Page 1

№ 2 (1003)

АТИ РЕЗУЛЬТ

ко н к у р с

у

Сторінка 16

AV 16 січня 2020 ро­ку

Кременчуцький таблоїд AVтограф • Видається з 1999 року • Рекомендована ціна - 5 грн.

віктор вихрист: бокс - це моє життя Сторінка 8-9

зими не буде? Цьогорічна зима вже побила всі рекорди і відзначається вченими як найтепліша за всю історію спостережень. Грудень та січень є радше продовженням осені, а не зимою. Про серйозні зміни клімату вголос говорять уже й представники офіційної науки, які зазвичай утримуються від гучних і однозначних заяв. Головний метеоролог України Микола Кульбіда підтвердив, що загалом температурний режим у січні та лютому буде вище норми. Але, з його слів, очікуються регулярні «температурні гойдалки» похолодання змінюватиме потепління і навпаки. - Через глобальні кліматичні зміни середня температура в зимові місяці з кожним роком підвищується, і ця зима не буде винятком, - пояснює Кульбіда. Тепла зима радує більшість кременчужан, однак насторожує аграріїв. Адже у рослин геть порушено річний цикл. І у випадку раптових морозів за відсутності снігу може загинути озимина; не варто буде очікувати урожаю ягід та фруктів…

з 12 по 21 січня


2

№ 2 (1003) 16 січня 2020 року

AV

Якщо порівняти з груднем 2018 року, то люди заплатили менше на 394,4 грн.

новини

Тарифи знижено:

кременчужани отримують платіжки зі зменшеними рахунками за тепло й гарячу воду Вимоги Малецького знизити тарифи за тепло та гарячу воду виконуються теплопостачальними компаніями Кременчука. Мешканці міста почали отримувати платіжки зі зниженими цінами. У Кременчуці мешканцям міста почали приходити платіжки за комунальні послуги зі зниженими тарифами на тепло та гарячу воду за грудень. Перерахунок тарифу провели як для абонентів КП “Теплоенерго”, так і Кременчуцької ТЕЦ. Перерахунок проведено у відповідь на вимогу мера Кременчука Малецького знизити тарифи у зв’язку з відчутним падінням ринкових цін на газ у грудні 2019 року.

У результаті перерахунку пересічна кременчуцька сім’я економить на комунальних послугах за грудень 350-550 грн. (залежно від площі житла чи кількості зареєстрованих мешканців квартири). Ось для прикладу платіжка за двокімнатну квартиру на Молодіжному, в якій встановлено будинковий лічильник тепла та квартирні лічильники води. Як видно на фото, у порівнянні з груднем 2018 року платіжка за тепло зменшилася на 40%

Для повної картини варто також порівняти рахунки за тепло, які надходили кременчужанам рік тому. Візьмемо для прикладу стандартну двокімнатну квартиру на Молодіжному, по проспекту Лесі Українки. Квартира знаходиться у п’ятиповерховому будинку із загальним лічильником тепла. Згідно з цим лічильником у грудні 2018 року будинок отримав 97,4 ГКал тепла. Частка квартири складає 1,18%. При діючому на той момент тарифі на опалення 1565,8 грн. за ГКал було виставлено рахунок за опалення на суму 1794,3 грн. Ми пам’ятаємо, що грудень 2018 року був значно холоднішим, ніж 2019-го. І це позначилося на об’ємі опалення. Той самий будинок на Молодіжному отримав у минулому місяці 76,2 ГКал. теплової енергії. Станом на грудень для Кременчуцької ТЕЦ діяв встановлений НКРЕП тариф в розмірі 1998,6 грн. за ГКал. Для нашої квартири рахунок мав би бути 1792 грн. Але на вимогу Малецького Кременчуцька ТЕЦ знизила тариф за тепло на 22% (нагадаємо, підставою для цього стали нижчі ціни на газ). Відповідно, мешканці квартири отримали кінцевий рахунок на 1398,4 грн. Це майже на 400 грн. менше, ніж було б без зниження. Грудень 2018

1794,3 грн.

Грудень 2019

Без знижки

Зі знижкою

1792 грн.

1398 грн.

Різниця

394,4 грн.

Комунальники отримали нові сміттєвози 8 січня комунальне підприємство “КАТП-1628” отримало сучасні багатофункціональні автомобілі. Завдяки додатковому навісному обладнанню ця спеціальна техніка може використовуватися комунальниками не лише на вивезенні сміття, а й для прибирання снігу. Як зазначив мер Кременчука Віталій Малецький, після проведення налагоджувальних робіт нові сміттєвози будуть використовуватися за призначенням. А поставка ще двох нових спецавтомобілів очікується до кінця першого півріччя. Проект, в рамках якого заплановано придбати спецавтомобілі, реалізується на умовах співфінансування за рахунок коштів міського та обласного бюджетів.

Змінились терміни подачі даних лічильників Від початку цього року споживачі холодної та гарячої води мають надавати показання лічильників упродовж чотирьох днів, із 28 по 1 число включно щомісяця. Нові терміни подачі показань лічильників холодної та гарячої води запроваджуються у зв’язку зі змінами в законодавстві.

Раніше дані щодо споживання холодної та гарячої води надавачам комунальних послуг – КП «Теплоенерго» та КП «Кременчукводоканал» - повідомлялися до 25 числа кожного місяця. У випадку, якщо у визначений часовий період підприємства не отримають показники лічильників, то оплата за послуги споживачам буде нараховуватися за середнім споживанням за останні 12 місяців.

На Великій набережній проводять благоустрій зеленої зони Зелену зону в районі будинків № 1А – №29 по вулиці Великій набережній закріпили за комунальним підприємством «Благоустрій Кременчука». Відповідне рішення прийняли члени виконавчого комітету. Відтепер утримання, поточний ремонт, озеленення та технічне обслуговування цієї зеленої зони здійснюватиме комунальне підприємство.

За інформацією КП «Благоустрій Кременчука», лише за три дні у січні було вивезено 8 вантажівок опалого листя і одну – сміття. Також планується подальше оновлення та благоустрій цієї зеленої зони, а це територія розміром у 3 гектари.

Помер боєць АТО Василь Малєєв 11 січня перестало битися серце відважного кременчужанина, захисника України Василя Малєєва. Солдат Василь Малєєв був призваний на військову службу 9 лютого 2015 року, брав безпосередню участь в Антитерористичній операції на Сході України. Після демобілізації працював у «Муніципальній варті». Йому було 47 років. Василь боровся з важкою хворобою.

Кременчужани хворіють на грип

З початку року у Кременчуці на грип захворіли 16 осіб, 14 з них – діти. І хоча на даний час епідпоріг захворюваності на грип та ГРВІ не перевищено, медики радять жителям міста зробити щеплення. Вони наголошують, що це найдієвіший засіб протидії цій небезпечній, перш за все, ускладненнями, хворобі. Головний епідеміолог міста Лариса Коровіна зазначає, що придбати вакцини можна в аптечній мережі міста після консультації з лікарем. Імунітет починає вироблятися вже після двох тижнів після імунізації і зберігається протягом 6-8 місяців після вакцинації. Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) оприлюднила дані про те, що в сезон грипу 2019-2020 очікується спалах трьох основних його штамів і одного додаткового: H1N1, H3N2, В/Colorado, B/Phuket. Тож якщо людина зробила щеплення в минулому році, вірогідність захворіти цьогоріч дещо нижча.


Депутати обласної та Кременчуцької районної рад погодилися з тим, що новий міст має бути саме в Кременчуці

наболіле

AV

№ 2 (1003) 16 січня 2020 року

3

у губернатора підтримали пропозицію малецького У Полтавській облдержадміністрації відбулася нарада, на якій розглядалося надзвичайно важливе для Кременчука питання: де будувати новийміст через Дніпро.

новий міст треба будувати

тільки в кременчуці На нараду в першого заступника голови Полтавської облдержадміністрації Дмитра Луніна прибув міський голова Кременчука Віталій Малецький, депутати обласної ради від Кременчука, працівники Служби автомобільних доріг, Департаменту будівництва, Департаменту екології. Малецький звернув увагу на Крюківський міст, який перебуває у вкрай аварійному стані. Наголосив на тому, що новий міст через Дніпро має будуватися саме в Кременчуці. Та показав проект будівництва мосту в Кременчуці, який може значно розвантажити транспортну систему міста, адже по ньому можна пустити весь транзитний транспорт із доріг Полтава - Олександрія та Бориспіль - Запоріжжя. Перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лу«Цей новий міст через Дніпро може пройти по східній частині міста, на околицях. Безпосередньо під міст земля передбачається, ніхто її не забудував, не роздав. Капітальних споруд на березі немає, нічого не заважає там звести міст», – сказав Віталій Малецький. нін погодився з мером Кременчука, що розвантаження транспортного потоку в Кременчуці є пріоритетним, бо насамперед треба вирішувати проблеми регіону.

З тим, що новий міст має бути саме в Кременчуці, погодилися й присутні на нараді депутати обласної та Кременчуцької районної рад. Нагадаємо, мер Кременчука Віталій Малецький з самого початку бореться проти реалізації ідеї нового мосту під Горішніми Плавнями. З ініціативи Малецького проведені громадські слухання, на яких фахівці обгрунтували необхідність почати будівництво нового мосту саме в Кременчуці. Було зібрано підписи десятків тисяч кременчужан, направлених до керівників держави. Також на заклик Малецького прийнято рішення міської та обласної рад про необхідність будувати новий міст саме в Кременчуці.

Міст під Горішніми Плавнями не вирішує жодних транспортних проблем, він не пустить транспорт в обхід Кременчука, бо той, хто їхатиме, наприклад, з Києва до Дніпра, все одно поїде через Кременчук.

