Page 1

BRAND BOOK & GUIDELINE


П Л АТФОРМА БРЕНДУ, Й ОГ О Ф ІЛОСОФІЯ ТА М Е ТОДИ СПІЛКУВАННЯ З АУДИТОРІ Є Ю

[ W H A T ? ]

BRAND BOOK


& GUIDELINE

[ H O W ? ]

ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ ВІЗУА ЛЬНОЇ АТРИБУ ТИКИ Б РЕНДУ


BRAND PLATFORM [ п л а т ф о р м а

б р е н д у ]


01 ФІЛОСОФІЯ Ми вважаємо, що безпеку необхідно гарантувати превентивними заходами. У більшості випадків наявності камер відеоспостереження достатньо, щоб попередити злочинні дії. NADZOR.UA – сучасний інтернет-магазин систем безпеки. Ми пропонуємо нашим клієнтам широкий вибір товарів від бюджетних систем до приладів для справжніх професіоналів. Також до наших послуг входить доставка, інсталяція та сервісне обслуговування. Віримо, що можна створити безпечне середовище для ефективного розвитку бізнесу та комфортного життя в цілому.

5–


МІСІЯ КОМПАНІЇ

КОНТРОЛЮЙ ВСЕ

–6

Ми прагнемо зробити нашу країну безпечною для життя та бізнесу.


ЦІННОСТІ

[ л ю д и - ц е

о с н о в а

н а ш о ї

к о м п а н і ї ]

МИ ЦІНУЄМО У ЛЮДЯХ 1. [Відповідальність] Ми дбаємо не тільки про безпеку матеріальних речей, а й про життя наших клієнтів. Тому докладаємо всіх зусиль, щоб робити все правильно, вчасно й оперативно. 2. [Професіоналізм] Наша команда професійно допомагає клієнтам підібрати необхідне обладнання: від простої ip-камери для домашнього використання до професійних систем безпеки та відеонагляду комерційних об’єктів. 3. [Ввічливість] Повага до співробітників та клієнтів – це, насамперед, повага до самих себе. Залишатися ввічливими у будь-якій ситуації та зберігати спокій – ось запорука надійних взаємовідносин і гармонійного стрімкого розвитку. 4. [Ретельність] Ми старанно відбираємо постачальників товару, щоб забезпечити нашим клієнтам надійні та якісні системи відеоспостереження та контролю. 5. [Ініціативність] Це те, що ми найбільше цінуємо у наших співробітниках. Тому за кожну ініціативу ми виплачуємо премії та бонуси. Кожна дрібниця, кожна нова ідея, кожен свіжий погляд на старі речі робить нас кращими.

7–


к л і є н т ] [ і д е а л ь н и й

–8 8

БІЗНЕСМЕН 45-50 РОКІВ Прагне контролювати всі аспекти свого життя. Він життєрадісний, але досить зайнятий і цінує свій час. Любить проводити дозвілля у колі старих друзів такого ж рангу. Основні

ЦІННОСТІ

захоплення: полювання/рибальство, бізнес, відпочинок, яхтинг.

час, комфорт, бізнес, мужність, характер, зброя

ДІЯЛЬНІСТЬ

ЧОМУ НАДАЄ ПЕРЕВАГУ

Пов’язана із загрозами, перевірками,

Автомобілі: джипи, паркетники

матеріальними цінностями,

Тип правління: авторитарний

проблемами з правосуддям.

«Світ небезпечний. Я хочу тримати все п


під контролем.»

Вік: 45-54 р. Дохід: вище середнього Зайнятість: керівники, підприємці

ДОДАТКОВА Стать: чоловіча Вік: 35-44 р. Дохід: вище середнього Зайнятість: керівники, підприємці

а у д и т о р і я ]

Стать: чоловіча

[ ц і л ь о в а

ОСНОВНА

9–


ІДЕЯ КОМУНІКАЦІЇ БРЕНДУ Для нашої цільової аудиторії автентичним образом процесу відеозапису є чорна, схожа на оптичний приціл рамка (фрейм) відеокамери та червона крапка запису - REC. У 90-ті роки подібну техніку могли дозволити собі далеко не всі українці. А наявність дорогої аналогової відеокамери у цей період свідчила про статус її власника. Таким чином, використовуючи атрибути камери у фірмовій графіці, можна домогтися швидкої та стійкої впізнаваності бренду, а також задіяти емоційну пам’ять для більшої лояльності клієнтів.


