Page 1

a Cloud

Daha iyi bir e-ticaret için…

Marketing Company

Hedef kitle segmentasyonu Web analiz datası ve tavsiye motoru kullanımı ile davranışsal verileri kullanarak segmentasyon yapabilirsiniz.


E-ticaret için katma değerli servis ve ürünlerimiz

Daha cok satış / daha cok ciro

Düşük maliyet

E-mail içinde segmentason yapılması ve tavsiye ürünlerin kullanımı

Yeni müşteriler

Daha sadık müşteri


E-ticaret için katma değerli servis ve ürünlerimiz

“Eğer web’de 3 milyon müşterim varsa, 3 milyondan daha fazla dükkan açmam lazım web dünyasında..” (Jeff Bezos)


E-ticaret için katma değerli servis ve ürünlerimiz S

e-mail ile pazarlamanın gelişimi:


E-ticaret için katma değerli servis ve ürünlerimiz

Akıllı gönderim nasıl yapılır?

Bulk mailing (Toplu gönerim)

Segmentation (Segmentasyon)

Personalization Kişiselleştirme)

Analytic ürünü ve Tavsiye motoru kullanımı gerekli

Automatization (Otomasyon)


E-ticaret için katma değerli servis ve ürünlerimiz Otomatik html üretimi

euro.message ürünleri:

Datawarehouse

Autopilot

Sirket segmentasyonu kendi yapıyor.

Toplu mail gönderimi

Segmentasyon & Kişiselleştirme

Otomasyon

Şirket segmentasyonu kendi yapmıyor.

euro.message ürünleri:

E-track Analitik sistemi

Prudsys Tavisye motoru

Datawarehouse

Autopilot


E-ticaret için geliştirdiğimiz Ürün ve Servislerimize daha yakından bakalım.


Kampanya Yönetim Plaformu

Platform Modülleri: • • • • •

E-mail modülü SMS modülü Sosyal Medya modülü Anket modülü Segmentasyon modülü

Servislerimiz • • • •

E-mail ulaştırma hizmetleri Data Analiz hizmetleri Entegrason hizmetleri Tasarım ve kampanya yönetimi hizmetleri


Datawarehouse Modülü E-Ticaret siteleri için özel geliştirilmiş entegrasyon modülümüz... Zip dosyanı hazırla

via s/sftp kullanarak verilerini Datawarhouse yolla

Dakikalar içinde milyonlarca datayı sisteme yükle.


E-track modülü e-track web analizi euro.message ile email gönderimi sonrası, kişinin web üzerindeki hareketlerine göre segment oluşturabilirsiniz. Örneğin, bir e-ticaret sitesi, bu hizmet ile müşterilerine etkin şekilde re-marketing yapmak için, "e-mail ile siteye gelip x,y,z ürün sayfalarında 30 sn'den fazla kalan müşterilere bu mesajı gönder" gibi kurgular oluşturabilir. Post Click analizlerini bizim ürünümüz olan e-track dışında, Google Analytics, Adobe, ya da istediğiniz farklı bir analiz aracı ile de yapabilmekteyiz.

Web Sitesi etracking.js

sbOpen sbAdd sbRemove sbCheckout sbPurchase pView sbDiscard Custom Events Custom Filters


Autopilot modülü

Autopilot modülünün Web servisleri ile sirketinizin ERP ve CRM sistemleriyle entegre edebilir, kampanyalarınızı drag and drop yönetimi oluşturabilir, test edebilir ve hayata geçirebilirsiniz.

Autopilot, e-mail, sms ve sosyal medya gönderilerinizi, belirli kurallara göre otomatiğe bağlayarak zahmetsizce müşterilerinize ulaştırabilirsiniz. Bu işlemler veri tabanınızda ya da web sitenizde meydana gelen farklı aktiviteler nedeniyle tetiklenebilir. Örneğin alışveriş sepeti sayfasında alışverişi tamamlamadan çıkan kişilere, bir gün sonra otomatik olarak e-mail göndererek bu alışverişinin hatırlatmasını yapabilir, eğer müşteri maili de açmaz ise, 2 gün sonra sms gönderisi yapabilirsiniz.


Autopilot Modülü Atopilo ile neler yapabilirsiniz? 1. Hoş geldiniz Programı • Yeni üyeler için özel hazırlan mail ya da mailing serisi

2. Yarım kalan alışveriş programı • Alışveriş sepeti sayfasına kadar gelen ama daha sonra sepete eklediğini ürünleri almaktan vazgeçen kişilere, kişiselleştirilmiş hatırlatma maili.

