Page 1

Skinfive Dokunmak isteyeceğiniz, ellerinizi sağlıklı ve güzel tutan ilk el bakım cihazı.

Ellerinizi, güzelliğinizi ve

sağlığınızı koruyan el bakım ürünü


Skinfive


3

Sihirli Aşamada El bakımı

Terleme: Ağır metallerin ve atıkların giderilmesi Hücresel dokuları hareketlendirir: Besin dengesinin korunması Kan dolaşımınzı artırır: Dokunun artan biçimde yenilenmesi Atıkların giderilmesi: Stres azaltma


En iyi doktor ‘ Elleriniz’ İnsanoğlunun en çok yakındığı hastalıklardan biri ağrılardır. Vücudunuzdaki küçük rahatsızlıklar için doktora ya da ilaca sarılmayın: “SkinFive size yeter”. Ağrı ve sancı olduğunda ilaçlara sarılıp ya da doktora gitmekten çekinenlere “SkinFive” alternatif bir tedavi yolu olabilir. Fizyoterapistler elimizde, vücudumuzla organlar arasında bağlar kuran enerji yolları olduğunu ve bu bölgelere bakım uygulandığında ağrı ve sızıların aza indirilebileceğini söyledi. Avucumuzun içinde belli noktalara uygulanan bakım fikri akupunktur mantığıyla aynı fakat bu tedavide iğneye ihtiyaç yok. İğne yerine bu noktalara SkinFive ile bakım yapmak yeterli. Ancak fizyoterapistler çok şiddetli ve uzun süreli ağrılarda mutlaka doktora gidilmesinin altını çiziyor. * OMUZ: Omuz sancı ve ağrılarına çare olabilmek için serçe parmağınızın hemen altındaki bölgeye SkinFive kızılötesi ışınlarla rahatlama sağlar * KULAK: Kulağınızda durmak bilmeyen bir çınlama sesi veya sancısı varsa, bu sorunlarınıza SkinFive ile çözüm bulabilirsiniz. Ama kulağımızda şiddetli bir ağrı varsa mutlaka doktora gitmenizda fayda var.

* BÖBREKLER: Böbreklerde ağrı olması mutlaka doktorluk bir tedaviyi gerektirmektedir. Fakat dayanılmayan sancıları hafifletebilmek için SkinFive yardımcınız olabilir. * MİDE: Sol elimizin avucunun orta kısmına etki eden SkinFive, hafif mide ağrıları ve sindirim problemlerini hafifletecektir. * GÖĞÜS - AKCİĞER: Her iki avucumuzun üst tarafına etki eden SkinFive bronşit ve nefes darlığı problemlerini hafifletebilir.


3

Sihirli Aşamada El bakımı

Sağlık, Parmak Uçlarınızda! Sarı Kil Masajı Termoterapisi 1230°C’ye kadar ısıtılmış sarı kiş plakasının çıkıntılı yapısını tecrübe ettiğinizde, parmak basıncı tedavisi ve masajı uygulanmış hissedeceksiniz. Hoa kili plakası, sadece kötü kokuları gidermez aynı zamanda anyonları yayar.

1) Eklem İltihabının Tedavisi Kılcal damarların genişlemesi, kan dolaşımının kolaylaştırılması, kaslarda artan esneklik. - Eklem iltihabının tedavi edici etkisi SkinFive’ın uzak kızılötesi ışını, insan vücuduna derinlemesine nüfuz eder, kılcal damarları genişletir, kan dolaşımını kolaylaştırır ve kanın kan dolaşımınızdaki akışını artırır. Kan akışı arttığında kaslar daha da esnekleşerek, ağrıyı azaltır ve eklem iltihabının etkin tedavisi sonucunu verir. 2) Beyaz Hücrelerin Artması Isıtma Etkisi, artan kan akışı (En fazla 10 defa) - Beyaz ve kırmızı kan hücrelerinin artması. SkinFive’ın ısıtma işlevi, kılcal damarlardaki kan akışını en fazla 10 defa artıracak ve vücudun çevresel kanındaki kırmızı ve beyaz hücrelerinin sayısını da artıracaktır. Bu nedenle, vücudun her bir köşesine yaşamsal faaliyetler için gerekli besinleri sağlar ve atıkların atılmasına yardımcı olarak genel metabolik sistemi iyileştirir.

3) Cildi Saflaştırma - Beş dakikalık masajdan sonra, elinizin yüzeyinde kalan kir doğal olarak terle çıkacak ve cilt de temiz ve yumuşak hale gelecektir. Aynı zamanda vücudunuzun, havalandırmayla ve ısınmayla oluşan yapay sıcaklık ortamlarıyla birlikte bozulan sağlıklı fizyolojik ritmini yeniden kazanmasına yardımcı olur


Ellerimizin Bilinmeyen Sırları Elimiz, her türlü işi günde 24 saat durmaksızın yapar. Şimdi ellerinize dikkatlice bakınız. Parmak eklemleri deforme olur ve etrafındaki nasırla kalınlaşır. Ellere gösterilecek özen, el kremiyle yada basit bir masajla olmaz.

