Page 1

Citibank - opinie

Citi handlowy jest bankiem, który łączy doświadczenie i najlepsze tradycje polskiej bankowości z nowoczesnym sposobem prowadzenia finansów. Citi Handlowy powstał bowiem z połączenia Banku Handlowego w Warszawie SA - najstarszego komercyjnego banku w Polsce i Citibank (Poland) SA. Oferta banku Citi Handlowy skierowana jest zarówno do Klientów instytucjonalnych, jak i indywidualnych. Karty kredytowe są dziś powszechnie używane na całym świecie. Dzięki nim, płacąc za zakupy lub usługi nie musimy martwić się o brak gotówki lub szukać najbliższego bankomatu. Jest jeden z najchętniej wybieranych środków płatniczych, nie tylko ze względu na swobodny i wygodny dostęp do środków finansowych, ale również dzięki dodatkowym korzyściom, jakie wiążą się z ich posiadaniem. Wydawana przez bank karta kredytowa, jest rodzajem karty płatniczej z przyznanym limitem kredytowym. Oznacza to, że używając tego elektronicznego instrumentu płatniczego możemy robić zakupy na określoną kwotę, której fizycznie nie posiadamy na rachunku bankowym. Nie musimy nawet posiadać konta bankowego w placówce, która wydaje nam kartę kredytową. W ostatnich latach bardzo popularna wśród klientów jest karta kredytowa Citibank. Dzieje się tak dzięki atrakcyjnej ofercie, jaką proponuje Citibank. Jego Karta Kredytowa MasterCard World już od dwóch lat znajduje się na podium Złotego Bankiera. Obok kart płatniczych MasterCard wśród najbardziej znanych na świecie marek kart płatniczych należy wymienić karty Visa, które posiadają również bardzo dobrą opinię (citibank). Warto wspomnieć, że obydwie z wymienionych marek należą do konkurujących ze sobą organizacji skupiających wiele instytucji finansowych. MasterCard powstała później niż Visa, która funkcjonowała wcześniej jako Bank of America i pierwszą kartę wydała w 1958 roku. Karty kredytowe z pewnością są dla klientów dużym ułatwieniem i pozwalają uniknąć czasochłonnych formalności. Należy jednak pamiętać, że za ich posiadanie banki pobierają opłatę, nawet jeśli nie korzystamy z nich zbyt często.


Karty kredytowe oferowane w Citibank dają swoim posiadaczom duży zakres możliwości. W zależności od rodzaju karty możemy korzystać z różnych przywilejów i usług dostępnych wyłącznie dla klientów tego banku. Ma bardzo dobrą opinię wśród klientów Citibank. Srebrna karta kredytowa gwarantuje swojemu posiadaczowi m.in. wysoki limit kredytu ustalany indywidualnie, nieoprocentowany kredyt aż do 54 dni oraz możliwość korzystania z programu rabatowego w wielu miejscach w całej Polsce. Karty złote i platynowe w Citibank to dodatkowe atrakcje dla klientów banku. Ich właściciele mogą liczyć na korzystną ofertę skierowaną specjalnie dla nich. Karty Kredytowe Citibank LOT to oferta idealna dla osób często podróżujących samolotem. Za zakupy płacone z ich użyciem, gromadzone są punkty, które można następnie zamienić na bilety lotnicze, podwyższenie klasy podróży i inne atrakcyjne bonusy. Podobne korzyści możemy odnieść wybierając kartę z oferty Wizz Air, która umożliwia wymianę punktów na bilety. Motokarta BP w programie PAYBACK jest doskonałą opcją dla posiadaczy aut. Dzięki niej zebrane w czasie tankowania na stacji BP punkty możemy wymienić na nagrody, paliwo lub inne bonusy.

Citibank zbiera pozytywne opinie klientów banku. O jakości banku świadczą Citbank opinie zadowolonych klientów Citibanku. Marcin jestem klientem Citi ponad 2 lata i jestem zadowolony w 100% a najbardziej podoba mi sie płacenie kartą za granica w PLN bo wychodzę na tym lepiej gdybym miał wymienić pieniąŜki w kantorze a wcześniej byłem klientem Banku Spółdzielczego który kasuje za wszystko co moŜliwe nawet gdy pani w okienku powie do ciebie dzień dobry to juŜ 5zł mniej na kacie hehe jedynie chyba najlepsze mają oprocentowanie kredytu konsumenckiego w spółdzielczym i nic więcej to tyle nara;]


Marek Jestem od roku czasu posiadaczem karty Citibank Gold lot.Jestem z karty bardzo zadowolony.Przez rok czasu jej uŜytkowania nie spotkała mnie nigdy Ŝadna \"niespodzianka\" jest wszystko jasne i czytelne dla mnie.Dodatkowo otrzymałem od banku konto powiązane z kartą CitiGold ..które jest bez Ŝadnych opłat..dla wybranych klientów banku.Jest wszystko w tym banku JASNE I CZYTELNE.My Polacy uwielbiamy narzekać. Wolimy skopać komuś tyłek najpierw niŜ cokolwiek zrozumiec. Coś.Coś jest dla nas nie jasne..od razu to coś skopiemy..

Dagmara Wszystkie banki chcą zarobić na kliencie, to normalka, a co do kart trzeba umieć ich UśYWAĆ!!! wówczas nie będzie opłaty za nieterminową spłatę, za przekroczenie limitu itp.Płacenie Kartą jest bezpieczniejsze od płacenia gotówką, i tak wydajemy pieniądze na zakupy, wiec dlaczego nie płacić za nie kartą np. Motokartą BP Citi Handlowy.Taką kartę właśnie mam i jestem z niej bardzo zadowolona, kto w dzisiejszych czasach da nam coś za darmo, a tak zbieram punkty i potem mogę je na jakąś nagrodę wymienić,moŜe to niewiele, ale zawsze juŜ coś zadłuŜenie spłacam przez CitiOnline, więc zero jakichkolwiek kosztów, ludzie nauczcie się korzystać z kart, a bank którego nie cierpię, to Millenium, fatalna obsługa, doradcy nie znający własnej pracy, wzięłam tu niestety kredyt mieszkaniowy,jedna transza nie wypłynęła do developera o czasie, na szczęście B. Millenium będzie musiał pokryć umowne odsetki za taka fachowość, mam nadzieję,Ŝe szybko uda mi się zrefinansować ten kredyt w innym banku.

Citibank opinie: https://www.facebook.com/pages/Citibankopinie/343188862493448

Citibank opinie  

Opinie o Citibanku - Poznaj najnowsze opinie klientów banku Citibank

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you