__MAIN_TEXT__

Page 1

№ 47 (1048)

av.in.ua

Більше новин

AV

новини програма ТБ сканворд пор ади

26 листопада 2020 ро­ку

Кременчуцький таблоїд AVтограф • Видається з 1999 року • Рекомендована ціна - 5 грн.

Рубінові вітаміни.

7

фактів про користь граната і гранатового соку Сторінки 8-9

У школах Кременчука з’являються відеокамери

Минулого року Кременчук здобув перемогу у Всеукраїнському громадському бюджеті Полтавської області з проєктом «Безпечне місто». Цей проєкт передбачає комплекс заходів, спрямованих на оснащення камерами відеоспостереження вулиць, транспортних розв’язок та місць масового скупчення людей. У місті також буде створено ситуаційний центр, куди надходитиме інформація з відеокамер. За ситуаціями та подіями, що відбуваються в Кременчуці, можна буде стежити в онлайн-режимі. Камери відеоспостереження вже встановлюють у закладах загальної середньої освіти. Згодом відеонаглядом облаштують проблемні перехрестя, в’їзди і виїзди з міста та інші громадські місця.


2

№ 47 (1048) 26 листопада 2020 року

AV

Мер Кременчука захворів на коронавірус 18 листопада мер Кременчука Віталій Малецький захворів на Covid-19. Про це міський голова повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці. Наразі він перебуває на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейного лікаря.

Уряд запровадив «пріоритетні години» для пенсіонерів Кабінет Міністрів України запровадив «пріоритетні години» для людей літнього віку. Таким визначено період між 10 і 12 годинами кожного дня до кінця карантину. Зміни до постанови, які запроваджують “пріоритетні години”, вже набули чинності. Вони мають на меті сповільнити рівень інфікування коронавірусом серед груп ризику. Саме до цієї групи належать люди літнього віку.

Медикам, які захворіли на Covid-19, виплатять 10 тисяч гривень До кінця року кожен працівник медичної установи, який захворів на COVID-19, отримає 10 тисяч гривень. Щоб отримати гроші, медпрацівник має написати заяву на ім’я керівника комунального закладу охорони здоров’я, який надавав стаціонарну медичну допомогу пацієнту з гострою респіраторною хворобою COVID-19. Лабораторно підтверджені випадки інфікування медпрацівників, що пов’язані з виконанням професійних обов’язків в умовах підвищеного ризику зараження коронавірусом, підлягають розслідуванню, як випадки гострого професійного захворювання. Всього у Полтавській області коронавірус підтвердили у близько 750 працівників медичних установ.

Для таксистів, велосипедистів та пішоходів змінилися Правила дорожнього руху Набрали чинності зміни до ПДР, які стосуються водіїв, пасажирів, велосипедистів та пішоходів. Про це повідомив начальник Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький у Facebook. Зміни, що стосуються водіїв та пасажирів: Якщо раніше водії та пасажири таксі могли не пристібатися під час руху в населеному пункті, а інструктори з водіння і за його межами, то тепер всі вони повинні бути пристебнуті. Це правило зобов’язує водіїв таксі забезпечити наявність ременів безпеки як на передньому, так і на задньому сидінні і нагадувати пасажирам про необхідність їх використовувати; Не пристібатися в населеному пункті дозволяється лише водіям і пасажирам з інвалідністю, якщо це фізіологічно неможливо, а також водіям і пасажирам оперативних та спеціальних транспортних засобів. Також забороняється змінювати розміри, форму, позначення, колір і розміщення номерних знаків, наносити на них додаткові позначення або закривати їх, вони повинні бути чистими і достатньо освітленими! Для велосипедистів: Велосипедистам дозволений рух смугою для маршрутних транспортних засобів. Зміни у ПДР для пішоходів: Тепер пішоходи обов’язково мають використовувати світловідбивні елементи у темну пору доби та в умовах недостатньої видимості; У темну пору доби та в умовах недостатньої видимості пішоходи, які рухаються проїжджою частиною чи узбіччям, повинні використовувати світловідбивні елементи (стрічку, наклейку, жилет тощо) або бути в одязі, який має світловідбивні елементи. Це зазначено в п. 4.4 ПДР України.

новини

Кількість важких хворих зростає У порівнянні з квітнем-травнем цього року кількість тяжких хворих зросла. При цьому стало більше випадків прояву двобічної пневмонії із можливим ураженням легень. Наразі кременчуцькі медики спостерігають важчий перебіг коронавірусної інфекції та пневмонії. – Якщо в один з днів було 12-15 викликів “швидкої” до хворих з пневмоніями, то зараз таких викликів 27. Дев’ятьох хворих госпіталізували до лікарень, – повідомив керівник управління охорони здоров’я міста Максим Середа. Крім того, до лікарень Кременчука надходять хворі з діагнозом коронавірус з Кременчуцького та Козельщинського районів. Місцеві районні лікарні поки що не приймають таких хворих, хоч і визначені для такого лікування згідно з наказом МОЗу. Лікарям зараз важко, але вони справляються з потоком хворих. Всього з початку епідемії зареєстровано 2601 випадок. Одужали 1496. Померли 75. Кременчужан вкотре закликають дотримуватися рекомендацій: правильно мити руки, носити маски, уникати масових заходів, дезінфікувати руки, дотримуватися соціальної дистанції. Особливо це стосується людей з групи ризику: літніх людей, людей з хронічними захворюваннями, такими як цукровий діабет, серцево-судинні захворювання, хронічні захворювання легень, печінки, нирок.

На коронавірус тестуватимуть більше кременчужан Нове обладнання для кременчуцької ПЛР-лабораторії вже працює, і це дозволяє вдвічі збільшити кількість проведених аналізів. Станція для автоматичного виділення біоматеріалу дозволяє автоматизувати, а, отже, полегшує роботу спеціалістів центру. До її появи лаборанти, щоб обробити зразки біоматеріалів задля вчасної видачі результатів по обстеженнях, вимушені були працювати понаднормово. Тепер же у колективу центру з’явилася можливість видавати висновки досліджень день у день. Раніше на одну партію із 96 зразків фахівці витрачали три години робочого часу. Нинішніх потужностей центру лабораторних досліджень вистачає на обробку 400 одиниць зразків біоматеріалів. Нагадаємо, спочатку тести на коронавірус робили лише в Полтаві, це призводило до того, що доводилося чекати по кілька днів, поки надійдуть результати. Тепер же результат готовий у день здачі аналізів.

У лікарні «Кременчуцька» триває капремонт приймального відділення Від початку листопада в лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» триває реалізація проєкту капітального ремонту приймального відділення. Після реалізації даного проєкту у місті з’явиться сучасний приймально-діагностичний центр із європейськими умовами діагностики та надання невідкладної допомоги пацієнтам. Оновлене приймальне відділення буде поділено на три зони – «зелену», «жовту» та «червону». Із перших хвилин перебування хворих у відділенні

вони проходитимуть так зване «сортування» – або очікуватимуть госпіталізації, або направлятимуться в протишокову палату, або на дообстеження. За словами мера Віталія Малецького, у приймально-діагностичному відділенні буде розміщено ендоскопічний кабінет, кабінет ультразвукової діагностики, рентген-кабінет, державний комп’ютерний томограф, протишокові палати з апаратами ШВЛ. Окрім того, відділення оснастять моніторами пацієнта та іншим реанімаційним обладнанням для надання допомоги при невідкладних станах. Наразі лікарня «Кременчуцька» є базовою лікарнею Південного госпітального округу, тому в ній прийматимуть пацієнтів не лише з Кременчука, а й Кременчуцького та прилеглих до міста районів. Взагалі планується, що в майбутньому в лікарні будуть створені всі умови для проведення широкого спектру операційних втручань, які є в області хірургії.


новини

Планетарій, оновлені сквери і сучасна бігова доріжка: що нового з’явиться у місті

AV

№ 47 (1048) 26 листопада 2020 року

3

Перша сесія новообраної міської ради пройшла онлайн 25 листопада онлайн пройшло перше пленарне засідання першої сесії новообраної Кременчуцької міської ради. На ньому депутати розглянули підсумки виборів.

23 листопада завершилося голосування за проєкти «Громадського бюджету». Переможці отримають можливість за кошти міського бюджету втілити свої проєкти в життя. Офіційні результати будуть оголошені через кілька тижнів.

А вже 3 грудня друге засідання відбудеться у сесійній залі. На ньому заплановано розглянути обрання секретаря міськради, структуру та чисельність виконкому, призначення старости Поток, затвердження персонального складу виконкому та питання про обрання членів постійних комісій.

Звільнили керівника Кременчуцької РДА Андрія Пирога звільнили з посади голови Кременчуцької районної державної адміністрації. Відповідне розпорядження 20 листопада підписав президент Володимир Зеленський. Відповідно до документа Пирога звільнили згідно з поданою ним заявою. Він очолював Кременчуцьку РДА з квітня 2020 року. Як відомо, Андрій Пиріг (партія «Слуга народу») виграв вибори на пост голови Омельницької ОТГ.

Нині можна повідомити перші попередні результати за кількістю набраних голосів:

Великі проєкти – 2 переможці по 1 100 000 грн ПЛАНЕТАРІЙ у м. Кременчук! (1661 голос) Планетарій у Кременчуці – це дивовижна космічна подорож всесвітом! На фоні космічного неба можна проводити музичні концерти, творчі зустрічі, різноманітні заходи та ділові зустрічі, виставки, соціальні ініціативи, кінопокази, культурні майстеркласи. Це мобільний простір. Одна стіна буде оснащена космічним скеледромом, будуть рухомі панелі для зміни простору, мобільні трибуни, кріслаподушки, інтерактивна дошка. Рух – це життя! (1422 голоси) Створення комфортних, європейських умов для зайняття спортом у парку Миру. Проєкт полягає в реконструкції парку Миру – будівництві бігової доріжки по колу, з поліуретановим синтетичним покриттям, що запобігає виникненню травм.

Малі проєкти – 11 переможців по 435 000 грн 1. Благоустрій зони відпочинку в районі яхтклубу «Посейдон» (Ревівка) (№82) – сектор Ревівка – 509 голосів. 2. Благоустрій скверу Юність 304 квартал (№17) – сектор Нагірна 2 – 488 голосів. 3. Озеро Силікатне – для відпочинку придатне. (№1) сектор Перший Занасип – 518 голосів. 4. Поштовий сквер (№58) – сектор Крюків – 440 голосів. 5. Місто без околиць. Освітлення вулиці Енергетиків! (№37) – сектор Молодіжний – 371 голос. 6. Благоустрій території кварталу 278 за автомобільною парковкою (№78) – сектор Пивзавод – 384 голоси. 7. Облаштування зони відпочинку на Раківці (№64) сектор Раківка – 237 голосів. 8. Сквер на вулиці Першотравневій (№68) сектор Центр – 312 голосів.

9. СКВЕР КНИЖКОВИЙ по вул. Мічуріна, 73 (№74) сектор Занасип ІІ та ІІІ – 132 голоси. 10. Благоустрій двору по проспекту Свободи між будинками 144 та 158 (№19) – сектор Нагірна – 125 голосів. 11. Музичний Інтенсив (№85) – сектор Молокозавод – 135 голосів.

У Кременчуці призначать старосту Після того, як села Потоківської сільради приєдналися до Кременчука, їх територія увійшла до новоствореного старостинського округу. Таку адміністративну одиницю в межах міста передбачає нове законодавство в рамках проведення децентралізації.

Комунальні малі проєкти – 5 переможців по 435 000 грн 1. СК «Боєць» – діти наше майбутнє. Закупка обладнання та інвентарю для різних видів спорту на базі КДЮСШ Авангард, 2631 голос. 2. Робототехніка з інтерактивним комплексом. Запровадження STEM-освіти у міському центрі позашкільної освіти, 1237 голосів. 3. Щасливі посмішки малечі. Встановлення ігрових елементів на дитячих майданчиках ДНЗ №1, 1227 голосів. 4. Осучаснення комп’ютерно-інформаційного середовища для учнів гімназії №7, 1163 голоси. 5. Зелений клас для вихованців Кременчуцької початкової школи №15, 964 голоси.

Комунальні великі проєкти – три переможці по 435 000 грн 1. «Інтерактив – уміємо наблизити майбутнє», інтерактивне обладнання для ліцею № 10 «Лінгвіст», 2449 голосів. 2. Медіа-простір для Кременчуцького ліцею №4 «Кремінь», 1862 голоси. 3. Безпека дітей в гімназії №19, 1 786 голосів.

Квартальні майданчики – чотири переможці по 1 100 000 грн 1. LET’S GO TO ГОРОДКИ, 1 709 голосів. 2. Реконструкція міні-футбольного поля в ліцеї №5 ім. Т.Шевченка, 1650 голосів. 3. Крюківський спорт-корт, 1 584 голоси. 4. Спортивна Петрівка – влаштування спортивного майданчика на території спорткомплексу «Юність», 1 560 голосів.

Старостинський округ очолює староста. Його кандидатуру затверджує міська рада за поданням міського голови. Наразі на цю посаду пропонується Юрій Зоря, який раніше був головою Потоківської сільради.

Каланіна здобула бронзу Чемпіонату Європи Дзюдоїстка Єлизавета Каланіна з Кременчука виборола бронзову медаль на Чемпіонаті Європи-2020 у ваговій категорії понад 78 кг. Змагання проходили в Празі, Чехія. У бронзовому фіналі українка здолала Жасмін Грабовські з Німеччини. Каланіна, здобувши оцінку “Ваза-арі”, перемогла досвідчену німкеню. Каланіна – єдина, хто здобув медаль у збірній на цих змаганнях. Для Каланіної – це друга бронза у кар’єрі на чемпіонатах Європи. Першу медаль вона здобула на Євро-2018.


4

№ 47(1048) 26 листопада 2020 року

AV

кримінал

П’ять закладів оштрафували за порушення карантину

Кременчужани продали неіснуючого одягу на понад 100 тисяч гривень 33-річний чоловік та 28-річна жінка пропонували придбати одяг у соцмережі. Головною умовою була передоплата. Після отримання грошей від покупців фігуранти товар не відправляли та припиняли зв’язок із замовником. У такий спосіб зловмисники ошукали десятки покупців. За попередніми підрахунками, загальна сума збитків сягає понад 100 тисяч гривень. В оселі подружжя правоохоронці провели санкціонований обшук. За результатами вилучено планшет, ноутбук, мобільний телефон, сім картки різних операторів мобільного зв’язку, 12 банківських карток, які використовувалися у протиправній діяльності. Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. За такий «сімейний бізнес» зловмисникам загрожує до восьми років ув’язнення.

Протягом тижня спеціалісти держпродспоживслужби перевіряли дотримання протиепідемічних вимог у 83-х закладах Кременчука. Комісійні обстеження провели у закладах громадського харчування, торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, аптеках, салонах краси, фінансових установах. Також відбулися позапланові перевірки у 8-ми закладах громадського харчування та 4-х продуктових магазинах. Під час перевірок виявили порушення щодо дотримання вимог протиепідемічного режиму, таких як неякісне прибирання приміщень, відсутність розміток для дотримання дистанції, відсутність дезінфекторів і т.д. На п’ятьох власників закладів було складено протоколи про адміністративне правопорушення, на трьох об’єктах – приписи щодо усунення порушень вимог санітарного законодавства.

Шахраї виманили гроші у довірливих кременчужанок

Контроль за самоізольованими посилять Уряд презентував ідеї щодо цифрових рішень, які мають допомогти у боротьбі з коронавірусом. Насамперед, хочуть запровадити QR-коди в усіх громадських місцях, написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. За його словами, ці коди будуть централізовано генерувати та розміщувати самі заклади. «Без сканування такого коду неможливо буде відвідати жоден заклад громадського харчування чи торговельний центр. Якщо потім людина захворіла, то всім, хто був у цьому закладі разом із нею, будуть приходити відповідні сповіщення», – пояснив Денис Шмигаль. Ще в Україні вдосконалять застосунок «Вдома». А саме – впровадять автоматичні штрафи за порушення режиму самоізоляції. При цьому централізовано збиратимуть інформацію щодо фактів та підозр про випадки інфекційних захворювань.

Увечері 19 листопада до кременчужанки зателефонувала невідома особа, яка представилась працівником правоохоронних органів. Жінці повідомили, що їй треба негайно сплатили гроші за не притягнення сина до кримінальної відповідальності за ДТП. Стривожена такою звісткою жінка негайно перерахувала 11 тисяч шахраям. Тільки згодом вона зрозуміла, що з її дитиною все добре. Того ж дня від рук шахраїв постраждала і 20-річна дівчина. Вона замовила мобільний телефон на одному з Інтернет-сайтів. На вказаний рахунок дівчина перерахувала 8523 грн. У результаті – ні грошей, ні телефону. За даними фактами у поліції відкрито кримінальні провадження.

Раніше судимий зняв з картки товариша майже 15 тисяч Товариш обчистив картку 57-річного кременчужанина. Чоловіки раніше разом працювали на одному об’єкті. Приспавши пильність колеги, 29-річний зловмисник із кримінальним минулим викрав платіжну картку та зняв з неї понад 14,5 тисяч гривень. Поліція розслідує злочин за двома статтями Кримінального кодексу України: ст. 185 (крадіжка) та 357 (викрадення документів, штампів, печаток, заволодіння ними шляхом шахрайства чи зловживання службовим становищем або їх пошкодження). Тривають слідчі дії.

«Це надасть нам можливість швидше та ефективніше планувати розширення лікарень, забезпечення персоналом та закупівлі ліків», – написав Прем’єр-міністр України.

Шкіряне підприємство оштрафували на півмільйона

Крім цього, незабаром рецепт на антибіотики видаватимуть в електронному форматі. До того ж розширять програму «Доступні ліки» на антибіотики.