3. Hatırlatma Programı • Siteden bir süredir alışveriş yapmayanlar • Siteye bir süredir gelmeyenler • Maillerini bir süredir açmayanlar (AKTİF / PASSIF yönetimi)

4. Listeden çıkmak isteyenler • Mail listesinden ayrılmak isteyen kişilere özel bir mail programı hazırlanması. Örneğin bizi neden bırakıyorsunuz anketi yapılması ya da bir promosyon kodu gönderilmesi.


Tavsiye motoru • euro.message ile entegre çalışan, e-posta içinde tanımlanmış özel Prudsys alanları sayesinde, müşterilerinizin; • Web sitenizde gezinirken baktığı ürünleri, • Alışveriş sepetine eklediği ürünleri, • Yaptığı alışverişleri, • En çok satılan ürünleri Göz önüne alan tavsiye motoru, müşterilerinizin ilgilenebileceği ürünleri her mail için ayrı ayrı oluşturarak, gerçek zamanlı olarak göndermiş olduğunuz emaile ekler. • Mail'in gittiği andan açılma anına kadar geçen sürede, müşterinizin web sitesindeki davranışına göre içerik gerçek zamanlı olarak değişir. Müşteriniz mail'i açtığında Prudsys alanlarında ilgilendiği ürünleri görür ve bu da müşterinizi satın alma eylemine yaklaştırır.


Tavsiye motoru Web Sitenizi IT’nizle birlikte tagliyoruz - Ürün inceleme olayları - Ürünü alışveriş sepetine ekleme olayları - Ürünü alışveriş sepetinden çıkarma olayları - Ürün alma olayları karakutu(blackbox) sunucularımıza akıtıyoruz. Biz dahil hiç kimse bu bilgileri görmüyor! Gerçek zamanlı tavsiye motoru Web sitenizden gelen bilgiler prudsys karatuku sunucularında gerçek zamanlı olarak değerlendiriliyorlar ve sürekli istatistiki hesaplamalar yapılarak kişi bazlı tavsiyeler gerçek zamanlı hazırlanıyorlar. Tavsiyeler ürünler gönderdiğiniz epostalarda gerçek zamanlı gösteriliyor Şirketiniz gönderdiği epostaların içine kullanıcılar açtığı anda doldurulacak parametrik tavsiye kutuları yerleştiriyouruz. Böylece e-postanın bir bölümü kullanıcı açtığı anda, kullanıcıya özel ürünlerle dolduruluyor…


Akıllı gönderime hemen başlayabilirsiniz:

Basit bir yaşam döngüsü segmentasyonu ve euro.message modülleri ile hemen kişiselleştirilmiş mail gönderimine başlayabilirsiniz….


Social CRM Segmentasyon iรงin daha fazla veri isterseniz:

Social CRM Sosyal Medya ile data toplama.


Social CRM Sosyal medya kanallarında topladığınız datalar artık hiç kaybolmayacak ve hep güncel kalacak…

euro.message Social CRM modülü sayesinde

Facebook üzerinden topladığınız dataları euro.message sistemi üzerinde toplayabilecek, daha da önemlisi;

bu dataları mail adresleri ile birleştirebilecek ve

sosyal medyada ulaştığınız kişilerin kim olduğunu anlayabileceksiniz.


Social CRM nasıl çalışıyor? • Facebook uygulamanı hazırla ya da bizden bir uygulama hazırlamamızı iste • Hazırlanan uygulamayı euro.message sistemine kaydet. • Kampanyanın web sayfalarını euro.message sisteminde bulunan editör üzerinden zahmetsizce hazırla. • Facebook izin alma akışın kampanyana otomatik olarak eklensin ve bu şekilde arzu ettiğin dataları toplamaya hazır hale gel. • Eğer arzu ediyorsan kampanya kodunu euro.message üzerinden otomatik olarak oluştur. • Kampanyan hazır hale geldiğine kampanya linkini ister web ister, ister Facebook sayfandan ister bir mail üzerinden yayınla. • Bu aşamadan sonra kampanyana katılan her kişinin verileri euro.message sistemine eklenecek ve email adresleri ile eşleştirilecektir.


Özet:

Autopilot Müşteri CRM

Müşteri Web Sitesi

Veri & Kampanya

dw

Geri dönüşler & Analiz

e-track

e-track

euro.message Kampanya plafformu

Müşteri

Social CRM

Euro Message - Daha iyi bir e-ticaret için…  

Hedef kitle segmentasyonu Web analiz datası ve tavsiye motoru kullanımı ile davranışsal verileri kullanarak segmentasyon yapabilirsiniz.