Page 1


Du viename – šluokite ir valykite garais tuo pačiu metu!

100 % valymas be chemikalų SUSIPAŽINKITE:

Šlavimo ir valymo garais įranga PHILIPS „Steam Plus“ FC7020/01

Higieniški valymo rezultatai – valydami garais sunaikinsite iki 99,9 % mikrobų ir bakterijų. 1500 W skleidžia galingą garų srautą, todėl greitai įšyla – „Steam Plus“ bus paruoštas naudoti greičiau nei per 30 sek. 100 % valymas be chemikalų – puikiai valo visų tipų kietas grindis be chemikalų, naudojant tik vandenį. Jis nepalieka jokių cheminių liekanų ant grindų. Sutaupysite laiko ir energijos – šluokite ir valykite garais tuo pačiu metu. Šlavimo funkcija pašalina nešvarumus, dulkes ir įvairias šiukšles, tuo tarpu garų funkcija dezinfekuoja. Galite naudoti kiekvieną parinktį atskirai arba kartu. Pridedamos 2 plaunamos ir patvarios mikropluošto šluostės. Minkšta mikropluošto medžiaga švelniai atlaisvina, pakelia ir surenka dulkes bei nešvarumus. Kai valydami garais pristabdote darbą, „Steam Plus“ automatiškai išsijungia – sustabdo garų skleidimą.

415 Lt

Prekyboje nuo gegužės mėn.

NAUJIENA

Visada didžiausia siurbimo galia!

Įspūdinga valymo kokybė Švarus oras jūsų namuose SUSIPAŽINKITE:

Dulkių siurblys be maišelių PHILIPS „PowerPro Active“ FC8634/01

Technologija „PowerCyclone 4“ atskiria dulkes ir orą vienu kartu – dėl tiesios ir lygios oro įleidimo angos oras greitai patenka į „PowerCyclone“, o išlenkta oro praleidimo dalis greitai nukreipia oro srautą aukštyn į cikloninę kamerą, kur dulkės atskiriamos nuo oro. 2000 vatų variklis sukuria 370 W siurbimo galią, todėl darbus atliksite našiai. Švarus oras jūsų namuose. Klostuoto HEPA filtro filtravimo paviršius yra didelis, jis puikiai filtruoja – surenka mikroskopinio dydžio parazitus, sukeliančius alergijas. Naudojant cikloninę oro srovę filtras ilgai neužsikemša, geriau filtruoja ir gali būti naudojamas ilgiau. Lengva valyti – pažangi dulkių surinkimo talpykla sukurta taip, kad iškratant dulkes nekyla jų kamuoliai. Unikali forma ir švelnus paviršius leidžia dulkes surinkti vienoje pusėje ir lengvai jas iškratyti į šiukšliadėžę. Pakankamai ilga ergonomiška rankena galite toliau pasiekti ir išvalyti sunkiai pasiekiamas vietas. Puikus rezultatas valant kilimus ir baldus – „Turbo“ šepečio antgalis.

485 Lt

Prekyboje nuo gegužės mėn.

NAUJIENA


„AquaTrio“ siurbimo ir valymo sistema TRYS VIENAME: siurbia dulkes, drėgnai valo ir džiovina iš karto! Ploniausias dulkių siurblys robotas – valo po baldais, kur kiti negali pasiekti!

Paprasta naudoti Juda pats, išvengdamas laiptų ir briaunų SUSIPAŽINKITE:

Dulkių siurblys-robotas PHILIPS FC8802/01

Valo ten, kur kiti nepasiekia. Dėl plonos konstrukcijos – tik 50 mm aukščio – dulkių siurblys-robotas lengvai išvalo po baldais. Itin ilgais šoniniais šepečiais jis pasiekia gilesnius kampus ir arčiau sienų. Dėl valdymo 1 mygtuku jį labai paprasta naudoti. Tereikia įjungi, ir jis iškart pradės valyti grindis. 2 pakopų valymo sistema – šoniniai šepečiai ir siurblys pašalina nešvarumus ir dulkes nuo grindų, išmetimo filtras sulaiko smulkiausias dulkių daleles. Infraraudonųjų spindulių jutikliai padeda savaime judėti išvengiant laiptų, jutikliai roboto apačioje apsaugo nuo kritimo į atviras angas. Jis juda pats, išvengdamas laiptų ir briaunų.

