Page 1

Inteligentny dom z


Inteligentny dom

Inteligentny dom to określenie dla budynku o wysokim zaawansowaniu technicznym. Wyposażony jest w różne elementy, które reagują na zmiany środowiska wewnątrz jak i na zewnątrz, w efekcie prowadząc do maksymalnej funkcjonalności, bezpieczeństwa, komfortu oraz zmniejszenia kosztów eksploatacji.


Inteligentny dom

Bezpieczeństwo

Sterowanie


Inteligentny dom

HTTP://WWW.EMI-LED.PL/


Sterowanie Wyobraź sobie sytuację w której to zintegrowany system znajdujący się w Twoim domu kontroluje za Ciebie bieżące oświetlanie – włącza je kiedy wchodzisz do pomieszczenia oraz wyłącza gdy je opuszczasz. Ponadto, dostosowuje wysokość rolet w zależności od nasłonecznienia, pory dnia bądź Twoich preferencji.


Sterowanie System ten również zadba o to żeby w Twoim domu panowała odpowiednia temperatura oraz wilgotność otoczenia. W zależności od potrzeby zwiększy lub zmniejszy ogrzewanie. Zadba również o to, żeby Twój telewizor bądź inne urządzenia aby nie były włączone bez potrzeby oraz dostosuje działanie sprzętu AGD do najtańszej taryfy.


A to wszystko za sprawą

Prostych urządzeń które zaprogramowane we właściwy sposób reagują na sygnały i tworzą zintegrowany system komunikacji. Mowa tutaj o: • czujnikach ruchu • przekaźnikach • ściemniaczach • programatorach czasowych • sterownikach rolet • oraz regulatorach temperatury. http://www.emi-led.pl/28-sterowniki-led-ledix http://www.emi-led.pl/32-automatyka-budynkowa http://www.emi-led.pl/31-sterowanie-radiowe http://www.emi-led.pl/25-transformatory-elektroniczne-ledix


Bezpieczeństwo Zintegrowany system zadba również o Twoje bezpieczeństwo. Wykryje dym, czad bądź wyciek gazu. Wyłączy dopływ wody w momencie zalania. Poinformuje o awarii kotła, zapobiegnie przegrzaniu kominka bądź korektorów słonecznych.


Bezpieczeństwo Inteligentny dom nie wpuści również na Twoją posesję nieupoważnionych osób. Zapobiegnie próbie włamania - w momencie gdy będziesz na wczasach upozoruje Twoją obecność aby odstraszyć intruza.


Inteligentny dom może być w zasięgu Twojej ręki z

KONTAKT EMI-LED, Ul. Czynu Tysiąclecia 15 84-207 Bojano (k. Gdyni) Czynne od pn-pt. 8.00-16.00 tel: +48 722 220 915

ZAPRASZAMY !

Inteligentny dom z EMI-LED  
Inteligentny dom z EMI-LED  

Zobacz jak w prosty sposób możesz zadządzać urządzeniami w Twoim domu - sterować oświetleniem, wentylacją czy roletami. Inteligentny dom jes...

Advertisement