Page 1


Palyaço Sihirbaz Noel Baba Jonglör Atesbaz Tahta Bacak Hacivat ile Karagöz

Pandomim Asuk ile Masuk Kukla Show Çocuk Tiyatrosu Kostümlü Karakterler Kum Boyama ıkramcı


Doğum günlerinizde, özel günlerinizde, partilerinizde, festivaller ve özel davetlerinizdeprofesyonel ekibimizle ilehizmet vermekteyiz. Firmamız bünyesindeçalışan ekibimiz sahaya çıkmadan önce1 aylık eğitim sürecinden geçmektedir. Bu sayedeher etkinliğimizdehizmetimiz eksiksiz veaynı şekilde sunulmaktadır. Genel olarak palyaço hizmeti, waltdisney karakterleri, fakirizm şovlar, illüzyon gösterileri, oyun parkı kurulumu, doğum günü süslemeleri, balon süslemehizmetleri veçok daha fazlası konusunda hizmet vermekteyiz.

Mutluluğumuz!

Sizin Mutluluğunuz Bizim


4 yıllık profosyonel iş tecrübemiz veeğitimli, deneyimli animatör kadromuz ile herşeyden çok müşterilerimizin yaptığımız işlerden mutlu ve son derece memnun ayrıldığını görmek istiyoruz.

Sloganımız En Ucuz veKaliteli Animasyon Hizmeti!


Yola en ucuz palyaço sloganıyla çıktık veöncelikleİzmir ve çevresindedaha sonra Türkiyegenelindeen ucuz palyaço ( vetüm animasyonlar ) hizmeti veren firma olmayı hedefliyoruz. Ucuzluk akla ilk öncekalitesizliği getirir fakat bizim için yaptığımız işlerin kalitesi sizin mutlululuğunuz için birinci sıradadır. Güler Yüzlü veEğitimli Kadromuz!


Animasyon ekibimizin tamamı güler yüzlü ve eğlenceli olduğu kadar olması gereken işahlakına sahip işinin temel eğitimini almış gençve dinamik arkadaşlarımızdan oluşmaktadır.


Dügün Davet OrganizasyonLarı  Açılıs Organizasyonu Piknik Organizasyonu Kep törenleri catering


Düğün Davet Organizasyonları Sizlerin en mutlu anlarınızda gereksiz can sıkıcı çok fazla detayla uğraşmaktan kurtarmak , özel günlerinize profosyonellik ve prestij kazandırmak için deneyimli düğün organizasyon ekiplerimiz ile mekan temininden gerekli tüm düğün, davet ekipmanları kiralanmasına sahne-ses-ışık sistemlerinin hazırlanmasından aktivitenize görsel olarak zenginlik kazandıracak birçok etkinliği sizin hiçbir şey düşünmenize gerek kalmadan hizmetinize sunuyoruz.

Siz sadece hayallerinizi düşünün, Ayrıntıları bize bırakın…


Açılış Organizasyonu Küçük bir işletme açılışından çok büyük katılımlı açılışlara kadar bütün açılış organizasyonlarını işini çok iyi bilen profosyonel ekiplerimiz ve çözüm ortaklarımızla beraber sorunsuz organizasyon garantili olarak yapıyoruz. Açılış organizasyonu hizmetimize ek olarak kurumsal reklamcılık hizmetini açılış öncesi ve sonrasında da vermekteyiz. Tüm iş hayatınızın en az açılıştaki kadar mükemmel geçmesi dilekleriyle…


Piknik Organizasyonu

Stresli iş hayatından ve şehrin yorucu gürültüsünden birazcık olsun uzaklaşmak, sevdiklerinizle beraber güzel , sorunsuz ve eğlenceli birgün geçirmek paha biçilemez bir duygu. Piknik organizasyonu hizmetini , catering hizmetinden ulaşıma, yer temininden çeşitli eğlenceli oyunlar ve animasyon gösterilerine kadar tüm sorumluluğu sizin sırtınızdan alıp size ait olan o günün keyfini çıkarmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Stresli bir gün yerine, keyif ve huzur dolu birgün yaşamanız için…


Kep Törenleri

Okul hayatının hem en hüzünlü hem de hiç unutulmayacak kadar

etkili o son günü… Bugünün sizin için ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliyoruz. O çok özel gün için size ömür boyu unutamayacığınız görsel güzellikte bir gece hazırlamayı hedefliyoruz.

Her bitiş aslında yeni bir başlangıçtır …


Catering

Toplantılarda, düğünlerde doğum günlerinde, davet ve çeşitli organizasyonlarınızda yüzlerceçeşit arasında sizesadeceyemeklerinizi seçmek kalıyor. Usta aşçılarımız vesunum yapan garsonlarımız hijyenik ortamlarda sizin sağlığınızı ve misafirlerinizi düşünerek sizlerehizmet vermektedir. Kendi organizasyonunuz olduğunu bilmenin rahatlığında; Misafir gibi olmanın keyfini çıkarın…


Balon Süsleme Çiçek dekorasyon Kumas dekorasyon


Balon Süsleme Açılışlarda, kokteyllerde, düğün ve doğum günü etkinliklerinde görünümü ilegöz dolduran, renkleri ilebulunduğu ortamı güzelleştiren balonlarla mekanınızı süslüyor, görselliğinizi zenginleştiriyoruz. Geniş renk yelpazesi çeşitli şekillerle sizlere hizmet vermekteyiz.

Etkinliğinizin görselliğini küçük bir detayla, bir kat daha güzelleştirmek elinizde…


Çiçek Süsleme

Düğünlerde, toplantılarda, her türlü organizasyonunuzda sizlererenk renk, çeşit çeşit çiçeklerle, arajmanlarla mekanınıza bahar esintisi katıyoruz.

Çiçeklerin doğal büyüsünün misafirlerinizin üzerindeki etkisine şahit olun…


Kumaş Dekorasyon

Organizasyonlarınızı gösteren en önemli unsurlardan biri mekanın görüntü kirliliğini ortadan kaldıran kumaş süslemeleridir. Zengin kumaşlarla ve firmammızın özel olarak hazırladığı malzemelerle mekanınızı sandalyevemasalarınızı şık ve güzel görünümlü hale getiriyoruz.

Aktivite alanınızda gözünüze hoş gelmeyen hiçbir obje kalmayacak…


WEB Tasarımı Grafik tasarımı Fuarcılık Görsel reklamcılık


Web Tasarımı Firmanız için bir web sayfasına veya mevcut web sayfanızı değiştirmeye ihtiyaçmı duyuyorsunuz? Her ihtiyacınıza yönelik kişisel veya kurumsal dinamik, görsel olarak etkileyici veson web standartlarına uygun web tasarım hizmetlerimiz mevcuttur. Yeni yasal düzenlemeler ile 1milyon civarındaki işletmenin web sitesi olması zorunluluğundan ziyadeher işletmenin bu çok büyük ve etkili dünyada bir vitrini olması gerektiğinin daha zorunlu olduğu düşüncesindeyiz. Bu düşüncemiz ışığında siz müşterilerimizefirmanızın tanıtımı için üst düzey desteğimizi vehizmetimizi veriyoruz.


Fuarcılık Hizmetleri

Firmanızın en önemli tanıtım platformu olan fuarlardaki tüm ihtiyaçlarınız kurumsal reklamcılık mantık çerçevesindetarafımızdan karşılanmaktadır.Fuar yer temini,stand kurulumu,görsel sunumlar ve host-hostestemini gibi birçok hizmetimiz mevcuttur.


Görsel Reklamcılık

Firma tanıtım çalışmalarımız içindeçok önemli ve akılda en çok kalıcı çalışmaların çıktığı bölümümüzdür. Görsel reklamcılık olarak logo tasarlama, marka oluşturma, tabela – afiş çalışmaları, fotoğraf, video, kısa film çekimleri veyayınlanması çalışmaları gibi müşterilerinizin zihinlerindeetkili yer edinmelerini sağlayacak çalışmalarımız mevcuttur.


Vakit ayırdığınız için teşekkür eder, Sizinle tanışmak isteriz….

Erkan Yüksel ajans iş tanıtım slaytı  

Erkan Yüksel ajans iş tanıtım slaytı

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you