__MAIN_TEXT__
feature-image

Page 1


Igaüks meist peab kordki elus nägema oma silmaga Pariisi ja Roomat, Jeruusalemma ja Barcelonat.

Avasta maailma kultuuripärandi pärlid!

Otselennud Tallinnast ja Riiast

Kultuurireiside ajagraafik 2010/2011

Estour korraldab ainulaadseid reise maailma kultuuripealinnadesse. 4-5-päevased lühipuhkused on suurepärane võimalus kogeda palju uut, täita päevad unustamatute elamuste ja muljetega ning täiendada oma teadmisi maalikunsti, arhitektuuri ja ajaloo vallas. Otselennu kaugusel Tallinnast ootavaid teid Pariisi, Jeruusalemma, Rooma, Barcelona ja paljude muude linnade tänavad.

Pariis (Prantsusmaa) - oktoober 2010 märts 2011 Tel Aviv (Iisrael) - november 2010

Kohapeal võtavad reisijad vastu Estouri esindajad, kes saadavad rühma kogu reisi vältel.

Rooma (Itaalia) - detsember 2010 märts 2011

Kultuurireiside hinna sisse kuuluvad lennupiletid, transfeerid lennujaamast hotelli ja tagasi, majutus valitud hotellis ning 4-päevane ekskursiooniprogramm professionaalse giidi saatel eesti ja/või vene keeles.

Barcelona (Hispaania) - aprill 2011

Pariis (Prantsusmaa)

........ 2

Tel Aviv (Iisrael) ................. 6 Rooma (Itaalia)

................10

Barcelona (Hispaania).......14


Pariis (Prantsusmaa)

oktoober 2010 märts 2011

Estour pakub põnevat 4-päevast ekskursiooni Pariisi. Otselend Tallinnast. Lisaks lennupiletitele ja ööbimisele Pariisi hotellis pakub Estour ka seitset kaasahaaravat ekskursiooniprogrammi, mis tutvustavad teile imekauni Prantsusmaa olulisi paiku ja vaatamisväärsusi.

Pariis – kõige külastatavam linn maailmas 1. päev Peale saabumist suundute 3-tunnisele Pariisi ülevaateekskursioonile. Järgneb puhkus hotellis ja seejärel sõidate laevaga mööda Seine’i jõge. Pärast laevasõitu suundute Eiffeli torni, kust alla tulles on võimalus jalutada mööda Marsi väljakut.

2. päev Viietunnine ekskursioon Versaille’sse. Versailles kehastas impeeriumi võimsust ja uut stiili. Barokilembeses Euroopas võitles Prantsusmaa kindlameelselt klassitsistlike väärtuste eest. Versailles’ ennenägematult avar park ei jää paleest millegi poolest maha. Keset kuningliku aedniku (sisuliselt maastikuarhitekti) hoolsa käega kujundatud muruplatsikesi ja metsasalusid puhkevad veelilledena õitsele arvukad purskkaevud. Pärast ekskursiooni võite jalutada Champs-Élysées’l ja külastada Triumfikaart ning heita pilgu Sainte-Marie-Madeleine’i kirikusse, mis on üks Pariisi kuulsamaid arhitektuurimälestisi. Kirik on ehitatud Kreeka-Rooma templi eeskujul Napoleon Bonaparte’i ajal tema võitude tähistamiseks. Loomulikult ei möödu päev moepealinnas ilma butiikide ja firmapoodide külastamiseta, mida on eriti mugav teha suures kaubanduskeskuses Kolm kvartalit.

2

Pariis

NB! Jätame endale õiguse teha muudatusi reisiprogrammis.


3. päev Ekskursioon suursugusesse Louvre’isse. Louvre’i külastamise järel ootab teid Pariisi Jumalaema kirik (Notre Dame de Paris). Seejärel põikate tunnikeseks Ladina kvartalisse (Quartier Latin), mis on oma nime saanud teoloogiakolledži järgi, kus õppetöö toimus alates 1257. aastast ladina keeles ja lahtise taeva all.

4. päev Teil on vaba aeg omapead Pariisiga tutvumiseks. Samuti on võimalus minna kaubanduskeskusesse, kuhu viib tasuta buss (shopping in Outlets). Outlet-šoppamise mõte on selles, et lubada endale luksuskaupa taskukohase hinnaga. Trendikates outlet-kauplustes ulatuvad möödunud hooaegaegade kollektsioonide allahindlused 70 protsendini.