Будувати новий міст під Горішніми Плавнями неможливо – головний архітектор «ДІПРОМІСТО» Ідея будувати новий міст під Горішніми Плавнями абсолютно нерозумна, а також практично нереальна. Таку думку висловила головний архітектор проектів державного підприємства “ДІПРОМІСТО” Ганна Айлікова, яка 8 січня брала участь у засіданні архітектурномістобудівної ради Кременчука. Я навіть не можу сказати, звідки взявся цей проект, і хто насправді є його замовником, – зауважила Айлікова. – З якогось переляку до нас в “ДІПРОМІСТО” наприкінці 2018 року звернулося з інвестиційним проектом Управління розвитку доріг Полтавської області. І поставили нас перед фактом, що буде будуватися мостовий перехід біля Горішніх Плавнів.

Малецький виступив проти планів Жеваго вкрасти у кременчужан новий міст, це стало однією з причин того, що олігарх оголосив війну проти мера Кременчука

Фахівець ДП «ДІПРОМІСТО» пояснює, що даний проект практично неможливо реалізувати. У місці будівництва пролягає кабель зв’язку, нафтопровід, газопровід високого тиску та ще купа важливих комунікацій. Також там є працюючий кар’єр, а ще – охоронна зона джерел водопостачання. Тобто пройти там будівельникам надзвичайно важко. Окрім того, є тисячі людей, які мають там садові ділянки і готові лягати під екскаватори, якщо будівництво почнеться. І я не розумію, навіщо цей мостовий перехід під Горішніми Плавнями взагалі потрібен, – зауважує Айлікова. Міст під Горішніми Плавнями не вирішує жодних транспортних проблем, він не пустить транспорт в обхід Кременчука, бо той, хто їхатиме, наприклад, з Києва до Дніпра, все одно поїде через Кременчук. Так само потоки з Олександрії на Полтаву все одно підуть через Кременчук, – пояснює фахівець.

Як відомо, будівництво нового мосту під Горішніми Плавнями лобіює Жеваго. Йому потрібен цей міст для розвитку власного бізнесу: у майбутньому він планує відкрити кар’єр на правому березі Дніпра й возити звідти руду на переробку до Горішніх Плавнів. Проти планів Жеваго вкрасти у кременчужан новий міст виступив Малецький, це стало однією з причин того, що олігарх оголосив війну проти мера Кременчука. Ще однією причиною війни Жеваго проти Малецького є боротьба кременчуцького мера проти Біланівського ГЗК, який призведе до екологічної катастрофи. Жеваго через підконтрольні йому ЗМІ («Кременчуцька газета», «Візит») розповсюджує чорний піар проти Малецького, а також активно готується до місцевих виборів. Є інформація, що Жеваго скуповує партії для того, щоб отримати контроль над міською радою після виборів.


4

№ 2 (1003) 16 січня 2020 року

AV

стоп наркотик

Програму боротьби з наркоторгівлею, ініційовану Малецьким, поширять у містах по всій Україні

кременчук оголосив Як тепер розповсюджують У Кременчуці з ініціативи мера міста Віталія Малецького пройшов круглий стіл за участі представників Міністерства внутрішніх справ України та інших урядових організацій. Головна тема засідання – боротьба проти наркоторгівлі.

Кременчук став одним з перших міст України, де було заборонено нічну торгівлю алкоголем. Зовсім нещодавно у співпраці з правоохоронцями було закрито всі «лотомаркети». Наступним кроком стане боротьба з наливайками та ломбардами, куди злодії часто здають крадені речі. Окрім того, міська влада продовжує боротьбу з наркоторгівлею в місті. Все це робиться для того, щоб у співпраці з правоохоронними органами побороти злочинність у місті. Малецький зазначив, що така сучасна модернова програма, участь у розробці якої візьмуть управління у справах сімей та дітей, департамент

освіти, управління охорони здоров’я, управління молоді та спорту, правоохоронні органи, обов’язково буде прийнята у Кременчуці. Програму боротьби з наркоторгівлею поширять у містах по всій Україні. Про це повідомив заступник голови комітету з питань телебачення та радіомовлення України Микола Білоус. Він входить до урядової робочої групи, яка координуватиме роботу міських програм проти наркотиків. Начальник Управління

забезпечення формування державної політики у сфері протидії наркозлочинності МВС України Анна Круглова зупинилася на питаннях щодо формування державної політики у сфері протидії наркозалежності в Україні, а також звернула увагу на ті зміни, які планується внести в чинне законодавство щодо цього питання. Своїми думками щодо вирішення питання боротьби з наркотиками поділилися також правоохоронці та представники громадських організацій.

Часи, коли наркотики продавали з рук в руки, давно минули. Пошук клієнтів тепер ведуть через Інтернет-месенжери. Якщо ви бачите на стінах будинків чи на парканах написи на кшталт «Спайс, солі, фен!», знайте – це реклама наркотиків. Поряд обов’язково буде вказано адресу месенджера, наприклад, Telegram. Регулярне знищення таких написів є одним з напрямів боротьби проти наркоторгівлі. І робити це варто не лише комунальникам чи поліції, але й кожному небайдужому кременчужанину.

Але повернемось до схеми наркоторгівлі. Через вказаний на стінах Інтернет-канал наркоман зв’язується з продавцем, робить замовлення і робить оплату на електронний гаманець (мова про нелегальні в Україні небанківські фінансові послуги, такі як Яндекс.Кошелек або WebMoney). Товар доставляють закладчики, але, знову ж таки, не напряму покупцеві. Вони роблять закладки в певних місцях – це можуть бути парки або сквери, подвір’я будинків,

За 2019 рік патрульні Кременчука зафіксували 248 фактів, які підпадають під статтю 309 Кримінального Кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту). Затриманих осіб передавали слідчо-оперативним групам для з’ясування всіх обставин події і проведення відповідних експертиз.

Програма «Кременчук – проти наркотиків!» почне працювати вже найближчими днями. Вона включатиме в себе боротьбу з рекламою наркотиків на стінах будинків та парканах; виявлення та кримінальне переслідування закладчиків та наркоторговців; проведення широкої роз’яснювальної роботи з метою якомога ширшого задіяння не лише поліції, але й простих громадян до боротьби з наркотиками.

У лютому виповниться чотири роки патрульній поліції Кременчука Кременчужани вже встигли добре звикнути до нової патрульної служби й часто навіть не уявляють, як жили без неї раніше. Адже патрульні реагують буквально на кожен виклик мешканців міста, навіть коли, здавалося, це зовсім не стосується їхньої роботи. Навіть незважаючи на величезну завантаженість екіпажів, середній час прибуття патрульних на виклик складає 8 хвилин 24 секунди. Про це розповів начальник патрульної поліції Кременчука Олександр Борзенко. Всього за 2019 рік наші екіпажі отримали 65 015 викликів. Не важко підрахувати, що це в середньому 178 викликів на добу. Правоохоронці склали 29 474 адмінматеріали за різні правопорушення, винесли 549 протоколів за керування автівками у стані сп’яніння. Затримали 611 підозрюваних у скоєнні правопорушень осіб. Також протягом року патрульним вдалося врятувати вісім життів. Як правило, йдеться про вчасне реагування на спроби самогубства. Олександр Борзенко зауважує, що за чотири роки роботи кременчуцькі патрульні здобули безцінний досвід у боротьбі з правопорушниками, значно підвищили власний професіоналізм і щоденно продовжують нести службу з охорони правопорядку на вулицях Кременчука.

Як дізнатися, чи вживає ваша дитина наркотики?


Від початку року в Україні правоохоронці зафіксували 255 випадків поширення наркотиків через Інтернет

стоп наркотик

AV

№ 2 (1003) 16 січня 2020 року

5

війну наркоторгівлі наркотики спортивні чи дитячі майданчики, під’їзди будинків тощо. Закладчик ховає наркотик, фотографує схованку і передає координати покупцеві. Оскільки саме закладчики є найбільш слабкою ланкою в наркоторгівлі, основна боротьба йде проти них. Закладчиків доволі легко виявити. Це, як правило, молоді хлопці, які копошаться на майданчиках чи в парках біля лавок, смітників, риються в землі, заходять у під’їзди і т.д. При появі таких підозрілих осіб обов’язково повідомляйте поліцію.

Як розпізнати, що біля вашого будинку працюють закладчики Наводимо основні ознаки, що біля вашого будинку почали працювати закладчики

1

Ви часто помічаєте незнайомих молодих людей біля ваших будинків, які ведуть себе нетипово (тобто, не п’ють каву чи пиво, не слухають музику, але вовтузяться біля лавочок, смітників, електрощитових, віконець підвалів).

2

У вашому під’їзді електрощитові чи ящики каналів ТБ та Інтернету залишаються відкритими.

3

Перекопана земля в палісадниках, або в горщиках з квітами (якщо вони є у вас у під’їзді), брудні від цієї землі підвіконня.

4

На підлозі валяються дрібні папірці (приблизно 4х4 см).

5

Зламаний довідник на вхідних дверях.

6

Почастішали дзвінки в домофон з проханням відкрити двері (то пошту принесли, то ключі забули, то до рідні прийшли, а домофон у рідні не працює і т.д.).

Виходячи з вищеперерахованого, старайтесь зробити умови для закладчиків якомога несприятливі. Ніколи нікому не відкривайте двері через домофон. Простежте, щоб електрощитові надійно закривалися. На якийсь час приберіть з під’їздів горщики з квітами. Перевіряйте відкриті або нічийні поштові скриньки. Організуйте чергування разом зі сміливими чоловіками-сусідами, молоддю, які б ганяли потенційних закладчиків від вашого будинку. Познайомтеся з дільничним.

