Page 1


SLEDUJTE NAŠE STRÁNKY

A BUĎTE V OBRAZE NC Královo Pole je dynamické nákupní centrum, které na sobě neustále pracuje a zlepšuje se tak, aby vám bylo nejblíže. Upravili jsme pro vás, zákazníky NC Královo Pole, naše webové stránky, na kterých se nyní dozvíte ještě více zajímavých informací. Kromě přehledu připravovaných akcí zde najdete také novinky z jednotlivých prodejen. Pro řidiče jsme připravili přehled tras, které vedou z různých částí Brna. Zákazníci, kteří

k nám jezdí autobusem, si zde mohou vyhledat nejvhodnější spoj. Můžete se také přihlásit k odběru novinek, abyste vždy věděli, co se u nás děje. Návštěvníci, kteří se účastní našich

akcí, se mohou najít ve fotogalerii. Ta funguje také na Facebooku, kde probíhá i většina hlasovacích soutěží. Sledujte www.nckrpole.cz a Facebook Nákupního centra Královo Pole a buďte v obraze.

TIP!

Drink od NC Královo Pole nejen pro děti!

0,5l jablečného džusu, 1 banán, 2 kiwi, kostky y ledu a brčko

Máte rádi přírodu? Tak se podívejte na stranu 15, kde najdete další informace k akcím nebo letním táborům.

Oloupaný banán a kiwi nakrájíme naa kousky a spolu s jablečným džusem dobře zpracujeme v turbomixéru. Přelijeme do sklenice ce na kostky ledu. *TIP* Do sklenice můžeme nakrájet kolečka banánu a kiwi pro hezčí a chutnější vzhled.

LÉTO

…summer, sommer, somero, suvi, été, ljeto, estate, vasara, nyár, zomer, lato, verão, лето, poletje… Milé čtenářky a milí čtenáři, ať už astronomické, kalendářní, Q3 (pro manažery) nebo teplotní, zkrátka je to (skoro) tu! Původ nejistý, ale možná z latinského slova laetus = veselý či šťastný, a to platí ne? Určitě už ani nemusíme připomínat, že všechno potřebné na prázdniny a dovolenou u nás rychle a pohodlně nakoupíte. Samozřejmostí tu jsou letní akce a výhodné nabídky na každém rohu. Krom toho jsme pro vás připravili velkou SMS soutěž o velmi lákavé ceny a s vaším přispěním tak umožníme i krásnou dovolenou dětem z Kociánky!

VELKÁ

str. 4

SMS SOUTĚŽ

Soutěž o úžasnou dovolenou, ale nejen o ni…Máme pro Vás nachystané ceny od našich partnerů, a to auta na dovolenou, navigace a spoustu dalšího. Navíc svou SMSkou přispějete na prázdninový výlet dětí z Kociánky...více do dozvíte na straně 4!

ROZHOVOR str. 5 s L. ZEDNÍČKOVOU Víte, že Lucie bydlí a hraje v Brně? Zajímá vás, co má ráda a co aktuálně dělá? To vše a mnohem víc se dozvíte v exluzivním rozhovoru, který jsme pro vás připravili. Lucie mimo jiné zavzpomínala na své herecké začátky i natáčení kultovního filmu Kouř.

LETNÍ

str. 17

LASKOMINY

Máte rádi letní grilování? Koktaily? Na stránkách našeho magazínu najdete žhavé tipy na ty nejlepší letní pochutiny! Poradíme vám, jak připravit úžasnou marinádu či namíchat osvěžující letní drink. Co třeba vyzkoušet grilovaný ananas?

RADY

str. 22

K DOVOLENÉ

Chystáte se na dovolenou? A víte, jak se správně sbalit? Co všechno si s sebou vzít a na co určitě nezapomenout? Na straně 22 najdete našeho rádce, který Vám určitě pomůže s přípravami na letní cestování.

Pokud máte možnost někomu pomoct, neváhejte! Pěkné léto za celé Nákupní centrum Královo Pole vám přeje Petr H Hloušek Marketing Ma Manager

iPad vyhrál v soutěži „Nejlepší vtip“ Václav Paclík.

Vtip najdete na facebooku NC Královo Pole.

Nejlepší tablo měla třída S4.C (sociálně - správní činnost) ze školy SŠITSP Purkyňova 97, Brno


Novinky

NOVĚ OT EVŘENÉ 2

PRODEJ NY

Kykyryda Computers

NEW

prodej a opravy notebooků a PC všech značek o levněji než na internetu

Just Best Cost – nové módní oblečení a obuv za bezva ceny! Nově otevřeno v NC Královo Pole mezi prodejnou Jysk a Sportbarem Cihelna. Nenechte si ujít právě probíhající akce na jarní a letní zboží.

Kykyryda Computers, to je další NOVÁ PRODEJNA v Nákupním centru Královo Pole. Pokud máte problém se svým počítačem, pak přijďte do Kykyryda Computers, kde provádí servis notebooků a PC všech značek. Můžete zde také nakoupit PC a notebooky, především pak značky Dell. Tak přijďte a přesvědčte se sami. Těší se na vás odborníci s Kykyryda Computers.

Chcete vyhrát zájezd, zapůjčení auta

Ford na dovolenou a spoustu dalších cen a ještě udělat radost dětem z Kociánky? Tak se zúčastněte naší velké SMS soutěže Vybavíme Vás na dovolenou! Jak? Stačí poslat na tel č. 907 99 09 SMSku s obsahem NCKP JMENO PRIJMENI OBCHOD (ve kterém jste během soutěže nakoupili) TIP a pak už jen čekat, jestli vyhrajete některou z hlavních cen, nebo cen útěchy, kterou vyhrává každá 50tá poslaná SMSka. TIP je váš odhad, kolik vybereme z vámi poslaných SMSek na výlet dětí z Kociánky. Vámi vybranou celkovou sumu naše centrum zdvojnásobí a předá Ústavu sociální péče Kociánka. Cena jedné SMS je 9 Kč. Navíc, každá 50tá přijatá SMS vyhrává šek na nákup u našich partnerů v minimální hodnotě 150 Kč!