El, bedenimizin minyatürüdür! SkinFive’ın uzak kızılötesi kil masajı, hastalığı tedavi etmek üzere her noktayı hareketlendirir.


SkinFive Sarı Kilin Ellerinizi Canlandıran uzak Kızılötesi Işınları Halojen lambaların ısısı ve ışığıyla birlikte ısıyı emen sarı kil radyatörü, ılık bir esinti gibi ellerinizi soğutacaktır. Cildin 40mm aşağısına ulaşan uzak kızılötesi ışınlar, kılcal damarları genişletir ve kan dolaşımını kolaylaştırır. Aynı zamanda zehirli maddeleri, atıkları ve ağır metalleri vücuttan atar ve fiziki bünyeyi asitten hafif alkaliye dönüştürür ve baskıyı azaltır. Uzak kızılötesi ışın, “yaşam ışını” olarak adlandırılır ve cildimize derinlemesine nüfuz eder ve cilt hücrelerini canlandırır, yaşamsal faaliyetlere enerji verir ve ellerinizi temiz ve sağlıklı tutar.

Temiz, genç, sağlıklı! Düşük düzey lazer işlevi.

Tıbbi amaçlarla yaygın biçimde kullanılan 670nm’lik düşük düzey lazer, elinizin arka kısmını ortasına vurarak cilt hücrelerine sağlıklı bir uyarı sağlar. 1) Kolajen Oluşturma Vücutta düşük düzey lazer kullanıldığında kolajen oluşumunu artırır. Kolajen, eldeki tüm yaralanmaları tedavi eder, ve çökük ve çatlak cilde parıltı ve ışıltı verir. 2) Cilt sorunlarını tedavi eder Düşük düzey lazer, metabolizmaya rahatlık verir, cilt hücrelerini etkinleştirir ve fagositozun ölü yada bozuk hücreleri yuttuğu ve temizlediği yerde fagositoz etkisine sahiptir. Aynı zamanda akupunktura müsait eldeki lekeler üzerinde kullanılırsa, akupunkturun ve moksa yakımının hareketlendirici etkilerine sahiptir, ve çeşitli cilt sorunlarının tedavi edilmesine yardımcı olur, ve kasları gevşetir.


Kesin Etkileri.. Kesin Etkileri...

1. Cilt hücrelerini yeniler 2. Kirlilikleri giderir 3. Otonom sinirleri toparlar 4. Fagositozu artırır 5. Eklem ağrısı unsurunu ortadan kaldırır 6. Kas esnekliğini artırır 7. Solunumu artırır 8. Kılcal damarları genişletir 9. Kan dolaşımını artırır 10. Kolajen oluşumunu destekler 11. Ellerin güzelliği, sağlığı ve tedavisinde etkili.

: Stres azaltma : Pürüzsüz ve temiz bir cilt : Sıcaklık kontrölü, daha ileri vucüt : Daha fazla vücut bağışıklığı : Hafifletilmiş romatizma ağrısı : Hafifletilmiş kas ağrısı : Kir çıkarma ve bünye iyileştirme : Daha gelişmiş bir metobolizma : Daha gelişmiş cilt gençleşmesi : Cilt yaşlanmasından ötürü yara bakımı : Yaşlanmadan ötürü oluşan benler ve lekelerin giderilmesi


..

SkinFive Sağlınız, Güzel ve Hassas Elleriniz İçin Doğdu Mutluluk çağı, güzelliğe ve sağlığa değer veriyor. Şimdi ellerinize, aynen yüzünüz, cildiniz ve vücudunuz gibi değerle ve güzellikle bakmanın zamanı. Vücudunuzu ve sağlığınızı ileri düzey el bakım cihazı ‘SkinFive’ ile tamamlayınız. SkinFive’ın uzak kızılötesi ışın, lazer ve sarı toprak sıcak banyosunun, enerjik ve sağlıklı eller sağlayan çoklu etkisi bulunur. SkinFive’ın Ürün Bileşimi SkinFive, kızıl-ötesinin, lazerin ve sarı kilin en bilimsel ve verimli etkisini oluşturmak için dikkatle ve basitçe tasarlanmıştır. 1- Kontrol Paneli: ergonomik olarak tasarlanmış, basit ve elverişli LCD paneli. 2- El Yuvası: optimal rahatlık ve kolaylık için tasarlanmış el yuvası. 3- Sarı toprak termal parçası: 1230°C’de sarı toprak plakanın kompres yapma etkisi vardır ve uzak kızıl-ötesi ışını ve anyonu daha hızlı taşımaya yardımcı olur. 4- Lazer Birimi: 670nm’lik düşük düzey lazer, düzenli aralıklarla cildin derinine nüfuz eder. 5- Kızılötesi LED: 650 nm’lik 4 adet kızılötesi LED 6- Kızılötesi Radyatör: Halojen lambadan gelen kızılötesi ışın ve ısı, uzak kızılötesi sarı toprak radyatörü daha güçlü kızılötesi ışın yaymaya yöneltir. 7- Fan: hafif esintili gürültüsüz fan