«StopDrugsBot»: правоохоронці розробили додаток, який блокує Інтернет-магазини з продажу наркотиків Додаток, який блокує ймовірні канали продажу наркотиків у месенджері Telegram, нещодавно презентували у Харкові. До чат-бота користувачі можуть додати адреси можливих точок продажу, які пишуть на будинках міста. Після звернення адміністратор розглядає скаргу та блокує посилання. Чат-бот «СтопНаркотик» - частина міської програми з протидії поширення наркоманії «Чисте місто». Додаток три місяці розробляли кіберполіцейські та працівники університету внутрішніх справ. На створення боту коштів не витрачали, а на сьогодні у ньому зареєструвалися близько 18000 користувачів, і ця цифра постійно росте.

спайс Ця синтетична курильна суміш як і, наприклад, марихуна викликає сильне почервоніння зіниць, має ейфорійний ефект, викликає сміх і сильну сприйнятливість до навколишнього світу. Але досвідчений курець легко приховає дію марихуани: пару крапель будь-яких протизапальних ліків, - і відрізнити по очах тверезу дитину від того, хто вживав марихуану, практично неможливо. Видасть хіба що різкий запах «травки», який може залишитися в кишенях, особистих речах, на руках або навіть у диханні. Зі спайсом все більш очевидно: часто відразу після вживання простежуються напади, ступор, тривога і паніка. Все це супроводжується замутненим поглядом (як при вживанні великої кількості алкоголю) і загальмованою реакцією. Якщо ваша дитина щойно вживала синтетичні курильні суміші — її дуже легко вирахувати за мовленням. Відсутність концентрації, неможливість відповісти на прості запитання, нав’язливі ідеї, різка зміна уваги, — одну з ознак ви точно помітите. У періоди між вживаннями, в принципі як і з будь-якою іншою залежністю, людина стає дратівливою, апатичною, відчуває постійну втому і переживає сильні стрибки настрою.

як працює бот: Треба відсканувати QR-код, що зображено праворуч, та перейти за посиланням у чатбот Телеграм. Натиснувши «Старт», ознайомитися з інструкцією та додати Інтернет-магазин або заблокувати Телеграм-канали, які, на вашу думку, розповсюджують наркотичні речовини. - Чому кожна скарга важлива і чим більше їх, тим краще? - Бо якщо одна людина поскаржиться на один якийсь канал, адміністрація може не звернути уваги. Але якщо десятки, сотні людей... І ці акаунти людей живі, люди користуються теж Telegram, то пріоритет в розгляді адміністрації Telegram такої заявки підвищується».

Від початку року в Україні правоохоронці зафіксували 255 випадків поширення наркотиків через Інтернет.

- А раптом не дуже сумлінний користувач схоче скористатися нашим чатом для того, щоб блокувати нормальні чати? - Модератор перевіряє, чи дійсно це Інтернеткрамниця, яка продає наркотики — тоді вже надсилається до бази, щоб інші користувачі блокували».

Як зазначають фахівці кіберполіції, 90% наркоадрес у месенджері Telegram. Це пов’язано з тим, що інформація, яка там знаходиться, проходить певне шифрування. У зв’язку з цим злочинці користуються саме Telegram.

Солі Подібно до ефекту амфетаміну, погляд у людей, які вживали солі, завжди шалений. Розлючені очі з величезними зіницями видадуть навіть тих, хто намагається «не палитися». Надлишок енергії змусить їх постійно кривити обличчя, облизувати губи, моргати очима і навіть корчити різні гримаси, аж до судомних рухів щелепою і вилицями. Цей стимулятор також відомий проявом агресії до навколишнього світу і людей навколо. Приплив сили дозволяє людині думати, що вона здатна на все. Від цього — маячні ідеї (наприклад, зістрибнути з високого моста у воду або залізти на лінію електропередач), які можуть закінчитися плачевно. Як і згаданий «фен», солі дозволять не спати кілька ночей і обходитися абсолютно без їжі. Щоправда, після цього організм відчуває повну виснаженість, іноді навіть нездатність самостійно пересуватися. Тому після так званого «соляного тріпу» ваша дитина може нарікати на втому або переконувати, що застудилася.

АМФеТАМІН (MDMA) Ці наркотики отримали назву «екстазі» нібито через екстаз, в який впадає людина менше, ніж через хвилину після вживання. За словами професора кримінальної юстиції в Американському військовому університеті доктора Аллан Конки, найчастіше після таблеток помічаються колосальні припливи енергії, люди стають щасливими, готові обійматися і розмовляти навіть з тими, хто в тверезому стані здавався їм неприємним. Зіниці у людей під MDMA, як правило, дивляться в різні боки, і утримати таку людину в спокійному стані на одному місці практично неможливо.


6

№ 2 (1003) 16 січня 2020 року

AV

Під Кременчуком автомобілі злітали з дороги

кримінал

У браконьєрів вилучили півтонни риби, 62 сітки довжиною близько 4000 м, 3 човни та 2 мотори до них

П’яний юнак розтрощив зупинку Вранці 8 січня на вулиці Халаменюка 17-річний кременчужанин розтрощив зупинку громадського транспорту. Патрульні інспектори оперативно прибули на місце події та затримали хулігана. Юнак перебував у стані алкогольного сп’яніння, про що свідчить висновок лікаря-нарколога. Хлопця передали слідчим для подальшого вирішення питання по суті.

10 січня на дорогах Кременчуцького району панувала ожеледиця. Через це автомобілі злітали з дороги. На допомогу водіям того дня прийшли поліцейські. Автомобілі отримали механічні пошкодження. Ніхто з громадян не постраждав.

У браконьєрів забрали човни та сітки В одному з сіл Кременчуцького району поліцейські виявили факт незаконного зайняття місцевими чоловіками рибним добувним промислом. У злочинців вилучили близько півтонни риби, 62 риболовних сітки загальною довжиною близько 4000 м, а також три човни та два мотори до них. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 249 (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років. Наразі фігуранти дають покази. Ще одного браконьєра поліцейські спіймали на Кременчуцькому водосховищі, поблизу с.Мозоліївка. У 34-річного рибалки вилучили гумовий човен, риболовецькі снасті і понад 14 кілограмів риби різних видів. Із чоловіком працюють слідчі.

Кременчужанин намагався вкрасти спиляні дерева Минулого тижня спиляні частини дерева працівники групи реагування патрульної поліції виявили в кузові мікроавтобуса 42річного мешканця Кременчука. Патрульні зупинили транспортний засіб через порушення правил дорожнього руху, а потім при огляді автомобіля виявили колоди. Чоловік не зміг пред’явити поліцейським документи на право перевезення деревини. За даним фактом відкрили кримінальне провадження. Тривають слідчі дії.

Підлітки напали на чоловіка заради мобільного телефону 13 січня на вулиці Першотравневій до поліцейських звернувся 35-річний чоловік. Він повідомив, що його побили і забрали мобільний телефон. Потерпілий надав охоронцям порядку опис зловмисників. Через деякий час поліцейські помітили схожих за орієнтуванням осіб. Коли на місце привезли потерпілого, він одразу впізнав своїх кривдників. При поверхневій перевірці в одного з порушників було знайдено мобільний телефон. До нападу причетні неповнолітні: юнакам 15, 16 років і двом юнакам по 17 років. Патрульні затримали ймовірних грабіжників та передали слідчооперативній групі.

Школяр упав на ніж 10 січня до реанімації дитячої лікарні потрапив 13-річний підліток. Хлопець з власної необережності під час розваги зі своїми братами випадково завдав собі ножового поранення. Батьків у цей час не було вдома. Наразі школяр перебуває у лікарні. За попередньою інформацією медиків, загрози його життю немає. Поліція Кременчука з’ясовує всі обставини та причини отримання підлітком тілесних ушкоджень. Відомо, що дитина навчається у шостому класі однієї зі шкіл міста.

На проспекті Свободи горіла квартира Ввечері 10 січня загорілась вітальня трикімнатної квартири на проспекті Свободи. Під час пожежі постраждала пенсіонерка, у неї діагностували отруєння продуктами горіння. У важкому стані її госпіталізували до лікарні. Вогонь знищив оздоблення стелі на площі 9 кв.м., одяг, штори на міжкімнатних дверях, килим. Причини та збитки встановлюються.

Жінка поїхала до Луганська і зникла Кременчуцька поліція розшукує зниклу 36-річну Гречко Вікторію Вікторівну. Жінка – уродженка Луганської області, проживала в Кременчуці з родиною. Потім поїхала до родичів до Луганська у 2017 році, і з нею обірвався зв’язок. У зниклої залишився син, який на даний час проживає з бабусею. Поліція просить повідомити будь-яку інформацію стосовно зниклої за телефонами: 099-793-35-04, 068-872-85-58 або 102


За словами відомого медіума, у 2020 році Сатана і Антихрист повстануть і битимуться з людиною

AV

всесвіт

№ 2 (1003) 16 січня 2020 року

7

Страшні прогнози

2020 року:

як пережити кардинальні зміни в нашому житті 2020 рік принесе в життя кожного кардинальні зміни, хочемо ми цього чи ні. Небезпечне поєднання небесних світил, які раніше провокували найбільші світові війни, коридори затемнень і статус високосного – все це поєднує у собі новий рік. Хоч вплинути на події світового масштабу нам навряд чи вдасться, та уникнути хаосу у власному житті – цілком реально, якщо дотримуватися нехитрих порад… Багато хто зараз відчуває стан безпорадності, стрес, запаморочення, неуважність, періодичну дезорієнтацію, дзвін у вухах, важкість в грудях, відчуття небажання робити щонебудь, пасивність, лінь. Також може виникати раптове бажання звільнити більше простору, змінити роботу і місце проживання. Що з нами відбувається?

