Page 1

Медіа-підтримка 1-ї Регіональної сесії Європейського молодіжного парламентуУкраїна 24-28 серпня, 2011 Чернігів, Україна


http://ukraineuroclubs.blogspot.com/2011/07/blogpost_1695.html

У Чернігові відбудеться Регіональна сесія Європейського молодіжного парламенту 22.07.2011 З 24 по 28 серпня 2011 року м. Чернігів стане місцем проведення міжнародного молодіжного форуму, ініційованого міжнародною організацією "Європейський молодіжний парламент". Ця подія збере понад 100 учасників - активних молодих людей віком 16-22 років, що представлятимуть 15 країн Європи. Учасники Регіональної сесії працюватимуть над вирішенням актуальних економічних, соціальних та культурних проблем Європи у складі міжнародних комітетів, що за структурою та загальною спрямованістю відповідають аналогічним позиціям комітетів Європейського парламенту. Всі дискусії об’єднуватиме загальна тема сесії "Зміни світу – виклик для молоді". Регіональна сесія проходитиме під патронатом мера м.Чернігів та Представництва Європейського Союзу в Україні, а також за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА, Чернігівської міської ради, благодійної фундації "Відкриті серця України" та представників приватного сектору. Для отримання додаткової інформації щодо заходу просимо звернутися до головних організаторів Регіональної сесії Наталії Тарасевич та Анни Супруненко, написавши наchernihiv_rs@eyp-ua.org, або за телефоном +38 (063) 639 44 84. *** Європейський молодіжний парламент (ЄМП, www.eyp.org) – міжнародна політично нейтральна організація, заснована у 1987 р. у Франції, метою якої є зростання усвідомлення молодими людьми важливості питань, що стосуються Європи, та сприяння отриманню дійсно унікального навчального досвіду. Міжнародна молодіжна неурядова громадська організація «Європейський молодіжний парламент – Україна» (www.eyp-ua.org) є аполітичною, неприбутковою організацією, яка представляє національний комітет Європейського молодіжного парламенту в Україні з 2000 року. ЄМП – це унікальний освітній проект, який об’єднує 35 національних осередків в країнах Європи. Патронами Європейського молодіжного парламенту є Генеральний секретар Ради Європи Т. Ягланд та Президент Європейського Парламенту Є. Бузек.


http://www.osvita.org.ua/news/58847.html

У Чернігові відбудеться Регіональна сесія Європейського молодіжного парламенту 21.07.2011 З 24 по 28 серпня 2011 року Чернігів стане місцем проведення міжнародного молодіжного форуму, ініційованого міжнародною організацією "Європейський молодіжний парламент". Ця подія збере понад 100 учасників - активних молодих людей віком 16-22 років, що представлятимуть 15 країн Європи. Учасники Регіональної сесії працюватимуть над вирішенням актуальних економічних, соціальних та культурних проблем Європи у складі міжнародних комітетів, що за структурою та загальною спрямованістю відповідають аналогічним позиціям комітетів Європейського парламенту. Всі дискусії об’єднуватиме загальна тема сесії "Зміни світу – виклик для молоді". Регіональна сесія проходитиме під патронатом мера м.Чернігів та делегації Європейського союзу в Україні, а також за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської РДА, Чернігівської міської ради, благодійної фундації "Відкриті серця України" та представників приватного сектору. Для отримання додатковою інформації щодо заходу просимо звернутися до головних організаторів Регіональної сесії Наталії Тарасевич та Анни Супруненко, написавши на ел.адресу: chernihiv_rs@eyp-ua.org.


http://eu.prostir.ua/calendar/248430.html

Регіональна сесія Європейського молодіжного парламенту в Чернігові Європейський молодіжний парламент

23-08-2011 З 24 по 28 серпня 2011 року м. Чернігів стане місцем проведення міжнародного молодіжного форуму, ініційованого міжнародною організацією «Європейський молодіжний парламент». Ця подія збере понад 100 учасників - активних молодих людей віком 16-22 років, що представлятимуть 13 країн Європи та СНД. Учасники Регіональної сесії працюватимуть над вирішенням актуальних економічних, соціальних та культурних проблем Європи у складі міжнародних комітетів, що за структурою та загальною спрямованістю відповідають аналогічним позиціям комітетів Європейського парламенту. Всі дискусії об’єднуватиме загальна тема сесії «Зміни світу – виклик для молоді». До участі у прес-конференції та офіційній церемонії відкриття заходу, що відбудуться о 10.00 та 11.00 26 серпня відповідно, за адресою: м.Чернігів, вул. Магістратська, 7 (приміщення міськради) запрошуються представники ЗМІ. Очікується, що у заході візьмуть участь: представник мерії, генеральний директор фундації "Відкриті серця України" Євген Полтенко, президент сесії Ентоні Абладей-Абладей (Великобританія) та головний організатор події Анна Супруненко. Акредитація обов’язкова. Для отримання додаткової інформації необхідно звернутися до прес-секретаря Чернігівської регіональної сесії Анастасії Коробко +38 (063) 606-33-31, e-mail: chernihiv_rs@eyp-ua.org. *** Регіональна сесія проходитиме під патронатом мера м.Чернігів та делегації Європейського союзу в Україні, а також за підтримки Чернігівської міської ради, відділу у справах сім’ї та молоді Чернігівської ОДА, Управління стратегічного розвитку міста та туризму Чернігівської міської ради, КП "Чернігівводоканал", Методичного центру профспілок, Обласної організації профспілки працівників науки та освіти, Обласного центру дитячого та юнацького туризму і екскурсій, благодійної фундації «Відкриті серця України», молодіжного об'єднання "Скаути Києва" та представників приватного сектору (фінансово-промислової групи «СКМ», компаній "The Coca-Cola Company", "SUN InBev Ukraine", ―Екотел‖, ―Галичина», ООО «ПКФ ВВ», «Крафтс фуд‖, п-ні ―Женева‖, ―Vareniks‖, ―Chicken Hut‖, ФГ ―Киїнське‖, СПД ―Кошик‖, СПД ―Фролов»).