VELKÉ FINÁLE

SMS SOUTĚŽE19/06/11 a Václav Upír Krejčí v NC Královo Pole

V neděli 19. 6. 2011 se v NC Královo Pole uskuteční akce s názvem Hurá na prázdniny a zároveň velké finále SMS soutěže! Návštěvníci se mohou těšit na vystoupení mažoretek, tanec se psem, dětské divadlo a také soutěžit o krásné ceny. Se svým programem vystoupí i Václav Upír Krejčí! Slavnostně vyhlásíme deset výherců hlavních cen naší SMS soutěže a zástupcům Kociánky předáme výtěžek z akce. Po celou dobu bude pro všechny děti k dispozici malování na obličej, před centrem řetízkový kolotoč a nafukovací bludiště. Jako letní bonus budeme všem školákům rozdávat cukrovou vatu zdarma!

04

NOVINKY A UDÁLOSTI CENTRA


Lucie

Zedníčková je v Brně spokojená „Nejsem rozčilovací typ“, říká Lucie Zedníčková, divadelní a filmová herečka, která v současnosti působí v Městském divadle Brno. Má přítele Petra Štěpána a dvě děti Mikuláše (13) a Amálku (6). Pro NC Královo Pole se rozpovídala například o tom, jak se jí líbí v Brně.

Lucie, jak se Vám žije v Brně? Hezky. Je tu větší pohoda a menší dopravní zácpy než v Praze.

Máte nějaké svoje oblíbené místo? Abych se přiznala, tak se v Brně zatím moc nevyznám a to je nejspíš i ten důvod, proč nemám žádné vyloženě oblíbené místo. I když...naše divadlo mám třeba hodně ráda.

Co Vám chybí, v porovnání s Prahou? Vzhledem k tomu, že jsem Prahu úplně neopustila, tak vlastně vůbec nic. Vracím se tam několikrát měsíčně, protože mám v Praze stále své povinnosti a také práci.

Jak Vás přijalo brněnské publikum? Tak to se raději zeptejte našich diváků. V čem Vás mohou diváci aktuálně vidět? Aktuálně například v Dokonalé svatbě nebo Měsíčním kameni a na léto se chystá Rostandův Cyrano z Bergeracu, který se bude hrát na Biskupském dvoře.

Jak probíhalo natáčení slavné taneční ní scény s legendárním Arnoštkem? Čtrnáct dní jsme trénovali taneční choreografii a makali jako diví, aby samotné natáčení proběhlo hladce. Bylo to docela náročné, protože na place byl velký komparz. z.

Vzpomenete si na své úplně první natáčení? táčení? Jasně. Bylo mi 5 let a hrála jsem ve filmu Lásky ky mezi kapkami deště. Ale detaily už si moc nepamatuji, atuji, byla jsem opravdu malá. foto: Jef Kratochvíl

Co dělají Vaše děti? Vedete je k herectví? ctví? Mikuláš (13) je introvert, toho by před kameru ru nebo na jeviště nikdo nedostal. Amálka (6) bude mít 15. 6. premiéru svého prvního filmu „V peřině“ od F. A. Brabce, tu to naopak baví moc.

všechny pokladní. Nakupujeme tam všechno, od zeleniny až po trvanlivé potraviny.

Co klasická česká kuchyně? Kde se jim líbí víc? V Praze nebo v Brně? Doufám, že se jim líbí tam, kde mají mámu.

Českou kuchyni mám velmi ráda. Taková svíčková a španělský ptáček, to je moje.

Co Vás na mateřství nejvíc překvapilo? Že by mě něco vyloženě překvapilo, to se říct nedá. Mateřství je ta nejúžasnější věc na světě.

Čím Vám muž udělá radost? Čímkoliv, co dělá z lásky.

Co Vás naopak dokáže zaručeně rozčílit? (Lucie dlouho přemýšlí a na nic nepřichází) Nevím… nejsem „rozčilovací“ typ.

foto: Jef Kratochvíl

V poslední době se mezi mladými opět šíří hlášky z filmu Kouř. Jak vzpomínáte na natáčení? Točilo se v Ostravě v nějaké staré uzavřené továrně. Vstávali jsme většinou kolem páté hodiny ráno a do postele doslova odpadali kolem desáté večer. Bylo to docela náročné natáčení.

Co se Vám vybaví, když vidíte scény z filmu s odstupem času? V jaké životní fázi jste se tenkrát nacházela? Kouř jsem viděla vlastně jenom jednou, a to v kině při slavnostní premiéře. Já se na sebe totiž nerada koukám. Takže když na mne občas někdo vytáhne nějakou hlášku z filmu, tak mi vůbec nedojde, že je to citace z Kouře.

Dodržujete nějaké rituály? Například rodinné večeře, cvičení, kosmetiku a podobně? Bohužel ne, žijeme tak nějak živelně a pro daný okamžik. Navíc díky naší práci ani na pravidelné nedělní obědy nezbývá čas.

foto: Jef Kratochvíl

Salát nebo steak? Steak se salátem. Jak si udržujete štíhlou postavu?

Jste gurmánka nebo vnímáte jídlo jen jako nutnost k přežití?

Nijak, o to se starají genetika a matka příroda osobně :).

Sem tam musím vařit narychlo, ale když už je opravdu čas, tak si to užívám a vymýšlím různé dobroty. Miluju vaření a jídlo obecně.

Váš oblíbený drink? Mojito.

Máte už plány na léto? Co Vy a nakupování? Jsem normální ženská, takže mě to občas chytne a vyrazím. Nejdu vyloženě po nějakých značkách, spíš po tom, co se mi líbí a v čem se cítím dobře.

Jak řešíte nákupy potravin? Bydlíme vedle Tesca, takže tam a už nás znají

Určitě pojedeme s rodinou k moři, bez toho si léto snad ani neumím představit.

Které místo je podle Vás nekrásnější na světě? Nejkrásnější místo je takové, kde jsou se mnou moji nejmilejší.

Rozhovor s Lucií Zedníčkovou

www.nckrpole.cz

05


Top Time unisex hodinky Scream, černá koženka 710,–

Alza hnědé šaty 1 190,– 1 490,–

Alza ružovo-černé šaty + šál 2 490,–

Takko Fashion top, 399,– Takko ko Fas Fashion shio hhion ion pletený kabátek (různé druhy), 599,–

Takko Fashion náhrdelník 179,– Takko Fashion naušnice 99,– náramek 139,–

Vabacci Climber dámský top 560,–

Lolita růžové šaty 1 990,–

Máme zpět

70. léta

Takko Fashion kalhoty 3/4 599,– GrandOp GrandOptical fialové brýle br Vogue

La Farfalla kotníkové boty 2 290,–

! Novinnkaabídce

B Ve FAVA OLET M ly mode X XL LINIE –

Reserved zelený klobouk 199,–

Favab pruhovaný top 775,– Favab, bílé capri kalhoty, 870,–

Alza černo-bílé šaty 799,– 1 199,– 199 – Reserved šaty zeleno-růžové 1 099,–

TIP na léto! od NC Královo Pole

Vabacci Climber dámský ttop, op, 590,– 590,

Hlavním trendem sezony jsou sedmdesátá léta. Pořiďte ssi maxi šaty, zvonové kalhoty, dřeváky nebo bot boty na klínku či dřevěné podrážce. Pokud outfit do doladíte kabelkou z přírodní kůže, velkými slunečními brýlemi a slamákem, budete se cítit slunečním i vypadat vypad jako pravá vá filmová star.

