Page 1

Найкращi пропозицiї вiд Видавничої групи «Основа» Що робити, коли все НАБРИДЛО??? Зараз ми не пропонуватимемо Вам методичну літературу, як робимо це завжди! Ми хочемо, щоб ви відпочили від суворих буднів, від школи… Пропонуємо літературу саме для Вас, для здоров’я, для вашого дому, для вашої кухні. З роботи ми завжди повертаємося додому, де повинні мати змогу відпочити, тому ми пропонуємо вам книги для цікавого дозвілля!

Етикет Етикет на всі випадки життя Автори: Немировская Н. Г., Філоненко Т. В. рос. мова, формат А5, тверда обкладинка

Дуже давно цим мистецтвом володіли тільки аристократи. Згодом його опанувати дипломати та перші особи країни. Сьогодні — це невід’ємна складова соціальної культури. Йдеться про етикет — норми та правила поведінки людини у різних місцях та за різноманітних ситуацій. У нашій книзі цікаво і доступно викладені уроки пристойності, з її допомогою Ви навчитеся гідно поводитися у суспільстві — вдома, на роботі, у гостях. Код: 28НС10, 224 с. Ціна поштова 29,50; клубна 26,55

1

Бізнес-етикет

Автори: Немировская Н. Г., Філоненко Т. В. рос. мова, формат А5, тверда обкладинка

Серйозна ділова людина повинна мати гарні манери, а також розумітися на міжнародних стандартах ділового спілкування тощо. Наша книга допоможе вам опанувати основи цієї корисної науки і навчитися вести ділові бесіди, успішно справлятися з роллю промовця, грамотно вести телефонні переговори та ділове листування, уміло використовувати засоби невербального спілкування, налагоджувати стосунки у робочому колективі. Особливу увагу ми приділили створенню іміджа ділової людини (чоловіка і жінки). Код: 28НС12, 224 с. Ціна поштова 29,50; клубна 26,55

>>>


Довідники

>>>

Довідник сучасної жінки Автор: Орлова Є. Г.

рос. мова, формат А5, тверда обкладинка

Чи можна на довгі роки зберегти здоров’я, привабливість, енергійність, успішність? Адже саме про це мріє кожна сучасна жінка. Запевняємо вас, що цілком можливо для тих, хто навчиться себе любити і підтримувати свій організм на різних вікових етапах. Як правильно доглядати за своїм тілом, за шкірою обличчя, користуватися макіяжем, раціонально харчуватися, зберігати душевний спокій, позитивний настрій — це лише частини таємниць, в які ми хочемо вас посвятити. А ще ми навчимо вас мистецтва причаровувати… Знаходити свій стиль в одязі…

Довідник господарки дому Автор: Грибова Д. Л.

рос. мова, формат А5, тверда обкладинка

2

Кожна жінка — незалежно від свого соціального статусу, матеріальних статків і складу сім’ї — певною мірою є домогосподаркою. І кожній жінці хочеться зробити свій дім кращим, комфортнішим, затишнішим. Ми спробуємо допомогти вам у цьому. Із нашої книги ви дізнаєтеся, як без істотних матеріальних витрат поліпшити енергетику вашої оселі, якій побутовій техніці віддати перевагу, як доглядати за своїм тілом (отже, залишатися бадьорою та здоровою), як правильно харчуватися і багато іншої цікавої та корисної інформації, яка допоможе вам із домогосподарки перетворитися на справжню Господиню Дому.

>>>


Знаю як

>>>

Як вижити на роботі Автор: Дмітрієва О. А.

рос. мова, формат А6, м’яка обкладинка

Кожному з нас хоча б раз у житті доводиться шукати відповіді на такі питання: як грамотно скласти резюме? Як правильно підготуватися до співбесіди? Як безболісно адаптуватися на новому робочому місці? У нашій книзі ви знайдете відповіді на ці та багато інших питань.

Як вижити в школі Автор: Дмітрієва О. А.

рос. мова, формат А6, м’яка обкладинка

Цей посібник присвячено розв’язанню проблем сучасних школярів. У книзі наведено способи подолання типових комплексів учнів; вправи, що допоможуть покращити пам’ять та увагу; рекомендації щодо оформлення учнівських робіт. Окремий розділ присвячено відповідям на актуальні питання. Додатки містять тести «Ефективність запам’ятовування» та «Ступінь нервового напруження».

3

>>>


Психологія

>>>

Як стати впевненим і почати радіти життю Автор: Калошин В. Ф.

рос. мова, формат А5, тверда обкладинка

Як сформувати впевнену особистість? Як навчити бути щасливим? Як радіти життю? Як налаштуватися на оптимістичне майбутнє? На ці та багато інших актуальних питань відповідає автор цього посібника. Для педагогів, батьків, старшокласників.

