{' '} {' '}
Limited time offer
SAVE % on your upgrade.

Page 1

Emuca S.R.L Via Messico, 80 • 35127 Padova (ITALIA) T. +39 049 8702800 • F. +39 049 87 03019 www.emuca.it • info@emuca.com Emuca Ltd. 75 Springfield Road • Chelmsford • Essex • CM2 6JG (UK) T. +44 1268 530 674 • F. +44 1268 282 592 www.emuca.co.uk • sales@emuca.com

Emuca S.A. Pl. El Oliveral - c/H, 4 • Apartado de correos 176 46394 Riba-Roja del Túria • Valencia (ESPAÑA) T. +34 96 166 70 19 • F. +34 96 166 71 82 www.emuca.es • emuca@emuca.com Emuca S.A.R.L Parc de l’Aubinière • 2 Avenue des Améthystes 44338 Nantes Cedex 03 (FRANCE) T. +33 2 49 88 07 35 • F. +33 2 72 22 02 24 www.emuca.fr • emuca@emuca.com Emuca Lda. AV. da Liberdade nº 36, 6º • 1250-145 Lisboa (PORTUGAL) T. +351 211 203 940 • F. +34 96 166 71 82 www.emuca.pt • emuca@emuca.com Cod. 9000104 • 09/2019

Selection furniture fittings solutions

Hungarian Czech


furniture fittings solutions

emuca.com

furniture fittings solutions

emuca.com


Tartalom / Index

02

Csuklóspántok, ajtózárak / Závěsy a závory

1

03

Lábak és szintezők / Nohy a vyrovnání

2

04

Fiókok, vezetékek és tartozékok / Zásuvky, vodicí plochy a příslušenství

3

06

Kötőelemek és tartók / Spojovací systémy a podpěry

4

07

Világítás / Osvětlení

5

09

Sínrendszerek / Posuvné systémy

6

10

Gardrób kiegészítők / Doplňky pro šatní skříně

7

12

Konyhafelszerelés / Vybavení kuchyně

8

14

Fogantyúk / Držadla

9


Csuklóspántok, ajtózárak / Závěsy a závory

1

X91 csuklóspánt

Lágyan záródó, kapcsos rögzítés és mélységszabályozás excentrikus rögzítéssel, ideálisan felszerelhetők vele a bútorok a legjobb minőségben a legalacsonyabb áron.

Závěsy dveří X91

Měkké zavírání, montáž na úchytku a regulace hloubky pomocí excentrického připevnění, ideální k vybavení vašeho nábytku nejvyšší kvalitou za nejnižší ceny.

X95 csuklóspánt

X10 csuklóspánt

Závěsy dveří X95

Závěsy dveří X10

Normál záródás, rugós és Ø35mm rejtett csuklóspánttal, faajtós bútorokhoz nélkülözhetetlen.

Běžné zavírání s pružinou a zapuštěným závěsem o průměru 35 mm, zásadní pro nábytek vybavený dřevěnými dveřmi.

02

emuca.com

Normál rugós záródás, de kisebb, Ø26mm méretű csuklóspánttal, amit a kiegészítő bútoroknál széles körben használnak.

Věžné pružinové zavírání, ale s menší velikostí závěsu o průměru 26 mm, široce používané u pomocného nábytku.


Nyomóreteszes zárszerkezet

Világosszürke vagy antracit színben, a felületbe dugaszolható vagy rácsavarozható. Elengedhetetlen kiegészítője a finoman záródó csuklópántos ajtóknak.

Zavírací mechanismus tlačné západky

Navržen se světle šedou nebo antracitovou povrchovou úpravou pro umístění neb našroubování na povrch. Podstatný přídavek k výklopným dveřím s měkkým zavíráním.

Lábak és szintezők / Nohy a vyrovnání

2

Bone Feet

A bútort megemelő és a nedvességtől védő konyhaszekrény láb; állítható magasságú, minden talpazatunkkal használható.