Pariis – suursuguse ajalooga linn Ekskursiooniprogramm koosneb 4-tunnisest ajaloole keskendunud Pariisi ekskursioonist, laevareisist mööda Seine’i jõge, Eiffeli torni külastusest ja viietunnisest ekskursioonist Versailles’sse. Teisel ekskursioonipäeval heidate pilgu Sainte-Marie-Madeleine’i kirikusse, mis on üks Pariisi kuulsamaid arhitektuurimälestisi. Teid ootab Montmartre’i mäel asuv Sacré Cœur’i kirik ning Église Saint-Eustache, mis on üks Pariisi ilusamaid kirikuid. Pärast hommikusööki hotellis kolmandal päeval suundute te neljaks tunniks iidsesse kuninglikku Saint-Denis’ kloostrisse, mis on sajandite jooksul olnud Prantsusmaa poliitilise, vaimu- ja kunstielu keskus. Seejärel teete jalutuskäigu Bastille’ kvartalis ja astute sisse Hugo muuseumi. 2,5 tunni jooksul on teil võimalik nautida Louvre´is kutselise giidi juhendamisel maailma kunstišedöövreid. Seejärel võite jalutada mööda maailma vanimat parki Tuileries’ aeda, mis on ühtlasi ka Prantsusmaa suurim park. Samuti võite jalutada Champs-Élysées’l ja külastada Triumfikaart. Lisainformatsioon leiate meie kodulehelt

www.estour.ee

Prantsusmaa

3


Prantsusmaa – muinasjutuliste losside maailm Ekskursiooniprogramm koosneb 3-tunnisest Pariisi ülevaateekskursioonist, laevareisist mööda Seine’i jõge, Eiffeli torni külastusest ja viietunnisest ekskursioonist Versailles’sse. Seejärel saab jalutada Champs-Élysées’l ja külastada Triumfikaart. Samuti ootavad teid kaheteisttunnine muljeterikas retk mööda Loire’i oru losse ja viietunnine ekskursioon Fontainebleau lossi, mis on üks vanimaid kuninglikke residentse.

Pariisi Disneyland Estour pakub teile võimalust suunduda Pariisi ja lahutada meelt Euroopa kõige kuulsamas lõbustuspargis Disneyland. Samuti saate 4-päevase Pariisi reisi jooksul täiel rinnal nautida seda huvitavat linna. Ekskursiooniprogrammi hind sisaldab kas ühe pargi piletit üheks päevaks, kahe pargi piletit üheks päevaks või kahe pargi piletit kaheks päevaks ja lisaks kõiki transfeere.

Vaheaeg Pariisis Ekskursiooniprogramm koosneb 3-tunnisest Pariisi ülevaateekskursioonist, laevareisist mööda Seine’i jõge ning Eiffeli torni külastusest. Seejärel saate jalutada Tuileries’ aias, mis on ühtlasi maailma vanimat ning Prantsusmaa suurim park. Järgneb Euroopa suurima veepargi „Aquaboulevard“ külastus - troopiline paradiis asub praktiliselt Pariisi kesklinnas. Samuti ootavad teid Pariisi Jumalaema kirik (Notre Dame de Paris) ja ühe Euroopa vanima ülikooli – Sorbonne’i - külastus. Teil on võimalus lahutada meelt Euroopa kõige kuulsamas lõbustuspargis Disneyland, kus pakutatakse ka lõunasööki. Lisaks on ekskursioon suursugusesse Louvre’isse ja võimalus jalutada Champs-Élysées’l ning külastada Triumfikaart.

4

Pariis

NB! Jätame endale õiguse teha muudatusi reisiprogrammis.


Pariis – unikaalse arhitektuuri linn Ekskursiooniprogramm koosneb 3-tunnisest Pariisi ülevaateekskursioonist, laevareisist mööda Seine’i jõge, Eiffeli torni külastusest. Seejärel ootab teid kaheteisttunnine muljeterikas retk mööda Loire’i oru losse suursugusesse Louvre’isse. Hiljem võite jalutada mööda Tuileries’ aeda, mis on ühtlasi maailma vanim ja Prantsusmaa suurim park. Seejärel saab heita pilgu Sainte-Marie-Madeleine’i kirikusse, mis on üks Pariisi kuulsamaid arhitektuurimälestisi, samuti Montmartre’i mäel asuvasse Sacré Cœur’i kirikusse ning Église Saint-Eustache´i, mis on üks Pariisi ilusamaid kirikuid. Ja ei maksa unustada Pariisi Jumalaema kirikut (Notre Dame de Paris)!

