Page 19

19

Kliinikud ja teenistused

Telefon

Nimi

E-mail

Sisehaiguste kliiniku juhataja

447 3103

Veiko Vahula

veiko.vahula@ph.ee

Kliiniku ülemõde

447 3313

Kaie Raedov

kaie.raedov@ph.ee

Kliiniku juhiabi

447 3311

Ülle Mitt

ulle.mitt@ph.ee

Polikliinilise osakonna juhataja

447 3360

Svea Reim

svea.reim@ph.ee

Töötervishoiukeskuse vastutav õde

447 595

Maimu Saar

maimu.saar@ph.ee

I Sisehaiguste osakonna juhataja

447 3320

Krista Jaago

krista.jaago@ph.ee

Sisehaiguste üksus (vastutav arst)

447 3326

Reet Rannik

reet.rannik@ph.ee

II Sisehaiguste osakonna juhataja

447 3331

Katrin Antsov

katrin.antsov@ph.ee

Kardioloogia ja sisehaiguste üksus (vastutav arst)

447 3335

Anne Press

anne.press@ph.ee

Taastusraviosakonna juhataja

447 3340

Kaja Elstein

kaja.elstein@ph.ee

Taastusravi- ja heaolukeskus vastutav õde 447 3234

Signe Kruuse

signe.kruuse@ph.ee

Õendus- hoolduskeskuse juhataja

447 3208

Margit Seppik

margit.seppik@ph.ee

Kirurgiakliiniku juhataja

447 3400

Guido Ratnik

guido.ratnik@ph.ee

Kliiniku ülemõde

447 3403

Pille Käärid

pille.kaarid@ph.ee

Ambulatoorse osakonna juhataja

447 3441

Guido Ratnik

guido.ratnik@ph.ee

Statsionaarse osakonna juhataja

447 3439

Peep Kortspärn

peep.kortsparn@ph.ee

Ortopeediaüksus (vastutav arst)

447 3424

Aldin Talving

aldin.talving@ph.ee

Endoskoopiaüksuse juhataja

447 3586

Mart Niidu

mart.niidu@ph.ee

Naiste- ja lastekliiniku juhataja

447 3500

Kadri - Liina Vahula

kadri-liina.vahula@ph.ee

Kliiniku ülemämmaemand

447 3503

Karin Kütt

karin.kutt@ph.ee

Kliiniku juhiabi

447 3525

Jana Tähemaa

jana.tahemaa@ph.ee

Profile for Parnu Hospital

Pärnu Haigla teatmik 2014  

Pärnu Haigla teatmik 2014

Pärnu Haigla teatmik 2014  

Pärnu Haigla teatmik 2014

Advertisement