http://www.osvita.com/news/21-072011/1311252725/

Європейський парламент засідатиме в Чернігові 21.07.2011 Регіональна сесія Європейського молодіжного парламенту відбудеться в Чернігові 24го – 28-го серпня. Про це ІА «Світ освіт» повідомили організатори. За інформацією організаторів, міжнародний форум збере понад 100 активних молодих людей віком від 16-ти до 22-х років із 15-ти країн Європи. Усі заходи регіональної сесії Молодіжного парламенту будуть об’єднані загальною темою «Зміни світу – виклик для молоді». Учасники долучаться до обговорення актуальних економічних, соціальних та культурних проблем європейських країн у складі комітетів, за суттю та структурою подібних до комітетів Європарламенту. Організаційну підтримку форуму забезпечує делегація Європейського Союзу в Україні, відділ у справах сім'ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради та благодійна фундація «Відкриті серця України». Автор: Ганна Протасова Джерело: ІА «Світ освіт»


http://news.join.ua/read/15/59/40/85/

Анонс: У Чернігові відбудеться Регіональна сесія Європейського молодіжного парламенту 21.07.2011 З 24 по 28 серпня 2011 року м. Чернігів стане місцем проведення міжнародного молодіжного форуму, ініційованого міжнародною організацією «Європейський молодіжний парламент». Ця подія збере понад 100 учасників - активних молодих людей віком 16-22 років, що представлятимуть 15 країн Європи. Учасники Регіональної сесії працюватимуть над вирішенням актуальних економічних, соціальних та культурних проблем Європи у складі міжнародних комітетів, що за структурою та загальною спрямованістю відповідають аналогічним позиціям комітетів Європейського парламенту. Всі дискусії об’єднуватиме загальна тема сесії «Зміни світу – виклик для молоді». Регіональна сесія проходитиме під патронатом мера м.Чернігів та делегації Європейського союзу в Україні, а також за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської РДА, Чернігівської міської ради, благодійної фундації «Відкриті серця України» та представників приватного сектору. Для отримання додатковою інформації щодо заходу просимо звернутися до головних організаторів Регіональної сесії Наталії Тарасевич та Анни Супруненко, написавши на chernihiv_rs@eyp-ua.org , або зателефонувавши за номером +3 80636394484.


http://mynewsin.net/news/education/2011/07/21/2590057.html

В Чернигове состоится Региональная сессия Европейского молодежного парламента 21.07.2011

С 24 по 28 августа 2011 года Чернигов станет местом проведения международного молодежного форума, инициированного международной организацией "Европейский молодежный парламент". Это событие соберет более 100 участников - активных молодых людей в возрасте 16-22 лет, которые будут представлять 15 стран Европы. Участники Региональной сессии будут работать над решением актуальных экономических, социальных и культурных проблем Европы в составе международных комитетов, которые по структуре и общей направленности отвечают аналогичным позициям комитетов Европейского парламента. Все дискуссии будет объединять общая тема сессии "Изменения мира вызов для молодежи". Региональная сессия будет проходить под патронатом мэра Чернигова и делегации Европейского союза в Украине, а также при поддержке отдела по делам семьи, молодежи и спорта Черниговской РГА, Черниговского городского совета, благотворительного фонда "Открытые сердца Украины" и представителей частного сектора. Для получения дополнительной информации относительно мероприятия необходимо обратиться к главным организаторам Региональной сессии Наталье Тарасевич и Анне Супруненко, написав по эл. почте: chernihiv_rs@eyp-ua.org.


політико-економічний журнал ―Alter Ego‖

У Чернігові відбудеться Регіональна сесія Європейського молодіжного парламенту. З 24 по 28 серпня 2011 року м. Чернігів стане місцем проведення міжнародного молодіжного форуму, ініційованого міжнародною організацією «Європейський молодіжний парламент». Ця подія збере понад 100 учасників - активних молодих людей віком 16-22 років, що представлятимуть 15 країн Європи. Учасники Регіональної сесії працюватимуть над вирішенням актуальних економічних, соціальних та культурних проблем Європи у складі міжнародних комітетів, що за структурою та загальною спрямованістю відповідають аналогічним позиціям комітетів Європейського парламенту. Всі дискусії об’єднуватиме загальна тема сесії «Зміни світу –виклик для молоді». Регіональна сесія проходитиме під патронатом мера м.Чернігів та делегації Європейського союзу в Україні, а також за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської РДА, Чернігівської міської ради, благодійної фундації «Відкриті серця України» та представників приватного сектору. Для отримання додатковою інформації щодо заходу просимо звернутися до головних організаторів Регіональної сесії Наталії Тарасевич та Анни Супруненко, написавши на chernihiv_rs@eyp-ua.org , або зателефонувавши за номером +3 80636394484. Європейський молодіжний парламент (ЄМП, www.eyp.org) –міжнародна політично нейтральна організація, заснована у 1987 р. у Франції, метою якої є зростання усвідомлення молодими людьми важливості питань, що стосуються Європи, та сприяння отриманню дійсно унікального навчального досвіду. Міжнародна молодіжна неурядова громадська організація «Європейський молодіжний парламент – Україна» (www.eyp-ua.org) є аполітичною, неприбутковою організацією, яка представляє національний комітет Європейського молодіжного парламенту в Україні з 2000 року. ЄМП – це унікальний освітній проект, який об’єднує 35 національних осередків в країнах Європи. Патронами Європейського молодіжного парламенту є Генеральний секретар Ради Європи Т. Ягланд та Президент Європейського Парламенту Є. Бузек. Джерело прес-служба ЄМПУ


http://siver-info.com/news/2011-07-21-3862

Анонс: У Чернігові відбудеться Регіональна сесія Європейського молодіжного парламенту 21.07.2011 З 24 по 28 серпня 2011 року м. Чернігів стане місцем проведення міжнародного молодіжного форуму, ініційованого міжнародною організацією «Європейський молодіжний парламент». Ця подія збере понад 100 учасників - активних молодих людей віком 16-22 років, що представлятимуть 15 країн Європи. Учасники Регіональної сесії працюватимуть над вирішенням актуальних економічних, соціальних та культурних проблем Європи у складі міжнародних комітетів, що за структурою та загальною спрямованістю відповідають аналогічним позиціям комітетів Європейського парламенту. Всі дискусії об’єднуватиме загальна тема сесії «Зміни світу – виклик для молоді». Регіональна сесія проходитиме під патронатом мера м.Чернігів та делегації Європейського союзу в Україні, а також за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської РДА, Чернігівської міської ради, благодійної фундації «Відкриті серця України» та представників приватного сектору. Для отримання додатковою інформації щодо заходу просимо звернутися до головних організаторів Регіональної сесії Наталії Тарасевич та Анни Супруненко, написавши на chernihiv_rs@eyp-ua.org , або зателефонувавши за номером +3 80636394484.