Wonderful

Life


Eğer Elleriniz Sıcaksa, Vücut Sağlıklıdır! SkinFive’ın uzak kızılötesi sarı kil masajı, cilde derinlemesine nüfuz ederek kan damarlarının elleri ısıtmasını ve sizin sağlıklı olmanızı sağlar. SkinFive, insanlar için bir zorunluluk! 1. Elleri sert ve kuru olanlar. 2. Elleri kışın çatlayanlar. 3. Aşırı kullanımdan ötürü ellerinde nasır olanlar. 4. Tahriş edici maddelere dokunmaktan, bulaşık ve çamaşır yıkamaktan ötürü elleri sertleşenler. 5. Menopozdan ötürü elleri yaşlananlar. 6. Elleri duyarsız ve soğuk olanlar. 7. Elleri eklem iltihabından mağdur olanlar. 8. Elleri aşırı çalışmış olanlar (yazmak, alet kullanımı). 9. Günlük yaşantıda stres altında olanlar. 10. Çok çalışıp, birçok kişinin elini sıkmak zorunda olanlar. 11. Ellerine güvenemeyip saklamaya çalışanlar.

20 e Günde Sadec

Bakımı Dakikada El


SkinFive, uluslararası düzeyde kabul görmüştür. • ISO 9001’i almıştır. (BM TRADA/UK). • ISO 14001’i almıştır. (BM TRADA/UK). • EK Elektrik Güvenliği Sertifikası (Kore Elektrik Test Kuruluşu) • Kore KFDA Tıbbi Teçhizat Sertifikası (Kore Gıda & İlaç İdaresi) • ABD FDA Onaylı (ABD Gıda & İlaç İdaresi) • İyi Tasarım Ödülü (GD İşareti) – Kore Tasarım Promosyonu Enstitüsü • Uzak Kızılötesi Işın, Kötü Koku Giderme ve Negatif İyonda Mükemmel Test Sonuçları (Kore İnşaat Malzemeleri Enstitüsü) • IENA 2005 tevdi edilmiştir. Almanya’da (57nci Nuremberg Uluslararası Sergisi “Fikirler – Buluşlar – Yeni Ürün”). • Q İşaretini almıştır. (Kore Elektrik Test Enstitüsü) • Buluş Patentini almıştır. (Tescil no. 0382156) • Tesis Model Patentini almıştır. (Tescil no. 0388327) • Tesis Model Patentini almıştır. (Tescil no. 0389858) • Uluslararası Patent için başvuruda bulunmuştur. (PCT/KR2005/000802) • Tesis Modeli Patenti için başvuruda bulunmuştur. (Tescil no. 2005-0021242)

U.S. FDA Approwed

FCC C E

U.S. Safety Standart

Europe Safety Standard

PS E Japan Safety Standard

‘05 Germany Int’j Patent Expo Gold

Far Infrared Ray Tested

Electric Magnetic Wave Tested

ISO 9001 Quality Approved

ISO 14001 Emmronment Friendly

U.S. Safety Standart


Skinfive

MERKEZ ŞUBE ŞUBE

Kişisel

Sauna

ASTRA GRUP Ünalan Mah. Ünalan Cad. Boğaziçi Sitesi Blok 1/1 Üsküdar/ İSTANBUL Tel.: 0216 315 98 08 Faks: 0216 315 98 40 Koşuyolu Pilates Salonu Koşuyolu Mah. Asmadalı Sok. No:16 Koşuyolu Kadıköy / İSTANBUL Tel.: 0216 326 06 20 Faks: 0216 326 03 02 Nabella Güzellik Salonu Ekinciler Cad. Yıldız Plaza 5/1 Kacacık / Beykoz / İSTANBUL Tel.: 0216 680 16 63

www.kisiselsauna.com

El Masaj Cihazı SkinFive  

SkinFive el masaj cihazı için hazırlanan katalog çalışması.

El Masaj Cihazı SkinFive  

SkinFive el masaj cihazı için hazırlanan katalog çalışması.

Advertisement