Press Plus hale halenka, 1 399,– Am mbrela Ambrela sluunečník slunečník 1 490,–

LE OKTEJL PÁ ÁRTY - ŽENY LETNÍ KOKTEJL PÁRTY

Orsay halenka 250,– 379,– sako 1 149,– kalhoty 849,–


Quatro s.Oliver modré pánské mokasíny 1 990,–

EXE Jeans brýle, 399,–

M2 Shoes pánské bílé tenisky Mustang, 1 490,–

A MJ pánské košile

EXE Jeans

Takko Fashion kraťasy triko (různé barvy) košile kšiltovka (růz. barvy) taška

599,– 179,– 499,– 139,– 299,–

bunda triko rifle čepice

1ks 65 0,-

Sam73 999,– 399,– 1 299,– 299,–

kraťasy polokošile

799,– 599,–

Máte

párty?

KOŠILE

A nevíte do čeho se obléknout a co vzít s sebou? To najdete právě na této dvoustraně.

Platnost do 31.8.2011

Lékárna Forte elektronická cigareta 1 050,–

Vinotéka sekt Hrabal

bílé a černé provedení

praní a žehlení

39 Kč jen žehlení 29Kč

košile složená

+ luxusní pouzdro 179,–

+9Kč

V létě stylově i do společnosti

www.nckrpole.cz

07

LETNÍ KOKTEJL PÁRTY - MUŽI


Reserved plavky horní díl 249,–

KAPPA bikiny 799,–

Reserv ved Reserved plavky spodní díl 249,–

KAPP PA KAPPA bikin ny bikiny 799 9,– 799,–

KAPPA bikiny 699,–

Yves Rocher mléko po opalování 3v1 z řady Protectyl Vegetal hydratuje a zklidňuje pokožku a zároveň prodlužuje její opálený vzhled

Fit plus Spalovač CLA & Green Tea & L-Carnitine Carnnnitine it e Dokonalá kombinace tří velice účinných spalovačů ovvačůů tuku

KAPPA PA Kappa pánské šortky šo 699,–

349,– 420,–

155,– 259,–

s plalteva 1 í do

9.6.

Plavkový speciál Co na sebe k vodě.

Triumph Zebra 929,–

Fit plus Iontový nápoj Iso Plus Powder wder Nízkokalorický Iontový nápoj v prášku, ku, se zvýšeným obsahem L-carnitinu

Triumph Nateki 1 419,–

290,– 350,–

E-lady K dostání na naší prodejně dejně

Just Best Cost plážové pantofle 19,–

PLAVKY 08


Marionnaud Watson - tělové máslo, Mango a papája Hloubkově vyživující tělové máslo, které zahalí pokožku do jemné péče voňavého ovoce.

200 ml, 129,–

ress Plus Press letní ní šaty 999,– 9,–

Marionnaud Solaitit - krém po opalování, ní Aloe vera 200 ml, 139,–

Marionnaud Solait - tělové mléko na opalování, spf 30 200 ml, 209,–

Hurá, dovolená!

Yves Rocher sluneční ochrana pro ro děti OF 30 Přípravek je odolný vůči písku ku a vodě.

Dámy, nezapomeňte si přibalit i nějaké pěkné spodní prádlo. Možná by se mohlo při dlouhých teplých večerech hodit.

Press Plus letní šaty ša 499,– 1 499

315,– 625,–

Nezapomínejme ani na naše domácí mazlíčky, kteří jistě ocení, že si mohou i mimo domov pochutnat na svých oblíb oblíbených pamlscích.

latí p a slev 20.6.. od 17.7 do

Obzvláš vysokou péči bychom měli Obzvlášť věnovat citlivé dětské pokožce a chránit věnova ji před nebezpečným slunečním zářením opalovacím krémem s vysokým faktorem. opal

Lolita šaty 0,– 1 990,– Lolita spodní prádlo

Yves Rocher vyhlazující krém na kontury očí z řady Serum Vegetal3 Váš pohled bude zářit mládím!

* * *

s plalteva í do

19.6 .

Dá Dámy, které už na sobě začínají pociťovat p plynutí času, by si neměly zapomenout přibalit do kosmetické taštičky i oční krém.

* M2 SHOE SHOES bílé páskové pásk sandály Rieker 1 390,–

A3 sp sport taška adidas AC TREFOIL SHOPPER TREF 90,– 150,–

dm Sundance Med krém na opalování OF 25, 50 ml 69,90,– Balea Body gel na holení Summer Time 150 ml 59,90,– Balea Body tělová emulze Fresh Melon 200 ml 39,90,– Tato nabídka není součástí standardního sortimentu dm, je tedy kusově omezena.

Co si vzít k moři?

PetCenter puding pro kočky 49,90,– šampon pro štěňata 129,– sport Snack Las Vegas 29,90,–

Aneb na co nesmíme nesm míme zapomenout. p

Lékárna FORTE Farmax Betakaroten 90 + 10 tobolek zdarma 99,–

Levné knihy Královské sudoku, 89,–

Jak být v létě IN www.nckrpole.cz

09

% 20 20 %

425,– 560,–

Ambrela pareo 540,–

TIPY NA LÉTO


EXE Jeans bunda, 899,–

Orsay sako 849,–

Jola kabelka přes rameno modrá 1 030,– 1 390,–

ORSAY KOMPLET

Orsay kabelka 379,–

Orsay tričko 229,–

Jola kabelka přes rameno zelená, 1 030,– 1 390,– EXE Jeans triko, 359,– rifle, 1 199,–

