Page 1

Εσείς υπάρχετε... Οι άλλοι το ξέρουν; Ενδεικτικές ιστοσελίδες πελατών μας Coral Integrated - Hotel Software http://www.coralint.gr Creta Maris & Terra Maris http://www.maris.gr Castello Hotels http://www.castellohotels.com Minos Imperial http://www.minosimperial.com The Crete Golf Club http://www.crete-golf.gr Aegis Hotels & Resorts http://www.aegismtd.com Semantron Traditional Village http://www.semantron.gr Elounda Ilion http://www.elounda-ilion.com Enagron Traditional Houses http://www.enagron.gr Hydra Hotel http://www.hydra-hotel.gr Delina Mountain Resort http://www.delina.gr Visit Hotels Greece http://www.visithotels.gr Kapsaliana Village http://www.kapsalianavillage.gr Mistral Mare http://www.mistralmare.gr El Greco Ierapetra http://www.elgreco-ierapetra.gr Ida Village Apartments http://www.idavillage.gr Panorama Hotel http://www.panoramahotelmonemvasia.gr Minoan College - Tourism Management http://www.minoancollege.gr

Η EyeWide με έδρα την Κρήτη παρουσιάζει αυτό που θέλετε για τα δικά σας προϊόντα και υπηρεσίες:

Τη σωστή προβολή, την κατάλληλη στιγμή, στο κατάλληλο κοινό. Οι πρωτοποριακές, ολοκληρωμένες λύσεις που προτείνονται και υλοποιούνται, καθιστούν τους πελάτες της EyeWide απόλυτα ευχαριστημένους, είτε πρόκειται για περιπτώσεις επιχειρήσεων που κάνουν για πρώτη φορά την εμφάνιση τους στο διαδίκτυο, είτε για επιχειρήσεις που επιθυμούν να αναβαθμίσουν σε κάθε επίπεδο την άνευρη, αδύναμη και αναποτελεσματική παρουσία τους στο internet. Ο κλάδος του τουρισμού και ειδικότερα των ξενοδοχείων είναι μια δυναμική εξειδίκευση της EyeWide. Η εταιρεία μας είναι μία από τις πιο δυναμικά αναπτυσσόμενες εταιρείες που παρέχουν υπηρεσίες ηλεκτρονικού μάρκετινγκ στην Ελλάδα με αφετηρία την Κρήτη. Η δυνατότητα που προσφέρει EyeWide για την απόκτηση ολοκληρωμένων πακέτων υπηρεσιών σε πραγματικά ανταγωνιστικές τιμές, καθιστά την επιλογή σας ιδιαίτερα ελκυστική.

ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ Ανάπτυξη και Δημιουργία Δυναμικών Ιστοσελίδων - Content Management System (CMS) Όλες οι ιστοσελίδες σχεδιάζονται και αναπτύσσονται ώστε να είναι φιλικές προς τις μηχανές αναζήτησης Χρηστικότητα ιστοσελίδας - User Friendly Sites Δυνατότητα διαχείρισης του υλικού του δικτυακού τόπου από τον ίδιο τον πελάτη Λεπτομερής Παρακολούθηση Στατιστικών μέσω Εξελιγμένων Εργαλείων Έξυπνα εργαλεία φιλικά προς το χρήστη (BookMarking Tools - Web2.0)

eMarketing Προώθηση και Βελτιστοποίηση στις μηχανές αναζήτησης Search Engine Optimization (SEO) Οργανικά Αποτελέσματα Pay Per Click Campaigns (PPC) - Πληρωτέα Αποτελέσματα Βελτιστοποίηση Κειμένων - Content Optimization Στοχευόμενες Διαφημίσεις banners, sponsorships κ.λπ. (eMarketing Strategy) Διαφημιστικές Καμπάνιες (Ad Hoc Campaigns) Link Popularity - Καταχωρίσεις σε δωρεάν και πληρωτέους καταλόγους (Submissions) Σχεδίαση και υλοποίηση προωθητικών emails ανά περιόδους σε υπάρχον πελατολόγιο σας (Consumers email Marketing) Σχεδίαση και υλοποίηση προωθητικών emails σε πάνω από 80.000 Ελληνικά και Ξένα Τουριστικά Γραφεία (Travel Agents email Marketing) Καταχώριση και Διαφήμιση στα Global Distribution Systems (GDS) Online Reservations Systems & Distribution Channels Παρακολούθηση Consumer Generated Content Sites - Online Reputation Web 2.0 Marketing - facebook κ.λπ. Video Optimization Σχεδίαση και υλοποίηση ηλεκτρονικών φυλλαδίων (.pdf ή flash) Image Libraries για Tour Operators

Συμβουλευτικές Υπηρεσίες σε ότι αφορά τουριστικές ιστοσελίδες

www.eyewide.gr

Κωνσταντινουπόλεως 12, Τ.Κ. 71304, Ηράκλειο Κρήτης, T: 2810250180, 2810333175, F: 2810333205, info@eyewide.gr

EyeWide eServices - Hotel Internet Marketing Crete Greece, seo hotels greece, website development  

EyeWide eServices which based in Crete Greece, presents what you want for your products and services: The correct view, the appropriate time...