Патрульні спіймали столичного закладника з повним рюкзаком канабісу На вихідних на вулиці Українській патрульні спіймали чоловіка з повним рюкзаком наркотиків. У нього вилучили 29 згортків з канабісом та відшукали закладки, зроблені фігурантом у різних частинах міста. З’ясувалося, що затриманий приїхав до нашого міста зі столиці. 28-річний наркодилер за допомогою мобільного додатку відправляв «замовникам» скріншот з геолокацією «закладки». Вилучені з місць «закладок» згортки спрямовані на експертизу. Молодику загрожує від 6 до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

495 тисяч гривень штрафу отримало кременчуцьке товариство з обмеженою відповідальністю “Шкір-Агро”. Відповідне рішення ухвалили 20 листопада в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Полтавській області. Його ухвалили, розглянувши адміністративну справу щодо порушень, виявлених під час позапланової перевірки підприємства першого жовтня. Інспектори виявили на “Шкір-Агро” порушення вимог чинного законодавства у частині поводження з побічними продуктами тваринного походження, не призначеними для споживання людиною.


здоров’я Наші пращури ме у зиневипадково са или багавод мову пору про ірних святкугам то веселих та це не лише з тим, но вань. І пов’яза роби не мали робоо іб що взимку хл они мали її завжди – в ти (насправді, аряддя праці, одяг, зн и л я л о відвиготов о). А й тому, щ ти щ о т си а кр и р п у підтримува чували потреб мати більше один одного, емоцій. позитивних

Відомий кременчуцький екстрасенс Михайло Буркун говорить, що серед основних причин наших нездужань – неправильне харчування і поведінка. – Зрозуміло, кожна людина унікальна, і життєві обставини у кожного свої. Тому, наприклад, тибетські тексти містять докладний опис різних обставин і всіляких рекомендацій щодо дієти і поведінки в цих обставинах. Значення мають: сезон, місце проживання, вік, стать, конституція і багато іншого, – переконаний Буркун. Підлітки (кому ще не виповнилося 17) і люди похилого віку (яким за 70) мають більш прохолодну природу. Тобто в їх організмі не стільки тепла, як у людей середнього віку (17-70 років). З цієї причини вони повинні приділяти більшу увагу «теплому» харчуванню та поведінці. Наприклад, зі спецій дітям і підліткам показаний імбир, він буде врівноважувати життєву силу, яка переважає в цьому віці. Літнім людям слід звернути увагу на мускатний горіх – він підтримуватиме серце і сприятиме хорошому сну. А людям середнього віку більше показаний кардамон, який підтримає їх нирки, необхідні в якості фундаменту для міцного здоров’я. Взимку тіло накопичує велику кількість тепла. Тому необхідно вживати поживну їжу, але не дуже важку. Кількість повинна бути більшою, ніж, наприклад, улітку. Особливо потрібно з’їдати смачну вечерю, не надто важку, але в достатній кількості. Чому так важлива вечеря, тим більше, що багато західних дієт, навпаки, рекомендують робити її максимально легкою, або не вечеряти взагалі? З двох причин. Поперше, через підвищений рівень тепла переварювання відбувається швидше. По-друге, сама ніч стає довшою, і якщо не приділяти увагу вечері, більшу частину ночі шлунок буде залишатися порожнім, і в результаті виснажуватиметься тілесне тепло, а з ним і ваша енергія. Що стосується смаків їжі, найкращими є солодкий, кислий і солоний. Гіркого і терпкого смаків взимку краще уникати. У холодну пору року добре вживати м’ясо, особливо яловичину, баранину, рибу і курку. Свинину й козлятину краще виключити. У цей час корисні супи, бульйони, оскільки вони теплі й легкі. Із зернових краще звернути увагу на ячмінь і рис, з яких добре готувати суп. Ці крупи слід готувати зі спеціями, що мають теплі властивості.

№ 47 (1048) 26 листопада 2020 року

5

Як взимку підзарядити себе гарною енергетикою

Навіть у наш час інформаційних технологій та шалених темпів існування з настанням зими життя стає кволішим, люди слабшими, зростає рівень депресії й бажання заховатися подалі від усіх. Таке відбувається десятки тисяч років, і тому в обрядах і віруваннях зима завжди була періодом спокою, відпочинку природи. Зима і ніч завжди асоціювалася зі смертю та злом, так само, як весна і ранок – з відродженням та добром.

Як правильно брати енергію з їжі в зимовий період

AV

Наші давні пращури вірили, що взимку вся енергія спускається під землю. На рівні рослин це означає, що сила трав концентрується в коренях, а зовні в цей час все замерзає і заспокоюється через холод, і в природі переважає сухість. Наш організм, володіючи природними механізмами саморегуляції, також реагує на похолодання і дає команду всім порам закритися, щоб зберегти внутрішнє тепло і подбати про органи. Люди чинять так само

зі своїм будинком: закривають на морозі всі вікна і максимально зберігають тепло всередині. У результаті внутрішнє тепло тіла сильно зростає. І, як наслідок, зростає сила людини, але одночасно з цим ми взимку нерідко набираємо вагу: знавці стверджують, що сутність тіла стає більш важкою. До речі, взимку властивості сперми теж змінюються: вона стає густішою, тому, наприклад, у Тибеті радять зачинати дітей саме в цю пору року.

Особливо важливими є позитивні емоції Михайло Буркун нагадує, що в людському організмі, як і в усьому Всесвіті, все тісно пов’язане. Ніщо не існує саме по собі. Тож дбаючи про матеріальне забезпечення свого тіла, не забувайте про духовну енергетику. – Важливо переживати більше позитивних емоцій. Більше спілкуйтеся на приємні теми. Уникайте розмов про політику та пандемію, поговоріть краще про маленьких дітей та онуків, про жінок чи чоловіків, але лише про гарні речі, – наголошує екстрасенс. Дуже важливо більше посміхатися, читати легкі книги чи дивитися комедії. Вдома, коли настає вечір, вмикайте більше освітлення. Світла кімната додасть вам більше гарного настрою. Завчасно почніть підготовку до Різдва й Нового року. Почніть робити чи купувати прикраси, встановіть ялинку раніше, не обов’язково чекати 19 грудня.

Де в Кременчуці місця позитивної енергетики У зимовий період більше гуляйте, особливо в парках, радить Буркун. – Ходіть на Дніпро, у Придніпровський парк, у Міський сад до озера, на гору в парку Миру – це місця з позивною енергетикою. Також можна отримати заряд позитивної енергетики в церквах, «найсильніші» в цьому плані церква в Крюкові та Свято-Миколаївський собор. Якщо є можливість, поїдьте в ліс. Там знайдіть велике старе дерево, але зважайте, щоб воно мало рівний стовбур та гарну крону. Таке дерево зарядить вас гарною енергетикою. Від дерев покручених, хворобливих тримайтеся подалі. Такі лише висмокчуть із вас сили, – наголошує екстрасенс. Важливою також є взаємовиручка. Допомагаючи іншим, кожен отримує свій заряд доброї енергії від Всесвіту.


пандемія

AV

№ 47 (1048) 26 листопада 2020 року

7

ше року. Чого очікувати далі 20% кременчужан досі не уклали декларацій з сімейними лікарями Кременчужанам, які ще не уклали декларацій, необхідно якнайшвидше вирішити це питання. Саме сімейний лікар буде консультувати вас і у разі коронавірусної хвороби та інших випадків. У МОЗі розробили алгоритм дій для пацієнта, який має підтверджений COVID-19 (або підозру), але не має підписаної декларації із сімейним лікарем. Ви повинні зробити наступне: Подзвонити за номером контакт-центру МОЗ (0-800-60-20-19) та отримати номер телефону амбулаторії, яка закріплена за вашим районом (перелік цих номерів також можна знайти на офіційному сайті НСЗУ у розділі “Для громадян”). Зв’язатися з амбулаторією, надати свої персональні дані. Реєстратура зафіксує інформацію та сконтактує із сімейним лікарем. Далі вже сімейний лікар телефоном консультує, призначає лікування та слідкує за станом протягом всього перебігу хвороби. Якщо це підозра, і тесту немає — сімейний лікар відправляє за адресою пацієнта мобільну бригаду для проведення дослідження на COVID-19. Підписати ж декларацію можна вже після одужання. Наразі ж триває робота над тим, щоб надати можливість людям підписувати декларацію онлайн. Які симптоми характерні для хвороби Основне занепокоєння у медиків досі викликає діапазон вираженості симптомів: деякі люди мають легкі симптоми, інші — тяжко хворіють. Це ускладнює встановлення справжньої кількості заражених та швидкості передачі вірусу від людини до людини. У 90% випадків безсимптомний перебіг хвороби фіксували у дітей. Найчастіше важкі форми хвороби спостерігаються у літніх людей та людей, які мають проблеми зі здоров’ям. На основі 55 924 лабораторно підтверджених випадків були визначені такі симптоми коронавірусної хвороби: ! лихоманку (висока температура тіла) фіксували у 87,9% випадків; ! сухий кашель – 67,7%, так само часто люди втрачають ! ! ! ! ! !

нюх та/або смак; втома – 38,1%; вологий кашель – 33,4%; ускладнене дихання – 18,6%; біль у горлі – 13,9%; головний біль – 13,6%; біль у м’язах – 14,8%.

Що буде далі з пандемією COVID-19 Наближаючись до кінця року, багато хто зіткнувся з побоюванням щодо того, що чекає нас у наступному. Адже не схоже, що пандемія має намір закінчуватися. Є кілька факторів, які впливають на прогнозування: ? чи буде вакцина і наскільки доступною

вона стане для всіх країн;

? чи винайдуть ефективні ліки від вірусу; ? наскільки серйозно громадськість до-

тримуватиметься правил, встановлених урядом; ? наскільки ці правила будуть раціональними і такими, що допомагатимуть.

Видання «The Huffington post» дає найбільш ймовірні прогнози від експертів про те, як пандемія вплине на нас наступного року, і що має зробити суспільство, щоби перетворити 2021 на позитивний досвід. Життя, до якого ми звикли до пандемії, не повернеться навіть після того, як вакцина стане доступною. Хоча вона вирішить багато проблем і допоможе людям безпечніше виконувати свої повсякденні обов’язки, це не станеться цілковито відразу. За словами медичних експертів, більшість вакцин, які зараз у процесі розробки, потребують серії з двох уколів. Тобто навіть, якщо буде дозволено загальну вакцинацію котроюсь із них, для вироблення імунітету знадобляться місяці.

Зима буде найважчою Найгіршою у плані поширення хвороби може видатися зима. Ніхто не сподівається, що випадки зменшаться, оскільки ми вступаємо в найхолодніші місяці року. В Україні кількість людей, які захворюють щодня, вже подвоюється протягом місяця. На початок грудня прогнозують більше 17 тис. хворих щодня. Боротьба з пандемією – це особиста справа кожного. Ми всі несемо відповідальність і за себе, і за своїх близьких. Правильне носіння маски – це не лише про дотримання особистої безпеки, а й, найперше, про безпеку інших. Так само і на рівні сім’ї – її члени мають розуміти, що для старших членів родини небезпека більша, ніж для молодших. А, отже, слід усіма можливими засобами убезпечувати старших від можливої небезпеки. Якщо треба, на певний час ізолюватися від них, або намагатися знизити ризики зараження для себе.

Як лікують хворих із коронавірусом У квітні Міністерство охорони здоров’я України затвердило Протокол лікування коронавірусної хвороби, який повсякчас оновлюється. Наразі до оновленого протоколу лікування в Україні входять такі препарати: «Фавіпіравір», використовується для пацієнтів при середньому або критичному перебігу захворювання на коронавірусну хворобу; «Гідроксихлорохін» – для пацієнтів при середньому ступені тяжкості; «Дексаметазон» та інші кортикостероїди – при тяжкому або критичному перебігу; «Ремдесивір» – при тяжкому чи критичному перебігу; «Тоцилізумаб» – при тяжкому чи критичному перебігу; «Озельтамівір» – тільки при ко-інфекції вірусу грипу і тільки для дітей. Період лікування від коронавірусної хвороби може тривати кілька тижнів, у залежності від важкості перебігу. Людину можна вважати офіційно такою, що одужала, якщо: Пройшло 10 днів від першого дня симптомів, упродовж яких три дні були відсутні симптоми. Пройшло 10 днів від отримання позитивного результату ПЛР-тесту, впродовж яких три дні були відсутні симптоми. Вона отримала негативний результат тесту-ПЛР. У випадку контакту з людиною, в якої виявили коронавірусну хворобу, вам потрібно також піти на самоізоляцію. Якщо ви живете з хворим в одному житловому приміщенні – потрібно організувати відповідні умови спільного проживання із хворим на COVID-19. Важливо також приділити увагу правильному прибиранню поверхонь та дезінфекції.

Крім того, щоби вплинути на хвилю коронавірусу, потрібно щоб імунітет отримали 7080% населення. Якщо ми матимемо вакцину, яка ефективна хоча б на 80%, що є дуже високим показником ефективності, нам потрібно 100% населення, яке отримало б вакцину, щоб досягти 80% імунітету. А це зробити за рік буде надзвичайно важко. Тому карантини, масковий режим та ізоляція з нами залишаться ще надовго.

Білл Гейтс розповів, коли чекати нової пандемії Один із засновників корпорації Microsoft і мільярдер Білл Гейтс передбачив у найближчому майбутньому початок ще однієї пандемії. Про це повідомляють українські ЗМІ. Гейтс вважає, що нова епідемія може початися уже за 3 роки, а при найкращому прогнозі - через 20. При цьому людство буде готове до такого випробування набагато краще, ніж до коронавірусної інфекції. Засновник Microsoft упевнений, що до наступної пандемії розроблять системи тестування потенційних носіїв інфекції та механізми введення карантину.


8

№ 47 (1048) 26 листопада 2020 року

AV

Рубінові вітаміни.

7

фактів про користь граната і гранатового соку

Батьківщина граната – Північна Африка, Середня Азія. Його культивують в усіх субтропічних країнах як дуже цінну рослину. Вирощують в Криму, Ірані, Середземномор’ї, Азербайджані, Грузії, Середній Азії. У дикому вигляді гранат зустрічається в Закавказзі й Середній Азії, де росте на кам’янистих схилах, на солончаках, у підлісках сосни і дуба. З квіток граната, що містять велику кількість яскраво-червоного пігменту, виробляють барвники, якими фарбують шовкові, бавовняні, лляні і вовняні тканини. Класифікований як ягода, плід граната становить близько 5−12 см у діаметрі. Це червоний, круглий і схожий на червоне яблуко плід зі стеблом у формі квітки. Шкірка граната товста і неїстівна, але всередині є їстівне насіння. Кожне насіння оточене червоним, соковитим і солодким насіннєвим покриттям, відомим як арил.

Гранати мають чималий склад поживних і корисних для здоров’я речовин Корисні властивості граната:

1 2 3 4 5 6 7

Гранат має вражаючий протизапальний ефект. Хронічне запалення будь-якого органу призводить до розвитку серйозних захворювань - хвороб серця, появи раку, діабету 2 типу, хвороби Альцгеймера і навіть ожиріння. Гранати мають потужні протизапальні властивості, які знижують ризики розвитку цих захворювань. Гранат - засіб проти раку молочної залози. Рак молочної залози є одним з найбільш поширених видів раку у жінок. Екстракт граната може перешкоджати розмноженню клітин раку молочної залози, навіть вбиваючи деякі з них. Однак докази в даний час обмежуються лише лабораторними дослідженнями. Гранат може знизити кров’яний тиск. Високий кровяний тиск (гіпертонія) є одним з провідних факторів серцевих нападів та інсультів. В одному дослідженні люди з гіпертонією спостерігали значне зниження артеріального тиску після вживання 150 мл гранатового соку щодня протягом двох тижнів. Гранат допомагає в боротьбі з артритом і болем у суглобах. Рослинні сполуки в гранаті мають протизапальну дію і допомагають в лікуванні артриту. Гранатовий сік може знизити ризик серцево-судинних захворювань. Хвороби серця у даний час є найбільш поширеною причиною передчасної смерті. Пунічна кислота, основна жирна кислота в гранаті, захищає від хвороб серця. Гранат покращує пам’ять. Дослідження за участю 28 людей похилого віку зі скаргами на пам’ять показало, що 230 мл гранатового соку в день значно поліпшували маркери вербальної і зорової пам’яті. Дослідження на мишах також показують, що гранат може допомогти в боротьбі з хворобою Альцгеймера Гранат може поліпшити продуктивність вправ. Гранат багатий дієтичними нітратами, які, як було показано, покращують фізичну працездатність.

Гранат — вид рослин із роду Гранат сімейства Плакунові з їстівними плодами. Плоди граната вживають у їжу в сирому вигляді, у готових стравах, напоях і для отримання гранатового соку.

?

З якого віку можна давати гранат дітям

?

Як давати дітям гранат

Розведений гранатовий сік у невеликому обсязі можна дати спробувати дитині. У перший раз дайте на пробу чайну ложечку напою. Це повинен бути свіжовичавлений сік, бажано без цукру, наполовину розведений питною водою. Якщо дитина добре сприймає цитрусові і екзотичні фрукти, що не має проблем зі шлунком, а також дітям на штучному вигодовуванні

Якщо негативної реакції немає, через два дні можна знову дати дитині сік, поступово збільшуючи норму продукту. Дітям у віці одного-трьох років можна пити до 100 мл розведеного гранатового соку. У три-сім років норма збільшується до 200 мл, після семи років – можна випивати до двох склянок соку в день. М’якоть стиглого граната і гранат з кісточками можна давати не частіше двох разів на тиждень. При цьому дітям до семи років можна їсти не

можна дати спробувати гранат до року у віці дев’ятидесяти місяців. До найбільш поширених ознак алергії відносять набряки, висип по тілу, шкірний свербіж. Також ви можете помітити закладеність носа і нежить, почервоніння і подразнення очей, сльозоточивість. При появі нового продукту в харчуванні дитини може з’явитися нудота, блювання і болі в животі. Найбільш небезпечно утруднене дихання,

більше половини плоду, дитині старше семи років дозволено цілий плід. Щоб напої або фрукт не принесли шкоди зубній емалі, після кожного вживання чистіть зуби або обполіскуйте рот водою. Нерідко привізні фрукти містять антибіотики, хімікати і різні сторонні речовини. Покупні соки містять консерванти, барвники та іншу хімію. Такий склад негативно впливає на організм маленької дитини. Тому важливо ретельно вибирати плоди, а

викликане внутрішнім набряком дихальних шляхів. У подібних випадках потрібно звернутися до педіатра, щоб він підібрав правильне харчування і дієти для грудничка. Зернятка граната містять кісточки, якими дитина може вдавитися. Тому їх не рекомендується давати дітям до трьох років. Крім того, знайомство з фруктом доведеться відкласти до цього віку, якщо у дитини є алергія на інші продукти.