Pariis – muuseumide linn Ekskursiooniprogramm koosneb 3-tunnisest Pariisi ülevaateekskursioonist, laevareisist mööda Seine’i jõge, Eiffeli torni külastusest. Samuti käite te suundute Rodini ja Monet’ (Musée Marmottan Monet) muuseumis. Seejärel teete jalutuskäigu Bastille’ kvartalis ja astute sisse Hugo muuseumi. teid ootab Montmartre’i mäel asuv Sacré Cœur’i kirik, võite jalutada mööda Tuileries’ aeda, mis on ühtlasi maailma vanim ja Prantsusmaa suurim park. Lisaks külastate suursugust Louvre’i, Orsay muuseumi ja maailmakuulsat Pompidou keskust.

Valik hotelle Pariisis

Lisainformatsioon leiate meie kodulehelt www.estour.ee Median Paris Congres 3* - hommikusöök, hommiku- ja õhtusöök Median Porte de Versailles 3* - hommikusöök Adagio Porte de Versailles 3* - hommikusöök Carltons 3* - hommikusöök Citea Maison Alfort 3* - hommikusöök Amarante Arc de Triomphe 4* - hommikusöök Normandy 4* - hommikusöök Villa Opera Drouot 4* - hommikusöök Balsac 4* Deluxe - hommikusöök

Prantsusmaa

5


Tel Aviv (Iisrael)

november 2010

Estour pakub põnevat 4-päevast reisi Iisraelisse. Otselend Tallinnast. Lisaks lennupiletitele ja ööbimisele Tel Avivi hotellis pakub Estour ka 5 kaasahaaravat ekskursiooniprogrammi, mis annavad teile ülevaate Iisraeli olulisimatest paikadest ja vaatamisväärsustest.

Iisrael kolme religiooni maa 1. päev Te saabute Iisraeli pealinna Tel Avivi rahvusvahelisse lennujaama Ben Gurion, kus teid võtab vastu Estouri esindaja. Seejärel suundute linnaekskursioonile Tel Avivi, Iisraeli kultuuri- ja turismipealinna, mis kuulub UNESCO maailma kultuuripärandi nimekirja. Ekskursiooni käigus külastate vana Yafo linna (Joppe), kus Noa ehitas oma laeva ja kus Perseus vabastas Andromeda. Samuti on võimalus külastada ühte maailma neljast teemandibörsist.

2. päev Pärast hommikusööki hotellis siirdute puhkama Surnumerele, Ein Gedi kuurordisse, kus asub ka kuulus Juuda kõrb, mida te samuti külastate. Vastuvaidlematult on Juuda kõrbe pärliks Surnumeri. Maailma madalaim paik hämmastab oma täiusliku harmoonia ja rahuga. Peegelsile veepind on tardunud justkui üle maailma kogunevate külastajate ootuses. Ravisoolade ja mineraalide sisaldus selles veekogus on niivõrd kõrge, et elusolendeid te sealt ei leia ning kalapüügist ei tule midagi välja. Siiski pikendab just selle ainulaadse mere vesi inimese elu, ravib ja noorendab. Mineraalaine-

6

Tel Aviv

NB! Jätame endale õiguse teha muudatusi reisiprogrammis.


test rikkad veed ja merre suubuvad termilised allikad on tulvil hinnalisi ravi- ja kosmeetilisi omadusi. Surnumere mineraalidega valmistatud kosmeetilised tooted on müügil maailma kõige luksuslikumates salongides ja spaades. Lisatasu eest on võimalik külastada Surnumere kaldal asuvat ainulaadset spaakeskust. Spaakeskuse külastuse hinna sisse kuulub rikkalik lõunasöök rootsi lauas.