699 Lt

NAUJIENA

Sutaupykite iki 50% energijos Sutaupykite iki 70 % vandens SUSIPAŽINKITE:

Drėgnojo valymo dulkių siurblys PHILIPS AQUATRIO FC7070/01

Galingi, švelnūs ir greitai besisukantys (6700 aps./min.) mikropluošto šepečiai efektyviai šalina purvą ir dėmes bei prisitaiko prie įvairių grindų formų, išvalydami visus plyšius. Vieno 650 ml talpos bako užtenka išvalyti daugiau nei 60 m2 grindų, todėl galite išvalyti didelį plotą pripylę minimalų kiekį vandens. Šio „Philips“ dulkių siurblio nereikia kiekvieną kartą valyti. „Philips AquaTrio“ išsivalo pats. Nenutrūkstama valymo jėga – atskiri švaraus ir purvino vandens bakai. Idealiai tinka medžio, parketo, laminato, vinilo, keramikos, natūralaus akmens ir kitoms grindims. Paprastas naudoti ir efektyvus – gerai veikia su šaltu ar šiltu vandeniu iš čiaupo, su valymo priemonėmis ir be jų.

1249 Lt. Sutaupote 200 Lt. Buvo 1449 Lt


AQUATIC SD94 serijos dulkių siurblys – vandens įkvėptas dizainas ir kompaktiškumas! SUSIPAŽINKITE:

Dulkių siurblys be maišelių SAMSUNG VCD9420S31/XSB

Galia – 1600 W, siurbimo galia – 200 W. „Aqua Cyclone“ aukščiausios klasės technologija darbui atlikti pasitelkia oro ir vandens srautus – korpuse suformuojamas stiprus oro ciklonas ir galingas sūkurys, kiekvienas kurių atlieka skirtingą funkciją – ciklonui tenka skirtuvo vaidmuo, o sūkuriui – rinktuvo. Pirmoji pasaulyje daugialypė vandens kamera, specialiai suformuota taip, kad sukurtų galingą vandens cikloną. Šiuolaikiniame filtravimo procese sulaikomos visos dulkės ir nešvarumai, o matomas filtravimo vandeniu procesas užtikrina, kad AQUATIC SD94 serijos siurblys puikiai filtruos nešvarumus kiekvieną kartą, kai jį naudosite.

Nepraleis nė vienos dulkelės – itin didelė 2200 W galia ir 380 W siurbimas! SUSIPAŽINKITE:

Dulkių siurblys be maišelių SAMSUNG VCC9674H3G/XSB

Dėl „Allergy Care +“ technologijos dulkių siurblys efektyviai kovoja ne tik su dulkių erkutėmis, naminių gyvūnėlių alergenais, bet ir su žiedadulkėmis bei grybeliais.

Galingas „Samsung“ dulkių siurblys, kuriame nenaudojami maišeliai, pasiekia geriausių valymo rezultatų su itin didele 2200 W galia ir 380W stiprumo siurbimu.

Paprasta ištuštinti – uždaros kameros sistema leidžia lengvai ir be vargo utilizuoti atliekas jų neišliejant.

„HEPA H13“ filtras užtikrina švaresnį išmetamą orą, patikimai apsaugo nuo alergenų.

Paprastai atskiriamas ir plaunamas HEPA filtras.

Lengva ištuštinti – su „Super Twin Chamber“ sistema galite mėgautis paprastu ir lengvu išmetimo procesu.

Vienu lietimu valdoma vandens lygio svirtis ir automatinio pildymo konstrukcija.

Komplekte – specialus šepetys NB800, padedantis idealiai išvalyti paviršių.