соки готувати тільки самостійно. Щоб отримати сік з граната, очистіть шкірку, а зернятка складіть у сито. Тисніть на зерна товкачем або пресом, а сік збирайте в склянку. Рідину рекомендується процідити через марлю. Гранатовий сік краще не вичавлювати через соковижималку, оскільки залишиться гіркий присмак кісточок. Крім того, з граната можна приготувати багато цікавих страв, які сподобаються і дорослим, і діткам.

Після першого прикорму простежте за реакці єю дитини. Якщо у неї з’явилис я симпт оми ха рчової ал ергії аб о отруєння, введ ення до ведетьс я ві дк ласти.

ГРА

Сок щуть п’ють тракт

При щодн камен ці, пр крово

Білі чай, я женн


порадник Чи можна їсти гранат із кісточками? Люди, які люблять гранат, діляться на два типи: ті, які їдять фрукт з кісточками, і ті, хто їсть плоди без них. Перші вважають, що кісточки корисні для організму, другі - навпаки. Саме тому дієтологи досліджували це питання і дійшли єдиного висновку в цьому питанні. Гранатові кісточки — цілком безпечні для людини і не сприяють запаленню апендициту або утворенню запору, як вважають деякі люди. Навпаки, кісточки покращують активність кишечника. Окрім того, вони містять безліч масел, які сприятливо впливають на шкіру, судини і серце. Тому ви можете сміливо їсти плоди цього фрукта з кісточками, не хвилюючись про здоров’я.

AV

№ 47 (1048) 26 листопада 2020 року

9

Що можна приготувати з гранатом Салат «Рубінова сніжинка» Інгредієнти для приготування: буряк (варений) -2 шт., чорнослив (в’ялений без кісточки) -15-20 шт., горіхи асорті (волоський, мигдаль, фундук) -100 г, майонез -2 ст. ложки, зерна 1 граната. Як приготувати: Буряк натріть на крупній тертці і викладіть у ситечко, щоб стік зайвий сік. Горіхи дрібно поріжте. Чорнослив поріжте тонкими смужками. Всі інгредієнти з’єднайте і заправте майонезом. Форму для печива у вигляді сніжинки наповніть салатом, щільно утрамбуйте, зніміть форму. Посипте зернами граната. Таким же способом зробіть інші сніжинки. Гранатовий смузі Інгредієнти для приготування: гранат - 2 шт., чорниця (морожена) - 250 г, біойогурт - 150 мл, молоко (нежирне) - 250 мл.

Як швидко почистити гранат? Гранат — смачний і корисний плід, проте кожен, хто хоче ним поласувати, стикається з проблемою чистки. Зробити це правильно можна за допомогою інструкції: Покрутіть гранат по столу або будь-якій твердій поверхні, щоб послабити насіння.

Як приготувати: Гранатові зерна змішайте з чорницею і йогуртом у блендері. Потім додайте молоко і збийте всі інгредієнти. Готовий смузі перелийте у склянки, прикрасьте за бажанням. Салат «Рубінове серце» Інгредієнти для приготування: гранат - 1 шт., яйце - 1 шт., копчена курка - 150 г, картопля - 2 шт., сир - 100 г, чорнослив 50 г, майонез - для заправки. Як приготувати: Картоплю зваріть і розімніть. Дрібно поріжте м’ясо курки. Розімніть варене яйце. Сир потріть на тертці. Всі інгредієнти викладіть шарами у формі серця: картопля, майонез, курка, майонез, яйце, сир, майонез. Готовий салат зверху посипте зернами граната. Як правильно вибрати гранат, щоб приготувати смачну страву? Шкірка стиглого плоду повинна бути сухою і трохи обтягувати зерна. Гладка шкіра граната свідчить про те, що його зірвали завчасно. Також звертайте увагу на те місце, де росла квітка – там не повинно бути зелені.

Зробіть надріз посередині граната і розірвіть його навпіл. Тримаючи кожну половинку над мискою насінням вниз, постукайте по шкірі дерев’яною ложкою, злегка стискаючи, щоб вивільнити насіння. Інший спосіб: зробіть чотири надрізи на гранаті. Занурте його в миску з водою і розсуньте чверті, випускаючи насіння руками — воно залишиться на дні. Приберіть зайві частини граната з миски і злийте воду.

РАНАТ У НАРОДНІЙ МЕДИЦИНІ

ком граната, розведеним у теплій кип’яченій воді, полоь горло при ангіні та фарингіті, в теплому вигляді його ь при кашлі. Гранатовий сік покращує роботу травного ту, його часто дають людям, у яких знижений апетит.

и каменях у нирках і жовчному міхурі рекомендується ня з’їдати по одному плоду, гранат сприяє подрібненню нів. Використовують сік граната і в гінекологічній практири порушенні менструального циклу і рясних місячних отечах.

і перегородки граната висушують і заварюють з ними який допомагає при безсонні і нервовому перенапруні. При підвищеній пігментації шкіри в народній медицині застосовують гранатовий сік. Ним протирають шкіру обличчя вранці і ввечері, попередньо її очистивши. При анемії, грипі, гострій респіраторній інфекції, а також при зниженні імунітету п’ють гранатовий сік двічі на день, у кількості 100 мл, в який додають 1 ч.л. натурального меду. При стоматиті беруть пів склянки свіжого вичавленого соку і розводять його склянкою теплої кип’яченої води. Цим засобом полощуть горло і ротову порожнину. При діареї використовують у народній медицині шкірку і перегородки граната, які попередньо потрібно висушити. 1 ст.л. сухої сировини заливають склянкою киплячої води і ставлять на пару на 10 хвилин, після чого знімають з вогню і дають охолонути. Проціджений відвар приймають по 1-2 ст.л. двічі-тричі на день. Коріння і кору граната в народі вважають відмінним протиглистовим засобом. 1 ст.л. подрібненої кори заливають 200 мл окропу і варять протягом години на невеликому вогні. Після проціджування отриманий засіб потрібно приймати по 1-2 ст.л. двічі-тричі на день. При опіках місця ураження змащують свіжим гранатовим соком. Процедуру повторюють кілька разів на день.

Варто звернути увагу, що використання гранатового соку для лікування захворювань мається на увазі тільки приготованого зі свіжих плодів. Морожені плоди не мають таких властивостей. І в жодному разі не можна лікувати хвороби магазинним соком.

Гранат середнього розміру дає приблизно від ½ до ¾ склянки свіжого гранатового соку, а з великого плода може вийти чашка соку.

Як зробити гранатовий сік? Перший спосіб отримати фреш - купити спеціальну соковижималку для граната. Щоб вичавити сік з плоду таким чином, його навіть не потрібно чистити, лише розрізати гранат навпіл. Але якщо ви не хочете витрачати на неї гроші, ви можете скористатися іншим методом.

Вийміть насіння граната. Перекладіть його і весь накопичений сік у герметичний пластиковий пакет. Перш ніж закривати пакет, переконайтеся, що в ньому немає повітря. Якщо ви хочете пити сік відразу після його приготування і хочете, щоб сік охолов, охолодіть насіння граната в мішках протягом 20−30 хвилин. Проведіть по мішечку качалкою, але не перестарайтеся, щоб не роздавити маленькі кісточки всередині насіння і не порвати мішечок. Виріжте невеликий отвір в нижньому кутку пакета і процідіть гранатовий сік в склянку або іншу ємність. Спочатку сік буде витікати, потім вам може знадобитися стиснути пакет, щоб видавити весь сік. Насолоджуйтесь найсвіжішим гранатовим соком! Він може зберігатися кілька днів.

Шкода і протипоказання Сік граната протипоказаний тим, хто страждає на хронічні хвороби шлунка. Такі як гастрит з підвищеною кислотністю і виразкові хвороби. Не рекомендується вживати цей сік дітям до 1 року. У віці від 4 до 7 років концентрований сік бажано розводити водою. Магазинний гранатовий сік ліпше не купувати. Він може бути дуже шкідливим для людини через неприродні домішки деяких недобросовісних виробників. Приймаючи сік, важливо дотримуватися рекомендацій лікарів-стоматологів. Свіжовичавлений гранатовий сік згубно впливає на емаль зубів через вміст у ньому різних кислот. Щоб уникнути проблем із емаллю, слід розводити сік водою. Всі вітаміни при цьому збережуться. Після прийому рекомендується прополоскати рот водою. Не можна вживати сік тим, у кого геморой та хронічні закрепи. При гастриті, ентериті й виразковій хворобі протипоказані гранатові кісточки.


10

№ 47 (1048) 26 листопада 2020 року

AV

календар

все, що треба знати про грудень СВЯТА У грудні

Календар стрижок 1 грудня - краще залишити волосся в спокої, інакше будете погано виглядати. 2 грудня - стрижка призведе до матеріальних втрат. 3 грудня - познайомитеся з хорошим другом. 4 грудня - якщо хочете, щоб вистачало на хліб з маслом, краще не стригтися. 5 грудня - не рекомендується звертатися до перукаря, можливі нездужання. 6 грудня - стрижка додасть грошей у вашу скарбничку. 7 грудня - візит до перукаря принесе достаток у ваш дім. 8 грудня - візит до перукаря додасть грошей у гаманець. 9 грудня - краще відкласти ножиці, оскільки здоров’я дорожче. 10 грудня - хороший зір дорожче зачіски. 11 грудня - щастя прийде надовго. 12 грудня - благополуччя досягне той, хто зважиться змінити зачіску. 13 грудня - щоб уникнути сварок і образ, не чіпайте волосся. 14 грудня - чим коротше волосся, тим коротше життя. 15 грудня - не хочете конфліктів і сварок, не будете стригти волосся. 16 грудня - візит до перукаря зробить вас багатшими. 17 грудня - щоб тіло і почуття зміцніли, сходіть у перукарню. 18 грудня - якщо фінанси співають романси, загляньте у перукарню. 19 грудня - нова зачіска зробить вас красивішими. 20 грудня - життя в мирі та злагоді не сумісне з візитом до перукаря. 21 грудня - підстрижіть хоч один локон, і життя стане довшим. 22 грудня - щоб надовго позбутися хвороб, загляньте сьогодні в салон краси. 23 грудня – підстрижіться й будете щасливі. 24 грудня - загострення почуттів залежить від візиту до перукаря. 25 грудня - відмовтеся від візиту до перукаря, можливі нездужання, хвороби. 26 грудня - вам посміхнеться удача. 27 грудня - майна стане більше. 28 грудня - благополуччя і процвітання не покинуть вас. 29 грудня – стрижка може призвести до помилкових вчинків і хвороби. 30 грудня - краще залишити волосся в спокої, інакше будете погано виглядати. 31 грудня - стрижка призведе до матеріальних втрат.

1 грудня – Всесвітній день боротьби пpоти СНІДу, День працівників прокуратури. 3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю. 4 грудня – День обіймів. 5 грудня – День працівників статистики, Міжнародний день добровольців в iм’я економічного тa соціального розвитку. 6 грудня – День Збройних Сил України. 7 грудня – День місцевого самоврядування. Міжнародний день цивільної авіації. 9 грудня – Міжнародний день боротьби пpоти корупції. 10 грудня – День прав людини. 11 грудня – Міжнародний день гір. 12 грудня – День Сухопутних військ Збройниx Сил України. 13 грудня – Всесвітній день дитячого телебачення тa радіомовлення. 14 грудня – День вшaнування учасників ліквідації наслідків аварії нa Чорнобильській АЕС (День ліквідатора). 15 грудня – День працівників суду. 17 грудня – Дeнь працівника державної виконавчої служби. 18 грудня – Міжнародний день мігрантів. 19 грудня – День Святого Миколая, День співпраці Південь-Південь ООН, День адвокатури. 20 грудня – Міжнародний день солідарності людей. 22 грудня – День дипломатичної служби України, День енергетика. 24 грудня – День працівників архівних установ. 25 грудня – Різдво Христове.

календар краси

Косметолог

Процедури, пов’язані з живленням і зволоженням шкіри, краще приурочити між 2 і 18 грудня. Процедури очищення, усунення явних косметологічних дефектів найбільш ефективними виявляться 1-6 або 21-29 грудня. 10-14 грудня проявляємо поміркованість при застосуванні декоративного макіяжу, намагаємося в ці дні не турбувати шкіру обличчя. В області шиї і декольте обережність потрібна: 14 і 15, 16 грудня. Косметологічні операції не варто призначати на 18-21 грудня.

Епіляція

Рекомендовані дні: 1-3, 18-19, 27-30 грудня. При цьому 28, 29 варто утримуватися від хімічних засобів епіляції. Небажано: 5-18 грудня. Категорично не рекомендується: 22-26 грудня.

Манікюр

Рекомендовані дні у грудні: 3, 4, 5, 6, 13, 14, 25, 26, 27, 30. Не рекомендуються: 17, 18, 19, 20 (до 10:50). Про особливу обережність в роботі з будь-якими гострими, ріжучими предметами не забуваємо 9, 10, 11, 12 грудня. Обережність у застосуванні хімічних засобів буде потрібною 27 (після 18:00), 28, 29, 39 грудня.

Місяць пов’язаний із риболовлею. Почнемо з того, що місячний цикл, який триває 29 або 30 днів, ділять на висхідний і спадний місяць, повний місяць і молодик. У цей час і з’являються припливи і відливи, від яких і залежать сприятливі або несприятливі дні для лову. Найкраще клювання у грудні: 1-3, 13-16, 28-31 числа Хороше клювання: 4, 5, 17, 18 і 27 грудня. Середнє клювання: 6, 12, 19-21 грудня. Дні взагалі без клювання: 7-11 і 22-26 грудня.

Стоматолог

Оптимальні дні для видалення зубного каменю: 1-2, 19-29 грудня. Ті ж дати рекомендовані для заміни пломб. Зубопротезування краще приурочити до 3-8 або 20-30 грудня. Будь-яке лікування зубів небажано: 11, 12, 14, 17 грудня, виняток становлять ситуації, що вимагають невідкладного втручання.

Масаж

Масаж з метою розслаблення, зняття судом, виведення шкідливих речовин краще приурочити до 1-6 і 19-28 грудня, на ті ж самі терміни рекомендований і антицелюлітний масаж. Зняти нервову напругу можна: 6 (після 10:55), 7, 8, 9, 10, 15 (після 10:40), 16, 17, 25, 26, 27 грудня.

Зайва вага

2-9 і 17-29 грудня можна скинути вагу, якщо дотримуватися помірності в їжі. 11-14 грудня ідеально підійдуть для розвантажувальних днів, по можливості рекомендується пити більше рідини (чиста вода, чай без цукру, трав’яні відвари, свіжі соки) – все це за відсутності медичних протипоказань.

магнітні бурі Геомагнітні коливання відчуває на собі більшість людей. Бомбардування зарядженими частинками викликає сильне коливання магнітного поля або магнітну бурю. Таке явище відбувається майже кожен місяць. Люди відчувають такі зміни. Особливо схильні до негативного впливу: • особи з ослабленою психікою, нестійкою нервовою системою; • люди, які страждають від перепадів артеріального тиску; • пацієнти з хронічними хворобами судин і серця.

календар рибалки

Педикюр

Рекомендовані дні: 2, 3, 6, 23, 24, 25-31 грудня. Від процедур бажано утриматися: 10 (до 17:05), 18, 19, 20.

Ознаки метеочутливості: • зміна артеріального тиску; • головний біль перед сильним вітром, дощем, снігопадом, іншими різкими змінами в погоді; • підвищена дратівливість; • болі в суглобах, м’язах; • задишка; • закладеність вух; • тяжкість у грудях, труднощі з диханням; • печія;

• підвищена пітливість; • відсутність апетиту. Поради лікарів для зниження метеозалежності у дні магнітних бур: • пити трав’яні чаї з шипшиною, ромашкою, м’ятою, глодом; • відмовитися від вживання алкогольних напоїв, паління; • приймати вітамінні комплекси по рекомендації лікаря; • прогулюватися на свіжому повітрі не менше 30 хвилин; • знизити активну фізичну навантаження в такі дні; • зменшити споживання кави і міцного чаю; • випивати 1-2 літри чистої води без газу; • не зловживати жирною, смаженою їжею, додати в меню більше свіжої зелені; • уникати стресових ситуацій, конфліктів. ОТЖЕ, з 1 до 5 грудня – сильна буря; з 7 до 8 грудня – коливання середньої інтенсивності.


