Page 1


http://vikna.if.ua/news/category/if/2013/01/15/11564/view

У Івано-Франківську відбудеться Національна сесія Європейського молодіжного парламенту З 6 по 10 лютого в Івано-Франківську проходитиме унікальний захід для молоді з усієї Європи — 7-а Національна сесія Європейського молодіжного парламенту – Україна, для участі в якій з’їдуться молоді парламентарі з України та інших країни Європи. Сесії Європейського молодіжного парламенту являють собою досконалу демонстрацію демократичної моделі прийняття рішень. В рамках сесії повністю відтворюється робота «дорослого» Європейського парламенту, включно зі всіма процедурами та нормами. Учасники 7-ї Національної сесії Європейського молодіжного парламенту — Україна в Івано-Франківську працюватимуть у рамках тематичних парламентських комітетів, кожен з яких має власну тему для обговорення та досліджень. У зв’язку із проголошенням 2013 року «Роком громадян» в Європейському Союзі загальною темою сесії є «Value Europe» — тобто, ті цінності, які є ключовими для нас попри існування певних відмінностей і конфліктів. В рамках даної теми буде виділено 8 найбільш проблемних сфер, що загрожують нині усьому населенню Європи. Розроблення інноваційних ідей для їх вирішення стане основною метою діяльності сесії. 7-а Національна сесія Європейського молодіжного парламенту — Україна стане першим проектом, запланованим ММГО «Європейський молодіжний парламент — Україна» на 2013 рік. Сесія пройде на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за підтримки ІваноФранківського міського голови, а також за сприяння Представництва Європейського Союзу в Україні.


http://pravda.if.ua/news-33309.html

В Івано-Франківську засідатиме «Європейський молодіжний парламентУкраїна» «Європейський молодіжний парламент-Україна» - міжнародна неурядова громадська організація, що посіла третє місце в рейтингу найкращих молодіжних організацій України, із задоволенням оголошує th набір делегатів на конференцію ЄМП – Україна 7 National Session, що буде проходити 6-10 лютого в чудовому місті Івано-Франківськ. На конференції будуть розглянуті питання пов’язані із тими цінностями, які є ключовими для нас і які ми поділяємо попри існування певних відмінностей і конфліктів .8 робочих груп ( комітетів) будуть об’єднані однією темою сесії – «Value Europe» Занепокоєний та маєш власні погляди на вирішення сучасних проблем? Маєш що запропонувати світу? Хочеш зустріти молодих активістів із різноманітних міст Європи? Тоді 7th National Session саме для тебе! Але,це ще не все! Найяскравіші та активніші будуть обрані до участі на міжнародній сесії в Мюнхені(Німеччина) та Тбілісі(Грузія), також будуть обрані делегації на численні міжнародні форми та регіональні конференції. Отже, ü ü ü ü

Тобі більше ніж 16 і менше ніж 23? Добре спілкуєшся англійською, французькою або ж обома? Зацікавлений в європейській політиці? Готовий змінити світ?

Тоді, ми чекаємо на твою заявку, яку можна заповнити за посиланням https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dDREemFJZTF1MEVLNzhXS2NVSUFhN0E6MQ до 23.58 18 грудня! Запитання? Пиши на організаторам на nationals2013@eyp-ua.org П.С. Не забувай, організатори старанно працюють і вже чекають на тебе. Пр езидент та редактор конференції вже обрані – вони вже формують команду модераторів, що будуть працювати в комітеті разом із тобою та журналістів, які напишуть в газеті про твою активну участь. Всі із радістю чекають на тебе на конференції в Івано-Франківську! Не пропусти свій шанс!


http://www.civicua.org/calendar/view.html? q=1958102

7-А НАЦІОНАЛЬНА СЕСІЯ ЄВРОПЕЙСЬКОГО МОЛОДІЖНОГО ПАРЛАМЕНТУ-УКРАЇНА ВІДБУДЕТЬСЯ В ІВАНО-ФРАНКІСЬКУ З 6 по 10 лютого 2013р. в м. Івано-Франківську проходитиме унікальний захід для молоді з усієї Європи - 7-а Національна сесія Європейського молодіжного парламенту – Україна, для участі в якій з’їдуться молоді парламентарі з України та інших країни Європи. Сесії Європейського молодіжного парламенту являють собою досконалу демонстрацію демократичної моделі прийняття рішень. В рамках сесії повністю відтворюється робота «дорослого» Європейського парламенту, включно зі всіма процедурами та нормами. Учасники 7-ї Національної сесії Європейського молодіжного парламенту – Україна в м . Івано-Франківську працюватимуть у рамках тематичних парламентських комітетів, кожен з яких має власну тему для обговорення та досліджень. У зв’язку із проголошенням 2013 р. «Роком громадян» в Європейському Союзі загальною темою сесії є «Value Europe» - тобто ті цінності, які є ключовими для нас попри існування певних відмінностей і конфліктів. В рамках даної теми буде виділено 8 найбільш проблемних сфер, що загрожують нині усьому населенню Європи. Розроблення інноваційних ідей для їх вирішення стане основною метою діяльності сесії. 7-а Національна сесія Європейського молодіжного парламенту – Україна стане першим проектом, запланованим ММГО «Європейський молодіжний парламент – Україна» на 2013 рік. Сесія пройде на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за підтримки ІваноФранківського міського голови, а також за сприяння Представництва Європейського Союзу в Україні.


http://eu.prostir.ua/calendar/255746.html

Набір делегатів від «Європейського молодіжного парламенту-Україна» «Європейський молодіжний парламент-Україна» - міжнародна неурядова громадська організація, що посіла третє місце в рейтингу найкращих молодіжних організацій України, із задоволенням оголошує th набір делегатів на конференцію ЄМП – Україна 7 National Session, що буде проходити 6-10 лютого в чудовому місті Івано-Франківськ. На конференції будуть розглянуті питання пов’язані із тими цінностями, які є ключовими для нас і які ми поділяємо попри існування певних відмінностей і конфліктів .8 робочих груп ( комітетів) будуть об’єднані однією темою сесії – «Value Europe» Занепокоєний та маєш власні погляди на вирішення сучасних проблем? Маєш що запропонувати світу? Хочеш зустріти молодих активістів із різноманітних міст Європи? Тоді 7th National Session саме для тебе! Але,це ще не все! Найяскравіші та активніші будуть обрані до участі на міжнародній сесії в Мюнхені(Німеччина) та Тбілісі(Грузія), також будуть обрані делегації на численні міжнародні форми та регіональні конференції. Отже, Тобі більше ніж 16 і менше ніж 23? Добре спілкуєшся англійською, французькою або ж обома? Зацікавлений в європейській політиці? Готовий змінити світ? Тоді, ми чекаємо на твою заявку, яку можна заповнити за посиланням https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dDREemFJZTF1MEVLNzhXS2NVSUFhN0E6MQ до 23.58 18 грудня! Запитання? Пиши на організаторам на nationals2013@eyp-ua.org П.С. Не забувай, організатори старанно працюють і вже чекають на тебе. Президент та редактор конференції вже обрані – вони вже формують команду модераторів, що будуть працювати в комітеті разом із тобою та журналістів, які напишуть в газеті про твою активну участь. Всі із радістю чекають на тебе на конференції в Івано-Франківську!


