Page 1

PROWADZIŁA DZIAŁ KREACJI PROWADZIŁA MAGAZYN MŁODEJ KULTURY PROWADZIŁA PROGRAM W TV PROWADZIŁA LUD NA BARYKADY PROWADZI SIĘ DOBRZE!

EWA STARZYK WIEDZA, UŚMIECH, TEMPERAMENT

będzie pracować dla Ciebie?


EWA

STARZYK ur.24.12.1981

obecnie

Agencja interaktywna SG24 Grafik, twórca koncepcji reklamowych i strategii marketingowych. Team kreatywny w jednej osobie.

2010 - 2011

Studio graficzne Kooperatywa.org Grafik, twórca koncepcji reklamowych i strategii marketingowych. Team kreatywny w jednej osobie.

2010

Darkstone&Cardinal Graphic Designer.

2007 - 2009

Wyższa Szkoła HumanistycznoEkonomiczna Wykładowca (Sztuka Reklamy: strategie marketingowe dla instytucji kultury, marketing partyzancki).

2005 - 2007

SLAJD. Magazyn Młodej Kultury. Redaktor naczelna. Koordynacja prac zespołu, artykuły, felietony.

2001

Telewizja Polska - oddział w Łodzi Prowadząca program MIESZADŁO. Wykształcenie: Magister. Antropolog Kultury. Specjalizacja: antropologia symboliczna i wizualna.


Ewa Starzyk w międzyczasie: Trenerka warsztatów STREETARTU w Stowarzyszeniu Profilaktyki i Resocjalizacji AD REM w ramach projektu „Obudź jutro - galeria alternatywna”. Laureatka festiwalu STREETARTDOPING 2009 w Warszawie i autorka jednego z murali na moście śląsko-dąbrowkim. Pomysłodawczyni i współzałożycielka Galerii Powietrznej w Łodzi. Autorka artykułów w pisamch branżowych i lifestylowych: Moda&Styl, Dzieciaki, Magia Domu. Autorka esejów i materiałów dydaktycznych dla nauczycieli w podręczniku „Aspekty kultury współczesnej. Analizy i interpretacje wybranych zjawisk”. pod redakcją dr Beaty Lisowskiej.

Właścicelka psa (w łatki) i konia (w kropki, który bardzo nie chciał zostać kabanosem). Entuzjastka aktywności fizycznej oraz zdrowego odżywiania. Zaczyna biegać. W bieżącym roku przebiegła półmaraton i szykuje się do całego maratonu w roku przyszłym. Lubi mężczyzn w typie Fitzwilliama Darcy’ego i Samuela Vimesa. Kiedyś zajmie się pisaniem książek i osiądzie na wsi spokojnej (wsi wesołej).


EWA

STARZYK KONTAKT:

kom.: 665 219 303 e-mail: ewa.starzyk@wp.eu adres: Przędzalniana 56/34, 90-333 Łódź

PORTFOLIO GRAFICZNE Do obejrzenia pod adresem: www.ewastarzyk.pl (proszę jednak o wyrozumiałość - ponieważ jest w fazie aktualizacji. Rozbudowane koncepcje dla dużych marek, najnowsze i najciekawsze kreacje chętnie przedstawię - w razie zainteresowania podczas osobistego spotkania).

Ewa Starzyk - curriculum vitae  

Dziewczyna z wiedzą, pasją i umiejętnościami. Będzie pracować dla Ciebie?

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you