Page 1

KIRJASTUSE ERSEN

RAAMATUKLUBI

Interneti-poe www.ersen.ee kataloog JAANUAR

2010

Nicola Cornick KLUBIRAAMAT

228.-

klubiraamat Formaat 150x215, kõvas köites, 328 lk

Kihlumise reeglid pole kunagi sellised, nagu paistavad!

HERTSOGINNA PIHTIMUSED Kui Fortune’s Follys taaselustatakse iidne seadus, mille kohaselt kõik vallalised naised peavad kas abielluma või loovutama poole oma varandusest, vallutavad vaikse küla tormijooksuga õnneotsijatest poissmehed. Uuesti abielluda? Ei iial! Mitte pärast kannatusi, mida leseks jäänud hertsoginna Laura pidi eelmises abielus üle elama. Hoolimata sellest, et tema kunagine armuke Dexter Anstruther tundub üliahvatlev, on naisel saladusi, mille ilmsiks tulek rikuks võimaliku ühise tuleviku...


TRILOOGIA

UUS!

Ajaviiteromaan

Irooniline krimiromaan

Triloogia

Kasey Michaels KADUNUD POJA TAGASITULEK kk, 150x215 mm, 320 lk Rian Becket on lahinguõudused üle elanud ainult selleks, et leida oht oma kodule palju lähemal... Jäetud ilusa Lisette’i põetada, hoolitses neiu iga tema vajaduse eest, aidates tal unustada sõjaõudused. Kuigi Lisette mängis oma osa hästi, pani Rian Becketi intuitsioon teda uskuma, et selles noores naises on rohkemat, kui silma paistab. Võis ta olla osaline vandenõust Riani ja ta sõprade – või isegi kogu Becketi klanni hävitamiseks? Ja kui ta on vaenlasega liidus, kuidas suudab Brian ta peatada, kui naine hakkas talle tähendama rohkem kui elu ise?

228.-

228.228.Kasey Michaels KÕIGE SOBIMATUM PEIGMEES kk, 150x215 mm, 304 lk. Kasey Michaels HULLJULGE KAUNITAR kk, 150x215 mm, 304 lk.

Darja Dontsova PEAOSATÄITJA OTSINGUD

228.-

UUS!

kk, 150x215 mm, 384 lk Daša Vassiljeva sõbranna Nina Lavrentjeva abikaasa on leidnud peidiku, kus on varjul vanaaegne käsikiri, mida on jahtinud paljud ajaloolased. Kuid mees ei julge sinna siseneda: legend räägib, et peidikul lasub nõia needus. See-eest julgeb seda Nina, kellel on hädasti raha vaja, aga haruldused maksavad ju miljoneid! Needus toimib, Nina Lavrentjeva on koomas. Ja oh õudust! Teda ravima ilmus… toosama nõid, kes olevat peidikule needuse pannud ja pidanuks ammu surnud olema! Kuidas muidu sai uksekellanupule kadunud vanaeide sõrmejälg? Miski siin ei klapi… Pikalt mõtlemata asub Daša kummalisi asjaolusid uurima. Ta peab selgitama, mis haigus Ninat nii ootamatult tabas, mis needus see selline oli, kuidas sai kellanupule kadunukese sõrmejälg…

Jayne Ann Krentz IMELINE DRAAKON pk, 130x210 mm, 200 lk

UUS!

VAATA TALLE SILMA – TA VARJAB MIDAGI...

195.-

Häbelik unistaja Tabitha Graham on elava kujutlusvõimega. Kui ta päästab turisti Devlin Colteri tänavalt, kus mees läbi pekstuna lamab, kujutab ta ette, et on leidnud armsas vaikses mehes hingesugulase. Kuid Dev pole turist, tegu pole niisama kallaletungiga ja Tabby täiuslik härrasmees on tegelikult hoopis metsik, imeline draakon.


Ally Blake MILJONÄR TÕTTAB APPI pk, 105x175 mm, 224 lk

UUS!

Danny oli alati tema jaoks olemas olnud...

124.-

Danny tuli neile appi, pakkudes peavarju oma mägedes asuvas luksuslikus häärberis. Brooke avastas ehmatusega, kui tugev oli külgetõmme tema ja selle mehe vahel. Oli selge, et Dannyl on tema vastu tunded, kuid kas pärast kõike seda südamevalu, mis Brooke'ile osaks oli saanud – abikaasa valesid, armulugusid, saladusi – kas ta suudab veel kunagi mõnda meest usaldada? Isegi kui see mees on nii kena ja aus kui Danny?

Barbara Dunlop MILJARDÄRI PAKKUMINE

Romantika

Brooke Findlay külastas spordiagent Danny Finchi, et kuulda tollelt, et tema kuulus ja rikas hiljuti hukkunud abikaasa oli kõik maha mänginud. Tal ja ta lastel ei olnud enam mitte midagi.