http://studnews.org.ua/archives/16075

7th National Session (до 18.12, Івано-Франківськ) «Європейський молодіжний парламент-Україна» - міжнародна неурядова громадська організація, що посіла третє місце в рейтингу найкращих молодіжних організацій України, із задоволенням оголошує th набір делегатів на конференцію ЄМП – Україна 7 National Session, що буде проходити 6-10 лютого в чудовому місті Івано-Франківськ. На конференції будуть розглянуті питання пов’язані із тими цінностями, які є ключовими для нас і які ми поділяємо попри існування певних відмінностей і конфліктів .8 робочих груп ( комітетів) будуть об’єднані однією темою сесії – «Value Europe» Занепокоєний та маєш власні погляди на вирішення сучасних проблем? Маєш що запропонувати світу? Хочеш зустріти молодих активістів із різноманітних міст Європи? Тоді 7th National Session саме для тебе! Але,це ще не все! Найяскравіші та активніші будуть обрані до участі на міжнародній сесії в Мюнхені(Німеччина) та Тбілісі(Грузія), також будуть обрані делегації на численні міжнародні форми та регіональні конференції. Отже, • Тобі більше ніж 16 і менше ніж 23? • Добре спілкуєшся англійською, французькою або ж обома? • Зацікавлений в європейській політиці? • Готовий змінити світ? Тоді, ми чекаємо на твою заявку, яку можна заповнити за посиланням https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dDREemFJZTF1MEVLNzhXS2NVSUFhN0E6MQ до 23.58 18 грудня! Запитання? Пиши на організаторам на nationals2013@eyp-ua.org


http://gurt.org.ua/news/conferences/16340/

7-а Національна сесія “Європейського молодіжного парламенту-Україна” «Європейський молодіжний парламент-Україна» - міжнародна неурядова громадська організація, що посіла третє місце в рейтингу найкращих молодіжних організацій України, із задоволенням оголошує th набір делегатів на конференцію ЄМП – Україна 7 National Session, що буде проходити 6-10 лютого в чудовому місті Івано-Франківськ. На конференції будуть розглянуті питання пов’язані із тими цінностями, які є ключовими для нас і які ми поділяємо попри існування певних відмінностей і конфліктів .8 робочих груп ( комітетів) будуть об’єднані однією темою сесії – «Value Europe» Занепокоєний та маєш власні погляди на вирішення сучасних проблем? Маєш що запропонувати світу? Хочеш зустріти молодих активістів із різноманітних міст Європи? Тоді 7th National Session саме для тебе! Але,це ще не все! Найяскравіші та активніші будуть обрані до участі на міжнародній сесії в Мюнхені(Німеччина) та Тбілісі(Грузія), також будуть обрані делегації на численні міжнародні форми та регіональні конференції. Отже, Тобі більше ніж 16 і менше ніж 23? Добре спілкуєшся англійською, французькою або ж обома? Зацікавлений в європейській політиці? Готовий змінити світ? Тоді, ми чекаємо на твою заявку, яку можна заповнити за посиланням https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dDREemFJZTF1MEVLNzhXS2NVSUFhN0E6MQ до 23.58 18 грудня! Запитання? Пиши на організаторам на nationals2013@eyp-ua.org П.С. Не забувай, організатори старанно працюють і вже чекають на тебе. Президент та редактор конференції вже обрані – вони вже формують команду модераторів, що будуть працювати в комітеті разом із тобою та журналістів, які напишуть в газеті про твою активну участь. Всі із радістю чекають на тебе на конференції в Івано-Франківську!


http://mozhlyvosti.in.ua/event/nabir-na-konferentsiyu-delegativ-vidyemp-ukrayina

Набір на конференцію делегатів від «ЄМП-Україна» «Європейський молодіжний парламент-Україна» - міжнародна неурядова громадська організація, що посіла третє місце в рейтингу найкращих молодіжних організацій України, із задоволенням оголошує th набір делегатів на конференцію ЄМП – Україна 7 National Session, що буде проходити 6-10 лютого в чудовому місті Івано-Франківськ. На конференції будуть розглянуті питання пов’язані із тими цінностями, які є ключовими для нас і які ми поділяємо попри існування певних відмінностей і конфліктів .8 робочих груп ( комітетів) будуть об’єднані однією темою сесії – «Value Europe» Занепокоєний та маєш власні погляди на вирішення сучасних проблем? Маєш що запропонувати світу? Хочеш зустріти молодих активістів із різноманітних міст Європи? Тоді 7th National Session саме для тебе! Але,це ще не все! Найяскравіші та активніші будуть обрані до участі на міжнародній сесії в Мюнхені(Німеччина) та Тбілісі(Грузія), також будуть обрані делегації на численні міжнародні форми та регіональні конференції. Отже, Тобі більше ніж 16 і менше ніж 23? Добре спілкуєшся англійською, французькою або ж обома? Зацікавлений в європейській політиці? Готовий змінити світ? Тоді, ми чекаємо на твою заявку, яку можна заповнити за посиланням https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dDREemFJZTF1MEVLNzhXS2NVSUFhN0E6MQ до 23.58 18 грудня! Запитання? Пиши на організаторам на nationals2013@eyp-ua.org П.С. Не забувай, організатори старанно працюють і вже чекають на тебе. Президент та редактор конференції вже обрані – вони вже формують команду модераторів, що будуть працювати в комітеті разом із тобою та журналістів, які напишуть в газеті про твою активну участь. Всі із радістю чекають на тебе на конференції в Івано-Франківську!


http://firtka.if.ua/?action=show&id=30760

В Івано-Франківську відбудеться 7-а Національна сесія Європейського молодіжного парламенту З 6 по 10 лютого 2013р. в м. Івано-Франківську проходитиме унікальний захід для молоді з усієї Європи - 7-а Національна сесія Європейського молодіжного парламенту – Україна, для участі в якій з’їдуться молоді парламентарі з України та інших країни Європи. Сесії Європейського молодіжного парламенту являють собою досконалу демонстрацію демократичної моделі прийняття рішень. В рамках сесії повністю відтворюється робота «дорослого» Європейського парламенту, включно зі всіма процедурами та нормами. Учасники 7-ї Національної сесії Європейського молодіжного парламенту – Україна в м . Івано-Франківську працюватимуть у рамках тематичних парламентських комітетів, кожен з яких має власну тему для обговорення та досліджень. У з в’язку із проголошенням 2013 р . «Роком громадян» в Європейському Союзі загальною темою сесії є «Value Europe» - тобто ті цінності, які є ключовими для нас попри існування певних відмінностей і конфліктів. В рамках даної теми буде виділено 8 найбільш проблемних сфер, що загрожують нині усьому населенню Європи. Розроблення інноваційних ідей для їх вирішення стане основною метою діяльності сесії. 7-а Національна сесія Європейського молодіжного парламенту – Україна стане першим проектом, запланованим ММГО «Європейський молодіжний парламент – Україна» на 2013 рік. Сесія пройде на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за підтримки ІваноФранківського міського голови, а також за сприяння Представництва Європейського Союзу в Україні.


http://briz.if.ua/7876.htm

7-А НАЦІОНАЛЬНА СЕСІЯ ЄВРОПЕЙСЬКОГО МОЛОДІЖНОГО ПАРЛАМЕНТУ-УКРАЇНА ВІДБУДЕТЬСЯ В ІВАНО-ФРАНКІСЬКУ З 6 по 10 лютого 2013р. в м. Івано-Франківську проходитиме унікальний захід для молоді з усієї Європи - 7-а Національна сесія Європейського молодіжного парламенту – Україна, для участі в якій з’їдуться молоді парламентарі з України та інших країни Європи. Сесії Європейського молодіжного парламенту являють собою досконалу демонстрацію демократичної моделі прийняття рішень. В рамках сесії повністю відтворюється робота «дорослого» Європейського парламенту, включно зі всіма процедурами та нормами. Учасники 7-ї Національної сесії Європейського молодіжного парламенту – Україна в м . Івано-Франківську працюватимуть у рамках тематичних парламентських комітетів, кожен з яких має власну тему для обговорення та досліджень. У зв’язку із проголошенням 2013р. «Роком громадян» в Європейському Союзі загальною темою сесії є «Value Europe» - тобто ті цінності, які є ключовими для нас попри існування певних відмінностей і конфліктів. В рамках даної теми буде виділено 8 найбільш проблемних сфер, що загрожують нині усьому населенню Європи. Розроблення інноваційних ідей для їх вирішення стане основною метою діяльності сесії. 7-а Національна сесія Європейського молодіжного парламенту – Україна стане першим проектом, запланованим ММГО «Європейський молодіжний парламент – Україна» на 2013 рік. Сесія пройде на базі Прикарпатського н аціонального університету імені Василя Стефаника за підтримки ІваноФранківського міського голови, а також за сприяння Представництва Європейського Союзу в Україні.