За словами дослідника паранормальних явищ Михайла Буркуна, вся справа у надважкому енергетичному 2020 році. І він впливатиме не лише на наше самопочуття, але і на головні світові події. Саме на 2020 рік припадає унікальне астрологічне явище - з’єднання на небі Сатурна і Плутона. Це

повільні планети, які досить рідко поєднуються на небесному горизонті. Таке поєднання - це вузлові точки боротьби за владу у всесвітньому масштабі, роки великих політичних поворотів. У ХХ столітті Сатурн і Плутон з’єднувалися в 1914, 1947 і 1982 роках. У першому циклі цих планет (1914-1947) вмістилися дві світові війни, а фактично

Рік знакового коридору затемнень У 2020 році нас також чекає проходження відразу трьох коридорів затемнень. Перший коридор затемнень почався ще в кінці 2019 року і закінчився місячним затемненням 10 січня. Другий охоплюватиме період між місячним затемненням 5 червня і 5 липня, в який впишеться і сонячне затемнення 21 червня. І третій почнеться місячним затемненням 30 листопада, а закінчиться сонячним затемненням 14 грудня.

Коридори затемнень вважаються знаковими подіями для кожної людини. Це багато в чому переломні моменти долі, коли людина отримує можливість поглянути на своє життя ніби збоку. Ці періоди дозволяють задуматися про власне життя, врахувати минулі помилки, позбутися ілюзій і зробити крок у новому напрямку, змінити-

ся самому і змінити свою долю. Однак у період коридорів затемнень не рекомендується починати щось нове. Не слід вплутуватися в нові проекти, не потрібно заводити нових друзів, не слід здійснювати дорогих покупок. Не можна проводити планові медичні операції, в тому числі з власною зовнішністю.

Чи варто боятися високосного року? На додачу до всього цей рік буде високосним, що, як правило, асоціюється у людей з бідами і катастрофами. Вважається, що в цей час Всесвіт вимагає очищення карми. Астрологи кажуть, що негативна енергетика в цей час

дійсно посилюється. Можуть просто так без особливих причин зірватися важливі плани, можуть посваритися закохані і близькі люди. Тому вам потрібно мати під рукою запасний план. Адже у найневідповідніший момент можуть активізуватися старі вороги чи з’явитися нові недоброзичливці. У ви-

сокосні роки часто відбуваються різні катастрофи природного характеру. Кожні чотири роки підвищується ймовірність землетрусів, ураганів, лісових пожеж. Багато катастроф відбувається і з вини людей, тому дбайте про свій дім. У далеких подорожах будьте уважними та обережними.

одна довга війна з перервою. Після цього була культурна революція 1960-х років і економічна криза 1980-х. - Найважливіше з точки зору найближчих історичних перспектив з’єднання цих планет відбувається зараз. Січень може стати найнапруженішим місяцем 2020 року. І, судячи з новин, напруга дійсно зашкалює, особливо у ситуації з падінням нашого літака в Ірані, розповідає Буркун.

Як пережити 2020 рік спокійно і без втрат:

1

Не слід вступати в шлюб або розлучатися, треба уникати сварок і з’ясувань відносин, не можна міняти місце роботи. Категорично не рекомендується вінчатися та робити весілля (лише в окремі дні), купувати житло. Для того, аби на енергетичному полі захистити себе – спаліть сторінку календаря на 29 лютого, промовляючи: «Зло йди, хвацько пропадай, добро допоможи, ясний шлях і світлу дорогу мені осяй», або ж взагалі можете замалювати цей день ручкою.

2

3

Будь-які пересування по дорозі, воді, повітряним транспортом, особливо в період затемнень, краще скасувати. Кидайте палити і пити! Саме у 2020 році можна буде легко позбутися шкідливих звичок, негативних емоцій, в тому числі легше зрозуміти причини виникнення залежностей і розібратися в своїх почуттях. Дуже добре підходить цей період і для початку дієти. Напружена енергетика 2020 року особливо відгукнеться для міських жителів. У пові-

4

5

трі пануватиме напруга, яка породжуватиме конфлікти між навколишніми. Тому намагайтесь не піддаватись агресивним настроям, раніше виїжджайте на роботу, аби в спокійній атмосфері почати свій день. Носіть хрестик та інші обереги на собі. Також не забувайте, що під час будь-яких стресів варто додати більше свіжого повітря! Тому частіше прогулюйтесь в улюблених парках і скверах.

6

Відомий медіум застерігає про кінець світу Згідно з прогнозом відомого американського медіума Джин Діксон, дуже скоро ми станемо свідками Армагеддону. Діксон стала відома завдяки пророцтву про смерть президента США Джона Ф.Кеннеді. Їй також приписували передбачення вбивства Мартіна Лютера Кінга, ранньої смерті Мерилін Монро і запуску першого штучного супутника Землі. За її словами, у 2020 році Сатана і Антихрист повстануть і битимуться з людиною.


8

№ 2 (1003) 16 січня 2020 року

AV

зірка номера

Кременчуцькому боксеру пропонували гарні умови і Харків, і інш Але своїм пріоритетом він вважає – свого тренера, своє місто

Віктор Вихрист:

це моє

Боксер-супертяж Віктор Вихрист представляє вагову категорію понад 91 кг. Він є справжньою спортивною гордістю Кременчука. За його плечима – вражаючі перемоги і спаринги з найвідомішими боксерами світу. В інтерв’ю для «АVтографа» Вихрист розповів про те, як прийшов у спорт і те, де зустрів кохання свого життя.

Перший програш став мотивацією

У бокс Віктор прийшов у 16 років. До цього освоював бойові техніки Брюса Лі. Займатися боксом йому порадив учитель фізкультури. - У дитинстві я захоплювався Кличками, дивився бої Тайсона. А у бокс я пішов випадково - мені вчитель фізкультури порадив. Я пішов, спробував. Спочатку не виходило, а потім завдяки старанням і терпінню все вийшло, - розповідає спортсмен. Віктор гарно пам’ятає свій перший програш. Він тоді боксував з майстром спорту, хоч і був у боксі всього півроку. Результат був не на його користь: - Я програв достроково в першому раунді. Навіть не зрозумів, що сталося. Це мене підштовхнуло, і я почав посилено тренуватися. Після цього я поїхав у Олександрію на спаринг з ним, і у нас вже була нічия. Ось так нічия стала початком його відомих перемог. Крім того, Вихрист був спаринг-партнером відомих боксерів. Кличку допомагав готуватися до бою з Джошуа, Поветкіну – до бою з Вахом.

бокс –

З дружиною познайомився в маршрутці

Дружина підтримує і мотивує нашого чемпіона. З нею він 7 років тому познайомився у… маршрутці. Нині вони виховують маленького сина, йому вже три місяці. За словами боксера, спорт у житті сина буде обов’язково. До речі, у сімейному раціоні сім’ї Вихристів немає майонезу і всякої хімії. Тільки на Новий рік вони зробили виняток і поставили на святковий стіл салат з крабових паличок. - Улюбленої страви у мене немає, але я дуже люблю пшеничну кашу. Після неї я себе чудово почуваю протягом усього дня. Також їм багато вівсяної каші. Дуже треба багато пити води, в середньому 2,5 літра чистої води, розповідає Віктор. Відмінну форму Віктор підтримує на тренуваннях, стабільно раз на день. Нині активності додали і прогулянки з дитиною. У вільний час спортсмен зустрічається з друзями і читає бізнеслітературу. А от найближчі бої тримає під грифом секретності.

«Моє майбутнє у Кременчуці!»

Успішному спортсмену пропонували роботу в інших містах, однак в його планах тільки рідне місто. Вихрист працює тренером-викладачем комунального закладу фізичної культури і спорту «Кременчуцька міська спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з боксу». Тож під керівництвом чемпіона може вирости не одне талановите покоління кременчуцьких спортсменів: - Я люблю своє місто, Кременчук – дуже дорогий для мене. Я буду завжди виступати за наш Кременчук і піднімати український прапор. Тільки так. Мені пропонували гарні умови і Харків, і інші великі міста. Але для мене пріоритет – це мій тренер, моє місто і моя сім’я, - розповідає Віктор.

Віктору Ви 27 років, вага зріст


AV

ші великі міста. о і свою сім’ю

№ 2 (1003) 16 січня 2020 року

9

з дружиною віктор познайомився у маршрутці

життя

ихристу а - 105 кг, т - 196 см

тренер віктора олександр ляховий (крайній праворуч) є батьком чемпіонки європи з легкої атлетики ольги ляхової

10 січня мер Кременчука Віталій Малецький вручив ключі від квартири заслуженому майстру спорту України з боксу, Чемпіону Європи 2017 року, чемпіону двох Європейських ігор 2019 року Віктору Вихристу. Спортсмен отримав двокімнатну квартиру на вулиці Троїцькій. До мерії він прийшов разом з дружиною і маленьким сином. Малецький зазначив, що це квартира, яка вручається в рамках Міської програми забезпечення житлом видатних спортсменів Кременчука.

