Page 1

MCH systém Krycí soklové lišty s příslušenstvím Tento systém umožňuje snadné a rychlé zakrytí topných systémů a kabelových tras soklovou lištou. Použití je vhodné jak při rekonstrukci a modernizaci, tak při výstavbě nových objektů.

Výhody – zjednodušení stavebních prací (bez sekání drážek do zdiva) – odpadá stavební znečištění prostor při montáži – bez nutnosti zednických a malířských prací

Roh - vnitřní

Roh - vnější

Příchytka

Spojovací lišta

– jednoduchá montáž i demontáž – možnost použití krycích lišt s různými dekory – snadný přístup pro případ opravy rozvodů – příznivý estetický vzhled krycích lišt

Koncovka - pravá, levá

Spojka

Napojení radiátoru


Technický postup – MCH SYSTÉM FOR - TOP lze používat do průměru trubek 22 mm. – Určeno výhradně pro montáž v interiéru. – Krycí lišty jsou příhradové profily vyráběné z houževnatého PVC v barvě bílé s koextrudovaným těsněním z bílého měkčeného PVC. Různých barevných dezénů povrchu lišty se dosahuje polepením speciálními fóliemi. – Upevňovací příchytky a ostatní tvarovky jsou vyráběny z PA a PS. – Pomocí příchytek je ukotveno potrubí a na ně následně je naražena krycí lišta. – Spojovací prvky slouží ke kompletaci celého MCH SYSTÉMU FOR - TOP, to je ukončovací krycí lišty, rohové spoje, napojování atd.

40 26,4

35 93

80 65,3

32 33,2

Příchytka

Krycí lišta

Řez zalištovaným potrubím

Barevné provedení

Bílá RAL 9010

Ahorn

Buche

Dark Cherry

staufereiche

915205, RAL 9010

F4231222

F4231178

F4231224

F4231232

Balení – Lišty FOR - TOP jsou dodávány v délkách 4 m a jsou baleny po 10 ks v kartónových krabicích. – Upevňovací příchytky jsou baleny po 25 ks. – Ostatní spojovací materiály jsou baleny po 5 ks.

český výrobce

www.chudej.cz

mch_fortop_nahlad  

http://www.expokom.sk/fileadmin/dokumenty/mch_fortop_nahlad.pdf

mch_fortop_nahlad  

http://www.expokom.sk/fileadmin/dokumenty/mch_fortop_nahlad.pdf

Advertisement