http://ua.golos.ua/politika/13_01_16_v_ivanofrankovske_proydet_7 _natsionalnaya_sessiya_evropeyskogo_molodejnogo_parlamenta_ _ukraina

В Івано-Франківську пройде 7-а Національна сесія Європейського молодіжного парламенту – Україна З 6 по 10 лютого 2013 року в Івано-Франківську пройде унікальний захід для молоді з усієї Європи - 7 Національна сесія Європейського молодіжного парламенту - Україна. Для участі у 7 Національній сесії з'їдуться молоді парламентарії з України та інших країн Європи, передав кореспондент ГолосUA. У рамках сесії буде повністю відтворена робота «дорослого» Європейського парламенту. Учасники 7 Національної сесії Європейського молодіжного парламенту - Україна в Івано-Франківську працюватиме в рамках тематичних парламентських комітетів, кожен з яких має свою тему для обговорення і досліджень. У зв'язку з проголошенням 2013-го «Роком громадян» в Європейському Союзі загальною темою сесії є «Value Europe» - тобто ті цінності, які є ключовими для європейців, незважаючи на існування певних відмінностей і конфліктів. В рамках даної теми будуть виділені 8 найбільш проблемних сфер. Сьома Національна сесія Європейського молодіжного парламенту - Україна стане першим проектом, планованим «Європейським молодіжним парламентом - Україна» на 2013 рік. Сесія пройде на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за підтримки ІваноФранківського міського голови, а також за сприяння Представництва Європейського Союзу в Україні. Європейський молодіжний парламент (ЄМП, www.eyp.org) - міжнародна організація, заснована в 1987 р. у Франції. А Міжнародна молодіжна неурядова громадська організація «Європейський молодіжний парламент - Україна» (www.eyp-ua.org) є організацією, що представляє національний комітет Європейського молодіжного парламенту в Україні з 2000 року. ЄМП об'єднує 35 національних організацій в країнах Європи.


http://styknews.info/novyny/polityka/2013/01/17/v-ivano-frankivsku-proide-7natsionalna-sesiia-ievropeiskogo-molodizhnogo

В Івано-Франківську пройде 7 Національна сесія Європейського молодіжного парламенту З 6 по 10 лютого 2013р. в м. Івано-Франківську проходитиме унікальний захід для молоді з усієї Європи - 7-а Національна сесія Європейського молодіжного парламенту – Україна, для участі в якій з’їдуться молоді парламентарі з України та інших країни Європи. Сесії Європейського молодіжного парламенту являють собою досконалу демонстрацію демократичної моделі прийняття рішень. В рамках сесії повністю відтворюється робота «дорослого» Європейського парламенту, включно зі всіма процедурами та нормами. Учасники 7-ї Національної сесії Європейського молодіжного парламенту – Україна в м . Івано-Франківську працюватимуть у рамках тематичних парламентських комітетів, кожен з яких має власну тему для обговорення та досліджень. У зв’язку із проголошенням 2013р. «Роком громадян» в Європейському Союзі загальною темою сесії є «Value Europe» - тобто ті цінності, які є ключовими для нас попри існування певних відмінностей і конфліктів. В рамках даної теми буде виділено 8 найбільш проблемних сфер, що загрожують нині усьому населенню Європи. Розроблення інноваційних ідей для їх ви рішення стане основною метою діяльності сесії. 7-а Національна сесія Європейського молодіжного парламенту – Україна стане першим проектом, запланованим ММГО «Європейський молодіжний парламент – Україна» на 2013 рік. Сесія пройде на базі Прикарпатського нац іонального університету імені Василя Стефаника за підтримки ІваноФранківського міського голови, а також за сприяння Представництва Європейського Союзу в Україні


http://paralleli.if.ua/news/28703.html

В Івано-Франківську проведуть Національну сесію "Європейського молодіжного парламенту - Україна" З 6 по 10 лютого в Івано-Франківську проходитиме унікальний захід для молоді з усієї Європи - 7-а Національна сесія Європейського молодіжного парламенту – Україна, для участі в якій з’їдуться молоді парламентарі з України та інших країни Європи. Сесії Європейського молодіжного парламенту являють собою досконалу демонстрацію демократичної моделі прийняття рішень. В рамках сесії повністю відтворюється робота «дорослого» Європейського парламенту, включно зі всіма процедурами та нормами. Учасники 7-ї Національної сесії Європейського молодіжного парламенту – Україна в м . Івано-Франківську працюватимуть у рамках тематичних парламентських комітетів, кожен з яких має власну тему для обговорення та досліджень. У зв’язку із проголошенням є «Value Europe» - тобто ті конфліктів. В рамках даної усьому населенню Європи. діяльності сесії.

2013 р. «Роком громадян» в Європейському Союзі загальною темою сесії цінності, які є ключовими для нас попри існування певних відмінностей і теми буде виділено 8 найбільш проблемних сфер, що загрожують нині Розроблення інноваційних ідей для їх вирішення стане основною метою

7-а Національна сесія Європейського молодіжного парламенту – Україна стане першим проектом, запланованим ММГО «Європейський молодіжний парламент – Україна» на 2013 рік. Сесія пройде на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за сприяння Представництва Європейського Союзу в Україні. На конференції розглядатимуться питання‚ пов’язані з ключовими цінностями, які поділяються нами попри існування певних відмінностей і конфліктів.


http://fakty.ictv.ua/ua/index/read-news/id/1469157

Івано-Франківськ перетворився на Страсбург. Тут засідає Європарламент – молодіжний (відео)

Івано-Франківськ цими днями перетворився на Страсбург. Тут засідає Європарламент – молодіжний. Майже сотня активних студентів України та шести країн Європи та СНД обговорюють важливі питання. Захід проходить у кілька етапів. Спершу учасники знайомляться між собою. Тут виховують лідерів. Робота молодіжних парламентарів схожа на працю дорослих колег. Вони проводять сесії, доповідають та приймають резолюції. Тут обговорюють найважливіші для Європи проблеми: зайнятість, торгівлю людьми, екологію, освіту. «В кожного є інформація, яку вони вже підготували. Вони це все розписують, як вони це бачать і подають дорослим. Тим, хто нас підтримує, тим, кому це може бути цікаво», - каже головний о рганізатор заходу Наталія Калин. Даніелс Гріневич – учасник із Латвії. У хлопця свій погляд на питання освіти. Він вважає, що кожен має навчатися за своїм уподобаннями і прагне створити нову систему навчання у Європі. «Нині система освіти нагадує фастфуд. Ми вчимо все потроху. Не зупиняємося на вивченні чогось конкретного. Ми вивчаємо вшир, а не вглиб. Я пропоную вчити за уподобаннями. Гуманітарникам – гуманітарні науки, математикам – математичні, і так далі. Тоді наша освіта зможе принести більше користі», - заявляє учасник молодіжного Європарламенту з Латвії Даніелс Гріневич. Молодих колег дорослі політики сприймають серйозно. Адже, не виключено, припускає мер ІваноФранківська, саме думка цих юнаків та дівчат невдовзі буде вирішальною у прийнятті доленосних для Європи рішень. «Якщо молодь сьогодні не сидить в інтернеті, не сидить в кафе чи десь там з пляшкою пива, а займається отакими серйозними речами, то завдання в нас, сьогоднішніх можновладців, не на словах, а на ділі підтримувати таких молодих людей», - каже міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус. Відчути себе дипломатом може кожен. Вимоги – знання англійської та вік від 16 до 22 років. А от приймати членів молодіжного парламенту дуже почесно. Приміром, мер Барселони особисто запрошував учасників до свого міста. Та прикарпатці подали найкраще заповнену заявку. // Оксана Кваснишин, «ФАКТИ», ICTV


http://1043.com.ua/novyny/ia/novyny-prykarpattia/u-ivano-frankivskuzasidatime-evropeyskiy-molodizhniy-parlament.html#.USPTt0fE3Ss