Noha Bone

Kuchyňská noha, která zvyšuje nábytek, aby ho chránila před vlhkostí. S nastavitelnou výškou a kompatibilní se všemi našimi základnami.

Smartfeet láb

Elegáns formatervezésű, ABS műanyagból készül, teljesen a bútorba illeszthető, krómmal bevont, feketére vagy fehérre festett változatokban.

Noha Smartfeet

Vyrobena z ABS plastu s elegantní m designem, který umožňuje plnou integraci s nábytkem, pochromované, černě natřená a bíle natřená povrchová úprava.

furniture fittings solutions

03


Fiókok, vezetékek és tartozékok / Zásuvky, vodicí plochy a příslušenství

3

Concept fiók

A Concept fiók egyenes, áramvonalas kialakításával minden otthoni bútorhoz ideális. Fehérre és antracit szürkére festett változatban három különböző magassággal kapható: 105, 138 és 185 mm, különböző fiókmélységekkel.

Zásuvka Concept

S rovnými a zaoblenými řádky je zásuvka Concept ideální pro veškerý domácí nábytek. Dostupná v bílém nátěru nebo antracitově šedá ve tří různých výškách: 105, 138 a 185 mm a různých hloubkách zásuvky.

Szövet hatású csúszásgátló párna

Ívelt mosogató alatti betét

Textilní efekt neklouzavý a matný

Zahnutá vložka pod dřez

Megakadályozza, hogy a tárgyak elmozduljanak és kárt tegyenek a fiók fenekében.

Chrání objekty před posunutím a poškozením základny zásuvky.

04

emuca.com

Jó helykihasználás a mosogató alatti fiókban.

Získejte co nejvíce prostoru v zásuvkách pod dřezem.


Finom záródású golyóscsapágyas 45 mm-es csúsztatószán Finom, csendes mozgást és tompított záródást biztosítanak. A szerelés megkönnyítésére az egyik csúsztatósín szétszerelését biztosító eszközt tartalmaznak.

Šoupátka posuvného ložiska 45 mm s měkkým zavíráním Poskytují pohyby tlumeného zavírání s měkkým a tichým pohybem. Zahrnují spouštěč použitý k demontáži jedné posuvné části k usnadnění montáže.

3 Silver sínek

Finoman záródó vagy nyomásra záródó, illetve részleges vagy teljesen kihúzható változatban. Magába a sínbe szerelt forgótömb tartozik hozzájuk, ami megakadályozza, hogy a fiók akaratlanul szétjöjjön.

Stříbrné vodicí lišty

Dostupné s měkkým nebo posuvným zavíráním, s částečným nebo úplným vytažením. Zahrnují otočný blok namontovaný na běžci samotném k zabránění toho, aby zásuvka se nedobrovolně rozpadla.

Lokbox - front és fenék együtt

A fiók fenekét a front részhez rögzítő szerkezet, anélkül, hogy a beszabályozást megakadályozná. Minden fiókhoz használható, különösen a nagyon széles fiókokhoz ajánlott a konyhában, fürdőszobában, társalgóban, sőt a gardróbon belül.

Uzamykatelná skříňka Union přední a spodní

Mechanismus, který je použit k připevnění spodní části zásuvky k přednímu dílu bez zabránění jejího nastavení. Kompatibilní se všemi zásuvkami, zejména doporučeno pro širokou řadu zásuvek pro kuchyně, koupelny, obývací pokoje a vnitřní šatní skříně.

Plaswire kábel profil

Elegáns formatervezésű, krómozott, fehérre vagy feketére festett, tökéletesen illeszthető az otthoni vagy irodai bútorokhoz.

Kabelový profil Plaswire

Jeho elegantní design, pochromovaný, s bílé nebo černě natřenou povrchovou úpravou, umožňuje úplnou integraci s domácím nebo kancelářským nábytkem.

furniture fittings solutions

05


Kötőelemek és tartók / Spojovací systémy a podpěry

Ø14-es rendszer

Ø16-os rendszer

Systém o průměru 14

Systém o průměru 16

Összeszerelő rendszer motorizált bútorokhoz, 14 mm átmérőhöz, 14, 16, 18, 20 és 25 mm vastag lapokhoz.

