Page 1

Dveře pro dům a byt


Od dob první republiky pro vás vyrábíme dveře s péčí a láskou skutečných odborníků. Podrobujeme je náročnému testování, aby vás mohly provázet po celé generace. U nás v SAPELI věříme, že český zákazník ocení kvalitu.

100

20

165

5

let tradice

zemí světa

tisíc dveří ročně

let záruky

nás naučilo dělat dveře opravdu dobře

zná SAPELI, ale doma jsme v ČR

a všechny na zakázku

a testujeme dokonce na 25 let používání


SAPELI je jednička na trhu interiérových dveří a zárubní. V loňském roce jsme oslavili 25 let existence samotné značky SAPELI, ale kořeny této společnosti sahají do roku 1918, kdy v Polné vznikl původní závod s dřevařskou výrobou a dílnou, v níž se dodnes dveře vyrábějí. V letošním roce si tak připomínáme 100 let české truhlářské tradice spjaté s rodem Procházků a Vrtalů. Během tohoto času se SAPELI stalo opravdovým lídrem na českém trhu dveří a zárubní. Naším posláním je vyrábět na zakázku krásné, funkční a řemeslně dokonale zpracované interiérové dveře a výplně stavebních otvorů, které slouží mnoho let. A právě dveře na míru je naše hlavní deviza, kterou svým zákazníkům nabízíme. Pro každého z vás máme v nabídce ty správné dveře - stovky dekorů, všechny systémy otevírání, sladěné doplňky i kování, širokou nabídku skel, včetně celoskleněných dveří a stěn - a je jen na vás, jak si je namyslíte. Naše know-how a technologie neustále zdokonalujeme, abychom mohli nabízet dveře ve špičkovém designu a kvalitě, která snese i ta nejpřísnější kritéria. Sledujeme moderní trendy a poptávku a nechceme být zaskočeni konkurencí.

I proto se v loňském roce stala naší součástí společnost SIO2, která má bohaté zkušenosti s výrobou celoskleněných dveří a stěn. Náš celoskleněný program SAPGLASS se díky tomu stal plnohodnotnou součástí našeho vlastního portfolia a v naší nabídce najdete široký výběr pro vaši domácnost. Naše dveře dodáváme do kanceláří, škol, nemocnic, hotelů, sítí obchodních i restauračních zařízení, ale především do českých domácností. A protože rádi děláme radost a rádi se z ní společně s vámi těšíme, rozhodli jsme se v letošním roce podpořit nový soutěžní projekt českých domácností Rekonstrukce roku. Každý z vás, či z vašich příbuzných a známých, kdo se chystá v letošním roce rekonstruovat, se může do soutěže přihlásit. Má možnost vyhrát finanční odměnu a od nás získat dveře na míru zdarma nebo s výraznou slevou. Naše hodnoty jsou zaměřené na vzájemnou spolupráci, důvěru, rozvoj, motivaci a odpovědnost. Nebráníme se žádným novým podnětům, jsme otevřeni naslouchat vašim požadavkům a vycházet vám v rámci možností vstříc.

ÚVODEM

3


KVALITA SAPELI

Z našich dveří se do interiéru neuvolňují žádné škodlivé látky. Používáme ekologické materiály, které šetří životní prostředí. Naším cílem je kvalitní produkt, který vám bude dlouho sloužit. Dokladem toho jsou certifikáty kvality a záruky.

ZÁRUKA 5 LET V souladu s naším mottem „Věřím českým dveřím“ poskytujeme našim zákazníkům prodlouženou záruku v délce 5 let.

Certified chain of custody

ověření a testování kvality, bezpečnosti a spolehlivosti výrobků a celého firemního procesu

podpora trvale udržitelného hospodaření v lesích

Další informace k získání 5leté záruky najdete na našich webových stránkách.

známka kvality českých výrobků podporovaná vládou České republiky

4

NOVINKY


V čem je SAPELI výjimečné? Dveře dělá kdekdo. Ale než se rozhodnete, stojí za úvahu, komu nemalou investici do dveří svěříte. 100% ČESKÉ DVEŘE SAPELI je od samého začátku ryze českou rodinnou firmou, která sází na kvalitu českých výrobků. Pro naše dveře vybíráme materiály a komponenty hlavně od českých výrobců. Naše dveře se pyšní certifikátem Česká kvalita – Osvědčeno pro stavbu.

CHRÁNÍME VAŠE ŽIVOTY A MAJETEK

DVEŘE NA MÍRU

Dveře SAPELI jsou nejen krásné, ale i funkční a přinášejí vám víc než pouhé uzavření otvoru ve zdi. Umíme dveře bezpečnostní, protipožární, kouřotěsné, zvukově izolační, termo, klima i RTG.

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a chceme pro něj vyrobit takový výrobek, který splňuje jeho požadavky na design a maximální funkčnost. Jsme zvyklí zákazníkovi vyjít vstříc a splnit mu jeho osobní představu. Nevyrábíme žádné dveře na sklad.

DŮKLADNĚ OTESTOVÁNY

RUČÍME ZA KVALITU

Součástí naší výroby je vlastní vývoj a testování. Nenecháváme nic na náhodě. Naše dveře testujeme až na 500 000 otevíracích cyklů, což v běžném provozu ani nedocílíte.

Na naše dveře se můžete spolehnout. Díky jedinečnému protiplechu, hliníkovým hranám, kvalitnímu kování a špičkovým materiálům jsou takřka nezničitelné. A proto vám na ně dáváme 5letou záruku.

U NÁS SI VYBERETE

JDEME S DOBOU

VÍCE NEŽ VE 20 ZEMÍCH SVĚTA

18 modelových řad, přes 100 přírodních i umělých povrchů. Všechny systémy otevírání, vhodné kování a doplňky. Prostě vše, co ke dveřím patří, a to na 80 místech po celé republice. S výběrem vám rádi poradíme.

Věnujeme pozornost světovým trendům v interiérovém designu a naši nabídku stále aktualizujeme. Architektura a design nám nejsou cizí, jsme hrdými spoluzakladateli soutěže pro mladé architekty INSPIRELI Awards.

Naše dveře se neztratí a dělají lidem radost i v zahraničí.

PŘES 3,5 MILIÓNŮ DVEŘÍ OD ROKU 1993 S výrobou interiérových dveří máme velké zkušenosti.

VÍCE NA WWW.SAPELI.CZ

ÚVODEM

5


KONFIGURÁTOR DVEŘÍ

DVEŘE MERA KOMFORT

KONFIGURÁTOR

Materiál

Varianta 44

Hledáte dveře do vašeho interiéru, ale nevíte, jaké vybrat? Barva, dekor, sklo... tolik možností, které byste si potřebovali vyzkoušet? S námi můžete! Náš konfigurátor vám umožní vybrat barvu zdi, typ podlahy a k tomu vyzkoušet jakékoliv dveře SAPELI ve všech variantách a provedeních.

Dřevěné dýhované

Fóliované

Dekor

Barvou lakované

můžete si vyzkoušet několik kombinací dekoru, barvy, skel v našem konfigurátoru si lehce změníte interiér

vše je jednoduché a rychlé ZMĚNIT INTERIÉR

www.sapeli.cz/dvere

6

KONFIGURÁTOR

Uložit

Vytisknout

Poslat poptávku

Sklo

Laminované


BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE

BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE RC3 GOLIAS Dvoupolodrážkové dveře 3. bezpečnostní třídy s masivním smrkovým rámem o tloušťce 67 mm a výplní z plné dřevotřísky vás ochrání před zloději i jinými nástrahami.

snižují pravděpodobnost vykradení až o 80 % ochrání vaši domácnost od požáru, kouře, hluku i zimy mají výbornou zvukotěsnost 43 dB, takže dokonale utlumí zvuky z venkovní chodby a navíc budou stejně krásné jako ostatní interiérové dveře

BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE

7


NOVINKA

Nové technologie Jednou z našich firemních hodnot je inovace a touha jít dopředu. Neustále se zlepšujeme ve všech oblastech naší činnosti se zaměřením na kvalitu.

8

NOVINKY

NOVÁ LAKOVACÍ LINKA

NOVÉ HRANY

INDUSTRY 4.0

Nejen pro bílé dveře. Technologie postupného navalování barvy a laku na jedné lince zefektivnila výrobu.

Díky novému olepovacímu stroji jsme opět pozvedli kvalitu hran dveří a rozšířili jejich nabídku.

Naše digitální továrna zpracovává všechny objednávky automaticky a systémem efektivních dávek.


NOVINKA

NOVÉ DEKORY CPL dub zimní struktur

Pro letošní rok jsme pro vás vybrali nové dekory laminátů a mořené dýhy.

CPL dub zimní struktur vodorovně

Další novinkou je barva bílá EKO.

CPL beton šedý

CPL třešeň struktur

Dub mořený šedý

Barva bílá EKO

CPL Dub zimní struktur

NOVINKY

9


NOVINKA

NOVÉ MOTIVY A SKLA SAPGLASS® Sklo je moderní a odolný materiál, který najde uplatnění opravdu všude, i v bytovém designu.

dodá do pokoje světlo a vzdušnost

vysoce odolné a bezpečné bezpočet vzorů, materiálů a provedení, včetně nejmodernějšího keramického tisku

10

NOVINKY


vzor 230

vzor 231

vzor 232

vzor 233

vzor 234

vzor 301

Sklo cool white

vzor 302

vzor 303

vzor 304

vzor 222

vzor 223

Sklo Pixarena

NOVINKY

11


Jak si vybrat dveře Nejdůležitější je začít včas, ideálně už ve fázi projektu. Jen tak můžete využít skutečně všech možností.

12

KDY ZAČÍT S VÝBĚREM?

STAVEBNÍ OTVOR

POVRCHY, MATERIÁLY

Na některé vlastnosti dveří (například způsob otevírání) je třeba myslet už při stavbě. Čím dříve začnete, tím více možností máte.

Jak velký má být stavební otvor? Jak je to se zaměřením? Velikost záleží (kromě rozměru dveří) i na použitých zárubních. Speciální požadavky pak mají například posuvné dveře do pouzdra.

Dýhu, laminát, sklo nebo ještě něco jiného? Který vybrat? Materiál povrchu určuje vzhled, ale i odolnost dveřního křídla.

POUŽITÍ A UMÍSTĚNÍ

SYSTÉM OTEVÍRÁNÍ

ZÁVĚSY (PANTY)

Jak vybrat vchodové dveře do bytu? Jak bezpečnostní? Protipožární? Na první pohled stejné, ale uvnitř jiné a nedocenitelné. Různé vlastnosti lze mezi sebou kombinovat.

Otočnou klasiku, posuvné, skládací nebo úplně jiné? Záleží na okolním prostoru. Pokud máte úzkou chodbu, zvolte otevírání reverzní, kdy se dveře otevírají v opačném směru, tedy do zárubně.

Jaké jsou typy? V čem se liší? Na pantech (závěsech) visí celá váha dveří, zajišťují perfektní dosednutí dveří do zárubně a tím i těsnost, pevnost a estetiku. Vybírat můžete z mnoha povrchových úprav, materiálů i funkcí.

ROZMĚRY DVEŘÍ

KONSTRUKCE, VÝPLŇ

ZÁRUBNĚ

Dveře dávno nemají jeden rozměr. Z jakých rozměrů vybírat? Dveře nejsou jen 197 cm vysoké a 80 cm široké. Máme nejširší nabídku rozměrů na trhu.

Z čeho by měl být rám a výplň dveří? Záleží na tom? Kvalitní konstrukci můžete poznat hned: pokud se dveře při zatlačení na protilehlé rohy prohýbají, vyhněte se jim.

Má smysl řešit zárubně, nebo je to jedno? Zárubní máme více typů a jejich vhodným výběrem můžete významně ovlivnit vzhled dveřního celku.

JAK SI VYBRAT DVEŘE


MODERNÍ . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 17 Akord . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 18 Alegro®. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 20 Harmonie. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 22 Lotos® . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 24 Note® . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 26 Rede® . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 28 Tenga® . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 30

SAPGLASS® . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 57 Dveře . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 58 Stěny . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 60 Kování pro dveře a stěny Sapglass . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 62 Prosklené stěny . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 64 VSTUPNÍ DVEŘE DO BYTU . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 66 SPECIÁLNÍ ÚPRAVY DVEŘÍ . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 69

UNIVERZÁLNÍ . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 33 Damier® . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 34 Elegant . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 36 Hanum®. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 38 Kubika . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 40 Mera® . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 42 Talia® . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 44 TRADIČNÍ . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 47 Bergamo . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 48 Domino® . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 50 Swing . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 52 Venecia® . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 54

SYSTÉMY OTEVÍRÁNÍ . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 73 DOPLŇKY . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 79 Hrany . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 80 Lišty . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 82 Zárubně . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 84 Kliky . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 88 Zámky a závěsy . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 90 Nadsvětlíky . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 92 Skla . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 94 Povrchy . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 96 Čisticí prostředky, vzorníky . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 106

OBSAH

13


Materiál povrchu určuje vzhled i odolnost Jak tedy poznáte kvalitní materiál?

NEJVYŠŠÍ ODOLNOST školy, nemocnice, veřejné prostory

Laminát

14

Dýha s UV lakem

ZVÝŠENÁ ODOLNOST domácnosti, kanceláře, showroomy

Sklo

Vysoký lest/mat

ZÁKLADNÍ ODOLNOST nenáročné, málo používané prostory

Barva

Fólie

Karton

ODOLNOST PROTI CHEMIKÁLIÍM

ODOLNOST PROTI ODĚRU

ODOLNOST PROTI UV ZÁŘENÍ

ODOLNOST PROTI VLHKOSTI

Vaše dveře mohou přijít do styku nejen s vodou. Testujeme na nich i alkohol, aceton, odmašťovače, kávu, olej, inkoust, čaj, víno či různé desinfekce...

Nejenom lidi, ale i nárazy předmětů nebo domácí mazlíčci dveře namáhají. Testujeme škrábání, řezání, oděr a další mechanický nápor.

Působení slunečního záření může leckteré dveře nepříjemně poznamenat. Naše ne. Vystavujeme dveře UV záření odpovídajícímu 15 letům přímého slunce.

Do koupelny nebo k bazénu se vyplatí vybrat opravdu odolný povrch. Testujeme polévání vodou i dlouhodobě mokré prostředí.

MATERIÁLY


VŠE O DŘEVĚNÉ DÝZE

VŠE O LAMINÁTU

VŠE O SKLE

VŠE O BAREVNÉM LAKU

V nabídce SAPELI najdete přes 30 dekorů dýh z domácích i cizokrajných stromů. Všechny dýhy jsou pečlivě vybírány a certifikovány v souladu s obnovitelnými zdroji přírody.

Stejně jako dýha má i laminát širokou paletu dekorů, které budou vždy dokonale stejné na všech vašich dveřích.

Moderní a odolný materiál, který najde uplatnění opravdu všude, i v bytovém designu. A právě skleněné dveře se stanou tím pravým šperkem vašeho domova.

Nejvyhledávanější a nejoblíbenější je jednoznačně bílá barva, ale dveře vám nastříkáme do jakéhokoliv RAL tónu.

100% přírodní materiál

Dokonalé napodobení přírodních materiálů

Křišťálově čisté a průzračné

Široká paleta barev

Postupem času zraje a mění částečně svoji barvu

Nabídka povrchů u výrobců se obměňuje

Riziko rozbití při neodborné manipulaci

Není možné použít na všechny naše modelové řady

VŠE O VYSOKÉM LESKU A MATU

VŠE O FÓLII

VŠE O KARTONU

Exkluzivní povrchová úprava osloví všechny milovníky luxusu. Ne nadarmo jí přezdíváme „glanz“.

Je určená pro málo namáhané prostory nebo jako „startovní“ dveře, než se rozhodnete pro trvalý klenot vašeho bytu.

Netradiční povrch pro dveře, ale o to rozmanitější. Dveře s kartonovým povrchem můžete „oblékat“ do jiného vzhledu s každým malováním pokojů či výměnou tapet.

Elegantní a luxusní materiál

Křišťálově čisté a průzračné

Variabilní pro následné úpravy v průběhu let

Omezené modelové řady v nabídce

Náchylné na poškození

Méně odolné

Detailnější informace o površích naleznete na stránce www.sapeli.cz/povrchy-a-materiály

MATERIÁLY

15


MODERNÍ Svěží a dynamický design v široké škále barev a dekorů korespondující se současnými trendy. Jednoduchost a minimalismus na straně jedné, netradiční dekory a exkluzivní exotické dřeviny na straně druhé. Moderní dveře SAPELI sluší každému interiéru, který jde s dobou.

MODERNÍ

17


AKORD Jemné pomyslné struny daly název této řadě interiérových dveří SAPELI. Ozdobné lišty lze vyfrézovat, zvolit kovolaminát či vysoký lesk.

18

Velké množství kombinací

Pouze v dýze nebo barvě

Ideální s gravírovaným sklem

MODERNÍ

Dveře: AKORD 11, dýha wenge, posuv Smart Soft


MODELY DVEŘÍ AKORD

10

11

15

16

40

45

90

OZDOBNÉ LIŠTY DÝHA

CPL

LIVRE

SAPDECOR

P

DÝHA

CPL

BARVA

LESK

P

DÝHA

CPL

HPL

LESK

H, R, M 1, 2, 3

P

DÝHA BARVA

P

L

R, H, M

P

DÝHA

L

H, R 3, 4

P

DÝHA

L

L

1, 2, 3, 4, 5 H, R, M, N

SAPDECOR

DÝHA

DÝHA

P

P

CPL

BARVA CPL

SAPDECOR

95

91

P

AKORD

NEJOBLÍBENĚJŠÍ MODEL

96

DÝHA

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

SAPDECOR SAPELIT

Konfigurátor všech modelů na www.sapeli.cz. L

1, H, N

DÝHA

P

P

DÝHA

CPL

BARVA

SAPDECOR

P P

DÝHA DÝHA BARVA BARVA

P

DÝHA

P

DÝHA

CPL SAPDECOR

L

L

L

L

2, 3, 4, 8 M, H, N

H, R M, N

1, R, N, H, M

2, 3, 4, 9, L

L

H, R, M 1, 2, 3

L

R, H, M

L

H, R 3, 4

L

1, 2, 3, 4, 5 H, R, M, N

CPL SAPELIT

SAPDECOR

CPL

LIVRE

SAPDECOR

P

DÝHA

CPL

BARVA

LESK

P

DÝHA

CPL

HPL

LESK

DÝHA

DÝHA

P

DÝHA

P

P

CPL

CPL

SAPDECOR

R, R, M H L L H, 1, 2, 3

LP

DÝHA

1, H, N BARVA

DÝHA

P

CPL

LIVRE DÝHA SAPDECOR

P

BARVA

P

CPL

P

DÝHA

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

SAPDECOR SAPELIT

DÝHA SAPDECOR DÝHA BARVA CPL SAPELIT BARVA CPL SAPDECOR LESK

P

HPL KARTON

Dveře: AKORD 15, dýha dub americký

SAPDECOR

L

L

R, H, H, M R, N 3, 4 H, R

LP

2, 3, 4, 8 DÝHA M, H, N

P

DÝHA

CPL

BARVA

LESK

P

DÝHA

CPL

BARVA

SAPELIT

MODERNÍ

19


ALEGRO® Kontrastní proužky v dýhovaném povrchu a hra se sezankami dýhy ve svislé a vodorovné orientaci, to jsou dveře ALEGRO. •

Dokonalé sladění s klikou Design M4

20

Pouze v dýze

MODERNÍ

Dveře: ALEGRO 40, dýha dub bělený (D10), posuv do pouzdra | Zárubeň: Normal, dýha dub bělený (D10)