ІНСАЙТИ

ДОСВІД НА РИНКУ СТЕРЕОТИПИ ТА УПЕРЕДЖЕННЯ 1) Сама система відеоспостереження не розв'язує питання безпеки. 2) Клієнти часто ігнорують вплив якості інтернетз’єднання, яке принципово важливе для роботи систем безпеки та відеоспостереження. 3) Існує стереотип, що можна збільшити будь-яке відео незалежно від роздільної здатності камери. 4) Клієнти вважають, що у разі, коли прилад не працює, винна компанія, що його продавала, а не виробник. 5) Клієнту необхідна консультація спеціалістів для злагодженої роботи всієї системи.

ОСНОВНІ МОТИВИ 1) Я маю передбачати небезпеку заздалегідь. 2) Контроль формує відповідальність. 3) Небезпека криється у всьому, що мене оточує. 4) Краща форма запобігання – попередження. 5) Я хочу тримати руку на пульсі 24/7.

11 –


ПЕРЕВАГИ БРЕНДУ

ЕМОЦІЙНІ ПЕРЕВАГИ Контроль: необхідність тримати руку на пульсі, контролювати кожен аспект свого життя. «Світ небезпечний. Я маю бути напоготові, маю передбачати усі небезпеки.»

– 12 ФУНКЦІОНАЛЬНІ ПЕРЕВАГИ 1) Дистанційний моніторинг ситуації. 2) Можливість розв'язувати проблемні ситуації. 3) Запобігання крадіжок і втрат. 4) Комплексне розв'язання питання безпеки. 5) Використання найсучасніших технологій.


13 –


АРХЕТИП «ПРАВИТЕЛЬ» Правитель — це лідер, який звик встановлювати свої правила гри. Зазвичай ним керує ідея про його екслюзивність у зв’язку з потребою у визнанні суспільством його особливого статусу. Головне бажання: контроль Мета: створення успішного, процвітаючого суспільства

– 14

(сім'ї, компанії і т.д.) Страх: хаос і безконтрольність, бути скинутим. Стратегія: керівництво, координація Дар: відповідальність, компетентне управління Тінь: тиранія, авторитарність, маніпулювання Бренд, який позиціонує себе навколо архетипу "Правитель", пропонує своїй аудиторії придбати не просто товар, а символ, статус, атрибут влади. Цей товар одразу демонструє оточуючим лідерські якості його власника.


BRAND ESSENCE

ПОВЕРНЕМО CВІТ ПІД ВАШ КОНТРОЛЬ.

15 –

СУТНІСТЬ БРЕНДУ


SYMBOLICS [ с и м в о л і к а ]


02

ІДЕЯ

ЗАДАЧА Уникнення примітивних образів, пов'язаних з темою безпеки, та пошук нових унікальних форм та рішень, які дозволять максимально відрізнятися від конкурентів.

17 – КОНЦЕПЦІЯ Лого «NADZOR.UA» — це стилізований фрейм аналогової відеокамери. Постійний контроль, охорона периметру, збереження цінних речей — усе це ми втілили у новій графіці. Клієнт отримує меседж: Nadzor фокусує увагу на вашій безпеці. Футуристичний авторський шрифт символізує технології майбутнього та сучасне обладнання для повного контролю та безпеки.


ЛОГОТИП

ВЕРСІЇ ЛОГОТИПУ NADZOR

ОСНОВНА ВЕРСІЯ ЛОГОТИПУ

1) основна версія лого — шрифтове написання у

Для кращого розуміння пропорцій лого зображено

фреймі. Використовується майже на всіх носіях.

схему його побудови. Найменший модуль в логотипі —

2) спрощена версія — іконка зі стилізованою

1х. Висота кожної літери — 8х, ширина — 7х. Трекінг

крапкою від знаку «REC».