Montážní systém pro mechanizovaný nábytek o průměru 14 mm dostupný pro šířky desky 14, 16, 18, 20 a 25 mm.

4

Evo tartó

Az új fekete eloxált felület a legújabb trendet követi a bútoroknál. Tökéletesen illik a titán és antracit felületeinkhez, előkelő jelleggel ruházza fel a végső megjelenést.

Podpěra Evo

Nový černý oxidový povrch odpovídá na poslední trendy v odvětví nábytku. Kombinuje se perfektně s našimi titanovými nebo antracitovými povrchy a dává konečnému designu elegantní omak.

06

emuca.com

Összeszerelő rendszer motorizált bútorokhoz, 14 mm átmérőhöz, 22, 25 és 30 mm vastag lapokhoz.

Montážní systém pro mechanizovaný nábytek o průměru 14 mm dostupný pro šířky desky 22, 25, 20 a 30 mm.


Világítás / Osvětlení

5

Lynx LED-csíkok

Az egyedi kialakítású bútorok vagy gardróbok megvilágítását célzó megoldás. Modern funkciók és jó energiahatékonyság jellemzi.

LED pásky Lynx

Řešení navržené pro osvětlení vašeho zakázkového nábytku nebo interiéru vašich skříní. Charakterizovány zdokonalenými vlastnostmi a dobrou úsporou energie.

Profilok ívelt felületekre

Sík fényszóró profil

Profily pro nakloněný povrch

Profil s rovným rozptylovačem

Ferde LED-csíkok szerelésére és a vakítás elkerülésére tervezték. Hatékony megoldás az egyedi kialakítású bútorok és gardróbok belsejének megvilágítására.

Navrženy pro instalaci nakloněných LED pásků a zabránění oslnění. Účinné řešení pro osvětlení interiéru vašich skříní a zakázkového nábytku.

Bútorokban integrált LED-csíkok szerelésére használatos. Ideális gardrób és öltöző területek megvilágítására, a fiókoknál külön szerelés szükségessége nélkül, mivel alig áll ki.

Používá se k instalaci integrovaných LED pásků do nábytku. Ideální pro osvětlení šatních skříní a šaten bez potřeby mechanizovaných zásuvek, protože stěží vyčnívá.

furniture fittings solutions

07


5 Polux világító akasztórúd

Matt eloxált felületű praktikus rúd a ruhaakasztóknak, ideálisan megvilágítja a gardróbot és ruhásszekrényt. Beépített mozgásérzékelővel, LED átalakító szükséges hozzá.

Osvětlená závěsná tyč Polux

Vhodná tyč pro závěsy, která je ideální k osvětlení vašich skříní a šaten v matné anodizované povrchové úpravě. Zahrnuje integrovaný snímač pohybu a vyžaduje LED měnič.

Castor világító akasztórúd

Kiemelkedik praktikus megoldású, kivehető akkumulátora, amely mobiltöltővel a B-típusú micro USB csatlakozón keresztül tölthető. Tartalmaz továbbá beépített mozgásérzékelőt is, mokka vagy matt eloxált színben kapható.

Osvětlená závěsná tyč Castor

Usiluje o její praktický provoz vyjímatelnou baterií, která se dá nabíjet pomocí mobilní nabíječky a portem USB typu B. Navíc zahrnuje vestavěný snímač pohybu a je dostupná v povrchové úpravě moka nebo matné anodizované.

Kraz világítás

Drawled világítás

Světlo Kraz

Světlo Drawled

Újratölthető elemmel, beépített mozgásérzékelővel. Ideális olyan helyekre, ahol nincs villamos töltési lehetőség, mivel az akkumulátor könnyen kivehető belőle.