1, 2, 3, 4, 5 H, R, M, N

L

MODELY DVEŘÍ ALEGRO

®

P

P

DÝHA SAPDECOR

P

CPL

1, H, N

CPL

DÝHA

P

LESK

BARVA

SAPDECOR

L

CPL

HPL

DÝHA

DÝHA

P

DÝHA

SAPDECOR

P

DÝHA

CPL

BARVA

SAPDECOR

P

DÝHA

CPL

BARVA

SAPELIT

CPL

NEJOBLÍBENĚJŠÍ MODEL

SAPELIT

ALEGRO®

H, R 3, 4

L

SAPDECOR

2, 3, 4, 8 M, H, N

L 10

15

L

L

L

45

40

20

50

H, R, M 1, 2, 3

P

R, H, M

P

H, R 3, 4

P

L

H, R M, N

L

1, R, N, H, M

DÝHA

3, 4, 9, L

DÝHA

L

SAPDECOR H, R,

L

CPL

LIVRE

SAPDECOR

P

DÝHA

CPL

BARVA

LESK

P

DÝHA

CPL

HPL

LESK

R, H

DÝHA

N

Konfigurátor všech modelů naH, www.sapeli.cz. DÝHA R, M L

1, 2, 3, 4, 5L H, R, M, N

L L

LL LL LL

H, R, H, M R, M 1, 2, 1, 32, 3

R, H, R, M H, M

H, R H, R 3, 43, 4

R, H, M

DÝHA

H, R 3, 4

P

2, 3, 4, 8 M, H, N

BARVA

P

CPL

H, R, M LSAPDECOR 3, 4 P DÝHA CPL

DÝHA BARVA CPL

DÝHA

L

H, R, M DÝHA P 1, 2,BARVA 3

1, 3, 4 LSAPDECOR H, R, M, N DÝHA P LSAPDECOR DÝHA P R, H, M

BARVA

L L

P

1, H, N

L L

1, 2, 3

3, 4

P

H, R M, N

1, 2, 3, 4, 5 H, R, M, NL

R, H, M, N

P

DÝHA

R LCPL H, 3, 4

SAPDECOR

RTG L

R,DÝHA N, LP P1,H,DÝHA BARVA M

BARVA

L 3,DÝHA 4, DÝHA LP P2, 9, L

L DÝHA

HDÝHA LP PR,SAPDECOR SAPDECOR

L

20

DÝHA

P

BARVA2,

L

15

10

P

DÝHA

LIVRE SAPDECOR

P

40

DÝHA

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

CPL SAPDECOR

P

DÝHA

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

SAPELIT

P

CPL

DÝHA

CPL

BARVA

LESK DÝHA

P

SAPDECOR

P

CPL

SAPELIT

DÝHA HPL

P

DÝHA

P

BARVA CPL

P

BARVA

P

DÝHA

CPL

LIVRE

SAPDECOR

DÝHA

CPL

BARVA

LESK DÝHA

P

DÝHA

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

CPL LESK DÝHA

L

P

H, R, M 1, 2, 3

P

SAPDECOR SAPELIT DÝHA SAPDECOR

L

P

R, H, M

DÝHA HPL

P

R, M DÝHA CPL L H, P BARVA DÝHA 3, 4, 8 DÝHA 1, 2, 3, 4, 5DÝHA HPLHPL 3SAPDECOR P 1, 2,SAPDECOR DÝHA BARVA SAPDECOR LDÝHA2, DÝHA CPLCPL L DÝHAKARTON H, P L SAPELIT CPL H, R,P M,P NBARVA P P LIVRE M,SAPDECOR BARVA SAPELIT KARTON P BARVA LIVRE SAPDECOR CPL H, R P CPLCPL LESK SAPDECOR CPL LESKL 3, 4 SAPDECOR P R, H, M L DÝHA CPL 2, 3, 4, 8 P BARVA SAPELIT P DÝHA M, H, N DÝHA CPL 1, 2, 3, 4 DÝHA CPL L 1, H, N LDÝHAH,LESK P P BARVA DÝHA P BARVA M, N BARVA R,LESK 1, 2, 3, 4, 5 P LCPL H, R, M, N H, R SAPDECOR L 3, 4 P H, R DÝHA P SAPDECOR M, N DÝHA DÝHA CPL 2, 3, 4, 8 DÝHA CPL L P P P HPL BARVA M, H, N HPL LESK LESK 1, H, N 1, 2, 3, 4, 5L L H, R, M, N DÝHA 1, R, N, P 1, H, N

50

45

DÝHA

P

BARVA

DÝHA

CPL

LIVRE

SAPDECOR

DÝHA

CPL

BARVA

LESK

P

DÝHA

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

CPL LESK DÝHA

P

DÝHA

LIVRE SAPDECOR

P

CPL

SAPDECOR

P

DÝHA

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

SAPELIT DÝHA DÝHA SAPDECOR BARVA CPL

P

SAPDECOR DÝHA CPL

P

DÝHA

HPL SAPDECOR CPL

P

CPL

DÝHA

CPL

HPL

LESK

LESK DÝHA

P

CPL

LESK

BARVA CPL

Dveře: ALEGRO 15, dýha ořech sukatý

SAPDECOR SAPELIT

SAPELIT DÝHA

P

CPL

DÝHA BARVA

P

DÝHA

BARVA SAPDECOR SAPELIT

CPL SAPDECOR

MODERNÍ

21


HARMONIE Exkluzivní designérský kousek, který dodá vašemu interiéru glanc a eleganci. •

Rámová konstrukce

Plné i prosklené výplně

Nejlépe vypadá v provedení dýha

22

MODERNÍ

Dveře: HARMONIE 40, CPL bílá hladká | Zárubeň: Mini Obtus, CPL bílá hladká


10

40

80

81

82

83

90

91

92

HARMONIE

NEJOBLÍBENĚJŠÍ MODEL

MODELY DVEŘÍ HARMONIE

93

Konfigurátor všech modelů na www.sapeli.cz.

DÝHA

CPL

LIVRE

SAPDECOR

P

DÝHA

CPL

BARVA

LESK

P

DÝHA

CPL

HPL

LESK

H, R, M 1, 2, 3

P

DÝHA BARVA

P

L

R, H, M

P

DÝHA

L

H, R 3, 4

P

DÝHA

L

L

1, 2, 3, 4, 5 H, R, M, N

SAPDECOR

DÝHA

P

CPL

DÝHA

P

CPL

SAPDECOR

L

1, H, N

DÝHA

P

BARVA

L

L

H, R

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

SAPELIT

DÝHA

CPL

BARVA

SAPDECOR

P

DÝHA

CPL

BARVA

SAPELIT

SAPDECOR

2, 3, 4, 8 M, H, N

DÝHA

SAPDECOR

P

CPL

P

Dveře: HARMONIE 40, dýha dub bílý olej

MODERNÍ

23


LOTOS® Modely LOTOS jsou důkazem elegance a vznešenosti. Jejich znakem jsou ladné kovové proužky ve stříbrném či černém provedení. •

Plně vyniknou v bezfalcovém provedení

Ideální doplnit hliníkovou hranou či hranou v černém provedení

24

MODERNÍ

Dveře: LOTOS 12 a 52, CPL dub zimní struktur vodorovně | Zárubeň: Normal, posuv Smart Soft


H, R, M 1, 2, 3

P

DÝHA BARVA

P

P

DÝHA

P

DÝHA

CPL

LIVRE

SAPDECOR

DÝHA

CPL

BARVA

LESK

P

DÝHA

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

NEJOBLÍBENĚJŠÍ MODEL

MODELY DVEŘÍ LOTOS® L

R, H, M

H, R, M 1, 2, 3

L L

10

12

13L

L

H, R 3, 4

1, 2, 3, 4, 5 14 16 R, MH, R H, R, M, N L H, 1,L2, 3 3, 4

SAPDECOR

18 DÝHA

48 48

52 52

49 49

5533

L L

H, R, M, PN

L L 84

91

92

93

94

L L

54 54 2, 3, L 4, 8H, R M, H, N 3, 4 H, R, M L 1, 2, 3

CELOSKLENĚNÉ DVEŘE L L

P

DÝHA

BARVA

H, R 1, 2, 3, 4, 5 M, L N H, R, M,2,N3, 4, 8 R, H, M L P DÝHA M, H, P N 1, R, N, 1, H, N H, R R H, L M L M, N 3, 4

P

2, 3, 4, 2, 3, 4, 8 1, 2, 5 9, LL 3, 4,M, H, N1, R, N, H, R, M, NL H, M

P

044

040 040 040 046

040 041 041 041 048

041 043 043 043 049

R R, H L H, M, N 1, H,044 N L 046 046 046 058

P

1, R, N,

P

P SAPDECOR DÝHA P P CPL DÝHA

H, R, M 1, 2, 3

L

L

L

L RTG

H, R, M 1, 2, 3

R, H, M

H, R 3, 4

L L

M, H, N

L

2, 3, 4, H, R H, L R, R M L 3, 4R, N 9, L 3, M,4N L H, 3, 4 1, R, R,LH L4N,DÝHA 1,P 3, H, M BARVA H, R, M, NL

L L

L

L

1, 2, 3, 4, 5 H, R, M, NP H, R, M 3, 4

CPL

P

SAPDECOR

HPL

LESK

PP

BARVA

P

L DÝHA H,LR, M2, 3, 4, 8 P L SAPDECOR R,PH M, H, N 3, 4 L

R, H, M, N

L

P

DÝHA

H, R, M 1, 2, 3

P

DÝHA LESK

P LCPL

H, R M, N

P

CPL

HPL

LESK

L

DÝHA

058 059 059 059 069 LIVRE SAPDECOR DÝHA DÝHA CPL SAPDECOR

P BARVA SAPELIT P

DÝHA CPL

DÝHA SAPDECOR HPL

P

P

84 84 DÝHA

91 91

92 92

SAPDECOR

HPL

SAPELIT

93 93

94 94

54

56

082 090 090 090

090 092 092 092

58

59

81

82

83

84

91

92

KARTON

LESK

P

DÝHA

CPL

LIVRE

SAPDECOR

P

CPL

DÝHA

CPL

BARVA

LESK

059 066 066 066 080 066 067 067 067 082 SAPDECOR

P

CPL

CPL

HPL

LESK

P

CPL

DÝHA BARVA CPL

P

DÝHA

LIVRE SAPDECOR

P

DÝHA

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

P

P

BARVA

P P

HPL

SAPELIT 068 069 069 069 092

KARTON 069 080 080 080 184

LESK

CPL SAPDECOR

P

080 082 082 082 187

DÝHA

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

092 184 184 184

184 187 187 187

187

P

DÝHA

CPL LESK

P

P PP

1, 2, 3, 4, 5 H, R, M, N

SAPDECOR

SAPELIT

LESK DÝHA

DÝHA BARVA 067 068 068 068 090 CPL

DÝHA

LESK DÝHA BARVA

P

BARVA DÝHA CPL HPL DÝHADÝHA DÝHA SAPDECOR BARVA SAPDECOR SAPDECOR KARTON CPL BARVA BARVASAPELIT SAPELIT CPLCPL LESK SAPDECOR DÝHA DÝHA HPL DÝHA CPL SAPDECOR BARVA SAPELIT DÝHA CPL

SAPDECOR

DÝHA

1, R, N,

CPL

R, H, M

2, 3, 4, 8 M, H, NCPL DÝHA BARVA

DÝHA

BARVA

R P L 3, 4 SAPDECOR

LESK

53

SAPELIT

053 058 058 058 068

1, H, N LIVRE

DÝHA DÝHA CPL BARVA BARVA SAPELIT SAPDECOR

BARVA

CPL DÝHA SAPDECOR CPL H,

CPL

52

KARTON

P

DÝHA

SAPDECOR

L

SAPDECOR 49 HPL 48

SAPDECOR BARVA DÝHA CPL CPL SAPELIT CPL BARVA SAPELIT LESK

P

DÝHA

LESK

SAPELIT

P

CPL BARVA

L

KARTON

CPL

BARVA

BARVA SAPDECOR CPL

DÝHA

1, 2, 3, 4, 5 H, R, M, N

DÝHA

83 83 CPL

DÝHA

P

HPL

SAPELIT

DÝHA

BARVA

P049 053 053 053 067 P BARVA

SAPDECOR

BARVA

SAPELIT

P

DÝHA

46 DÝHA

P

DÝHA

SAPDECOR

P

CPL

P

H, R, N L 4,DÝHA 2,P3, L 1, H, N P R, H, M, 3, 4 9, L N L 1,H,3,R,4M, N

2, 3, 4, 8 M, H, L

BARVA SAPDECOR

H, R LSAPDECOR 3, 4

L

L L

LIVRE

P

LESK

CPL

P

P

P

HPL

DÝHA

CPL

R, H

LESK

82 CPL 82 DÝHA SAPELIT CPL DÝHA CPL HPL LESK

R, H, M

048 049 049 049 066 DÝHA

CPL

BARVA

P

DÝHA

CPL

DÝHA

P

SAPDECOR

SAPDECOR

SAPDECOR

BARVA DÝHA

DÝHA CPL

CPL

LIVRE

CPL DÝHA CPL DÝHA SAPDECOR BARVA LESK BARVA

P

BARVA

CPL

P

DÝHA

DÝHA

P

DÝHA

CPL SAPDECOR SAPDECOR

L

P

P

DÝHA

DÝHA

43 44 SAPDECOR DÝHA CPL SAPELIT CPL LIVRE DÝHA SAPDECOR

P

H, L R, N L modelů Konfigurátor všech R, www.sapeli.cz. H, M 2, 4 3, 4, 8H,LMna 3, DÝHA

L

P

42

P

DÝHA

DÝHA

DÝHA

L H, 3, R,4, M 2, 046 048 048 059 1,048 2, 9, L 3

LESK

DÝHA

SAPDECOR

L L053 043 044 044 044

CPL

HPL

SAPDECOR 59 59 81 81 DÝHA

58 58

P

DÝHA

DÝHA

19

P CPL

56 56

1, H, N

P

CPL

SAPDECOR

46 46

P

BARVA BARVA DÝHA CPL SAPDECOR SAPDECOR

P

P

1, H, L N R, H, M1, 2, 3, 4, 5DÝHA

L

P

BARVA

DÝHA

P R, H, M

L

DÝHA

P

LOTOS®

L

DÝHA BARVA

1, H, N

P

SAPDECOR DÝHA CPL

DÝHA

P

BARVA CPL

SAPDECOR CPL

CPL LESK

SAPDECOR

CPL

P

Dveře: LOTOS 13, vysoký lesk cappuccino

SAPELIT

SAPELIT DÝHA

P

P

DÝHA

CPL

BARVA

SAPDECOR

MODERNÍ

25


NOTE® Frézované linky ve vodorovném nebo svislém směru, a to jak v samotných dveřích, tak v jejich prosklených částech. Ladný prvek, který dveře krásně ozdobí. •

Ideální pro milovníky jemných linií

Krásně vyniká

Pouze v dýze a barvě

v celoskleněných dveřích

26

MODERNÍ

Dveře: NOTE 54, dýha dub stříbrný (DDS) | Zárubeň: Obtus, dýha dub stříbrný (DDS)


H, R, M 1, 2, 3

P

DÝHA BARVA

P

P

DÝHA

P

DÝHA

CPL

LIVRE

SAPDECOR

DÝHA

CPL

BARVA

LESK

P

DÝHA

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

NEJOBLÍBENĚJŠÍ MODEL

MODELY DVEŘÍ NOTE® L

R, H, M

L L

12

13

L 14

L

H, R 3, 4 L

H, R, M 1, 2, 3

H, R, M P 1, 2, 3 R, H, M

L

BARVA SAPDECOR

L H, R 1, H, N 3, 4 L

3, 4

P

42 DÝHA

P

P

DÝHA

CPL

SAPDECOR

52

53

54

58

59

L L

935 1, 2, 3, 4, 2, 3, 4, 8 L 83 H, R, M, N M, H, N H, R, M L 1, H, N P 1, 2, 3

L L 040 041 043 049

041 043 044 053

043 044 046 058

044 046 048 059

046 048 049 066

L L

1, R, N, 2, 3, 4, 8 R H, L M M, H, NH, R L M, N 3, 4 048 049 053 067 049 053 058 068 R 2, 3, L 4, H, M, N 1, 2, 9, L 3, 4, 5 H, R, M, NL

1, R, N, H, M

SAPDECOR 053 058 059 069

L DÝHA

058 059 066 080

H, R, M 1, 2, 3

L 1,H,R,MN, R, H H, 3, R,4, M 1, H, N L L 2, 1, 2, 9, L 3

P

L L

L

L L

L L

RTG

L L

2, 3, 4, H, L R, N R, H, M 2, 4 3, 4, 89,LL 3, R, H M, H, N L

H, L R, R M 3, M,4N

R,LH

L

H, R 3, 4R, N H,

L

L

R, H, M L2, 3,L 4,H, LR, M1, H, N 1, 2, 3,34

L

L

CPL SAPELIT

P

BARVA CPL

HPL

LESK

L P

1, 3, 4 H, R, M, N

R, H, M 2, 3, 4, 8 1,L3, 4 R, L H M, H, N 2, 3, 4, 8H, R, M, N R, H, M, M, H, L L N H, R

L P

P

BARVA

P

BARVA

P

DÝHA

P

DÝHA

L

P

LIVRE SAPDECOR

P BARVA SAPELIT

BARVA

P DÝHA CPL

DÝHA SAPDECOR HPL

P

R, H, M

1, H, N

P DÝHA

DÝHA

P LCPL H, R 3, 4 SAPDECOR 2, 3, 4, 8 M, H, N DÝHA

P

BARVA

DÝHA

H, R M, N

SAPDECOR

P LCPL

P

DÝHA

P

CPL

BARVA SAPDECOR CPL

P

DÝHA LIVRE

1, 2, 3, 4, 5 H, R, M, N

P

DÝHA

DÝHA

DÝHA DÝHA CPL SAPDECOR

P

P

53

58

59

83

082 090 092

090 092 184

092 184 187

54

93

SAPDECOR

HPL

SAPELIT

KARTON

LESK

P

068 069 080 184

069 080 082 187

DÝHA

CPL

LIVRE

SAPDECOR

DÝHA

CPL

BARVA

LESK

080 082 090

P

DÝHA

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

184 187

187

SAPELIT

DÝHA CPL

P

1, R, N,

BARVA SAPDECOR

CPL

SAPDECOR

067 068 069 092

DÝHA

DÝHA

L L

066 067 068 090

P

DÝHA

LESK

P

059 066 067 082

H, R, M 1, 2, 3

KARTON

CPL

CPL

DÝHA

L

3, 4

BARVA SAPDECOR CPL

DÝHA

1, 2, 3, 4, 5 H, R, M, N

HPL

SAPELIT

BARVA SAPDECOR DÝHA CPL CPL BARVA SAPELIT LESK

BARVA

BARVA

DÝHA

P

P

DÝHA

DÝHA

P

L L N, H,LR, N 1, 2, 3, 4, 5 1, R, 1, 3, 4 3, 4 H, R, M, N H, M H, R, M H, R, M, NL 3, 4 R, 9, LH, M, N

SAPDECOR BARVA

H, R LSAPDECOR 3, 4

SAPDECOR

BARVA

SAPELIT

DÝHA

CPL

LESK

SAPDECOR

P

P

KARTON

CPL

LESK

LIVRE

R, H, M

DÝHA

HPL

DÝHA CPL SAPDECOR BARVA SAPELIT SAPELIT CPL DÝHA CPL CPL

P

DÝHA

CPL

HPL

SAPELIT

DÝHA

52

49

BARVA DÝHA

P

DÝHA

SAPDECOR

BARVA

CPL

CPL

P P

P

DÝHA

LESK

P

SAPDECOR

SAPDECOR

BARVA

CPL DÝHA SAPDECOR HPL LESK BARVA

SAPDECOR DÝHA

CPL

P

CPL DÝHA

P

BARVA

CPL

P Konfigurátor všech modelů na www.sapeli.cz. SAPDECOR L L

DÝHA

DÝHA

SAPDECOR

SAPDECOR DÝHA CPL

P

SAPDECOR

CPL

BARVA

H, R 1, H, N M, L N 3, 4, 8 R, H, M DÝHA L 2, P M, H, P N

CPL

P

CPL

LIVRE

DÝHA 48 CPL SAPDECOR BARVA LESK SAPELITDÝHA

P

BARVA

DÝHA

DÝHA

CPL

P

44

P

P DÝHA SAPDECOR P P CPL DÝHA

P

DÝHA

CELOSKLENĚNÉ DVEŘE L L

P

LIVRE LESK

DÝHA

SAPDECOR DÝHA

SAPDECOR

DÝHA CPL

HPL

DÝHA

43

P

DÝHA

P

P

DÝHA

1, 2, 3, 4, 5DÝHA P H, R, M, P N CPL

P

BARVA

DÝHA

P

DÝHA

L

1, 2, 3, 4, 5 18 R, H, M 19 H, L R, M, N H, R

DÝHA

P

NOTE®

L

DÝHA

P

P

CPL

SAPDECOR

P

CPL

P

DÝHA

CPL

HPL

LESK

LESK DÝHA BARVA

DÝHA

P CPL

BARVA CPL

P

P

DÝHA

BARVA SAPDECOR

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

DÝHA

CPL SAPDECOR

CPL

DÝHA

CPL

BARVA

LESK BARVA

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

LESK

SAPELIT DÝHA

DÝHA SAPDECOR

P

P

DÝHA

CPL

P

P

SAPELIT DÝHA

P

DÝHA

SAPDECOR

HPL LESK CPL HPL BARVA DÝHA SAPELITSAPDECOR CPL DÝHA CPL BARVA SAPELIT KARTON SAPDECOR BARVA SAPDECOR CPL LESK DÝHA SAPDECOR DÝHA BARVA SAPELIT CPL CPL SAPDECOR CPL DÝHA CPL