Orsay sukně 679,–

EXE Jeans Dámský KOMPLET Kara dámská kožená bunda, 6 500,–

Když vyrazíme... ... do města

Orsay, náramky

GrandOptical sluneční brýle Vogue

Grand Optical brýle Ray Ban

FitPlus, Vita-Min Multiple Sport

Reserved klobouk khaki, 299,–

komplexní složení vitamínů doplněných o rostlinné výtažky (Vita-Plex Sport ®) a vysoce kvalitní, snadno vstřebatelné minerály ve formě aminokyselinových chelátů

Reserved triko, 299,–

249,– 385,–

Hi-Tec Pánské sandály V-Lite Diablo II 1 399,–

RESERVED KOMPLET

Favab polokošile, mercerovaná bavlna 1 309,–

! NovinVkAaB

Ve FA i v X XL nabídce ch. velikoste

Top Time pánské hodinky kožené, 3 745,– Reserved pásek, 149,–

Kara dámská kožená bunda 3 999,–

Reserved kraťasy, 699,–

Baťa 699,– pánské sandály, sanddály, 69 Favab kraťasy 509,–

10

Tipy na letní out ity www.nckrpole.cz


CCC pá CCC, páskové kové ssandály, 399,– cchmann hmann Deichmann véé ssandály ndá riflové 99,–– 449,– Orsay riflová vesta 600,– 849,– Lékarna Forte, Energy spektrum - energie na každý den, 1 měsíc užívání zdarma 250,– 297,–

S

tanování v přírodě nahradily v posledních letech pobyty v hotelích a penzionech. Pokud ale chcete zažít trochu romantiky a dobrodružství, vyměňte zahraniční pláž za českou přírodu. Děti budou jistě nadšené, vy si odpočinete a pár dní na čerstvém vzduchu prospěje úplně všem. Nezapomeňte na několik věcí, bez kterých se neobejdete. Zcela jistě je to kvalitní stan, který se stane vaším druhým domovem. Důležité je i oblečení, které vás ochrání před případnými rozmary počasí. Mělo by být nepromokavé a lehké, stejně jako obuv, jejíž špatná volba může velmi znepříjemnit celou dovolenou. Do batohu přibalte také průvodce či mapu. Jen tak budete mít vše pod kontrolou a volné dny si užijete Sam73 na maximum. top, 349,– sukně, 549,–

Orsay, šaty 969,–

Kara, pánská kožená bunda, 5 999,–

Envy Store triko, 199,– 499,– kalhoty, 699,– 999,– bunda, 2 499,– 3 599,–

ENVY STORE Pánský KOMPLET

A3 Sport, obuv ADIDAS SL2011 s technologií Bounce + FLASH DISK 2 GB zdarma Deichmann pánské pánnské sportovní sandály, 549,– s

... do přírody

Envy Store triko, 199,– 699,– kalhoty, 999,– 1 599,– bunda, 2 199,– 3 199,–

vždy stylově Levné knihy 80 měst ČR 149,–

ENVY STORE

A3 Sport pánská obuv ADIDAS ORACLE STRIPES IV 1 390,–

KOMPLET

STAN HI-TEC Stan Tural 4 3 899,–

Léto v pohodlí a na čerstvém vzduchu www.nckrpole.cz

4

pro

11

os.

TIPY DO D PŘÍRODY A DO MĚSTA


Jola kabelka kab lka Sek Seka 785,– 785 – 9980,– 80 80 –

Quatro baleríny Gabor 2 750,–

La Farfalla pantofle se štrasem 990,–

M2 Shoes riflové baleríny 950,–

Quatro baleríny na podpatku Marc 2 250,–

Topp Time, dámské hodinky Scream, bílé koženkové, 995,–

Lerch náhrdelník 290,–

Baťa dámské pantofle 799,–

Letní doplňky

Lerch přívěšek kočička 230,– Lerch Le náram náramek 39 90,– 390,–

La Farfalla kabelka Sisley červená, 1 690,–

Demix bílá kabelka

Paradox Pa ššnůrka 190,–

La Farfalla letní kozačky 2 690,–

Paradox náramek kolekce Lovelinks CCC dámské letní pantofle 299,–

Deichmann sandály zdobené korálky 599,–

M2 Shoes šedé páskové sandály Tamaris 1 690,–

La Farfalla zlaté žabky 990,– Paradox ocelové náušnice, 990,– prsten, 1 390,–

Quatro polobaleríny Carinii 1 690,–

Demix khaki kabelka Demix béžová kabelka

CCC sandály na podpatku 399,–

DOPLŇKY 12

Paradox přívěšek přívěš Ag (rhodiovaný) přívěš př 1 590,–

Hi-Tec, boty Mayfair Pump Wo’s, 999,–


Ambrela dětský letní klobouk 390,–

Original Marines bunda 949,–

Original Marines triko 239,–

PEDAGOŽKA RADÍ

Original Marines arines Dívčí KOMPLET PLETT

GrandOptical sluneční brýle s polaroidem

Baťa dětské botičky 499,–

Mgr. Alena Miklošová

-30%

Během prázdnin je důležité věnovat se dětem s využitím hry, kterou potřebují ke svému vývoji, rozvoji a výchově. Pro děti s alergiemi lékaři doporučují horský nebo mořský vzduch. Není až tak důležité, kde dítě svůj volný čas tráví, podstatné je, aby tam, kde dítě je, probíhala nějaká řízená činnost. Aby byla dodržována pravidla. Je na nás dospělých, abychom pro naše nejmenší měli připravené různé alternativy. Venku se zaměřujeme na sportovní hry, v místnosti raději příliš nesportujeme, ale zahrajeme si hry, při kterých dítě přemýšlí.

Original Marines kalhoty 723,–

Miminko plavky Mayoral od vel. 62 199,– Ta Takko Fashion kšiltov kšiltovka Hello Kitty 149,–

En store Envy sportovní dětská děětská bund bunda 1 099,– 1 599,– 599 99,––

Takko Fa Fashion brýle 99,–

Miminkoo upan dětský župan od vel. 74, 744, 4 od 499,– 499

Takko Fashion triko Hello Kitty, 249,– Envy store sportovní dětské kalhoty 499,– 799,–

Takko Fashion mikina, 299,– Takko Fa ashio Fashion kraťasy, 299, 299,–

Original Marines tričko ko Mickey Mouse 229,–

-30% O i i l Marines M i Original rifle s laclem 799,–

Děti a móda o prázdninách

www.nckrpole.cz

13 DĚTI

M Original Marines šatičky 699,– šatičky,

2011

Letní móda pro nejmenší

Miminko osuška s kapucí 399,–


Léto LLé to je je id ideální deální k ve venkovním nk kovn ním m aak aktivitám. tivvitám m D Děti ěti sse mohou moh hou za zabavit baav t vš vvšelijakými elijakýým mi způsoby. zp z ůsob by JJe Jen n nezapomínejme ne n zaapom mín nejm me naa jejich jejich h be b zp peččnost! bezpečnost! Bambule Zahradní ní domeček domeček 2 499,– 9,– 3 699,– 699 – Zahradní adní domeček o rozměru 109x115x130

Bambule Mini trmpolína 899,– 1499,–

ROZHOVOR S

Mini trampolína o průměru M 137 cm s maximální nosností 100 kg a pro děti od 3 let.