Zahrnuje dobíjitelnou baterii a integrovaný snímač pohybu. Ideální pro místa, kde není žádná elektrická instalace, protože baterie se dá snadno vytáhnout.

08

emuca.com

Fiókok megvilágítására készült, elemmel működik, szenzor van benne, amely rezgésre lép működésbe és időkapcsolóval kapcsol ki.

Navrženo pro osvětlení uvnitř vašich zásuvek, používá baterie a zahrnuje snímač, který je aktivován vibracemi a deaktivován časovačem.


Sínrendszerek / Posuvné systémy

Tábla rendszer tolóajtókhoz

Tároló + tolóajtó rendszerek

Systém Placard pro posuvné dveře

Prostor a systém pro posuvné dveře

Finom, csendes mozgást biztosít. A megoldás különböző típusú és felületű futósíneket, görgőket, fedéseket és fékeket kombinál, például matt eloxált, fehér és antracitszürke.

Poskytuje měkký a tichý pohyb dveří. Řešení, které kombinuje dráhy, válečky, kryty a brzdy v různých typech povrchové úpravy, jako je matně anodizovaná, bílá a antracitově šedá.

Nagyobb felhasználói biztonságot nyújtó kisiklásgátló rendszert tartalmaz a belső és külső gardrób ajtókhoz. Ezen felül finoman záródó és nyíló rendszert kínál a 2 és 3-ajtós beépített szekrényekhez.

Zahrnuje systém proti vykolejení pro vnitřní a vnější šatníkové dveře pro zvýšenou bezpečnost uživatele. Navíc nabízí systémy měkkého zavírání a otvírání pro skříně se 2 a 3 dveřmi.

Folyamatos rendszer a tolóajtókhoz

Kész tolóajtó rendszer

Systém Flow pro posuvné dveře

Systém Ready pro posuvné dveře

Ideális rendszer legfeljebb 50 kg-os ajtókhoz gardróbokban és otthoni bútorokban. Műanyag és acél golyóscsapágyakkal felszerelt finom, csendes tolóajtók, blokkoló és magasságszabályozó rendszerekkel.

Ideální systém pro dveře až do 50 kg u skříní a domácího nábytku. Zahrnuje měkké a tiché posuvné dveře vybavené plastovými a ocelovými kuličkovými ložisky se systémy blokování a regulace výšky.

6

Kisebb, legfeljebb 20 kg-os ajtókhoz otthoni bútorokban. A vezetés műanyag, ami finoman mozgó rendszert eredményez. Szabályozó és kisiklásgátló rendszerrel.

Ideální systém pro malé dveře až do 20 kg u domácího nábytku. Vodicí lišty jsou navrženy z plastu, díky čemuž se systém pohybuje lehčeji. Zahrnuje regulaci a systém proti vykolejení.

furniture fittings solutions

09


Gardrób kiegészítők / Doplňky pro šatní skříně

7

Luxe négyszögletes cső és tartók

Védőgumival bevont, elegáns négyszögletes kialakításának köszönhetően ideálisan használható gardróbokhoz, beépített szekrényekhez. Mokka vagy alumínium színben, különböző tartókkal többféle összeállításhoz.

Obdélníková trubka Luxe a podpěry

Ideální pro šatní skříně a šatny díky svému elegantnímu obdélníkovému designu s ochrannou gumou. Dostupné v povrchové úpravě moka nebo hliníkové, s různými podpěrami k vytvoření různých kompozicí.

Függesztő sín Ø28

Függősín

Závěsná kolejnice průměr Ø28

Závěsná kolejnice

Alumíniumból készült a lehető legellenállóbb rúd, matt eloxált vagy mokka színben, eredeti összeállításokhoz használható különféle tartókkal.

Nejodolnější tyč, vyrobená z hliníku a dostupná v povrchové úpravě matné anodizované nebo moka, s různými podpěrami pro vytvoření originálních kompozicí.