дорівнює радіусу крапки «REC» — 5х. Рекомендуємо дотримуватися пропорцій, зображених на схемі.

– 18

СПРОЩЕНА ВЕРСІЯ Відстань від одного фрейма до іншого дорівнює сумі ширини двох фреймів. Рекомендуємо дотримуватися пропорцій, зображених на схемі.


БЕЗПЕЧНЕ ПОЛЕ

ЩО ТАКЕ БЕЗПЕЧНЕ ПОЛЕ У межах цього поля не бажано розміщувати блоки тексту чи графічні об'єкти, які несуть інформацію:

19 –

РОЗМІР ПОЛЯ Безпечне поле логотипу дорівнює: 1) основна версія лого — висоті літери N; 2) спрощена версія — висоті та ширині фрейму;


МІНІМАЛЬНИЙ РОЗМІР ЛОГОТИПУ

ДЛЯ ДРУКУ Для друкованого матеріалу ширина основного логотипу має бути не менше, ніж 20 мм. Для спрощеної версії — не менше, ніж 4 мм. Використовуючи логотип у мінімальному розмірі, слід завжди враховувати його просторові пропорції: співвідношення формату носія та розміру логотипу.

4 мм

3,5 мм

23 мм – 20

ДІДЖИТАЛ Для діджитал носіїв ширина основного логотипу має бути не менше, ніж 81 px. Для спрощеної версії — не менше, ніж 14 px. Використовуючи логотип у мінімальному розмірі, слід завжди враховувати його просторові пропорції: співвідношення формату носія та розміру логотипу.

14 px 81 px

12 px


ЛОГОТИП НА ЧОРНОМУ ТЛІ

21 –

ЛОГОТИП НА ЧОРНОМУ ТЛІ При розміщенні логотипу на чорному тлі слід фарбувати лого та фрейми у білий колір, а крапку «REC» залишити червоного кольору.


ЛОГОТИП НА БІЛОМУ ТЛІ

– 22

ЛОГОТИП НА БІЛОМУ ТЛІ При розміщенні логотипу на білому тлі слід фарбувати лого та фрейми у чорний колір, а крапку «REC» залишити червоного кольору.


ЛОГОТИП НА ЧЕРВОНОМУ ТЛІ

23 –

ЛОГОТИП НА ЧЕРВОНОМУ ТЛІ При розміщенні логотипу на червоному тлі слід фарбувати лого повністю у білий колір.


ЛОГОТИП У МОНОХРОМІ

– 24

ЛОГОТИП У МОНОХРОМІ Монохром: лого та фрейми чорного кольору, а крапка «REC» — світло-сірого.


НЕПРИПУСТИМЕ ВИКОРИСТАННЯ

25 –


TYPEFACE [ ш р и ф т о в а

с и с т е м а ]


ГА РН І Т У РА

Akrobat 27 – ГАРНІТУРА Akrobat — сімейство шрифтів, яке підібране для фірмового стилю Nadzor.


ШРИФТОВА СИСТЕМА

ТЕКСТ НА КОЛЬОРОВОМУ ТЛІ

Під час оформлення носіїв використовується декілька

Для основного тексту, який розміщується на

типів тексту: основний, заголовок, підзаголовок, примітка.

кольоровому тлі, слід використовувати нарис Bold.

abcdefghijklmnopqrstuvwxyz

Аа Бб Вв Гг Ґґ Дд Ее Єє Жж Зз и Іі Її Йй Кк Лл Мм Нн Оо Пп

abcdefghijklmnopqrstuvwxyz abcdefghijklmnopqrstuvwxyz abcdefghijklmnopqrstuvwxyz abcdefghijklmnopqrstuvwxyz abcdefghijklmnopqrstuvwxyz abcdefghijklmnopqrstuvwxyz abcdefghijklmnopqrstuvwxyz

– 28

1234567890 () \/ @#*& ?! : ;

[ к и р и л и ц я ]