Kačenkou K.

1. Těšíš se na léto? Ano, těším se do Turecka. 2. Máš ráda grilování? 2 Ano, moc. Nejraději mám kuřecí A řízky od tatínka. ří 3. Co nejexotičtějšího jsi ochutnala? 3 Jednou jsem jedla chobotnici. Je 4. Co ráda v létě děláš? 4 Nejraději chodím na procházky. N

new

Sparkys skákací míč, 199,– Na výběr mezi červenou a zelenou barvou. Maximální váha dítěte 100 kg.

McPen školní aktovka Herlitz MIDI 1 590,–

Spark ys Sparkys auto ak akrobat, krobat, 249,– Toto autoo nic nezastaví. Při nájezdu na stěnu sse přet ppřetočí řet a jede dál.

Dětské letní radovánky

Sportisimo dětská cyklo helma 899 – UVEX, 599,– 899,–

Vybav Rů z n é e n á Nové motiv y prove de ní 2011

Spoortisi Sportisimo, tisimo, odrážedlo Bobík 1 48 489,– 89,– 1 59 590,– Sportisimo dětské cyklo rukavice, 99,–

čtyyřech barevn ve čtyřech barevných variantách - Bobík, Fifinka, Myšpuulín a Pinďa. Pinďa Odrážedlo zrychlí Myšpulín m krok, naučí nauč je rovnováze dětem připra raví na jejich první a připraví Věk 2+ kolo.. Věk

Sportisimo dětský cyklo dres 299,– 399,– Sportisimo dětské kolo Pidapi 16“ 2 589,– 2 990,–

Sportisimo dětské cyklo šortky 399,– 499,– 499 –

Kvalitní dětské kolo pro malé závodníky s 16“ koly v ocelovém nebo odlehčeném hliníkovém provedení. Věk 4+

Bambule odstrkovadlo medvídek Pú se zvukem 999,– 1 149,– Sportisim Sportisimo Vhodné pro děti od 12 do 36 měsíců boty New Balance 449,– 6699,–

14

HHURÁ NA PRÁZDNINY


Pionýr?

Které dopravní prostředky můžeme o prázdninách potkat

01.

?

V H

O

A

R

To ještě existuje!

K A

B

S

L S názvem „Pionýr“ je stále spojena řada předsudků nebo omylů a jistě mnozí tuší proč. Odpověď na otázku je ale taková, že Pionýr je jedním z největších nezávislých občanských sdružení v České republice a věnuje se především dětem. Obzvláště tento rok bychom chtěli ocenit jejich práci a úsilí, kterým dávají volnému času dětí smysl. Vznikají dlouholetá přátelství, děti se učí o sebe postarat, cestují, hrají si… Letos je totiž vyhlášen ve všech zemích EU tzv. „Evropský rok dobrovolnictví 2011“, jehož cílem je právě podpora občanského sektoru, zejména dobrovolných činností v mnoha oblastech.

K

M

N T

02. Namíchej si svou

M

T A

D

L

O

R O

vlastní zmrzlinu! Malinová Pomerančová

Jahodová

Borůvková

Pistáciová

Citronová

Možná patříte mezi ty, kteří v Pionýru vyrůstali nebo tam právě mají své děti či o tom uvažují. Věřte, že je to dobrá volba. V oblasti, kde je naše Nákupní centrum Královo Pole, působí například hned dva oddíly – Tulák, www.tulak.org (klubovna Lesnická 44) a Pegas, www.lesnimoudrost. cz/pegas/ (klubovna Merhautova 172). Tyto oddíly a mnohé jiné po celém Brně připravují pravidelné schůzky dětí od 5 do 15 let, jezdí na jedno- i vícedenní výlety (podzimní prázdniny, Velikonoce, lyžování o jarních prázdninách…) a hlavně na letní tábory. Zde stojí za zmínku projekt „Dobrý tábor“, kde najdete mnoho užitečných rad a aktuální nabídku táborů, kam se nemusíte bát své děti poslat (www.dobrytabor.cz).

O

Šmoulová

Vanilková

Čokoládová

03. Najdi v bludišti správnou cestu k vodě!

11 15 DĚTSKÝ SPECIÁL


Atraktivní nabídka na

BOWLING CIHELNA Letní oldies party v prostorách Cihelna centrum,

a to každou sobotu od 25. června 2011. Začátek v 18 hod - ?? (vstupné 50 Kč)

Akce 1+1 zdarma

za jednu hodinu bowlingu druhá hodina zdarma platnost od 1. června do 30. září 2011

lna C afé C ihe

Zveme Vás i do Café Cihelna...

Více informací na: www.cihelnacentrum.cz Bowling tel.: 532 199 020 Sport bar tel.: 532 199 012

Café Gemini

Indická kuchyně

Armen Fast Food

Panda

Mixgrill

Neptun


Mojito 4 cl bílého rumu, lístky máty, 1 limetka, 3 lžíce třtinového cukru, ledová tříšť, soda na dolití

Dokážete si představit léto bez vody a sluníčka? A co teprve bez zahradních grilovaček nebo chladivých míchaných koktejlů? Pro ty, kteří holdují kuchařskému a barmanskému kulinářství, přinášíme několik praktických receptů nejen pro zpříjemnění letních rodinných oslav a kamarádských sešlostí. šl tí

Vínovo-melo unové opojení

unriesraenčového S a l i u q Te ily, 18 cl pom ný led

u y, drce 9 cl Teq grenadin l c 3 , u d ž us ilu me Tequ m nalije řidáme e d le s ice .P Do sklen ěs promícháme áme. m h S . íc s u m ž e d n a dál u ž a rančel. u e in m d grena em p o tk lá p e ím Dozdob

Citronáda (džbán)

1 litr sody, 4 lžíce třtinového cukru, 3 citrony

Mátu, cukr a limetku utřeme ve sklenici. Přidáme led, rum a promícháme. Na závěr dolijeme sodovkou a ozdobíme lístkem máty. áty.