3. päev Pärast hommikusööki hotellis lähete ekskursioonile Jeruusalemma, mille käigus külastate Petlemma. Petlemm on koos Via Dolorosa ja Püha Haua kirikuga üks kolmest suurimast kristlikust pühapaigast. Teel, mis viib Sõime väljakule, asub Kristuse Sünnikirik. Jeruusalemmas on juutide pühaks paigaks Nutumüür (Jeruusalemma templi läänemüür) ning juudi kvartali hindamatud reliikviad; moslemite jaoks on pühaks paigaks suursugused mošeed Templimäel. Kõikide kristlaste jaoks on aga pühadeks paikadeks loendamatud kirikud, mis on püstitatud nendele kohtadele, kuhu on astunud Jeesuse jalad - iga pühamu on seotud sündmustega, mis viivad meid aastatuhandete kaugusele.

4. päev Pärast hommikusööki hotellis registreerite end sealt välja ja siirdute sisseostudele Tel-Avivi kõige kuulsamale tänavale – Dizengoffile. Dizengoffi tänav pakub mitmesuguseid võimalusi kultuurseks puhkuseks, meelelahutuseks ja ostlemiseks tervele perele. Dizengoffi vahetus läheduses on rahvusteater „Habima“, teater „Beit Lessin“ ja hulk kinosid. Dizengoffi keskus on Iisraeli suurim kaubanduskeskus, mis pakub kõikvõimalikke meelelahutusvõimalusi lastele, seal on hulgaliselt moekauplusi, kohvikuid ja palju muud. Viie minuti jalutuskäigu kaugusel Dizengoffist asuv kuulus Tel Avivi rannaäärne promenaad on aastaringselt puhkajaid täis. Lisainformatsioon leiate meie kodulehelt

www.estour.ee

Iisrael

7


Iisrael - piibli legendide maa Esmalt suundute te Tel Avivi linnaekskursioonile, Iisraeli kultuuri- ja turismipealinna, mis kuulub UNESCO maailma kultuuripärandi nimekirja. Ekskursiooni käigus külastate vana Yafo linna (Joppe). Pärast hommikusööki hotellis teisel päeval algab ekskursioon mööda kristlikku Jeruusalemma. Teekond algab Siinai mäe juurest, kus külastate Coenaculumi ehk Püha Õhtusöömaaja tuba. Seejärel külastate esimesel sajandil „uueks linnaks“ nimetatud vana Jeruusalemma kirdekvartalis avastatud Betsata kümblushoonet ehk Lambavärava tiiki, sealt edasi viib teekond mööda Via Dolorosat ehk Jeesuse kannatuste rada Püha Haua kirikusse. Pärast hommikusööki hotellis kolmandal päeval siirdute te ekskursioonile mööda kristlikku Galilead, külastate Naatsaretti, Kapernaumi, Tabghat ja Jordani jõge.

Iisrael - suursuguse ajalooga maa Ekskursiooni käigus külastate vana Yafo linna (Joppe), kus Noa ehitas oma laeva ja kus Perseus vabastas Andromeda. Pärast hommikusööki hotellis teisel päeval siirdute te ekskursioonile Jeruusalemma ja külastate selle käigus Petlemma. Jeruusalemmas jalutate juutide ja moslemite kvartalites ning teid ootab ekskursioon iidsesse Caesarea linna. Pärast Caesarea külastust sõidate aga Iisraeli suuruselt kolmandasse ja Vahemere ühte ilusaimasse idamaisesse linna Haifasse ning seejärel Akko linna.

8

Tel Aviv

NB! Jätame endale õiguse teha muudatusi reisiprogrammis.


Iisrael - kontrastide maa Ekskursiooni käigus külastate vana Yafo linna (Joppe), kus Noah ehitas oma laeva ja kus Perseus vabastas Andromeda. Teil avaneb võimalus külastada ühte maailma neljast teemandibörsist. Pärast hommikusööki hotellis teisel päeval siirdute te puhkama Surnumerele Ein Gedi kuurordisse, kus asuvat kuulsat Juuda kõrbe te samuti külastate. Pärast järgmist hommikusööki hotellis kolmandal päeval siirdute aga ekskursioonile Golani kõrgustikku, iidsesse Katzrini. Ekskursiooni käigus kuulete nii veini kui ka oliiviõli tootmisest Iisraelis.