Щаслива мить отримання від мера ордера на квартиру


10

№ 2 (1003) 16 січня 2020 року

AV

порадник

Саме хрещення означає очищення душі і тіл. Купання у цей день - це традиція зі своїми правилами

водохреща

19 січня всі християни відзначають велике свято - Хрещення Господнє (Водохрещу). Саме хрещення означає очищення душі і тіл. Купання у цей день це традиція зі своїми правилами. Багато сміливців приймають героїчне рішення скупатись в ополонці. Віруючі люди стверджують: купання в ополонці на Водохрещу для православної людини - не небезпека, а благо, яке може принести навіть чудесне зцілення від хвороб. Втім, перш ніж стрибнути в ополонку, запам’ятайте кілька простих правил, які зроблять ваше занурення безпечним. Перш ніж зважитися на купання, ознайомся з основними правилами купання в ополонці на Водохрещу.

Поблизу кафе «Івушки» (на Молодіжному) купання проходитимуть протягом дня з 8-ї ранку

Біля СвятоПреображенського собору (р. Сухий Кагамлик) чин освячення води проходитиме з 08.00 до 16.00

Цього дня також традиційно відбудеться Хресна хода, від Свято-Миколаївського кафедрального собору (вул. 29 Вересня, 16/34) до річкового вокзалу. Початок ходи заплановано на 12.30

19 січня велике водосвяття у Кременчуці традиційно проходитиме на річках Дніпро та Сухий Кагамлик. У місцях хрещенських купань будуть встановлені намети для перевдягання та обігріву людей. Місця проведення хрещенських купань дивіться на карті:

В районі човнової станції «Демурівка» (р. Дніпро) чин освячення води проходитиме з 10.00 до 14.00. Біля річкового вокзалу з 10.00 (р. Дніпро) чин освячення води проводитиме УПЦ

Правило перше Для купання в ополонці на Водохрещу: протестуй свій організм на наявність медичних протипоказань Лікарі категорично заперечують проти купання в ополонці на Хрещення при наявності таких проблем зі здоров’ям: • запальні захворювання носоглотки, придаткових порожнин носа, отити; • серцево-судинні захворювання; • епілепсія, перенесені травми черепа; склероз судин головного мозку; • неврити, поліневрити; • цукровий діабет, тиреотоксикоз; • глаукома, кон’юнктивіт; • туберкульоз легенів, запалення легенів, бронхіальна астма, емфізема; • нефрит, цистит, запалення придатків, запалення передміхурової залози; • виразкова хвороба шлунка, ентероколіт, холецистит, гепатит;

Правило друге для купання в ополонці на Хрещення потрібно правильно вибрати місце Водохресні свята для рятувальників - це чималий головний біль. Люди лізуть у воду, де заманеться... Результат буває дуже сумним. Ідеальна ополонка для купання на Водохрещу - це: • перевірене місце. Бажано - організоване, а не сільський ставок опівночі,

• глибина купелі не повинна перевищувати 1,8 м, • купіль повинна бути огороджена, щоб уникнути випадкового падіння у воду.

Правило третє не забудьте про «обмундирування»! Вам знадобляться: купальник або плавки, рушник і махровий халат, комплект сухого одягу. Візьміть з собою і якесь взуття, щоб не йти по льоду босоніж - це далеко не кожній людині під силу. Але врахуйте, що тапочки не повинні бути на гумовій підошві - вона ковзає. Можна взяти вовняні товсті шкарпетки, в них дійти до ополонки, в них же і плавати. Після купання перевдягніться в суху білизну.

Правило четверте Перед купанням злегка розігрійтесь Роздягнувшись, помахайте руками, зробіть декілька присідань, нахилів. Тіло повинне бути гарячим, але не пітним.

Правило п’яте Православна традиція передбачає триразове занурення в ополонку з головою. Але майте на увазі, що купання в ополонці на Хрещення - це не канон, а традиція. Тобто не буде гріхом, якщо ви побережете свою голову, знаючи, що доведеться їхати з мокрим волоссям по морозу.

Правило шосте Бережіться ейфорії! Багато людей, занурившись у воду, відчувають прилив нестримної радості, який провокує їх затриматися у воді хвилин на п’ять. Майте на увазі, що цей напад радості не благодать Божа, а наслідок складних хімічних реакцій, що протікають в організмі під впливом холоду. Затримавшись у воді під впливом ендорфінів, ви ризикуєте своїм здоров’ям.

Правило сьоме Зігрійтеся після купання! Розітріть тіло рушником, швидко одягніться. І випийте що-небудь гаряче: чай, наприклад.

Правило восьме Ніякого спиртного до купання! І максимум, що можна собі дозволити після - це трохи церковного кагору Широко поширена думка про те, що спиртне гріє організм. Але це тільки в перші півгодини після випитого! Потім настає зворотний ефект, який може призвести до серйозних застуд.


Яскраві зірки на Водохрещу свідчать, що рік буде спокійним, без великих політичних і економічних потрясінь

порадник

AV

№ 2 (1003) 16 січня 2020 року

11

поради, прикмети та де купатися «В священному писанні ясно сказано: «не спокушай Господа Бога твого». Тому надія на Бога не скасовує елементарних правил безпеки, елементарних правил поведінки. Якщо людина не впевнена в тому, що вона у воді зможе дати собі раду, то краще просто стати на березі, взяти з собою якусь ємність і не окунатися в воду, а набрати цю воду і вилити на себе», - каже глава інформаційно-видавничого управління ПЦУ єпископ Євстратій (Зоря). Священики Київського патріархату додають, що церковних приписів, які б радили чи забороняли купатись в ополонці на свято Богоявлення, немає. Це лише народна традиція. У свою чергу вони переконані, що купання в ополонці походить від хрещення Ісуса в Йордані і є християнською традицією.

Також у народі є багато прикмет на 19 січня, по яких можна передбачити, яким буде рік • Якщо перший чоловік, якого зустріне на своєму шляху незаміжня дівчина, буде молодий і гарний собою - значить, весілля не за горами. Але якщо ж він буде старий і немічний - в цьому році заміжжя чекати не варто. • Якщо на Водохреща випаде багато снігу - це до міцного здоров’я! Вважається, що водохресний талий сніг і вода мають потужну лікувальну силу, яку не втрачають весь рік. Лікувати снігом рекомендують хвороби суглобів, нашкірні захворювання, порізи й опіки.

дарного строку. Втім, яскраві зірки на небі свідчать ще й про те, що рік буде спокійним, без великих політичних і економічних потрясінь. • Якщо безупинно гавкає собака - це до добробуту і матеріального достатку. Собаки просто звуть

вас на полювання, обіцяючи гарну здобич. Вашій «здобиччю» може бути успішна операція в бізнесі, гонорар, нова високооплачувана робота або несподіваний спадок. • Якщо все небо буде похмурим, то всякому хлібу родитися добре.

• Якщо цього дня ясна й холодна погода - на посушливе літо, похмура й сніжна - на рясний урожай. • Вірили, якщо, йдучи на Йордан, пролетять поперед хоругв горобці, то велика смерть на дітей, граки - на молодь, а гуси - на літніх.

І наостанок нагадаємо, Водохреща – це не свято моржів. Пірнання в ополонку не є запорукою гідного святкування Богоявлення.

• Під час освячення води йде сніг - добре роїтимуться бджоли, і колоситимуться хліба.

• Йде сніг - на врожай гречки: зранку - ранньої, вдень - середньої, а ввечері - пізньої.

• Якщо вдень випав іній, то у відповідний день треба сіяти пшеницю.

• Коли на Водохрещу випав повний місяць та зоряна ніч - бути великій воді та вродять горіхи і ягоди.

• Якщо похмуро - хліба буде вдосталь.

Як кременчужани ставляться до хрещенських купань Валентина Олексіївна: – Ми ходимо дивитися, як купаються у Дніпрі. Нічого так, молодці. Це ж здоров’я, перш за все. І традиція. Правильно люди роблять. Ми їх підтримуємо.

• Якщо зірки на Водохрещу світять яскраво, значить погода влітку буде суха, і спекотна весна почнеться рано, а «бабине літо» триватиме довше кален-

Чи купати на Водохрещу в річці дитину Педіатри твердять, що куЯкщо ж батьки самі є затятими пати дитину взимку в криморжами, то мають розуміти абсожаній воді недоцільно, осолютно всі ризики, які пов’язані з бливо немовлят, хворих та цим захопленням. І поступово готунепідготовлених діток. Деявати дитину до купання у холодну кі батьки вважають, що запору року, починаючи з півторарічхворіти після купелі у святій воді неможливо, але дуже ного віку: часто саме після такої про- • вмивати обличчя, мити руки прохолодною водою, не поспішаючи аж зацедури у непідготовлених надто знижувати температуру; дітей виникає пневмонія, • влітку дозволяти дитині ходити боменінгіт та інші хвороби. сими ногами по землі; Хворобливі й ослаблені діти • пізніше, коли дитина звикне, можна після купання в ополонці починати робити контрастний ризикують суттєво погіршидуш для ніг, чергуючи гарячу та хоти своє здоров’я і знизити лодну воду; імунітет. Дитячий організм достат- • звичні купання потрібно завершувати обливанням холодною водою - це ньо ніжний, система термостимулюватиме організм правильрегуляції працює недосконо реагувати на холод. нало, а це може призвести до переохолодження з наЛише через два-три роки такої слідками у вигляді хвороб. Навіть більше, якщо дитина сама не хоче підготовки можна облити дитину занурюватись у воду, то змушува- холодною водою біля ополонки, а ти її не варто. Це може стати при- ще через кілька років - спробувачиною не тільки фізичних, але і ти занурити, але тільки за бажання самої дитини. психологічних проблем.

Тетяна: – Є знайомі, які купаються в такому віці, як і ми. Щороку купаються і нормально.

Сергій: – Щороку збираємося купатися, намагаємося спробувати. Можливо, в цьому році вийде.