Nealkoholické Mojito (1 sklenice) 1 limetka, 4cl jablečného džusu, lístky máty, 3 lžičky třtinového cukru, ledová tříšť, soda na dolití

Limetku rozkrájíme na menší kousky. Spolu s cukrem a mátou pomocí hmoždíře utřeme ve sklenici. Přidáme tříšť, dolijeme sodou a promícháme.

Dobře umyté citrony nakrájíme na měsíčky. Spolu s cukrem a vodou vhodíme na minutu do mixéru. Směs přecedíme a vložíme do lednice. Podávámee s kostkami ledu. Případně dosladíme medem nebo zpestřímee chuť jinou ovocnou šťávou.

Ta tirepndy y ní pro grilová

02|

4 malé kusy vodního mel ounu, ledová tříšť, 1 cl melouno vého sirupu, 10 cl růžového vína Kousky melou nu, tříšť a mel ounovou šťáv umixujeme a u vlijeme do sk lenic na Mar tini. Opa trně dolijeme vínem a ozdo bíme plátkem melounu. Vinotéka

velký výběr kvalitních vín

Grilovaný ananas

1 ananas, 200 g letního ovoce (maliny, jahody,…), ahody,…), vanilková zmrzlina, med Ananas zbavíme slupky a nakrájíme na plátky o šířce cca 2 cm. Grilujeme přibližně 4 minuty z každé strany. Potom pokapeme kapeme čkem medem. Jednotlivé plátky podáváme s kopečkem vanilkové zmrzliny a s čerstvým ovocem.

Marináda na grilování M

Kuřecí steaky v jogurtu urtu

2 llžíce oleje, šťáva z 1/2 citrónu, sůl, šalvěj, 1 llžička vinného octa, 2lžíce červeného vína, pepř, p pe p 1/2 lžičky sójové omáčky

600g kuřecích prsíček

Všechny suroviny na marinádu smícháme Vše následně můžeme použít na nakládání masa an dle vlastního výběru. Během grilování pro zintenzivnění chutí ještě marinádou maso zin potíráme. po

01|

Na podpal používáme výhradně zapalovače grilu, které jsou běžně v prodeji.

nejvhodnější grilovanou zeleninu, Pokud máme chuť na asy, pióny, kukuřičné kl je použít lilky, žam priky a cibule.

03|

Omytá a osušená kuřecí prsíčka naložíme do marinády umíchané z jogurtu, soli, pepře, směsi koření a máty. Přikryjeme a necháme uležet minimálně na 2 hodiny (lépe přes noc). Při grilování už zbylou marinádou nepotíráme.

Na grilování v rozmezí 90 minut potřebujme okolo 1,5 až 2 kg briket nebo grilovacího uhlí.

brambory, pa

05|

Na marinádu: 2 vrchovaté lžíce bílého jogurtu, lžičku soli, 2 lžíce oleje, čerstvě mletý pepř, lžíci sekané máty (nemusí být), směs koření podle vaší chuti.

Rada na závěr – nepřejídat se. Letních dnů, kdy si můžete pochutnat nejen na svých kuchařských výtvorech, bude spousta, takže si nemusíte hned při prvním grilování udělat zásoby až do podzimu.

04|

jeme dké, doporuču Kdo má raději sla anas a, banány, an ugrilovat jablk

nebo mango.


ProĹžili jste s nĂĄmi...

Cirkus v NCKP – přijel k nåm cirkus Alex, a proto jsme uspořådali speciålní akci, kterå se nesla pråvě v duchu cirkusových disciplín.

Velikonoce – tĂ˝den pĹ™ed Velikonocemi jsme pro vĂĄs pĹ™ipravili třídennĂ­ jarnĂ­ dĂ­lniÄ?ky, aby si holky vÄ?as nachystaly pro kluky vajĂ­Ä?ka a kluci na holky pomlĂĄzky.

ZĂĄvody batolat – poprvĂŠ se v NCKP uskuteÄ?nily zĂĄvody batolat. UĹžili jsme si spoustu legrace a rozdali velmi zajĂ­mavĂŠ ceny.

Ä€.artiklu

popis

prodejnĂ­ cena

prodejnĂ­ cena s 50% slevou

265340 265341

pĂĄnev Ă˜ 24 cm

799,-

399,-

pĂĄnev Ă˜ 26 cm

889,-

445,-

265342

pĂĄnev Ă˜ 28 cm

1.029,-

515,-

265347

pĂĄnev wok Ă˜ 28

1.029,-

515,-

265343

rendlĂ­k Ă˜ 16 cm

739,-

369,-

265344

hrnec Ă˜ 20 cm

1.029,-

515,-

265345

hrnec rnec rn e Ă˜ 244 cm ec cm

1.1 7 9 , -

589,589,

1.029,-

515,-

iÑbZTYcT

50 % SLEVU ]P0UcTaBd] BWP\_^^

799,-

od

739,-

369,-

3^Z^]P[Ă…b[d]TÄź]Ă‘_Ă?ÄźT QTiZcTaĂ?bTe[Ă?cÄ…]T^QTYSTcT

399,1.179,-

od

515,-

?ĂťXZ^d_X0UcTaBd]2^]SXcX^]Ta]TQ^ DEB_aPhIÂąB:ÂĽC4$B;4ED ]P0UcTaBd]BWP\_^^ Akce platĂ­ od 1. 6. 2011 do 31. 7. 2011


sleva 20% v období platnosti katalogu, tj. 9.6.-31.7. Buďte krásná s rostlinnou kosmetikou Yves Rocher! Využijte jedinečné nabídky a získejte slevu 40 % na 1 kosmetickou péči o obličej „Ultra“ v kosmetickém saloně Yves Rocher*. Kupon platí v obchodě Yves Rocher v NC Královo Pole

od 9. 6. do 26. 6. 2011.

www.yves-rocher.cz.

*Slevy a nabídky se nekumulují. Slevy se vypočítávají z cen doporučených pro rok 2011 v ČR. Platí jen pro kosmetické péče o obličej „Ultra“.

Dárkový šek

250 Kč na nákup všech školních aktovek a batohů. Široká nabídka školních aktovek a batohů již od 890 Kč.

Sleva 20 % Sleva 25 % Sleva platná jen do 15.7.2011

Na maximálně 3 ks výrobků dle vlastního výběru při jednom nákupu. Nevztahuje se na školní aktovky, batohy a luxusní pera Parker a Pelikan.