http://studnews.org.ua/archives/6402

Регіональна сесія Європейського молодіжного парламенту y Чернігові (24-28.08) 1.08.2011 З 24 по 28 серпня 2011 року м. Чернігів стане місцем проведення міжнародного молодіжного форуму, ініційованого міжнародною організацією «Європейський молодіжний парламент». Ця подія збере понад 100 учасників – активних молодих людей віком 16-22 років, що представлятимуть 15 країн Європи. Учасники Регіональної сесії працюватимуть над вирішенням актуальних економічних, соціальних та культурних проблем Європи у складі міжнародних комітетів, що за структурою та загальною спрямованістю відповідають аналогічним позиціям комітетів Європейського парламенту. Всі дискусії об’єднуватиме загальна тема сесії «Зміни світу – виклик для молоді». Регіональна сесія проходитиме під патронатом мера м.Чернігів та делегації Європейського союзу в Україні, а також за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської РДА, Чернігівської міської ради, Методичного центру профспілок, Обласної організації профспілки науки та освіти, фінансово-промислової групи «СКМ», благодійної фундації «Відкриті серця України» та представників приватного сектору. Для отримання додатковою інформації щодо заходу просимо звернутися до головних організаторів Регіональної сесії Наталії Тарасевич та Анни Супруненко, написавши на chernihiv_rs@eyp-ua.org , або зателефонувавши за номером +3 80636394484. Європейський молодіжний парламент (ЄМП, www.eyp.org) – міжнародна політично нейтральна організація, заснована у 1987 р. у Франції, метою якої є зростання усвідомлення молодими людьми важливості питань, що стосуються Європи, та сприяння отриманню дійсно унікального навчального досвіду. Міжнародна молодіжна неурядова громадська організація «Європейський молодіжний парламент – Україна» (www.eyp-ua.org) є аполітичною, неприбутковою організацією, яка представляє національний комітет Європейського молодіжного парламенту в Україні з 2000 року. ЄМП – це унікальний освітній проект, який об’єднує 35 національних осередків в країнах Європи. Патронами Європейського молодіжного парламенту є Генеральний секретар Ради Європи Т. Ягланд та Президент Європейського Парламенту Є. Бузек.


http://chernigov.net/data/category/anonsy

Анонс: У Чернігові відбудеться Регіональна сесія Європейського молодіжного парламенту 21.07.2011 З 24 по 28 серпня 2011 року м. Чернігів стане місцем проведення міжнародного молодіжного форуму, ініційованого міжнародною організацією «Європейський молодіжний парламент». Ця подія збере понад 100 учасників - активних молодих людей віком 16-22 років, що представлятимуть 15 країн Європи. Учасники Регіональної сесії працюватимуть над вирішенням актуальних економічних, соціальних та культурних проблем Європи у складі міжнародних комітетів, що за структурою та загальною спрямованістю відповідають аналогічним позиціям комітетів Європейського парламенту. Всі дискусії об’єднуватиме загальна тема сесії «Зміни світу – виклик для молоді». Регіональна сесія проходитиме під патронатом мера м.Чернігів та делегації Європейського союзу в Україні, а також за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської РДА, Чернігівської міської ради, благодійної фундації «Відкриті серця України» та представників приватного сектору. Для отримання додатковою інформації щодо заходу просимо звернутися до головних організаторів Регіональної сесії Наталії Тарасевич та Анни Супруненко, написавши на chernihiv_rs@eyp-ua.org , або зателефонувавши за номером +3 80636394484.


http://www.molod.mk.ua/read.php?nid=1092

РЕГІОНАЛЬНА СЕСІЯ ЄВРОПЕЙСЬКОГО МОЛОДІЖНОГО ПАРЛАМЕНТУ В ЧЕРНІГОВІ 2.08.2011

З 24 по 28 серпня 2011 року м. Чернігів стане місцем проведення міжнародного молодіжного форуму, ініційованого міжнародною організацією «Європейський молодіжний парламент». Ця подія збере понад 100 учасників - активних молодих людей віком 16-22 років, що представлятимуть 15 країн Європи. Учасники Регіональної сесії працюватимуть над вирішенням актуальних економічних, соціальних та культурних проблем Європи у складі міжнародних комітетів, що за структурою та загальною спрямованістю відповідають аналогічним позиціям комітетів Європейського парламенту. Всі дискусії об’єднуватиме загальна тема сесії «Зміни світу – виклик для молоді». Регіональна сесія проходитиме під патронатом мера м.Чернігів та делегації Європейського союзу в Україні, а також за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської РДА, Чернігівської міської ради, благодійної фундації «Відкриті серця України» та представників приватного сектору. Для отримання додатковою інформації щодо заходу просимо звернутися до головних організаторів Регіональної сесії Наталії Тарасевич та Анни Супруненко, написавши на chernihiv_rs@eyp-ua.org, або зателефонувавши за номером +3 80636394484. Європейський молодіжний парламент (ЄМП, www.eyp.org) – міжнародна політично нейтральна організація, заснована у 1987 р. у Франції, метою якої є зростання усвідомлення молодими людьми важливості питань, що стосуються Європи, та сприяння отриманню дійсно унікального навчального досвіду. Міжнародна молодіжна неурядова громадська організація «Європейський молодіжний парламент – Україна» (www.eyp ua.org) є аполітичною, неприбутковою організацією, яка представляє національний комітет Європейського молодіжного парламенту в Україні з 2000 року. ЄМП – це унікальний освітній проект, який об’єднує 35 національних осередків в країнах Європи. Патронами Європейського молодіжного парламенту є Генеральний секретар Ради Європи Т. Ягланд та Президент Європейського Парламенту Є. Бузек.


http://www.ya.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=903:201107-26-11-10-10&catid=64:2010-08-30-17-53-21&Itemid=127

Регіональна сесія Європейського молодіжного парламенту в Чернігові З 24 по 28 серпня 2011 року м. Чернігів стане місцем проведення міжнародного молодіжного форуму, ініційованого міжнародною організацією «Європейський молодіжний парламент». Ця подія збере понад 100 учасників - активних молодих людей віком 16-22 років, що представлятимуть 15 країн Європи. Учасники Регіональної сесії працюватимуть над вирішенням актуальних економічних, соціальних та культурних проблем Європи у складі міжнародних комітетів, що за структурою та загальною спрямованістю відповідають аналогічним позиціям комітетів Європейського парламенту. Всі дискусії об’єднуватиме загальна тема сесії «Зміни світу – виклик для молоді». Регіональна сесія проходитиме під патронатом мера м.Чернігів та делегації Європейського союзу в Україні, а також за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської РДА, Чернігівської міської ради, благодійної фундації «Відкриті серця України» та представників приватного сектору. Для отримання додатковою інформації щодо заходу просимо звернутися до головних організаторів Регіональної сесії Наталії Тарасевич та Анни Супруненко, написавши на chernihiv_rs@eyp-ua.org, або зателефонувавши за номером +3 80636394484. Європейський молодіжний парламент (ЄМП, www.eyp.org) – міжнародна політично нейтральна організація, заснована у 1987 р. у Франції, метою якої є зростання усвідомлення молодими людьми важливості питань, що стосуються Європи, та сприяння отриманню дійсно унікального навчального досвіду. Міжнародна молодіжна неурядова громадська організація «Європейський молодіжний парламент – Україна» (www.eyp ua.org) є аполітичною, неприбутковою організацією, яка представляє національний комітет Європейського молодіжного парламенту в Україні з 2000 року. ЄМП – це унікальний освітній проект, який об’єднує 35 національних осередків в країнах Європи. Патронами Європейського молодіжного парламенту є Генеральний секретар Ради Європи Т. Ягланд та Президент Європейського Парламенту Є. Бузек.


http://news.if.ua/news/16424.html

"Зміни світу — виклик для молоді". Регіональна сесія Європейського молодіжного парламенту 1.08.2011