Марина: – Ми цю традицію не підтримуємо. В принципі, нічого поганого в цьому немає. Для тих, хто цим постійно займається, мабуть, це дуже добре. Олексій: – З моїх друзів ніхто не буде цим займатися. Думаю, що так можна захворіти. А для людей, які давно займаються моржуванням або є початківцями, це буде досить таки корисно. Плюс це і традиції, тому люди таки будуть купатися. Людмила: – Для здорових людей це доволі гарно, приємно і цікаво. Мої близькі купаються. Я раніше купалась, тому їх підтримую.


12

Телеканал

в кабельних мережах: «Чумгак», «Datagroup» та «Сетілайт» - кнопка 1

понеділок • 20 січня Канал «1+1»

6:00 6:30 7:00 7:40 8:00 10:00 11:30 12:00 12:30 12:35 13:10 13:30 13:35 13:45 14:30 14:35 15:00 15:30 15:35 16:30 16:35 17:30 17:35 18:00 18:30 18:35 19:20 19:30 19:40 20:05 20:30 20:50 21:00 21:15 21:45 21:55 22:05 22:30 22:50

Огляд світових подій В Україні 7 чудес України Рекомендації психолога Бадьорий ранок Українська пісня Бекстейдж В гарній формі Кременчуцькі новини Ньюзрум Історії з Європи Кременчуцькі новини Стоп Фейк Ньюз Студія дня Кременчуцькі новини Рекомендації психолога Глобал 3000 Кременчуцькі новини В Україні Кременчуцькі новини Українська пісня Кременчуцькі новини Рекомендації психолога 7 чудес України Кременчуцькі новини Студія дня Історії з Європи Кременчук оперативний 7 чудес України У фокусі Європа Кременчуцькі новини Студія Вашингтон Час-Тайм В Україні Візерунки дня Стоп Фейк Ньюз Крим: Реалії Кременчуцькі новини Концерт

06.30, 07.10, 08.10, 09.10 Снiданок з «1+1». 07.00, 08.00, 09.00, 12.00, 16.45, 19.30, 05.35 «ТСН». 09.25, 10.20 «Життя вiдомих людей». 11.20, 12.20 «Мiняю жiнку 12». 13.10, 14.25 «Свiт навиворiт 6». 15.40 Т/с «Величне столiття. Роксолана». 17.10 Т/с «Наречена зi Стамбула». 20.15 Х/ф «Форсаж». 22.20 Х/ф «Назад у майбутнє». 00.30 «Голос країни 10». 02.40 Х/ф «Реквiєм за вбивцею».

Iнтер

02.30, 02.20 «Подробицi» - «Час». 03.00 «Богинi ефiру». 04.55 «Top Shop». 05.25, 22.00 «Слiдство вели...» з Л. Каневським». 07.00, 08.00, 09.00, 12.00, 17.40 Новини. 07.10, 08.10 «Ранок з Iнтером». 09.20 Ранок з Iнтером. 09.35, 18.00, 19.00, 01.35 «Стосується кожного». 11.30, 12.25 Х/ф «Кохання з першого погляду на Бора Бора». 14.00 Х/ф «Кохання з першого погляду в Iндiї». 15.50 «Чекай на мене. Україна». 20.00 «Подробицi». 21.00 «Речдок. Особливий випадок. Пiд чужим iм`ям». 23.45 Т/с «Спокуса».

ICTV

04.40 Скарб нацiї. 04.50 Еврика! 05.00 Служба розшуку дiтей. 05.05 Т/с «Вiддiл 44». 05.50 Антизомбi. 06.35, 10.05 Секретний фронт. Дайджест. 08.45 Факти. Ранок. 09.10, 19.25 Надзвичайнi новини з К. Стогнiєм.

вівторок • 21 січня Канал «1+1»

6:00 В Україні 6:30 Кременчуцькі новини 6:50 Студія дня 7:30 Кременчуцькі новини 7:50 Візерунки дня 8:00 Бадьорий ранок 10:00 Хісторі 10:05 В гарній формі 10:30 В Україні 11:00 Українська пісня 12:00 Крим: Реалії 12:30 Кременчуцькі новини 12:35 Ньюзрум 13:10 Історії з Європи 13:30 Кременчуцькі новини 13:35 Стоп Фейк Ньюз 13:45 Студія дня 14:30 Кременчуцькі новини 14:35 Рекомендації психолога 15:00 У фокусі Європа 15:30 Кременчуцькі новини 15:35 В Україні 16:30 Кременчуцькі новини 16:35 Українська пісня 17:30 Кременчуцькі новини 17:35 Рекомендації психолога 18:00 7 чудес України 18:30 Кременчуцькі новини 18:35 Студія дня 19:20 Історії з Європи 19:30 7 чудес України 20:00 Глобал 3000 20:30 Кременчуцькі новини 20:50 Студія Вашингтон 21:00 Час-Тайм 21:15 В Україні 21:45 Візерунки дня 21:55 Стоп Фейк Ньюз 22:05 Донбас: Реалії 22:30 Кременчуцькі новини 22:50 Українська пісня

06.30, 07.10, 08.10, 09.10 Снiданок з «1+1». 07.00, 08.00, 09.00, 12.00, 16.45, 19.30, 05.35 «ТСН». 09.25, 10.20 «Життя вiдомих людей». 11.15, 12.20 «Мiняю жiнку 12». 13.10, 14.25, 04.35 «Свiт навиворiт 6». 15.40 Т/с «Величне столiття. Роксолана». 17.10 Т/с «Наречена зi Стамбула». 20.15 Х/ф «Подвiйний форсаж». 22.20 Х/ф «Назад у майбутнє 2». 00.25 Х/ф «Мiцний горiшок: Гарний день, аби померти». 02.05 Х/ф «Виття: Переродження».

Iнтер

03.05 «Богинi ефiру». 04.55 «Top Shop». 05.25, 22.05 «Слiдство вели...» з Л. Каневським». 07.00, 08.00, 09.00, 12.00, 17.40 Новини. 07.10, 08.10, 09.20 «Ранок з Iнтером». 10.00 «Корисна програма». 11.05, 12.25 Т/с «Мене звуть Мелек». 13.00 Х/ф «Ларрi Краун». 14.50, 15.40 «Речдок». 16.35 «Речдок. Особливий випадок». 18.00, 19.00, 01.40 «Стосується кожного». 20.00 «Подробицi». 21.00 «Речдок. Особливий випадок. Пiд чужим iм`ям». 23.45 Т/с «Спокуса». 02.25 Подробицi.

ICTV

04.15 Скарб нацiї. 04.20 Еврика! 04.30 Факти. 04.50 Т/с «Вiддiл 44». 05.40 Антизомбi. 06.30 Ранок у великому мiстi. 08.45 Факти. Ранок. 09.15, 19.25 Надзвичайнi новини з К. Стогнiєм. 10.10 Багач-бiдняк. 11.05 Секретний фронт. Дайджест.

середа • 22 січня

Канал «1+1»

6:00 6:30 6:50 7:30 7:50 8:00 10:00 10:05 10:30 11:00 12:30 12:35 13:10 13:30 13:35 13:45 14:30 14:35 15:00 15:30 15:35 16:30 16:35 17:30 17:35 18:00 18:30 18:35 19:20 19:30 20:00 20:30 20:50 21:00 21:15 21:45 21:55 22:05 22:30 22:50

В Україні Кременчуцькі новини Студія дня Кременчуцькі новини Візерунки дня Бадьорий ранок Хісторі Глобал 3000 Кременчуцькі новини Українська пісня Кременчуцькі новини Ньюзрум Історії з Європи Кременчуцькі новини Стоп Фейк Ньюз Студія дня Кременчуцькі новини Рекомендації психолога Життя у цифрі Кременчуцькі новини В Україні Кременчуцькі новини Українська пісня Кременчуцькі новини Рекомендації психолога Бекстейдж Кременчуцькі новини Студія дня Історії з Європи 7 чудес України Євромакс Кременчуцькі новини Студія Вашингтон Час-Тайм Спорт Стайл Кременчук Візерунки дня Стоп Фейк Ньюз 7 чудес України Кременчуцькі новини Українська пісня

06.30, 07.10, 08.10, 09.10 Снiданок з «1+1». 07.00, 08.00, 09.00, 12.00, 16.45, 19.30, 05.35 «ТСН». 09.25, 10.20 «Життя вiдомих людей». 11.15, 12.20 «Мiняю жiнку 12». 13.10, 14.25, 04.45 «Свiт навиворiт 6». 15.40 Т/с «Величне столiття. Роксолана». 17.10 Т/с «Наречена зi Стамбула». 20.15 Х/ф «Потрiйний форсаж: Токiйський дрифт». 22.15 Х/ф «Назад у майбутнє 3». 00.30 Х/ф «Астрал». 02.20 Х/ф «Жах Амiтiвiлля».

Iнтер

03.10 «Богинi ефiру». 04.55 «Top Shop». 05.25, 22.05 «Слiдство вели...» з Л. Каневським». 07.00, 08.00, 09.00, 12.00, 17.40 Новини. 07.10, 08.10, 09.20 «Ранок з Iнтером». 10.00 Корисна програма. 11.05, 12.25 Т/с «Мене звуть Мелек». 13.00 Х/ф «Опiвнiчне сонце». 14.50, 15.40 «Речдок». 16.35 «Речдок. Особливий випадок». 18.00, 19.00, 01.40 «Стосується кожного». 20.00 «Подробицi». 21.00 Т/с «Речдок. Особливий випадок. Пiд чужим iм`ям». 23.45 Т/с «Спокуса». 02.25 Подробицi.