10

emuca.com

Helykihasználó módon a gardrób legmagasabb pontjaira tervezett vállfáknak. Szélessége a bútorban rendelkezésre álló helyhez igazítható.

Navržená k používání věšáků ve vyšších oblastech skříně a optimalizování prostoru. Její šířka jde regulovat pro přizpůsobení se interiéru každého kousku nábytku.


Moka gardrób tartozékok

Keeper gardrób tartozékok

Příslušenství šatní skříně Moka

Příslušenství šatní skříně Keeper

Mokka színű felületekkel, nagyon divatos gardróbokhoz, beépített szekrényekhez. Teljesen kihúzható vezetősínekkel és finoman záródó rendszerrel.

Zahrnuje povrchovou úpravu v barvě moka, velmi módní pro šatní skříně a šatny. Vybaveno vodicími lištami pro celkové vytažení a systémem měkkého zavírání.

Matt eloxált felülettel készült, a gardrób vagy a beépített szekrény legjobb minőségű felszerelése a legalacsonyabb áron.

Vyrobeno v matné anodizované povrchové úpravě a navrženo k vybavení vaší skříně nebo šatny nejlepší kvalitou za nejnižší cenu.

7

Akasztós függesztő szerkezet

A modern piaci trendet követően elegáns formatervezésű, szürke, fehér vagy titán színben. Oldalfedés takarja el a csavarokat, egyedi kialakítás lehetséges.

Závěsný věšák

Elegantně navržená v šedé barvě, bílé nebo titanové, na základě aktuálních tržních trendů. Boční kryty, skryté šrouby a může být uzpůsoben na míru.

furniture fittings solutions

11


Konyhafelszerelés / Vybavení kuchyně

8

Optima evőeszköz tartó

Egyenes vonalvezetésű, nagy tárolókapacitást biztosít az evőeszközök és egyéb konyhai eszközök számára, a lehető legjobban kihasználja a rendelkezésre álló teret. Fehér, világosszürke és antracitszürke színben kapható, valamint minden fiókba beilleszthető különböző méretekben.

Zásobník na příbory Optima

Navržen s rovnými liniemi pro poskytnutí co nejvyšší skladovací kapacity pro příbory a další kuchyňské náčiní, dělá největší dostupný prostor. Dostupný v bílé, světle šedé nebo antracitově šedé a v různých velikostech vhodných pro všechny typy zásuvek.

Titane termékcsalád

Supra termékcsalád

Řada Titane

Řada Supra

Elegáns, antracitszürke lapos fémhuzalú szerkezetből készülő konyhai tároló megoldások.

Řešení pro uskladnění v kuchyni elegantně navržena v antracitově šedé a s konstrukcí z plochého drátu.

12

emuca.com

Konyhai kiegészítők krómozott huzalból, nagyon versenyképes áron anélkül, hogy a minőségből alábbadnánk.

Řada kuchyňského příslušenství z pochromovaného drátu, nabízená za konkurenční ceny bez kompromitující kvality.


Gola profilok

Plasline lábazat

Profily Gola

Sokly Plasline

A különböző modulok profiljait leegyszerűsítő fogantyú nélküli alumínium profil rendszer.

Systém z hliníkových profilů por zjednodušení přední části různých modulů, který nevyžaduje žádná držadla.

Nélkülözhetetlen termékeket kínálunk a konyhabútorokhoz, a lábazatoktól a kiegészítőkig, hogy a bútort megemelve védje a nedvességtől.

Nabízíme základní produkty pro kuchyňský nábytek, od soklů pro příslušenství, ke zvednutí vašeho nábytku a jeho ochraně před vlhkostí.

8

Szelektív hulladékgyűjtők

Különböző lehetőségek és kombinációk széles választéka a fiókokba. Fedezze fel az antracitszürke szelektív hulladékgyűjtő választékunkat és az ajtóra szerelhető, automatikusan nyíló fedelű szemeteseket.