AV

№ 47 (1048) 26 листопада 2020 року

11

Повідомлення про оприлюднення проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку Програми охорони довкілля на період 2021–2025 роки («Довкілля – 2025»)

Прогноз на тиждень

від таролога Ольги Соломки

Телець (21.04 – 20.05) Тиждень обіцяє бути тихим і спокійним, ви більше зосереджені на собі, уникаєте компаній та будь-якого спілкування. Вам до душі тихі радості типу самотніх прогулянок, читання, обдумування. Близнюки (21.05 – 21.06) Нічого, крім роботи, ви вже і не бачите – зранку до ночі виконуєте звичні рухи, як той кінь, що ходить по колу. Але ви переважно задоволені, бо ще можете отримати радість від процесу, та й результати вас цілком влаштовують. Рак (22.06 – 22.07) Більшість часу можете провести в очікуванні. І хай це вас не

бентежить, бо інколи чекання – найоптимальніша стратегія, яка призводить до блискучих результатів. Бо посадивши насіння, найкраще, що ми можемо зробити, це очікувати сходів. Лев (23.07 — 23.08) Ви своїм прикладом доводите твердження, що до всього потрібно застосовувати фаховий підхід. І якщо ви вже тривалий час у професії, кайфуєте від свого напряму, то ви справді професіонал високого рівня, гідний похвали та високих гонорарів. Діва (24.08 – 22.09) Час збиратися зі своїми соратниками, колегами, рідними і радитися. Вам зараз конче потрібна підтримка інших, хоча б емоційна та ментальна. Бо рішення, які ви приймаєте, потрібно роздивитися з усіх боків. Терези (23.09 – 23.10) Головний ваш рушій цього тижня – блискуча ідея. І немає різниці, чи вам її хтось подарував, чи ви самі допетрали. Головне, що ви завелися з півоберта і уже ки-

Прогноз для Кременчука Суспільство. У більшості присутнє відчуття програшу, хочеться впасти на дно, сховатись, відлежатись, забутися, запити. Не рятує навіть родина, що не дає відчуття захищеності, а може навіть посилювати тривогу і збільшувати напруження. Політика. Все, що відбувається і на що націлені дії політиків, сьогодні сягає поставлених цілей. Така собі робота вхолосту, аби була видимість, що щось відбувається. Також можемо побачити вияви деспотизму, коли хтось згори грюкає кулаком і прикручує гайки, бо не знає інших методів впливу. Економіка. Нічого нового, майже всі процеси стоять, не в змозі зрушити з місця. А все, що можна, крадуть і обдурюють, тішачи власне его і набиваючи кишені. Із позитиву – кілька з цих оборудок набувають розголосу, але жодних юридичних наслідків немає, тож хитромудрим крадіям нічого не загрожує.

даєте всі сили на те, щоб якомога швидше реалізувати цю думку. Скорпіон (24.10 – 22.11) Тиждень обіцяє принести гроші та подарунки. І це буде не лише зарплата, але й додатковий дохід, інколи навіть зовсім несподіваний. Наприклад, родичі можуть щось підкинути, чи друзі розщедритися, чи керівництво премію дасть. Стрілець (23.11 – 21.12) Щасливий час наближається, і ви вже переповнені очікуванням. Так, у Стрільців починається період днів народження, і це сповнює їх життя передчуттям радості, сюрпризів, теплих зустрічей з друзями та родиною. Козеріг (22.12 – 20.01) Складається враження, що ви потрапили в якийсь коридор везіння, і це вже не випадково, а цілком закономірно, коли вам фортунить навіть у найдрібніших речах, а щасливі випадки більшим масштабом слідують один за одним. Водолій (21.01 – 19.02) Гроші, що ви отримаєте цього тижня, можуть бути значно більшими, ніж зазвичай. А ще більше вам обіцяють, але залишається питання, коли ви встигнете опрацювати той обсяг роботи, що на вас звалюється, бо доба ж не гумова, і ви не залізні. Риби (20.02 – 20.03) Ви все частіше замислюєтесь над тим, як би ще потішити вашу родину, як зробити так, щоб усі були задоволені, щасливі та веселі. І вже заздалегідь починаєте шукати подарунки та планувати свята.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Кременчуцька міська рада Кременчуцького району Полтавської області. 3. Процедура громадського обговорення 3.1. Дата початку та строки здійснення процедури: Відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення звіту зі стратегічної екологічної оцінки Програми «Довкілля – 2025» (далі Звіт про СЕО) розпочато з дня його оприлюднення, а саме з 12.11.2020 на офіційному веб-порталі Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету https://kremen.gov.ua та триватиме до 12 грудня 2020 року. 3.2. Способи участі громадськості: Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (зокрема в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до звіту про стратегічну екологічну оцінку та проєкту документа державного планування – Програми «Довкілля-2025». Усі зауваження і пропозиції до проєкту Програми та звіту про СЕО, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє. Інститути громадянського суспільства, наукові та експертні організації, інші юридичні особи під час подання пропозицій і зауважень у письмовій формі зазначають своє найменування та місцезнаходження. Анонімні зауваження та пропозиції не реєструються і не розглядаються. 3.3. Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): Громадські слухання не проводяться через встановлення карантину та запровадження протиепідемічних заходів у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (постанова Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»). Приймаються письмові пропозиції, які надаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місце проживання, особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. 3.4. Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проєктом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: З проєктом Програми охорони довкілля на території м. Кременчука та Потоківського старостинського округу на період 2021–2025 роки («Довкілля – 2025»), звітом про СЕО та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування, можна ознайомитись у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради (площа Перемоги, 2. м. Кременчук) та на електронній сторінці відділу екологічної безпеки офіційного веб-порталу Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету за посиланням: https://kremen.gov.ua/index.php?view=single-str&dep-id=18&page_ id=1309 3.5. Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Зауваження і пропозиції до Звіту про СЕО Програми «Довкілля – 2025» подаються до виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області за адресою: площа Перемоги, 2. м. Кременчук, 39600. Відповідальна особа: головний спеціаліст відділу екологічної безпеки Машина Лариса Леонідівна – тел./факс.: 74-38-43, e-mail: eko@kremen. gov.ua. Строк подання зауважень і пропозицій встановлений з 12 листопада до 12 грудня 2020 року включно. Анонімні пропозиції, а також пропозиції (зауваження), подані після встановленого строку, не розглядаються. 3.7. Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: виконавчий комітет Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області, адреса: площа Перемоги, 2. м. Кременчук, 39600. 4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: відсутня. Транскордонні консультації щодо зазначеного проекту документа державного планування не проводяться.

здається в Оренду Приміщення у цілісному житловому комплексі (нежитлова будівля) за адресою вул. Переяславська, буд. 55а, площа 50,0 м.кв. на 1 поверсі з цілодобовою охороною, ремонтом, можливе перепланування на 2-3 офісні приміщення. 80 грн. за 1 м.кв. + комунальні витрати. Т. 096 084 83 57 Юрій.

AV тограф

Овен (21.03 – 20.04) Розпочати все з нуля – чим не прекрасна ідея, особливо, коли всі старі ідеї вже втратили свою актуальність і віджили своє. Тож у голову приходить нове бачення свого шляху та своєї ролі у цьому світі. І ви розпочинаєте щось кардинально нове.

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту: Програма охорони довкілля на території м. Кременчука та Потоківського старостинського округу на період 2021–2025 роки («Довкілля – 2025»). Програма передбачає реалізацію заходів з охорони навколишнього природного середовища на території м. Кременчука та Потоківського старостинського округу, який складається з сіл Потоки, Соснівка, Придніпрянське, Мала Кохнівка, за ключовими напрямками: охорона атмосферного повітря, охорона і раціональне використання водних ресурсів, земель, ресурсів тваринного світу, поводження з відходами, а також збереження біорізноманіття і природно-заповідного фонду в межах території Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області.

Зас­нов­ник: Асо­ці­а­ція гу­ма­ні­тар­но-ін­фор­ма­цій­них тех­но­ло­гій. Cві­доц­тво про ре­єс­тра­цію: КВ № 23539-13379 ПР. Ви­да­вець: Редакція газети «Автограф». Головний редактор Ро­ман Кацай. Юридична адреса редакції: 39601, Кре­мен­чук, вул. Мічуріна, 37 Адреса для листування: м. Кременчук, а/с 80 Телефон для довідок: 701-700. E-mail: av2012@ukr.net Друк: ТОВ Видавничий дім «Кераміст», м. Запоріжжя, вул. Сєдова, 16. Сайт keramist.com.ua Зам. № 2041147


12

понеділок • 30 листопада Канал «1+1»

05.00 «ТСН-Тиждень». 06.30, 07.10, 08.10, 09.10 Снiданок з «1+1». 07.00, 08.00, 09.00, 12.00, 14.00, 16.45, 19.30 «ТСН». 09.25, 12.20 «Життя вiдомих людей». 13.10, 14.20 «Мiняю жiнку». 17.10 Т/с «Жiнка». 19.00 «Секретнi матерiали». 20.45 Т/с «Великi вуйки 2». 23.15 «Грошi». 00.30 «Дубiнiзми». 00.50 «Танцi з зiрками». 04.20 Т/с «Мишоловка для кота».

Iнтер

03.35 Х/ф «Максим Перепелиця». 04.55 «Телемагазин». 05.25, 22.05 «Слiдство вели...» з Л. Каневським». 07.00, 08.00, 09.00, 12.00, 17.40 Новини. 07.10, 08.10, 09.20 «Ранок з Iнтером». 09.40, 18.00, 19.00, 03.20 «Стосується кожного». 10.40, 12.25 Т/с «Детектив Ренуар». 15.50 «Чекай на мене. Україна». 20.00 «Подробицi». 21.00 «Речдок. Особливий випадок». 23.55 Т/с «Тягар iстини 2». 01.45 Х/ф «Все можливо».

ICTV

04.50 Скарб нацiї. 05.00 Еврика! 05.05 Служба розшуку дiтей.

05.10 Громадянська оборона. 06.00 Факти тижня. 08.45 Факти. Ранок. 09.15, 19.20 Надзвичайнi новини з К. Стогнiєм. 10.10 Секретний фронт. 11.20, 13.15 Х/ф «Нестримнi». 12.45, 15.45 Факти. День. 13.55 Х/ф «Нестримнi 2». 16.15 Х/ф «Нестримнi 3». 18.45, 21.05 Факти. Вечiр. 20.20 Теорiя змови. 21.25 Т/с «Пес». 22.40 Свобода слова. 23.55 Х/ф «Тремтiння землi 5». 01.50 Х/ф «Снайпер 7: Iдеальне вбивство».

Новий канал

06.00, 07.15 Kids` Time. 06.05 М/с «Том i Джерi». 07.20 Вар`яти. 09.00, 19.00 Супер Топ-модель по-українськи. 11.40 М/ф «Три богатирi на дальнiх берегах». 13.00 Х/ф «Доктор Стрендж». 15.20 Х/ф «Месники: Фiнал». 21.20 Х/ф «Iнферно». 00.10 Х/ф «Глибинне зло». 01.50 Х/ф «Аквамарин». 02.55 Служба розшуку дiтей.

СТБ

05.20 Т/с «Доктор Хаус». 06.00 Т/с «Комiсар Рекс». 08.55 МастерШеф. Професiонали. 13.05, 14.50 Т/с «Слiпа».

вівторок • 1 грудня Канал «1+1»

05.30, 09.25 «Життя вiдомих людей». 06.30, 07.10, 08.10, 09.10 Снiданок з «1+1». 07.00, 08.00, 09.00, 12.00, 14.00, 16.45, 19.30 «ТСН». 11.25, 12.20, 14.15 «Мiняю жiнку». 17.10 Т/с «Жiнка». 19.00 «Секретнi матерiали». 20.45 Т/с «Великi вуйки 2». 23.15 Х/ф «Велика рiзниця». 01.05 Т/с «Мишоловка для кота».

Iнтер 04.55 «Телемагазин». 05.25, 22.05 «Слiдство вели...» з Л. Каневським». 07.00, 08.00, 09.00, 12.00, 17.40 Новини. 07.10, 08.10, 09.20 «Ранок з Iнтером». 10.00 «Корисна програма». 11.05 Т/с «Мене звуть Мелек 2». 12.25 Т/с «Панi Фазiлет i її дочки». 14.20, 15.20 «Речдок». 16.15, 21.00 «Речдок. Особливий випадок». 18.00, 19.00, 03.15 «Стосується кожного». 20.00 «Подробицi». 23.55 Т/с «Тягар iстини 2». 01.45 Х/ф «Осiннiй марафон».

ICTV 04.15 Скарб нацiї. 04.25 Еврика! 04.30 Факти. 04.50 Т/с «Вiддiл 44». 05.35, 20.20 Громадянська оборона. 06.30 Ранок у великому мiстi.

08.45 Факти. Ранок. 09.15, 19.20 Надзвичайнi новини з К. Стогнiєм. 10.10 Теорiя змови. 11.15, 13.15 Х/ф «Судний день». 12.45, 15.45 Факти. День. 14.00, 16.15 Х/ф «Термiнатор 4: Нехай прийде спаситель!». 16.35, 21.25 Т/с «Пес». 17.50 Т/с «Козаки. Абсолютно брехлива iсторiя». 18.45, 21.05 Факти. Вечiр. 22.30 Т/с «Фантом». 00.45 Х/ф «Тремтiння землi». 02.25 Анти-зомбi.

Новий канал 06.00, 07.15 Kids` Time. 06.05 М/с «Том i Джерi». 07.20 Вар`яти. 09.00 Т/с «Мiстер Хутен i Ледi». 11.20 Х/ф «Чiхуахуа з Беверлi Хiллз». 13.10 Суперiнтуїцiя. 15.10 Хто зверху? (12+). 17.00, 19.00 Любов на виживання. 21.00 Х/ф «Жiнка-кiшка». 23.00 Х/ф «Вавiлон нашої ери». 01.00 Т/с «Шлях чарiвника». 02.50 Зона ночi.

СТБ

04.55 Т/с «Доктор Хаус». 06.50 Т/с «Комiсар Рекс». 09.35 МастерШеф. Професiонали. 13.05, 14.50 Т/с «Слiпа».

середа • 2 грудня Канал «1+1»

05.30, 09.25 «Життя вiдомих людей». 06.30, 07.10, 08.10, 09.10 Снiданок з «1+1». 07.00, 08.00, 09.00, 12.00, 14.00, 16.45, 19.30 «ТСН». 11.25, 12.20, 14.15 «Мiняю жiнку». 17.10 Т/с «Жiнка». 19.00 «Секретнi матерiали». 20.45 Т/с «Великi вуйки 2». 22.45, 23.45 «Свiт навиворiт 11: Китай». 00.50 Т/с «Мишоловка для кота».

Iнтер

04.55 «Телемагазин». 05.25, 22.10 «Слiдство вели...» з Л. Каневським». 07.00, 08.00, 09.00, 12.00, 17.40 Новини. 07.10, 08.10, 09.20 «Ранок з Iнтером». 10.00 «Корисна програма». 11.05 Т/с «Мене звуть Мелек 2». 12.25 Т/с «Панi Фазiлет i її дочки». 14.20, 15.15 «Речдок». 16.15, 21.00 «Речдок. Особливий випадок». 18.00, 19.00, 03.20 «Стосується кожного». 20.00 «Подробицi». 00.00 Т/с «Тягар iстини 2». 01.50 Х/ф «Поклич мене в далечiнь свiтлу».

ICTV

04.10 Скарб нацiї. 04.20 Еврика! 04.25 Служба розшуку дiтей. 04.30 Факти. 04.50 Т/с «Вiддiл 44». 05.35, 10.10 Громадянська оборона.

06.30 Ранок у великому мiстi. 08.45 Факти. Ранок. 09.15, 19.20 Надзвичайнi новини з К. Стогнiєм. 11.40, 13.15 Х/ф «План втечi 2». 12.45, 15.45 Факти. День. 13.55, 16.15 Х/ф «План втечi». 16.35, 21.25 Т/с «Пес». 17.50 Т/с «Козаки. Абсолютно брехлива iсторiя». 18.45, 21.05 Факти. Вечiр. 20.20 Секретний фронт. 22.40 Т/с «Фантом». 00.40 Х/ф «Тремтiння землi 3: Повернення в Перфекшен». 02.30 Анти-зомбi.

Новий канал

06.00, 07.15 Kids` Time. 06.05 М/с «Том i Джерi». 07.20 Вар`яти. 09.00 Т/с «Мiстер Хутен i Ледi». 11.30 Х/ф «Чiхуахуа з Беверлi Хiллз 2». 13.00 Хто проти блондинок? (12+). 15.40 Хто зверху? (12+). 17.30, 19.00 Дiти проти зiрок. 20.40 Х/ф «Бетмен: Початок». 23.30 Х/ф «Пiвнiчний експрес». 01.40 Т/с «Шлях чарiвника». 02.25 Служба розшуку дiтей. 02.30 Зона ночi.

СТБ

05.15 Т/с «Доктор Хаус». 05.55 Т/с «Комiсар Рекс».

AVтограф № 47 (1048) 26 листопада 2020 року 15-й місячний день. Повний Місяць об 11.33. Цього дня ви можете відчути перенасичення енергії, тому її необхідно направити в корисне русло. Сприятливий день для пошуку роботи, переїздів, або просто прогулянок на свіжому повітрі.

14.30, 17.30, 22.00 Вiкна-Новини. 15.40 Т/с «Слiд». 18.05 СуперМама. 19.05 Детектор брехнi. 20.15, 22.50 Т/с «Колiр пристрастi». 23.05 Т/с «Нiконов i Ко». 01.05 Слiдство ведуть екстрасенси.

Канал «Україна»

06.30, 07.10, 08.15 Ранок з Україною. 07.00, 08.00, 09.00, 15.00, 19.00, 23.00 Сьогоднi. 09.30 Зоряний шлях. 10.40, 03.45 Реальна мiстика. 12.45, 05.30 Агенти справедливостi. 14.45, 15.30 Iсторiя одного злочину. 17.10 Т/с «Виклик». 20.10 «Говорить Україна». 21.00 Т/с «Мавки». 23.30, 02.00 Т/с «Дитина на мiльйон». 01.30 Телемагазин.