UUS!

pk, 105x175 mm, 224 lk

Nicola Marsh BOSSI MAGAMISTOA REEGLID

124.-

Palgatud bossi käsul! Sellest hetkest, kui Beth Walker kohtub näost näkku uue ülemusega – pika, päevitunud ja uskumatult heas vormis Aidan Vossiga –, ei suuda nad teineteiselt enam silmi lahti kiskuda. Juhatuse esimehel Aidanil on üks ärireegel: hoida isiklik elu töökabinetist eemal! Kas Bethist saab selle reegli erandlik murdja? Mees ei või pakkuda naisele enamat kui kuum ja särisev armuafäär, aga ta on meister ahvatlema – ja Bethi nimi on tema kohustuste nimekirjas esimene.

Kingitused

pk, 105x175 mm, 224 lk

UUS!

Kirg

124.-

Miljardäri ettepanek Nähes vaeva, et päästa perefirmat, oli Emma McKinley šokeeritud, kui miljardärist hotellimagnaat Alex Garrison viskas talle päästerõnga – peibutades perereliikviast kihlasõrmusega ning mitme sentimeetri paksuse abieluvaralepinguga. See oli klassikaline mõistuseabielu: mees kutsus tagasi naise võlausaldajad ning naine annab talle poole oma firmast. Ent üksikasjalikult väljamõeldud avalikkuse veenmise mäng muutus peagi uimastavamaks, kui kumbki neist oli oodanud. Kas abielu, mis on üles ehitatud valele, peab vastu tõelisele kireproovile?


Juhendid omaeesmärkide saavutamiseks

NB! Müüdud üle 100 000 eksemplari!

Denning ja Phillips LOOVA VISUALISEERIMISE PRAKTILINE KÄSIRAAMAT

UUS!

pk, 130x210 mm, 200 lk VÄLJENDA OMA SOOVE Mida te ihaldate? Mida te oma ellu sooviksite? Uusi võimalusi? Paremat tervist? Paremat mälu? Rohkem raha või suuremat kodu? Te suudate seda teha! Käesolevast praktilisest käsiraamatust leiate juhendeid, kuidas soovitut loovalt visualiseerides saavutada. Raamat esitleb tõestatud ja lihtsaid meetodeid, muu hulgas: ! paljundamistehnika: võimas vahend suurendamaks olemasoleva koguseid, ! laadimistehnika: võimas vahend muutmaks visualiseeritavat reaalsuseks, ! tähetehnika: lihtne meetod saamaks kiiresti soovitut, ! loova lõdvestumise kava: suurepärane ja tulutoov vahend suurendamaks otsusekindlust, keskendumisvõimet ja kannatlikkust.

188.-

Uurige välja, mida 125 000 lugejat on enne teid juba avastanud – kuidas väljendada oma soove loovalt visualiseerides.

James Arthur Ray HARMOONILINE RIKKUS

UUS!

kk, 150x215 mm, 344 lk

225.-

Kas oled valmis muutma oma praeguseid mõtteid, uskumusi ja oletusi? Kas oled valmis loobuma illusioonist, et vormis keha või rahalise rikkuse poole püüdlemine ei olegi „vaimne” tegevus? Kas oled valmis saavutama uskumatuid tulemusi igal elualal?

Hoiad käes õiget raamatut. „Harmooniline rikkus” juhatab sulle teed sinna, kuhu sa minna soovid. Käesolev praktiline tulemustel põhinev raamat aitab sul ületada sinus endas peituvaid piiranguid ja näitab sulle, kuidas saada jagu põhjustest, mis sinu arvates takistavad sul oma eesmärkide saavutamist. Kas üritad kõigest väest teada saada, mida sa tahad? See ei tähenda, et oleksid täiuslik, see tähendab, et oled valmis muutusteks, ja just sel põhjusel otsustasid seda raamatut lugeda. Saa teada, kuidas: ! suurendada oma loomingulisust, intelligentsi, parandada intuitsiooni ja vaimset tööd; ! muuta oma suhteid sügavamaks ja meelitada enda juurde inimesi, keda soovid oma ellu; ! saavutada rahalist vabadust; ! maksimeerida oma tervist ja energiat ning muutuda füüsiliselt tugevamaks; ! vabastada end oma alateadlikest piirangutest; ! vabaneda hirmudest, mis on sind kammitsenud, takistanud sul teada ja saavutada seda, mida väärid.