У Івано-Франківську засідатиме молодіжний парламент

Європейський

З 6 по 10 лютого в Івано-Франківську проходитиме сьома Національна сесія Європейського молодіжного парламенту — перший проект цієї міжнародної молодіжної громадської організації. Сесії Європейського молодіжного парламенту - це досконала демонстрація демократичної моделі прийняття рішень. В їх рамках повністю відтворюється робота «дорослого» Європейського парламенту, включно зі всіма процедурами та нормами. Учасники 7-ї Національної сесії Європейського молодіжного парламенту – Україна в Івано-Франківську працюватимуть у рамках тематичних парламентських комітетів, кожен з яких має власну тему для обговорення та досліджень. Сесія пройде на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за сприяння представництва Європейського Союзу в Україні інформує Обласне радіо.


http://pravda.if.ua/news-35477.html

На сесію молодіжного Європарламенту до Івано-Франківська з’їхались представники 12 країн В м . Івано-Франківську розпочала свою роботу VII Національна сесія Європейського молодіжного парламенту – Україна, що триватиме впродовж чотирьох днів. На цей захід до обласного центру Прикарпаття з’їхалися молоді парламентарі з 12-ти країн Європи. Учасники євросесії будуть обговорювати у молодіжних парламентських комітетах актуальні питання сьогодення, пов’язані із дотриманням прав людини, захистом навколишнього середовища, міжнародними в ідносинами, розвитком інноваційних процесів тощо. Під час обговорення шукатимуть конкретні шляхи вирішення тієї чи іншої проблеми, які увійдуть до резолюцій комітетів. «Кожен комітет презентуватиме свої резолюції перед іншими учасниками, розповів сьогодні в облдержадміністрації віце-президент сесії Марко Фішер (Німеччина). – Якщо резолюцію підтримають, вона стане складовою буклету резолюцій. Буклет передаватиметься як ініціатива молоді на міжнародних сесіях та заходах місцевого рівня». За словами організаторів VII Національної сесії Європейського молодіжного парламенту – Україна, важливо, щоб у процесі спілкування молоді люди удосконалили свої навички і розширили кругозір. «Європейський молодіжний парламент – це перш за все освітня платформа, - зазначила президент сесії Анастасія Яновицька. – Наша головна мета – надання можливості молоді з усієї Європи розвивати навички міжкультурного діалогу, толерантності, вміння висловлювати власну думку, коментувати, а, отже, отримувати здатності до критичного мислення та аналізу інформації». У програмі івано-франківської сесії Європейського молодіжного парламенту – Україна – дебати, представлення країн, різноманітні культурні заходи. Вчора в залі засідань облдержадміністрацій численних делегатів представницької сесії Європарламенту молоді вітали представники місцевої влади. Сесія працюватиме також на базі ІваноФранківського національного технічного університету нафти і газу.


http://news.if.ua/news/27556.html

У Франківську розпочалась молодіжного парламенту (ФОТО)

сесія

Європейського

Сьогодні, 7 лютого, в Івано-Франківську розпочалась VII національна сесія Європейського молодіжного парламенту — Україна. Відкрив сесію молодіжного європарламенту міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус. Він привітав дегатів з Європи англійською, а далі перейшов на українську. Мовляв, йому, згідно закону необхідно розмовляти державною мовою. Як заявив віце-президент сесії Марко Фішер (Німеччина), між Україною і Європою існує тісний історичний і культурний зв'язок, а ця сесія повинна його поглибити. «Національна сесія об’єднує 140 людей – з України та 36 європейських держав. — говорить Наталія Калин, головний організатор сесії. — З них сотня українців, решта – іноземці: Грузія, Велика Британія, Естонія, Латвія, Польща, Молдова тощо. На сесії є різні види занять. Спершу побудова команд, потім робота в комітетах. Комітет складається з 12-13 людей, їх очолюють тренери – українець та іноземець. Усі працюють англійською мовою. Тренери лише модерують роботу групи. Тема нинішньої сесії – «Цінності Європи», і кожен комітет прив’язаний до певної цінності». Сесія триватиме 4 дні на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.


http://odtrk.if.ua/2013/02/11/в-івано-франківську-відбулася-сьома-н/

В Івано-Франківську відбулася сьома Національна сесія Європейського молодіжного парламенту В Івано-Франківську відбулася сьома Національна сесія Європейського молодіжного парламенту — перший у нинішньому році проект цієї міжнародної молодіжної громадської організації в Україні. Учасники сесії молодіжного Європарламенту, що протягом п’яти днів засідав на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за сприяння представництва Європейського Союзу в Україні, працювали у рамках тематичних парламентських комітетів, кожен з яких має власну тему для обговорення та досліджень. У зв’язку із проголошенням 2013 року в Європейському Союзі «Роком громадян» загальна тема сесії — цінності, які є ключовими для молоді попри існування певних відмінностей і конфліктів. В її рамках було виділено 8 найбільш проблемних сфер, що загрожують нині усьому населенню Європи. Розробка інноваційних ідей для їх розв’язання і стала основною метою сесії.


http:// galtv.if.ua/news/view/2013/02/07/3903/

Молодіжний Європарламент - в ІваноФранківську Створено Молодіжний європарламент 1987 року у Франції.У його складі — представники 35-ти європейських країн. За словами головних парламентарів, основне завдання організації — навчити працювати в команді та спільно приймати раціональні і виважені рішення.

Єгор Власенко, віце-президент європейського молодіжного парламенту — «Україна»: «За результатами національної сесії українці мають змогу брати участь у дуже багатьох заходах та конференціях, форумах які відбуваються у різних країнах Європи. Сам захід — освітній проект дуже великого значення, тому що школярі та студенти працюватимуть над вирішенням найбільш значущих проблем Європи».


http://www.osvita.org.ua/news/68631.html

В Івано-Франківську відбудеться 7-а Національна сесія Європейського молодіжного парламенту – Україна 6-10 лютого 2013р. в Івано-Франківську проходитиме унікальний захід для молоді з усієї Європи – 7-а Національна сесія Європейського молодіжного парламенту – Україна, для участі в якій з’їдуться молоді парламентарі з України та інших країни Європи. Сесії Європейського молодіжного парламенту являють собою досконалу демонстрацію демократичної моделі прийняття рішень. В рамках сесії повністю відтворюється робота "дорослого" Європейського парламенту, включно зі всіма процедурами та нормами. Учасники 7-ї Національної сесії Європейського молодіжного парламенту – Україна в Івано-Франківську працюватимуть у рамках тематичних парламентських комітетів, кожен з яких має власну тему для обговорення та досліджень. У зв’язку із проголошенням 2013р. "Роком громадян" в Європейському Союзі загальною темою сесії є "Value Europe" – тобто ті цінності, які є ключовими для нас, попри існування певних відмінностей і конфліктів. В рамках даної теми буде виділено 8 найбільш проблемних сфер, що загрожують нині усьому населенню Європи. Розроблення інноваційних ідей для їх вирішення стане основною метою діяльності сесії. 7-а Національна сесія Європейського молодіжного парламенту – Україна стане першим проектом, запланованим ММГО "Європейський молодіжний парламент – Україна" на 2013 рік. Сесія пройде на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (ПНУ) за підтримки ІваноФранківського міського голови, а також за сприяння Представництва Європейського Союзу в Україні.