ШРИФТОВА СИСТЕМА

Рр Сс Тт Уу Фф Хх Цц Чч Шш Щщ ьь Юю Яя Аа Бб Вв Гг Ґґ Дд Ее Єє Жж Зз и Іі Її Йй Кк Лл Мм Нн Оо Пп Рр Сс Тт Уу Фф Хх Цц Чч Шш Щщ ьь Юю Яя Аа Бб Вв Гг Ґґ Дд Ее Єє Жж Зз и Іі Її Йй Кк Лл Мм Нн Оо Пп Рр Сс Тт Уу Фф Хх Цц Чч Шш Щщ ьь Юю Яя Аа Бб Вв Гг Ґґ Дд Ее Єє Жж Зз и Іі Її Йй Кк Лл Мм Нн Оо Пп Рр Сс Тт Уу Фф Хх Цц Чч Шш Щщ ьь Юю Яя

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Аа Бб Вв Гг Ґґ Дд Ее Єє Жж Зз и Іі Її Йй Кк Лл Мм Нн Оо Пп

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Рр Сс Тт Уу Фф Хх Цц Чч Шш Щщ ьь Юю Яя

[ l a t i n ]

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Аа Бб Вв Гг Ґґ Дд Ее Єє Жж Зз и Іі Її Йй Кк Лл Мм Нн Оо Пп

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Рр Сс Тт Уу Фф Хх Цц Чч Шш Щщ ьь Юю Яя

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Аа Бб Вв Гг Ґґ Дд Ее Єє Жж Зз и Іі Її Йй Кк Лл Мм Нн Оо Пп

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Рр Сс Тт Уу Фф Хх Цц Чч Шш Щщ ьь Юю Яя

1234567890 () \/ @#*& ?! : ; Аа Бб Вв Гг Ґґ Дд Ее Єє Жж Зз и Іі Її Йй Кк Лл Мм Нн Оо Пп Рр Сс Тт Уу Фф Хх Цц Чч Шш Щщ ьь Юю Яя


ШРИФТОВА СИСТЕМА

ВИКОРИСТАННЯ ШРИФТІВ Заголовки: – Akrobat ExtraBold, uppercase

Я ЗАГОЛОВОК У 24 PT. ІНТЕРЛІНЬЯЖ – 28 PT.

– Інтерліньяж +5% від розміру тексту – якщо розмір тексту 72 pt, інтерліньяж становить +5% (4 pt), що дорівнює 76 pt. – Трекінг 50. Підзаголовки: – Akrobat Bold, uppercase – Інтерліньяж +9% від розміру тексту –

Я ПІДЗАГОЛОВОК У 14 PT. МІЙ ІНТЕРЛІНЬЯЖ – 16 PT.

якщо розмір тексту 14 pt, інтерліньяж становить +9% (2 pt), що дорівнює 16 pt. – Трекінг 10. Основний текст: – Akrobat Regular. Мінімальний розмір – 10 pt. – Інтерліньяж +6% від розміру тексту –

Я основний текст у 10 pt. Мій інтерліньяж — 16 pt.

якщо розмір тексту 10 pt, то інтерліньяж становить +6% (6 pt), що дорівнює 16 pt. – Трекінг 10. Примітка: – Akrobat Bold, lowercase, текст у квадратних дужках. Найчастіше розміщується у вертикальному положенні.

[ я

п р и м і т к а

у

8 p t . і н т е р л і н ь я ж

-

1 1

p t ]

– Інтерліньяж +20% від розміру тексту – якщо розмір тексту 15 pt, то інтерліньяж становить +20% (3 pt), що дорівнює 18 pt. – Трекінг 500.