1, H, N

P

SAPELIT

P

DÝHA

DÝHA

LIVRE SAPDECOR

LESK

P

BARVA

P

CPL

P

DÝHA

CPL

BARVA

SAPDECOR

Dveře: NOTE 14, dýha olše

MODERNÍ

27


REDE® Geometrické linie, jednoduché linky, drážka ve tvaru písmene V - to jsou dveře REDE. •

Pouze v dýze nebo barvě

Ideální v kombinaci s celoskleněnými dveřmi se stejným vzorováním linek

28

MODERNÍ

Dveře REDE 12, barva bílá hladká, posuv Minima


H, R, M 1, 2, 3

P

DÝHA BARVA

P

P

DÝHA

P

DÝHA

CPL

LIVRE

SAPDECOR

DÝHA

CPL

BARVA

LESK

P

DÝHA

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

MODELY DVEŘÍ REDE® L

L L

10

11

12 L

L

NEJOBLÍBENĚJŠÍ MODEL

R, H, M

H, R 3, 4L

H, R, M 1, 2, 3

H, R, M P 1,L2, 3 R, H, M

1, 2, 3, 4, 5 13 R, H, M 40 L M, H, R, N H, R

L

R L N H, 1, H, 3, 4

L

3, 4

P

DÝHA

BARVA SAPDECOR

41 DÝHA

P

CPL

P

P

DÝHA

SAPDECOR

1, 2, 3, 4, 5DÝHA P H, R, M, P N CPL

62

63

65

66

L L

5 2, 3, L4,678 1,H,2,R,3,M,4,N68 M, H, N H, R, M L 1, H, N P 1, 2, 3

L L 058 058

059 059

066 066

067 067

068 068

L L

BARVA

H, R 1, H, N M, L N 2, 3, 4, 8 R, H, M L DÝHA P M, H, P N 1, R, N, 2, 3, 4, 8 L M, H, NH, R R H, M L M, N 3, 4 069 069 080 080

P

42

L

L L

L L

L 1,H,R,MN, R, H H, 3, R,4, M 2, 1, H, N L 1, 2, 9, L 3

RTG

L L

H, R, L N 2, 3, 4, 2, 4 3, 4, 8 9,LL R, H, M 3, R, H M, H, N L

L DÝHA

H, R, M 1, 2, 3

H, R 3, 4R, N H,

L

L

CPL SAPELIT

P

HPL 092 092

LESK184 184

P

DÝHA

P

P

DÝHA

BARVA

L

L

1, 2, 3, 4, 5 H, R, M, N

P

L P L P

SAPDECOR

L

DÝHA DÝHA CPL SAPDECOR

P

SAPELITBARVA

P DÝHA CPL

DÝHA SAPDECOR HPL

P

R, H, M

P DÝHA

DÝHA

P LCPL H, R 3, 4 SAPDECOR 2, 3, 4, 8 M, H, N DÝHA DÝHA

H, R M, N

SAPDECOR

P LCPL

P

P

BARVA

DÝHA

P

CPL

BARVA SAPDECOR CPL

P

65

66

SAPDECOR

HPL

SAPELIT

67

68

KARTON

LESK

P

DÝHA

CPL

LIVRE

SAPDECOR

DÝHA

CPL

BARVA

LESK

P

DÝHA

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

P

CPL

SAPDECOR

P

CPL

P

DÝHA

CPL

HPL

LESK

LESK DÝHA BARVA

DÝHA

P CPL

BARVA CPL

P

P

BARVA SAPDECOR

HPL

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

DÝHA

CPL SAPDECOR

CPL

DÝHA

CPL

BARVA

LESK

P

DÝHA

DÝHA SAPDECOR

P

1, H, N

SAPELIT DÝHA

P

KARTON

CPL

LESK

P

P

P

P

HPL

SAPELIT

CPL

LESK BARVA

P

SAPDECOR

BARVA

SAPELIT DÝHA

BARVA

LIVRE

DÝHA

SAPDECOR

DÝHA

DÝHA

P

SAPELIT

P DÝHA

SAPDECOR

BARVA

LIVRE SAPDECOR

LESK DÝHA

DÝHA

HPL LESK CPL HPL BARVA DÝHA SAPELITSAPDECOR CPL DÝHA CPL BARVA SAPELIT KARTON SAPDECOR BARVA SAPDECOR CPL LESK DÝHA SAPDECOR DÝHA BARVA SAPELIT CPL CPL SAPDECOR CPL DÝHA CPL

1, 2, 3, 4, 5 H, R, M, N

P

DÝHA

L L

P

DÝHA

DÝHA

P LIVRE SAPDECOR

BARVA

H, R, M 1, 2, 3

63

SAPELIT

DÝHA CPL

P

1, H, N

1, R, N,

BARVA SAPDECOR

BARVA

H, R LSAPDECOR 3, 4

1, 3, 4 H, R, M, N

R, H, M 2, 3, 4, 8 R, H L 1,H,L3,R,4M,M,NH, N 2, 3, 4, 8 R, H, M, M, H, L L N H, R

P

LESK

187 187

DÝHA

P

KARTON

CPL

P

CPL

DÝHA

HPL

SAPELIT

CPL

DÝHA

DÝHA

DÝHA

P

BARVA CPL

BARVA

SAPDECOR

BARVA

62

BARVA SAPDECOR CPL

DÝHA

P

DÝHA

BARVA DÝHA SAPDECOR CPL CPL BARVA SAPELIT LESK

BARVA

P

LESK

SAPELIT

P

DÝHA

KARTON

CPL

SAPDECOR

DÝHA

CPL

3, 4

R, H,M L2, 3,L4,H, LR, M1, H, N 1, 2,3,34 R, H, M,

L

DÝHA

HPL

SAPELIT

LESK

BARVA SAPDECOR

R, H, M

DÝHA

61

LIVRE

P

SAPDECOR

BARVA

CPL

DÝHA CPL SAPDECOR BARVA SAPELIT SAPELITCPL DÝHA CPL CPL

P

DÝHA

LESK

BARVA DÝHA

P

090 090

BARVA CPL

SAPDECOR DÝHA

SAPDECOR

082 082 SAPDECOR

L LN, H,LR, N1, 2, 3, 4, 5 1, R, 1, 3, 4 3, 4 H, R, M, N H, M H, R, M H, R, M, NL 3, 4

9, L N

P

CPL

CPL

HPL

CPL DÝHA CPL DÝHA SAPDECOR HPL LESK

P

BARVA

SAPDECOR

DÝHA

P

2, 3, L4, H, RN 1, 2, 5 1, R, N, 9, L 3, 4,M, H, R, M, NL H, M

L M R,LH H, R, R 3, M,4N L

DÝHA

DÝHA

BARVA

P P

SAPDECOR DÝHA CPL

P

SAPDECOR

P DÝHA SAPDECORP P CPL

SAPDECOR

BARVA LESK SAPELIT DÝHA

CPL

CPL

CPL

LIVRE

DÝHA 60 CPL SAPDECOR

P

BARVA

P

DÝHA

CPL

P

P

P

L L

LESK LIVRE

P

43

P

DÝHA

P CPL Konfigurátor všech modelů na www.sapeli.cz. SAPDECOR L L

CPL DÝHA

HPL

DÝHA

SAPDECOR DÝHA

P

DÝHA

DÝHA

DÝHA

DÝHA

P

DÝHA

CELOSKLENĚNÉ DVEŘE L L

P

P

BARVA

DÝHA

SAPDECOR

61

DÝHA

P

REDE®

L

CPL

P

DÝHA

CPL

BARVA

SAPDECOR

Dveře: REDE 11, dýha bříza

MODERNÍ

29


TENGA® Pro moderní zákazníky, kteří milují dýhu a dokážou ocenit její proměnlivost. Tenga v sobě spojují různě orientované pláty dýhy, které rozehrávají hru světla a odlesků. •

Pro milovníky dýhy

Možnost kombinace dvou různých dýh

30

MODERNÍ

Dveře: TENGA 28, dýha teak bílý svisle, dýha dub stříbrný vodorovně | Zárubeň: Obtus, dýha teak bílý


1, 2, 3, 4, 5 H, R, M, N

L

MODELY DVEŘÍ TENGA

®

P

P

DÝHA SAPDECOR

P

CPL

1, H, N

SAPDECOR

P

DÝHA

CPL

BARVA

SAPDECOR

P

DÝHA

CPL

CPL

NEJOBLÍBENĚJŠÍ MODEL

SAPELIT

CPL

DÝHA

P

LESK

BARVA

SAPDECOR

L

CPL

HPL

DÝHA

DÝHA

P

DÝHA

TENGA®

H, R 3, 4

L

SAPDECOR

2, 3, 4, 8 M, H, N

L 10

42

43

12

45

46

13

15

50

L

H, R, M 1, 2, 3

P

R, H, M

P

L

L

L

H, R M, N

L

1, R, N, H, M 55

48

53

H, R 3, 4

3, 4, 9, L

DÝHA

SAPDECOR H, R,

L

N

L

L L

SAPDECOR

P

DÝHA

CPL

BARVA

LESK

P

DÝHA

CPL

HPL

LESK

L

LL

H, R, M R, H, M 1, 2, 3

H, M R L L R, H, 3, 4

H, R

P

BARVA

L

H, R, M DÝHA P 1, 2,BARVA 3

1, 3, 4 LSAPDECOR H, R, M, N DÝHA P LSAPDECOR DÝHA P R, H, M

1, 2, 3, 4, 5 H, R, M, NL

R, H, M, N

DÝHA

P LCPL

LIVRE SAPDECOR

N, L P1,H,R,MDÝHA BARVA

P L

LP P9, L

L DÝHA LP PR, HDÝHA SAPDECOR

P

CPL

L

45

46

P

DÝHA

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

CPL

P

SAPDECOR

CPL

BARVA

LESK DÝHA

P

DÝHA

P

HPL

CPL

P

SAPELIT

DÝHA

P

H, R 3, 4

BARVA CPL

P

P

DÝHA

1, H, P N

DÝHA

CPL

48

50

55

53

58

62

63

67

68

68

DÝHA

SAPDECOR

BARVA CPL

L

DÝHA CPL L P PBARVA LESK HPL LESK

1, R, N,

43

DÝHA

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

P

BARVA

DÝHA

CPL

LIVRE

SAPDECOR

DÝHA

CPL

BARVA

LESK DÝHA

L

P

H, R, M 1, 2, 3

P

SAPDECOR SAPELIT DÝHA

P

SAPDECOR

L

R, H, M

2, 3, 4, 8 M, H, N

L

P

SAPDECOR HPL BARVA SAPELIT SAPELIT KARTON DÝHA LESK 1, 2, 3, 4, CPL

H, R 3, 4

P

DÝHA

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

CPL LESK DÝHA

DÝHA HPL

P

P

BARVA

LESK DÝHA

P L

5 H, R, M, N

SAPDECOR

1, 2, 3, 4, 5L H, R, M, N

P

P

DÝHA

P

DÝHA

DÝHA BARVA

P

SAPDECOR DÝHA

P

BARVA

1, H, N DÝHA CPL

P

DÝHA

CPL

LIVRE

SAPDECOR

DÝHA

CPL

BARVA

LESK

P

DÝHA

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

CPL

DÝHA DÝHA R, M DÝHA CPL L H, P LIVRE P BARVA 3, 4, 8 DÝHA 1, 2, 3, 4, 5 DÝHA 3SAPDECOR HPL P 1, 2,BARVA DÝHA SAPDECOR LDÝHA2, SAPDECOR L DÝHA M, H,CPL L CPL H, R, M, N BARVA P SAPELIT KARTON P BARVA SAPELIT P CPL H, R LIVRE SAPDECOR P SAPDECOR CPL CPL LESKL DÝHA 3, 4 SAPDECOR DÝHA P SAPDECOR M L R, H, DÝHA CPL

2, 3, 4, 8 CPL M, H, N DÝHA 2, 3, 4 CPL L LDÝHA1,H,SAPDECOR P PLIVRE M, N BARVA R,LESK H, R M, N

SAPELIT

42

SAPELIT

SAPDECOR

1, H, N

DÝHA

P

DÝHA

BARVA

H, R M, N

DÝHA 2, 3,DÝHA 4, BARVA

DÝHA CPL

CPL

2, 3, 4, 8 M, H, N

RTG L

H, R, M 1, 2, 3

P

DÝHA

L L

R, H, M

H, R 3, 4

BARVA

CPL

H, R, M LSAPDECOR 3, 4 P

1, H, N

L L

DÝHA

P

67

3, 4

P

1, 2, 3

63

LIVRE

Konfigurátor všech modelů naH, www.sapeli.cz. DÝHA R, M 1, 2, 3, 4, 5L H, R, M, N

41

CPL

R, H

DÝHA

P

40

DÝHA

P

BARVA2,

L

62

58

DÝHA

L

35

28

25

16

BARVA

BARVA

P

CPL

SAPDECOR

P

CPL

P

DÝHA

CPL

HPL

LESK

DÝHA

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

LESK

CPL SAPDECOR DÝHA DÝHA CPL

P HPL SAPDECOR CPL

DÝHA

P

CPL

LESK

BARVA CPL

Dveře: Tenga 48, dýha ořech americký

SAPDECOR SAPELIT

SAPELIT DÝHA

DÝHA

CPL

BARVA

P

P

DÝHA

BARVA SAPDECOR SAPELIT

CPL SAPDECOR

MODERNÍ

31


UNIVERZÁLNÍ Vysoká kvalita, profesionální zpracování, jednoduchý a čistý vzhled. To jsou univerzální dveře SAPELI. Z mnoha kolekcí v moderních barvách, provedeních a dekorech si vyberete dveře do každé místnosti přesně na míru vašemu interiéru i vašim představám.

UNIVERZÁLNÍ

33


DAMIER® Podobně jako modely Tenga i dveře Damier dají naplno vyniknout kouzlu a kráse přírodní dýhy a pohrají si s její orientací a díky rozdílným dekorům vytvoří krásné intarzie. •

Pouze v dýze

Vhodné ke kombinaci s modely Elegant či Tenga

34

UNIVERZÁLNÍ

Dveře: DAMIER 10, dýha bříza + dýha mahagon | Zárubeň: Obtus, dýha bříza, posuv do pouzdra


L

H, R, M 1, 2, 3

P

L

R, H, M

L L

10

11

15 L

L

L L L L L L

H, R 3, 4

L

1, 2, 3, 4, 5 16 H, R, M, N

L

1, H, N

2, 3, 4, 8 M, H, N H, R, M 1, 2, 3 H, R M, N R, H, M

1, R, N, R H, M 3, 4

L

L

L

L

P

H, R, M 1, 2, 3

P R, H, M

P

BARVA

1, 2, 3, 4, 5 H, R, M, N

L

P

1, H, N

P8 2, 3, 4, M, H, N

61 DÝHA

H, R LSAPDECOR M, N

P

1, 2, 3, 4, 5DÝHA H, R, M, P N CPL 1, R, N, LSAPDECOR H, M P

1, H, N

P

DÝHA BARVA2,

L

2, 3, 4, 8 DÝHA M, H, P N

L

H, R M, N

P

3, 4, 9, L P

P

DÝHA

P

DÝHA

L L L L

L

L 1, 2, 9, L 3, 4, 5 H, R, M, NL R, H 1, H, N

H, R, N 2, 4 3, 4, 8 3, M, H, N

H, R, R M 3, M,4N

L L L L

L L

RTG

L L

P

R, H, M 2, 3, 4, 9, L H, R 3, 4

P

R, H

BARVA

P P DÝHA

P

DÝHA HPL

65

BARVA CPL

CPL

P

BARVA

CPL

LIVRE

DÝHA SAPDECOR BARVA

P

DÝHA

CPL

BARVA

LESK

P

SAPELIT

HPL KARTON

LESK SAPDECOR

NEJOBLÍBENĚJŠÍ MODEL

SAPELIT

P

CPL

DÝHA

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL SAPDECOR

DÝHA

CPL

BARVA

SAPELIT

LESK

66 SAPDECOR SAPELITDÝHA

P

HPL

CPL DÝHA SAPDECOR BARVA

P

CPL

CPL LESK

SAPDECOR SAPELIT

CPL

BARVA DÝHA

SAPELIT CPL DÝHA

LIVRE

SAPDECOR BARVA

P

DÝHA

CPL

P

BARVA SAPDECOR CPL

P

DÝHA

CPL

DÝHA

CPL

BARVA

LESK

BARVA

SAPELIT

P

DÝHA

CPL

HPL

LESK DÝHA

CPL

BARVA

DÝHA BARVA CPL

P

P

LIVRE SAPDECOR

SAPDECOR

HPL

SAPELIT

KARTON

LESK

L

H, R, M DÝHA P 1, 2,BARVA 3

SAPDECOR

P

DÝHA

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

SAPELIT

P

DÝHA

BARVA

R, H, M, N

BARVA

DÝHA

BARVA

1, 3, 4 LSAPDECOR H, R, M, N DÝHA P LSAPDECOR DÝHA P R, H, M

H, R, N 3, 4

P

LESK SAPDECOR

CPL

CPL CPL SAPDECOR LESK

CPL

HPL DÝHA

SAPDECOR

P

DÝHA

P

DÝHA

CPL

CPL

H, R, M LSAPDECOR 3, 4 P

L

P

3, 4

DÝHA

L

LESK

DÝHA

CPL DÝHA

SAPDECOR CPL

DÝHA

SAPDECOR DÝHA

N

P

1, 2, 3, 4, 5 H, R, M, NL

CPL

DÝHA

CPL

BARVA

LESK DÝHA

P

SAPDECOR

P

CPL

SAPELIT

DÝHA HPL

P

DÝHA

DÝHA

P

R LCPL H, 3, 4

BARVA CPL

P

SAPDECOR

BARVA

P

DÝHA

CPL

LIVRE

SAPDECOR

DÝHA

CPL

BARVA

LESK DÝHA

P

DÝHA

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

CPL LESK DÝHA

L

P

H, R, M 1, 2, 3

P

SAPDECOR SAPELIT DÝHA SAPDECOR

L

R, H, M

P

DÝHA HPL

BARVA

P

DÝHA

CPL

LIVRE

SAPDECOR

1, H, N

L

H, R, M DÝHA P 1, 2, 3

CPL

P

DÝHA

CPL

P

DÝHA

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

CPL LESK

P BARVA DÝHA CPL DÝHA PHPLLIVRE SAPDECOR P DÝHA BARVA SAPDECOR 2, 3, 4, 8 DÝHA 1, 2, 3, 4, 5 DÝHA DÝHA SAPDECOR HPL BARVA SAPDECOR L M, DÝHA DÝHA R, N, H, R, M SAPDECOR DÝHA CPLCPL DÝHA DÝHA R, M H, L LCPL H, R, KARTON L1,1,H,3, BARVA PM,PNLIVRE P P BARVA P P BARVA BARVA SAPELIT KARTON P P SAPELIT LM41, 2,H, SAPELIT LIVRE SAPDECOR SAPDECOR CPL H, R BARVA SAPDECOR 1, 32, 3 H, R, M P CPLCPL LESK H, R, M, N CPL L LESK L 3, 4 DÝHA DÝHA 3, 4 SAPDECOR P HPL DÝHA CPL P SAPDECOR M L R, H, DÝHA CPL DÝHA 2, 3, 4, 8 P P BARVA LESK P BARVA SAPELIT L M, H, N DÝHA 2, 3, 4 DÝHA CPL DÝHA CPLCPL L2, 3,L 4,R, H, R, M H, M 1, H,PN LP P1,H,DÝHA DÝHA L DÝHA P P BARVA LESK R, M, N BARVA SAPDECOR R, H, M, BARVA LESK DÝHA 9, L LCPL 1,H,2,R,3,M,4,N5 DÝHA N H, R P L 1,H,3,R,4M, N P BARVA L SAPDECOR DÝHA CPL CPL P DÝHA 3, 4 CPL P HPL L H, R LESK P SAPDECOR R SAPDECOR H, R M, N DÝHA CPL L L H, 2, 3, 4, 8DÝHA DÝHA CPLCPL DÝHA 3, 43, 4 P DÝHA L P P HPLHPL LESKLESK BARVA SAPELIT R, H P P SAPDECOR M, H, N SAPDECOR 2, 3, 4, 8 DÝHA 1, H, N L DÝHA 1, 2, 3, 4, 5 R, H, M, DÝHA P BARVA M, H, L L SAPDECOR L H, R, M, N DÝHA 1, R, N, BARVA N CPL P L P SAPELIT CPL RTG L