Nádoby na recyklovatelný odpad

Široká řada možností a kombinací pro vaše vnitřní zásuvky. Objevte řadu nádob na recyklovatelný odpad navrženou v antracitově šedé a nádobu na dveře s automatickým otvíráním víka.

furniture fittings solutions

13


Fogantyúk / Držadla

9

Kobe fogantyú

Feltűnő díszes titán felületével a modern bútorok divatos kiegészítője.

Držadlo Kobe

Známé svojí odlišnou titanovou povrchovou úpravou, velmi módní pro moderní nábytek.

Assen fogantyú

Setubal fogantyú

Držadlo Assen

Držadlo Setubal

ABS-ből készül többféle felülettel. Legnépszerűbb változata fekete színű, kellemes gumis tapintású.

Vyrobeno v ABS s různými povrchovými úpravami. Nejoblíbenější v černé povrchové úpravě s příjemným gumovým pocitem.

14

emuca.com

Kisebb vastagságú alumíniumból készül, sokfélesége folytán különféle bútorokhoz használható.

Vyrobeno z hliníku se sníženou tloušťkou a dostatečně univerzální na to, aby bylo používáno s různými typy nábytku.


Kyoto fogantyú

Modern, divatos vonalvezetésű titán felülettel, bármilyen bútorhoz.

Držadlo Kyoto

Navrženo s moderními a trendy liniemi, s titanovým povrchem pro jakýkoliv typ nábytku.

Copenhagen fogantyú

ABS-ből készül különböző felületekkel, például festett mokka, alumínium vagy fekete gumihatással.

Držadlo Copenhagen

Vyrobeno v ABS s různými povrchovými úpravami, jako je nátěr moka, hliník nebo černé s gumovým efektem.

9

Tulip fogantyú

Antracitszürkében kapható, megtalálható a mai piacon népszerű dizájn bútorokban.

Držadlo Tulip

Dostupné v antracitově šedé, přítomné u designového nábytku, který je trendem na současném trhu.

furniture fittings solutions

15


16

emuca.com


furniture fittings solutions

emuca.com

furniture fittings solutions

emuca.com


Emuca S.R.L Via Messico, 80 • 35127 Padova (ITALIA) T. +39 049 8702800 • F. +39 049 87 03019 www.emuca.it • info@emuca.com Emuca Ltd. 75 Springfield Road • Chelmsford • Essex • CM2 6JG (UK) T. +44 1268 530 674 • F. +44 1268 282 592 www.emuca.co.uk • sales@emuca.com

Emuca S.A. Pl. El Oliveral - c/H, 4 • Apartado de correos 176 46394 Riba-Roja del Túria • Valencia (ESPAÑA) T. +34 96 166 70 19 • F. +34 96 166 71 82 www.emuca.es • emuca@emuca.com Emuca S.A.R.L Parc de l’Aubinière • 2 Avenue des Améthystes 44338 Nantes Cedex 03 (FRANCE) T. +33 2 49 88 07 35 • F. +33 2 72 22 02 24 www.emuca.fr • emuca@emuca.com Emuca Lda. AV. da Liberdade nº 36, 6º • 1250-145 Lisboa (PORTUGAL) T. +351 211 203 940 • F. +34 96 166 71 82 www.emuca.pt • emuca@emuca.com Cod. 9000104 • 09/2019

Selection furniture fittings solutions

Hungarian Czech

Profile for Emuca

Selection (Hungarian/Czech) Emuca furniture fittings solutions  

Csuklóspántok, ajtózárak / Závěsy a závory Lábak és szintezők / Nohy a vyrovnání Fiókok, vezetékek és tartozékok / Zásuvky, vodicí plochy a...

Selection (Hungarian/Czech) Emuca furniture fittings solutions  

Csuklóspántok, ajtózárak / Závěsy a závory Lábak és szintezők / Nohy a vyrovnání Fiókok, vezetékek és tartozékok / Zásuvky, vodicí plochy a...

Profile for emuca