Page 1

Шилов Євген Леонідович super copywriter, full time Дата народження: 1 серпня 1989 (23 роки) Місто: Київ моб.: (+38 093) 593 99 00 e-mail: evgen.shylov@gmail.com

Вітаю, мене звати Євген і я хочу працювати копірайтером. Але що я зробив і що роблю для того, щоб ним стати? Вашій увазі кілька reasons-to-believe:

1. Два роки я займаюсь розвитком родинного бізнесу (етнографічний музей). Це дає мені змогу критично оцінювати свої навички та можливість втілювати реальні кейси. За цей час я вирішував задачі широкого спектру - від копірайтингу до залучення гостей на фестивальну подію. Також проводив дослідження ЦА та керував розробкою сайту.

2. Вивчаю сегмент digital-реклами на курсі ІКРа 3.0. Заняття тільки-но почались і триватимуть до лютого. Тут я дізнаюсь купу нового зі стратегії, креативу, медіа, технологій, клієнтського сервсісу та дизайну. Об’єктивно я ще не володію повним обсягом знань, тому шукаю компанію, здатну у мене повірити.

2. Спостерігаю за успіхами fedoriv.com, тому не випадково мрію розпочати свій шлях у рекламі саме з роботи у такій чудовій компанії.


Досвід роботи Інтернет-маркетолог з 11.2010 і до тепер “Хутір Савки” етнографічний музей: xutir-savky.com.ua Це бізнес моєї родини, який ми створили з нуля 8 років тому. Моя роль - дослідження аудиторії, ціноутворення, генерація і втілення ідей для бізнесу. Також я пишу тексти, адаптую їх до англомовної версії. Вмію оптимізувати витрати на контекстну рекламу та проводити SEO-кампанію.

Юрисконсульт з 10.2011 по 05.2012 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики. Працював у відділі захисту прав споживачів, розглядав скарги, готував судові матеріали та представляв інтереси комісії.

Освіта Вища з 09.2007 по 06.2011 Київський університет права Національної академії наук України, Правові основи забезпечення підприємницької діяльності. Спеціаліст, Київ.

Додаткова освіта з 22 вересня 2012 Поглиблюю знання у рекламі на курсі ІКРа 3.0.


Прочитана спеціалізована література Gad Thomas, “4D-Branding: Cracking a Code of the Network Economy” Mattson David, “The Sandler Rules: 49 Timeless Selling Principles and How to Apply Them” Berne Eric, “What Do You Say After You Say Нello? The Psychology of Human Destiny” Элина Слободянюк, “Настольная книга копирайтера” Игорь Ашманов, “Продвижение сайта в поисковых системах” Игорь Манн, “Маркетинг на 100%”, “Маркетинг без бюджета”, “Точки контакта” Александр Левитас, “Больше денег от вашего бизнеса” Слідкую за трендами на mmr.ua, adme.ua, ain.ua, cossa.ru, opzarkol.com, hot-digital.ru, pinterest.com, slavinsky.livejournal.com та ін.

Професійні навички Написання текстів “для людей”. Розуміння основ стратегії в рекламі. Навички SEO/SEM/SMM оптимізації. Знання Google AdWords. Вміння вести блог і мікроблог. Активний користувач мережі Internet. Досвідчений користувач ПК. Володіння офісними пакетами. Робота з графічними редакторами - Adobe Photoshop, Adobe Illustrator. Досвід роботи з сайтами на CMS (Joomla, Wordpress), з сервісами Google Analytics, Яндекс.Метрика, Google Webmaster, Cy-pr, Sape.

Знання мов Українська – експерт Російська – експерт Англійська – просунутий рівень


Додаткова інформація Маю досвід роботи з людьми. Готовий до навчання. Вмію працювати у команді. Почуття смаку розвиваю через фотографію та блог.

Маю права категорії «В» (три з половиною роки водійського стажу). Займаюсь велоспортом.

© * Дякую за увагу!

cv_shylov_evgen  

cv_shylov_evgen_-_copywriter

Advertisement