29 –


COLORS [ п а л і т р а

к о л ь о р і в ]


КОЛЬОРИ

31 –

[ т а

с п і в в і д н о ш е н н я ]

& THEIR RATIO


КОЛІРНА СХЕМА

#ffffff

#c4c4c4

– 32 #SPACE WHITE [ к о с м і ч н и й

#TRANSPARENT MATT б і л и й ]

[ п р о з о р и й

м а т о в и й ]

R: 0 G: 0 B: 0

R: 196 G: 196 B: 196

С: 0 M: 0 Y: 0 K: 0

С: х M: х Y: х K: х

PANTONE: 000 C

МАТЕРІАЛ: КАЛЬКА ТА

RAL: 9016

ПРОЗОРИЙ МАТОВИЙ ПЛАСТИК


КОЛІРНА СХЕМА

#120f07

#c5303b

33 – #ATTENTION

#DEEP BLACK [ г л и б о к и й

ч о р н и й ]

[ у в а г а ]

R: 18 G: 15 B: 7

R: 197 G: 48 B: 59

С: 50 M: 50 Y: 50 K: 100

С: 9 M: 91 Y: 75 K: 1

PANTONE: 6 C

PANTONE: RED 032 C

RAL: 9005

RAL: 440-1


КОЛІРНА СХЕМА

У КОЛЬОРІ – 34

БІЛИЙ 70%

ЧОРНИЙ 20%

ЧЕРВОНИЙ 10%


КОЛІРНА СХЕМА

У МОНОХРОМІ БІЛИЙ 70%

ЧОРНИЙ 20%

СІРИЙ 10%

35 –


GRAPHICS [ ф і р м о в а

г р а ф і к а ]


КОНЦЕПЦІЯ

37 –

ГРАФІКА Уся фірмова графіка побудована на основі фрейму з логотипу, що символізує екран відеокамери.


ГРАФІКА

НА СТАНДАРТНИХ НОСІЯХ 1) Якщо носій містить багато контенту, то допускається 1 варіант масштабування: 80% від 1/4 ширини формату носія.

2) Якщо носій містить мало контенту, то допускається 2 варіанти масштабування: 80% від 1/2 ширини формату або від усієї ширини формату.

– 38

НА НЕСТАНДАРТНИХ НОСІЯХ 1) Вузький вертикальний формат. Проблема: 80%

2) Вузький горизонтальний формат. Проблема:

ширини формату менше мінімально допустимого

логотип виходить за рамки допустимого поля по

розміру логотипу.

висоті при масштабуванні до 80% ширини 1/4

Рішення: розмістити логотип вертикально, при

формату.

цьому висота логотипу повинна складати 80% від

Рішення: масштабувати логотип по висоті до 80%

ширини формату.

висоти формату.


ГРАФІКА

ПРОПОРЦІЇ ЛОГО ТА ФРЕЙМУ

СПРОЩЕНА ВЕРСІЯ ЛОГОТИПУ

1) Товщина лінії фрейму повинна відповідати товщині

1) У випадках, коли на носіях вже зазначено назву

лінії літери «N».

компанії

2) Якщо всередині фрейму немає логотипу або він

2) Коли простір для брендування обмежений форматом

грає другорядну роль, необхідно використовувати

носія (квадратний або круглий).

товщину лінії першорядного об'єкта. 3) На багатосторінкових виданнях або носіях, де логотип 3) Товщина ліній фремів не прив'язана до формату

необхідно використовувати більше двох разів. У такому

носія на якому вони розташовані.

випадку для першого контакту необхідно застосовувати повну версію, а далі — спрощену версію логотипу.

39 –

ЧЕРВОНИЙ ОБ'ЄКТ ВСЕРЕДИНІ ФРЕЙМУ

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!

1) При наявності логотипу роль червоного об'єкта грає крапка всередині нього. 2) При відсутності логотипу червоним кольором можна

Наш магазин не буде працювати з 14 по 16 жовтня у зв'язку з державним святом. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

виділити тільки один найважливіший елемент або слово. 3) Якщо всередині фреймів немає логотипу, але є кругла форма, то вона має бути червоного кольору.


ПАТЕРН

P_01

P_02

P_03

– 40 P_03

P_04

P_05

P_06

P_07

P_08

P_09

P_10

СХЕМА

P_11

2х 2х 3х


ПАТЕРН

РОЗМІР Якщо побудувати патерн із фреймів спрощеної версії логотипу, він матиме дуже напружений характер. Для того, щоб розрядити патерн, треба вдвічі збільшити відстань між кутами фрейму. Отже, для побудови патерну слід дотримуватися таких правил: 1) Розмістити спрощену версію логотипу на форматі. 2) Прибртаи червону крапку з центру логотипа. 3) Вдвічі збільшити відступи між кутами фрейму. При цьому товщина лінії кутів повинна зберегти свій оригінальний розмір. 4) Створити патерн на основі нового фрейму з відступами, що дорівнюють внутрішньому відступу між кутами отриманої фігури.