З 24 по 28 серпня Чернігів стане місцем проведення міжнародного молодіжного форуму, ініційованого міжнародною організацією "Європейський молодіжний парламент". Ця подія збере понад 100 учасників — активних молодих людей віком від 16 до 22 років, які представлятимуть 15 країн Європи. Учасники Регіональної сесії працюватимуть над вирішенням актуальних економічних, соціальних та культурних проблем Європи у складі міжнародних комітетів, що за структурою та загальною спрямованістю відповідають аналогічним позиціям комітетів Європейського парламенту. Всі дискусії об’єднуватиме загальна тема сесії "Зміни світу — виклик для молоді". Європейський молодіжний парламент — міжнародна політично нейтральна організація, заснована 1987 року в Франції, для зростання усвідомлення молодими людьми важливості питань, що стосуються Європи, та сприяння отриманню дійсно унікального навчального досвіду. Міжнародна молодіжна неурядова громадська організація «Європейський молодіжний парламент — Україна» є аполітичною, неприбутковою організацією, яка представляє національний комітет Європейського молодіжного парламенту в Україні з 2000 року. Європейський молодіжний парламент це унікальний освітній проект, який об’єднує 35 національних осередків в країнах Європи. Його патрони — Генеральний секретар Ради Європи Торбйорн Ягланд та Президент Європейського Парламенту Єжи Бузек.


http://odtrk.if.ua/2011/08/01/%D0%B7%D0%BC%D1%96%D0%BD%D0%B8-%D1%81%D0%B2%D1%96%D1%82%D1%83%D0%B2%D0%B8%D0%BA%D0%BB%D0%B8%D0%BA-%D0%B4%D0%BB%D1%8F%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D1%96-%D1%80%D0%B5%D0%B3%D1%96/

"Зміни світу — виклик для молоді". Регіональна сесія Європейського молодіжного парламенту 1.08.2011 З 24 по 28 серпня Чернігів стане місцем проведення міжнародного молодіжного форуму, ініційованого міжнародною організацією "Європейський молодіжний парламент". Ця подія збере понад 100 учасників — активних молодих людей віком від 16 до 22 років, які представлятимуть 15 країн Європи. Учасники Регіональної сесії працюватимуть над вирішенням актуальних економічних, соціальних та культурних проблем Європи у складі міжнародних комітетів, що за структурою та загальною спрямованістю відповідають аналогічним позиціям комітетів Європейського парламенту. Всі дискусії об’єднуватиме загальна тема сесії "Зміни світу — виклик для молоді". Європейський молодіжний парламент — міжнародна політично нейтральна організація, заснована 1987 року в Франції, для зростання усвідомлення молодими людьми важливості питань, що стосуються Європи, та сприяння отриманню дійсно унікального навчального досвіду. Міжнародна молодіжна неурядова громадська організація «Європейський молодіжний парламент — Україна» є аполітичною, неприбутковою організацією, яка представляє національний комітет Європейського молодіжного парламенту в Україні з 2000 року. Європейський молодіжний парламент це унікальний освітній проект, який об’єднує 35 національних осередків в країнах Європи. Його патрони — Генеральний секретар Ради Європи Торбйорн Ягланд та Президент Європейського Парламенту Єжи Бузек.


http://val.ua/politics/30488.html

У Чернігові відбудеться Регіональна сесія Європейського молодіжного парламенту 17.08.2011 З 24 по 28 серпня Чернігів стане місцемпроведення міжнародного молодіжного форуму, ініційованого міжнародною організацією «Європейський молодіжний парламент». Ця подія збере понад 100 учасників активних молодих людей віком 16-22 років, що представлятимуть 15 країн Європи. Учасники Регіональної сесії працюватимуть над вирішенням актуальних економічних, соціальних та культурних проблем Європи у складі міжнародних комітетів, що за структурою та загальною спрямованістю відповідають аналогічним позиціям комітетів Європейського парламенту. Всі дискусії об’єднуватиме загальна тема сесії «Зміни світу – виклик для молоді». Регіональна сесія проходитиме під патронатом Чернігівського міського голови та делегації Європейського союзу в Україні, а також за підтримки Чернігівської облдержадміністрації, відділу у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради, Методичного центру профспілок, Обласної організації профспілки науки та освіти, Обласного центру дитячого та юнацького туризму і екскурсій, фінансово-промислової групи «СКМ», благодійної фундації «Відкриті серця України» та представників приватного сектору. За словами Анни Супруненко, головного організатора Регіональної сесії: «Проведення міжнародного молодіжного форуму в Чернігові стане суттєвим кроком у напрямку розвитку євроінтеграційних процесів в регіоні. Молоді люди, представники різних країн Європи, обговорюватимуть найбільш актуальні та значущі економічні та соціальні проблеми континенту. Учасники Регіональної сесії отримають безцінний досвід роботи в інтернаціональній команді». Для отримання додаткової інформації щодо заходу можна звернутися до головних організаторів Регіональної сесії Наталії Тарасевич та Анни Супруненко, написавши на e-mail chernihiv_rs@eyp-ua.org, або зателефонувавши за номером +3 80636394484. ДОВІДКОВО: Європейський молодіжний парламент (ЄМП, www.eyp.org) – міжнародна політично нейтральна організація, заснована у 1987 р. у Франції, метою якої є зростання усвідомлення молодими людьми важливості питань, що стосуються Європи, та сприяння отриманню дійсно унікального навчального досвіду. Міжнародна молодіжна неурядова громадська організація «Європейський молодіжний парламент – Україна» (www.eyp-ua.org) є аполітичною, неприбутковою організацією, яка представляє національний комітет Європейського молодіжного парламенту в Україні з 2000 року. За час свого існування національний комітет ЄМП-Україна двічі виборював право на проведення Міжнародних сесій ЄМП – у Києві (2006) та Львові (2010). ЄМП – це унікальний освітній проект, який об’єднує 35 національних осередків в країнах Європи. Патронами Європейського молодіжного парламенту є Генеральний секретар Ради Європи Т. Ягланд та Президент Європейського Парламенту Є. Бузек. За повідомленням відділу у справах сім’ї та молоді міської ради