Iisrael - ainulaadsete muuseumide maa Ekskursiooni käigus külastate vana Yafo linna (Joppe), kus Noah ehitas oma laeva ja kus Perseus vabastas Andromeda. Teil avaneb võimalus külastada ühte maailma neljast teemandibörsist. Haifas asuvas Ralli eramuuseumis, mis on olemasolevatest üks täielikumaid, saate imetleda näitust Caesarea ajaloost. Haifa lähistel asub kunstnike küla EinHod, kust võib leida Marcel Yanko nimelise muuseumi. Seejärel on teil võimalus külastada Jeruusalemma tähtsamaid muuseume – Iisraeli muuseumit, „hea samariitlase maja“ ja Optimuse kloostrit.

Valik hotelle Tel Avivis Lisainformatsioon leiate meie kodulehelt www.estour.ee King Solomon Hotel Netanya 4* hommikusöök, hommiku- ja õhtusöök Marina Hotel 4* - hommikusöök, hommiku- ja õhtusöök Deborah Hotel 3* - hommikusöök, hommiku- ja õhtusöök Margoa Hotel Netanya 3* - hommikusöök, hommiku- ja õhtusöök Lisainformatsioon leiate meie kodulehelt

www.estour.ee

Iisrael

9


Rooma (Itaalia)

detsember 2010 märts 2011

Estour pakub põnevat 4-päevast ekskursiooni Roomasse. Otselend Tallinnast. Lisaks lennupiletitele ja peatumisele Rooma hotellis pakub Estour ka kolme kaasahaaravat ekskursiooniprogrammi, mis tutvustavad teile Itaalia silmapaistvamaid paiku ja vaatamisväärsusi.

Rooma maailma arhitektuuripärl 1. päev Teie lennuk maandub Itaalias, Rooma rahvusvahelisel Fiumicino lennuväljal (Aeroporti di Roma Fiumicino), kus teil on vastas Estouri esindaja. Teid toimetatakse teie poolt valitud hotelli, kus on võimalik puhata ja lisatasu eest ka lõunat süüa. Seejärel suundute te Rooma sümboli Colosseumi juurde, mis oli antiikmaailma suurim ja kauneim amfiteatrikujuline staadion. Colosseumi ehitamist alustas 72. aastal keiser Vespasianus, soovides sellega populariseerida gladiaatorite verist võitlust. Edasi suundute jalutuskäigule antiik-Rooma kesklinnas asuvale Rooma foorumile. Kapitooliumi künka vaateplatvormilt avaneb Rooma foorumile suurepärane vaade. Foorumiplatsi ei valitud juhuslikult: just siin oli sõlmitud vaherahu roomlaste ja sabiinide vahel ning sellest ajast peale nimetati seda kohta kauplemise ja avalike kogunemiste paigaks.

2. päev Pärast hommikusööki hotellis ootab teid ekskursioon Klassikaline Rooma, mille käigus külastate Popolo, Hispaania ja Veneetsia väljakuid ning Rooma kuulsaimat Trevi purskkaevu. Väike väljak,

10

Rooma

NB! Jätame endale õiguse teha muudatusi reisiprogrammis.


kus purskkaev asub, meenutab pidevalt külastajatega täidetud amfiteatrit, purskkaev ise aga suursugust lava. Lava keskel seisab merejumal Okeanos merekarbikujulisel kaarikul, mille ette on rakendatud merihobud. Kaarikule näitavad kaljude vahel teed alamad merejumalad – merejumal Tritoni ja nümfide pojad. Seejärel on teil vaba aeg, mida võite kasutada lõunasöögiks (lisatasu eest). Pärast lõunat suundute te tutvuma Rooma barokiperioodi šedöövritega, külastades esmalt Rooma kõigi jumalate templit Pantheoni. Seejärel siirdute San Luigi dei Francesi kiriku lähedal asuvale Navona väljakule, mis oma kujult meenutab avarat purskkaevudega ovaalsaali. Väljak on iga ilmaga rahvarohke – siin võib alati kohata pilli mängivaid muusikuid, soovijatest portreesid joonistavaid tänavakunstnikke, mõõku neelavaid fakiire ning nende publikut, kes istub veinipokaali või kohvitassi taga väljakuäärsetes tänavakohvikutes.