499 Lt. Sutaupote 70 Lt. Buvo 569 Lt

729 Lt. Sutaupote 170 Lt. Buvo 899 Lt


„Virtual Guard TM“ funkcija – išmanus požiūris į siurbimą! SUSIPAŽINKITE:

Dulkių siurblys-robotas SAMSUNG VCR8930L3S/XSB

Ant viršaus esanti kamera sukuria namo žemėlapį – 30 kadrų per sekundę užfiksuojantis „Autobot“ gali įsiminti valymo kelią, apskaičiuodamas, kurioje namo vietoje yra „Autobot. Jis gali užfiksuoti lubų vaizdus, sukurdamas namo žemėlapį. Pagerintas „Autobot“ gyvūnų plaukų surinkimo efektyvumas, neleidžia gyvūnų plaukams apsivynioti aplink šepetį. Aptinka kliūtis, saugo daiktus, todėl valymas yra patikimas ir saugus. 3 stataus kampo jutikliai žiūri žemyn ir aptinka laiptų kraštus ir kitas briaunas. Minkštos ir plačios guminės apsaugos visuomet saugo baldus. 3 jutikliai, padedantys išvengti susiraizgymų, automatiškai atvynioja apie jūsų žarną susiraizgiusius laidus arba švelnaus jūsų kilimo nelygumus. Automatinis sustabdymas pakėlus arba pavertus. „Virtual Guard TM“ funkcija – galite pasirinkti „Virtualios tvoros“ („Virtual Fence“) arba „Virtualaus gido“ („Virtual Guide“) režimus. „Virtualios tvoros“ režimas sukuria aplink jūsų kambarį nematomą tvorą (iki 4 m), kuri neleidžia važiuoti į tam tikras zonas, pavyzdžiui, prie brangių baldų ar naminio gyvūnėlio gulto. Su „Virtualus gido“ funkcija galite nustatyti valymo eigą.

1349 Lt. Sutaupote 150 Lt. Buvo 1499 Lt


CHEMICAL FREE

Ekologiškas ir higieniškas būdas valyti! SUSIPAŽINKITE:

Valymo garais dulkių siurblys HOOVER „SteamJet“ SSN1700 011

„2 in 1” technologija – stačiakampio formos antgaliu nesunkiai išvalysite didelius paviršius, trikampio formos antgalis – patogiam kampų ir sunkiai pasiekiamų vietų valymui. Galingas ir efektyvus – 1700 W. Mikrobų žudikas – naikina iki 99.9 % mikroorganizmų. Galite naudoti paprastą vandenį, nereikia jokių chemikalų ir ploviklių. Greitas įšilimo laikas – garai paruošiami per 30 s. Didelės talpos (0,7 l) išimamas vandens rezervuaras. Minkšta rankena, ypač manevringas. Pridedamos 2 šluostės ir kilimams valyti skirtas padas. Skirtas valyti tiek kietiems paviršiams tiek kilimams.

279 Lt

Viskas, ko reikia švarai palaikyti! SUSIPAŽINKITE:

Drėgnojo valymo dulkių siurblys HOOVER „Floormate Plus” FL700 011

Siurblys , kuris atlieka net 3 skirtingas funkcijas – siurbia, sausina paviršius ir plauna grindis. Idealiai tinka atsparių grindų dangoms plauti. 6 besisukantys šepečiai „Soft Touch“. Automatinė dulkių siurblio išsijungimo funkcija prisipildžius vandens talpai. Guminiai ratukai saugo grindis nuo subraižymų. Plaunamas filtras. Dulkių siurblio valdymas ant rankenos – paprasta ir patogu naudoti. Dėl sulankstomos rankenos dulkių siurblys yra itin kompaktiškas, neužima daug vietos.

899 Lt

NAUJIENA


Įsileisk technologijas į savo namus! SUSIPAŽINKITE:

Dulkių siurblys-robotas HOOVER „RoboCom“ RBC011

AAI™ infraraudonųjų spindulių navigacija.

Pilnai įkrautas veikia iki 120 min.

Dulkių jutiklis.

2 greičiai.

9 valymo programos.

HEPA filtras.

Saugus baldų ir grindų valymas – jutiklinis sensorius, minkštas bamperis, grindų poliruoklis.

Ypač tylus veikimas (60 dBA). Apsaugos nuo kritimo į atviras angas jutiklis.

2 šoniniai šepečiai.

2 virtualios apsaugos zonos.

Nuotolinis valdymas.

LCD ekranas ir galimybė nustatyti veikimo laiką visai savaitei.