http://typical.if.ua/events/other_view/72

7-а Національна сесія Європейського молодіжного парламенту З 6 по 10 лютого 2013 р. в Івано-Франківську проходитиме 7-а Національна сесія Європейського молодіжного парламенту, для участі в якій з’їдуться молоді парламентарі з України та інших країн Європи. В рамках сесії повністю відтворюється робота «дорослого» Європейського парламенту. Учасники працюватимуть у рамках тематичних парламентських комітетів, кожен з яких має власну тему для обговорення та досліджень. Загальною темою сесії є «Value Europe». В рамках теми буде виділено 8 найбільш проблемних сфер, що загрожують нині населенню Європи. Розроблення інноваційних ідей для їх вирішення стане основною метою діяльності сесії. Організаційна підтримка Івано-Франківського міського голови, Івано-Франківського молодіжного міськвиконкому та Студентського Сенату Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Головними партнерами проекту стали Фонд Конрада Аденауера, БФ «Відкриті серця України», Благодійний фонд Богдана Гаврилишина, БФ "Фудбенк", фінансово-промислова група “СКМ” та компанія “Janssen Capital Management”. Також проведення сесії було б неможливим без підтримки з боку місцевих партнерів – компанії “Інфо-міст”, ПАТ «Райффайзен Банк Аваль», ПАТ “ІваноФранківський хлібокомбінат”, друкарні “Місто НВ”, ТОВ “Девело”, ПАТ “Ласощі”, ТМ “Галичина”. Сприяння проведенню проекту було надано Представництвом Європейського Союзу в Україні.


http://styknews.info/novyny/sotsium/2013/02/13/v-ivano-frankivsku-vidbulasianatsionalna-sesiia-ievropeiskogo-molodizhnog

В Івано-Франківську відбулася Національна сесія Європейського молодіжного парламенту» В Івано-Франківську відбулася Національна сесія Європейського молодіжного парламенту 140 молодих людей з 12 європейських країн приїхали до Івано-Франківська на 7-му Національну сесію Європейського молодіжного парламенту-Україна. На Прикарпатті цей захід відбувається уже вдруге. Цього р оку в рамках сесії обговорили цінності Європи, які попри існування певних відмінностей та конфліктів, є ключовими для усіх європейських країн. Україна - не виняток. Молодіжний Європейський парламент – можливість для молодих людей познайомитися з такими ж молодими людьми з інших країн з метою міжкультурного обміну. «Якщо говорити про розвиток європейської молоді, то це дуже корисна організація, тому що говорити про такі проблеми як війна в Сирії, права людини, права меншин – важливо, особливо, коли молоді люди починають про це задумуватися з метою подальшого міжкультурного діалогу і з метою обміну досвідом. Для мене цікаво пізнавати не лише нові міста та країни, а й знайомитися з новими людьми та бачити нові кути зору», зазначив віце-президент 7 сесії Міжнародного Європейського парламенту-Україна Марко Фішер (Німеччинна). На думку головного організатору заходу Наталі Калин, Європейський молодіжний парламент є унікальною дебатною та освітньою платформою, аналогів якої немає у світі. «Те, що відбувається нині в Івано-Франківську впливає на те, що відбуватиметься на міжнародних сесіях. Ми також тут формуємо українську делегацію на міжнародну сесію. А те, що вже прийнято на міжнародній сесії подається до Європейського парламенту як ініціатива молоді, адже ми діємо під патронатом Європарламенту», - зазначила Н. Калин. - Для того, щоби провести Національну сесію Європейського молодіжного парламенту – найбільшу сесію в масштабах країни, потрібно взяти участь в конкурсі проектів - і перемогти, - каже Наталя Калин. - Так вийшло, що виграв і проект, і місто. Адже сесія може проводитися в місті з хорошим економічним та культурним потенціалом і там де є підтримка. Нас підтримали – міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус, молодіжний міськвиконком та Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника. Учасників заходу - студентів, віком від 16 до 22 років розподілили по восьми комітетах. В них вони галузево обговорювали загальну тему сесії «Цінності Європи». - Говорити про європейські цінності загалом дуже важливо. В Україні теж ця тема є дуже важливою та цікавою, адже не дивлячись на те, що Україна не входить до Європейського Союзу, вона все ж є європейською державою, - переконаний віце-спікер сесії Марко Фішер. - Тому саме тут, на мою думку, важливо говорити про спільні цінності для нашої подальшої співпраці. А працювати з молодими українцями дуже цікаво, від них можна почути багато інноваційних ідей. Наші спільні цінності – це насамперед історія, зокрема історія ХХ сторіччя – Перша та Друга світові війни, а також Холодна війна. Ще одна цінність – права людини, які є міжнародною цінністю та є особливо цікавими для обговорення в Україні. І, звичайно, економічні цінності. Я вважаю, що кожен має право і повинен брати участь в економічному та соціальному житті своєї країни.

Ольга МОНЧУК


http://www.pu.if.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1519:2013-0207-16-15-01&catid=34:2010-04-22-13-43-51

Українській молоді - європейські цінності. Сесія молодіжного Європарламенту в Івано-Франківську Сьогодні розпочала свою роботу 7-ма Національна сесія Європейського молодіжного парламенту – Україна. Для участі у даному заході до Івано-Франківська приїхало 140 делегатів з 12-ти країн Європи. Тематикою сесії стали «Цінності Європи», в рамках якої учасники працювали, розділившись між собою на 8 парламентських комітетів, кожен з яких відповідав за окрему проблематику. Як зазначив віцепрезидент сесії, Марко Фішер: «Проект покликаний для того, щоб молоді українці змогли відчути, як це проводии справжні дебати на різноманітні теми – від енергетики до культури, щоб вони зрозуміли, що теж можуть впливати на суспільне життя у своїй країні». В рамках сесії повністю відтворювалася робота «дорослого» Європейського парламенту, включно з усіма процедурами та нормами для прийняття рішень. Завданням для учасників було сформувати команду, визначити основні проблемні аспекти, та знайти і запропонувати шляхи їх вирішення, дійшовши консенсусу. На запитання журналістів про практичну сторону реалізації даного заходу організатори наголосили на необхідності донесення інформації про можливість та необхідність залучення молоді до обговорення суспільно-важливих питань розвитку держав, поглиблення співробітництва та обміну досвідом між європейськими країнами як основу для участі майбутніх молодих керівників та спеціалістів у прийнятті важливих державних рішень. 7-ма Національна сесія Європейського молодіжного п арламенту – Україна стала першим проектом, запланованим ММГО «Європейський молодіжний парламент – Україна» цього року. Сесія протягом трьох днів проходитиме на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за організаційної підтримки Івано-Франківського міського голови, Івано-Франківського Міськвиконкому та Студентського Сенату ПНУ ім. В. Стефаника. Керівниками та організаторами проекту виступили: Анастасія Яновицька, президент 7-ї Національної сесії ЄМП – Україна в м . Івано-Франківську, Марко Фішер (Німеччина), віце-перзидент сесії, Єгор Власенко, віце-перзидент ММГО «ЄМП - Україна» та головний організатор 7-ї націоналної сесії – Наталія Калин. Європеський молодіжний парламент (ЄМП) – це міжнародна політично-нейтральна організація, заснована в 1987 р. у Франції. Метою діяльності якої є зростання усвідомлення молодими людьми значення їхньої активної позиції щодо важливих питань демократичного розвитку Європи.