Психологія життєвого і професійного успіху Автор: Хорев И. А.

рос. мова, формат А5, тверда обкладинка

Кожен прагне досягти життєвого і професійного успіху, але не всі знають, як це зробити. Матеріали книги дозволяють будь-кому стати оптимістом, діяти як оптиміст: наполегливо і конкретно йти до поставленої мети. Вони містять рекомендації, що базуються на науковому аналізі і узагальненні досвіду найбільш успішних людей, що досягли неперевершених результатів у житті та професійній діяльності.

4

Секрети щастя для Вас та Вашої дитини Автор: Калошин В. Ф.

рос. мова, формат А5, тверда обкладинка

У книзі в популярній формі викладено поради, побажання та рекомендації щодо формування у дитини впевненості в собі, оптимістичного ставлення до власного життя, пошуку шляхів самореалізації, досягнення життєвого успіху.

>>>


Дозвілля

>>>

Різноманітні моделі іграшок, ілюстрації, вишиті квіти — усе це дуже легко зробити! Поділіться найкращими моментами дитинства зі своїми близькими

Спогади дитинства, вишиті хрестиком Автор: Ажинер В.

рос. мова, формат 210х270, тверда обкладинка, Видавництво «Мікко»

Наші перші дні в школі, радісні крики у дворі, пригоди індійців і піратів, ігри з ляльками, перегони крихітних машинок — спробуйте оживити спогади! Ця чудова книга пропонує вам візерунки для вишивання хрестиком, і ви зможете поділитися цими щасливими моментами зі своїми дітьми! На сторінках книги ви знайдете безліч чудових ідей для творчості. Ви можете власноруч створити будьяку цікаву річ, точно дотримуючись усіх рекомендацій, а можете використати тільки фрагмент вишивки для того, щоб зробити свій одяг або аксесуари неповторними.

Садові квіти, вишиті хрестиком Автор: Ажинер В.

рос. мова, формат 210х270, тверда обкладинка, Видавництво «Мікко»

Ця книга — відмінний подарунок для всіх прихильниць витонченої вишивки хрестиком. У ній зібрано понад сто моделей захоплюючих вишивок. Автор книги, Веронік Ажинер — не тільки визнана майстриня, але й чудова художниця. Вишиті нею на картинах пелюстки й листики мають дивовижний вигляд. Чудові квіткові композиції, без сумніву, прикрасять ваш інтер’єр, адже завдяки тому, що кожний розділ присвячено вишивкам у певній кольоровій гамі, ви легко доберете мотив на свій смак. Рукодільниці-початківці можуть спробувати свої сили на дрібних, але не менш вишуканих вишивках, які можна використати як оздоблення одягу або дрібних деталей інтер’єру.

М’яка іграшка власноруч Автор: Скляренко О.

5

формат 203х265, тверда обкладинка, Видавництво «Мікко»

Якщо ви хочете завжди бути оригінальними та вишуканими в своїх подарунках для близьких і знайомих — зробіть власноруч м’яку іграшку. З цієї книги ви дізнаєтеся не лише початкові відомості створення іграшки, але й про можливість удосконалення навичок створення власної авторської іграшки. Тут ви знайдете викрійки та нові технології для створення 22-х моделей іграшок — від простої до складної, а також моделі, які можна легко зшити разом із дітьми. Кожна з них супроводжується ілюстраціями та інструкціями.

>>>


Дозвілля

>>>

Дивовижні сумочки власноруч Автор: Хоукинс С.

рос. мова, формат 200х275, тверда обкладинка, Видавництво «Мікко»

У книзі майстриням-аматорам і професіоналам запропоновано для виготовлення власноруч 27 моделей сумочок, що стануть чудовим подарунком для матерів, бабусь, доньок і онучок або особливо близьких друзів. Сумочки найнеймовірніших кольорових поєднань створені із застосуванням різних технологій — вишивання хрестиком, печворк, аплікація, робота по канві, плетіння покроковими інструкціями з шиття та декорування. Запропоновано також вашій увазі повну бібліотеку швів, розділ з описом технологій, що допоможе зробити роботу по-справжньому професіональною.

Чарівний бісер Автор: Вуд Д.

рос. мова, формат 200х275, тверда обкладинка, Видавництво «Мікко»

У книзі запропоновано понад 35 унікальних робіт із бісеру — прикрас і вечірніх сумочок, вишукано розшитих подушечок та оригінально оформлених фотоальбомів і рамок, аксесуарів. Усі роботи супроводжуються покроковими інструкціями з виготовлення виробів. Кожний розділ присвячено певній техніці — бісерному ткацтву, вишиванню, плетінню, виготовленню бахроми, сіточок і китиць із бісеру, виробам із використанням дроту. Описано різні прийоми плетіння для аматорів і майстрів бісеру.