3. päev Pärast hommikusööki hotellis seate te sammud maailma väikseima riigi Vatikani poole. Vatikan on roomakatoliku kiriku keskus, kõigi kristlaste püha linn ja Rooma paavsti residents. Seal asub ka Vatikani raamatukogu, millele kuulub üks maailma suurimaid muistsete käsikirjade kogusid, samuti on Vatikanis üks kõige populaarsemaid turismimagneteid maailmas, mis koosneb Püha Peetruse basiilikast, Santa Maria Maggiore kirikust ja Püha Peetruse väljakust. Vatikani Linnriigi ekskursiooni käigus külastate te ka sealseid muuseume, mille järel teil on vaba aeg lõunatamiseks (lisatasu eest) ja linnas omal käel jalutamiseks. Ringkäik Vatikanis lõpeb Püha Ingli (Castel Sant ‘Angelo) lossi külastamisega. Lisainformatsioon leiate meie kodulehelt

www.estour.ee

Itaalia

11


4. päev Peale hommikusööki on teil vaba aeg omapead Roomaga tutvumiseks. Hotellist tuleb end välja registreerida kell 12. Umbes kell 15 ootab teid reisiesindaja hotelli fuajees. Juhul, kui soovite peale tubade vabastamist linna jalutama minna, saate oma pagasi jätta hotelli vastuvõttu. Samuti on võimalus minna kaubanduskeskusesse, kuhu viib tasuta buss. Nüüd on teil võimalus sooritada sisseoste outlet-kaubamajas, kust leiate luksuskaupa taskukohase hinnaga. Trendikates outlet-kauplustes ulatuvad möödunud hooaegaegade kollektsioonide allahindlused 70 protsendini.

Kristlik Rooma Esimesel päeval suundute te ekskursiooniline mööda kristlikku Roomat ning külastate IV–V sajandil ehitatud kirikuid. Lisaks ootab teid teisel päeval ekskursioon mööda maa-alust Roomat. Teie pilgule avanevad arheoloogiliste väljakaevamiste kohad, maa-alused kirikud, eelkristlikud kultusekohad (mitraism) ja palju muud. Tänapäevase Rooma all on säilinud sootuks teine linn – antiik-Rooma. Kolmandal päeval seate te sammud maailma väikseima riigi Vatikani poole. Vatikanis on üks kõige populaarsemaid turismimagneteid maailmas, mis koosneb Püha Peetruse basiilikast, Santa Maria Maggiore kirikust ja Püha Peetruse väljakust. Vatikani Linnriigi ekskursiooni käigus külastate te ka sealseid muuseume. Katoliku kirik on aastasadade vältel suutnud koguda ja säilitada rohkearvuliselt unikaalseid kunstiteoseid, mida saab tänapäeval näha Vatikanis: Sixtuse kabelis, Pinakoteegis, Pühas Muuseumis ning Egiptuse ja Etruski kunsti muuseumides.

12

Rooma

NB! Jätame endale õiguse teha muudatusi reisiprogrammis.


Imeline Rooma Saabumispäeval suundute te Rooma sümboli Colosseumi juurde – see esimesel sajandil ehitatud amfiteatrikujuline staadion oli antiikmaailma suurim ja kauneim. Edasi suundute jalutuskäigule antiik-Rooma kesklinnas asuvale Rooma foorumile. Kapitooliumi künka vaateplatvormilt avaneb Rooma foorumile suurepärane vaade.Lisaks sellele saate 4-päevase Rooma reisi teisel päeval täiel rinnal nautida seda huvitavat linna. Kolmandal päeval seate aga sammud maailma väikseima riigi Vatikani poole. Vatikanis on üks kõige populaarsemaid turismimagneteid maailmas, mis koosneb Püha Peetruse basiilikast, Santa Maria Maggiore kirikust ja Püha Peetruse väljakust. Vatikani Linnriigi ekskursiooni käigus külastate te ka sealseid muuseume. Katoliku kirik on aastasadade vältel suutnud koguda ja säilitada rohkearvuliselt unikaalseid kunstiteoseid, mida saab tänapäeval näha Vatikanis: Sixtuse kabelis, Pinakoteegis, Pühas Muuseumis ning Egiptuse ja Etruski kunsti muuseumides.