-50% Neil Somerville SINU HIINA HOROSKOOP AASTAKS 2010

69.138.-

2010. aasta on Hiina kalendri järgi tiigriaasta. Mida see sulle toob? Iidne Hiina astroloogiakunst on detailne ennustussüsteem, mida on idamaades kasutatud juba tuhandeid aastaid. Selle sügav tarkus, täpsed iseloomustused ja ennustused on ka läänes kiiresti populaarsust kogunud. „Sinu Hiina horoskoop aastaks 2010” sisaldab kõiki ennustusi, mida sul on tarvis tiigriaastaks – lennukaks ja aktiivseks aastaks, mis on tulvil muutusi ja uusi avastusi.

Horoskoop

kk, 150x215 mm, 336 lk

See astroloogiline käsiraamat sisaldab ! kõigi kaheteistkümne Hiina sodiaagimärgi tutvustust; ! selgitusi viie elemendi ja selle kohta, kuidas need sinu märki mõjutavad; ! ennustust, mida pühvliaasta sulle kaasa toob – avasta, kuidas võid oma tugevamaid külgi ja andeid kõige paremini ära kasutada.

-50% Rick Levine, Jeff Jawer SINU ASTROLOOGILINE TEEJUHT AASTAKS 2010 kk, 150x215 mm, 432 lk

238.-

Raamat sisaldab: ! ennustusi aastaks 2010, mis ütlevad sulle, mida tõeliselt oodata ja kuidas tulla toime oma elu oluliste valdkondadega – armastuse, karjääri, raha, tervise, kodu ning isikliku ja vaimse kasvuga, ! ainulaadseid sügavutiminevaid kalendreid iga kuu kohta tähtsamatest astroloogilistest sündmustest sinu päikesemärgi jaoks koos võtmekuupäevade ja energiast tulvil supernoova päevadega, ! täpseid nõuandeid iga päikesemärgi jaoks aasta ja iga kuu lõikes. Kõrgelt hinnatud astroloogide ja otsitud kontsultantidena ning tiheda ajakavaga lektoritena on Rick Levine ja Jeff Jawer kirjutanud kumbki loendamatul hulgal ajakirjaartikleid, olnud mitmete raamatute autoriteks ning esinenud raadio- ja telesaadetes kõikjal Ameerika Ühendriikides ja Euroopas.

Astroloogia

119.-

Mida rohkem saad enda kohta teada, seda paremini suudad kasutada oma elu energiaid. „Sinu astroloogiline teejuht 2010” kirjeldab elu mustreid nii, nagu need peegelduvad taevalaotuse võimsates tsüklites. Raamatus antakse ülevaade sellest, mida on aastal 2010 varuks kõigi kaheteistkümne päikesemärgi jaoks. Ülevaatele järgneb analüüs kuude kaupa iga märgi kõige tähtsamatest astroloogilistest sündmustest.


LÕPUMÜÜK! LÕPUMÜÜK!

AINULT

19.RAAMAT

19.-

Ajaloolised põnevusromaanid

194.-

19.- 200.-

Lewis Perdue JUMALA TÜTAR

Lewis Perdue DA VINCI PÄRAND

kk, 150x215 mm, 376 lk

kk, 150x215 mm, 336 lk

194.-

19.-

19.-

194.-

Matt Bondurant KOLMAS TÕLGE

Neil Olson IKOON

kk, 150x215 mm, 368 lk

kk, 150x215 mm, 376 lk

194.-

19.-

19.-

200.-

Gregg Loomis JULIANUSE SALADUS

Scott McBain JUUDASEEKLID

kk, 150x215 mm, 336 lk

kk, 150x215 mm, 400 lk

Katherine Neville KAHEKSA kk, 150x215 mm, 544 lk

231.-

19.-

Koostri sisemusse on peidetud malekomplekti osad, mis kuulusid kunagi Karl Suurele New York City, 1972. Catherine Velis on raamatupidamisfirma Suur Kaheksa arvutiekspert. Enne kui ta suundub täitma tööülesannet Alžeerias, võtab Catiga ühendust antiigiäritseja salapärase pakkumisega: R A A M Aklient T tema anonüümne püüab saada kokku kõik antiikse malekomplekti osad, mis arvatavalt asuvad Alžeerias. Kui Cat suudab need endaga kaasa tuua, ootab teda helde tasu.