L L

2, 3 1, R, N, H, M

DÝHA

CPL

Konfigurátor všech modelů naH, www.sapeli.cz. DÝHA R, M 2, 3, 4, L L

P

CPL

SAPDECOR

DÝHA

L

SAPDECOR

DÝHA

R, H

SAPDECOR H, R,

LIVRE

DÝHA

62

CPL

CPL

BARVA

P

SAPDECOR

SAPDECOR

DÝHA

DÝHA

DÝHA

P

DÝHA

DÝHA

P P

DÝHA

L 60 H, R 3, 4 P

P

DÝHA

L

MODELY DVEŘÍ DAMIER®

H, R 3, 4

DAMIER®

L

DÝHA

LESK

P

DÝHA

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

CPL LESK

Dveře: DAMIER 15, dýha teak bílý

SAPDECOR SAPELIT

CPL SAPDECOR

UNIVERZÁLNÍ

35


ELEGANT Jedna z nejuniverzálnějších a nejoblíbenějších modelových řad na trhu dveří. Jednoduchý a čistý vzhled vhodný do moderních interiérů. •

Široký výběr povrchů

Nejširší nabídka speciálních vlastností

36

Možnost kruhového prosklení

UNIVERZÁLNÍ

Dveře: ELEGANT 10, barva bílá hladká | Zárubeň: Obtus, barva bílá hladká


P

P

H, R 3, 4

P

P

DÝHA SAPDECOR

R LDÝHAH, CPL 3, 4 HPL

P

LESK

SAPDECOR

L L

1, 2, 3, 4, 5 H, R, M, N

DÝHA

P

CPL MODELY DVEŘÍPELEGANT

1, H, N

DÝHA CPL N P LBARVA1, H,SAPDECOR

CPL SAPDECOR

L

L

L

SAPDECOR DÝHA

2, 3, 4, 8 M, H, N

10

L

CPL

30

31

32

33

H, R M, N

55 L

50

L L 60

65

61

L

63

2, 3, 4, 9, L

71

L

H, R, M 1, 2, 3

okénko zapuštěné s lištou z masivu 3, 4, 5

L

L

74

P

P

91

DÝHA

P

3, 4, LBARVA2, 9, L

P

H, R, N 3, 4

L L

L

L

RTG

DÝHA BARVA

DÝHA

L

P

P

DÝHA

L

LIVRE

1, 2, 3, 4, 5L H, R, M, N

L L

1, 3, 4 H, R, M, N

R, H, M, N

2, 3, 4, 8 M, H, L

1,CPL 2, 3, 4 SAPDECOR H, R, M, N

DÝHA

CPL

BARVA

LESK

L

LIVRE

SAPDECOR

P

DÝHA

L

N

1, 2, 3

P R, H, M

1, H, N

DÝHA

P

L

H, R 3, 4

BARVA

P

CPL

CPL

HPL

LESK

P

CPL

65 H, R 3, 4

DÝHA BARVA

DÝHA

L

H, R, M DÝHA P 1, 2,BARVA 3

L

1, R, N, H, M

CPL

P

63

SAPDECOR

R, H, M

SAPDECOR

P

H, R M, N

H, R, M, N DÝHA

P LSAPDECOR DÝHA M P R, H, BARVA

CPL

CPL

CPL

HPL

LESK

P

BARVA CPL

P

DÝHA

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

DÝHA

CPL

LIVRE

SAPDECOR

DÝHA

CPL

BARVA

LESK

71 SAPDECOR

73

SAPELITDÝHA

CPL

P

DÝHA DÝHA BARVA BARVA

P

DÝHA

P

P

SAPELIT

HPL

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

93

99

94

DÝHA

P

DÝHA

P

DÝHA

CPL

P

DÝHA

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

SAPELIT

P

P

CPL

SAPDECOR

BARVA

91

LIVRE SAPDECOR SAPDECOR

CPL CPL

74

DÝHA

LESK

DÝHA SAPDECOR BARVA

P P

P

HPL

CPL

SAPDECOR DÝHA DÝHA BARVA

BARVA

DÝHA

CPL

BARVA CPL

LESK

SAPDECOR

SAPDECOR

P H, R, M 1, 2, 3

L

1, 2, 3, 4, 5 H, R, M, N

L

P

L 2, 3, 4,N8 DÝHA 2, 3, 4, M, H, P LIVRE 9, L H, R M, N DÝHA

DÝHA SAPDECOR

DÝHA

BARVA

R, H, M

DÝHA

BARVA

BARVA CPL

P

SAPDECOR

HPL

SAPELIT

KARTON DÝHA

LESK

H, R 3, 4

P

SAPDECOR

CPL

P

LIVRE SAPDECOR

CPL

BARVA

LESK

BARVA

SAPDECOR

P

CPL

P

P

DÝHA

DÝHA

LESK DÝHA

P

CPL

LIVRE

P

CPL DÝHA SAPDECOR CPL

BARVA CPL

SAPDECOR DÝHA

P

SAPDECOR

DÝHA

CPL

DÝHA

CPL

DÝHA

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

SAPELIT

HPL DÝHA CPL SAPDECOR DÝHA SAPDECOR BARVA HPL SAPELIT BARVA SAPELIT KARTON

P

P

DÝHA

DÝHA

SAPDECOR

1, 2, 3, 4, 5 H, R, M, N

LESK

P

DÝHA

P P

CPL

SAPELIT

P

CPL

CPL

L

DÝHA CPL HPL

P

SAPDECOR

L N P LHPL H, R,LESK CPL 3, 4, 8 3, 4DÝHA L 2, P R, H P BARVA LESK L SAPELIT M, H, N DÝHA R, M L H, P LBARVA1, H, N 1, 2, 3 DÝHA 1, R, N, SAPDECOR L 1,H,2,R,3,M,4,N5L R, H, M, DÝHAH, R L H, M P BARVAH, R,SAPELIT N M R DÝHA CPL P LCPL 3, 4 LCPL 3, 4DÝHA L H, H, R, N M, N LESK SAPDECOR P SAPDECOR L 3, 4 P HPL L R, H, M DÝHA 2, 3, 4, 8 L P DÝHA DÝHA M N RTG L 1, H, N L H, R, DÝHA CPL PM, H, P BARVA2, 3, 4, LIVRE 3, 4, 8 DÝHA 1, 2, 3, 4, 5 P 1, 2, 3 DÝHA L L 2, BARVA SAPDECOR 1, R, N, SAPDECOR 9, L DÝHA M, H, L LCPL H, R, M, N 4 L H, M P BARVA SAPELIT P L P1,H,3,R, H, R, M M,H, NLR CPL SAPDECOR LCPL R 3, 4 3, 4 SAPDECOR LDÝHAH, M, N DÝHA P SAPDECOR M L R, H, DÝHA CPL DÝHA 2, 3, 4, 8 P P DÝHA HPL BARVA P BARVA SAPELIT LSAPDECOR R, H L M, H, N 1, 2, 3, 4 DÝHA CPL BARVA SAPELIT KARTON 3, 4, L H, R, M, NL 1, H, N DÝHA P L P 2, R, H, M, BARVA SAPDECOR LESK 9, CPL L L LCPL 1,H,L2,R,3,M,4,1,N53, 4 H, R PN LDÝHA1,H,R,MN, H, R, M, N SAPDECOR L DÝHA CPL P DÝHA 3, 4 R P HPL L H, P SAPDECOR SAPDECOR H, R, N M, N DÝHA CPL L 3, 4, 8 P3, 4BARVA SAPELIT LRTG2, L R, H M, H, N 2, 3, 4, 8 L 4, L 1, H, N R, H, M, LDÝHA2, 3,DÝHA L 1,H,2,R,3,M,4,M,N5H, L L N DÝHA P CPLP9, LBARVA L 1, R, N, DÝHA

DÝHA

CPL

HPL

L

P LBARVAR, HDÝHA LESK CPL P BARVA L SAPDECOR

P

SAPDECOR

DÝHA

H, R 3, 4 2, 3, 4, 8 M, H, N

DÝHA

CPL

LESK

KARTON DÝHA

SAPELIT

DÝHA

BARVA

64

P

P

LESK

L

L

CPL

DÝHA

DÝHA

P

L

L

DÝHA

DÝHA

CPL

H, R, M DÝHA 1, L 2, 3, 4,1,52, 3 H, R, M, P N CPL

DÝHA

P

61 DÝHA

P

3,CPL 4, N P LLIVRE SAPDECOR 1, LR, N,P1, H,BARVA SAPDECOR 9, L L H, M CPL

1, 3, 4 SAPDECOR

L

SAPELIT

DÝHA2,

CPL

H, R, M LSAPDECOR 3, 4 DÝHA

P

BARVA

1, H, N SAPELIT P L BARVA

LESK

DÝHA

3, 4 Konfigurátor všech modelů naH,www.sapeli.cz. DÝHA R, M

H, R, M 3, 4

94 CPL

BARVA

R, H

SAPDECOR H, R,

SAPDECOR

CPL

99 2, 3, 4, 8 M, H, N

SAPDECOR

BARVA

DÝHA

DÝHA

L

okénko oboustranné R L H, s nerezovým zasklívacím M, N DÝHA CPL rámem P

DÝHA

L

93 DÝHA

L

H, R 3, 4

1, H, N

CPL

LIVRE

SAPDECOR

P R, H, M

L

DÝHA

P

SAPDECOR

okénko oboustranné s přiznanými šrouby R, H, M

R, H

L L

73

BARVA

1, 2, 3, 4, 5 60 H, R, M, N

DÝHA

NEJOBLÍBENĚJŠÍ MODEL P

DÝHA

R, M LDÝHAH, 1, 2,CPL 3

L

1, R, N, H, M

L 64

P

P

40

P

BARVA

SAPELIT

CPL

H, R M, N

L

1, R, N, H, M

H, R 3, 4

P

DÝHA

SAPDECOR

BARVA

R, H, M

CPL

4, 8 P LBARVA2, 3, SAPELIT M, H, N

13

LESK

P

P

CPL

DÝHA

P

CPL

HPL

H, R, M 1, 2, 3

DÝHA

P

DÝHA

DÝHA

SAPDECOR

DÝHA

P

3, 4, 5 LBARVAH,2,R,SAPDECOR M, N SAPELIT CPL

SAPDECOR

L

DÝHA1,

P

DÝHA

ELEGANT

L

PP

CPL LESK

SAPDECOR SAPELIT

DÝHA SAPDECOR DÝHA BARVA CPL SAPELIT BARVA SAPDECOR CPL LESK

HPL KARTON

SAPDECOR

P

CPL

DÝHA

CPL

BARVA

LESK

SAPDECOR

P

CPL

DÝHA

CPL

HPL

LESK

BARVA

DÝHA CPL SAPDECOR HPL BARVA SAPELIT SAPELIT KARTON

CPL

LESK

DÝHA

P

P

LESK DÝHA

P

CPL

LESK

P

BARVA CPL

DÝHA

BARVA SAPDECOR SAPELIT

Dveře: ELEGANT 10, CPL Dub zimní struktur

SAPDECOR SAPELIT

CPL SAPDECOR

UNIVERZÁLNÍ

37


HANUM® Dveře, věšák a umělecké dílo v jednom. Tento model vychází z nápadu nadané studentky FUD v Ústí nad Labem, která se zamyslela nad odkládáním svršků na dveře a přišla s designovým a praktickým řešením. •

Výklopné lišty s nerezovými háčky

38

Nosnost háčku 10 kg

Až 4 háčky v jedné liště

UNIVERZÁLNÍ

Dveře: HANUM 25, CPL javor struktur | Zárubeň: Obtus, CPL javor struktur


P

P

DÝHA

P

DÝHA

MODELY DVEŘÍ HANUM L R, H, M R, H, M

L L

11

12

13 L

L

H, R 3, 4

H, R 3, 4

L

P

P R, H, M

3, 4

P

DÝHA

P

H, R, M 1, 2, 3

L 1, 2,R,3,M,4,N5 1, 2, 3, 4,H, 5 21 23 H, R, M, N H, R L

BARVA

BARVA

®

L

DÝHA

P P

DÝHA

DÝHA

SAPDECOR

SAPDECOR

P

P

P

25 DÝHA

LIVRE

SAPDECOR

CPL

BARVA CPL

LESK

BARVA

LESK

P

P

HPL CPL

HPL

LESK

HPL

BARVA CPL

LESK

DÝHA

CPL

LIVRE

SAPDECOR

DÝHA

DÝHA

P

SAPDECOR

BARVA SAPELIT KARTON SAPDECOR HPL CPL SAPELIT LESKKARTON

NEJOBLÍBENĚJŠÍ MODEL

DÝHA

DÝHA

P

P

DÝHA

P

DÝHA

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

CPL LESK

P

DÝHA

CPL

BARVA

LESK

DÝHA

26

CPL

SAPDECOR

DÝHA

DÝHA

P

CPL

LIVRE CPL

P

BARVA

DÝHA

DÝHA

DÝHA

DÝHA

HANUM®

L

L H, R, M H, R, M 1, 2, 3 1, 2, 3

28P

DÝHA

P

BARVA SAPDECOR CPL DÝHA SAPDECOR SAPDECOR CPL

P

SAPDECOR BARVA 60 SAPELIT 65 SAPDECOR CPL SAPELITDÝHA CPL

P

HPL

LESK

CPL H, N L 1,lze DÝHA U každého modelu dveří Hanum použít libovolnou variantu lišt (rozmístění háčků). P BARVA SAPDECOR DÝHA CPL 1, H, N L CPL P BARVA SAPDECOR P současně. U modelů s více lištami může být použito DÝHA 3, 4, variant 5DÝHA SAPDECOR L 1,H,2,R,více DÝHA SAPDECOR M, P N CPL P BARVA SAPELIT CPL SAPDECOR P CPL U modelů 21, 23, 25, 26, 28 se definuje pořadí variant lišt v ploše (rozmístěníDÝHA háčků CPL na liště) SAPDECOR P BARVA L 2, 3, 4, 8 SAPELIT DÝHA CPL 3, 4, 8M, H, N od závěsové strany. P L 2, BARVA SAPELIT M, H, N DÝHA CPL L 1, H, N DÝHA P BARVA SAPDECOR U modelu 25 je použito zrcadlo na ploše. CPL P R L H, SAPDECOR M, N R L H, M, N DÝHA CPL 3, 4, 8 P BARVA SAPELIT L 2, M, H, N DÝHA

L

L 1, R, N, 1, R, N, H, M H, M H, R L

M, N

L

L 2, 3, 4, 2, 3, 4, 9, L 9, L L 1,H,R,MN, L

R, H

L L

R, H H, R, M 1, 2, 3

L

Konfigurátor všech modelů na www.sapeli.cz.

L L

L

L

L

H, R, M 1, 2, 3

R, H, M

H, R 3, 4

1, 2, 3, 4, 5 L RTG H, R, M, N RTG

L L

L L

L H, R, N H, R, N 3, 4 R, H, M 3, 4 L

2, 3, 4, P 9, L

DÝHA BARVA

P

P

DÝHA

P

R, H

H, R, M H, L R 3, 4 H, R, MDÝHA 3,P4 R, N 3, 4 BARVA P L H, 3, 4 1, 2, 3, 4,1,53, 4 L DÝHA 1, 3, H,P R,4M, H, N R, M, N H, R, M P H, R, M, NL 3, 4

PDÝHALIVRE

DÝHA

CPL

DÝHA

CPL

SAPDECOR

PDÝHABARVA CPL

DÝHA R, H, M, 1, H, L NDÝHA PDÝHAHPL N R,PH, M, SAPDECOR P CPL N L 1,H,3,R,4M, N SAPDECOR

L

2, 3, 4,DÝHA 8 3, 4, 8 M, LH, NCPL2, P 2, 3, 4,SAPDECOR 8M, H, L R, H, M, M, H, L L N

L

DÝHA

P

BARVA CPL

CPL

LIVRE

SAPDECOR

DÝHA

CPL

BARVA

LESK

DÝHA SAPDECOR HPL

LESK

P

DÝHA

P

BARVA CPL

SAPDECOR

L L

DÝHA

CPL LESK

P

CPL

DÝHA

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

SAPDECOR

HPL

SAPELIT

KARTON

LESK

SAPDECOR SAPELIT

DÝHA

CPL

BARVA

SAPDECOR

SAPDECOR DÝHA BARVA SAPELIT

P

DÝHA

BARVA PCPL LESK

P

Dveře: HANUM 26, vysoký lesk bílá

CPL SAPELIT

UNIVERZÁLNÍ

39


KUBIKA V jednoduchosti je krása. Tyto dveře jsou oproštěny od rušivých prvků, aby vynikla jejich jemná linie kubického tvaru.

40

Rámová konstrukce

Pouze v dýze nebo Sapdecoru

Široký výběr podkladních skel

UNIVERZÁLNÍ

Dveře: KUBIKA 52, dýha javor evropský | Zárubeň: Mini Obtus, dýha javor evropský


MODELY DVEŘÍ KUBIKA

46

48

10

13

51

52

14

16

18

21

22

40

43

44

46

48

51

KUBIKA

NEJOBLÍBENĚJŠÍ MODEL

52

Konfigurátor všech modelů na www.sapeli.cz.

DÝHA

CPL

LIVRE

SAPDECOR

P

DÝHA

CPL

BARVA

LESK

P

DÝHA

CPL

HPL

LESK

H, R, M 1, 2, 3

P

DÝHA BARVA

P

L

R, H, M

P

DÝHA

L

H, R 3, 4

P

DÝHA

L

SAPDECOR

P

DÝHA

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

Dveře: KUBIKA 44, dýha buk L

1, 2, 3, 4, 5 H, R, M, N

DÝHA

P

CPL SAPDECOR

DÝHA

P

BARVA CPL

SAPDECOR SAPELIT

UNIVERZÁLNÍ

41


MERA® Funkcionalismus přinesl do české prvorepublikové architektury ladnost a jednoduchost. Tímto stylem jsme se inspirovali při vytváření dveří MERA. •

Vhodné ke kombinaci s řadou ELEGANT

Vzhled rámové konstrukce

Příznivé ceny

Ozdobné lamely ve 2 různých šířkách (5 a 8 cm)

42

UNIVERZÁLNÍ

Dveře: MERA 46, Sapdecor dub bílý, posuv do pouzdra | Zárubeň: Normal, Sapdecor dub bílý