Slevu nelze kombinovat s jinými druhy slev

Slevu nelze kombinovat s jinými druhy slev

Na sortiment penálů, pouzder, pastelek, vodovek, fixů od společnosti Herlitz.

Dárkový šek platný jen do 15.7.2011 Šek nelze kombinovat s jinými druhy slev

Sudoku Vyluštěte sudoku a vyhrajte multifunkční tiskárnu Canon MG 5150 od firmy KYKYRYDA COMPUTERS.

Návod: Vyluštěte čtyři připravená sudoku. Opište čísla v barevných polích v posloupnosti: ZELENÉ, ŽLUTÉ, ČERVENÉ, MODRÉ např. 1, 2, 3, 4 (v barevném čtverečku) = 1234 Výsledné číslo nám zašlete e-mailem na: soutez@nckrpole.cz (do předmětu uveďte SUDOKU)* *Souhlasím s tím, aby společnost DTZ Czech Republic a. s., IČ: 26748606 (dále jen „Společnost“), jako správce zpracovávala mnou poskytnuté osobní údaje pro marketingové účely Společnosti, tj. k nabízení výrobků a služeb, zasílání informací o pořádaných akcích, výrobcích a jiných aktivitách a k zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to až do odvolání souhlasu. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, svůj souhlas lze bezplatně kdykoliv na adrese Společnosti odvolat.

Sleva platná jen do 15.7.2011


82cm

Okay elektrospotřebiče DVB-T Shinelco, 549,– • DTD210 • 2x SCART • USB • EPG

Okay elektrospotřebiče LCD TELEVIZOR LG, 7 399,– Okay • 32LD320 • kontrast 30 000 : 1 elektrospotřebiče • DVB-T • MPEG4 TYČOVÝ MIXÉR • rozlišení 1366 x 768 • odezva 5 ms SEVERIN, 199,– • technologie Smart Energy Saving • SM9617 (ÚSPORA ENERGIE) • EPG • SRS • příkon 170 W TruSurround - prostorový zvuk • HDMI • max. 20 000 ot./ min. • PC vstup • pulsní spínač

AKCE – kytice mix 139,–

orké ké letní l í dny d přímo ří vybízejí bí jí k odpočinku d na zahradě, nejlépe se zajímavou knihou v ruce. Dětem udělá radost trampolína, na které si s kamarády užijí spoustu legrace. Pokud vlastní zahradu nemáte, relaxujte u pěkného filmu nebo třeba výrobou dobrot pro své nejbližší, kteří vaši snahu jistě velmi ocení.

H Levné knihy Velká všeobecná ždý den s doplňky stravy VITALAND®. Pečujte o své srdce každý encyklopedie V akci 3 za cenu 2 ušetříte až 649,–. Akce platí od 1. 7. do 31. 8. 2011. 499,–

Jysk – velký výběr zahradního nábytku, doplňků a letního zboží

MÁCNOST 20 LETNÍ DOMÁCNOST


LETNÍ INZERCE

Rozběhli jsme rychlejší Internet na doma

ázka Pouk č jako K 1000 rek dá

AKCE O2 Prodejna, NC Tesco Královo Pole, Cimburkova 4, Brno

SLEVA 20 a 25 % Sleva 20 % platí pro zakázky do 50 tis. Kč včetně a sleva 25 % platí pro zakázky nad 50 tis. Kč na celý sortiment s vyjímkou montážních prací.

BRNO - SOHO IC, MODŘICE (U OLYMPIE), TEL.: 547 213 657 BRNO NC KRÁLOVO POLE TESCO,TEL.: TEL.:547 541213 245657 781 BRNO - SOHO IC,- MODŘICE (U OLYMPIE), BRNOBRNO - IBC, -PŘÍKOP 4 (CENTRUM NC KRÁLOVO POLEMĚSTA), TESCO,TEL.: TEL.:542 541221 245441-2 781 Akce s poukázkou platí do 31. 7. 2011 pouze v uvedené O2 Prodejně při aktivaci Internetu na doma.

WOODFACE SPOL. S R.O. PŘEZLETICE 1, PRAHA - VÝCHOD VOLEJTE ZDARMA 800 179 260 WWW.WOODFACE.CZ


létem přichází nejen teplé dny, sluníčko a tak dlouho očekáváná pohoda, ale i dovolené a s nimi spojené, ne příliš oblíbené, balení zavazadel. My přinášíme speciál, díky kterému se pro vás tato činnost stane hračkou a možná i zábavou…

S

Tipy a rady Těžší věci, boty a popřípadě i ručníky a osušky dáváme naspodí části zavazadla. Věci, které by se mohly pomačkat, necháváme nahoře.

Základní otázkou při balení by mělo být místo dovolené a doba pobytu. Od toho se pak budou odvíjet všechny věci, které si musíme sbalit.

Na co nikdy při balení nezapomenout Osobní doklady (pas, občanský a řidičský průkaz) Peníze nebo kreditní karty

V případě cestování letadlem do příručního zavazadla zabalte důležité dokumenty, léky, fotoaparát, kameru a další cennosti.

Léky, které musíme brát pravidelně Kartička zdravotního pojištění Mobilní telefon (s aktivovaným roamingem) a nabíječku

Po příjezdu věci vybalte z kufrů co nejdříve, aby se zbytečně nemačkaly.

Při výběru oblečení by každá věc měla ladit alespoň se třemi dalšími!

Brýle nebo kontaktní čočky s příslušenstvím

Tekutiny vždy zabalit do igelitu! Na kufr nezapomeňte připevnit štítek se svým jménem a adresou. V případě ztráty zavazadla se může hodit. Nezapomeňte na malý zámek, kterým kufr alespoň částečně pojistíte proti vykradení.

Co by se ještě mohlo hodit Fotoaparát nebo kamera s nabíječkou Adaptér do zásuvky

Pokud jedeme vlastní dopravou Automapa či GPS navigace Doklady od vozidla Telefonní čísla asistenční služby Kontrola povinné výbavy Informace o předpisech v projíždějících zemích.

