Page 4

«МІКРОН-МОТОРЗ»,

ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК ROSSI & KRAMER, ЗАПРОШУЄ ДО СПІВПРАЦІ ФАХІВЦІВ ТА СТО У ГАЛУЗІ РЕМОНТУ ГБЦ

УКРАЇНСЬКЕ ТОРГІВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ВЗЯЛО УЧАСТЬ У НАЙБІЛЬШІЙ ГАЛУЗЕВІЙ ВИСТАВЦІ ОБЛАДНАННЯ ТА ЗАПЧАСТИН ДЛЯ РЕМОНТУ АВТОМОБІЛІВ В УКРАЇНІ – «АВТОТЕХСЕРВІС’2019». КОМПАНІЯ ПРЕДСТАВИЛА СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ОБЛАДНАННЯ ІТАЛІЙСЬКОЇ МАРКИ ROSSI & KRAMER, ЕФЕКТИВНІСТЬ ЯКОГО ВОНА ПЕРЕВІРИЛА КІЛЬКОМА РОКАМИ ВИКОРИСТАННЯ У ВЛАСНОМУ ВИРОБНИЦТВІ.

Знайомлячи із своїм підприємством на стенді «АвтоТехСервіс», директор компанії Денис Суржиков розповів про цікавий шлях, який за понад 10 років пройшов «Мікрон-Моторз»:

«Ми починали у вже далекому 2007 році як цех по ремонту головок блока циліндрів, і з того часу здолали важку і водночас цікаву дорогу розвитку від маленького виробничого підприємства до офіційного представника італійської фірми Rossi & Kramer, обладнання якої ми пропонуємо нашим партнерам». В асортименті Rossi & Kramer фахівці «Мікрон-Моторз» перед усім звертають увагу клієнтів на такі спеціалізовані станки, як: • PEG FM1 для обробки сідел • PEG-10 для шліфування сідел (в тому числі твердих) за допомогою каменів • RV-3000 для роботи з клапанами Також у компанії відзначають високу ефективність такого обладнання для ремонту ГБЦ, як станки «на повітряній

подушці» RS993 та RS08L. «Слід сказати і те, що наше обладнання є найдешевшим на ринку, і при цьому показує високу якість», - запевняють представники компанії та запрошують до співпраці фахівців і представників інших СТО, окремих цехів, ремонтних майстерень по відновленню голівок блока. Не викликає сумнівів, що у «МікронМоторз» розуміються на тому, що продають, адже окрім торгівлі устаткуванням Rossi & Kramer підприємство надає рекомендації по вибору обладнання, виконує послуги з проектування та налаштування виробничого цеху, а також вирішує завдання з відновлення ГБЦ будь-якої техніки від мотоциклів до військового бронетранспорту.

СМТ БРАЇЛІВ; ВУЛ КІРОВА 77 КВ4 ТЕЛ 0674184524 E- MAIL SYRG2008@GMAIL.COM

Profile for Eugenia

Журнал Авто и Сервис № 11 2019 г.  

Журнал Авто и Сервис № 11 2019 г.  

Profile for eugenia59
Advertisement