H, R, M 1, 2, 3

P

DÝHA BARVA

P

P

DÝHA

P

DÝHA

CPL

LIVRE

SAPDECOR

DÝHA

CPL

BARVA

LESK

P

DÝHA

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

NEJOBLÍBENĚJŠÍ MODEL

MODELY DVEŘÍ MERA® L

R, H, M

L L

44

45

46 L

L

H, R 3, 4

L

1, 2, 3, 4, 5 48 H, R, M, N

L

1, H, N

L

H, R, M 1, 2, 3

SAPDECOR

68

74

75

76

L L

78 2, 3, 4, 8 M, H, N H, R, M 1, 2, 3

L L

H, R M, N R, H, M

L L

1, R, N, H, H, M R 3, 4

P

SAPDECOR

DÝHA

P

58

BARVA CPL

P

P

DÝHA

BARVA

P

CPL

DÝHA

CPL

LIVRE

SAPDECOR

DÝHA

CPL

BARVA

LESK

64 SAPDECOR

65

SAPELITDÝHA

CPL

HPL

CPL

BARVA

DÝHA SAPDECOR BARVA

BARVA DÝHA LIVRE

P

66

DÝHA

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

68

74

75

76

78

84

85

86

88

LESK

DÝHA

SAPDECOR 86 88 DÝHA

P

P

P

CPL

DÝHA

P

LESK

SAPDECOR

DÝHA

85

1, H, N

P

P

1, 2, 3, 4, 5DÝHA H, R, M, P N CPL

CPL

HPL

DÝHA

56

P

DÝHA

DÝHA

CPL

84

L

P

55 DÝHA

P

SAPDECOR

66

BARVA

DÝHA

P R, H, M 54 H, R 3, 4

DÝHA

P

MERA®

L

P

CPL

SAPDECOR SAPELIT

CPL SAPELIT DÝHA CPL BARVA SAPDECOR

P

CPL

DÝHA

P

BARVA SAPDECOR CPL

SAPDECOR

HPL

SAPELIT

KARTON

LESK

SAPDECOR

L

2, 3, 4, 8 M, H, P N DÝHA

P

DÝHA

CPL

BARVA

LESK

L

H, R M, N

P

DÝHA

CPL

HPL

LESK

DÝHA

P

SAPDECOR

P

DÝHA

CPL

BARVA

SAPELIT

Konfigurátor všech modelů na www.sapeli.cz. 2, 3, 4, L L

1, 2, 9, L 3, 4, 5 L H, R, M, N

1, R, N, H, M

DÝHA

DÝHA

P

P

CPL

CPL

SAPDECOR

L L

R, H

R, MH, 3, R,4, M L N H, L 2, 1, H, 1, 2, 3 9, 1, 2, L 3

P

DÝHA

P

BARVA

DÝHA

DÝHA BARVA BARVA

P

P

CPL

P

DÝHA

BARVA

SAPDECOR SAPELIT

DÝHA DÝHA CPL CPL CPL LIVRE LIVRE SAPDECOR SAPDECOR SAPDECOR

P

SAPDECOR

L

L

L

L

L RTG

H, R, M 1, 2, 3

R, H, M

H, R 3, 4

1, 2, 3, 4, 5 H, R, M, N

L L L L

L L

H, R, NDÝHA L 4, 8R,LH, MR, H, M 2,P4 3, 3, BARVA L R, H M, H, N H, R H, R, L H,PL R MDÝHA 3, 4 3, 4 M, N L

H, R 3, 4R, N H, 3, 4

1, H, N

L L

CPL

L

H, R, M 1, 2, 3 DÝHA

DÝHA

L 4,CPL1,LH, N 1, H, N 2, 3, R,PH, M, 9, L SAPDECOR1, 3, 4 N

BARVA

P CPL

P BARVADÝHALESKDÝHA P SAPDECOR P SAPDECOR P L R, H, M P

L

DÝHA

H, R, M, N

2, 3, 4, 2, 8 3, 4, 8 L DÝHA L M, H, NM, H, N R, H CPL 2,P3, 4, 8 H, M, M, H, LSAPDECOR L R, N

SAPDECOR BARVA DÝHA DÝHA SAPELIT CPL 1, 2,CPL 3, 4, 5CPL H, R, M, N SAPDECOR SAPDECOR

P L P P L

P

DÝHA

CPL

BARVA

SAPDECOR

SAPDECOR

DÝHA CPL SAPELIT DÝHA CPL CPL BARVA P PBARVA P CPLBARVA LESKLESK LESK SAPELIT

DÝHA

1, 2, 3, 4, 5 L4N,DÝHA L 1, 2, 3, 4, 5 DÝHADÝHACPLDÝHA 1, 3, R, 1, H, R, M,H,NR, M, NP HPL P LESK P SAPDECOR H, R, M M, N RCPL R, M P CPL H, L PH, L H, 3, 4SAPDECOR SAPDECOR 3, 4 P DÝHA

L L

DÝHA

P P DÝHA LIVREDÝHA PSAPDECOR P

P P P

1, H, N

DÝHA

DÝHA

P

HPL

DÝHA

CPL DÝHA LESK HPL

SAPDECOR HPL DÝHA SAPDECOR HPL BARVA BARVA SAPELIT SAPELIT KARTONKARTON CPL LESK CPL LESK

P

HPL KARTON DÝHA

CPL

LIVRE

SAPDECOR

DÝHA

CPL

BARVA

LESK

P

DÝHA

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

CPL LESK

P

DÝHA

DÝHA SAPDECOR SAPDECOR BARVA BARVA SAPELIT SAPELIT CPL CPL DÝHA DÝHA HPL SAPDECOR

P

P

CPL DÝHA CPL BARVA BARVA SAPDECOR SAPDECOR DÝHA DÝHA BARVA CPL CPL SAPDECOR DÝHA DÝHA CPL CPL

CPL LESK

DÝHA

P

P

SAPDECOR

P

CPL

P

Dveře: MERA 44, CPL jasan struktur

SAPELIT

BARVA BARVA SAPELIT SAPELIT DÝHA

P

P

BARVA

DÝHA

P

DÝHA

CPL

BARVA

SAPDECOR

UNIVERZÁLNÍ

43


TALIA® Jednoduché zasklení bez lišt a rámečků. Rámová konstrukce dodává dveřím eleganci a čistotu. •

Prosklené i plné modely

V CPL, dýze nebo Sapdecoru

Spodní i horní vlysy stejné výšky

44

UNIVERZÁLNÍ

Dveře: Sapglass, TALIA 20 a 50, CPL beton šedý | Zárubeň: Mini Obtus, CPL beton šedý


MODELY DVEŘÍ TALIA®

10

20

25

40

50

TALIA®

NEJOBLÍBENĚJŠÍ MODEL

55

Konfigurátor všech modelů na www.sapeli.cz.

DÝHA

CPL

LIVRE

SAPDECOR

P

DÝHA

CPL

BARVA

LESK

P

DÝHA

CPL

HPL

LESK

H, R, M 1, 2, 3

P

DÝHA BARVA

P

L

R, H, M

P

DÝHA

L

H, R 3, 4

P

DÝHA

L

L

1, 2, 3, 4, 5 H, R, M, N

SAPDECOR

DÝHA

P

CPL

DÝHA

P

CPL

SAPDECOR

L

1, H, N

DÝHA

P

CPL

BARVA

DÝHA

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

SAPDECOR SAPELIT

Dveře: TALIA 40, CPL beton šedý P

DÝHA

CPL

BARVA

SAPDECOR

DÝHA

CPL

UNIVERZÁLNÍ

SAPDECOR

2, 3, 4, 8

P

45


TRADIČNÍ Tradiční interiér volá po tradičních dveřích a retro styl slaví velký návrat. SAPELI nabízí dveře vysoké kvality zpracování a materiálů, které se svým designem inspirují v letech minulých, a do vaší domácnosti vnesou nádech swingových 30. let nebo třeba ladné tvary let devadesátých.

TRADIČNÍ

47


BERGAMO Rámečky, okénka, lišty - dveře ve stylu ornamentální secese. Díky svému retro vzhledu jsou ideální volbou pro vyznavače tradičního či  romantického stylu. •

Výrazné rámování u plných

Výběr z několika typů

i prosklených modelů ozdobných lišt

48

TRADIČNÍ

Dveře: BERGAMO 32 a 10, dýha ořech sukatý (DSO) | Zárubeň: Normal 95 cm, dýha ořech sukatý (DSO)


1, 2, 3

L L

H, R, M 1, 2, 3

R, H, M

P L

MODELY DVEŘÍ BERGAMO L

R, H, M

L L

10

L16

15

H, R 3, 4

L

1, 2, 3, 4, 5 20 H, R, M, N

L

P

34

35

36

37

38

1, H, N

L L

408 2, 3, 4, M, H, N H, R, M 1, 2, 3

L L

H, R M, N R, H, M

L L

1, R, N, H, R M 3, 4

L

L

BARVA

H, R 3, 4

P R, H, M L 25 H, R 3, 4 P

P

P

CPL

P

2, 3, 4, R, L 8 H, M M, H, N

1, 2, 3, 4, 5DÝHA H, R, M, P N CPL R H, R LSAPDECOR L H, M, N 3, 4 41 42 1, H, N

P

DÝHA

P

P

DÝHA

CPL

LIVRE

SAPDECOR

BARVA

P P

1, H, N H, R, M L 1, 2, 3 DÝHA28 SAPDECOR

P

DÝHA

DÝHA SAPDECOR

BARVA

P P

DÝHA

H, R, M 1, 2, 3 1, 2, 3, 4, 5 L H, R, M, N

L L

DÝHA

P

CPL DÝHA CPL SAPDECOR HPL LESK

P

P P

P DÝHA P

P BARVA 4, 5 L 1,H,LR,MN, 1,H,2,R,3,M, P N CPL

L

2, 3, 4, 8 DÝHA M, H, P N 3, 4, 1, H, N L L 2, 9, L H, R M, N

P

P

P

P

CPL

DÝHA CPL 58 SAPDECOR

LIVRE

BARVA SAPDECOR DÝHA

P

CPL SAPDECOR DÝHA CPL

P

LESK

BARVA

DÝHA

DÝHA

M, H, N

L

L

RTG

L

L L

H, R R, M 3, H, 4 R 3, 4N M,

L L

1, 2, 3, 4, 5 L 1, R, N, H,1,R,3,M, 4N H, M H, R, M, NL

RTG L H,3, N 4, L 1, 2, L R, H, M, L N9, L L L 3, 4, 8 L 2, L M,R,H,HN 3, 4, 8 L 2, M, H, L L L

L 2, 3, 4, 1, 2, 3, 4,1,53, 4 9, L H, L R, M, H, N R, M,H,NR L 3, 4 P DÝHA H, R, PN SAPDECOR 3, 4

L

R, H

CPL

P

DÝHA

HPL SAPDECOR

P

DÝHA

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

34

DÝHA

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL 36

LESK 37

P 35

38

40

41

42

43

50

58

59

CPL LESK DÝHA

CPL DÝHA CPL SAPELIT BARVA LESK

P

BARVA

SAPDECOR SAPELIT DÝHA

P

59 HPL DÝHA

CPL

CPL LESK SAPDECOR

HPL

P

BARVA SAPELIT SAPDECOR DÝHA CPL LESK SAPDECOR BARVA SAPELIT CPL

KARTON

P

CPL SAPELIT

P

DÝHA

CPL

BARVA

SAPDECOR

P

DÝHA

CPL

BARVA

SAPELIT DÝHA

SAPDECOR CPL

L DÝHA

P

P

33

LESK

NEJOBLÍBENĚJŠÍ MODEL

CPL DÝHA CPL BARVA LIVRE SAPDECOR SAPDECOR

CPL

P HPL LESK SAPDECOR 2, 3, 4, 8 R,LH L M, H, N Konfigurátor všech modelů na www.sapeli.cz. DÝHA DÝHA R, M 3, 4, L H, L 2, P LIVRE P BARVA DÝHA 2, R, 3N, 1, 2, L 3, 4, 5 SAPDECOR L 1,9, DÝHA BARVA H, R, M, NL H, M P SAPELIT P CPL H, R CPL LSAPDECOR R, N M, N L H, DÝHA R, H, M 3, 4 P BARVA P DÝHA DÝHA CPL L H,R,R,HM L DÝHA H, R, M DÝHA DÝHA CPL 2, 3,P4, L L L 1, 1,2, H, P N L P SAPDECOR BARVA DÝHA 1, 2, 3 3 P LIVRE BARVA BARVA SAPDECOR 9, L P LCPL 1, R, N, H, M H, R, M LR 3, SAPDECOR L H, DÝHA 4 DÝHA 3, 4 H, R, N P HPL DÝHA H,3,M4, 8 P SAPDECOR DÝHA CPL CPL L L R,2, L R, H, M DÝHA P P DÝHA P L 3, 4 P BARVA BARVA LESK SAPELIT L R, H P

LESK

CPL

SAPELIT DÝHA CPL

DÝHA

CPL

HPL

LESK DÝHA

BARVA DÝHA

P

DÝHA

BARVA

DÝHA SAPDECOR BARVA

BARVA

LESK

DÝHA

CPL

DÝHA

KARTON

CPL

P

BARVA

P

HPL

SAPELIT

DÝHA

DÝHA

P

SAPDECOR

BARVA

CPL

P

SAPDECOR DÝHA 43 50

LESK DÝHA

SAPDECOR DÝHA SAPDECOR BARVA SAPELIT CPL

P

CPL

CPL

BARVA

LIVRE

P

CPL

DÝHA

DÝHA

DÝHA

SAPDECOR

L

P

DÝHA DÝHA BARVA CPL 31 SAPDECOR 30 32 BARVA SAPDECOR SAPELITDÝHA CPL DÝHA HPL SAPDECOR DÝHA

P

DÝHA

LESK

DÝHA

DÝHA

P

BARVA

P

SAPDECOR

P P

DÝHA SAPDECOR DÝHA CPL

LIVRE

BERGAMO

L

CPL P

H, R, M 1, 2, 3 DÝHA

BARVA

DÝHA CPL LESK SAPDECOR

L

CPL

P

SAPDECOR

CPL LESK

PP

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

DÝHA DÝHA BARVA

SAPDECOR CPL SAPELIT

LIVRE CPL

SAPDECOR LESK

HPL

P

KARTON

DÝHA

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

CPL LESK

P

DÝHA

CPL

BARVA

LESK DÝHA

P SAPDECOR SAPELITDÝHA

P

R, H, M

HPL

P

R, M L H, DÝHA P CPL 1, H, N R, H, M, 1,DÝHA 2, 3 DÝHA P BARVA BARVA L NDÝHA SAPDECOR SAPDECOR L 1,H,2,R,3,M,4,N5DÝHA DÝHA BARVA P BARVA CPL P P SAPELIT CPL PM H, R H, R, CPL P CPL SAPDECOR LCPL SAPDECOR 3, 4 SAPDECOR 3, 4 H, R, N P R, H, M L L DÝHA CPL 2, 3, 4, 8 3, 4 P DÝHA P BARVA SAPELIT DÝHA CPL M, H, N 2, 3, 4, 8 DÝHA L M, LH, L 1, H, N P BARVA SAPDECOR DÝHA DÝHA P BARVA 1, 3,P4 CPL LCPL 1,H,2,R,3,M,4,N5 H, R P SAPDECOR SAPDECOR H, R, M, N R, M L P DÝHA 3, 4 H, R L H, P SAPDECOR 3, 4 DÝHA CPL M, N DÝHA 2, 3, 4, 8 P P L BARVA SAPELIT BARVA L 1,H,2,R,3,M,4M,N H, N 1, H, N R, H, M, 1, 2, 3, 4, 5L L H, R, M, N DÝHA 1, R, N, N 1, 3, 4 P CPL DÝHA

P

BARVA

DÝHA

CPL

LIVRE

SAPDECOR

DÝHA

CPL

BARVA

LESK

P

DÝHA

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

CPL LESK DÝHA

P

DÝHA

LIVRE SAPDECOR

P

CPL

SAPDECOR

P

DÝHA

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

SAPELIT DÝHA

DÝHA SAPDECOR BARVA CPL

P

SAPDECOR DÝHA DÝHA CPL

P HPL SAPDECOR CPL

P

CPL

DÝHA

CPL

HPL

LESK

LESK DÝHA

P

CPL

LESK

BARVA CPL

SAPDECOR

SAPELIT DÝHA

DÝHA

CPL

BARVA

P

P

DÝHA

BARVA SAPDECOR SAPELIT

Dveře: BERGAMO 41, dýha javor evropský

SAPELIT

CPL SAPDECOR

TRADIČNÍ

49


DOMINO® Jednoduchost, hravost, osobitost. Čtvercová okénka ve dveřích Domino jsou ideální pro ty, co mají rádi symetrii a řád. •

Velký výběr povrchů

Možnost zapuštěné lišty

Vhodné kombinovat s plnými modely Tenga či Elegant

50

TRADIČNÍ

Dveře: DOMINO 64, Sapdecor dub | Zárubeň: Obtus, Sapdecor dub


H, R, M 1, 2, 3

P

DÝHA BARVA

P

P

DÝHA

P

DÝHA

CPL

LIVRE

SAPDECOR

DÝHA

CPL

BARVA

LESK

P

DÝHA

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

MODELY DVEŘÍ DOMINO® L

R, H, M

L L

61

63

64 L

L

H, R 3, 4

L

1, 2, 3, 4, 5 71 H, R, M, N

L

1, H, N

L

NEJOBLÍBENĚJŠÍ MODEL

H, R, M 1, 2, 3

P R, H, M 73 H, R 3, 4

P

2, 3, 4, 8 M, R, H,M N H, 1, 2, 3

BARVA

P

DÝHA SAPDECOR

P

P

CPL SAPDECOR

P

DÝHA

DÝHA

P

L

1, H, N

P

P P DÝHA

DÝHA BARVA

P

P

DÝHA

CPL

LIVRE

SAPDECOR

DÝHA

CPL

BARVA

LESK

DÝHA

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

SAPDECOR SAPELITDÝHA

P

CPL

HPL

LESK

DÝHA

CPL

BARVA

DÝHA SAPDECOR BARVA

P

CPL

SAPDECOR SAPELIT

CPL

BARVA DÝHA

SAPELIT CPL DÝHA

LIVRE

SAPDECOR BARVA

CPL

P

DÝHA

CPL

P

P

BARVA SAPDECOR CPL

SAPDECOR

HPL

SAPELIT

KARTON

LESK

SAPDECOR

L L

1, R, N, H, R M H,LR, MH, R 3, 4L 1, 2, 3 M, N

L

2, 3, 4, 8 DÝHA M, H, P N

P

1, 9, 2, LL 3, 4,R,5 H, M1, R, N, H, R, M, NL H, M

P

P

DÝHA

DÝHA

BARVA SAPDECOR

P

DÝHA

CPL

DÝHA

CPL

BARVA

LESK

BARVA

SAPELIT

P

DÝHA

DÝHA CPL LIVRE LESK

CPL

DÝHA

P CPL

R R, H DÝHA L H, 1,P H, NBARVA 3,L L4

H, R,4, M 2, 3, 1, 9, 2, L 3

P

P

HPL

DÝHA

P

DÝHA

P

BARVA CPL

SAPDECOR

H, R, M 1, 2, 3

CPL

CPL

Konfigurátor všech modelů na www.sapeli.cz. 2, 3, 4,

L

BARVA

SAPDECOR DÝHA

H, R M, N R, H, M

L L

LESK

SAPDECOR

P

1, 2, 3, 4, 5DÝHA H, R, M, P N CPL

L L

L L

CPL

HPL

DÝHA

DÝHA

P

P

DÝHA

DÝHA

SAPDECOR

L L

DÝHA

DOMINO®

L

DÝHA

P

CPL

DÝHA

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

DÝHA CPL SAPDECOR BARVA SAPELIT LESK

DÝHA

CPL

DÝHA PDÝHALIVREDÝHA PSAPDECOR P BARVA P SAPDECOR

P

SAPDECOR

SAPDECOR

HPL

DÝHA

SAPDECOR

HPL

DÝHA

BARVA

SAPELIT

KARTON

BARVA

CPL

LESK

DÝHA CPL DÝHA CPL SAPELIT CPL BARVA KARTON P LIVRE P P PHPL SAPDECOR SAPDECOR CPL LESKLESK

SAPDECOR

L

L

R, H, M

H, R 3, 4

L L

L

H, R, N 1, 2, 3, 4, 5 R, H, M 2, 8 L 3,P3, 4L 4,DÝHA H, R, M,R,NH M, H, N L

L H, 4R H, R 1, H, N 3, LR, MDÝHA R, N M, 3,P4N SAPDECOR L H, 3, 4

P L

DÝHA CPL DÝHA DÝHA BARVA LESK CPL

P

P

PH, R, M

DÝHA

SAPDECOR

1, 2, 3 DÝHA

P P

BARVA

CPL

DÝHA P HPL DÝHA PLESKSAPDECOR P L PR, H,CPLM P SAPDECOR

L

L

L RTG

1, 2, 3, 4, 5 H, R, M, N

1, H, N

2, 3, 4, 8 M, H, N

L L

L L L L

1, 2, 3, 4, 5 1, R, N,DÝHA 2,L3, 4, 8 1, 3, 4 H, R, M, NP H,PL M CPL M, H, NH, R, M H, R, M, NL L SAPDECOR 3, 4

DÝHA

H, R 2, 3, L L 4,DÝHA R, LH, M, M, N 9, CPL NP L

DÝHA

1, H, N

P

L 1, 3, 4 SAPDECOR H, R, M, N

L 1,H,LR,MN,2, 3, 4, 8 R, H M, H, N 2, 3, 4, 8 R, H, M, M, H, L L N

P L

BARVA

H, CPL

R 3, 4

SAPDECOR DÝHA

CPL PSAPELIT

BARVA

SAPDECOR

P P

CPL DÝHA SAPDECOR

1, 2, 3, 4, 5CPL P H, R, M, N SAPDECOR

DÝHA

CPL

BARVA

SAPELIT

DÝHA DÝHA CPL CPL SAPDECOR BARVA SAPELITBARVA SAPELIT LESK CPL DÝHA

DÝHA

CPL

BARVA

LIVRE

SAPDECOR

DÝHA

CPL

BARVA

LESK

P

P

DÝHA CPL CPL LESK BARVA HPL SAPDECOR

P

DÝHA DÝHA CPL SAPDECOR BARVA BARVA SAPELIT SAPELIT CPL DÝHA DÝHA HPL SAPDECOR

HPL

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

P

P

DÝHA

CPL

BARVA

SAPDECOR DÝHA

P

CPL SAPDECOR DÝHA

P

DÝHA

P

SAPDECOR

BARVA

P

DÝHA

P

1, H, N

DÝHA

DÝHA

DÝHA

P

P

CPL

BARVA

BARVA CPL

CPL LESK

SAPDECOR SAPELIT

Dveře: DOMINO 63, CPL borovice bílá struktur

CPL SAPELIT

P

DÝHA

CPL

BARVA

SAPDECOR

TRADIČNÍ

51


SWING Řada Swing, která je inspirována 30. roky minulého století, odráží éru optického prodlužování a umírněnosti. Základem jsou obdélníkové výplně v různé skladbě. •