Valik hotelle Roomas Lisainformatsioon leiate meie kodulehelt www.estour.ee Albani Hotel 4* - hommikusöök, hommiku- ja õhtusöök Best Western Hotel Villafranca 4* - hommikusöök, hommiku- ja õhtusöök Blu Hotel Roma 4* - hommikusöök, hommiku- ja õhtusöök Clodio Hotel 4* - hommikusöök, hommiku- ja õhtusöök Excel Roma Montemario Hotel 4* hommikusöök, hommiku- ja õhtusöök Summit Roma Hotel 4* - hommikusöök, hommiku- ja õhtusöök Aurora Garden Hotel 3* - hommikusöök, hommiku- ja õhtusöök Pacific Hotel Rome 3* - hommikusöök, hommiku- ja õhtusöök Lisainformatsioon leiate meie kodulehelt

www.estour.ee

Itaalia

13


Barcelona (Hispaania)

aprill 2011

Estour pakub põnevat 4-päevast ekskursiooni Barcelonasse. Otselend Tallinnast. Lisaks lennupiletitele ja peatumisele Barcelona hotellis pakub Estour ka viit kaasahaaravat ekskursiooniprogrammi, mis tutvustavad teile kauni Hispaania tähtsamaid paiku ja vaatamisväärsusi.

Mitmenäoline Kataloonia 1.päev Lennuk maandub Barcelona lennuväljal, kus on vastas meie esindaja, kes aitab teil hotelli jõuda. Kui olete end hotellis sisse seadnud, suundute neljatunnisele linnaekskursioonile. Soovi korral on õhtul lisatasu eest võimalik külastada flamencoetendust, hinda kuulub ka õhtusöök.

2.päev Pärast hommikusööki hotellis sõidate 100 km kaugusel Barcelonast asuvasse Gironasse, mis on Hispaania kuulsaima provintsi Kataloonia pärl. See on aardelaegas, mis sisaldab lugematul hulgal kultuuri- ja ajalooväärtusi. Läbi Girona kulgeb tee Figuerese linna, mis on Salvador Dali kunsti austajate palverännakute sihtkoht, ekskursioon viib teid ka Dali muuseumi. Girona koosneb kahest osast: vanalinnast ja uusrajoonidest, linnas asuvad mitmed olulised vaimuliku arhitektuuri šedöövrid, näiteks benediktiini klooster Sant Pere de Galligants ja Sant Nicolau kirik. Enne Girona tänapäevastesse kvartalitesse suundumist soovitame külastada Sant Feliu kellatorni või minna üle Onyari jõe viivale kivisillale. Neist kohtadest avaneb kaunis vanalinna panoraam ja vaade majade erivärvilistele fassaadidele.

14

Barcelona

NB! Jätame endale õiguse teha muudatusi reisiprogrammis.


3.päev Pärast hommikusööki suundute ekskursioonile Montserrat’ kloostrisse. Tegu on benediktiini kloostriga, Kataloonia vaimse ja religioosse keskusega, mida külastavad katoliiklastest palverändurid kogu maailmast. Edasi ootab teid Antonio Gaudi looming, mis toob Barcelona kõigi teiste Hispaania linnade hulgast esile omapärase ja meeldejäävana. Gaudi on mõjutanud oluliselt Barcelona linnapilti, olles töötanud välja ja lihvinud oma kordumatut stiili, mis seisneb eksperimentaalsete modernistlike vormide põimimises kohalike traditsiooniliste kunstielementidega.

4.päev Pärast hommikusööki on teil vaba aeg Barcelonas jalutamiseks. Teie Hispaania reis ei pruugi olla täiuslik, kui jätate külastamata Barcelonast 36 km kaugusel asuva kaubanduskompleksi La Roca Village´i outleti. See kompleks avati 1998. aastal ja on kujundatud 19. sajandi kataloonia küla stiilis. Barcelona Roca Village´i outletis on saadaval üle saja rahvusvahelise ja kohaliku kaubamärgi, näiteks Antonio Miro, Dolce e Gabbana, Farrutx, Loewe, Polo Ralph Lauren Factory Store, Tommy Hilfiger, Versace ja Villeroy & Boch. Soodustused on aastaringselt kuni 60 protsendini.

