіональні сесії та інші проекти для молоді в різних містах України.


2018

Календар Подій 20-21 Січень

ЄМП Вікенд в Сумах

Проект

Розуміючи Європу 27-28 Січень

ЄМП Вікенд в Полтаві

3-4 Лютий

ЄМП Вікенд в Києві

13-15 Квітень

Навчальні тренінги протягом року

Запорізька Регіональна Сесія

4-6 Травень

Тернопільська Регіональна Сесія

Червень

18-та річниця ЄМП Україна

10-14 Липень

Чернігів’18 12-та Національна вiдбiркова конференція 20-25 Серпень

3-ій Тренувальний Табір

10-16 February 2019

Львівський Міжнародний Форум 2019


Охоплюємо

22 Міста

Західний регіон: Чернівці, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Рівне, Тернопіль, Ужгород; Східний регіон: Харків, Дніпро, Запоріжжя (на жаль, через політичну ситуацію на сході України ми не можемо організовувати заходи на Луганщині та у Донеччині); Центральний регіон: Житомир, Хмельницький, Вінниця, Кіровоград, Черкаси; Північний регіон: Чернігів, Суми, Полтава, Київ; Південний регіон: Одеса, Миколаїв, Херсон (на жаль, через політичну ситуацію ми не можемо організовувати заходи в АР Крим).


ОПИС ЗАХОДІВ ЄМП Вікенди

Регіональні сесії

ЄМП вікенди - це дводенні сесії, що включають три основні елементи (тімбілдінг, робота в комітетах та Генеральна Асамблея). Тімбілдінг та робота в комітетах проходить протягом першого дня, а Генеральна Асамблея протягом другого. ЄМП вікенд залучає 30 - 40 делегатів (більше 50 учасників загалом). Проект має на меті представити діяльність ЄМП, наш формат та методологію новим учасникам. У 2018 році ЄМП вікенди будуть організовані у Північному регіоні.

У 2018 році ми організовуємо 2 Регіональні Сесії у Західному та Східному Регіонах України. Регіональні сесії ЄМП Україна орієнтовані на залучення нових та продовження співпраці з досвідченими учасниками з різних куточків України. Проект має на меті охопити школярів та студентів та розвивати потенціал молоді. Такий формат дозволяє нашому національному комітету слідувати прикладу колег із країн Європи, де регіональні сесії є основою для відбору на Національну вiдбiркову конференцію. Кожний захід збере 80 учасників.

18-та річниця ЄМП Україна У червні 2018 році ЄМП Україна святкуватиме свій 18-ий День Народження. Свято об’єднає старих і нових друзів, які разом пригадають увесь шлях організації та поділяться досвідом. Під час святкування 18-літньої історії успішного розвитку проектів, ми хотіли б запросити всіх наших партнерів, спонсорів та друзів приєднатися до нас і привітати ЄМП Україна з черговим успішним та продуктивним роком. Захід відбудеться на початку червня.


12-та Національна вiдбiркова конференція 12th National Selection Conference of EYP Ukraine

На початку липня ЄМП Україна проведе свою 12-ту Національну вiдбiркову конференцію у м. Чернігів. Захід триватиме 5 днів, протягом яких делегати будуть обговорювати в комітетах політичні, економічні, соціальні та культурні питання, які також є темами дискусій в Європейському Парлементі. Наприкінці конференції ми обираємо найкращих та найактивніших представників української молоді, яким буде надано почесну місію представляти Україну на 2-х міжнародних сесіях і кількох міжнародних форумах.

3-ій Тренувальний Табір 3rd Training Camp

Кінець серпня передбачає проведення 3-го Тренувального Табору ЄМП Україна. Протягом 5 днів близько 100 учасників збереться у Карпатах для здобуття та покращення організаторських навичок, опанування командного менеджменту, розвитку лідерських якостей. Ця програма розрахована на учасників з України та закордону, а також досвідчених тренерів, які допоможуть зрозуміти європейські цінності, зрости професійно та вплинути як на подальший особистісний розвиток, так і на зміни в організації


Львівський Міжнародний Форум 2019 Lviv International Forum 2019

Львівський Міжнародний Форум 2019 збере учасників з 15 країн на 7 днів у культурному центрі України. Цей захід створений як платформа для дискусій щодо питань рівності. Ми плекаємо надію, що даний проект стане лише початковою точкою відліку у громадському дискурсі стосовно цієї проблеми.


Проект “Розуміючи Європу” Understanding Europe Project

«Розуміючи Європу» – це назва інтенсив-курсів, запропонованих Європейським молодіжним парламентом та фондом Schwarzkopf Sti<ung - Young Europe, які проводяться з 2009 року. Даний проект передбачає ряд тренінгів, які забезпечують платформу для дискусії серед учнів стосовно європейської інтеграції. Даний курс розвиває та візуалізує базові знання школярів про європейську політику. Оскільки Україна підписала політичну частину Угоди про Асоціацію, ми вважаємо необхідним підвищувати рівень обізнаності старшокласників у процесі євроінтеграції України шляхом підвищення рівня знань щодо фундаментальних принципів Європейського Союзу. Тривалість: 15 навчальних заходів протягом року Кількість учасників: 300 учасників (20 учасників на тренінг)


Навчальні тренінги Training Events

Спостерігаючи за розвитком потенціалу учасників ЄМП Україна, з листопада 2016 року ми проводимо різні навчальні заходи для членів нашої організації. Місію цих проектів ми вбачаємо в інвестуванні у розвиток молоді з усієї України, зміцнення потенціалу ЄМП Україна і спонукання наших членів розвиватись та ставати активними громадянами держави.

Вікенди для новачків Тренінги для правління ЄМП Україна Тренінги для модераторів Тренінги для членів медіа- команд Тренінг для проектів Аламні вікенд Тренінг EYP4T (ЄМП для вчителів)

Тривалість: 30 днів (2 дні на тренінг, 15 навчальних заходів протягом року) Кількість учасників: 600 (40 на тренінг)


Контактна інформація: Валерія Нікітенко Президент ЄМП Україна valeriia.nikitenko@eyp-ua.org Анастасія Самлюкова Член Правління з фінансів frd@eyp-ua.org

ЄМП Календар Подій 2018  
ЄМП Календар Подій 2018  
Advertisement