Široký výběr povrchů

Ideální kombinace prosklených a plných dveří

52

Možnost skrytého lištování

TRADIČNÍ

Dveře: SWING 31, dýha třešeň americká (DTR) | Zárubeň: Obtus, dýha třešeň americká (DTR)


H, R, M 1, 2, 3

P

DÝHA BARVA

P

P

DÝHA

P

DÝHA

CPL

LIVRE

SAPDECOR

DÝHA

CPL

BARVA

LESK

P

DÝHA

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

NEJOBLÍBENĚJŠÍ MODEL

MODELY DVEŘÍ SWING L

R, H, M

L L

11

17L

15

H, R 3, 4

L

1, 2, 3, 18 4, 5 H, R, M, N

L

H, R, M 1, 2, 3

P R, H, M 19 H, R 3, 4

P

SAPDECOR

31

35

37

38

39

1, H, N

L L

41 2, 3, 4, 8 M, H, N H, R, M 1, 2, 3

L L

H, R M, N R, H, M

L L

1, R, N, M H, R 3, 4

L

P

CPL SAPDECOR

P

R, H, M

45

LESK

27

P

BARVA

DÝHA

SAPDECOR

L

H, L R M, N

L 1, 9, 2, L 3, 4, 5 L H, R, M, N

LIVRE

P

DÝHA DÝHA BARVA BARVA

SAPDECOR 2, 3, 4,

8 M, H, N

L L R,R,MH L LH, 1, H, N L 1, 2, 3 L

L

L

L

RTG

L

R, N M LR, H,H, 3, 4, 8 3, 4 L 2, M, H, N H, R R, M R L3, 4 H, 3, 4N M,

2, 3, 4, 8 R,NH LM, H,2, L M,3,H,4,L 8

1, 2, 3, 4, 5 P L 4,DÝHA H, R, M 2,P3, H,LDÝHA R, M, N BARVA 1, 2, 3 9, L 1, R, N,

L

L R,PH

1, 2, 3, 4, 5 L R,N N, 4 LH, R,1,1,H,M,3, L M H, R, M, NL

1, H, N 2, 3, 4, L R, H, M, 9, L L N

R, H, M

H, R 3, 4

L

L L L L L

BARVA

PP

P LCPL H, R SAPDECOR M, N

L

L

P

P LCPL

DÝHA DÝHA HPL

L

P

DÝHA CPL 49 SAPDECOR

SAPELIT DÝHA CPL BARVA SAPDECOR DÝHA

CPL

P

LESK

DÝHA

CPL

LIVRE

SAPDECOR

31

P

35

DÝHA

CPL

BARVA

LESK

DÝHA

CPL

HPL

LESK

DÝHA

SAPDECOR

CPL DÝHA CPL SAPELIT SAPDECOR LIVRE DÝHA CPL

P

BARVA

P

DÝHA

P

BARVA CPL

BARVA

LESK DÝHA

CPL

BARVA

SAPELIT DÝHA

CPL HPL

DÝHA

P

R, H, M, 1, R, N, N

1, 3, 4

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

L

H, R 3, 4

P L

BARVA

DÝHA SAPDECOR

DÝHA

CPL

BARVA

SAPELIT

1, 2, 3, 4, 5L H, R, M, N

P

45

47

48

49

KARTON

CPL

LESK

DÝHA

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

CPL LESK DÝHA

P

DÝHA CPL

CPL

LESK BARVA BARVA SAPDECOR DÝHA

P

DÝHA SAPELIT

1, 2, 3, 4, 5 H, R, M, N SAPDECOR

P LCPL

43

LESK

L 9, L SAPDECOR 1, 2, BARVA 3 DÝHA 1, 2, 3, 4, 5 SAPDECOR DÝHA BARVA H, R, M, N H, R DÝHA CPL P DÝHA CPL SAPELITDÝHA CPL 2,L3, 4, 8 CPL DÝHA P P CPL P DÝHA H,PL R, N M, H, N3, 4 P HPL HPL BARVA SAPELITLESK SAPDECOR PLESKSAPDECOR SAPDECOR 3, 4 L R, H, M P DÝHA DÝHA L R, H DÝHA H, R, M DÝHA CPL L 1, H, N P LIVRE P DÝHA BARVA DÝHA P 1, 2, 3 DÝHA SAPDECOR BARVA H,LR 1, 2, 3, 4, 5 SAPDECOR SAPDECOR DÝHA L DÝHA BARVA H, R, M, NPCPL BARVA SAPELIT P P M, N CPL SAPELIT H,PR, M CPL P LCPL H, R SAPDECOR CPL DÝHA 3, 4 SAPDECORH, R, N 3, 4 SAPDECOR P SAPDECOR L DÝHA DÝHA CPL L R, H, M 2, 3, 4, 8 3, 4 P

41

CPL

DÝHA P HPL DÝHADÝHACPL CPL P PSAPDECOR DÝHA PBARVABARVA P PLESKDÝHA SAPELIT P CPL L H, R, M 2, 3, 4,

P

39

DÝHA

SAPDECOR

BARVA

KARTON

38 LESK

SAPDECOR

SAPDECOR DÝHA CPL

P

P

HPL

KARTON

DÝHA

P

DÝHA

CPL

SAPELIT

HPL

P

CPL

DÝHA LIVRE SAPDECOR DÝHA BARVA SAPELIT SAPDECOR CPL

DÝHA

SAPDECOR

BARVA

P

N R, H, M

M, H, N 1, R, N, L DÝHA 1, H, N H,LM 1,P 3, 4 CPL SAPDECOR H, R, M, N R, M H, R L H, 3, 4 M, N 3, 4, 8 L3, 4, 2, L 2, M, H, N 9, L

DÝHA

37 CPL

P

SAPDECOR DÝHA CPL

P

KARTON

CPL

BARVA SAPELIT SAPDECOR DÝHA CPL LESK SAPDECOR BARVA SAPELIT CPL

CPL

LESK

HPL

SAPELIT

SAPELIT

CPL

SAPDECOR CPL

SAPDECOR

BARVA

SAPDECOR

P

P

DÝHA

DÝHA SAPDECOR HPL DÝHA DÝHA DÝHA CPL P BARVA LESK DÝHA CPL SAPDECOR DÝHA DÝHA BARVA SAPELIT KARTON CPL P PLIVREDÝHA PBARVA P P SAPDECOR P P LIVRE SAPDECOR SAPELIT BARVA CPL CPL LESK P BARVA SAPDECOR CPL

H, M SAPDECOR

DÝHA 1, H,

LESK

P

LESK

P

CPL

HPL

DÝHA SAPDECOR BARVA

BARVA DÝHA

PP

DÝHA

R R, L3N, H, 1, 2, 3, DÝHA 4 H, M

29

DÝHA

Konfigurátor všech modelů naH, www.sapeli.cz. DÝHA R, M 2, 3, 4, L L

P

DÝHA

R, H, M

L

LESK

BARVA

P P

CPL

BARVA

CPL

P

PP

DÝHA

DÝHA

SAPDECOR 47 48 DÝHA

2, 3, 4, 8H, R, M L N 1, DÝHA 2, 3 M, H, P L 1, H, N

SAPDECOR

SAPELITDÝHA

CPL

P DÝHA 1, H, N DÝHA P BARVA1, 2, 3, 4, 5 P L H, R, M, P N CPL

CPL

LIVRE

BARVA 28 SAPDECOR

P

P

DÝHA

DÝHA

CPL

SAPDECOR

L

P

P

DÝHA

H, R P LSAPDECOR 3, 4

CPL

HPL

DÝHA

P

1, 2, 3, 4, 5DÝHA H, R, M, P N CPL

DÝHA

DÝHA

R, M L H, 1, 2, 3 25 21 DÝHA

43

L

P P

P

BARVA

DÝHA

L L

DÝHA

SWING

L

P

DÝHA

P

DÝHA BARVA

P

DÝHA SAPDECOR

P

BARVA

1, H, N

CPL

SAPDECOR DÝHA CPL

DÝHA SAPDECOR HPL CPL

P

P

P

CPL

DÝHA

CPL

LIVRE

SAPDECOR

DÝHA

CPL

BARVA

LESK

SAPDECOR

P

CPL

P

DÝHA

CPL

HPL

LESK

P

CPL

DÝHA BARVA

P

DÝHA

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

DÝHA

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

LESK DÝHA

P

CPL

BARVA CPL

SAPDECOR

Dveře: SWING 49, barva bílá hladká

SAPELIT

LESK

SAPELIT DÝHA

DÝHA

BARVA

P

P

DÝHA

BARVA SAPDECOR

CPL SAPDECOR

TRADIČNÍ

53


VENECIA® Ladné, oblé tvary prosklení a rámečků ozdobí každý tradiční interiér. Ideální pro milovníky rustikálního stylu. •

Široký výběr povrchů v přírodním i umělém provedení

54

Stálice na trhu dveří

5 různých zasklívacích lišt

TRADIČNÍ

Dveře: VENECIA 30, barva RAL 1013 | Zárubeň: Normal, barva RAL 1013


MODELY DVEŘÍ VENECIA®

L

H, R, M 1, 2, 3

P

DÝHA BARVA

P

R, H, M

P

DÝHA

P

10

16

20

30

31

32

33

L

H, R, M 1, 2, 3

H, R 3, 4

L

41

SAPDECOR

1, H, N

L

P

R, M L H, 1, 2, 3 42 43 DÝHA

H, R 3, 4

P

CPL SAPDECOR

P

R, H, M

L

L

L

H, R, M 1, 2, 3

R, H, M

H, R 3, 4

DÝHA

R, M BARVA L PH, 1, 2, 3

L

L

M PR, H,DÝHA

H, R DÝHA P3, 4

SAPDECOR

PP PP

P P

DÝHA DÝHA LIVRE BARVA

P

SAPDECOR

DÝHA

CPL

BARVA DÝHA

LESK

DÝHA DÝHA HPL

L

CPL

P

LESK SAPDECOR

P

Konfigurátor všech modelů naH, www.sapeli.cz. DÝHA R, M L

H, R, M 1, 2, 3

L

R, H, M

L

L

H, R 3, 4

1, 2, 3, 4, 5 H, R, M, N

L P

1, 2, 3, 4, 5 DÝHA H, R, M, N BARVA

L P

DÝHA

L P

DÝHA M, H,

L P

1, H, N

2, 3, 4, 8 N

SAPDECOR

H, R DÝHA M, N CPL SAPDECOR

L

1, H, N

L P

1, R, N, H, M DÝHA CPL SAPDECOR

L

L

2, 3, 4, 8 M, H, N

H, R M, N

L

L

2, 3, 4, 9, L

R, H

L

BARVA CPL

LIVRE

CPL LESK SAPDECOR

H, R M, N

DÝHA

CPL

BARVA

LESK

L

CPL

P

SAPDECOR

DÝHA

L

SAPDECOR

DÝHA

CPL

BARVA

LESK

1, R, N, H, M

DÝHA

CPL

HPL

LESK

L

L

SAPELIT 1, H, N

P

2, 3, 4, 8 M, H, N

L

CPL1,

DÝHA

CPL

HPL

LESK

P

DÝHA

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

P DÝHA

50

CPL

SAPDECOR

DÝHA

CPL

BARVA

LESK

P

P

BARVA SAPDECOR SAPELITDÝHA

P

HPL

LESK

P

DÝHA

CPL

BARVA

DÝHA SAPDECOR BARVA

SAPDECOR DÝHA

P

SAPDECOR

BARVA HPL

SAPELIT DÝHA

KARTON

2, 3,LESK 4, 5 P CPL H, R, M, N SAPDECOR

P

CPL

P

P

1, H, N

LESK

CPL SAPDECOR

DÝHA

CPL

BARVA

LESK

DÝHA

CPL

HPL

LESK

CPL SAPDECOR DÝHA

P

BARVA CPL

P

DÝHA

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

SAPDECOR SAPELIT

CPL SAPELIT

DÝHA

P

KARTON

CPL

LIVRE

BARVA

BARVA

HPL

SAPELIT

DÝHA

DÝHA

CPL

P

L

SAPDECOR

BARVA

SAPELIT

P

DÝHA

DÝHA

SAPDECOR

DÝHA CPL SAPDECOR SAPELIT

P

CPL

DÝHA

CPL

P

CPL

LIVRE

SAPDECOR DÝHA

P

DÝHA

CPL

BARVA

SAPDECOR

P

DÝHA

CPL

BARVA

SAPELIT

CPL SAPDECOR

L CPL

P

BARVA

SAPDECOR

DÝHA

DÝHA

DÝHA

H, R M, N

DÝHA

P

DÝHA

DÝHA

HPL DÝHA KARTON BARVA

P

BARVA

P

1, 2, 3, 4, 5DÝHA H, R, M, P N CPL

H, R P LSAPDECOR 3, 4

2, 3, 4, 8 DÝHA M, H, N

DÝHA

P

DÝHA

P R, H, M

L

1, 2, 3, 4, 5 40 H, R, M, N

P

L L

CPL

LIVRE

NEJOBLÍBENĚJŠÍ MODEL L

L

DÝHA

VENECIA®

L

2, 3, 4, 8 M, H, N

DÝHA

2, 3, 4, DÝHADÝHA P SAPDECOR L HPL P LIVRE1, R, SAPDECOR P BARVA SAPDECOR 1, 2,DÝHA 3, 4, 5L BARVA DÝHA 1, 2, 3 9, L SAPDECOR DÝHA CPL BARVA CPL L H, MN, DÝHA P BARVA SAPELIT KARTON PL P P SAPELIT BARVA H, R, M,SAPDECOR N CPL P LIVRE CPL SAPELIT LESK P CPL CPL H, R CPL SAPDECOR L SAPDECOR M, N DÝHA CPL L R, H, M DÝHA L P R, H P DÝHA CPL BARVA LESK DÝHA CPL DÝHA CPL H, R, M DÝHA DÝHA P LDÝHA 1, H,DÝHA N PL BARVA BARVA SAPDECORP P CPL L 2, 3, 4,P LIVRE SAPDECOR LESK 1, 2, 3 BARVA BARVA SAPDECOR 9, L P CPL 1, R, P CPL L H, MN, SAPDECOR H, R SAPDECOR L 3, 4 DÝHA CPL R, NP DÝHA CPL DÝHA HPL LESK LDÝHAH, P SAPDECOR DÝHA CPL CPL DÝHA CPL R, H,SAPELIT M P 2, 3, 4, 8 L 3, 4 BARVA DÝHA P BARVA P SAPELIT PL HPL L R, H P BARVA LESK M, H, NLESK R, M 3,DÝHA 4, L H, L P2, 1, 2, 3 DÝHA 9, LBARVA SAPDECOR L 1,H,2,R,3,M,4,N5 DÝHA BARVA R DÝHA SAPELITDÝHA MP L H, CPL H, R SAPDECOR CPL CPL L H, R,DÝHA 3, 4 P R, NP PL BARVA SAPDECOR P3, 4 M, N SAPELIT HPL LESK L H, SAPDECOR CPL L R, H, M3, 4 DÝHA P R, H L DÝHA DÝHA DÝHA CPL L H, R, M P LIVRE P BARVA L 1, H, N P BARVA DÝHA 1, 2, 3, 4, 5DÝHA 1, 2, 3 SAPDECOR 1, R, N, CPL SAPDECOR DÝHA L 4 H, R, M, P N CPL L 1, 3,DÝHA P BARVA SAPELIT PL BARVA H, M SAPDECOR H, R H, R, M M, N SAPDECOR PH, R, CPL L LCPL DÝHA 3, 4 3, 4 SAPDECOR N PH, R,SAPDECOR L DÝHA DÝHA CPL L R, H, M 2, 3, 4, 8 3, 4 P DÝHA P P L BARVA BARVA SAPELIT M, H, N DÝHA CPL DÝHA CPL 2, 3, 4, L 1, H, N PL BARVA DÝHA P BARVA SAPDECOR SAPELIT R, H, M, 9, L L PN LCPL 1, 2, 3, 1,4, 3,5 4 DÝHA H,LR, M, N H, R SAPDECOR H, R, M, N L H, R, M CPL DÝHA H, R P DÝHA 3, 4 L L M, N P HPL 3, 4SAPDECOR P DÝHA CPL SAPDECOR 3, 4, 8 P BARVA SAPELIT L 2, L R, H RTG M, H, N 2, 3, 4, 8 L 4, 5LH, L 1, H, N R, H, M, DÝHA DÝHA L N DÝHA L 1,H,2,R,3,M,M, 4 P BARVA N L 1, R, N, P1, 3,CPL

SAPDECOR

HPL

SAPELIT

KARTON

LESK

P

P

P

CPL

DÝHA

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

DÝHA

CPL

LIVRE

SAPDECOR

DÝHA

CPL

BARVA

LESK

SAPDECOR

P

CPL

P

DÝHA

CPL

HPL

LESK

P

DÝHA

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

DÝHA

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

LESK DÝHA

P

CPL

BARVA CPL

SAPDECOR

Dveře: VENECIA 20, CPL dub struktur

SAPELIT

LESK

P

DÝHA

BARVA SAPDECOR

CPL SAPDECOR

TRADIČNÍ

55


Moderní design, kvalita a bezpečnost jsou charakteristickými znaky celoskleněných dveří. Ve všech svých provedeních se stanou přesvědčivým prvkem bytových interiérů, kanceláří, obchodů a dalších objektů. Tvrzené sklo má vysokou odolnost proti nárazu a v případě jeho rozbití nehrozí poranění ostrými střepinami.

SAPGLASS

57


SKLENĚNÉ DVEŘE Skleněné dveře Sapglass jsou vyrobeny z bezpečnostního kaleného skla. Oproti klasickému sklu má mnohem lepší vlastnosti. Vyniká několikanásobně vyšší odolností vůči nárazu, větší pevností v ohybu a v neposlední řadě i svojí bezpečností.

58

SAPGLASS

Dveře: SAPGLASS, sklo Satendecor 274, posuv do pouzdra | Zárubeň: Obtus, dýha dub řezaný


Jednokřídlé + zárubeň

SKLENĚNÉ DVEŘE SAPGLASS®

NEJOBLÍBENĚJŠÍ MODEL

MODELY DVEŘÍ SAPGLASS®

Dvoukřídlé + zárubeň

NEJPRODÁVANĚJŠÍ VZORY SAPGLASS®

171

128

147

154

199

Inspiraci a konfigurátor vzorů najdete v samostatném katalogu Sapglass a na webu www.sapeli.cz.

Dveře: SAPGLASS, sklo Satinato, vzor G 044

SAPGLASS

59


SKLENĚNÉ STĚNY Unikátní systém stěn SAPELI vám umožní dokonale sladit interiér, a to včetně povrchové úpravy lišt, závěsů a kliky. Vybírat můžete z celé řady skel a motivů. Pro dokonalý výsledek doporučujeme využít grafický konfigurátor.

60

SAPGLASS

Stěna: SAPGLASS, sklo Float čiré, vzor gravír 171, kyvné


Stěny jednokřídlé

R

K

B

C

A

S

T

U

R

K

B

C

A

S

Stěny dvoukřídlé

U

R

S

K

T

B

U

C

J

J

A

S

T

U

J

J

J

J

SKLENĚNÉ STĚNY SAPGLASS®

MODELY SKLENĚNÝCH STĚN SAPGLASS®

T

Samostatné boční světlíky a nadsvětlíky

U

J

J

J

Inspiraci a konfigurátor vzorů najdete v samostatném katalogu Sapglass a na webu www.sapeli.cz.

SAPGLASS

61


KOVÁNÍ PRO DVEŘE A STĚNY SAPGLASS

Arco

Bari

Genova

Venezia

Arcos

Classic

Medio

Rondo

Kování pečlivě vybíráme a zkoušíme, tak aby splnilo ty nejnáročnější požadavky na kvalitu, funkčnost a vzhled.