http://www.report.if.ua/portal/foto/u-frankivskurozpochalas-sesiya-evropeyskogo-molodizhnogoparlamentu-foto

У Франківську розпочалась сесія Європейського молодіжного парламенту (ФОТО) Сьогодні, 7 лютого, в Івано-Франківську розпочалась VII національна сесія Європейського молодіжного парламенту — Україна. Відкрив сесію молодіжного європарламенту міський голова ІваноФранківська Віктор Анушкевичус. Він привітав дегатів з Європи англійською, а далі перейшов на українську. Мовляв, йому, згідно закону необхідно розмовляти державною мовою. Як заявив віце-президент сесії Марко Фішер (Німеччина), між Україною і Європою існує тісний історичний і культурний зв'язок, а ця сесія повинна його поглибити. «Національна сесія об ’єднує 140 людей – з України та 36 європейських держав. — говорить Наталія Калин, головний організатор сесії. — З них сотня українців, решта – іноземці: Грузія, Велика Британія, Естонія, Латвія, Польща, Молдова тощо. На сесії є різні види занять. Спершу побудова команд, потім робота в комітетах. Комітет складається з 12-13 людей, їх очолюють тренери – українець та іноземець. Усі працюють англійською мовою. Тренери лише модерують роботу групи. Тема нинішньої сесії – «Цінності Європи», і кожен комітет прив’язаний до певної цінності». Сесія триватиме 4 дні на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. До теми: Читайте в сьогоднішньому номері газети Репортер велике інтерв'ю з організатором сесії Наталією Калин.


http://golosukraine.com/publication/politika/svit/molodizhnijyevropejskij-parlament-v-ivano-frankiv/#.USPk1UfE3Ss

Молодіжний Європейський парламент в Івано-Франківську визначить європейські цінності Впродовж чотирьох днів, починаючи з 7 лютого, в Івано-Франківську працюватиме VII національна сесія Європейського молодіжного парламенту — Україна. Окрім сотні українських юнаків та дівчат до обласного центру Прикарпаття з’їхалися молоді парламентарі з 12-ти країн Європи. Спілкуючись з журналістами молодіжний парламент – це надання можливості молоді з вміння висловлювати власну аналізу інформації.

президент сесії Анастасія Яновицька зазначила, що Європейський перш за все освітня платформа. І основна мета подібних зібрань – усієї Європи розвивати навички міжкультурного діалогу, толерантності, думку, коментувати, розвивати здатність до критичного мислення та

Учасники євросесії уже сформували молодіжні парламентські комітети, а оскільки темою нинішньої сесії є "Цінності Європи", то кожен з них буде акцентувати роботу на якійсь певній цінності, актуальній для сьогодення. До прикладу, дотримання прав людини, захист навколишнього середовища, міжнародні відносини, розвиток інноваційних процесів тощо. В ході обговорення молоді люди (спілкування в комітетах відбувається англійською мовою) шукатимуть конкретні шляхи вирішення тієї чи іншої проблеми та напрацьовуватимуть тексти комітетних резолюцій. За словами віце-президента сесії Марка Фішера (Німеччина), потім кожен комітет презентуватиме свої резолюції перед іншими учасниками і якщо її підтримають, вона стане складовою буклету резолюцій, що розповсюджуватиметься як ініціатива молоді на міжнародних сесіях та заходах місцевого рівня. Окрім роботи в комітетах, програмою івано-франківської сесії Європейського молодіжного парламенту передбачені дебати, представлення країн, різноманітні культурні заходи. Довідково. Європейський молодіжний парламент (ЄМП) – міжнародна політично нейтральна організація, заснована 1987 року у Франції, метою якої є зростання усвідомлення молодими людьми важливості питань, що стосуються Європи та сприяння отриманню дійсно унікального навчального досвіду. Національний комітет організації створений в Україні 2000 року. За час свого існування міжнародні сесій ЄМП уже двічі відбувались у нашій державі: Києві (2006р.) та Львові (2010р.).


http://podrobnosti.ua/video/morni ng/2013/02/08/886834.html

Молодежный Европарламент начал работу в Ивано-Франковске

Молодіжний Європарламент запрацював в Івано-Франківську. На сьому національну сесію з'їхалися 140 делегатів з 35 країн. Цей законодавчий орган працює так само, як "дорослий" - з дотриманням усіх норм та процедур. Вони запевняють, що це не просто дитячі забави. Чимало їхніх резолюцій розглядають старші колеги в Європарламенті.


http://vezha.org/suspilstvo/n_30960/ivanofrankivsk_pryjmaye_molodizhnyj_yevroparlam ent_(video).html

Івано-Франківськ приймає Молодіжний Європарламент (ВІДЕО) Івано-Франківськ приймає Європарламент. Щоправда, на Прикарпаття навідалися не європолітики з Брюселю - а їхні потенційні наступники. Це молоді європейці - учасники 7-ої національної сесії Молодіжного Європарламенту. Майже 150 делегатів з 12-ти країн Європи впродовж п’яти днів обговорюватимуть європейські цінності. Сесії молодіжного Європарламенту - це відтворена в деталях робота "дорослого" Європарламенту. Молодіжні обранці працюють у восьми комітетах. Їхні тематичні напрямки особисті права людини та нацменшин, доступ до якісної освіти, екологія мегаполісів. Засідання кожного комітету завершується ухваленням резолюції. Її обговорення супроводжується жвавими дискусіями, до уваги беруться усі "за" і "проти". Тож Молодіжний Європарламент, кажуть його учасники, є унікальною школою для проведення політичних дебатів і досягнення компромісів. На основі роботи комітетів національна сесія Молодіжного Європарламенту ухвалить загальну резолюцію. Думку юних європейців почують вже дорослі політики. Це свідчить про те, що Євросоюз турбується про своє майбутнє.

Національна сесія Молодіжного Європарламенту працюватиме в Івано-Франківську упродовж кілька днів. До речі, спілкування між делегатами відбувається виключно англійською мовою. У вільний від дискусій час молодь з ЄС активно залучена до культурно - розважальних заходів. Ірина Тимчишин, Олександр Литвиненко, Новини на ВЕЖІ


http://1043.com.ua/novyny/multimedia/videonovyny24/mistopriymae-natsionalnu-sesiyu-molodizhnogoevroparlamentu.html#.USPtdUfE3Ss

Місто приймає Національну сесію молодіжного Європарламенту


http://pravda.if.ua/news-35424.html

На сесії Європейського молодіжного парламенту в Івано-Франківську молодь говоритиме про цінності (фото) Сьогодні в Івано-Франківську розпочала свою роботу 7-ма національна сесія Європейського молодіжного парламенту – Україна, яка триватиме до 10 лютого. Участь у ній беруть молоді парламентарі з України та ряду країн Європи. Оскільки 2013 рік у Європейському Союзі проголошений «Роком громадян», то загальною темою сесії є «Value Europe», тобто цінності, які є ключовими, незважаючи на конфлікти та відмінності. Упродовж сесії молоді люди працюватимуть у 8 комітетах, вирішуючи проблемні питання, що загрожують нині усьому населенню Європи. Тому розробка інноваційних ідей є основною метою сесії. Урочисте відкриття сесії відбулось у залі засідань облдержадміністрації. Відкривали захід президент 7-ї Національної сесії Європейського молодіжного парламенту – Україна в Івано-Франківську Анастасія Яновицька, віцепрезидент сесії Марко Фішер, віце-президент ММГО «Європейський молодіжний парламент – Україна» Єгор Власенко та головний організатор сесії Наталія Калин.