ICTV

04.05 Скарб нацiї. 04.10 Еврика! 04.20 Служба розшуку дiтей. 04.25 Студiя Вашингтон. 04.30 Факти. 04.50 Т/с «Вiддiл 44». 05.40 Антизомбi. 06.30 Ранок у великому мiстi. 08.45 Факти. Ранок.

AVтограф № 2 (1003) 16 січня 2020 року

25-й місячний день. Складний, критичний день. Відмовтеся від активної діяльності, щоб зберегти енергію. Не приписуйте собі всі заслуги. Можливе пограбування. 11.10, 13.20 Х/ф «Пташка на дротi». 12.45, 15.45 Факти. День. 13.55, 16.20 Х/ф «Афера Томаса Крауна». 16.40 Х/ф «Пограбування по-iталiйськи». 18.45, 21.05 Факти. Вечiр. 20.20 Багач-бiдняк. 21.25 Т/с «В полонi у перевертня». 22.15 Свобода слова. 23.55 Х/ф «Десять з половиною балiв».

Новий канал

04.50 Зона ночi. 05.30 Телемагазин. 05.45 Абзац. 06.45 Kids` Time. 06.50 М/с «Шоу Лунi Тьюнз». 08.00 Т/с «Бiблiотекарi». 11.20 Х/ф «Мiфiка: Завдання для героїв». 13.10 Х/ф «Мiфiка: Темна сила». 15.20 Х/ф «Мiфiка: Некромантiя». 17.20 Х/ф «Бандитки». 19.10 Х/ф «Медальйон». 21.00 Х/ф «Блейд». 23.40 Х/ф «Блейд 2». 01.50 Ревiзор.

СТБ

06.30, 10.10, 15.30, 01.05, 01.50 Т/с «Коли ми вдома». 11.05 Х/ф «У дзеркала два обличчя». 13.25 Х/ф «Iдеальний чоловiк». 17.25, 21.55 Вiдлiк часу. 17.30, 22.00 Вiкна-Новини. 18.00 Слiдство ведуть екстрасенси. 18.50 Один за всiх. 20.05, 22.40 Т/с «Доньки-матерi». 23.05 Т/с «Наречений».

Канал «Україна»

06.30, 07.10, 08.15 Ранок з Україною. 07.00, 08.00, 09.00, 15.00, 19.00, 23.00 Сьогоднi.

09.30, 02.10 Зоряний шлях. 11.30, 03.10 Реальна мiстика. 13.30, 15.30 Агенти справедливостi. 17.00, 23.30 Iсторiя одного злочину. 19.50 «Говорить Україна». 21.00, 04.45 Т/с «Жiночий лiкар 4». 01.40 Телемагазин.

Канал «2+2»

06.00 «Шаленi перегони». 08.00 «ДжеДАI. Дайджест». 10.00, 18.15 «Спецкор». 10.35, 18.50 «ДжеДАI». 11.15 «Загублений свiт». 13.20 «Помста природи». 13.50 Х/ф «Веселi канiкули». 15.50 Х/ф «Останнiй замок». 19.25 Т/с «Ментiвськi вiйни. Харкiв». 21.30, 23.05 Т/с «CSI: Мiсце злочину 4». 00.55 Х/ф «Работоргiвля». 02.20 «Облом.UA». 05.30 Телемагазини.

НТН

04.55, 04.45 «Top Shop». 05.25 Т/с «Кулагiн та партнери». 06.10, 17.00 «Випадковий свiдок». 06.45 Х/ф «Сержант мiлiцiї». 10.40, 19.30 Т/с «Альпiйський патруль». 12.30, 16.30, 19.00, 23.15, 03.15 «Свiдок». 12.50 «Таємницi свiту». 14.05, 16.50 «Речовий доказ». 18.20 «Свiдок. Агенти». 21.20, 23.45 Т/с «Хейвен». 01.45 Х/ф «Вулицi кровi». 03.45 «Правда життя».

Enter-фiльм

05.10 Х/ф «Людина в прохiдному дворi». 07.10, 09.00, 02.15 «Телемагазин». 07.40, 08.50 М/ф.

08.00 «Невiдома версiя». 09.30 «Спогади». 10.30, 02.45 «Зорянi долi». 10.50 «Зiркове життя». 11.40 Х/ф «Чорний тюльпан». 13.50 Х/ф «Безстрашна гiєна». 15.45 Х/ф «Дорога в пекло». 19.00, 01.15 Т/с «Суто англiйськi вбивства». 21.00 Т/с «Загадковi вбивства Агати Крiстi». 22.50 Х/ф «Чекаю i сподiваюся». 03.05 Кiноляпи. 03.45 Саундтреки. 04.20 Кiнотрейлери.

ТЕТ

06.00 ТЕТ Мультиранок. 08.00, 09.00, 17.30, 20.00, 21.00 Одного разу пiд Полтавою. 08.30, 09.30, 17.00 Танька i Володька. 10.00, 19.00 4 весiлля. 12.00, 18.00 Панянка-селянка. 14.00 М/ф «Пташиний ульот». 15.30, 20.30, 21.30 Країна У. 16.30 Одного разу в Одесi. 22.00 Казки У. 23.00 Сiмейка У. 00.00 Т/с «Хамелеон». 01.00 17+. 02.15 Теорiя зради. 03.05 Т/с «Домашнiй арешт». 03.55 Вiталька. 05.50 Кориснi пiдказки.

К1

06.30 «Top Shop». 07.50 М/с «Гарфiлд Шоу». 08.10 «Дай лапу». 08.40 «Орел i решка. Шопiнг». 09.40 Х/ф «Арло: Балакуче порося». 11.00, 17.25 Т/с «Мисливцi за релiквiями». 14.30, 22.00 «Орел i решка. Навколо свiту».

19.10 «Орел i решка. Морський сезон». 00.00 Х/ф «Американська незаймана». 01.30 Х/ф «Око». 03.00 «Нiчне життя».

К2

06.30, 08.00 Телемагазин. 07.30, 15.40, 20.20 Iдеї ремонту. 08.20 Зiрковi неймовiрнi долi. 09.10 Знаменитостi. 09.40, 20.40 Неймовiрнi iсторiї кохання. 10.30, 17.30 Удачний проект. 11.20, 19.30 Квартирне питання. 12.10, 15.00, 00.40 Кориснi поради. 13.00 Курси елементарної кулiнарiї Гордона Рамзi. 14.00 Спецiя. 16.00 Майстри ремонту. 16.40, 21.30 Зiрковi долi. 22.10 Готуємо разом. 01.40 Формула кохання. 03.20 Арт-простiр. 03.40 Школа доктора Комаровського. 04.10 М/ф.

Футбол 1

06.00, 13.45, 17.50 Yellow. 06.10 Лечче - Iнтер. Чемпiонат Iталiї. 08.00, 10.00 Топ-матч. 08.10 Мальорка - Валенсiя. Чемпiонат Iспанiї. 10.15 Андерлехт - Брюгге. Чемпiонат Бельгiї. 12.00 Ювентус - Парма. Чемпiонат Iталiї. 13.55 Барселона - Гранада. Чемпiонат Iспанiї. 15.40, 22.30 Футбол News. 16.00 Мiлан - Удiнезе. Чемпiонат Iталiї. 18.00 Чемпiонат Iспанiї. Огляд туру. 18.55 Герта - Баварiя. Чемпiонат Нiмеччини. 20.45 Чемпiонат Iталiї. Огляд туру. 21.40 Live. Аталанта - СПАЛ. Чемпiонат Iталiї. 23.40 Ейбар - Атлетiко. Чемпiонат Iспанiї. 05.00 Чемпiонат Нiмеччини. Огляд туру. 05.55 Програма передач.

26-й місячний день. Напружений день. Перед вами постануть важкі завдання, з якими ви обов’язково впораєтесь. Попіклуйтеся про дітей, щоб не потрапили ні в яку халепу. Хірургічне втручання не бажане. 11.45, 13.20 Х/ф «Крутi чуваки». 12.45, 15.45 Факти. День. 14.20, 16.20 Т/с «Обмани себе». 16.45 Х/ф «Пасажир». 18.45, 21.05 Факти. Вечiр. 20.20 Громадянська оборона. 21.25 Т/с «В полонi у перевертня». 22.30 Х/ф «Брейвен». 00.15 Х/ф «10.5: Апокалiпсис».

Новий канал

04.00 Служба розшуку дiтей. 04.10 Зона ночi. 05.40 Телемагазин. 05.55 Абзац. 06.45, 07.55 Kids` Time. 06.50 М/с «Шоу Лунi Тьюнз». 08.00 Т/с «Бiблiотекарi». 10.00 Т/с «Вiдчайдушнi домогосподарки». 15.10 Х/ф «Мiфiка: Сталева корона». 17.10 Х/ф «Крутi заходи». 19.00 Х/ф «13-й район: Ультиматум». 21.00 Х/ф «Блейд 2». 23.20 Х/ф «Блейд: Трiйця». 01.30 Пристрастi за Ревiзором.

СТБ

06.30, 10.00, 15.30, 01.05 Т/с «Коли ми вдома». 11.50 Х/ф «Iдеальний чоловiк». 13.50 Х/ф «Флiрт з сорокарiчною». 17.25, 21.55 Вiдлiк часу. 17.30, 22.00 Вiкна-Новини. 18.00 Слiдство ведуть екстрасенси. 18.55 Один за всiх. 20.05, 22.40 Т/с «Доньки-матерi». 23.05 Т/с «Наречений».