Канал «2+2»

06.00, 19.25 Т/с «Опер за викликом 3». 09.45 «Загублений свiт». 14.40 Х/ф «Лiквiдатори». 16.20 Х/ф «Джон Вiк». 18.15, 01.30 «Спецкор». 18.50, 02.00 «ДжеДАI». 20.25, 21.15 Т/с «Янголи». 22.05, 23.50 Т/с «Кiстки 6». 02.30 «Облом.UA». 04.15 «102. Полiцiя». 04.55 «Зловмисники». 05.45 Телемагазини.

НТН

04.45, 04.55 «Top Shop». 05.45 Х/ф «Дiм - це храм». 08.50, 16.50, 20.50, 02.35 «Випадковий свiдок». 09.25 Х/ф «Алмази для Марiї». 10.50, 22.30 Т/с «Морський патруль». 12.30, 16.30, 19.00, 22.00, 02.05 «Свiдок». 12.50 «Таємницi свiту». 14.40, 03.10 «Речовий доказ». 18.20 «Свiдок. Агенти». 19.30 «Легенди карного розшуку». 00.15 Х/ф «Заражена». 04.00 «Правда життя».

Enter-фiльм

05.50 Х/ф «Анничка». 07.10, 09.00, 02.40 «Телемагазин». 07.40, 08.50 М/ф. 08.00, 10.40 «Моя правда». 09.30 «Спогади». 10.30 «Зорянi долi». 11.30 Х/ф «Про принцесу Ясочку». 13.20 Х/ф «Лорд Дракон». 15.20 Х/ф «Застава в горах». 17.10 Х/ф «Весна на Зарiчнiй вулицi». 19.00, 00.50 Т/с «Суто англiйськi вбивства». 21.00 Т/с «Профайл». 23.00 Х/ф «Людина нiзвiдки». 00.30 «Академiя смiху». 03.10 Кiноляпи. 04.10 Саундтреки. 05.00 Кiнотрейлери.

ТЕТ

06.00 ТЕТ Мультиранок.

08.15, 18.15, 20.15 Одного разу пiд Полтавою. 10.15, 00.35 Країна У. 11.15 Т/с «Батько рулить 2». 12.15, 15.15 4 весiлля. 14.15, 16.15, 01.50 Панянка-селянка. 17.15 Богиня шопiнгу. Екстремальний сезон. 19.15 Т/с «Прибулець». 21.15 Х/ф «Подруги нареченої». 23.35 Одного разу в Одесi. 02.50 Вiталька. 05.50 Кориснi пiдказки.

К1

06.30 «Top Shop». 08.00 М/с «Юху та його друзi». 08.30 «Ух ти show». 09.00 «Орел i решка. Шопiнг». 11.00 М/ф «Мухнемо на Мiсяць». 12.30 Х/ф «Знайомтесь: Бiлл». 14.15, 22.00, 02.15 «Орел i решка. Навколо свiту». 16.15 Т/с «Я - зомбi». 18.00 «Орел i решка. Дива свiту». 00.00 Х/ф «Читець». 03.00 «Нiчне життя».

К2

06.30, 08.00 Телемагазин. 07.30, 08.20 Iдеї ремонту. 08.40, 18.00 Майстри ремонту. 09.40 Квартирне питання. 10.30, 19.00 Удачний проект. 12.10, 15.00 Кориснi поради. 13.00 Магiя солодощiв. 13.30 Просто їжа.

14.00 Шеф-повар. 15.50 Знаменитостi. 16.50 Зiрковi долi. 20.30 Дачна вiдповiдь. 22.20 Готуємо разом. 00.40 Бургери. 01.40 Формула кохання. 03.20 Арт-простiр. 03.40 Школа доктора Комаровського. 04.10 М/с «Смiшарики». 05.10 М/ф.

Футбол 1

06.00 Мiлан - Фiорентiна. Чемпiонат Iталiї. 07.45 Журнал Лiги чемпiонiв. 08.15 Iнгулець - Олiмпiк. Чемпiонат України. 10.00 «Великий футбол». 11.45 Топ-матч. 12.00 ПСЖ - Бордо. Чемпiонат Францiї. 13.50 Колос - Десна. Чемпiонат України. 15.40, 22.30 Футбол News. 16.00 Наполi - Рома. Чемпiонат Iталiї. 17.45 Мiнай - Зоря. Чемпiонат України. 19.30 Лiверпуль - Севiлья. Фiнал (2015/16). Лiга Європи УЄФА. 21.40 Live. Дженоа - Парма. Чемпiонат Iталiї. 23.40 Александрiя - Рух. Чемпiонат України. Профiлактика. 05.00 Чемпiонат Францiї. Огляд туру. 05.55 Програма передач.

16-й місячний день. Хороший день для важливих справ, в тому числі для укладання шлюбу, оскільки він триматиметься на коханні. Сприятливий час для спілкування з владою та начальством. 14.30, 17.30, 22.00 Вiкна-Новини. 15.40 Т/с «Слiд». 18.05 СуперМама. 19.05 Таємницi ДНК. 20.15, 22.50 Т/с «Колiр пристрастi». 23.05 Т/с «Нiконов i Ко». 01.05 Слiдство ведуть екстрасенси.

Канал «Україна» 06.30, 07.10, 08.15 Ранок з Україною. 07.00, 08.00, 09.00, 15.00, 19.00, 23.00, 03.50 Сьогоднi. 09.30 Зоряний шлях. 10.40, 04.10 Реальна мiстика. 12.45, 05.30 Агенти справедливостi. 14.45, 15.30 Iсторiя одного злочину. 17.10 Т/с «Виклик». 20.10 «Говорить Україна». 21.00 Т/с «Мавки». 23.20 Контролер. 00.00, 02.00 Т/с «Пiдкидьок». 01.30 Телемагазин.

Канал «2+2» 06.00, 18.50, 01.55 «ДжеДАI». 06.30 Т/с «Ласко». 08.20 Х/ф «Бойовi свинi». 10.00, 17.20 «Загублений свiт». 13.50 Х/ф «Захисник». 15.25 Х/ф «Ефект колiбрi». 18.15, 01.25 «Спецкор». 19.25 Т/с «Опер за викликом 4». 20.20, 21.10 Т/с «Янголи». 22.00, 23.45 Т/с «Кiстки 6». 02.25 «Облом.UA».

04.15 «102. Полiцiя». 04.55 «Зловмисники». 05.45 Телемагазини.

04.05 Саундтреки. 04.55 Кiнотрейлери.

ТЕТ

НТН

05.55 Х/ф «Поет i княжна». 07.55, 16.50, 20.50, 02.20 «Випадковий свiдок». 08.30, 12.30, 16.30, 19.00, 22.00, 01.50 «Свiдок». 09.00 Х/ф «Йшов четвертий рiк вiйни...» 10.45, 22.30 Т/с «Морський патруль». 12.50 «Свiдок. Агенти». 14.50, 01.30, 03.15 «Речовий доказ». 18.20 «Будьте здоровi». 19.30 «Легенди карного розшуку». 00.15 «Легенди бандитської Одеси». 03.45 «Правда життя». 04.45 «Top Shop».

Enter-фiльм

05.45 Х/ф «Беремо все на себе». 07.00, 07.40, 08.50 М/ф. 07.10, 09.00, 02.25 «Телемагазин». 08.00 «Невiдома версiя». 09.30 «Моя правда». 10.20 Х/ф «Як вийти замiж за короля». 11.50 Х/ф «Синьйор Робiнзон». 14.00 Т/с «Циган». 17.10 Х/ф «Безбатченко». 19.00, 00.45 Т/с «Суто англiйськi вбивства». 21.00 Т/с «Профайл». 23.00 Х/ф «Дiловi люди». 00.30 «Академiя смiху». 02.55 «Зорянi долi». 03.15 Кiноляпи.

06.00 ТЕТ Мультиранок. 08.15, 18.15, 20.15 Одного разу пiд Полтавою. 10.15, 00.15 Країна У. 11.15, 19.15 Т/с «Прибулець». 12.15, 17.15 Богиня шопiнгу. Екстремальний сезон. 13.15, 15.15 4 весiлля. 14.15, 16.15, 01.15 Панянка-селянка. 21.15 Х/ф «Пригоди у Вегасi». 23.15 Одного разу в Одесi. 02.30 Вiталька. 05.50 Кориснi пiдказки.

К1 06.30 «Top Shop». 08.00 М/с «Юху та його друзi». 08.40 «Орел i решка. Шопiнг». 10.35 Т/с «Мисливцi за релiквiями». 14.15, 22.00, 01.45 «Орел i решка. Навколо свiту». 16.15, 00.00 Т/с «Я - зомбi». 18.00 «Орел i решка. Дива свiту». 20.00 «Орел i решка. Дива свiту 2». 02.30 «Нiчне життя».

К2 06.30, 08.00 Телемагазин. 07.30, 08.20 Iдеї ремонту. 08.40, 18.00 Майстри ремонту. 09.40 Квартирне питання. 10.30, 19.00 Удачний проект.

12.10, 15.00 Кориснi поради. 13.00 Магiя солодощiв. 13.30 Просто їжа. 14.00 Шеф-повар. 15.50 Знаменитостi. 16.50 Зiрковi долi. 20.30 Дачна вiдповiдь. 22.20 Готуємо разом. 00.40 Бургери. 01.40 Формула кохання. 03.20 Арт-простiр. 03.40 Школа доктора Комаровського. 04.10 М/с «Смiшарики». 05.10 М/ф.

Футбол 1 06.00 Журнал Лiги чемпiонiв. 06.30 Львiв - Марiуполь. Чемпiонат України. 08.15 Наполi - Рома. Чемпiонат Iталiї. 10.00, 15.40, 22.45 Футбол News. 10.20 Мiнай - Зоря. Чемпiонат України. 12.10 «Великий футбол». 13.50 Аталанта - Верона. Чемпiонат Iталiї. 16.00 Iнгулець - Олiмпiк. Чемпiонат України. 17.50, 02.45 Чемпiонат Iталiї. Огляд туру. 18.45, 05.30 Топ-матч. 19.00, 21.50 «Нiч Лiги чемпiонiв». 19.50 Live. Шахтар - Реал. Лiга чемпiонiв УЄФА. 22.30 Live. «Лiга чемпiонiв. Online». 00.25 Журнал Лiги Європи. 00.55 Колос - Десна. Чемпiонат України. 03.40 Монако - Нiм. Чемпiонат Францiї. 05.45 Програма передач.

17-й місячний день. Несприятливий день. Можлива поява проблем нізвідки. Будьте стриманими та розсудливими, і все владнається. 08.50 МастерШеф. Професiонали. 13.05, 14.50 Т/с «Слiпа». 14.30, 17.30, 22.00 Вiкна-Новини. 15.40 Т/с «Слiд». 18.05 СуперМама. 19.05 Про що мовчать жiнки. 20.15, 22.50 Т/с «Колiр пристрастi». 23.05 Т/с «Нiконов i Ко». 01.05 Слiдство ведуть екстрасенси.

Канал «Україна»

06.30, 07.10, 08.15 Ранок з Україною. 07.00, 08.00, 09.00, 15.00, 19.00, 23.00 Сьогоднi. 09.30 Зоряний шлях. 10.40, 03.40 Реальна мiстика. 12.45, 05.30 Агенти справедливостi. 14.45, 15.30 Iсторiя одного злочину. 17.10 Т/с «Виклик». 20.10 «Говорить Україна». 21.00 Т/с «Мавки». 23.30, 02.00 Т/с «Дружина по обмiну». 01.30 Телемагазин.

Канал «2+2»

06.00 Т/с «Ласко». 07.45 Х/ф «Хороший, поганий, мертвий». 09.15, 17.15 «Загублений свiт». 14.00 Х/ф «Озеро акул». 15.45 Х/ф «Слiдопит». 18.15, 01.30 «Спецкор». 18.50, 02.00 «ДжеДАI». 19.25 Т/с «Опер за викликом 4». 20.25, 21.15 Т/с «Янголи». 22.05, 23.50 Т/с «Кiстки 6».

02.30 «Облом.UA». 04.15 «102. Полiцiя». 04.55 «Зловмисники». 05.45 Телемагазини.

НТН

05.15 Х/ф «Полiт золотої мушки». 08.00, 16.50, 20.50, 02.20 «Випадковий свiдок». 08.30, 12.30, 16.30, 19.00, 22.00, 01.50 «Свiдок». 09.00 Х/ф «Зупинився потяг». 10.50, 22.30 Т/с «Морський патруль». 12.50 «Таємницi кримiнального свiту». 14.40, 01.30, 03.20 «Речовий доказ». 18.20 «Вартiсть життя». 19.30 «Легенди карного розшуку». 00.15 «Легенди бандитської Одеси». 04.00 «Правда життя». 05.00 «Top Shop».

Enter-фiльм

05.45 Х/ф «Сьомий маршрут». 07.00, 07.40, 08.50 М/ф. 07.10, 09.00, 02.15 «Телемагазин». 08.00 Моя правда. 09.30 «Спогади». 10.00 «Моя правда». 10.50 Х/ф «Пригоди маленького Мука». 12.45 Х/ф «Перегони «Гарматне ядро». 14.35 Т/с «Циган». 17.35 Х/ф «В квадратi 45». 19.00 Т/с «Суто англiйськi вбивства». 21.00, 01.25 Т/с «Профайл». 23.00 Х/ф «Двоє пiд однiєю парасолькою». 00.50 «Академiя смiху». 02.45 «Зорянi долi».

03.05 Кiноляпи. 04.00 Саундтреки. 04.50 Кiнотрейлери.

ТЕТ

06.00 ТЕТ Мультиранок. 08.15, 18.15, 20.15 Одного разу пiд Полтавою. 10.15, 00.05 Країна У. 11.15, 19.15 Т/с «Прибулець». 12.15, 17.15 Богиня шопiнгу. Екстремальний сезон. 13.15, 15.15 4 весiлля. 14.15, 16.15, 01.05 Панянка-селянка. 21.15 Х/ф «Чорний лицар». 23.05 Одного разу в Одесi. 02.20 Вiталька. 05.50 Кориснi пiдказки.

К1

06.30 «Top Shop». 08.00 М/с «Юху та його друзi». 08.30 «Орел i решка. Шопiнг». 10.35 Т/с «Мисливцi за релiквiями». 14.15, 22.00, 01.45 «Орел i решка. Навколо свiту». 16.15, 00.00 Т/с «Я - зомбi». 18.00 «Орел i решка. Дива свiту 2». 02.30 «Нiчне життя».

К2

06.30, 08.00 Телемагазин. 07.30, 08.20 Iдеї ремонту. 08.40, 18.00 Майстри ремонту. 09.40 Квартирне питання. 10.30, 19.00 Удачний проект.

12.10, 15.00 Кориснi поради. 13.00 Магiя солодощiв. 13.30 Просто їжа. 14.00 Шеф-повар. 15.50 Знаменитостi. 16.50 Зiрковi долi. 20.30 Дачна вiдповiдь. 22.20 Готуємо разом. 00.40 Бургери. 01.40 Формула кохання. 03.20 Арт-простiр. 03.40 Школа доктора Комаровського. 04.10 М/с «Смiшарики». 05.10 М/ф.

Футбол 1

06.00 Мiнай - Зоря. Чемпiонат України. 07.45 Журнал Лiги Європи. 08.15, 13.50 Лiверпуль - Аякс. Лiга чемпiонiв УЄФА. 10.00, 15.40, 22.45 Футбол News. 10.20 Порту - Ман Сiтi. Лiга чемпiонiв УЄФА. 12.10 Наполi - Рома. Чемпiонат Iталiї. 16.00, 18.40 «Нiч Лiги чемпiонiв». 16.50 Шахтар - Реал. Лiга чемпiонiв УЄФА. 19.20 «Суперматчi». Лiга чемпiонiв УЄФА. 19.30, 05.25 Топ-матч. 19.40 Live. Iстанбул Башакшехiр - Лейпцiг. Лiга чемпiонiв УЄФА. 21.50 Live. «Лiга чемпiонiв. Online». 23.55 Севiлья - Челсi. Лiга чемпiонiв УЄФА. 01.45 Огляд вiвторка. Лiга чемпiонiв УЄФА. 02.40 Ювентус - Динамо (К). Лiга чемпiонiв УЄФА. 04.30 Чемпiонат Францiї. Огляд туру. 05.45 Програма передач.


13

AVтограф № 47 (1048) 26 листопада 2020 року

четвер • 3 грудня Канал «1+1»

05.30, 09.25 «Життя вiдомих людей». 06.30, 07.10, 08.10, 09.10 Снiданок з «1+1». 07.00, 08.00, 09.00, 12.00, 14.00, 16.45, 19.30, 05.05 «ТСН». 11.25, 12.20, 13.15, 14.15 «Одруження наослiп». 17.10 Т/с «Жiнка». 19.00 «Секретнi матерiали». 20.35 «Чистоnews». 20.45 Т/с «Великi вуйки 2». 21.45 «Право на владу». 00.45 Х/ф «Заборонений». 02.55 Т/с «Мишоловка для кота».

Iнтер

04.55 «Телемагазин». 05.25, 22.05 «Слiдство вели...» з Л. Каневським». 07.00, 08.00, 09.00, 12.00, 17.40 Новини. 07.10, 08.10, 09.20 «Ранок з Iнтером». 10.00 «Корисна програма». 11.05 Т/с «Мене звуть Мелек 2». 12.25 Т/с «Панi Фазiлет i її дочки». 14.20, 15.20 «Речдок». 16.20, 21.00 «Речдок. Особливий випадок». 18.00, 19.00, 04.10 «Стосується кожного». 20.00 «Подробицi». 00.00 Т/с «Тягар iстини 2». 01.50 Х/ф «Iнтердiвчинка». 04.20 Скарб нацiї. 04.30 Еврика! 04.35 Факти.