http://www.mvk.if.ua/news/19575

В Івано-Франківську відкрилась 7-а Національна сесія Європейського молодіжного парламенту – Україна 7 лютого в Івано-Франківську відкрилась 7-а Національна сесія Європейського молодіжного парламенту – Україна. В рамках урочистого відкриття заходу молодих парламентарів зі всієї України та інших країни Європи привітав міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус. Звертаючись до присутньої молоді, Віктор Анушкевичус відзначив позитивні сторони проведення заходу такого рівня в Івано-Франківську, завдяки чому українська молодь матиме змогу попрацювати разом з представниками іноземних держав над вирішенням важливих питань, що є нагальним для європейського суспільства. Протягом п’яти днів сесії Європейського молодіжного парламенту – Україна молодь спробує знайти відповіді на питання майбутнього розвитку України та Євросоюзу. У зв’язку із проголошенням 2013 р. «Роком громадян» в Європейському Союзі загальною темою сесії є «Value Europe» - тобто ті цінності, які є ключовими для нас попри існування певних відмінностей і конфліктів. Національні сесії Європейського молодіжного парламенту включають різноманітні заходи. Ядром якої є написання резолюцій. Написані резолюції представляють та обговорюють на Генеральній Асамблеї наприкінці сесії. Протягом сесії делегати встигнуть не лише побудувати команду, скласти та захистити резолюцію, але й пізнати культурні традиції та звичаї інших країн та отримати цінний досвід міжкультурного спілкування. Довідково Європейський молодіжний парламент (ЄМП,http://www.eyp.org/) – міжнародна політично нейтральна організація, заснована у 1987 р . у Франції, метою якої є зростання усвідомлення молодими людьми важливості питань, що стосуються Європи, та сприяння отриманню дійсно унікального навчального досвіду. Міжнародна молодіжна неурядова громадська організація «Європейський молодіжний парламент – Україна» (http://www.eyp-ua.org/) є аполітичною, неприбутковою організацією, яка представляє національний комітет Європейського молодіжного парламенту в Україні з 2000 року. За час свого існування національний комітет ЄМП - Україна двічі виборював право на проведення Міжнародних сесій ЄМП – у Києві (2006) та Львові (2010). ЄМП – це унікальний освітній проект, який об’єднує 36 національних осередків в країнах Європи. Патронами Європейського молодіжного парламенту є Генеральний секретар Ради Європи Т. Ягланд та Президент Європейського Парламенту М. Шульц.


http://versii.if.ua/novunu/natsionalna-sesiya-yevropeyskogomolodizhnogo-parlamentu-proyde-v-ivano-frankivsku/

Національна сесія Європейського молодіжного парламенту пройде в Івано-Франківську З 6 по 10 лютого 2013 р . в м. Івано-Франківську проходитиме унікальний захід для молоді з усієї Європи - 7-а Національна сесія Європейського молодіжного парламенту – Україна, для участі в якій з’їдуться молоді парламентарі з України та інших країни Європи. В рамках сесії повністю відтворюється робота «дорослого» Європейського парламенту, включно зі всіма процедурами та нормами. Учасники 7-ї Національної сесії Європейського молодіжного парламенту – Україна в м . ІваноФранківську працюватимуть у рамках тематичних парламентських комітетів, кожен з яких має власну тему для обговорення та досліджень. У зв’язку із проголошенням 2013 р. «Роком громадян» в Європейському Союзі загальною темою сесії є «Value Europe» - тобто ті цінності, які є ключовими для нас п опри існування певних відмінностей і конфліктів. В рамках даної теми буде виділено 8 найбільш проблемних сфер, що загрожують нині усьому населенню Європи. Розроблення інноваційних ідей для їх вирішення стане основною метою діяльності сесії. 7-а Національна сесія Європейського молодіжного парламенту – Україна стане першим проектом, запланованим ММГО «Європейський молодіжний парламент – Україна» на 2013 рік. Сесія пройде на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за організаційної підтримки Івано-Франківського міського голови, Івано-Франківського молодіжного міськвиконкому та Студентського Сенату Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.


http://odtrk.if.ua/2013/02/17/17-02-15-45-molodizhnyj-format-7-nacionalna-sesija-bas/

“Молодіжний формат. 7 Національна сесія Європейського молодіжного парламенту-Україна” - автор Бас Олена Сьогодні перед суспільством стоїть ряд глобальних проблем, які в тій чи іншій мірі зачіпають кожного. Декотрі з них вирішити не під силу навіть найпотужнішим світовим спільнотам і організаціям. І чого ж не вистачає для розв'язання непростих задач, що стоять перед людством. Можливо, нової ідеї? А де її взяти? Можливо, недарма кажуть: вустами дитини говорить iстина? В "Молодіжному форматі" мова йтиме не зовсім, про дітей, але про ініціативи молоді у розв'язанні глобальних проблем


http://www.kosivs.info/rada/kosivs/tidings/21412-s`ogodni-v-ivano-frankivs`kurozpochalasja-7-nacional`na-sesija-jevropejs`kogo-molodizhnogoparlamentu.html

Сьогодні в Івано-Франківську розпочалася 7 Національна сесія Європейського молодіжного парламенту З 6 по 10 лютого на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника проходитиме унікальний захід для молоді з усієї Європи - 7-а Національна сесія Європейського молодіжного парламенту – Україна, для участі в якій з’їдуться молоді парламентарі з України та інших країни Європи. 7-а Національна сесія Європейського молодіжного парламенту – Україна стане першим проектом, запланованим ММГО «Європейський молодіжний парламент – Україна» на 2013 рік. У зв’язку із проголошенням 2013 р. «Роком громадян» в Європейському Союзі загальною темою сесії є «Value Europe» - тобто ті цінності, які є ключовими для нас попри існування певних відмінностей і конфліктів. В рамках даної теми буде виділено 8 найбільш проблемних сфер, що загрожують нині усьому населенню Європи. Розроблення інноваційних ідей для їх вирішення стане основною метою діяльності сесії. Сесії Європейського молодіжного парламенту являють собою досконалу демонстрацію демократичної моделі прийняття рішень. В рамках сесії повністю відтворюється робота «дорослого» Європейського парламенту, включно зі всіма процедурами та нормами. Учасники 7-ї Національної сесії Європейського молодіжного парламенту – Україна в м . Івано-Франківську працюватимуть у рамках тематичних парламентських комітетів, кожен з яких має власну тему для обговорення та досліджень.


http://newsper.net/ua/article/region-ua/3/theme/94?id=1991418&date=2013-02-04

В Івано-Франківську пройде Національна сесія Європейського молодіжного парламенту З 6 по 10 лютого 2013 р. в м. Івано-Франківську проходитиме унікальний захід для молоді з усієї Європи - 7-а Національна сесія Європейського молодіжного парламенту – Україна, для участі в якій з’їдуться молоді парламентарі з України та інших країни Європи. Сесії Європейського молодіжного парламенту являють собою досконалу демонстрацію демократичної моделі прийняття рішень. В рамках сесії повністю відтворюється робота «дорослого» Європейського парламенту, включно зі всіма процедурами та нормами. Учасники 7-ї Національної сесії Європейського молодіжного парламенту – Україна в м . ІваноФранківську працюватимуть у рамках тематичних парламентських комітетів, кожен з яких має власну тему для обговорення та досліджень. У зв’язку із проголошенням є «Value Europe» - тобто ті конфліктів. В рамках даної усьому населенню Європи. діяльності сесії.