NA CELOSKLENĚNÉ A DŘEVĚNÉ DVEŘE SI MŮŽETE VYBRAT KOVÁNÍ VE SHODNÉM DESIGNU NĚKTERÁ KOVÁNÍ PRO SAPGLASS DOSTUPNÉ I V ČERNÉ BARVĚ

62

SAPGLASS


Economy object

Maximal

Trinity

Entero

Horní profil (stěny)

Spodní a boční profil,

Mini

Mini object

Horní závěs PT (stěny)

Spodní závěs PT (stěny)

Minimal

dělený (stěny)

SAPGLASS

63


PROSKLENÉ STĚNY Boční světlíky, nadsvětlíky nebo i samostatné světlíky, to vše najdete v naší nabídce. Světlíky mají nejenom velkou estetickou hodnotu, ale i značný praktický význam – prosvětlí a opticky zvětší jakoukoli místnost či chodbu.

64

PROSKLENÉ STĚNY

Prosklená stěna C, CPL jasan bílý struktur, posuvné dvoukřídlé | Zárubeň: Normal, CPL jasan bílý struktur


A

E

L

P

B

Q

K

I

C

J

D

F

CPL

LIVRE

SAPDECOR

P

DÝHA

CPL

BARVA

LESK

P

DÝHA

CPL

HPL

LESK

DÝHA BARVA

P

L

R, H, M

P

DÝHA

L

H, R 3, 4

P

DÝHA

L 1, 2,R,3,M,4,N5 Standardní provedeníH,bočního světlíku s pevným spodním dílem L

1, H, N

L

DÝHA

DÝHA

O

E

P

Q

I

J

F

G

H

DÝHA

P

SAPDECOR

N

G

H, R, M 1, 2, 3

L

M

P

SAPDECOR

P BARVA SAPELIT bočního světlíku CPL PProvedení CPL SAPDECOR bez spodního pevného dílu kaleného DÝHA DÝHAužití H, R, M(doporučujeme DÝHA CPL P LIVRE P BARVA DÝHA P BARVA SAPDECOR 1, 2, 3 CPL Pskla).

DÝHA

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

PROSKLENÉ STĚNY

MODELY PROSKLENÝCH STĚN

H

Provedení bočního světlíku se spodním rámovým dílem. CPL SAPDECOR

P

DÝHA

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

SAPDECOR

L

2, 3, 4, 8 M, H, N

L

H, R M, N

L

1, R, N, H, M

L

R, H, M

L

H, R 3, 4

L

1, 2, 3, 4, 5 H, R, M, N

P

P

DÝHA

P

DÝHA

DÝHA

P

DÝHA

CPL

HPL

LESK

CPL

BARVA

SAPELIT BARVA

SAPDECOR

DÝHA

P

P

DÝHA

CPL

DÝHA

P

CPL

SAPDECOR

L

2, 3, 4, 9, L

L

1, H, N

DÝHA

P

CPL

BARVA

P

CPL LESK

SAPDECOR SAPELIT

DÝHA

CPL

BARVA

SAPDECOR

PROSKLENÉ STĚNY

65


VSTUPNÍ DVEŘE DO BYTU Jsou nejen vaší vizitkou, ale zároveň vaším strážcem. Vstupní dveře SAPELI vám poskytují bezpečí, komfort a zároveň designové propojení s celým bytem.

66

VSTUPNÍ DVEŘE DO BYTU

Dveře: ELEGANT 10 CPL borovice šedá struk., bezpečnostní | Zárubeň: kovová a SWING 48, CPL borovice šedá struk. | Obtus, CPL borovice šedá struk.


ALEGRO

10

BERGAMO KOMFORT

15

20

10

DAMIER

15

16

SWING KOMFORT

10 16

10 21

25 21

27 25

28 27

10 11

16 15

28

13 15 13

15 16 15

10

11

15

16

10

21

25

27

25 20 25

28 25 10 28

35 16 10 35

40 20 16 40

41 4120

42 42

43 43

15

16

28

29

10

12

13

29 28

29 10

10 12 10

12 13 12

16 20 16 16

45 45

46 46

48 48

50 50

53 53

ELEGANT KOMFORT

L

25 10

25

TENGA

VENECIA KOMFORT

28 20

20

H, R, M 1, 2, 3

L20 16

R, H, M 10

L

H, R 3, 4

P

21P

P

DÝHA

P

BARVA

DÝHA 25

DÝHA SAPDECOR

DÝHA

H, R, M, N

P

BARVA

LESK

P

DÝHA

CPL

HPL

LESK

L

L

H, R, M 1, 2, 3

P

DÝHA

L P

L

L

L

H, R M, N

1, R, N, H, M

L

L

L

R, H, M

L

1, 2, 3, 4, 5 H, R, M, N

L L

2, 3, 4, 9, L

L

SAPDECOR

P

H, R, M 1, 2, 3

P

DÝHA

P LIVRE SAPDECOR CPL

BARVA

SAPELIT BARVA

P

R, H, M

P 1, H, N

1, H, N

CPL SAPDECOR

L

L

H, R

P

P

P

DÝHA HPL

R, H, M

DÝHA BARVA

L

PH,

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

10

12

DÝHA

P

BARVA

L

DÝHA CPL SAPDECOR

13

DÝHA

CPL

LIVRE

SAPDECOR

DÝHA DÝHA BARVA

CPL SAPDECOR LESK

P DÝHA

SAPELIT

CPL

LESK

DÝHA

CPL

HPL

LESK

BARVA

DÝHA BARVA CPL

P

DÝHA

P

P

DÝHA

P

CPL CPL SAPDECOR LESK

P

P

DÝHA BARVA

DÝHA CPL

DÝHA SAPDECOR BARVA

P

DÝHA CPL DÝHA SAPDECOR

P

LESK

CPL

P1, 2,BARVA 3, 4, 5 SAPDECOR H, R, M, N

BARVA

LESK

LIVRE DÝHA DÝHA SAPDECOR BARVA CPL SAPELIT R SAPDECOR CPL

DÝHA

P P P

DÝHA CPL SAPDECOR

3, 4

2, 3, 4, P8 DÝHA M, H, N

DÝHA CPL

H, R, M 1, 2, 3

L

1, 2, 3, 4, 5 H, R, M, N

DÝHA

L

P

DÝHA

DÝHA

DÝHA

P

DÝHA

CPL

BARVA

SAPDECOR

DÝHA

P

25

20

DÝHA

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

10

16

15

55 55

16

58 58

20

SAPELIT

H, R 3, 4

DÝHA

P

29

P

BARVA

P BARVA

L P

CPL

R, H, M

L P

H, R 3, 4

H, R, M DÝHA 1, 2, 3

DÝHA

CPL SAPDECOR

2, 3, 4, 8 M, H, N

28

CPL

SAPDECOR

1, H, N

SAPDECOR

DÝHA

P

CPL

CPL

LIVRE

27 P

L Konfigurátor všech modelů 1, 2, 3, 4, 5 na www.sapeli.cz. L

DÝHA

VSTUPNÍ DVEŘE DO BYTU

MODELY VSTUPNÍCH DVEŘÍ DO BYTU

DÝHA

BARVA

P

DÝHA

LIVRE SAPDECOR

HPL KARTON

CPL

P

SAPDECOR

DÝHA

SAPDECOR

HPL

BARVA

SAPELIT

KARTON

CPL

LESK

SAPELIT

P P

CPL

DÝHA CPL DÝHA SAPDECOR BARVA LESK BARVA SAPELIT

SAPDECOR CPL

P

CPL

CPL

HPL

LESK

SAPELIT

BARVA

KARTON

LESK

DÝHA

DÝHA

HPL

VSTUPNÍ DVEŘE DO BYTU SAPDECOR

67


SPECIÁLNÍ ÚPRAVY DVEŘÍ Při výběru dveří nejde jen o jejich estetickou stránku, ale také, nebo lépe řečeno především, o jejich konkrétní užitné vlastnosti. Pokud vám mají dveře dlouho a dobře sloužit, musí mít konstrukci odvozenu od prostředí a funkce, kterou mají splnit. Přesto nemusíte slevovat ze svých estetických nároků - všechny speciální dveře umíme u nás v SAPELI sladit do jednoho zvoleného designu.

SPECIÁLNÍ ÚPRAVY DVEŘÍ

69


L L

R, H, M

L

H, R 3, 4

P

DÝHA

P

DÝHA

CPL

BARVA

LESK

L P

DÝHA SAPDECOR

P

DÝHA

CPL

HPL

LESK

DÝHA

CPL

ZVUKOVĚ IZOLAČNÍ DVEŘE • • • •

BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE SAPELI DÝHA H, R, M

DÝHA

CPL

DÝHA

DÝHA

L 1,1, 2, P DÝHA P BARVA P BARVA LIVRE SAPDECOR 3 4, 5 SAPDECOR L H,2,RR,3, CPL DÝHA BARVA M, N nabízeny ve 2. a 3. bezpečnostní • Ldveře jsou třídě a jsou určeny P SAPELIT P CPL M, N CPL k zabezpečení bytů, SAPDECOR kanceláří a dalších chráněných prostorů DÝHA CPL R, H, M P 3D P DÝHA je vybaven • Lkomplet dveří a zárubní seřiditelnými závěsy BARVA LESK DÝHA CPL N L 1,1, H, R, N, DÝHA P SAPDECOR • Lbezpečnostní uzávěry jsou vyráběnyBARVA i s požární odolností EI 30 H, M P CPL H, R • Lvšechny typy dveří jsou zkoušeny a certifikovány, takže splňují SAPDECOR DÝHA CPL DÝHA 3, 4 DÝHA P DÝHA DÝHA CPL HPL LESK P DÝHA H, R,4, M8právní a technické veškeré CPL 2, 3, SAPDECORpožadavky L P P BARVA P L 1,M, LIVRE SAPDECOR BARVA 2, 3 BARVA SAPELIT 2, 3, H,4,N může provádět pouze firma proškolená a pověřená CPL • Lmontáž 9, L DÝHA 1, 2, 3, 4, 5 SAPDECOR Lvýrobcem DÝHA H, R, M, N P BARVA DÝHA CPL SAPELIT R, H, R M L P CPL DÝHA CPL L H, P P BARVA LESK M, N SAPDECOR L R, H DVEŘE POŽÁRNÍ

RTG

70

SAPDECOR

HPL

SAPELIT

KARTON

L

1, 3, 4 H, R, M, N

L L

H, R, N 1, 2, 2, 3, 3, 4, 4 3, 4 H, 9, LR, M, N

SAPDECOR

DÝHA

P

CPL

P

SAPDECOR

HPL

SAPELIT

KARTON

HPL

SAPELIT

KARTON

CPL

HPL

LESK

DÝHA

P

BARVA CPL

SAPDECOR SAPELIT

KATEGORIE KLIMA DVEŘÍ: KlimaLI. Vnitřní 1, R, N, dveře SAPELI ve standardním provedení splňují H, M požadavky této kategorie. Klima II. Dveře pro oddělení prostorů se středním rozdílem klimatu (např. koupelny, WC, komory, vstupy z temperovaných chodeb 3, 4, L 2, 9, L a schodišť). Klima III. Dveře určené pro přechod z nevytápěných prostorů DÝHA DÝHA CPL DÝHA H, R, M L P doLIVRE P BARVA P zádveří (garáže, schodiště, apod.) prostorů vytápěných. SAPDECOR R, H3 BARVA 1, 2, L sklepy,

LESK

SAPDECOR

DÝHA

DÝHA CPL L 1, H, N DÝHA P BARVA SAPDECOR P CPL dveře vhodné do bytů, rodinných domů, průmyslových staveb, SAPDECOR sociálních a zdravotnických zařízení, kde se předpokládá rozdíl DÝHA CPL 3, 4, 8 P BARVA SAPELIT L 2, klimatu M, H, N dveře klima kategorie II. a III. mají speciální konstrukci, která obsahuje Al vrstvu, R jež zabraňuje pronikání vlhkosti do dveří L H, M, N

CPL

LESK

KOUŘOTĚSNÉ DVEŘEDÝHA L R, H, M • •

CPL

L

1, 2, 3, 4, 5 H, R, M, N

L

1, 3, 4 H, R, M, N

L

1, H, N

L

R, H, M, N 2, 3, 4, 8 M, H, N

L RTG

DÝHA

CPL

SAPDECOR

HPL

SAPELIT

KARTON

LESK

P BARVA LESK P R, N L H, 3, 4 kouřotěsné dveře zvyšují komfort vstupních, ale i interiérových dveří R průchodu jedovatých zplodin a nepříjemných pachů zamezují L H, DÝHA CPL DÝHA 3, 4 LESK Pbytu, – např. z kotelnyPdoHPL bytu apod. SAPDECOR H, R, zM garáže do L 3, 4 nesou označení Sa nebo Sm podle teploty kouře, které odolají

L L

2, 3, 4, 8 M, H, L H, R

L L

1, 2, 3, 4 1, R, N, H, R, M, N H, M

L

2, 3, 4, 9, L

M, N

R, H, M, SPECIÁLNÍL ÚPRAVY DVEŘÍ N H, R, M

DÝHA

KLIMA DVEŘE

LESK

L 1,H,H,R N DÝHA P BARVA DÝHA CPL SAPDECOR 1, 3, R, 4 N, dveře SAPELIDÝHA • L mohou býtPosazeny v protipožární zárubni, Lpožární P CPL HPL LESK H, M SAPDECOR H, R, N rámové SAPDECOR prosklené stěně nebo kovové zárubni Lprotipožární 3, 4 DÝHA CPL 2, 3, 4, 8 dodávat i s odolností kouřotěsnou, • Ldveře lze zvukově izolační, P DÝHA 2, 3, 4, 5 BARVA SAPELIT H, N SAPDECOR L 1,M, DÝHA BARVA 2, 3, 4, H, R, M, N P provedení klima a bezpečnostním SAPELIT Lv provedení P CPL CPL 9, L H, R, M • Lprotipožární dveře si SAPDECOR zachovávají design jednotlivých modelových řad 3, 4R H, • Lmontáž může provádět pouze firma proškolená a pověřená M, N DÝHA CPL L 1, H, N DÝHA P BARVA SAPDECOR R, H výrobcem L P CPL SAPDECOR 3, 4 L 1,H, 1, R, N, M, N L H, R, DÝHA CPL M4, 8 2, 3, VODĚODOLNÉ DVEŘE P BARVA SAPELIT L H, R, H, N N L M, 3, 4 • dveře ideálním řešením do mokrého a vlhkého prostředí jako R, H, jsou M, 2, 3, 4, L Lnapříklad N H, R u bazénů, v potravinářských provozech a sklepech L L 9, M, N H, R, M • Ljsou vyrobeny ze speciálního materiálu, který zaručuje stabilní 3, 4 a netečnou konstrukci v prostředích se zvýšenou vlhkostí nebo 2, 3, 8 R, H 4, 1, R, N, L Lvodou M, H, L H, M DÝHA

1, 2, 3, 4, 5 H, R, M, N

P

SAPDECOR

R,3,M4, 5 1, 2, L H, P DÝHA P BARVA P BARVA SAPDECOR DÝHA SAPDECOR 1, BARVA H,2, R,3speciální M, N dveře konstrukce doplněné o zvukově izolační prvky CPL P LIVRE SAPELIT CPL P CPL SAPDECOR dokonale oddělí hlučné prostory, jako jsou například chodby DÝHA CPL R, H, M jsou v otočném v modelových řadách Lv nabídce P BARVA P DÝHA provedení DÝHA CPL LESK L 1, H, N DÝHA P BARVA SAPDECOR označených piktogramem P CPL hodnota útlumu může být 27, 32, 37 a 43 dB SAPDECOR H, R L 3, 4 DÝHA CPL DÝHA DÝHA CPL P 3, 4, 8 HPL LESK P SAPDECOR P L 2, BARVA SAPELIT M, H, N DÝHA

H, R 3, 4

R, H

DÝHA

P

CPL

DÝHA

P

CPL

SAPDECOR

DÝHA

P

BARVA

SAPDECOR SAPELIT

P

DÝHA

CPL

BARVA

SAPDECOR

P

DÝHA

CPL

BARVA

SAPELIT

CPL SAPDECOR


ZVUKOVĚ IZOLAČNÍ DVEŘE

VODĚODOLNÉ DVEŘE

TICHÉ ZAVÍRÁNÍ

SNADNÁ ÚDRŽBA

PROTIPOŽÁRNÍ DVEŘE

PACHOVÁ NEPROPUSTNOST

KLIMA DVEŘE

ODOLNOST PROTI PRORAŽENÍ

ODOLNOST PROTI POŠKRÁBÁNÍ

KOUŘOTĚSNOST

INTIMNÍ SKLO

BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE

BEZPEČNÉ SKLO

Místnost / vlastnost

Vstupní dveře do bytu Ložnice Dětský pokojík Pracovna Kuchyň Koupelna Toaleta Suchý sklep / komora Mokrý sklep Technická místnost Dveře do bazénu / wellness

Standardní vlastnost, kterou doporučujeme vždy zvolit. Nadstandardní doporučovaná vlastnost pro zvýšení komfortu užívání dveří.

SPECIÁLNÍ ÚPRAVY DVEŘÍ

71


SYSTÉMY OTEVÍRÁNÍ Doby, kdy byly dveře pouze otočné s klikou, jsou již minulostí. Nabízíme vám nová řešení v posuvných či skládacích systémech, aby váš domov byl co nejpohodlnější.

SYSTÉMY OTEVÍRÁNÍ

73


74

SYSTÉMY OTEVÍRÁNÍ

OTOČNÉ DVEŘE

OTEVÍRÁNÍ V OBOU SMĚRECH ERGON

Dveře otočné jsou jedním z nejstarších způsobů otevírání dveří a díky svému neustálému vývoji dnes patří ke způsobům nejpropracovanějším. Umožňuje dokonalé těsnění dveřního křídla v zárubni a nabízí široké možnosti použití i v sortimentu speciálních dveří. Prostorová náročnost je sice větší (cca 0,8 m2), ale pokud zvolíte model prosklený nebo osazení do různých prosklených stěn, prostor se opticky propojuje a zvětšuje.

Způsob otevírání dveří s kombinací „otočného a posuvného“ křídla v jediném mechanismu umožňuje minimalizovat nároky na půdorysný prostor otevřeného dveřního křídla oproti klasickému křídlu otočnému (požadavky na prostor cca o 40 % nižší). Otevírání je zároveň velice komfortní, protože umožňuje otevírání vždy směrem od sebe, tím značně usnadňuje pohyb především tělesně postiženým.

OTOČNÉ DVEŘE - REVERZNÍ OTEVÍRÁNÍ

SKLÁDACÍ DVEŘE NA STĚNU COMPACK

Reverzní dveře se otevírají v opačném směru, tedy do zárubně. Reverzní dveře mají jak estetické hledisko, protože umožňují docílit jednotné roviny dveří se stěnou, tak i bezpečnostní, neboť nehrozí otevření dveří například do úzké chodby.

Představujeme vám řešení otevírání dveří, které uspoří plochu potřebnou k otevření dveří až o 50 %, a maximalizuje tak využitelný prostor v okolí dveří.


DVEŘE KYVNÉ

HARMONIKOVÉ DVEŘE

Tento typ otevírání pravděpodobně znáte pod lidovějším označením „lítačky“. Dveřní křídlo má speciální závěsy, které umožňují otevírání křídla na obě strany, proto jsou tyto dveře také prostorově nejnáročnější. Jejich hlavní výhodou je, že se otevírají pouhým zatlačením a zcela samy se zavírají. Toho se využívá v restauracích, v nemocnicích a v podobných provozech s vyšší frekvencí průchodu. Doporučujeme volit kyvné dveře s prosklením, aby byl zajištěn průhled, a nedocházelo tak ke kolizím.

Harmonikové dveře mají první lamelu poloviční šířky než následující a při otevírání zasahují do obou prostorů.

SKLÁDACÍ DVEŘE Úsporný typ otevírání, pokud máte málo prostoru. Skládací dveře mají všechny lamely stejně široké a zasahují pouze do jednoho prostoru. Vyrábějí se jak v plném, tak proskleném provedení.

SYSTÉMY OTEVÍRÁNÍ

75


76

SYSTÉMY OTEVÍRÁNÍ

POSUVNÉ DVEŘE MINIMA

POSUVNÉ DVEŘE ULTERIOR

Nová generace posuvného kování s mimořádnými vlastnostmi: design, funkčnost (tichý chod), bezpečnost (minimalizace poranění hlavně u dětí díky softovému dotahu). Kování je pro dřevěné i skleněné dveře, moderní minimalistický vzhled, žádné bouchání při zavírání.

Netradiční řešení posuvného kování bez garnýže. Systém je vhodný pro plné i prosklené dveře. Provedení skrytého posuvu může být se zárubní nebo bez.