LÕPUMÜÜK! LÕPUMÜÜK! 219.-

19.-

19.-

188.-

19.RAAMAT

Steve Berry ROMANOVITE ETTEKUULUTUS

Gregg Loomis PEGASUSE SALADUS

kk, 150x215 mm, 400 lk

kk, 150x215 mm, 344 lk

219.-

19.-

19.-

188.-

Steve Berry TEMPLIRÜÜTLITE PÄRAND

Bill Napier KARMILT KOHELDUD IKOON

kk, 150x215 mm, 456 lk

kk, 150x215 mm, 296 lk

AINULT

Jayne Ann Krentz HASARTMÄNGIJA TÜDRUK

Paul Doherty RA MASK

kk, 150x215 mm, 200 lk

kk, 150x215 mm, 320 lk

188.-

RAAMAT

19.-

206.-

Romaan intriigidest ja mõrvasepitsustest VanaEgiptuses Suured lahingud Niiluse deltas on teinud vaarao Tuthmosis II nõrgaks ja jõuetuks, kuid ta leiab lohutust saavutatud võidust Chandlerit. Päeval oli Alyssa jahe, vaoshoitud matemaatika ja soojast vastuvõtust, mis teda Teebasse asjatundja, kes tegeles faktide ja arvudega. Öösel oli naasmisel kindlasti ootab. Ent Teebas on inimesi, kes ei tunne rõõmu tema kojutulekust... aga lugu hoopis teine... Tõmmu ja ohtlik Jordan Kyle elas, kehtestades omaenese reeglid ja mängides kõrgetele panustele. Ta oli üksi läbi maailma liikunud ja sellega rahul olnud, kuni kohtas Alyssa

kk, 150x215 mm, 344 lk

AINULT

194.-

19.-

Detektiiviagentuuri klient Zoja Vjazemskaja sureb šoki tagajärjel. Nero perenaine Eleonora on sajaprotsendiliselt veendunud, et see ei ole nii, nagu paistab. Uurida aga kogu seda korralagedust tuleb ei kellelgi muul kui Ivan Pavlovitš Poduškinil. Ja lisaks sunnib Vanja emake poega viivitamatult ostma talle eksootilisi noorendavaid põrnikaid...

19.RAAMAT

Dontsova

Darja Dontsova MONTE-CRISTO ÕUN

Ajaviiteromaan

19.-

19.-

Ajaloolised põnevusromaanid

AINULT


LÕPUMÜÜK! LÕPUMÜÜK! Birgit Adam INGLISE ÄRIKEEL

Dale Carnegie EDUKAKS JUHIKS

pk, 105x175 mm, 176 lk

kk, 150x215 mm, 224 lk

Loodud rahvusvaheliseks ärisuhtlemiseks Tähtsamad ingliskeelsed sõnad ja väljendid, mida vajate suhtlemiseks klientide ja äripartneritega. Mahukad sõnastikud ja näidislaused, nipid ja reeglid, et saaksite alati asjatundlikult ja enesekindlalt esineda.

29.113.-

kk, 170x240 mm, 264 lk

Arvamusavaldusi äri-, meelelahutus-, spordi-, haridus- ja poliitikavalla juhttegijatelt ning intervjuusid ja nõuandeid sellistelt silmapaistvatelt autoriteetidelt nagu Lee Iacocca ja Margaret Thatcher. Teejuht sisaldab tegutsemiskavasid.

29.175.AINULT

29.RAAMAT

kk, 170x240 mm, 200 lk

29.200.-

12-päevane programm: ! konkreetse ainevahetuse- ja kehatüübile kohaldatavad võimlemisharjutused ja kardiovaskulaarse treeningu kava, ! näpunäited keha kiireks ja vaevata ümbervormimiseks, ! dieet, mis teeb trimmis kehavormid nähtavaks, ! kava, mis aitab püsivalt säilitada saledat ja vormikat keha.

188.-

Vimala McClure IMIKUTE MASSAAŽ

Penny Palmano JAH, PALUN. TÄNAN!

kk, 150x215 mm, 224 lk

kk, 150x215 mm, 232 lk

! Gaasivalude, palaviku ja nina

ummistuse leevendamiseks kohandatud erimeetodid; ! juhtnöörid enneaegsete erivajadustega imikute ja beebide masseerimiseks; ! hällilaulud, salmid ja mängud massaažikogemuse võimendamiseks; ! isadele pühendatud eripeatükk.

29.RAAMAT

Michael Thurmond 12-PÄEVANE KEHA VORMIMISE IME

Linda Bird OLE ALATI IMEKAUNIS Omanda oskused, kuidas ! kaunilt kõndida; ! ammutada energiat, ilma et peaksid rohkem magama; ! suurendada enesekindlust; ! kasutada äraproovitud kiirnippe ilu saavutamiseks; ! värvid võivad silmapilkselt veetlust suurendada.

AINULT

29.-

206.-

Lastele käitumisreeglite õpetamise põhialused. Kunagi ei ole liiga hilja, et alustada või lapse käitumist ja kombeid ümber vormida. See huumori ja naljadega pikitud nõuanderaamat selgitab kuidas õpetada lapsi käituma kodus, restoranis, lennujaamas, rongis ja avalikes kohtades.

29.-

AINULT

29.RAAMAT

29.-

206.-

Jaanuar 2010 - Raamatute Maailm  
Jaanuar 2010 - Raamatute Maailm  

Jaanuar 2010 - Raamatute Maailm