2013 р. «Роком громадян» в Європейському Союзі загальною темою сесії цінності, які є ключовими для нас попри існування певних відмінностей і теми буде виділено 8 найбільш проблемних сфер, що загрожують нині Розроблення інноваційних ідей для їх вирішення стане основною метою

7-а Національна сесія Європейського молодіжного парламенту – Україна стане першим проектом, запланованим ММГО «Європейський молодіжний парламент – Україна» на 2013 рік. Сесія пройде на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за організаційної підтримки Івано-Франківського міського голови, Івано-Франківського молодіжного міськвиконкому та Студентського Сенату Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.


http://firtka.if.ua/?action=posters&id=700

Прес-конференція організаторів сесії молодіжного Європарламенту 7 лютого у залі засідань Івано-Франківської обласної державної адміністрації за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21 (4 поверх) з 10.00 до 10.30 пройде прес-конференція - "7-а Національна сесія Європейського молодіжного парламенту – Україна". У п рес-конференції візьмуть участь: пані Анастасія Яновицька, президент 7-ї Національної сесії Європейського молодіжного парламенту – Україна в м . Івано-Франківську, пан Марко Фішер (Німеччина), віце-президент сесії, пан Єгор Власенко, віце-президент ММГО «Європейський молодіжний парламент - Україна», та пані Наталія Калин, головний організатор 7-ї Національної сесії.


http://zahidonline.com/news/article/v_vanofrankvsku_projde_sesya_vropejskogo_molodzhn ogo_parlamentu/

В Івано-Франківську пройде сесія Європейського молодіжного парламенту З 6 по 10 лютого в м. Івано-Франківську проходитиме унікальний захід для молоді з усієї Європи – 7-а Національна сесія Європейського молодіжного парламенту – Україна, для участі в якій з’їдуться молоді парламентарі з України та інших країни Європи. Сесії Європейського молодіжного парламенту являють собою досконалу демонстрацію демократичної моделі прийняття рішень. У рамках сесії повністю відтворюється робота «дорослого» Європейського парламенту, включно зі всіма процедурами та нормами. Учасники 7-ї Національної сесії Європейського молодіжного парламенту – Україна в м . Івано-Франківську працюватимуть у рамках тематичних парламентських комітетів, кожен із яких має власну тему для обговорення та досліджень. У зв’язку із проголошенням 2013 року «Роком громадян» в Європейському Союзі, загальною темою сесії є «Value Europe», тобто ті цінності, які є ключовими для нас попри існування певних відмінностей і конфліктів. У рамках даної теми буде вид ілено 8 найбільш проблемних сфер, що загрожують нині всьому населенню Європи. Розроблення інноваційних ідей для їх вирішення стане основною метою діяльності сесії. 7-а Національна сесія Європейського молодіжного парламенту – Україна стане першим проектом, запланованим ММГО «Європейський молодіжний парламент – Україна» на 2013 рік. Сесія пройде на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за сприяння Представництва Європейського Союзу в Україні.


http://if.biznesoblast.com/article/news/if/3916/

У Івано-Франківську відбудеться Національна сесія Європейського молодіжного парламенту З 6 по 10 лютого в Івано-Франківську проходитиме унікальний захід для молоді з усієї Європи — 7-а Національна сесія Європейського молодіжного парламенту – Україна, для участі в якій з’їдуться молоді парламентарі з України та інших країни Європи. Сесії Європейського молодіжного парламенту являють собою досконалу демонстрацію демократичної моделі прийняття рішень. В рамках сесії повністю відтворюється робота «дорослого» Європейського парламенту, включно зі всіма процедурами та нормами. Учасники 7-ї Національної сесії Європейського молодіжного парламенту — Україна в Івано-Франківську працюватимуть у рамках тематичних парламентських комітетів, кожен з яких має власну тему для обговорення та досліджень. У зв’язку із проголошенням 2013 року «Роком громадян» в Європейському Союзі загальною темою сесії є «Value Europe» — тобто, ті цінності, які є ключовими для нас попри існування п евних відмінностей і конфліктів. В рамках даної теми буде виділено 8 найбільш проблемних сфер, що загрожують нині усьому населенню Європи. Розроблення інноваційних ідей для їх вирішення стане основною метою діяльності сесії. 7-а Національна сесія Європейського молодіжного парламенту — Україна стане першим проектом, запланованим ММГО «Європейський молодіжний парламент — Україна» на 2013 рік. Сесія пройде на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за підтримки Івано-Франківського міського голови, а також за сприяння Представництва Європейського Союзу в Україні.


http://molodizhka.if.ua/index.php/news/524-evropejskyj-molod-parlamentykraina

«Європейський Молодіжний Парламент - Україна» 07.02.2013р. - 7-а Національна сесія Європейського молодіжного парламенту-Україна відбулася в Івано-Франківську. Представники Молодіжної адміністрації також побували на даному заході, а саме: Говера Катерина - заступник голови МА, делегати: Юрас Христина та Осадченко Христина - члени МА, ГО «Спілки української молоді». Організатори запросили представників ЗМІ взяти участь у прес-конференції, присвяченій заходу, яка відбулася 7 лютого у залі засідань Івано-Франківської обласної державної адміністрації. У прес-конференції взяли участь: пані Анастасія Яновицька - президент 7-ї Національної сесії Європейського молодіжного парламенту – Україна в м . Івано-Франківську, пан Марко Фішер (Німеччина), віце-президент сесії - пан Єгор Власенко, віце-президент ММГО «Європейський молодіжний парламент - Україна», та пані Наталія Калин - головний організатор 7-ї Національної сесії. Офіційна церемонія відкриття заходу розпочалася вітальними словами мера міста ІваноФранківська Віктора Анушкевичуса, що в свою чергу зауважив про три нагороди європарламенту про статус європейського міста Івано-Франківська. Та згодом сказав: «…Я буду говорити про роботу, а не нагороди». Динамічний розвитик в молоді, от що хвилює нас. Молодь наше майбутнє! В Європі є сильні і позитивні сторони, але і виклики кризи світової економіки підвищили рівень безробіття, загострили глобальні проблеми, старіння нації тощо. Зрілі політики, долають виклики. Мер побажав всім учасникам та гостям сесії плідної праці, мріяти та вірити в Бога. Ви – Молодь! Потенціал держави. Щасливої долі в обєднаній Європі. Слово від молоді міста висловила Ірина Рабарська – голова ММВ, а також Микитка Геннадій Вікторович, президент ГО «Центр Європейської інтеграції», привітав та побажав молоді успіхів в особистому розвитку, Левицький Олександр Михайлович - перший заступник голови обласної ради в своїй промові звернувся до молоді на тему відповідальності та солідарності, тих якостей, які дуже важливі для формування зрілої особистості та свідомого громадянина держави. Сесії Європейського молодіжного парламенту являють собою досконалу демонстрацію демократичної моделі прийняття рішень. В рамках сесії повністю відтворюється робота «дорослого» Європейського парламенту, включно зі всіма процедурами та нормами. У зв’язку із проголошенням 2013р. «Роком громадян» в Європейському Союзі загальною темою сесії є «Value Europe» - тобто ті цінності, які є ключовими для нас попри існування певних відмінностей і конфліктів . В рамках даної теми буде виділено 8 найбільш проблемних сфер, що загрожують нині усьому населенню Європи. Розроблення інноваційних ідей для їх вирішення стане основною метою діяльності сесії. 7-а Національна сесія Європейського молодіжного парламенту – Україна стане першим проектом, запланованим ММГО «Європейський молодіжний парламент – Україна» на 2012 рік. Сесія пройде на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за підтримки Івано-Франківської міської ради, а також за сприяння Представництва Європейського Союзу в Україні

2013/02 7th NS Media Coverage  

Media coverage of the 7th National Session of European Youth Parliament Ukraine held in Ivano-Frankivsk on February 6-10 2013

2013/02 7th NS Media Coverage  

Media coverage of the 7th National Session of European Youth Parliament Ukraine held in Ivano-Frankivsk on February 6-10 2013

Advertisement