Hispaania

15


Kataloonia muuseumide maailm Pärast seda, kui olete end hotellis sisse seadnud, suundute neljatunnisele Barcelona linnaekskursioonile. Te külastate Barcelona Moodsa Kunsti Muuseumi, Joan Miró Fondi, etnograafilist vabaõhumuuseumi „Hispaania küla“ ja Pablo Picasso muuseumi. Soovi korral võite jalutada Montjuïc’i mäel, kus asuvad paljud Barcelona vaatamisväärsused. Pärast hommikusööki hotellis kolmandal päeval ootab teid ülihuvitav ekskursioon ‘Salvador Dali kolmnurk“ kolmes linnas: Figueras, Pubol, Cadaqués, kus te külastate kuulsa kunstniku elu ja loominguga seotud paiku. Need kolm Hispaania linna Kataloonia põhjaosas ongi tuntud eelkõige tänu sellele, et siin elas maailmakuulus kunstnik Salvador Dali.

Ajaloolised Kataloonia ja Barcelona Kui olete end hotellis sisse seadnud, suundute neljatunnisele Barcelona linnaekskursioonile. Teid ootab Rooma impeeriumi pärl Tarragona ning Montserrat’ kloostri külastus. See benediktiini klooster on Kataloonia vaimne ja religioosne keskus, kus käivad katoliiklastest palverändurid kogu maailmast. Külastate ka etnograafilist vabaõhumuuseumi „Hispaania küla“. Soovi korral võite jalutada Montjuïc’i mäel, kus asuvad paljud Barcelona vaatamisväärsused.

Peresõbralik Barcelona Peale saabumist Barcelonasse toimub neljatunnine Barcelona linnaekskursioon. Edasi ootab teid Antonio Gaudi looming, mis toob Barcelona kõigi teiste Hispaania linnade hulgast esile omapärase ja meeldejäävana. Gaudi on mõjutanud oluliselt Barcelona linnapilti, olles töötanud välja ja lihvinud oma kordumatut stiili, mis seisneb

16

Barcelona

NB! Jätame endale õiguse teha muudatusi reisiprogrammis.


eksperimentaalsete modernistlike vormide põimimises kohalike traditsiooniliste kunstielementidega. Pärast hommikusööki hotellis kolmandal päeval suundute te 1982. aastal avatud Barcelona loomaaeda, mis asub otse kesklinnas triumfikaare lähedal. Barcelona loomaaias on ka terraarium. Pärast loomaaiakülastust suundute te Tibidabo mäele.

Meelelahutuslik Barcelona Kui olete end hotellis sisse seadnud, suundute neljatunnisele Barcelona linnaekskursioonile. Teid ootab ekskursioon Montserrat’ kloostrisse. Tegu on benediktiini kloostriga, Kataloonia vaimse ja religioosse keskusega, mida külastavad katoliiklastest palverändurid kogu maailmast. Edasi ootab teid Barcelona kesklinnas mõnus jalutuskäik, mis võiks kanda nimetust ‘Barcelona veinid ja köök“. Soovi korral võite jalutada Montjuïc’i mäel, kus asuvad paljud Barcelona vaatamisväärsused. Pärast hommikusööki kolmandal päeval avaneb teil ainulaadne võimalus tutvuda geniaalse arhitekti Antonio Gaudi elu ja loominguga. Õhtupoolikul ootab aga rüütliturniiri külastamine Valtorderi lossis, kus teid kostitatakse keskaegse küllusliku õhtusöögiga. Lossiekskursiooni käigus saab lisaks rüütliturniirile jälgida ka flamencoetendust.

Valik hotelle Barcelonas Lisainformatsioon leiate meie kodulehelt www.estour.ee Amrey Diagonal 3* - hommikusöök, hommiku- ja õhtusöök NH Belagua 3* - hommikusöök, hommiku- ja õhtusöök Sunotel Aston 3* - hommikusöök, hommiku- ja õhtusöök Sunotel Central 4* - hommikusöök, hommiku- ja õhtusöök GBB 4 Barcelona 4* - hommikusöök, hommiku- ja õhtusöök GBB Front Maritim 4* - hommikusöök, hommiku- ja õhtusöök Claris 5* - hommikusöök, hommiku- ja õhtusöök Lisainformatsioon leiate meie kodulehelt

www.estour.ee

Hispaania


Profile for Estour

Kultuurireisid  

Kultuurireisid Pariis Barcelona Tel Aviv Rooma

Kultuurireisid  

Kultuurireisid Pariis Barcelona Tel Aviv Rooma

Profile for estour
Advertisement

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded