Page 1

W trosce o najmłodszych...

URZĄDZENIA REHABILITACYJNE DLA DZIECI


URZĄDZENIA REHABILITACYJNE DLA DZIECI

Lastura Baby Wanna do hydromasażu dla dzieci Lastura Baby to wanna do masażu wirowego dla dzieci i noworodków wyposażona w 24 dysze dostosowane do wykonywania specjalistycznego masażu. Lastura Baby nie wymaga stałych przyłączy wodno – kanalizacyjnych. Kółka jezdne w podstawie wanny umożliwiają łatwe jej przemieszczanie. Regulacja wysokości wanny przez elektryczny napęd przyspiesza przygotowanie i ułatwia obsługę urządzenia. Parametry techniczne: Pojemność wanny 30 l Napiecie 230 V / 50 Hz Moc pompy 800 VA Ciezar: 71 kg Wymiary w mm: 1060 x 660 x 795 -1445

W W trosce o najmłodszych...


URZĄDZENIA FITNESS DLA DZIECI

Yukari Rower treningowy dla dzieci Ekran wyposażony w dwie kolumny kontrolek LED Regulacja prędkości pedałowania Rower treningowy wyposażony w regulację nastawienia oporu, która jest umieszczona pod uchwytem Regulowana wysokość uchwytu i krzesełka Alarm informujący dziecko o prędkości pedałowania w stosunku do wyznaczonej prędkości (gdy pedałuje za wolno lub za szybko)

Dane techniczne: Napięcie 230 V AC Min. zużycie 25W Max. zużycie 10W Częstotliwość 50Hz Wymiary 100x80x67cm Waga 25 kg

Buck Bieżnia dla dzieci Trzy różne rodzaje chodzenia: normalny chód, marsz, szybki chód Możliwość ustawienia czasu trwania ćwiczenia

Dane techniczne: Napięcie 230 V AC Max. zużycie 1050W Częstotliwość 50Hz Prędkość Poziom 1: 1,3 km/h Poziom 2: 2,8km/h Poziom 3: 3,9km/h Max: 10km/h Wymiary 170x110x70cm Waga 50 kg

W W trosce o najmłodszych...


Tommy Urządzenie do ćwiczeń mięśni barku Urządzenie to naśladuje częsty ruch, jaki wykonują dzieci podczas, gdy „chcą coś zdobyć albo zdjąć z wysokości". Wymaga on od rąk ruchów w dół, zginania i napinania mięśni przedniej części tułowia przez co stabilizuje pozycję łopatek. Naprzemienny ruch ręką może być także użyty do korekcji ewentualnego braku równowagi mięśniowej.

Dane techniczne: Napięcie 230 V AC Min. zużycie 25W Max. zużycie 25W Częstotliwość 50Hz Wymiary 190x155x84cm Waga 97 kg Maks. obciążenie 25 kg

Leonard Urządzenie do ćwiczeń mięśni motylkowych Urządzenie to naśladuje typowy ruch, jaki wykonują dzieci podczas, gdy „mają coś położyć wysoko nad swoją głową". Wymaga on od rąk ruchów w górę, a co za tym idzie, zmusza do zginania i napinania mięśni tylnej części tułowia i klatki piersiowej. Wariant z ruchem naprzemiennym jest pomocny w korygowaniu wszelkich asymetrii w łopatkach.

Oscar Urządzenie do ćwiczeń klatki piersiowej Urządzenie to naśladuje częsty ruch, jaki wykonują dzieci podczas, gdy „coś pchają przed sobą". Wymaga on od rąk ruchów przed siebie, zginania i napinania mięśni przedniej części tułowia i klatki piersiowej. Obecność dwóch oddzielnych dźwigni pozwala na ruch naprzemienny.

Cezar Urządzenie do ćwiczeń mięśni nóg Urządzenie to naśladuje częsty ruch, jaki wykonują dzieci podczas, gdy „coś pchają przed sobą". Wymaga on od rąk ruchów przed siebie, zginania i napinania mięśni przedniej części tułowia i klatki piersiowej. Obecność dwóch oddzielnych dźwigni pozwala na ruch naprzemienny.

Możliwość ustawienia liczby powtórzeń ćwiczenia w zakresie 1100 Czerwone migające kontrolki LED na przednim wyświetlaczu pokazują właściwą prędkość ruchu, do którego należy dostosować prędkość wykonywanych ćwiczeń

W W trosce o najmłodszych...

Dane techniczne: Napięcie 230 V AC Min. zużycie 25W Max. zużycie 25W Częstotliwość 50Hz Wymiary 190x140x84cm Waga 95 kg Maks. obciążenie 25 kg

Dane techniczne: Napięcie Min. zużycie Max. zużycie Częstotliwość Wymiary Waga Maks. obciążenie

230 V AC 25W 25W 50Hz 190x155x84cm 85 kg 25 kg

Dane techniczne: Napięcie 230 V AC Min. zużycie 25W Max. zużycie 25W Częstotliwość 50Hz Wymiary 220x155x60mm Waga 103 kg Maks. obciążenie 25 kg


REHAFLOOR Interaktywna podłoga Interaktywna Podłoga to zintegrowany system czujników ruchu, komputera i projektorów, które wyświetlają na podłodze gry i animacje interaktywne na powierzchni o wymiarach około 200 cm x 270 cm. Interaktywna Podłoga to nowoczesna forma rehabilitacji, która w innowacyjny sposób łączy ruch człowieka ze stworzoną na podłodze projekcją. Interaktywna Podłoga to wrażenia wejścia w wyświetlany obraz i interakcji z nim.

Jak działa? Na podłożu wyświetlany jest obraz, który sprzężony jest z detektorem ruchu umieszczonym nad nim. Dzięki temu osoba poruszająca się w obszarze Interaktywnej Podłogi może wpływać swoimi ruchami na wyświetlone animacje. Zestaw animacji na Interaktywną Podłogę zawiera różnego rodzaju wizualizacje i gry, które polegają na wykonywaniu zadań ruchowych o różnym stopniu trudności. Animacje stworzone są tak aby pacjent był zmotywowany, przez zdobycie jak największej liczby punktów, do wykonywania ruchów wspomagających rehabilitację. Do czego służy? do rehabilitacji ruchowej chorych z dysfunkcjami ruchowymi. do ćwiczeń szybkości reakcji i zwiększania tempa uczenia się schematów ruchowych. do rozwoju koordynacji wzrokowo ruchowej w zakresie motoryki. do rozwijania orientacji przestrzennej i orientacji w schemacie ciała.

Dlaczego Interaktywna Podłoga? ponieważ to atrakcyjna, nowoczesna forma rehabilitacji. jest to wszechstronny system w zakresie usprawnienia osób z dysfunkcją narządu ruchu. jest to produkt rozwojowy z możliwością rozbudowy lub stworzenia nowych animacji. posiada możliwość dostosowania stopnia trudności gier do etapów leczenia, w których jest pacjent. pacjent skupia się bardziej na przyjemności z gry, niż na procesie rehabilitacji, dzięki czemu chętniej wykonuje ćwiczenia. atrakcyjna forma przekazu mobilizuje pacjenta do wykonywania kolejnych ćwiczeń.

W W trosce o najmłodszych...


SILENTIA Parawan harmonijkowy Parawany Silentia to opatentowany skandynawski system stworzony po to, aby uczynić bardziej przyjaznym zarówno dla pacjentów jak i pracowników miejsca takie jak szpitale, sanatoria, prywatne kliniki i gabinety lekarskie. Kolorowe nadruki na parawanach natomiast sprawiają, że dla najmłodszych pacjentów wszelkie zabiegi są mniej groźne, a przebywanie w placówkach medycznych przyjemniejsze.

 

Parawany dostępne są w dwóch wysokościach: 1450 mm oraz 1850 mm. Niższy parawan nie zasłania światła dziennego, umożliwia jednocześnie personelowi nadzór nad pacjentami, a pacjentom gwarantuje zachowanie prywatności w czasie terapii. Możliwa konfiguracja parawanów: 5-, 7-, 9-, 11-, 13- i 15 skrzydeł. Montowane do ściany lub na specjalnym wózku, dzięki któremu jedna osoba może przewieźć parawan do dowolnego miejsca. Umieszczone na kółkach, które niwelują nierówności podłogi.

Złożone z kolorowych płyt umieszczonych w metalowych ramach. Ramy na całej długości połączone są jednym zawiasem aluminiowym przypominającym z wyglądu listwę. Po złożeniu zajmują niewiele miejsca. Ciągnąc za uchwyt rozkłada sie go na całą jego długość. Można go ustawić pod kątem i umocować w wielu różnych pozycjach. Parawany posiadają antystatyczną powierzchnię. Nadają się do czyszczenia w całości.

*** W folderze zawarty został jedynie asortyment produktów przystosowany specjalnie dla dzieci. W ofercie firmy pełna gama urządzeń do rehabilitacji. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.

Er e s M e d i ca l Sp . z o .o . Płouszowice Kol. 64B, 21-008 Tomaszowice, Tel. 0-81 502 00 70, fax: 81 502 10 32 e-mail: info@eresmedical.com.pl, www.eresmedical.com.pl

W W trosce o najmłodszych...

W trosce o najmłodszych  

Urządzenia rehabilitacyjne dla dzieci

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you