http://newvv.net/politics/chernigov/212451.html

У Чернігові відбулася Регіональна сесія Європейського молодіжного парламенту 30.08.2011 28 серпня вперше у Чернігові відбулася Регіональна сесія Європейського молодіжного парламенту. У ході Регіональної сесії, проведеної у приміщенні Чернігівської міської ради, було розглянуто актуальні проблеми сьогодення, а саме: поширення ВІЛ/СНІД, загрози ядерної енергетики, затяжні повстання у країнах африканського континенту, питання волонтерства у проекті EVRO – 2012 та інші. 70 делегатів з України та 12 країн ЄС, які працювали у складі восьми комітетів, захищали свої резолюції. Під час загальних дебатів делегати висловлювали переконливі аргументи «за» і «проти», тим самим вказуючи на актуальність тем та їхню зацікавленість у них. Захід був ініційований міжнародною організацією «Європейський молодіжний парламент» та проходив під патронатом міського голови Олександра Соколова і делегації Європейського союзу в Україні, за підтримки відділів у справах сім’ї та молоді Чернігівської обласної державної адміністрації, Чернігівської міської ради, комунального підприємства «Чернігівводоканал», Методичного центру профспілок, Обласної організації профспілки науки та освіти, Обласного центру дитячого та юнацького туризму і екскурсій, благодійної фундації «Відкриті серця України», молодіжного об’єднання «Скаути Києва» та представників приватного сектору. ДОВІДКОВО: Європейський молодіжний парламент (ЄМП) було засновано у 1987 році як пан’європейський проект для шкіл з метою поширення та пропагування ідеї єдиної Європи та європейського громадянства. Протягом останніх 20 років організація пройшла процес зростання та розширення; сьогодні її робота базується на діяльності 32 національних комітетів у європейських країнах. ЄМП успішно функціонує в країнах-членах ЄС, а також у сусідніх країнах. Тричі на рік ЄМП проводить міжнародні сесії, які збирають понад 250 молодих людей віком від 16 до 22 років з усієї Європи. Сесії також відвідують вчителі, які не лише супроводжують делегації, але й беруть участь в обговореннях практичних аспектів навчання та діляться власним досвідом. Також щороку національні комітети ЄМП проводять десятки національних і регіональних сесій та форумів. Європейський молодіжний парламент сприяє отриманню молодими людьми унікального навчального досвіду. Офіційний веб-сайт Європейського молодіжного парламенту – www.eypej.org. Відділ зв’язків з громадськістю міської ради


http://education.unian.net/ukr/detail/191237

Сесія Європейського молодіжного парламенту пройде у Чернігові 19.08.2011 У Чернігові пройде регіональна сесія Європейського молодіжного парламенту. Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив начальник відділу у справах сім`ї та молоді Чернігівської міської ради В`ячеслав ГОЛУБ. За його інформацією, міжнародний молодіжний форум відбудеться у Чернігові 24-28 серпня. Подія, ініційована міжнародною організацією "Європейський молодіжний парламент", збере понад 100 учасників – активних молодих людей віком 16-22 років, які представлятимуть 15 країн Європи. Учасники Регіональної сесії працюватимуть над вирішенням актуальних економічних, соціальних та культурних проблем Європи у складі міжнародних комітетів, що за структурою та загальною спрямованістю відповідають аналогічним позиціям комітетів Європейського парламенту. Всі дискусії об’єднуватиме загальна тема сесії "Зміни світу – виклик для молоді". Організатор регіональної сесії молодіжного Європарламенту Анна СУПРУНЕНКО вважає, що проведення міжнародного молодіжного форуму в Чернігові стане суттєвим кроком у напрямку розвитку євроінтеграційних процесів в регіоні. "Молоді люди, представники різних країн Європи, обговорюватимуть найбільш актуальні та значущі економічні та соціальні проблеми континенту. Учасники Регіональної сесії отримають безцінний досвід роботи в інтернаціональній команді", зауважила вона. Довідка УНІАН: Європейський молодіжний парламент - міжнародна політично нейтральна організація, заснована у 1987 році у Франції, метою якої є зростання усвідомлення молодими людьми важливості питань, що стосуються Європи, та сприяння отриманню дійсно унікального навчального досвіду. Міжнародна молодіжна неурядова громадська організація "Європейський молодіжний парламент – Україна" є аполітичною, неприбутковою організацією, яка представляє національний комітет Європейського молодіжного парламенту в Україні з 2000 року. За час свого існування національний комітет ЄМП-Україна двічі виборював право на проведення Міжнародних сесій ЄМП – у Києві (2006) та Львові (2010). Європейський молодіжний парламент – це унікальний освітній проект, який об’єднує 35 національних осередків в країнах Європи. Патронами Європейського молодіжного парламенту є Генеральний секретар Ради Європи Торбйорн ЯГЛАНД та Президент Європейського парламенту Єжи БУЗЕК.


http://nauka.in.ua/opportunities/actions/article_detail/6348?print=true

У Чернігові відбудеться Регіональна сесія Європейського молодіжного парламенту

22.07.2011 З 24 по 28 серпня 2011 року Чернігів стане місцем проведення міжнародного молодіжного форуму, ініційованого міжнародною організацією "Європейський молодіжний парламент" Ця подія збере понад 100 учасників - активних молодих людей віком 16-22 років, що представлятимуть 15 країн Європи. Учасники Регіональної сесії працюватимуть над вирішенням актуальних економічних, соціальних та культурних проблем Європи у складі міжнародних комітетів, що за структурою та загальною спрямованістю відповідають аналогічним позиціям комітетів Європейського парламенту. Всі дискусії об’єднуватиме загальна тема сесії "Зміни світу – виклик для молоді". Регіональна сесія проходитиме під патронатом мера м.Чернігів та делегації Європейського союзу в Україні, а також за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської РДА, Чернігівської міської ради, благодійної фундації "Відкриті серця України" та представників приватного сектору. Для отримання додатковою інформації щодо заходу просимо звернутися до головних організаторів Регіональної сесії Наталії Тарасевич та Анни Супруненко, написавши на ел.адресу: chernihiv_rs@eyp-ua.org. Дата початку: 24.08.2011 Дата кінця: 28.08.2011 Джерело: Освітній портал


Офіційний веб-портал Чернігівської міської ради http://www.chernigiv-rada.gov.ua/news/view/3934

У Чернігові відбудеться Регіональна сесія Європейського молодіжного парламенту 17.08.2011 З 24 по 28 серпня Чернігів стане місцем проведення міжнародного молодіжного форуму, ініційованого міжнародною організацією «Європейський молодіжний парламент». Ця подія збере понад 100 учасників - активних молодих людей віком 1622 років, що представлятимуть 15 країн Європи. Учасники Регіональної сесії працюватимуть над вирішенням актуальних економічних, соціальних та культурних проблем Європи у складі міжнародних комітетів, що за структурою та загальною спрямованістю відповідають аналогічним позиціям комітетів Європейського парламенту. Всі дискусії об’єднуватиме загальна тема сесії «Зміни світу – виклик для молоді». Регіональна сесія проходитиме під патронатом Чернігівського міського голови та делегації Європейського союзу в Україні, а також за підтримки Чернігівської облдержадміністрації, відділу у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради, Методичного центру профспілок, Обласної організації профспілки науки та освіти, Обласного центру дитячого та юнацького туризму і екскурсій, фінансово-промислової групи «СКМ», благодійної фундації «Відкриті серця України» та представників приватного сектору. За словами Анни Супруненко, головного організатора Регіональної сесії: «Проведення міжнародного молодіжного форуму в Чернігові стане суттєвим кроком у напрямку розвитку євроінтеграційних процесів в регіоні. Молоді люди, представники різних країн Європи, обговорюватимуть найбільш актуальні та значущі економічні та соціальні проблеми континенту. Учасники Регіональної сесії отримають безцінний досвід роботи в інтернаціональній команді». Для отримання додаткової інформації щодо заходу можна звернутися до головних організаторів Регіональної сесії Наталії Тарасевич та Анни Супруненко, написавши на e-mail chernihiv_rs@eyp-ua.org, або зателефонувавши за номером +3 80636394484. ДОВІДКОВО: Європейський молодіжний парламент (ЄМП, www.eyp.org) – міжнародна політично нейтральна організація, заснована у 1987 р. у Франції, метою якої є зростання усвідомлення молодими людьми важливості питань, що стосуються Європи, та сприяння отриманню дійсно унікального навчального досвіду. Міжнародна молодіжна неурядова громадська організація «Європейський молодіжний парламент – Україна» (www.eyp-ua.org) є аполітичною, неприбутковою організацією, яка представляє національний комітет Європейського молодіжного парламенту в Україні з 2000 року. За час свого існування національний комітет ЄМП-Україна двічі виборював право на проведення Міжнародних сесій ЄМП – у Києві (2006) та Львові (2010). ЄМП – це унікальний освітній проект, який об’єднує 35 національних осередків в країнах Європи. Патронами Європейського молодіжного парламенту є Генеральний секретар Ради Європи Т. Ягланд та Президент Європейського Парламенту Є. Бузек. За повідомленням відділу у справах сім’ї та молоді міської ради


