Page 4

Sest iga sõna on oluline!

• LÜHIKESED järjekorrad vastuvõtule! • TASUTA kuulmisuuringud! • PARIMAD aparaadid!

Kuuldeaparaadid OÜ pakub kuuldeaparaatide konsultatsiooni, paigaldust ja tasuta kuulmisuuringuid patsientidele seitsmes uues kuulmiskeskuses Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas, Rakveres, Viljandis ja Paides. Väljastame aparaate ka Sotsiaalkindlustusameti (SKA) toetusega isikliku abivahendi kaardi alusel. Pakume patsientidele vajadusel 12 kuud järelmaksu 0% intressiga. Lühikesed järjekorrad, parimad aparaadid, professionaalne paigaldus. Broneeri tasuta konsultatsioon meie kodulehel kuuldeaparaadid.ee või telefoni teel.

TALLINN

TARTU

PÄRNU

NARVA

Pärnu mnt 139 E/2, 2. korrus Telefon: 53 011 529 Tallinn@kuuldeaparaadid.ee

Ülikooli 8 Telefon: 53 807 287 Tartu@kuuldeaparaadid.ee

Jannseni 7a, Ülejõe Tervisekeskus Telefon: 53 011 529 Parnu@kuuldeaparaadid.ee

OÜ Narva kliinik, Aasa 4 Telefon: 356 8899 Narva@narvakliinik.ee

RAKVERE

VILJANDI

PAIDE

Tuleviku 4, Dr. Tiina Pruler-Ild ruumides Telefon: 324 3253 Rakvere@kuuldeaparaadid.ee

Viljandi Tervisekeskus kab. 303, Turu 10 Telefon: 433 3783 Viljandi@kuuldeaparaadid.ee

AS Järvamaa Haigla, kab. 412, Tiigi 8 Telefon: 53 011 529 Paide@kuuldeaparaadid.ee

Coop Hetk talv 2017  
Coop Hetk talv 2017  
Advertisement