6

Печворк. Клаптикові фантазії Автор: Бержене Л.

рос. мова, формат 200х275, тверда обкладинка, Видавництво «Мікко»

Найкращий спосіб розповісти близьким про свою любов — прикрасити квартиру такими оригінальними речами у стилі «печворк»! Ковдри, покривала, подушечки та серветки сповнять домівку затишком і теплом. На сторінках книги зазаначено покрокове описання виробів, проілюстроване чудовими фотографіями. Ця книга надихне вас на створення своїх, оригінальних моделей. Для тих хто хоче зробити свою домівку затишною та неповторною.

>>>


Кулінарія

>>>

Щоденні страви та святкова кулінарія, страви для витончених гурманів і рідкісні екстравагантні рецепти! Кулінарна книга — незамінна помічниця для будь-кого!

Рецепти української кухні від Ольги Сумської Автор: Сумська О.

рос. мова, формат 215х280, тверда обкладинка, Видавництво «Ранок»

«Ольга Сумська. Готуємо разом» — сучасна кулінарна енциклопедія, у якій авторка розповідає таємниці своєї кулінарної майстерності. На кожній сторінці цієї книги читач знайде безліч чудових та смачних страв на різний смак: від звичайних щоденних основних страв до святкових рідкісних, «сумськівських» страв, що відрізняються своєю оригінальністю та незвичайністю. Основна особливість книги — це ентузіазм, любов та творчий підхід авторки. Гортаючи сторінки, читач майже опиняється поруч з Ольгою, заряджаючись її вогнем та енергією! Книжка зручно поділена на 8 розділів, кожний з яких уміщує в собі багато різноманітних рецептів, а також детальних описів процесу приготування деяких з них. Читач порине у світ салатів, перших, м’ясних, рибних, овочевих страв, навчиться робити вареники від Ольги Сумської, готувати молочно-яєчні страви, а також дізнається й самостійно зможе приготувати найсмачнішу випічку! Енциклопедія «Готуємо з Ольгою Сумською» — це сучасна «Біблія» кулінарії, що написана гарною та успішною жінкою — Ольгою Сумською!

7

>>>


Кулінарія

>>>

Готуємо із задоволенням

формат: 250х330, тверда обкладинка, Видавництво «Ранок»

Дуже зручна книга для вашої кухні допоможе господиням щодня швидко приготувати чудові страви для всієї родини. Усі рецепти, наведені у книзі, не потребують тривалого приготування, а дають змогу щодня урізноманітнити меню та вивільняють час для спілкування з чоловіком та дітьми.

Рецепти щасливої кухні

формат: 250х330, тверда обкладинка, Видавництво «Фактор»

8

До ілюстрованої кулінарної книги увійшли найкращі рецепти гарячих і холодних закусок, салатів, супів, різноманітних м’ясних і рибних страв, випічок, десертів, напоїв. Детальний опис основних способів приготування дріжджового, листкового, пісочного, заварного тіста допоможе господині спекти домашній хліб, пироги і пиріжки, піцу. Торти, приготовлені власноруч, порадують не тільки членів родини, але й гостей, створять затишок в оселі.

>>>


Здоров’я

>>>

Здорове харчування — це простий та збалансований принцип підтримання організму в тонусі! Симптоми хвороб, діагностика захворювань на ранній стадії, фітотерапія, народна медицина, календар заготівлі лікарських рослин та ще багато цікавого і корисного ви можете знайти у запропонованих виданняїх Не відкладайте на завтра своє здоров’я! Зробіть життя радісним уже сьогодні!

Кулінарія для здоров’я

формат: 218х290, тверда обкладинка, Видавництво «Ранок» Не відкладайте початок «нового життя» на черговий понеділок — зробіть це сьогодні за допомогою запропонованої книги! Адже здорове харчування — це не так складно, як здається. Дотримуйтесь простих принципів, використовуйте правильні, корисні рецепти — і життя зміниться на краще, а здоров’я не залишатиме вас довгі роки.

Домашній лікарський порадник

формат: 215х280, тверда обкладинка, Видавництво «Ранок»

У книзі описані загальні хвороби, запропоновані рецепти приготування настоїв та відварів із лікарських рослин і народні методи лікування захворювань. Книга розрахована на масового читача, у якій він дізнається більше про: • Симптоми хвороб • Народні методи лікування • Фітотерапію • Домашню аптечку • Діагностику захворювань на ранній стадії • Апітерапію • Способи приготування лікарських рослин • Календар заготівлі лікарських рослин

9

>>>


Для дому

>>>

Яких книг бракує у Вашій бібліотеці? Книг, що стануть незамінними помічниками як чоловікам, так і жінкам, тобто книг для облаштування Вашої оселі.