Офіційний веб-портал Чернігівської міської ради http://www.chernigiv-rada.gov.ua/news/view/3952

Вперше у Чернігові відбудеться Регіональна сесія Європейського молодіжного парламенту 25.08.2011 З 24 по 28 серпня Чернігів стане місцем проведення міжнародного молодіжного форуму, ініційованого міжнародною організацією «Європейський молодіжний парламент». Ця подія зберепонад 100 учасників - активних молодих людей віком 16-22 років, що представлятимуть 13 країн Європи та СНД. Учасники Регіональної сесії працюватимуть над вирішенням актуальних економічних, соціальних та культурних проблем Європи у складі міжнародних комітетів, що за структурою та загальною спрямованістю відповідають аналогічним позиціям комітетів Європейського парламенту. Всі дискусії об’єднуватиме загальна тема сесії «Зміни світу – виклик для молоді». Очікується, що у заході візьмуть участь: заступник міського голови Анна Романова, генеральний директор фундації "Відкриті серця України" Євген Полтенко, президент сесії Ентоні Абладей-Абладей (Великобританія) та головний організатор події Анна Супруненко. До участі у прес-конференції та офіційній церемонії відкриття заходу, що відбудуться о 10.00 та 11.00 26 серпня відповідно, за адресою: м.Чернігів, вул. Магістратська, 7 (приміщення міськради) запрошуються представники ЗМІ. Акредитація обов’язкова. Для отримання додаткової інформації просимо звернутися до головних організаторів Чернігівської регіональної сесії Наталії Тарасевич та Анни Супруненко, email: chernihiv_rs@eyp-ua.org, тел.: +38 (063) 639-44-84.

За повідомленням відділу у справах сім'ї та молоді міської ради


Офіційний веб-портал Чернігівської міської ради http://www.chernigiv-rada.gov.ua/news/view/3957

У Чернігові відбудеться Регіональна сесія Європейського молодіжного парламенту 26.08.2011

Сьогодні у Чернігівській міській раді проведено прес-конференцію та форум із нагоди проведення Регіональної сесії Європейського молодіжного парламенту. Цей захід, що вперше у Чернігові, ініційований міжнародною організацією «Європейський молодіжний парламент». У сесії візьмуть участь понад 100 учасників – активних молодих людей віком від 16-22 років, що представлятимуть 13 країн Європи та СНД. Під час форуму заступник міського голови Анна Романова зазначила, що Чернігів є одним із найперших міст України, де буде проходити подібний захід. «У нашому місті вже склалися певні традиції щодо святкування Дня Європи, проведення тижня європейської демократії. Ми підтримуємо дружні стосунки з містамипобратимами європейських держав, виховуємо повагу у молоді до культур інших народів і дуже радіємо з приводу того, що у сесійній залі Чернігівської міської ради вперше пройде Регіональна сесія Європейського молодіжного парламенту», – наголосила вона. Зі свого боку президент сесії Ентоні Абладей-Абладей (Великобританія) подякував за щирий прийом Чернігівську міську раду, поділився гарними враженнями від екскурсії містом та висловив сподівання на подальшу співпрацю. Регіональна сесія Європейського молодіжного парламенту відбудеться 28 серпня у залі засідань Чернігівської міської ради. Сесія проходитиме під патронатом міського голови Олександра Соколова та делегації Європейського союзу в Україні, а також за підтримки відділів у справах сім’ї та молоді Чернігівської обласної державної адміністрації, Чернігівської міської ради, комунального підприємства «Чернігівводоканал», Методичного центру профспілок, Обласної організації профспілки науки та освіти, Обласного центру дитячого та юнацького туризму і екскурсій, благодійної фундації «Відкриті серця України», молодіжного об’єднання «Скаути Києва» та ін. Відділ зв’язків з громадськістю міської ради


Офіційний веб-портал Чернігівської міської ради http://www.chernigiv-rada.gov.ua/news/view/3964

У Чернігові пройшла Регіональна сесія Європейського молодіжного парламенту 29.08.2011

28 серпня вперше у Чернігові пройшла Регіональна сесія Європейського молодіжного парламенту.

У ході Регіональної сесії, проведеної у приміщенні Чернігівської міської ради, було розглянуто актуальні проблеми сьогодення, а саме: поширення ВІЛ/СНІД, загрози ядерної енергетики, затяжні повстання у країнах африканського континенту, питання волонтерства у проекті EVRO – 2012 та інші. 70 делегатів з України та 12 країн ЄС, які працювали у складі восьми комітетів, захищали свої резолюції. Під час загальних дебатів делегати висловлювали переконливі аргументи «за» і «проти», тим самим вказуючи на актуальність тем та їхню зацікавленість у них. Захід був ініційований міжнародною організацією «Європейський молодіжний парламент» та проходив під патронатом міського голови Олександра Соколова і делегації Європейського союзу в Україні, за підтримки відділів у справах сім’ї та молоді Чернігівської обласної державної адміністрації, Чернігівської міської ради, комунального підприємства «Чернігівводоканал», Методичного центру профспілок, Обласної організації профспілки науки та освіти, Обласного центру дитячого та юнацького туризму і екскурсій, благодійної фундації «Відкриті серця України», молодіжного об’єднання «Скаути Києва» та представників приватного сектору. ДОВІДКОВО: Європейський молодіжний парламент (ЄМП) було засновано у 1987 році як пан’європейський проект для шкіл з метою поширення та пропагування ідеї єдиної Європи та європейського громадянства. Протягом останніх 20 років організація пройшла процес зростання та розширення; сьогодні її робота базується на діяльності 32 національних комітетів у європейських країнах. ЄМП успішно функціонує в країнах-членах ЄС, а також у сусідніх країнах. Тричі на рік ЄМП проводить міжнародні сесії, які збирають понад 250 молодих людей віком від 16 до 22 років з усієї Європи. Сесії також відвідують вчителі, які не лише супроводжують делегації, але й беруть участь в обговореннях практичних аспектів навчання та діляться власним досвідом. Також щороку національні комітети ЄМП проводять десятки національних і регіональних сесій та форумів. Європейський молодіжний парламент сприяє отриманню молодими людьми унікального навчального досвіду. Офіційний веб-сайт Європейського молодіжного парламенту – www.eypej.org. Відділ зв’язків з громадськістю міської ради


http://www.openhearts.ua/prescentr/evropejskijmolodiznijparlamentcernigivskaregionalnasesia