ПАТЕРН Існують 4 основні кольори фреймів: чорний, сірий (як прозорий матовий), червоний та білий. Основні патерни: P_01, P_02, P_03 Залежно від задачі, патерни та їх тло можна комбінувати між собою, наприклад: червоне тло й білий патерн, чорне тло й червоний патерн і т.д. Такі патерни називаються додатковими. Додаткові паттерни: P_04, P_05, P_06, P_07, P_08, P_09, P_10, P_11.

41 –


ФОТОСТИЛЬ

КОЛЬОРИ ТА ГРАФІКА 1) Червоний напівпрозорий фон. 2) Зображення повністю перекривається фірмовим напівпрозорим патерном (режим opacity 25-30%).

СТИЛЬ ЗЙОМКИ Фотостиль для NADZOR включає в себе рекламну зйомку детективного жанру, де головний герой — це злодій, який намагається порушити закон, але не має шансу лишитися непоміченим або сховатися. Адже територія знаходиться під контролем нового надсучасного обладнання від NADZOR.

43 –


APPLICATION [ н о с і ї

ф і р м о в о г о

с т и л ю ]


НОСІЇ ФІРМОВОГО СТИЛЮ

ДИЗАЙН ТА ЙОГО ВИКОРИСТАННЯ Важливою складовою фірстилю є правильне його використання. У цьому розділі ви дізнаєтеся, як найкраще розмістити усі елементи графіки, як використати пропорції, побудувати сітку та врахувати інші важливі нюанси, що формують фірмовий стиль.

45 –


ВІЗИТІВКА

ВІЗИТІВКА КОРПОРАТИВНА Формат картки: 90х50 мм Модульна сітка складається з клітинок (2х2 мм) 47х26. Контакти, які розміщені по периметру, дорівнюють висоті фреймів.

– 46


ВІЗИТІВКА

ВІЗИТІВКА ОСОБИСТА Формат картки: 90х50 мм, заокруглені кути Модульна сітка складається з клітинок (2х2мм) 47х26. Матеріал: напівпрозорий матовий пластик.

47 –


ЄВРОКОНВЕРТ

ЄВРОКОНВЕРТ

– Логотип займає 1/4 формату. – Конверт містить прозоре віконце для адреси

Формат: 110х220 мм

отримувача.

Модульна сітка: 8x6 клітинок.

– Контакти, які розміщені по периметру, дорівнюють висоті фреймів. – За правилами пошти адресу відправника необхідно розміщувати у лівому верхньому куті, отримувача — у правому нижньому.

– 48


БЛАНК

БЛАНК

– Ім'я клієнта/отримувача і т.д. розміщуємо у крайній правій колонці між другою та третьою модульною

Формат: А4

клітиною

Модульна сітка: 4 колонки, кожна з яких розбита на 8

– Пошта, сайт та дата створення документу розміщуються

модульних клітинок.

по периметру формату: дата розміщується у нижній

Логотип займає 1/4 формату (крайня колонка

частині документа, пошта — ліворуч, сайт — праворуч.

праворуч у останній модульній клітині).

– Телефони слід розміщувати у лівій колонці (у верхній частині четвертої модульної клітини). – Ім'я співробітника розміщується у другій колонці ліворуч, у верхній частині останньої модульної клітини.

49 –


ПОСТЕР

– 50


ПОСТЕР

ОФОРМЛЕННЯ ПОСТЕРІВ Постер — це одна з найефективніших форм візуальної комунікації. Прості заголовки у поєднанні з красивим невимушеним графічним оформленням здатні мати неабиякий вплив на аудиторію. У житті людини є багато сфер, які потребують контролю. Вони перетинаються між собою, вони взаємопов’язані. Тому у графіці ми вирішили показати цей взаємозв’язок через кросворд, де зібрані всі сфери, які тримає у фокусі NADZOR. Наприклад, тут зашифровані такі слова: «люди», «бизнес», «передвижение», «имущество» і т.п. Тло для постерів — патерн на основі сірих фреймів.

