Page 20

20

Kliinikud ja teenistused

Telefon

Nimi

E-mail

Naistehaiguste ja sünnitusosakond Naistehaiguste üksus (vastutav arst)

447 3530

Kadri Talving

kadri.talving@ph.ee

Sünnituseelne- ja sünnitusüksus (vastutav arst)

447 3535

Anu Lilleste

anu.lilleste@ph.ee

Lastehaiguste osakonna juhataja

447 3540

Ilona Lind

ilona.lind@ph.ee

Ambulatoorse üksuse juhataja

447 3510

Reet Tamla

reet.tamla@ph.ee

Perekool

447 3525

Jana Tähemaa

jana.tahemaa@ph.ee

Psühhiaatriakliiniku juhataja

447 3277

Ants Puusild

ants.puusild@ph.ee

Kliiniku ülemõde

447 3279

Luule Evert

luule.evert@ph.ee

Statsionaarse osakonna juhataja

447 3267

Raine Pilli

raine.pilli@ph.ee

Ambulatoorne vastuvõtt

449 4849

Helen Saluri

helen.saluri@ph.ee

Rehabilitatsiooniüksuse juhataja

447 3289

Ester Reinsalu

ester.reinsalu@ph.ee

Päevakeskuse juhataja

447 3287

Indrek Linnuste

indrek.linnuste@ph.ee

Diagnostikateenistuse juhataja

447 3570

Ruth Pulk

ruth.pulk@ph.ee

Teenistuse ülemõde

447 3573

Anneli Pärn

anneli.parn@ph.ee

Teenistuse juhiabi

447 3571

Merit Arumäe

merit.arumae@ph.ee

Laboratooriumi juhataja

447 3570

Ruth Pulk

ruth.pulk@ph.ee

Patoloogiaosakonna juhataja

447 3580

Järvi Tähtla

jarvi.tahtla@ph.ee

Veretalituse juhataja

447 3250

Alli Tiik

alli.tiik@ph.ee

Verekabinet

447 3588

Radioloogiateenistuse juhataja

447 3551

Aadu Simisker

aadu.simisker@ph.ee

Teenistuse ülemõde

447 3555

Piret Vahtramäe

piret.vahtramae@ph.ee

Teenistuse juhiabi

447 3550

Kadri Kollamaa

kadri.kollamaa@ph.ee

Profile for Parnu Hospital

Pärnu Haigla teatmik 2014  

Pärnu Haigla teatmik 2014

Pärnu Haigla teatmik 2014  

Pärnu Haigla teatmik 2014

Advertisement