999 Lt. Sutaupote 300 Lt. Buvo 1299 Lt


ULTRAPOWER – galingiausias belaidis dulkių siurblys! SUSIPAŽINKITE:

Belaidis dulkių siurblys-šluota ELECTROLUX „Ultrapower“ ZB5012

Su „Ultrapower“ galia visus namus išvalysite vienu įkrovimu. 25,5 V ličio jonų baterija iki kito įkrovimo jam leidžia darbuotis net valandą. To visiškai pakanka išvalyti ne tik butą, bet ir nuosavą namą. Šis maišelių nenaudojantis cikloninis siurblys turi tris reguliuojamus galios lygius bei pakaitinę bateriją. Antgalyje, kuriame sumontuotas apšvietimas, yra įdiegta ir nauja kompanijos užpatentuota „BrushRollClean“ technologija, leidžianti atsikratyti šepetėlyje susivėlusių nešvarumų prie jų nekišant nė piršto – tereikia paspausti pėda ant antgalio, ir jame sumontuoti specialūs peiliukai nupjaus susivijusias gijas ir jas susiurbs.

ERGORAPIDO – puikus sprendimas kai reikia pasiurbti greitai! SUSIPAŽINKITE:

Cikloninis belaidis dulkių siurblys-šluota ELECTROLUX ZB2943

„2 in 1“ – rankinis siurbliukas ir siurblys „šluota” viename. Tik 2,5 kg sveriantis belaidis siurblys „Ergorapido“, kurio antgalis gali judėti net 180º kampu, pasižymi puikia išvalymo kokybe. Šis siurblys yra manevringas, išsiskiria stilingu dizainu, todėl gali puikuotis net ir matomiausioje namų vietoje. Savaime išsivalantis TURBO šepetys „Brush Roll Clean“.

Greitai nuimamas šepetys.

18 V pakraunamas dulkių siurblys su Li-ion baterija.

Naujas didelio našumo antgalis.

Veikimo laikas pilnai pakrovus iki 35 min., įkrovimo laikas 4 val.

Greita filtro valymo sistema.

Oro srautas – 14 l per sekundę.

849 Lt

525 Lt. Sutaupote 74 Lt. Buvo 599 Lt


ULTRAONE – kai reikia funkcionalumo be kompromisų! SUSIPAŽINKITE:

Vakuuminis dulkių siurblys ELECTROLUX ULTRAONE Z8810

ULTRASILENCER – visų laikų tyliausias dulkių siurblys! SUSIPAŽINKITE:

Dulkių siurblys ELECTROLUX USDELUXE

Daugiau nei 90 metų dulkių siurblius tobulinančiai „Electrolux“ pavyko sukurti dulkių siurblį, pasižymintį vartotojams svarbiausiomis savybėmis, kurias itin sunku suderinti – „UltraOne“ turi 2200 W galios motorą, bet skleidžia tik 72 dB garsą.

Naujos kartos „UltraSilencer“ dulkių siurblys su itin efektyvia „AeroPro ™“ sistema puikiai išvalo visus paviršius.

Ypač manevringas, o dėl išpuoselėto dizaino gali būti laikomas matomoje vietoje.

Su nauja „UltraSilencer“ funkcija – vienintelis rinkoje ypač tylaus veikimo dulkių siurblys. Triukšmo lygis –65 dB (A).

Galima pasirinkti ir gamtai draugišką modelį, kurio korpuso gamybai panaudota 70% perdirbto plastiko, energijos suvartojimas sumažintas net 50%.

Patogus naudoti, manevringas, paprastai valdomas.

Plaunamas HEPA H13 filtras.

Plaunamas HEPA13 filtras.

Galiniai ratukai minkšti su gaubtukais.

Galia – 1800 W.

629 Lt. Sutaupote 70 Lt. Buvo 699 Lt

Iki 99,999995 % švaresnis oras.

999 Lt


Patogus ir galingas! SUSIPAŽINKITE:

Maloniam tvarkymuisi! SUSIPAŽINKITE:

Dulkių siurblys MIELE S8310 D SPBL/AZ

Dulkių siurblys MIELE S8330 „Hepa“

Galingas (2200 W) variklis. Išeinančiojo oro valymo „Active HEPA” filtras SF-AH 50.

Galingas (2200 W) variklis.

Dulkių maišelio talpa – 4,5 l.

Išeinančiojo oro valymo filtras „AirClean”.

Grindis tausojantys ratukai su plienine ašimi.

Dulkių maišelio talpa – 4,5 l.

11 m veikimo spindulys.

11 m veikimo spindulys.

„Silence“ sistema .

„Silence“ sistema.

Patogus valdymas.

Patogus valdymas.

Ergonomiška rankena.

Statymo sistema siurbimo pertraukėlėms.

Statymo sistema siurbimo pertraukėlėms.

665Lt

970 Lt


Puikus sprendimas šunų ir kačių šeiminkams! SUSIPAŽINKITE:

Dulkių siurblys MIELE S8320 „Cat & Dog“

Vokiškas požiūris į tvarką! SUSIPAŽINKITE:

Dulkių siurblys MIELE S8730

Galingas (2200 W) variklis.

Galingas variklis (2200 W) užtikrina išskirtinius valymo rezultatus.

Išeinančio oro valymo filtras – „Active HEPA“ filtras SF-AH 50.

Šis dulkių siurblys yra puikaus dizaino, elegantiškas ir tvirtas.

Dulkių maišelio talpa – 4,5 l.

Didesniam patogumui, dulkių siurblio priedams numatyta vieta dulkių siurblio viduje.

Elektroninis siurbimo galios reguliavimas – rankenoje integruotas valdymas.

Ilgas dulkių siurblio laidas leis valyti plataus spindulio kampu (11 m), todėl puikiai tinka valyti dideles ir sunkiai pasiekiamas vietas.

Grindis tausojantys ratukai su plienine ašimi „Dynamic Drive“. 11 m veikimo spindulys.

„Active Air Clean filtras“ - ypač naudinga, jei turite augintinius.

„Silence“ sistema.

Higieniški 4,5 l talpos dulkių maišeliai užsidaro automatiškai, išlaikydami nešvarumus ir dulkes viduje

Statymo sistema siurbimo pertraukėlėms – su automatinio išsijungimo funkcija.

1095 Lt

1350 Lt


Gaivumas ir pastebimai švaresnis oras žmonėms ir gyvūnams! SUSIPAŽINKITE:

Plaunantis dulkių siurblys THOMAS „Twin T1 Pet & Friends Aquafilter“

Plaunantis dulkių siurblys visiems naminių gyvūnėlių mylėtojams. Ypatingai efektyvūs antgaliai gyvūnų plaukams ir patentuota daugiapakopė vandens filtravimo sistema, papildyta specialiu filtru ilgiems plaukams. Galia – 1600 W. 2,4 l talpos purškiamo valiklio rezervuaras.

Naujas, stilingas ir kompaktiškas. Mažesnis, lengvesnis ir patogesnis naudotis. Labiau patobulinta ir efektyvesnė vandens filtravimo sistema ,,Aqua-box”. Pagaminta Vokietijoje. SUSIPAŽINKITE:

Dulkių siurblys THOMAS Twin XT

Galia – 1700 W, siurbiamoji galia – 310 W. Elektroninis galios reguliavimas.

Lengvu prisilietimu valdomas funkcijų jungiklis Ergonomiškas korpuso dangtis.

Nauja vandens filtro dėžutė suteikia paprastumo valyme.

2 parkavimo padėtys.

Vandens filtro sistema ir plaunamas HEPA filtras surenka dulkes, purvą ir į patalpą grąžina švarų sudrėkintą orą.

Inovacinė daugiapakopė vandens filtro sistema, specialus filtras ilgiems gyvūnų plaukams, injekcinis filtras su vandens filtro sistema, išpūtimo mikrofiltras, 99,99% dulkių filtracija.

99,99% dulkių filtracija.

Plovimo antgalis kilimams su specialia nerūdijančio plieno juostele, kilimų, baldų plovimo, plyšių, adapteris kietiems paviršiams. Sauso valymo antgaliai kilimų, minkštų baldų, parketo antgaliai gyvūnų plaukams.

1444 Lt. Sutaupote 255 Lt. Buvo 1699 Lt

Specialus parketo valymo antgalis su natūraliais šereliais – kruopščiai grindų priežiūrai. Baldų plovimo, kilimų plovimo antgaliai su adapteriu kietiems paviršiams. Sauso valymo antgaliai kilimų, minkštų baldų, parketo valymui. Specialūs gumuoti ratukai lengvesniam važinėjimui.

1999 Lt


VALYMUI – kompaktinės klasės garo valytuvas, skirtas karščiui ir drėgmei nejautrių paviršių valymui garais! LYGINIMUI – užtikrina puikius lyginimo rezultatus. Galingas garo slėgis sumažina lyginimo laiką iki 50%! SUSIPAŽINKITE:

Garo valytuvas SC1030 B su gariniu lygintuvu

Rekomenduojama alerginėmis ligomis sergantiems žmonėms! SUSIPAŽINKITE:

Sauso valymo dulkių siurblys su vandens filtru KARCHER DS6.000 MEDICLEAN

Kompaktinės klasės garo valytuvas (galia – 1500 W), skirtas įvairių paviršių valymui garais – garo srove puikiai išvalysite įvairių tipų kietas ir kilimines grindų dangas, keramines plyteles, baldų apmušalus, čiužinius, orkaites, virykles, langus, veidrodžius. Maksimalus garo slėgis – 3,5 bar.

Prietaisas, skirtas sausų dulkių bei šiukšlių namuose valymui. Tinka įvairių tipų kietų ir kiliminių grindų dangų, keraminių plytelių, baldų apmušalų, čiužinių valymui.

Ekologiškas valymo būdas, nenaudojamos jokios cheminės valymo priemonės. Purvas, veikiamas natūralių valiklių – karščio ir drėgmės – tiesiog ištirpdomas, tad jokios papildomos valymo priemonės tampa nereikalingos.

Dėl naujajame DS6.000 Mediclean modelyje įdiegtos vandens filtro technologijos, šis dulkių siurblys ne tik puikiai valo įvairias grindų dangas, bet taip pat ir drėkina patalpos orą.

Natūralūs garai ant valomo paviršiaus nepalieka jokių alergines reakcijas galinčias sukelti medžiagų likučių. Tai ypač svarbu šeimoms, auginančioms mažus vaikus, alergiškiems žmonėms. Valymas garais – tai itin ekonomiškas vandens panaudojimo būdas. Iš 1 litro vandens gaunama apie 1700 litrų garų, kurių pakanka išvalyti nedidelį butą, o elektros energijos sunaudojama tik tiek, kiek jos reikia vandeniui paversti garais. Garai – puiki drabužių priežiūros ir lyginimo priemonė. Kärcher gariniai lygintuvai sutaupo iki 50% laiko, įprastai skiriamo lyginimui, garai efektyviai padeda atsikratyti drabužių raukšlių ir įsigėrusių kvapų.

599 Lt. Sutaupote 280 Lt. Buvo 879 Lt

Dėl subalansuotos filtrų sistemos rekomenduojamas naudoti alerginėmis ligomis sergantiems žmonėms – filtrai sulaiko net itin smulkias patalpos ore esančias mikrodaleles: alergenus, žiedadulkes, dulkių erkutes ir jų išskyras, grybų sporas. Prietaiso filtrų sistema sulaiko 99,99% dulkių dalelių, didesnių kaip 0,3 mm. Šiuo prietaisu valomas oras taip pat ir drėkinamas. Patalpos oras tampa šviežesnis ir gaivesnis. Efektyvus, kompaktiškas, patogus naudoti, lengvas, modernaus dizaino, tyliai veikiantis.

999 Lt

NAUJIENA

SUSIPAŽINKITE: dulkių siurblys  

SUSIPAZINKITE: Dulkių siurblys. Šiame el. kataloge rasite pačius naujausius dulkių siurblius, galėsite nesunkiai išsirinkti Jums patį tinka...

SUSIPAŽINKITE: dulkių siurblys  

SUSIPAZINKITE: Dulkių siurblys. Šiame el. kataloge rasite pačius naujausius dulkių siurblius, galėsite nesunkiai išsirinkti Jums patį tinka...

Advertisement