51 –


ПАПКА

ПАПКА Формат: А4 Напівпрозора калька з білим фірмовим патерном. Кріплення — чорні біндери. Для задньої сторони папки слід використовувати картон щільністю 300 г/м2 (для більш жорсткої основи). Також на звороті можна розмістити контакти компанії.

– 52


ЧАШКА

ЧАШКА Біла чашка з фірмовим червоним патерном. Має червоне дно.

53 – ГРАФІКА З однієї сторони зображено слоган компанії — «Контролюй все», а з іншої — логотип NADZOR.


ПАКЕТ

ФІРМОВИЙ ПАКЕТ

РОЗМІРИ

Існує три типи фірмового пакету NADZOR: банан,

1) Паперовий пакет: 540x460 мм та 310х410 мм

майка та паперовий пакет. Кожен вид має два

2) Банан: 500х570 мм та 400х480 мм

розміри: середній та великий.

3) Майка: 400х690 мм та 350х570 мм

1/3

ПАПЕРОВИЙ

2/3

– 54

1) Висоту формату розбити на три частини: - 1/3 займає патерн

БАНАН

ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ

- 2/3 для розміщення логотипу 2) Логотип та дескриптор — 80% ширини формату, розміщувати в центрі. - по горизонталі в ширині формату; - по вертикалі в 2/3 висоти формату; 3) Висота червоної лінії дорівнює висоті відступу лінії також дорівнює висоті відступу. 4) Адреса сайту — 30% від ширини формату. Розмістити на відступ висоти червоної лінії.

МАЙКА

між фреймами у патерні. Відступ від фрейма до


НАКЛЕЙКИ

НАКЛЕЙКА

ПРИНЦИП ПОБУДОВИ

Існують два варіанти наклейки: «Не палити» та

Щоб розробити нову іконку для наклейки у

«Увага! Ведеться відеоспостереження». Завдяки

альтернативній версії логотипу, необхідно

гнучкій системі графіки можливе додавання

збільшити червону крапку на 160% від центру

нових найклейок.

(золотий перетин). Товщина лінії іконки всередині

Розмір наклейки: 105x135 мм

крапки дорівнює товщині ліній фреймів.

Матеріал: Оракал або самоклеюча плівка.

55 –


СПЕЦОДЯГ

CПЕЦОДЯГ Існує два колірні варіанти: червоний та білий. Спереду — логотип NADZOR, ззаду — слоган « Контролюй все ».

Кепка

[ КОНТРОЛЮЙ В СЕ ] системи безпеки

– 56

Футболка

www.nadzor.ua


СПЕЦОДЯГ

РОЗМІР Розмір зображення в макеті повинен бути натуральної величини (1:1). Логотип спереду друкується на форматі А5, слоган на спині — формату А4.

системи безпеки

А5

[ КОНТРОЛЮЙ В СЕ ] www.nadzor.ua

А4

Худі

57 –


Н А В І ГА Ц І Я

CИСТЕМА НАВІГАЦІЇ У ПРИМІЩЕННІ

ПРАВИЛА ПОБУДОВИ НАВІГАЦІЇ

Ці знаки використовуються для орієнтації та

Щоб розмістити елементи навігації в

зручного пошуку офісів NADZOR. Ситема навігації

альтернативній версії логотипу, необхідно

побудована на основі альтернативної версії лого.

збільшити червону крапку на 160% від центру (золотий перетин). Товщина лінії знаків навігації всередині крапки дорівнює товщині ліній фреймів.

– 58

[ БУХГА Л ТЕ РІ Я ]


Н А В І ГА Ц І Я

243 www.nadzor.ua

10:00 - 18:00

10:00 - 18:00

вихідний

59 –


THANKS FOR WATCHING

[ N A D Z O R ] - brand book & guideline  
[ N A D Z O R ] - brand book & guideline  
Advertisement