POSUVNÉ DVEŘE SMART SOFT

POSUVNÉ DVEŘE DO STĚNY

Moderní kompaktní systém kování s tlumeným dorazem při otevírání i zavírání. Dodává se v kombinaci s dřevěnou nebo hliníkovou garnýží. Pokud není požadavek na uzamčení dveří, je možné provedení posuvu i bez dorazového sloupku. Pro uzamčení je vždy nutný dřevěný sloupek. Je možná kombinace s prosklenými stěnami.

Pokud vám ovšem nechybí odvaha pustit se do zásadnějších stavebních úprav, SAPELI vám nabízí také posuvné dveře do stěny nebo posuvné dveře do stavebního pouzdra. Jedná se o kovovou konstrukci, ve které je zabudována kolejnice s posuvným mechanismem. Tato konstrukce se zabudovává do montované příčky nebo zděné stěny.


POSUVNÉ DVEŘE AKTIVE A EMOTIVE Styl pro moderní interiéry, který nabízí široké možnosti a výjimečný design. Rozdíl je pouze v detailu! Jedná se o posuv do stavebního pouzdra, které je speciálně připraveno pro osazení do stěny bez zárubně. AKTIVE je absolutně čisté řešení bez viditelné zárubně. U systému EMOTIVE stavební otvor lemuje decentní a zároveň praktická hliníková lišta.

POSUVNÉ DVEŘE AVANZA ZERO A AVANZA HEAVY Posuvné systémy, které nabízejí jednoduchý a kompaktní design, široké možnosti použití (skleněná nebo dřevěná křídla, kotvení na stěnu nebo do stropu) a dokonalou techniku, včetně softového tlumení, které zvyšuje komfort a bezpečí. Posuvný systém AVANZA ZERO - jednoduchý kompaktní systém pro křídla do hmotnosti 40 kg v provedení kartáčovaná nerez pro posuvné jednokřídlé nebo dvoukřídlé dveře. Je určen pro skleněné i dřevěné dveře. Posuvný systém AVANZA HEAVY - kompaktní posuv určený pro náročné požadavky. Posuv je možné doplnit bočním světlíkem, a vytvářet tak celé prosklené stěny. Kování je v provedení kartáčovaná nerez pro jednokřídlé i dvoukřídlé dveře, a to jak skleněné, tak i dřevěné.

SYSTÉMY OTEVÍRÁNÍ

77


DOPLŇKY Dveře by bez nich byly jen holou deskou. Hrany, lišty, skla, kliky - to vše dotváří dveře k vašemu obrazu a rezonuje se stylem, který máte rádi.

DOPLŇKY

79


HRANY

Hrana AL polodrážka

Hrana AL bezfalc

Hrana AL reverzní otevírání

Hrana AL boční křídlo

Hrana AL polodrážka černá

Hrana AL bezfalc černá

Hrana AL černá reverzní otevírání

Hrana O3 polodrážka

Hrana P2 polodrážka

Hrana S2 CPL laminát

Hrana boční křídlo

Hrana 03 bezfalc

Propracované a odolné hrany chrání křídlo dveří proti mechanickému poškození a dodávají dveřím celistvý elegantní vzhled.

80

DOPLŇKY - HRANY


Hrana 203 s dvojitou polodrážkou 43 dB

Hrana AL zárubeň Normal

Hrana AL zárubeň Obtus

HRANY ABS LZE ZVOLIT K VYBRANÝM DEKORŮM CPL STRUKTUR A HPL STRUKTUR

DOPLŇKY - HRANY, LIŠTY

81


LIŠTY

2 - lišty na plochu

3 - lišty na plochu

4 - lišty na plochu

9 - lišty na plochu

H - lišty na plochu

L - lišty na plochu

Tak jako každý obraz má svůj rám, který mu dodá vznešenost, tak i každým dveřím budou slušet jiné zasklívací či ozdobné lišty.

VÝBĚR LIŠT JE DÁN ZVOLENÝM MODELEM DVEŘÍ

82

DOPLŇKY - LIŠTY

8 - lišty na plochu


1 - lišty zasklívací

2 - lišty zasklívací

3 - lišty zasklívací

4 - lišty zasklívací

8 - lišty zasklívací

9 - lišty zasklívací

H-dýha, CPL laminát, CPL,

L - lišty zasklívací

M – dýha, barva může být

N - CPL laminát, Sapdecor

kovolaminát, fólie - lišty

i pro zapuštěné lištování

- lišty zasklívací

zasklívací

- lišty zasklívací

R - dýha, CPL kovolaminát -  lišty zasklívací

DOPLŇKY - HRANY, LIŠTY

83


BEZFALCOVÉ

ZÁRUBNĚ Výběrem zárubní můžete významně ovlivnit vzhled dveřního celku. A v tomto ohledu myslete i do budoucna.

84

DOPLŇKY - ZÁRUBNĚ

NORMAL® bezfalcová

MINI NORMAL® bezfalcová

HARMONIE NORMAL® bezfalcová

OBTUS® bezfalcová

MINI OBTUS® bezfalcová

HARMONIE OBTUS® bezfalcová

LATENTE® bezfalcová


POLODRÁŽKOVÉ

NORMAL® polodrážková

MINI NORMAL® polodrážková

HARMONIE NORMAL® polodrážková

OBTUS® polodrážková

HLINÍKOVÉ

KOVOVÉ

HARMONIE OBTUS® polodrážková

DVOUPOLODRÁŽKOVÁ dřevěná

KOVOVÁ polodrážková

MINI OBTUS® polodrážková

KOVOVÁ dvoupolodrážková

METALIK bezfalcová

DOPLŇKY - ZÁRUBNĚ

85


RÁMOVÉ

SKRYTÉ

DRUHY ZÁRUBNÍ Bezfalcové zárubně - dveře jsou na hraně hladké (bez polodrážky) a dosednou celé do zárubně. Polodrážkové zárubně se také nazývají falcové a jsou určené pro dveře, které dosednou polodrážkou do zárubně a maličko ji překryjí. Kovové zárubně mohou být jednodílné zabudované či dvoudílné pro dodatečnou montáž. Mohou zajistit plnou funkci protipožárních a bezpečnostních dveří. Hliníkové zárubně jsou obložkové zárubně z hliníkových profilů, kterou je možné kombinovat s dřevěnými dveřmi.

RÁMOVÁ NORMAL bezfalcová

RÁMOVÁ OBTUS bezfalcová

SKRYTÁ SAP bezfalcová

RENOVAČNÍ (OKZ)

Rámové zárubně vám umožní předělit prostor a osadit dveře např. uprostřed dlouhé chodby. Skryté zárubně pro dveře jsou ukotveny do speciálního stavebního pouzdra skrytého ve zdi/příčce. Renovační zárubně, tedy obklad kovové zárubně, zcela zakryje starou a nevzhlednou zárubeň a usnadní rekonstrukci bez bourání a prachu.

RÁMOVÁ NORMAL polodrážková

86

DOPLŇKY - ZÁRUBNĚ

RÁMOVÁ OBTUS polodrážková

OKZ


ROZMĚRY DVEŘÍ A STAVEBNÍCH OTVORŮ Platí pro zárubně průchozí, otočné, posuvné, kyvné, lamelové.

mimo zárubeň LATENTE

záruběň HARMONIE

zárubeň MINI a LATENTE

objednací rozměr

stavební otvor

vnější rozměr zárubně*

vnější rozměr**

vnější rozměr***

š × v (mm)

š × v (mm)

š × v (mm)

š × v (mm)

š × v (mm)

600 × 1970 | 2100

700 × 2020 | 2150

760 × 2047 | 2177

780 × 2057 | 2187

730 × 2032 | 2162

700 × 1970 | 2100

800 × 2020 | 2150

860 × 2047 | 2177

880 × 2057 | 2187

830 × 2032 | 2162

800 × 1970 | 2100

900 × 2020 | 2150

960 × 2047 | 2177

980 × 2057 | 2187

930 × 2032 | 2162

900 × 1970 | 2100

1000 × 2020 | 2150

1060 × 2047 | 2177

1080 × 2057 | 2187

1030 × 2032 | 2162

1250 × 1970 | 2100

1350 × 2020 | 2150

1410 × 2047 | 2177

1430 × 2057 | 2187

1380 × 2032 | 2162

1450 × 1970 | 2100

1550 × 2020 | 2150

1610 × 2047 | 2177

1630 × 2057 | 2187

1580 × 2032 | 2162

1650 × 1970 | 2100

1750 × 2020 | 2150

1810 × 2047 | 2177

1830 × 2057 | 2187

1780 × 2032 | 2162

1850 × 1970 | 2100

1950 × 2020 | 2150

2010 × 2047 | 2177

2030 × 2057 | 2187

1980 × 2032 | 2162

Výšku stavebního otvoru je nutné měřit od dokončené podlahy (parkety, dlažba, koberce). * Platí pro šířku obložky 65 mm. ** Platí pro šířku obložky 75 mm. *** Platí pro šířku obložky 50 mm.

NADSTANDARDNÍ VÝŠKA DVEŘÍ

Výška stavebního otvoru

Hloubka stavebního tvoru (síla stěny)

Nadstandardní výška dveří je stále oblíbenějším prvkem v moderním interiéru. Dveře mohou dosahovat až do stropu nebo být doplněny nadsvětlíkem. Dveře SAPELI se vyrábí až do výšky 272 cm. Pro dosažení dokonalé rovinosti je možné osadit dveře tzv. napínákem, který umožní dveře kdykoliv seřídit. Osazení dveří napínákem od výšky 240 cm. Šířka stavebního otvoru

DOPLŇKY - ZÁRUBNĚ

87


Deny kulatá

Deny hranatá

Design M4

Maximal

Street hranatá

Street kulatá

Misty hranatá

Misty kulatá

Forsap hranatá

Forsap kulatá

Entero II

Entero kulatá

Entero hranatá

Jameson kulatá

Jameson hranatá

Kvadra kulatá

Kvadra hranatá

Lusy kulatá

Lusy hranatá

Andy

KLIKY Vyberte si kvalitní kliky se špičkovým designem od českých výrobců. Kompletní nabídku naleznete v katalogu kování SAPELI nebo na našich webových stránkách.

88

DOPLŇKY - KLIKY


Minimal

Mini-V

Morgan kulatá

Morgan hranatá

Morgan černá

Nova kulatá

Nova hranatá

Promo hranatá

Promo kulatá

Senza kulatá

Senza hranatá

Sonia

Spy hranatá

Spy kulatá

Torres hranatá

Další nabídka kování v černé v katalogu kování SAPELI, popř. přímo na prodejnách SAPELI Torres kulatá

Trinity hranatá

Lusy černá

Street černá

CENTRUM či SAPELI POINT.

NOVINKA Magnetické rozety díky své konstrukci vynikají super rychlostí montáže dveřní kliky.

DOPLŇKY - KLIKY

89


ZÁMKY A ZÁVĚSY

Zámek s magnetickou střelkou

Zámek Praktik

Zámek Komfort

Zámek Premium

Zámek pro oboustranné otevírání

Zámek hákový RC2/3 - dveře s polodrážkou

Zámek hákový RC2/3 - dveře s dvoupolodrážkou

Závěs 80/10 - dveře s polodrážkou

Závěs Tukan - dveře s polodrážkou

Závěs Metrik - dveře s polodrážkou

Závěs VX7939/100/120 dveře s polodrážkou

Závěs VX7939/160 Planum -  dveře s polodrážkou

Na pantech visí celá váha dveří, ale nemusí na nich nutně viset oči návštěv. I zámky a panty mohou být krásné či neviditelné.

90

DOPLŇKY - ZÁMKY A ZÁVĚSY


Závěs Mini satén 80/10 - dveře s polodrážkou

Závěs Tectus 380 - dveře s polodrážkou

Závěs Variant SC - dveře s polodrážkou

Závěs Saptec 340 - dveře bezfalcové

Závěs Saptec 340 TIN-K dveře bezfalcové

Závěs Saptec 303 - dveře bezfalcové

Závěs SFS Just - dřevěná zárubeň - dveře bezfalcové

Závěs SFS Just - kovová zárubeň - dveře bezfalcové

Závěs VX7729/160 Planum - dveře bezfalcové

Závěs čípkový - (Kubika) - dveře bezfalcové

Závěs Tectus 240 - dveře reverzní

Závěs Tectus 240 TIN-K dveře reverzní

Závěs RC3 - dveře s polodrážkou

Závěs RC3 - dveře s dvoupolodrážkou

Závěs kyvný - dveře kyvné

DOPLŇKY - ZÁMKY A ZÁVĚSY

91


NADSVĚTLÍKY Boční světlíky, nadsvětlíky nebo i samostatné světlíky, to vše najdete v naší nabídce. Světlíky mají nejenom velkou estetickou hodnotu, ale i značný praktický význam – prosvětlí a opticky zvětší jakoukoli místnost či chodbu.

92

DOPLŇKY - NADSVĚTLÍKY

Dveře: ELEGANT 10, nadsvětlík Glatt Z2, CPL dub struktur


NADSVĚTLÍKY

NADSVĚTLÍKY

Z2

Z3

1K

1K

2K

2K

STANDARDNĚ

2K

2K

VARIANTNĚ

1K - sdružená dveřovka (textura navazuje) STANDARDNĚ: 2K - CPL laminát, HPL laminát, dýha dveřovky jednotlivě (textura nenavazuje, nadsvětlík opačná orientace) VARIANTNĚ: 2K - dýha vodorovně nebo svisle, dveřovky jednotlivě (textura nenavazuje, nadsvětlík stejná orientace)

DOPLŇKY - NADSVĚTLÍKY

93


SKLA Sklo je přírodní materiál, který do vašeho interiéru přinese lehkost a nadčasový vzhled. Dokáže interiéru ponechat jeho volnost a zároveň jej rozdělit na jednotlivé

Cool white

Činčila čiré

Float čiré I vizuálně stejné jako Connex čiré

Graduel bílé

Krizet čiré

Kůra čiré I bronz

Mastercarre čiré

Masterlinea čiré

funkční části.

94

DOPLŇKY - SKLA


Mastersoft čiré

Pavé bílé

Pixarena čiré

Planibel bronz

Sapelux bílé

Satináto bílé

Satináto bronz I zelené

Satendecor 239

Satendecor 274

Uadi bílé

DOPLŇKY - SKLA

95


DÝHY STANDARD

POVRCHY Materiál povrchu určuje nejen vzhled, ale i odolnost dveří. Vybírejte tedy s rozvahou a s ohledem na okolní interiér.

96

POVRCHY

Jasan (DJS)

Buk natur (DNB)

Dub evropský (DDE)

Dub americký (DDB)

Buk (DBK)

Dub natur (DND)

Mahagon (DMH)

Mahagon natur (DNM)


DÝHY KOMFORT

Dub bělený (D10)

Jasan hnědý Riegel (D73)

Javor evropský (DJV)

Javor natur (DNJ)

Bříza (DBR)

Javor americký (DJA)

Smrk (DSM)

Olše (DOL)

Třešeň natur (DNT)

Třešeň evropská (DTE)

POVRCHY

97


DÝHY KOMFORT

Třešeň americká (DTR)

Teak bílý (D46)

Ořech saténový (DOS)

Ořech natur (DNO)

Ořech evropský (DOE)

DÝHY PREMIUM

Ořech americký (DOR)

98

POVRCHY

Wenge světlé (D52)

Eben černý (D20)

Eben antracit (D19)

Hruška (DHR)


DÝHY PREMIUM

Švestka polenská (DSP)

Zebrano (DZB)

Dub kouřový světlý (D14)

Wenge (DWE)

Dub kouřový tmavý (D15)

DÝHY EXKLUZIV

Dub stříbrný (DDS)

Zebrano stříbrné (DZS)

Dub sukatý (DSD)

Ořech sukatý (DSO)

Dub řezaný (DRD)

POVRCHY

99


DÝHY MOŘENÉ

Dub bílý olej

BARVY

Dub mořený šedý

Dub mořený bělený

Bílá hladká

Bílá EKO

Bílá perla

Bílá hladká

Šedá

Beton šedý

CPL LAMINÁT BARVA

Bílá pór

100

POVRCHY


CPL LAMINÁT BARVA

CPL LAMINÁT SVISLÉ STRUKTUR

Šedá (U788)

Černá grafit (U961)

Jasan bílý struktur

Jasan struktur

Dub struktur

Dub sukatý struktur

Dub zimní struktur

Javor struktur

Buk struktur

Borovice bílá struktur

POVRCHY

101


CPL LAMINÁT SVISLÉ STRUKTUR

Borovice kouřová struktur

Borovice šedá struktur

Višeň struktur

Třešeň struktur

Dub šedý struktur

CPL LAMINÁT VODOROVNÉ STRUKTUR

Ořech struktur

102

POVRCHY

Ořech americký struktur

Teak struktur

Wenge struktur

Borovice bílá struktur


CPL LAMINÁT VODOROVNÉ STRUKTUR

Dub sukatý struktur

SAPDECOR®

SAPELIT®

Dub zimní struktur

Dub bílý

Dub

Bílá perla

Buk

Dub

Ořech

Wenge

SAPELIT®

Javor

POVRCHY

103


VYSOKÝ LESK/MAT

104

Bílá

Hluboká bílá

Mat bílá

Ledovec

Champagne

Vanilka

Stříbrná

Červená

Cappuccino

Metal

POVRCHY


VYSOKÝ LESK/MAT

Černá

Mat černá

KARTON

HPL LAMINÁT SVISLÉ

Karton

Kámen láva

Plech rez

HPL LAMINÁT SVISLÉ

HPL LAMINÁT SVISLÉ LZE VE VĚTŠINĚ CPL DEKORECH NA DOPTÁNÍ NABÍZÍME VÍCE NEŽ 20 ODSTÍNŮ MOŘENÍ DÝHY NABÍZÍME DVEŘE V JAKÉKOLIV BARVĚ RAL

Beton

Kámen břidlice

POVRCHY

105


ČISTICÍ PROSTŘEDKY Mýdlový čistič s obsahem kokosového mýdla Tento čistič je určen na dřevěné dveře, leptaná a pískovaná skla, všechny druhy nábytku, lakované i nelakované, vnitřní i venkovní dřevěné parkety a obklady. Na čištěných materiálech zanechává jednolitý, saténově lesklý povrch beze skvrn, oživuje barvu a vzor dřeva a navíc příjemně voní. Jeho sekundární službou je tvorba antistatického náboje, který zabraňuje usazování prachu. Leštěnka s akrylátem Leštěnka s akrylátem poslouží k docílení vysokého lesku a vytvoření ochranného filmu na vyčištěných dřevěných površích na dveřích i nábytku. Obsahuje také včelí vosk. Čisticí prostředek na skla a lešticí utěrka SAPELI Speciální lešticí utěrka SAPELI je složená z originálního čisticího rozštěpeného mikrovlákna. Čisticí prostředek na skla je určen pro údržbu ornamentních skel a zrcadel.

DEKORY DLE VZORNÍKU POLYREY

DEKORY DLE VZORNÍKU FUNDERMAX

Podrobnosti a ceníky si vyžádejte u svého prodejce.

HPL laminát nabízíme dle vzorníku EGGER, POLYREY, FUNDERMAX.

106

ČISTÍCÍ PROSTŘEDKY, VZORNÍKY

DEKORY DLE VZORNÍKU EGGER


Akord Alegro® Bergamo Damier® Domino® Elegant Hanum® Harmonie Kubika Lotos® Mera® Note® Rede® Swing Talia® Tenga® Venecia®

Dýha standard

Dýha komfort

Dýha premium

• • • • • • • • • • • • • • • • •

• • • • • • • • • • • • • • • • •

• • • • • • • • • • • • • • • • •

Dýha exklusiv

Mořená dýha

Barva

SAPDECOR

CPL laminát

CPL laminát barva

SAPELIT

HPL laminát

Karton

• •

Vysoký lesk/mat

• •

• •

• •

• • • •

• • • •

• •

• •

• •

• •

• •

• • •

• •

• • • • •

• •

• •

• •

• DOPLŇKY - POVRCHY

107


Kompletní nabídka dveří SAPELI, největší vzorkovny s nadstandardním přístupem a službami.

Široká nabídka dveří SAPELI.

Platnost katalogu od 1. 4. 2018 do vydání nového katalogu. Veškerá práva vyhrazena - je zakázáno použití nebo vydávání, a to jak úplné, tak částečné mechanické nebo elektronické verze publikace, textů, obrázků a nákresů obsažených v této publikaci, bez výslovného písemného souhlasu společnosti SAPELI, a.s. Společnost SAPELI si vyhrazuje právo změn výrobků bez předchozího upozornění. Katalog má pouze informativní a ilustrační charakter.

www.sapeli.cz

Sapeli katalog 2018  
Sapeli katalog 2018  
Advertisement