ICTV

05.00 Т/с «Вiддiл 44». 05.45 Громадянська оборона. 06.30 Ранок у великому мiстi. 08.45 Факти. Ранок. 09.15, 19.20 Надзвичайнi новини з К. Стогнiєм. 10.10 Секретний фронт. 11.50, 13.15 Х/ф «Тремтiння землi». 12.45, 15.45 Факти. День. 14.10, 16.15, 21.25 Т/с «Пес». 17.50 Т/с «Козаки. Абсолютно брехлива iсторiя». 18.45, 21.05 Факти. Вечiр. 20.20, 02.30 Анти-зомбi. 22.40 Т/с «Фантом». 00.45 Х/ф «Тремтiння землi 4: Легенда починається».

Новий канал

06.00, 07.15 Kids` Time. 06.05 М/с «Том i Джерi». 07.20, 13.00, 02.30 Вар`яти. 09.00 Т/с «Мiстер Хутен i Ледi». 11.00 Х/ф «Чiхуахуа з Беверлi Хiллз 3». 15.00, 19.00 Хто зверху? (12+). 21.00 Х/ф «Темний лицар». 00.10 Х/ф «Метро». 02.55 Служба розшуку дiтей.

СТБ

05.20 Т/с «Доктор Хаус». 06.00 Т/с «Комiсар Рекс». 08.55 МастерШеф. Професiонали. 13.05, 14.50 Т/с «Слiпа». 14.30, 17.30, 22.00 Вiкна-Новини.

п’ятниця • 4 грудня Канал «1+1»

05.30, 09.25, 02.45 «Життя вiдомих людей». 06.30, 07.10, 08.10, 09.10 Снiданок з «1+1». 07.00, 08.00, 09.00, 12.00, 14.00, 16.45, 19.30, 03.45 «ТСН». 11.35, 12.20, 14.15 «Великi випуски з Антоном Птушкiним». 17.10 Т/с «Жiнка». 19.00 «Секретнi матерiали». 20.35 «Чистоnews». 20.45, 00.45 «Лiга смiху». 22.45 «Вечiрнiй квартал». 00.00 «#Гуднайтшоу». 05.00 «Свiтське життя».

Iнтер

04.55 «Телемагазин». 05.25, 23.00 «Слiдство вели...» з Л. Каневським». 07.00, 08.00, 09.00, 12.00, 17.40 Новини. 07.10, 08.10, 09.20 «Ранок з Iнтером». 10.00 «Корисна програма». 11.05 Т/с «Мене звуть Мелек 2». 12.25 Т/с «Панi Фазiлет i її дочки». 14.20, 15.20, 00.50 «Речдок». 16.20 «Речдок. Особливий випадок». 18.00, 01.50 «Стосується кожного». 20.00 «Подробицi тижня». 21.00 «Мир i вiйна». 03.20 «Чекай на мене. Україна».

ICTV

04.10 Скарб нацiї. 04.20 Еврика! 04.25 Служба розшуку дiтей. 04.30, 01.15 Факти.

04.50 Т/с «Вiддiл 44». 05.35 Громадянська оборона. 06.30 Ранок у великому мiстi. 08.45 Факти. Ранок. 09.15, 19.20 Надзвичайнi новини з К. Стогнiєм. 10.10 Анти-зомбi. 11.05, 17.25, 00.00 «На трьох». 12.45, 15.45 Факти. День. 13.15 Т/с «Вижити за будь-яку цiну 3». 15.25, 16.15, 20.10 Дизель-шоу. 18.45 Факти. Вечiр. 22.55 «На трьох 8». 01.45 Х/ф «Тремтiння землi 3: Повернення в Перфекшен». 03.30 Я зняв!

Новий канал

06.00, 07.15 Kids` Time. 06.05 М/с «Том i Джерi». 07.20 Вар`яти. 09.00 Т/с «Мiстер Хутен i Ледi». 10.00 Суперiнтуїцiя. 12.00 Любов на виживання. 14.00 Аферисти в мережах. 16.00 Х/ф «Iнферно». 18.40 Х/ф «Перевага». 21.00 Х/ф «Темний лицар: Вiдродження легенди». 00.30 Х/ф «Пiдйом з глибини». 02.30 Служба розшуку дiтей. 02.35 Зона ночi.

СТБ

05.25 Т/с «Коли ми вдома». 06.20, 19.00, 22.50 Холостячка Ксенiя Мiшина. 10.10, 23.30 Як вийти замiж.

субота • 5 грудня Канал «1+1»

06.00 «Життя вiдомих людей». 08.00 «Снiданок. Вихiдний». 10.00 «Свiт навиворiт». 19.30, 05.15 «ТСН». 20.15 «Чистоnews». 20.20 «Жiночий квартал». 22.20 «Вечiрнiй квартал». 23.15 «Свiтське життя». 01.15 «Великi випуски з Антоном Птушкiним».

Iнтер 04.45 «Телемагазин». 05.15, 03.05 «Орел i решка. Шопiнг». 05.55 «Слово Предстоятеля». 06.05 Х/ф «Дайте книгу скарг». 08.00 «Шiсть соток». 09.00 «Готуємо разом. Домашня кухня». 10.00 «Корисна програма». 11.10 Х/ф «Вiдпустка за власний рахунок». 13.50 Х/ф «Суєта суєт». 15.40 Х/ф «Найпривабливiша i найсимпатичнiша». 17.15, 20.30 Т/с «Несолодка пропозицiя». 20.00 «Подробицi». 22.00 «Бенефiс Фiлiпа Кiркорова». 00.50 Х/ф «Бебi-бум». 02.35 «Подробицi» - «Час». 03.45 М/ф. 04.25 Х/ф «Три плюс два».

ICTV 05.00 Скарб нацiї.

05.10 Еврика! 05.20 Факти. 05.50 Т/с «Копи на роботi». 07.20 «На трьох». 10.15, 13.00 Т/с «Пес». 12.45 Факти. День. 16.35 Х/ф «П`ята хвиля». 18.45 Факти. Вечiр. 19.10 Х/ф «Розлом Сан-Андреас». 21.25 Х/ф «Годзила». 23.40 Х/ф «Епiдемiя страху». 01.40 Х/ф «Тремтiння землi 4: Легенда починається».

Новий канал 06.00, 07.15 Kids` Time. 06.05 М/с «Том i Джерi». 07.20 Вар`яти. 07.50, 10.00 Орел i решка. 12.10 Lе Маршрут. 13.20 Хто зверху? (12+). 15.20 Х/ф «Жiнка-кiшка». 17.40 Х/ф «Повернення Супермена». 21.00 Х/ф «Бетмен проти Супермена». 23.55 Х/ф «Одного разу в Голiвудi».

СТБ 05.15 Т/с «Коли ми вдома». 05.50, 10.55 Т/с «Колiр пристрастi». 07.50 Неймовiрна правда про зiрок. 17.00, 22.45 Хата на тата. 19.00 МастерШеф. 00.45 Я соромлюсь свого тiла.

18-й місячний день. Нещасливий день, тому не варто ризикувати. Займіться роботою, яка вимагає зосередження на дрібницях. Добре, якщо зробите генеральне прибирання приміщення. 15.40 Т/с «Слiд». 18.05 СуперМама. 19.05 Один за всiх. 20.15, 22.50 Т/с «Колiр пристрастi». 23.05 Т/с «Нiконов i Ко». 01.05 Слiдство ведуть екстрасенси.

Канал «Україна»

06.30, 07.10, 08.15 Ранок з Україною. 07.00, 08.00, 09.00, 15.00, 19.00, 23.00 Сьогоднi. 09.30 Зоряний шлях. 10.40, 02.30 Реальна мiстика. 12.45 Агенти справедливостi. 14.45, 15.30 Iсторiя одного злочину. 17.10 Т/с «Виклик». 20.10 «Говорить Україна». 21.00 Т/с «Мавки». 23.20 По слiдах. 00.00, 02.00 Х/ф «Сьомий гiсть». 01.30 Телемагазин.

Канал «2+2»

06.00, 18.50, 02.15 «ДжеДАI». 06.30 Т/с «Ласко». 08.20 Х/ф «Атака на королеву». 10.10, 17.15 «Загублений свiт». 14.00 Х/ф «Широко крокуючи». 15.25 Х/ф «Вiддача». 18.15, 01.45 «Спецкор». 19.25 Т/с «Опер за викликом 4». 22.20, 00.05 Т/с «Кiстки 6». 02.45 «Облом.UA». 04.15 «102. Полiцiя». 04.55 «Зловмисники».

НТН

06.00 Х/ф «Сказання про двох братiвблизнюкiв». 07.50, 16.50, 20.50, 02.45 «Випадковий свiдок». 08.30, 12.30, 16.30, 19.00, 22.00, 02.15 «Свiдок». 09.00 Х/ф «Вовча зграя». 10.45, 22.30 Т/с «Морський патруль». 12.50 «Вартiсть життя». 14.40, 01.35, 03.30 «Речовий доказ». 18.20, 03.50 «Правда життя». 19.30 «Легенди карного розшуку». 00.15 «Легенди бандитської Одеси». 04.50 «Top Shop».

Enter-фiльм

05.40 Х/ф «Безбатченко». 07.10, 09.00, 02.40 «Телемагазин». 07.40, 08.50, 09.30 М/ф. 08.00, 11.45 «Моя правда». 09.55 «Спогади». 10.55 «Зорянi долi». 12.35 Х/ф «Сьомий маршрут». 14.00 Х/ф «Єва хоче спати». 15.55 Х/ф «Беремо все на себе». 17.20 Х/ф «Тривожна недiля». 19.00 Т/с «Суто англiйськi вбивства». 21.00, 00.50 Т/с «Профайл». 23.00 Х/ф «Сiм старих i одна дiвчина». 00.30 «Академiя смiху». 03.10 Кiноляпи. 04.10 Саундтреки. 05.15 Кiнотрейлери.

ТЕТ

06.00 ТЕТ Мультиранок. 08.15, 18.15, 20.15 Одного разу пiд Полтавою. 10.15, 00.00 Країна У. 11.15, 19.15 Т/с «Прибулець». 12.15, 17.15 Богиня шопiнгу. Екстремальний сезон. 13.15, 15.15 4 весiлля. 14.15, 16.15, 01.00 Панянка-селянка. 21.15 Х/ф «Рiздво з невдахами». 23.00 Одного разу в Одесi. 02.15 Вiталька. 05.50 Кориснi пiдказки.

К1

06.30 «Top Shop». 08.00 М/с «Юху та його друзi». 08.40 «Орел i решка. Шопiнг». 10.35 Т/с «Мисливцi за релiквiями». 14.15, 22.00, 01.45 «Орел i решка. Навколо свiту». 16.15, 00.00 Т/с «Я - зомбi». 18.00 «Орел i решка. Дива свiту 2». 02.30 «Нiчне життя».

К2

06.30, 08.00 Телемагазин. 07.30, 08.20 Iдеї ремонту. 08.40, 18.00 Майстри ремонту. 09.40 Квартирне питання. 10.30, 19.00 Удачний проект. 12.10, 15.00 Кориснi поради. 13.00 Магiя солодощiв. 13.30 Просто їжа. 14.00 Шеф-повар.

15.50 Знаменитостi. 16.50 Зiрковi долi. 20.30 Дачна вiдповiдь. 22.20 Готуємо разом. 00.40 Бургери. 01.40 Формула кохання. 03.20 Арт-простiр. 03.40 Школа доктора Комаровського. 04.10 М/с «Смiшарики». 05.10 М/ф.

Футбол 1

06.00, 13.20, 18.30 Журнал Лiги Європи. 06.30 Порту - Ман Сiтi. Лiга чемпiонiв УЄФА. 08.15 Iстанбул Башакшехiр - Лейпцiг. Лiга чемпiонiв УЄФА. 10.00, 15.40, 22.45 Футбол News. 10.20 Севiлья - Челсi. Лiга чемпiонiв УЄФА. 12.10, 03.10 Огляд вiвторка. Лiга чемпiонiв УЄФА. 13.05 Топ-матч. 13.50 «Лiга чемпiонiв. Online». 16.00 Ювентус - Динамо (К). Лiга чемпiонiв УЄФА. 17.50 «Нiч Лiги чемпiонiв». 19.00, 21.50 «Шлях до Гданська». 19.50 Live. Зоря - Лестер. Лiга Європи УЄФА. 22.30 Live. «Лiга Європи. Online». 00.25 Огляд середи. Лiга чемпiонiв УЄФА. 01.20 Мiлан - Селтiк. Лiга Європи УЄФА. 04.00 Арсенал - Рапiд. Лiга Європи УЄФА. 05.45 Програма передач.

19-й місячний день. Якщо дозволяють обставини, краще залишайтеся вдома і нікуди не виходьте. Варто бути подалі від п’яних людей. Укладання шлюбів не рекомендується. 11.20, 14.50, 18.05 Т/с «Слiпа». 14.30, 17.30, 22.00 Вiкна-Новини. 00.35 Про що мовчать жiнки.

Канал «Україна»

06.30, 07.10, 08.15 Ранок з Україною. 07.00, 08.00, 09.00, 15.00, 19.00 Сьогоднi. 09.30 Т/с «Виклик». 13.35, 15.30 Т/с «Тiнь минулого». 18.00 Гучна справа. 20.10 «Говорить Україна». 21.00 Свобода слова Савiка Шустера. 00.00, 02.15 Т/с «Шукаю тебе». 01.45 Телемагазин. 04.30 Реальна мiстика.

Канал «2+2»

06.00, 18.50, 02.50 «ДжеДАI». 06.35 Т/с «Ласко». 08.25 Х/ф «Декiру: Три каменi». 10.00, 17.20 «Загублений свiт». 14.00 Х/ф «40 днiв та ночей». 15.45 Х/ф «Помпеї: Апокалiпсис». 18.15, 02.20 «Спецкор». 19.25 Х/ф «Голодний кролик атакує». 21.25 Х/ф «211». 23.10 Х/ф «Допит». 00.50 Х/ф «Мега-акула проти Крокозавра». 03.20 «Облом.UA». 03.50 «Цiлком таємно-2017». 04.15 «102. Полiцiя». 04.55 «Зловмисники». 05.45 Телемагазини.

НТН

05.50 Х/ф «Тричi про кохання».

07.50, 17.30, 20.50, 02.25 «Випадковий свiдок». 08.30, 12.30, 16.30, 19.00, 22.00, 01.55 «Свiдок». 09.00 Х/ф «Лише одна нiч». 10.45, 22.30 Т/с «Морський патруль». 12.50, 04.00 «Правда життя». 14.45, 01.10, 02.40 «Речовий доказ». 16.50 «Нашi права». 18.20 «Таємницi свiту». 19.30 «Легенди карного розшуку». 00.15 «Легенди бандитської Одеси». 05.00 «Top Shop».

Enter-фiльм

06.05 Х/ф «В квадратi 45». 07.10, 09.00, 02.10 «Телемагазин». 07.40, 08.50 М/ф. 08.00, 10.15 «Моя правда». 09.30 «Спогади». 10.00, 02.40 «Зорянi долi». 11.05 Х/ф «Чекаючи вантаж на рейдi Фучжоу бiля Пагоди». 13.35 Х/ф «Загадковий пасажир». 15.30 Х/ф «Весна на Зарiчнiй вулицi». 17.20 Х/ф «Мачуха». 19.00 Т/с «Суто англiйськi вбивства». 21.00 Т/с «Профайл». 23.00 Х/ф «До Чорного моря». 00.20 Х/ф «Матрос з «Комети». 03.00 Кiноляпи. 04.20 Саундтреки. 05.20 Кiнотрейлери.

ТЕТ

06.00 ТЕТ Мультиранок. 08.15, 18.15, 20.15 Одного разу пiд Полтавою. 10.15, 00.00 Країна У. 11.15, 19.15 Т/с «Прибулець».

12.15, 17.15 Богиня шопiнгу. Екстремальний сезон. 13.15, 15.15 4 весiлля. 14.15, 16.15, 01.00 Панянка-селянка. 21.15 Х/ф «Готель «Гранд Будапешт». 23.00 Одного разу в Одесi. 02.15 Теорiя зради. 03.45 Вiталька. 05.50 Кориснi пiдказки.

К1

06.30 «Top Shop». 08.00 М/с «Юху та його друзi». 08.30 «Орел i решка. Шопiнг». 10.25 Х/ф «Вихiднi!» 12.00 «Орел i решка. Дива свiту 2». 13.00 «Орел i решка. Дива свiту». 16.10, 22.00, 01.35 «Орел i решка. Навколо свiту». 18.15 Х/ф «Мерайа Мундi та скринька Мiдаса». 20.10 Х/ф «Особливо небезпечна». 00.00 Т/с «Я - зомбi». 02.30 «Нiчне життя».

К2 06.30, 08.00 Телемагазин. 07.30, 08.20 Iдеї ремонту. 08.40, 18.00 Майстри ремонту. 09.40 Квартирне питання. 10.30, 19.00 Удачний проект. 12.10, 15.00 Кориснi поради. 13.00 Магiя солодощiв. 13.30 Просто їжа.

14.00 Шеф-повар. 15.50 Знаменитостi. 16.50, 03.40 Зiрковi долi. 20.30 Дачна вiдповiдь. 22.20 Готуємо разом. 00.40 Бургери. 01.40 Формула кохання. 03.20 Арт-простiр. 04.10 М/с «Смiшарики». 05.10 М/ф.

Футбол 1 06.00, 08.00, 03.30, 04.35 Топ-матч. 06.10, 23.20 Лiверпуль - Аякс. Лiга чемпiонiв УЄФА. 08.10 Севiлья - Челсi. Лiга чемпiонiв УЄФА. 10.00, 15.40, 22.30 Футбол News. 10.20 Мiлан - Селтiк. Лiга Європи УЄФА. 12.05, 04.50 Огляд середи. Лiга чемпiонiв УЄФА. 13.00, 01.40 Нiцца - Байєр. Лiга Європи УЄФА. 14.45, 21.35, 03.40 Огляд матчiв. Лiга Європи УЄФА. 16.00, 18.40 «Шлях до Гданська». 16.50 Зоря - Лестер. Лiга Європи УЄФА. 19.20 «Суперматчi». Лiга Європи УЄФА. 19.30 Ювентус - Динамо (К). Лiга чемпiонiв УЄФА. 21.20 «Суперматчi». Лiга чемпiонiв УЄФА. 22.50 Чемпiонат Iталiї. Передмова до туру. 01.10 Чемпiонат Францiї. Передмова до туру. 05.45 Програма передач.