Європейський молодіжний парламент: Чернігівська регіональна сесія 29.08.2011 26 серпня 2011 року у Чернігівській міській раді проведено прес-конференцію та форум із нагоди відкриття Регіональної сесії Європейського молодіжного парламенту. Цей захід, що вперше проходив у Чернігові, відбувся за ініціативи міжнародної молодіжної громадської організації "Європейський молодіжний парламент-Україна", під патронатом Чернігівського міського голови Олександра Соколова і за активного сприяння Благодійної фундації "Відкриті серця України". Виконуючи свої зобов'язання за договором про співробітництво, укладеним з ММГО "ЄМП-Україна" 29 липня 2011 року, Фундація виступила генеральним партнером проведення Чернігівської регіональної сесії Європейського молодіжного парламенту. У сесії взяли участь понад 100 учасників – активних молодих людей віком від 16-22 років, що представляли 13 країн Європи. Всі дискусії сесії об'єднувала загальна тема "Зміни світу - виклик для молоді". Під час форуму заступник міського голови Анна Романова зазначила, що Чернігів є одним із найперших міст України, де проходить подібний захід. "У нашому місті вже склалися певні традиції щодо святкування Дня Європи, проведення тижня європейської демократії. Ми підтримуємо дружні стосунки з містами-побратимами європейських держав, виховуємо повагу у молоді до культур інших народів і дуже радіємо з приводу того, що у сесійній залі Чернігівської міської ради вперше пройде Регіональна сесія Європейського молодіжного парламенту", – наголосила вона. Від імені Благодійної фундації "Відкриті серця України" делегатів сесії привітав президент Фундації Євген Полтенко. Він познайомив присутніх з діяльністю Фундації і зазначив, що більшою мірою підтримати цей захід Фундацію спонукала спільність цінностей і цілей, які декларуються Європейським молодіжним парламентом: "Ми твердо переконані в тому, що сучасна молодь має бути в авангарді вирішення глобальних проблем. Діяльність фундації "Відкриті серця України" спрямована на створення суспільного середовища, комфортного для кожного громадянина. Тому ми робимо все можливе, щоб ви, молодь, наше майбутнє, повною мірою користалися з усіх наявних можливостей для свого всебічного розвитку". Зі свого боку президент сесії Ентоні Абладей-Абладей (Великобританія) подякував за щирий прийом Чернігівську міську раду, поділився гарними враженнями від екскурсії містом та висловив сподівання на подальшу співпрацю. Учасники Регіональної сесії працювали над вирішенням актуальних економічних, соціальних та культурних проблем Європи у складі міжнародних комітетів, що за структурою та загальною спрямованістю відповідають аналогічним позиціям комітетів Європейського парламенту. Генеральна Аасамблея регіональної сесії відбулась 28 серпня у залі засідань Чернігівської міської ради. За її результатами схвалені резолюції будуть надіслані до Європейського парламенту, національних урядів та міжнародних організацій як ініціатива європейської молоді. Довідково: Міжнародна молодіжна громадська організація «Європейський молодіжний парламент – Україна» є аполітичною, неприбутковою організацією, яка представляє національний комітет Європейського молодіжного парламенту в Україні з 2000 року. ЄМП – це унікальний освітній проект, який об’єднує 35 національних осередків в країнах Європи. Патронами Європейського молодіжного парламенту є Генеральний секретар Ради Європи Т. Ягланд та Президент Європейського Парламенту Є. Бузек.


http://www.politika.cn.ua/list/ua/anonce/0/6578.html

Регіональна сесія Європейського молодіжного парламенту 24.08.2011 У Чернігові відбудеться Регіональна сесія Європейського молодіжного парламенту. З 24 по 28 серпня 2011 року м. Чернігів стане місцем проведення міжнародного молодіжного форуму, ініційованого міжнародною організацією «Європейський молодіжний парламент». Ця подія збере понад 100 учасників - активних молодих людей віком 16-22 років, що представлятимуть 15 країн Європи. Учасники Регіональної сесії працюватимуть над вирішенням актуальних економічних, соціальних та культурних проблем Європи у складі міжнародних комітетів, що за структурою та загальною спрямованістю відповідають аналогічним позиціям комітетів Європейського парламенту. Всі дискусії об’єднуватиме загальна тема сесії «Зміни світу – виклик для молоді». Регіональна сесія проходитиме під патронатом мера м.Чернігів та делегації Європейського союзу в Україні, а також за підтримки відділу у справах сім’ї та молоді Чернігівської ОДА, Чернігівської міської ради, Методичного центру профспілок, Обласної організації профспілки науки та освіти, Обласного центру дитячого та юнацького туризму і екскурсій, фінансово-промислової групи «СКМ», благодійної фундації «Відкриті серця України» та представників приватного сектору. За словами Анни Супруненко, головного організатора Регіональної сесії: «Проведення міжнародного молодіжного форуму в Чернігові стане суттєвим кроком у напрямку розвитку євроінтеграційних процесів в регіоні. Молоді люди, представники різних країн Європи, обговорюватимуть найбільш актуальні та значущі економічні та соціальні проблеми континенту. Учасники Регіональної сесії отримають безцінний досвід роботи в інтернаціональній команді». Для отримання додатковою інформації щодо заходу просимо звернутися до головних організаторів Регіональної сесії Наталії Тарасевич та Анни Супруненко, написавши на chernihiv_rs@eyp-ua.org , або зателефонувавши за номером +3 80636394484. Європейський молодіжний парламент (ЄМП, www.eyp.org) – міжнародна політично нейтральна організація, заснована у 1987 р. у Франції, метою якої є зростання усвідомлення молодими людьми важливості питань, що стосуються Європи, та сприяння отриманню дійсно унікального навчального досвіду. Міжнародна молодіжна неурядова громадська організація «Європейський молодіжний парламент – Україна» (www.eyp-ua.org) є аполітичною, неприбутковою організацією, яка представляє національний комітет Європейського молодіжного парламенту в Україні з 2000 року. За час свого існування національний комітет ЄМП-Україна двічі виборював право на проведення Міжнародних сесій ЄМП – у Києві (2006) та Львові (2010). ЄМП – це унікальний освітній проект, який об’єднує 35 національних осередків в країнах Європи. Патронами Європейського молодіжного парламенту є Генеральний секретар Ради Європи Т. Ягланд та Президент Європейського Парламенту Є. Бузек.


http://regionews.com.ua/node/136

Молодіжний парламент вперше проведе у Чернігові сесію

З 24 по 28 серпня 2011 року м. Чернігів стане місцем проведення міжнародного молодіжного форуму, ініційованого міжнародною організацією «Європейський молодіжний парламент». Ця подія збере понад 100 учасників - активних молодих людей віком 16-22 років, що представлятимуть 13 країн Європи та СНД.