Домоводство

формат: 215х280, тверда обкладинка, Видавництво «Ранок»

Ця книга буде цікавою для всіх, хто хоче зробити свою оселю затишною, чистою і гарною. Корисну інформацію про те, як цього досягти, у ній знайдуть як молоді господарі та господині, так і досвідчені. У книзі зібрані поради щодо догляду за кімнатними рослинами та меблями, одягом і взуттям. Книга буде цікавою і чоловікам, і жінкам: Ви дізнаєтеся як правильно організувати: • Домашню майстерню • Сучасну кухню • В оселі неповторну атмосферу

Кімнатні квіти

Формат: 205х265, тверда обкладинка, Видавництво «Ранок»

10

У книзі міститься максимум практичних порад щодо кімнатного квітникарства. Ця інформація допоможе правильно обирати рослину, дібрати для неї горщик, грунт і добрива, а також дотримуватися всіх правил догляду за нею. Найпопулярніші види кімнатних рослин розподілені на три групи, залежно від особливостей утримання.

>>>


Для дому

>>>

Стиль та інтер’єр вашої оселі

рос. мова, формат: 22х29,5 см., тверда обкладинка, Видавництво «Фактор»

У цій книзі ви знайдете практичні поради щодо того, як краще обладнати свою оселю, дібрати покриття та шпалери, щоб створити затишок та комфорт собі та своїм близьким.

Фен-шуй

рос. мова, формат: 22х29,5 см., тверда обкладинка, Видавництво «Фактор»

Фен-шуй — давня китайська наука, покликана гармонізувати енергетичні потоки в оселі, таким чином, створюючи гармонію в житті людини. Ця книга ознайомить вам з основами фен-шуй, його основними правилами та заборонами, а також із магічним числом Гуа, символами і талісманами, китайським гороскопом. Видання ілюстроване яскравими фотографіями.

11

>>>


Програми

>>>

Прагнете чогось нового? Хочете підвищити свою кваліфікацію або отримати додаткову спеціальність, не виходячи з кабінету? Нова сходинка вашої освіти – дистанційне навчання.

ЦЕ НАСПРАВДІ ПРОСТО! Для кого проводяться курси • Учителі, які зацікавлені у підвищенні власної кваліфікації, в опануванні нових методик та сучасних інтернет-технологій • Директори шкіл та їх заступники можуть без відриву від роботи як самі пройти курси, так і підготувати на них своїх працівників • Учні, які прагнуть удосконалити свої знання та підготуватися до вступу до ВНЗ • Усі, хто бажає розробити власний дистанційний курс та спробувати себе як тьютор дистанційного навчання • Усі зацікавлені, хто прагне до особистісного та професійного зростання.

Хто проводить наші курси або автори та тьютори наших курсів • Досвідчені педагоги, висококваліфіковані фахівці, автори підручників, переможці професійних педагогічних конкурсів, мають наукові звання та пройшли підготовку щодо організації та проведення дистанційного навчання.

Що треба для навчання на курсах • Для навчання на дистанційних курсах треба мати адресу електронної пошти та на термін навчання комп’ютер з доступом до мережі Інтернет.

Як зареєструватися на курсах • на сайті дистанційних курсів ВГ «Основа» http://www.consulting.osnova.com.ua/dl/ • Надіславши електронну заявку за адресою dl@osnova.com.ua Вкажіть ПІБ, адреси електронної пошти та назву обраного курсу.

Що Ви отримаєте від курсів

12

• можливість спілкування та обговорення нагальних питань з висококваліфікованими фахівцями, а також з колегами з інших міст • Практичні навички, необхідні саме для вашої роботи, а не розбір міфічних компаній • Можливість одразу застосувати отримані навики і розробки у своїй діяльності. При успішному проходженні курсів ви отримуєте посвідчення.

Корпоративні курси • Ви можете замовити проведення будь-якого курсу для своїх працівників • Ви можете нам також замовити розробку курсу з теми, в якій ви зацікавлені.

Варіанти навчання на наших курсах

• «Самоосвіта» (або сам собі вчитель) – ви отримуєте доступ до матеріалів курсу та самостійно його опановуєте • «Вірутальний репетитор» – ви займаєтесь на курсі індивідуально з нашим тьютором у зручному для вас темпі та режимі, самі встановлюєте терміни здачі. Наш тьютор обговорює з вами усі матеріали, консультує щодо виконання практичних завдань,

>>>

catalogue  

catalogue for osnova

Advertisement