20-й місячний день. Несприятливий час для укладання угод, договорів. Можливі конфлікти, які можуть вплинути на здоров’я.

Канал «Україна» 07.00, 15.00, 19.00 Сьогоднi. 07.30, 03.30 Реальна мiстика. 08.40 Т/с «Невiдправлений лист». 12.50, 15.20 Т/с «Вiражi долi». 17.00, 21.00 Т/с «Якщо ти мене пробачиш». 20.00 Головна тема. 23.00, 02.15 Т/с «Вибираючи долю». 01.45 Телемагазин.

Канал «2+2» 06.00, 09.25 «ДжеДАI». 10.25 «Загублений свiт». 15.10 Х/ф «Майор Пейн». 17.00 Х/ф «Ледi Кривавий бiй». 18.55 Х/ф «Бандитки». 20.40 Х/ф «Примарний патруль». 22.15 Х/ф «Битва проклятих». 00.00 Х/ф «Гiрськi акули». 01.35 «Облом.UA». 03.15 «Цiлком таємно-2017». 04.55 «Зловмисники». 05.45 Телемагазини.

НТН 06.00 Х/ф «Доля людини». 07.55 Х/ф «Тегеран-43». 10.55 Х/ф «У небi «Нiчнi вiдьми». 12.30 «Легенди карного розшуку». 15.30, 02.45 «Випадковий свiдок». 18.05 «Переломнi 80-тi». 19.00, 02.15 «Свiдок».

19.30 Х/ф «На Вас чекає громадянка Никанорова». 21.15 Х/ф «Час вiдплати». 23.30 Х/ф «Небезпечний пасажир». 01.05 «Хвороби-вбивцi». 03.20 «Речовий доказ». 04.00 «Легенди бандитського Києва». 04.50 «Top Shop».

Enter-фiльм 06.00 Х/ф «Вечiр напередоднi Iвана Купала». 07.10, 09.00, 02.15 «Телемагазин». 07.40, 08.50 М/ф. 08.00, 09.35 «Моя правда». 09.30, 02.45 «Зорянi долi». 10.25 Х/ф «Клара i Франциск». 14.25 Х/ф «Безвiсти зниклий». 15.50 Х/ф «Товариш генерал». 17.25 Х/ф «Мерседес» тiкає вiд переслiдування». 19.00 Т/с «Суто англiйськi вбивства». 23.00 Х/ф «Казка про жiнку i чоловiка». 00.35 Х/ф «Сповiдь Дон Жуана». 03.05 Кiноляпи. 04.00 Саундтреки. 04.50 Кiнотрейлери.

ТЕТ 06.00 ТЕТ Мультиранок. 10.45 М/ф «Епiк». 12.30 Х/ф «Монте-Карло».

14.30 Х/ф «Пригоди у Вегасi». 16.30 Х/ф «Подруги нареченої». 19.00 Одного разу пiд Полтавою. 23.00 Х/ф «Хочу як ти». 01.00 Панянка-селянка. 02.15 Теорiя зради. 03.00 Вiталька. 05.50 Кориснi пiдказки.

К1 06.30 «Top Shop». 08.00 М/с «Кротик i Панда». 08.35 «Ух ти show». 09.15 «Орел i решка. Шопiнг». 11.15 Х/ф «Мерайа Мундi та скринька Мiдаса». 13.10 Х/ф «Особливо небезпечна». 15.00 «Орел i решка. Шаленi вихiднi». 23.00 «Орел i решка. Шаленi вихiднi. Невидане». 00.00 Х/ф «Хлоя». 01.45 «Бiйцiвський клуб». 02.30 «Нiчне життя».

К2 06.30 Телемагазин. 07.30 Сенсацiї екрану. 10.20, 23.30 Кориснi поради. 11.40 Смузi-меню. 12.00 Магiя солодощiв. 12.20 Просто їжа. 12.40 Удачний проект.

14.00 Майстри ремонту. 16.00 Один за 100 годин. 18.00 Квартирне питання. 19.50 Дачна вiдповiдь. 00.40 Iдеї ремонту. 01.40 Формула кохання. 03.20 Арт-простiр. 03.40 Зiрковi долi. 04.10 М/с «Смiшарики». 05.10 М/ф.

Футбол 1 06.00 Нiм - Марсель. Чемпiонат Францiї. 07.45, 15.10 Чемпiонат Iталiї. Передмова до туру. 08.15 Мiлан - Селтiк. Лiга Європи УЄФА. 10.00, 15.40, 22.30 Футбол News. 10.20 Шахтар - Реал. Лiга чемпiонiв УЄФА. 12.15, 17.55 Огляд матчiв. Лiга Європи УЄФА. 13.10 «Суперматчi». Лiга чемпiонiв УЄФА. 13.20 Зоря - Лестер. Лiга Європи УЄФА. 15.55 Live. Спецiя - Лацiо. Чемпiонат Iталiї. 18.50 Топ-матч. 18.55 Live. Ювентус - Торiно. Чемпiонат Iталiї. 20.55 Огляд вiвторка. Лiга чемпiонiв УЄФА. 21.40 Live. Iнтер - Болонья. Чемпiонат Iталiї. 23.40 Огляд середи. Лiга чемпiонiв УЄФА. 00.35 Львiв - Iнгулець. Чемпiонат України. 02.20 Арсенал - Рапiд. Лiга Європи УЄФА. 04.05 Шахтар - Мiнай. Чемпiонат України. 05.55 Програма передач.


14

AVтограф № 47 (1048) 26 листопада 2020 року

п’ятниця• 6 •грудня 19 січня неділя Канал «1+1»

06.00 «Життя вiдомих людей». 08.00 «Снiданок. Вихiдний». 09.00 «Лото-Забава». 09.25, 10.45 «Великi випуски з Антоном Птушкiним 2». 11.45 «Свiт навиворiт 11: Китай». 12.45, 00.55 «Свiт навиворiт». 18.15 «Українськi сенсацiї». 19.30, 05.00 «ТСН-Тиждень». 21.00 Х/ф «Дiамантова рука». 23.00 Х/ф «Побачення у Вегасi».

Iнтер 05.45 Х/ф «Синьйор Робiнзон». 08.00 «Вдалий проект». 09.00 «Готуємо разом». 10.00 «Iнше життя». 12.00 «Речдок. Особливий випадок». 16.40, 20.30 Т/с «Детектив Ренуар». 20.00 «Подробицi». 21.35 Х/ф «В зонi особливої уваги». 23.45 Х/ф «Хiд у вiдповiдь». 01.20 «Речдок».

ICTV 05.00 Скарб нацiї. 05.10 Еврика! 05.15 Факти. 05.40, 02.00 Анти-зомбi. 06.35 Теорiя змови.

07.30 Секретний фронт. 08.25 Громадянська оборона. 09.25, 13.00 Т/с «Розтин покаже». 12.45 Факти. День. 14.10 Х/ф «Годзила». 16.30 Х/ф «Розлом Сан-Андреас». 18.45 Факти тижня. 21.15 Х/ф «2012». 00.25 Х/ф «Загибель Лос-Анджелеса».

Новий канал 06.00, 07.15 Kids` Time. 06.05 М/с «Том i Джерi». 07.20 Дiти проти зiрок. 09.00 Х/ф «Бетмен: Початок». 12.00 Х/ф «Повернення Супермена». 15.00 Х/ф «Бетмен проти Супермена». 18.10 Х/ф «Диво-жiнка». 21.00 Х/ф «Я, робот». 23.10 Х/ф «Пiдйом з глибини». 01.10 Вар`яти.

СТБ 05.15 Т/с «Коли ми вдома». 05.40 Х/ф «Кiн-дза-дза». 08.15 МастерШеф. 12.00 Хата на тата. 15.00 СуперМама. 19.00 Слiдство ведуть екстрасенси. 20.00 Один за всiх.

Понеділок

вівторок

6:00 В Україні 6:30, 7:30, 8:30, 9:30, 10:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20:30, 22:30 Кременчуцькі новини 6:50 Студія дня 7:50 Візерунки дня 8:00 Бадьорий ранок 10:00 Феєрія мандрів 11:00 Українська пісня 12:00 Крим: Реалії 12:35 Українська пісня 13:10 Історії з Європи 13:35 Стоп Фейк Ньюз 13:45 Студія дня 14:35 Рекомендації психолога 15:00 У фокусі Європа 15:35 Феєрія мандрів 16:35 Богатирські ігри 17:35 Рекомендації психолога 18:00 В Україні 18:35 Студія дня

21.10 Я соромлюсь свого тiла. 23.10 Таємницi ДНК.

05.50 Сьогоднi. 06.50 Реальна мiстика. 09.20 Т/с «Мавки». 17.00, 21.00 Т/с «Вiрна подруга». 19.00 Сьогоднi. Пiдсумки з Олегом Панютою. 23.00, 02.15 Т/с «Ноти любовi». 01.45 Телемагазин. 03.15 Агенти справедливостi.

07.35 «Слово Предстоятеля». 07.40 «Будьте здоровi». 08.15 «Страх у твоєму домi». 11.45 Х/ф «На Вас чекає громадянка Никанорова». 13.20 Х/ф «Без року тиждень». 14.45 Х/ф «Морський характер». 16.45 Х/ф «Час вiдплати». 19.00 Х/ф «Вони воювали за Батькiвщину». 22.05 Х/ф «Драконовi оси». 23.40 Х/ф «Небезпечний пасажир». 01.10 «Речовий доказ».

Канал «2+2»

Enter-фiльм

Канал «Україна»

06.00 «ДжеДАI». 09.15 «Загублений свiт». 13.00 Х/ф «Загадки Сфiнкса». 14.45 Х/ф «Спис долi». 17.00 Х/ф «Людина президента». 18.50 Х/ф «Людина президента 2». 20.35 Х/ф «Джек Раян: Теорiя хаосу». 22.35 Х/ф «Рейс 7500». 00.00 Х/ф «Мега-пiтон проти Гатороїда». 01.45 «Облом.UA». 03.25 «Цiлком таємно-2017». 04.15 «102. Полiцiя». 04.55 «Зловмисники». 05.45 Телемагазини.

НТН

05.45 Х/ф «Мачуха». 07.10, 09.00, 02.35 «Телемагазин». 07.40, 08.50 М/ф. 08.00, 09.30 «Моя правда». 10.20 «Безстрашна гiєна». 12.15 Х/ф «Безстрашна гiєна 2». 14.05 Х/ф «Мiж високих хлiбiв». 15.35 Х/ф «Добре сидимо». 16.55 Х/ф «Дежа вю». 19.00 Т/с «Суто англiйськi вбивства». 23.00 Х/ф «Сiм днiв до весiлля». 00.55 Х/ф «Ялинка, кролик i папуга». 03.05 Кiноляпи. 04.00 Саундтреки. 04.50 Кiнотрейлери.

05.50 Х/ф «Жiночi радощi та печалi».

в кабельних мережах: «Чумгак», «Datagroup» та «Сетілайт» - кнопка

Телеканал 6:00 Огляд світових подій 6:30 В Україні 7:10 Голос Америки 7:40 Вікно в Америку 8:00 Бадьорий ранок 10:00 Українська пісня 11:30 Євромакс 12:00 В гарній формі 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20:30, 22:30 Кременчуцькі новини 12:35 Огляд світових подій 13:10 Історії з Європи 13:35 Стоп Фейк Ньюз 13:45 Студія дня 14:35 Рекомендації психолога 15:00 Глобал 3000 15:35 Феєрія мандрів 16:35 Богатирські ігри 17:35 Рекомендації психолога 18:00 В Україні 18:35 Студія дня 19:20 Історії з Європи 19:30 Кременчук оперативний 19:35 Феєрія мандрів 20:05 У фокусі Європа 20:50 Студія Вашингтон 21:00 Час-Тайм 21:15 Феєрія мандрів 21:45 Візерунки дня 21:55 Стоп Фейк Ньюз 22:05 Крим: Реалії 22:50 Українська пісня

21-й місячний день. Активний, творчий, вдалий день. Можна переходити на нову роботу. Успішно цього дня пройдуть вечірки, весілля, укладання шлюбу.

19:20 Історії з Європи 19:30 Феєрія мандрів 20:00 Глобал 3000 20:50 Студія Вашингтон 21:00 Час-Тайм 21:15 В Україні 21:45 Візерунки дня 21:55 Стоп Фейк Ньюз 22:05 В Україні 22:50 Українська пісня Середа

6:00 В Україні 6:30, 7:30, 8:30, 9:30, 10:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20:30, 22:30 Кременчуцькі новини 6:50 Студія дня 7:50 Візерунки дня 8:00 Бадьорий ранок 10:00 Феєрія мандрів 11:00 Українська пісня 12:35 Глобал 3000 13:10 В Україні 13:35 Стоп Фейк Ньюз 13:45 Студія дня 14:35 Рекомендації психолога 15:00 Життя у цифрі 15:35 Феєрія мандрів 16:35 Богатирські ігри 17:35 Рекомендації психолога 18:00 В Україні 18:35 Студія дня 19:20 Історії з Європи 19:30 Феєрія мандрів 20:00 Євромакс 20:50 Студія Вашингтон 21:00 Час-Тайм 21:15 В Україні 21:45 Візерунки дня 21:55 Стоп Фейк Ньюз 22:05 В Україні 22:50 Українська пісня Четвер

6:00 В Україні 6:30, 7:30, 8:30, 9:30, 10:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20:30, 22:30 Кременчуцькі новини 6:50 Студія дня 7:50 Візерунки дня 8:00 Бадьорий ранок 10:00 Феєрія мандрів 11:00 Українська пісня 12:35 В Україні 13:10 Історії з Європи

1

а також і в мережі MEGOGO

(розділ регіональні)

13:35 Стоп Фейк Ньюз 13:45 Студія дня 14:35 Рекомендації психолога 15:00 Євромакс 15:35 Феєрія мандрів 16:35 Богатирські ігри 17:40 В Україні 18:35 Студія дня 19:20 Історії з Європи 19:30 Феєрія мандрів 20:00 Завтра. Сьогодні 20:50 Історії з Європи 21:00 Час-Тайм 21:15 В Україні 21:45 Візерунки дня 21:55 Стоп Фейк Ньюз 22:05 В Україні 22:50 Українська пісня П’ятниця

6:00 В Україні 6:30, 7:30, 8:30, 9:30, 10:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20:30, 22:30 Кременчуцькі новини 6:50 Студія дня 7:50 Візерунки дня 8:00 Бадьорий ранок 10:00 Феєрія мандрів 11:00 Українська пісня 12:15 В Україні 12:35 Українська пісня 13:35 Стоп Фейк Ньюз 13:45 Студія дня 14:35 Рекомендації психолога 15:00 Завтра. Сьогодні 15:35 Феєрія мандрів 16:35 Богатирські ігри 17:35 Рекомендації психолога 18:00 В Україні 18:35 Студія дня 19:20 Історії з Європи 19:30 Кременчук оперативний 19:40 Феєрія мандрів 20:10 Життя у цифрі 20:50 Студія Вашингтон 21:00 Час-Тайм 21:15 В Україні 21:45 Візерунки дня 21:55 Стоп Фейк Ньюз 22:05 В Україні 22:50 Українська пісня

Субота

6:00 В Україні 6:30, 7:30, 10:30 Кременчуцькі новини 6:50 Студія дня 7:50 Українська пісня 10:15 Мюзік Рум 10:50 Життя у цифрі 11:10 Феєрія мандрів 12:00 Богатирські ігри 13:00 Рекомендації психолога 13:35 Стоп Фейк Ньюз 13:45 Глобал 3000 14:15 Євромакс 14:45 В гарній формі 15:10 Мелодії життя 16:40 Рекомендації психолога 17:10 Українська пісня 20:00 Феєрія мандрів 20:30 Суботнє інтерв’ю 21:00 Огляд світових подій 21:30 Феєрія мандрів 22:15 В Україні 22:45 Українська пісня неділя

6:00 В Україні 6:30 Рецепт смаку 7:00 Студія дня 7:50 Хісторі 8:30 Шлягер 10:00 Рецепт смаку 10:30 В гарній формі 11:00 Феєрія мандрів 11:30 Огляд світових подій 12:00 У фокусі Європа 12:30 Рецепт смаку 12:45 Українська рапсодія 13:15 В Україні 13:45 Хісторі 13:50 Завтра. Сьогодні 14:20 Життя у цифрі 14:35 В Україні 15:00 Українська пісня 16:30 Рецепт смаку 16:45 Історії з Європи 17:00 Феєрія мандрів 17:30 Богатирські ігри 18:30 Вікно в Америку 18:50 Українська пісня 21:10 Феєрія мандрів 21:30 Огляд світових подій 22:00 Шлягер

18.00 Дачна вiдповiдь. 20.30 Квартирне питання. 01.40 Формула кохання. 03.20 Арт-простiр. 03.40 Школа доктора Комаровського. 04.10 М/с «Смiшарики». 05.10 М/ф.

ТЕТ 06.00 ТЕТ Мультиранок. 12.00 М/ф «Норм: Ключi вiд королiвства». 13.45 Х/ф «За блакитними дверима». 15.20 Х/ф «Рiздво з невдахами». 17.10 Х/ф «Чорний лицар». 19.00 Одного разу пiд Полтавою. 23.00 Х/ф «Готель «Гранд Будапешт». 01.15 Теорiя зради. 02.15 Вiталька. 05.50 Кориснi пiдказки.

