Page 1

WIĘCEJ NIŻ FOTOGRAFIA


OBRÓĆ PRODUKT ROZKRĘĆ SPRZEDAŻ


Dostarczamy wysokiej jakości prezentacje obrotowe. Za ich pomocą możesz podnieść oglądalność produktów zwiększając sprzedaż.

Prezentacje obrotowe motocykli JUNAK.


UDERZ W PUNKT NIECH ZOBACZĄ ZALETY


Chcąc przykuć uwagę pokaż zalety prezentowanego produktu. Hotspoty w prezentacji są interaktywnym dodatkiem pomagającym uwypuklić najważniejsze cechy produktu.

Prezentacja obrotowa i konfigurator FORDA MONDEO dla FORD GERMAZ.


DODAJ AKCJĘ OBUDŹ KLIENTÓW


Filmy dodatkowo uatrakcyjniają prezentację produktu lub usługi. Mogą być wykorzystane samodzielnie lub tworzyć integralną część prezentacji.

Kadr z planu zdjęciowego SKODA napędza rowery.

Kadr z filmu korporacyjnego KSB.

Kadr z planu zdjęciowego AVON.

Kadr z planu zdjęciowego SKODA napędza rowery.

Kadr z planu zdjęcowego AVON.

Prezentacja obrotowa karabinu ALEX produkcji ZMT wraz z materiałem filmowym TVP1.


W pełni konfigurowalne, interaktywne klawisze HOTSPOT kryjące dodatkowe treści. Podążają za obracającym się obiektem.

W pełni konfigurowalne, dowolne klawisze nawigacji.

TECHNICZNIE RZECZ BIORĄC

zdjęcia detali dodatkowe prezentacje W pełni konfigurowalne klawisze dodatkowych treści

pliki video cennik linki


Aby ożywić statyczną fotografię korzystamy z autorskiego oprogramowania twistSee. Jest to oprogramowanie instalowane na stronie internetowej, służące do wyświetlania obiektów w formie prezentacji obrotowych. Pozwala na oglądanie produktów w przestrzeni trójwymiarowej bazując nie na renderach, a na fotografiach oddając realizm i szczegóły prezentowanych obiektów. Przeglądarka twistSee zrealizowana jest w całości w technologii javascript co pozwala na elastyczne dostosowanie jej do strony internetowej, niezależnie od technologii w jakiej serwis jest wykonany. Współpracuje z technologiami: java (jsp), asp.net, php jak również z czystym językiem html. Ponieważ nie korzysta z technologii flash, zapewnia poprawne działanie na platformach mobilnych takich jak iOS, Android oraz Windows Phone. Odtwarzacz korzysta z biblioteki jquery, jednej z popularniejszych platform dostępnych obecnie w Internecie. Funkcje i technologie użyte przy tworzeniu twistSee: - wykonany w technologii javascript, - możliwość umieszczania wielu prezentacji na jednej stronie, - możliwość dodania zdjęć, grafik statycznych, - możliwość prezentacji cech funkcjonalnych produktu, - możliwość dodania HOT SPOTÓW, - możliwość dodania plików VIDEO, - możliwość pracy w trybie FULL SCREEN, - dostosowywanie rozmiarów prezentacji, - automatyczne skalowanie zdjęć, - współpraca z wieloma platformami programistycznymi, - poprawne wyświetlanie na platformach mobilnych, - szybkie ładowanie skryptów, - obracanie obiektów, - nieograniczona liczba klatek produktu, - powiększanie obiektów do dowolnych rozmiarów (wielkość oryginalna zdjęcia), - łatwa instalacja na stronie WWW, - możliwość modyfikacji wyglądu przeglądarki do indywidualnych potrzeb klienta (kolor i grubość ramki, grafika przycisków i ich rozmieszczenie, wielkość okna, dodatkowe funkcje itp.).


DAJ WYBÓR NIECH KONFIGURUJĄ


Gdy prosta prezentacja nie wystarcza, tworzymy indywidualne aplikacje konfiguracyjne. To narzędzia o ogromnym potencjalne informacyjnym i handlowym.

Prezentacja obrotowa i konfigurator FORDA MONDEO dla FORD GERMAZ.


ODDAJ KLIMAT POBUDŹ WYOBRAŹNIĘ


Tworząc fotografię reklamową przekazujemy emocje właściwe danemu produktowi lub usłudze, tak by klient znalazł wartość, której poszukuje decydując się na zakup.

Sesja zdjęciowa z Michałem Kwiatkowskim vel Kwiato dla SKODA Polska.


PRZENIEŚ WIZJĘ SKUTECZNIE KOMUNIKUJ


Przeniesiemy na papier to co stworzyliśmy cyfrowo. Oddając do ręki klienta materiały drukowane utrwalasz wizerunek firmy i jej ofertę.


MASZ OCHOTĘ ZRÓB TO SAM;)


Chcąc samemu zająć się tworzeniem prezentacji produktów w fotoTWIST możesz zamówić najwyższej klasy sprzęt do fotografii obrotowej znanej na całym świecie firmy FOTOROBOT. Jesteśmy dystrybutorem zrobotyzowanych systemów do tworzenia prezentacji. Pomożemy w wyborze właściwych narzędzi, wdrożymy sytem i przeszkolimy pracowników.


...SKUSILIŚMY;)


...


ul. Łobzowska 12 31-140 Kraków info@fototwist.pl 535 366 637 Paweł 506 033 050 Maciek

Odwiedź nas: www.fototwist.pl

Fototwist katalog 2015 www  
Fototwist katalog 2015 www  

Fototwist - studio fotografi obrotowej i reklamowej.

Advertisement