Oblečen í

Pevná ob bot y d uv, pantofle, o vody , sandály ,e Svetr, m legantní bot y ikina ne Tričko, bo větro tílko vk a Dlouhé kalhot y a košile

Šat y P y ž am o, Spodn kraťasy í prádlo a p ono Plavk y žk y Pokr ý v ka hlav y Sluneč ní br ýle

H y g ie n a

Pasta n az Sprcho uby a zubní k v ý g el ar táček n eb š a mp o n na vla o mýdlo, sy Hřeben D e o do ran Potřeb t, par fém y na h o len Krém n ao opalov bličej a tělo – ací a po opalov ání

Dámy ji stě nez ap make-u p a kos omenout metiku Ručník Papírov é Potřeb kapesník y y pro in timní h ygienu

dle cílové země Nůž s otvírákem Hodinky

MP3 přehrávač Repelent Slovník

Šitíčko Věci na zábavu Cestovní polštářek

Pláštěnka Trocha prášku na praní


enně:

Otevřeno d

o rket Tesc Hyperma OP NON ST í galerie Obchodn in d 9 – 21 ho Medlánky dlán nky k Žabovřesky bovřes esky Veveří veří Husovice sovice Černá Pole Lesná Řečkovice Komín Jundrov Kohoutovice Židenice Stará Osada Líšeň Bystrc - jih Staré Brno

Jsme Vám

stále nejblíže!

5m min. in. in 5 min. 4 min. 3 min. 3 min. 5 min. 5 min. 8 min. 8 min. 12 min. 6 min. 6 min. 12 min. 14 min. 6 min.

Jezdí k nám také linky MHD 67 a 81. Kompletní jízdní řád najdete na www.nckrpole.cz

Časy platí pro dopravu autem, mimo špičku.

Vydavatel: Nákupní centrum Královo Pole Cimburkova 4, 612 00 Brno Odpovědná osoba: Ing. Petr Hloušek e-mail: marketing@nckrpole.cz Redakce, grafika a inzerce: Entity production s. r. o. sídlo redakce: Lužánecká 4a 602 00 Brno e-mail: redakce@entita.cz fotografie: Petr Hašek a archivy firem Vychází: 9. 6. 2011 platnost do: 31. 7. 2011 Případné změny cen a tiskové chyby jsou vyhrazeny.

S eznam o bchodů N ákupního centra centra K rálovo P ole Seznam obchodů Nákupního Královo Pole Interaktivní plánek nákupního centra naleznete na našem webu: www.nckrpole.cz

INTERIÉR, BYTOVÉ DOPLŇKY

MÓDA

SPORT, SPORTOVNÍ MÓDA

VABACCI, CLIMBER ORIGINAL MARINES SAM 73 PRESS PLUS TAKKO FASHION E–lady ORSAY Móda NEO RESERVED FAVAB AMJ KOŠILE LOLITA EXE Jeans ALZA AMBRELA TRIUMPH KARA Just Best Cost

777 113 932 608 422 522 724 360 906 549 213 132 541 246 519 774 336 910 541 246 469 734 318 082 775 854 409 541 245 775 541 245 524 541 246 063 777 550 179 541 245 607 541 246 381 541 245 972 774 703 412

OBUV, KOŽENÁ GALANTERIE DEICHMANN M2 SHOES BAŤA DEMIX QUATRO JOLA LA FARFALLA CCC

549 210 288 541 245 933 731 618 995 541 245 785 549 213 651 541 246 026 773 086 148 549 216 223

SPECIALIZOVANÉ PRODEJNY PetCenter Vinotéka

541 246 060

FIT PLUS ENVY STORE SPORTISIMO A3 SPORT KAPPA Hi-Tec

SLUŽBY 549 211 712 549 213 063 541 245 781 549 213 621

SVĚT SPÁNKU AMICUS WOODFACE JYSK

725 606 493 541 246 185 775 705 604 / 549 211 413 549 210 254 602 817 719 724 383 692

ZDRAVÍ A KRÁSA Lékárna FORTE GRAND OPTICAL Kadeřnictví KLIER YVES ROCHER VITALAND MARIONNAUD PARFUMERIES EUROnails DM-Drogerie markt

541 246 292 549 210 228 541 246 180 541 246 066 541 246 098 549 210 230 602 602 779 / 723 441 209 549 210 296

DĚTI, HRAČKY MIMINKO SPARKYS BAMBULE

541 214 696 602 519 696 541 246 191

ELEKTRO, MOBILNÍ TELEFONY, PC VODAFONE O2 Telefonica T-mobile OKAY Elektrospotřebiče Mobil pro vás Kykyryda

777 352 828 541 214 374 603 711 733 541 246 413 541 210 270 800 400 108

Rychloslužby PRIMA Cestovní kancelář FISCHER BEL & BLANC GECO LUXURA AC ruční mytí & čištění motorových vozidel Směnárna

541 245 974 545 212 684 541 246 336 541 245 300 541 246 546 725 222 006

DÁRKY, DOPLŇKY MC PEN TOP TIME CARMEN FLORA LEVNÉ KNIHY PARADOX LERCH BIŽUTERIE

541 215 726 541 246 181 721 518 726 549 213 857 541 246 322

RESTAURACE, KAVÁRNY Café Gemini CIHELNA PIZZA CAFÉ SITARA Restaurace Mix Grill ARMEN FAST FOOD PANDA NEPTUN FISH FOOD CIHELNA Café

775 378 924 532 199 013 725 816 801 774 781 777 532 199 021

HYPERMARKET Tesco Hypermarket Info. přepážka Tesco Hypermarket, balící služba Výkup lahví

541 111 111 541 111 404

ZÁBAVA CIHELNA BOWLING DĚTSKÝ KOUTEK

532 199 020 724 040 881


Navštivte naši prodejnu Internet na cesty U nás dostanete 3 měsíce zdarma Dostupný všude kde je signál T-Mobile Nabízíme rychlou technologii 3G Možnost výhodného spojení s hlasovým tarifem do balíčku 2v1 nebo 3v1 3 měsíce

zdarma

od 249 Kč za měsíc vč. DPH nabídka platí do 31.6. nebo do vyprodání zásob

Produkty a služby T-Mobile Optimalizace tarifů Servis telefonů všech značek Originální příslušenství za akční ceny

Kupón na slevu

20%

sleva

20% sleva na baterie a pouzdra *Platí do 15. 4. 2011 pouze v naší prodejně v NC Královo Pole

Mobilie s.r.o., Prodejna NC Královo Pole (naproti pokladnám hypermarketu)

Magazín Léto 2011  
Magazín Léto 2011  

Magazín Nákupního centra Královo Pole - Léto 2011

Advertisement