Футбол 1 06.00, 08.00 Топ-матч. 06.10 Зоря - Лестер. Лiга Європи УЄФА. 08.10 Марiуполь - Динамо. Чемпiонат України. 10.00, 15.55, 23.00 Футбол News. 10.20, 18.55, 23.20 Журнал Лiги чемпiонiв. 10.50, 01.35 Огляд матчiв. Лiга Європи УЄФА. 11.45 «Суперматчi». Лiга чемпiонiв УЄФА. 11.55 Ювентус - Торiно. Чемпiонат Iталiї. 13.45 «Суперматчi». Лiга Європи УЄФА. 13.55 Live. Олiмпiк - Рух. Чемпiонат України. 16.15 Огляд середи. Лiга чемпiонiв УЄФА. 16.55 Live. Десна - Ворскла. Чемпiонат України. 19.25 Live. Колос - Александрiя. Чемпiонат України. 21.20 «Великий футбол». 23.50 Удiнезе - Аталанта. Чемпiонат Iталiї. 02.25 Лiлль - Монако. Чемпiонат Францiї. 04.10 Кротоне - Наполi. Чемпiонат Iталiї. 05.55 Програма передач.

К1 06.30 «Top Shop». 08.00 М/с «Кротик i Панда». 08.35 «Ух ти show». 09.10 Х/ф «Вихiднi!» 11.00 Х/ф «Любовний менеджмент». 12.45 «Орел i решка. Навколо свiту». 00.00 Х/ф «Герой мiсяця». 01.50 «Бiйцiвський клуб». 02.40 «Нiчне життя».

К2 06.30 Телемагазин. 07.30 Квадратний метр. 09.20, 00.20 Iдеї ремонту. 10.20 Один за 100 годин. 12.20 Кориснi поради. 14.10 Правила життя. 16.00, 22.20 Удачний проект.

«Радіо НВ» кажемо те, що знаємо!

106.6

Слухайте «Радіо НВ» У Кременчуці на частоті

24/7 - В ефірі 15 Годин прямого ефіру на добу

FM

Кожні 20 хвилин протягом дня – свіжі новини Понеділок

00:00 - 6:00 - Повтори програм 6:00 - 7:00 - Повтор «Картата потата» 7:00 - 10:00 - «Новий ранок» 10:00 - 12:00 - «Напівранок» 12:00 - 13:00 - Година новин 13:00 - 14:00 - «Медлабораторія» 14:00 - 15:00 - «Має слово» 15:00 - 16:00 - «Дикі мандри» 16:00 - 17:00 - «Телефонне право» 17:00 - 19.00 - «Новий вечір» 19.00 - 20.00 - Година Підсумків 20:00 - 21:00 - «Економічний прорив» 21:00 - 22:00 - Повтор «Медлабораторія» 22:00 - 23:00 - Повтор «Дикі мандри» 23:00 - 00:00 - Повтор «Година Підсумків»

Вівторок

00:00 - 6:00 - Повтори програм 6:00 - 7:00 - Повтор «Фан-сектор» 7:00 - 10:00 - «Новий ранок» 10:00 - 12:00 - «Напівранок» 12:00 - 13:00 - Година новин 13:00 - 14:00 - «Шоу на перспективу» 14:00 - 15:00 - «Має слово» 15:00 - 16:00 - «Їдемо далі» 16:00 - 17:00 - «Телефонне право» 17:00 - 19.00 - «Новий вечір» 19.00 - 20.00 - Година підсумків 20:00 - 21:00 - «Час відповідати» 21:00 - 22:00 - «Шоу на перспективу» 22:00 - 23:00 - Повтор «Їдемо далі» 23:00 - 00:00 - Повтор «Година Підсумків»

Середа

00:00 - 07:00 - Повтори програм 07:00 - 10:00 - «Новий ранок» 10:00 - 12:00 - «Напівранок» 12:00 - 13:00 - Година новин 13:00 - 14:00 - «Скажені пси», «Нова земля» 14:00 - 15:00 - «Має слово» 15:00 - 16:00 - «Зелені інновації» 16:00 - 17:00 - «Телефонне право» 17:00 - 19.00 - «Новий вечір» 19.00 - 20.00 - Година Підсумків 20:00 - 21:00 - «Світ Огляд» 21:00 - 22:00 - «Скажені пси» 22:00 - 23:00 - Повтор «Зелені інновації» 23:00 - 00:00 - Повтор «Година Підсумків»

Четвер

00:00 - 07:00 - Повтори програм 07:00 - 10:00 - «Новий ранок» 10:00 - 12:00 - «Напівранок» 12:00 - 13:00 - Година новин

13:00 - 14:00 - «Шоу на перспективу» 14:00 - 15:00 - «Має слово» 15:00 - 16:00 - «Картата потата» 16:00 - 17:00 - «Телефонне право» 17:00 - 19:00 - «Новий вечір» 19:00 - 20:00 - Година Підсумків 20:00 - 21:00 - «Звуки про» 21:00 - 22:00 - «Шоу на перспективу» 22:00 - 23:00 - «Картата потата» 23:00 - 00:00 - «Година підсумків»

П’ятница

00:00 - 06:00 - Повтори програм 6:00 - 7:00 - «Вільнодумці» 7:00 - 10:00 - «Новий ранок» 10:00 - 12:00 - «Напівранок» 12:00 - 13:00 - Година новин 13:00 - 14:00 - «Печерські пагорби» 14:00 - 15:00 - «Має слово» 15:00 - 16:00 - «Мікрочіп» 16:00 - 17:00 - «Особистий код» 17:00 - 19.00 - «Підсумки тижня» 19.00 - 20.00 - Година підсумків 20:00 - 21:00 - «Тільки спокійно» 21:00 - 22:00 - «Печерські пагорби» 22:00 - 23:00 - «Шоу на перспективу» 23:00 - 00:00 - Година Підсумків»

Субота

00:00 - 09:00 - Повтори програм 09:00 - 11:00 - «Новий вікенд» 11:00 - 12:00 - «Вільнодумці» 12:00 - 13:00 - «Суботнє інтерв’ю» 13:00 - 14:00 - Повтор «Дикі мандри» 14:00 - 15:00 - «Академія наук» 15:00 - 16:00 - «Фан-сектор» 16:00 - 17:00 - «Саме там» 17:00 - 18:00 - Повтор «Звуки про» 18:00 - 19:00 - «Нова земля» 19.00 - 20.00 - «Том перший» 20:00 - 21:00 - «Розумні безумці» 21:00 - 22:00 - «Свобода за тиждень» 22:00 - 23:00 - «Академія наук» 23:00 - 00:00 - «Картата потата»

Неділя

00:00 - 08:00 - Повтори програм 08:00 - 09:00 - «Без кісток» 9:00 - 11:00 - «Новий вікенд» 11:00 - 12:00 - Повтор «Без кісток» 12:00 - 13:00 - «Щоденне завтра» 13:00 - 14:00 - Повтор «Скажені пси» 14:00 - 15:00 - «Їдемо далі» 15:00 - 16:00 - «Місце в історії» 16:00 - 18:00 - «Весь футбол» 18:00 - 19:00 - «Анімалістика» 19:00 - 20:00 - «Шоу на перспективу» 20:00 - 21:00 - «Кримський пармезан» 21:00 - 22:00 - «Медлабораторія» 22:00 - 23:00 - «Тільки спокійно» 23:00 - 00:00 - «Мікрочіп»


15

AVтограф № 47 (1048) 26 листопада 2020 року

Максигрузовик "Звезда" цветника

Ср.-аз. пригород

Должность Город, где для ста "засели" граммов власти на фронте Мозамбика

Греческий остров "женской любви"

За ним следом грядёт сентябрь Мокрота (разг.) Вздор, антидогма

Обруч на бочке

Телец на латыни Плакса (разг.) Частенько говорящий неправду

Новорождённая веточка Иномарка-японка Речь под рюмочку

Амиго - в Испании, а как в Грузии?

Аккомпанемент ржанию

Актёр Вячеслав ... Грозовой раскат

Заведующий хозяйством вкратце

Открытая галерея внутри церкви Озёрная яма

Группа подтанцовки

Сырьё для удобрений

Прекращение тока крови в сосудах

Расправа без следствия и приговора Режиссёр Богиня и Ридли ... и покровиписатель тельница Вальтер ... шахмат

Мореход, сражавшийся с циклопом

Болтун и пустозвон одним словом

Шлюп первой русской кругосветки

Имя изобретателя джинсов

Количество экземпляров издания

Марка порошка для стиралки

Хозяин армейской кладовки

Клич гардемаринов "Домик" для дров

Рус. революционер Стадия развития

Рос. рокгруппа

Перцовка Океании

Автор 1-го рус. учеб. "Географ. растений"

Выходное отверстие в ванне

Северная промысловая птица

Скифскосарматский народ

Чистый доход за вычетом расходов

Мясо хрюшки Российск. актёр Остов для настилки половиц

Тяжкие хлопоты Узел связи

Один из народов Дагестана 4 монеты, что Буратино дали за азбуку

Горыныч из сказки Травамедонос Ею чистят зубы

Те, что Сласть из бродят семян подсолнуха То же, что сопло

Сородич щурка и зимородка

Зеленоглазое авто Бухта и порт Якутии

Терпкий сородич сливы

Готовься к ней, если хочешь мира

Поппевица родом из Ташкента

Відповіді на сканворд № 46 К А Б А Л А

О Б О А Р Р Е А И Б

А З В В Е О Р Л Ь К Г О Р В Е О К Д И

И Д А Ф Н А Ч Ч

Е С К Д О А Л М Б Р А Р МА И А Т Л И К А И И С И Е Т Р Ь

У О Т Е С Б О О В Л Е Л Н И П К А

В А Л Д И С

Е А Р А М

П З Е Л ЮС А Х И Н МА Д О С Я К С И А Н С Ь СЫ О К Р О В И Д С Е Р А Р А Д Л А Н О У Н Б С К О К А О К Р И К Л С Т А Е ИФ К С С В И О Т Р И

"Скальпель" для пашни Съедобная часть садового дерева

Устаревшее название участи

Фриске, Агузарова (имя)

С А С Я Н А ЫД Ж А Р К И Ц А И О Н Л И Н И К О Ф Ш А Б А И Т О Р О Л А Т О К О Г А Т Е Н Т

Объект лакировки модницы

Меню для грифов, гиен и шакалов

Охрипший герой скороговорки

Анаграмма к слову "альбом"

"Коллеги" ножей и вилок Рус. сказочник с рыбной фамилией

Б М Р А О О М И Н С К К А И Р П О Р Н О К ШТ С В О Я К И З Б А Л Т Г А Б О Н Л Е Ч О И С К Р А В И С О К Ы О А Н П У НШ А У Т О Л С А Р А О Б А Г К Н А Д Е Л Л Е Н И К Е Л Ь Н

Губа, устье

Следом за рением в таблице

Владикавказская река

Скандинавская столица

Волокна хлопка "Шатёр" эскимоса Бажовский жанр

Коллектив подпевал

Птичканевеличка или пичуга Чача - в Грузии, а что в Японии?

Белые для шитья "липы"

Зачинатель отпрыска

Девятый элемент Менделеева Визави анода Анаграм. к "абвер"

Арамис, сменивший шпагу на крест

Религиоз. община со своим мессией Лемур с ночным образом жизни

Инструмент слесаря-монтажника

Законспирированный окоп

"... детектива Дубровского"

Двухпородная смесь в мире собак

Анаграмма к слову "Милан" Протестанты с плакатами

Отдельный представитель

Обещание самому себе


16

№ 47 (1048) 26 листопада 2020 року

AV

шопінг

Карантинна «Чорна п’ятниця»:

змінились дати розпродажів і ТОП найпопулярніших товарів Хоча з ус усюд закликаю іх ть уникати натовпу, а щоденна цифра нових заражен 15 000, та ніхт ь наближається до о «Чорної п’ятни не скасовував знижки ці Через обмежен » у ТРЦ й магазинах. ня карантину дня багато тор ви говельно-розва хідного центрів (ТРЦ) жальних пере ведення «Чорно несли терміни прої п’ятниці» на бу дні, з 23 до 27 листопада. Ін дні ші ж магазини скор отил дажі тільки до и розпроодного дня.

Українці планують витратити більше 3 тисяч на улюблені речі Магазини хочуть компенсувати збитки, яких вони зазнали під час весняного локдауну Добре відомо: знижки в останню п’ятницю листопада у нас традиційно продовжувалися магазинами ще й на вихідні. Та оскільки в Україні почав діяти карантин вихідного дня, власники бізнесу змінили підхід. У багатьох магазинах розпродажі розпочалися ще до «Чорної п’ятниці». Хоча така «завчасність» й не новина для українців, але цього року акції почалися ще раніше, ніж ми до того звикли. Наприклад, Інтернет-магазин «Розетка» став пропонувати знижки клієнтам з 11 листопада, а мережа BROCARD – із 13 листопада цього року. Маркетологи кажуть, що у багатьох магазинах знижки не лише почалися раніше, але й триватимуть якомога довше. Це через те, що магазини хочуть компенсувати збитки, яких вони зазнали під час весняного локдауну. Також цього року магазини стали надзвичайно активно використовувати моніторинг запитів користувачів Google. Тому на «Чорну п’ятницю» вам можуть надсилати рекламні пропозиції зі знижками тих речей, які ви нещодавно шукали через Інтернет. А щодо самих знижок, за словами маркетологів, то вони, судячи з реклами, залишатимуться на тому ж рівні, як і в минулі роки. Тобто на афішах у ТРЦ – до 70%, а в реальності – 10-30%

За даними Black Friday Global, цьогоріч українці планують витратити на покупки в онлайні й магазинах свого міста в середньому 3139 гривень. У першу п’ятірку найбажаніших товарів входять такі категорії: одяг, взуття, побутова техніка, електроніка та косметика з парфумерією. Епідемія і карантинний режим не могли не позначитися на вподобаннях покупців по всьому світу. Наприклад, через необхідність постійно носити маски на вулиці продажі помад по всьому світу впали на половину. Водночас значно підвищився попит на косметику для макіяжу очей – на 25%. У сегменті електроніки зараз теж відбувається певний перерозподіл уподобань покупців. Потреба навчатися та працювати з дому зробила ноутбук товаром першої необхідності. Як пише «Ліга.нет», за останні пів року продажі ноутбуків зросли: у другому кварталі – на 10-12%, у третьому – на 4% (згідно зі звітом Gartner). Також зросли продажі телевізорів. За третій квартал їх продали на майже 40% більше, ніж за другий квартал та на 13% більше, ніж торік. Знову ж таки це пов’язано з локдауном та безальтернативним сидінням удома. А ось смартфони витісняються великими екранами – тобто планшетами. Їхні продажі злетіли на 25% у третьому кварталі та на 21% у другому – знову ж таки через карантин, хоча до цього вони уже втрачали актуальність. Прогнозується, що у зв’язку з епідемією відчутно зросте обсяг «чорноп’ятничних» продажів через Інтернет. Чи перевищить Інтернет-торгівля продажі в магазинах офлайн – це, можна сказати, стане інтригою «Чорної п’ятниці» - 2020. Адже раніше українці більше надавали перевагу саме покупкам офлайн. Так, близько 80% населення України віком від 16 років користуються Інтернетом, і лише 36% з них купують в онлайні.

Кременчуцькі активісти закликають підтримати День без покупок Але поки більшість кременчужан моніторять сайти магазинів, полюючи за найбільшими знижками року, деякі активісти закликають підтримати День без покупок (Buy Nothing Day). Його відзначають наступного дня після «Чорної п’ятниці», в останню суботу листопада. Активісти прагнуть звернути увагу на соціальні, економічні, екологічні та етичні наслідки сучасної культури споживання і дати зрозуміти людству, що, окрім безлічі різних товарів та речей, у світі є багато важливіших цінностей. – У «Чорну п’ятницю» дуже часто купують одяг, хоч шафи людей і так заповнені його надлишком… Рекламники змушують купувати нас усе більше і більше, хоча насправді ми прекрасно проживемо без десятої футболки чи п’ятих штанів… Під час виробництва одягу використовується настільки цінна сьогодні прісна вода, коли річки забруднюються токсичними речовинами. Тому мета Дня без покупок – звернути увагу на наслідки сучасної культури споживання і дати зрозуміти людству, що, крім різних товарів та матеріальних речей, у світі є багато важливіших цінностей, – повідомляє кременчуцька активістка Ольга. Уперше День без покупок відбувся у Канаді у вересні 1992 року. З 1997 року у Північній Америці його відзначають у той же день, що й «Чорну п’ятницю», а в Європі – у суботу після неї (вбивають двох зайців одразу – і шалені розпродажі провели, і День без покупок відбувся). За даними сайту adbusters.com, у 2016 році до нього долучилися понад 60 країн світу, серед яких: Нідерланди, Велика Британія, Канада, Фінляндія, Польща, Словенія, Німеччина, Ірландія, Норвегія, Бельгія, Австралія, Швеція, США. Це свято являє собою активний протест проти нерівномірного розподілу матеріальних благ у світі та надмірного споживацтва у розвинутих країнах, які багато у чому нав’язані рекламою, яка переконує нас, що ми просто не зможемо жити без якоїсь речі чи продукту, хоча насправді це не так. – У кожного має сформуватися свідомий підхід до будь-яких покупок, тож перед черговим шопінгом дуже корисно перебрати свої речі. Приєднатися до святкування надзвичайно просто – цього дня не відвідувати магазини і нічого не купувати. За один раз мало що зміниться, але якщо ви візьмете це за звичку, гарантовано відчуєте різницю, – повідомила кременчужанка.

Profile for avtograf

AV 47-2020  

avtograf, автограф, avтограф, кременчуг, новости, газета

AV 47-2020  

avtograf, автограф, avтограф, кременчуг, новости, газета

Profile for email946
Advertisement