Учасники Регіональної сесії працюватимуть над вирішенням актуальних економічних, соціальних та культурних проблем Європи у складі міжнародних комітетів, що за структурою та загальною спрямованістю відповідають аналогічним позиціям комітетів Європейського парламенту. Всі дискусії об’єднуватиме загальна тема сесії «Зміни світу – виклик для молоді». До участі у прес-конференції та офіційній церемонії відкриття заходу, що відбудуться о 10.00 та 11.00 26 серпня відповідно, за адресою: м.Чернігів, вул. Магістратська, 7 (приміщення міськради) запрошуються представники ЗМІ. Очікується, що у заході візьмуть участь: представник мерії, генеральний директор фундації "Відкриті серця України" Євген Полтенко, президент сесії Ентоні Абладей-Абладей (Великобританія) та головний організатор події Анна Супруненко. Акредитація обов’язкова. Для отримання додаткової інформації просимо звернутися до прес-секретаря Чернігівської регіональної сесії Анастасії Коробко +38 (063) 606-33-31, e-mail: chernihiv_rs@eyp-ua.org.


http://regionews.com.ua/ru/node/134

Прес-конференція та відкриття Регіональної сесії Європейського молодіжного парламенту Місце проведення: Чернігів Дата проведення: 26.08.2011 Час проведення: 10:00 З 24 по 28 серпня 2011 року місто Чернігів стане місцем проведення міжнародного молодіжного форуму, ініційованого міжнародною організацією «Європейський молодіжний парламент». Ця подія збере понад 100 учасників - активних молодих людей віком 16-22 років, що представлятимуть 13 країн Європи та СНД. Учасники Регіональної сесії працюватимуть над вирішенням актуальних економічних, соціальних та культурних проблем Європи у складі міжнародних комітетів, що за структурою та загальною спрямованістю відповідають аналогічним позиціям комітетів Європейського парламенту. Всі дискусії об’єднуватиме загальна тема сесії «Зміни світу – виклик для молоді». До участі у прес-конференції та офіційній церемонії відкриття заходу, що відбудуться о 10.00 та 11.00 26 серпня відповідно, за адресою: м.Чернігів, вул. Магістратська, 7 (приміщення міськради) запрошуються представники ЗМІ. Очікується, що у заході візьмуть участь: представник мерії, генеральний директор фундації "Відкриті серця України" Євген Полтенко, президент сесії Ентоні Абладей-Абладей (Великобританія) та головний організатор події Анна Супруненко. Акредитація обов’язкова. Для отримання додаткової інформації просимо звернутися до прес-секретаря Чернігівської регіональної сесії Анастасії Коробко +38 (063) 606-33-31, e-mail: chernihiv_rs@eyp-ua.org.

RegioNews


http://pik.cn.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=5136&Itemid=2

Вперше у Чернігові відбудеться Регіональна сесія Європейського молодіжного парламенту 23.08.2011 З 24 по 28 серпня 2011 року м. Чернігів стане місцем проведення міжнародного молодіжного форуму, ініційованого міжнародною організацією «Європейський молодіжний парламент». Ця подія збере понад 100 учасників - активних молодих людей віком 16-22 років, що представлятимуть 13 країн Європи та СНД. Учасники Регіональної сесії працюватимуть над вирішенням актуальних економічних, соціальних та культурних проблем Європи у складі міжнародних комітетів, що за структурою та загальною спрямованістю відповідають аналогічним позиціям комітетів Європейського парламенту. Всі дискусії об’єднуватиме загальна тема сесії «Зміни світу – виклик для молоді». Очікується, що у заході візьмуть участь: представник мерії, генеральний директор фундації "Відкриті серця України" Євген Полтенко, президент сесії Ентоні Абладей-Абладей (Великобританія) та головний організатор події Анна Супруненко. Акредитація обов’язкова.

Регіональна сесія проходитиме під патронатом мера м.Чернігів та делегації Європейського союзу в Україні, а також за підтримки Чернігівської міської ради, відділу у справах сім’ї та молоді Чернігівської ОДА, Управління стратегічного розвитку міста та туризму Чернігівської міської ради, КП "Чернігівводоканал", Методичного центру профспілок, Обласної організації профспілки працівників науки та освіти, Обласного центру дитячого та юнацького туризму і екскурсій, благодійної фундації «Відкриті серця України», молодіжного об'єднання "Скаути Києва" та представників приватного сектору (фінансово-промислової групи «СКМ», компаній "The Coca-Cola Company", "SUN InBev Ukraine", ―Екотел‖, ―Галичина», ООО «ПКФ ВВ», «Крафтс фуд‖, п-ні ―Женева‖, ―Vareniks‖, ―Chicken Hut‖, ФГ ―Киїнське‖, СПД ―Кошик‖, СПД ―Фролов», ).


http://onews.com.ua/nord/chernigiv/banda/rus/news/114269.html

Молодіжний десант з 13 країн Європи та СНД висадився на Чернігівську землю (відео) 29.08.2011 В перший день регіональної сесії Європейського молодіжного парламенту її учасники вчилися мистецтву публічного виступу. До кінця уікенду чернігівські гості працюватимуть в комітетах над розробкою стратегій, щодо зниження темпів поширення ВІЛ СНІДу, обговорять заходи, які слід вживати аби не допустити повторення ядерної катастрофи на Фукусімі, обміркують пропозиції і до Європейських урядів стосовно поліпшення працевлаштування молоді.

Підготував Сергій Корж за матеріалами ТРК «Дитинець» Повідомляє: Портал Чернігова


http://www.gorod.cn.ua/news_28635.html

Молодіжний десант з 13 країн Європи та СНД висадився на Чернігівську землю (відео) 29.08.2011 В перший день регіональної сесії Європейського молодіжного парламенту її учасники вчилися мистецтву публічного виступу. До кінця уікенду чернігівські гості працюватимуть в комітетах над розробкою стратегій, щодо зниження темпів поширення ВІЛ СНІДу, обговорять заходи, які слід вживати аби не допустити повторення ядерної катастрофи на Фукусімі, обміркують пропозиції і до Європейських урядів стосовно поліпшення працевлаштування молоді.

Пряме посилання на відео: http://www.gorod.cn.ua/media/vd_29.08.11_desant.flv

2011/08 Chernihiv RS Media Coverage  
2011/08 Chernihiv RS Media Coverage  

Media coverage of the Regional Session of European Youth Parliament Ukraine held in Chernihiv from August 26-28 2011

Advertisement