Канал «Україна»

06.30, 07.10, 08.15 Ранок з Україною. 07.00, 08.00, 09.00, 15.00, 19.00, 23.00 Сьогоднi. 09.30, 02.30 Зоряний шлях. 11.30, 03.10 Реальна мiстика.

13.30, 15.30 Агенти справедливостi. 17.00, 00.00, 02.15 Iсторiя одного злочину. 19.50 «Говорить Україна». 21.00, 04.45 Т/с «Жiночий лiкар 4». 23.20 Контролер. 01.45 Телемагазин.

Канал «2+2»

06.00 «Угон по-нашому». 08.00 Т/с «Рекс». 10.05, 18.15 «Спецкор». 10.40, 18.50 «ДжеДАI». 11.20, 17.15 «Загублений свiт». 13.20 «Помста природи». 13.40 Х/ф «У тилу ворога: Вiсь зла». 15.30 Х/ф «У тилу ворога: Колумбiя». 19.25 Т/с «Ментiвськi вiйни. Харкiв». 21.30 Т/с «CSI: Мiсце злочину 5». 23.05 Т/с «CSI: Мiсце злочину 4». 00.55 «Облом.UA». 05.30 Телемагазини.

НТН

05.45 Т/с «Кулагiн та партнери». 07.50, 17.00, 03.05 «Випадковий свiдок». 08.30, 12.30, 16.30, 19.00, 23.15, 02.35 «Свiдок». 09.00 Х/ф «За два кроки вiд «Раю». 10.45, 19.30 Т/с «Альпiйський патруль». 12.50 «Свiдок. Агенти». 14.05, 16.50, 03.15 «Речовий доказ». 18.20 «Будьте здоровi». 21.20, 23.45 Т/с «Хейвен». 01.45 «Таємницi кримiнального свiту». 03.45 «Правда життя». 04.45 «Top Shop».

Enter-фiльм

05.00 Х/ф «Людина в прохiдному дворi». 07.00, 07.40, 08.50 М/ф. 07.10, 09.00, 02.15 «Телемагазин». 08.00 «Невiдома версiя». 09.30 «Спогади».

10.30, 00.30, 02.45 «Зорянi долi». 11.20 «Зiркове життя». 12.10 Х/ф «Мартин Боруля». 13.55 Х/ф «Безстрашна гiєна 2». 15.45 Х/ф «Алегро з вогнем». 17.20 Х/ф «Наказано узяти живим». 19.00, 01.15 Т/с «Суто англiйськi вбивства». 21.00 Т/с «Загадковi вбивства Агати Крiстi». 22.50 Х/ф «Лимерiвна». 00.45 «Академiя смiху». 03.05 Кiноляпи. 04.10 Саундтреки. 05.05 Кiнотрейлери.

ТЕТ

06.00 ТЕТ Мультиранок. 08.00, 09.00, 17.30, 20.00, 21.00 Одного разу пiд Полтавою. 08.30, 09.30, 17.00 Танька i Володька. 10.00, 19.00 4 весiлля. 11.50, 18.00 Панянка-селянка. 13.50 М/ф «Джастiн та лицарi доблестi». 15.30, 20.30, 21.30 Країна У. 16.00, 22.00 Казки У. 16.30 Одного разу в Одесi. 23.00 Сiмейка У. 00.00 Т/с «Хамелеон». 01.00 17+. 02.15 Теорiя зради. 03.05 Т/с «Домашнiй арешт». 03.55 Вiталька. 05.50 Кориснi пiдказки.

К1

06.30 «Top Shop». 07.50 М/с «Гарфiлд Шоу». 08.15 «Орел i решка. Шопiнг». 09.10, 19.10 «Орел i решка. Морський сезон». 11.00, 17.25, 00.00 Т/с «Мисливцi за релiквiями». 14.30, 22.00 «Орел i решка. Навколо свiту». 00.50 Т/с «Дорогий лiкар». 02.30 «Нiчне життя».

К2

06.30, 08.00 Телемагазин. 07.30, 15.40, 20.20 Iдеї ремонту. 08.20 Зiрковi неймовiрнi долi. 09.10 Знаменитостi. 09.40, 20.40 Неймовiрнi iсторiї кохання. 10.30, 17.30 Удачний проект. 11.20, 19.30 Квартирне питання. 12.10, 15.00, 00.40 Кориснi поради. 13.00 Курси елементарної кулiнарiї Гордона Рамзi. 14.00 Спецiя. 16.00 Майстри ремонту. 16.40, 21.30 Зiрковi долi. 22.10 Готуємо разом. 01.40 Формула кохання. 03.20 Арт-простiр. 03.40 Школа доктора Комаровського. 04.10 М/ф.

Футбол 1

06.00, 08.00, 01.30, 03.30, 05.30 Топ-матч. 06.10, 15.55 Аугсбург - Боруссiя (Д). Чемпiонат Нiмеччини. 08.10 Наполi - Фiорентiна. Чемпiонат Iталiї. 10.00, 15.40, 22.30 Футбол News. 10.15, 17.45 Yellow. 10.25 Реал - Севiлья. Чемпiонат Iспанiї. 12.10 Шальке - Боруссiя (М). Чемпiонат Нiмеччини. 13.55 Дженоа - Рома. Чемпiонат Iталiї. 17.55 Чемпiонат Нiмеччини. Огляд туру. 18.50 Ювентус - Парма. Чемпiонат Iталiї. 20.40 Барселона - Гранада. Чемпiонат Iспанiї. 22.45 Чемпiонат Iспанiї. Огляд туру. 23.40 Аталанта - СПАЛ. Чемпiонат Iталiї. 01.40 Герта - Баварiя. Чемпiонат Нiмеччини. 03.40 Лiон - Лiлль. 1/2 фiналу. Кубок французької лiги. 05.45 Програма передач.

27-й місячний день. Сприятливий день. Можна робити ремонт, саджати корисні рослини. Партнери мудрими порадами вбережуть вас від неприємностей. Не виключені проблеми зі здоров’ям. 09.15, 19.25 Надзвичайнi новини з К. Стогнiєм. 10.10 Громадянська оборона. 11.50, 13.20 Х/ф «Глибоководний горизонт». 12.45, 15.45 Факти. День. 14.15, 16.20 Т/с «Обмани себе». 16.45 Х/ф «В тилу ворога». 18.45, 21.05 Факти. Вечiр. 20.20 Секретний фронт. 21.25 Т/с «В полонi у перевертня». 22.30 Х/ф «Експат». 00.30 Х/ф «Нацiя прибульцiв». 02.00 Стоп-10.

Новий канал

04.20 Зона ночi. 05.30 Телемагазин. 05.45 Абзац. 06.45, 07.55 Kids` Time. 06.50 М/с «Шоу Лунi Тьюнз». 08.00 Т/с «Бiблiотекарi». 10.00 Т/с «Вiдчайдушнi домогосподарки». 15.00 Х/ф «Мiфiка 5: Боговбивця». 17.20 Х/ф «З Парижа з любов`ю». 19.10 Х/ф «13-й район: Цеглянi маєтки». 21.00 Х/ф «Блейд: Трiйця». 23.10 Х/ф «Монстри». 01.10 Ревiзор.

СТБ

06.30, 15.30, 01.05 Т/с «Коли ми вдома». 12.05 Х/ф «Флiрт з сорокарiчною». 13.50 Х/ф «Аферисти Дiк та Джейн розважаються». 17.25, 21.55 Вiдлiк часу. 17.30, 22.00 Вiкна-Новини. 18.00 Слiдство ведуть екстрасенси. 18.55 Один за всiх. 20.05, 22.40 Т/с «Доньки-матерi». 23.05 Т/с «Наречений».

Канал «Україна»

06.30, 07.10, 08.15 Ранок з Україною.

07.00, 08.00, 09.00, 15.00, 19.00, 23.00 Сьогоднi. 09.30, 02.30 Зоряний шлях. 11.30, 03.10 Реальна мiстика. 13.30, 15.30 Агенти справедливостi. 17.00, 00.00, 02.15 Iсторiя одного злочину. 19.50 «Говорить Україна». 21.00, 04.45 Т/с «Жiночий лiкар 4». 23.20 Гучна справа. 01.45 Телемагазин.

Канал «2+2»

06.00, 08.05 Т/с «Рекс». 10.00, 18.15 «Спецкор». 10.35, 18.50 «ДжеДАI». 11.15, 17.15 «Загублений свiт». 13.15 «Помста природи». 13.40 Х/ф «Команда 8: У тилу ворога». 15.30 Х/ф «Принц». 19.25 Т/с «Ментiвськi вiйни. Харкiв». 21.40, 23.15 Т/с «CSI: Мiсце злочину 5». 01.05 «Облом.UA». 05.30 Телемагазини.

НТН

05.45 Т/с «Кулагiн та партнери». 07.50, 17.00, 03.05 «Випадковий свiдок». 08.30, 12.30, 16.30, 19.00, 23.15, 02.35 «Свiдок». 09.00 Х/ф «Довга, довга справа...» 10.40, 19.30 Т/с «Альпiйський патруль». 12.50 «Будьте здоровi». 14.05, 16.50, 03.25 «Речовий доказ». 18.20 «Вартiсть життя». 21.20, 23.45 Т/с «Хейвен». 01.40 «Таємницi кримiнального свiту». 03.45 «Правда життя». 04.45 «Top Shop».

Enter-фiльм

05.50 Х/ф «Людина в зеленому кiмоно». 07.00, 07.40, 08.50, 09.30 М/ф. 07.10, 09.00, 02.15 «Телемагазин». 08.00, 11.40 «Зiркове життя».

09.50 «Спогади». 10.50, 01.05, 02.45 «Зорянi долi». 12.30 Х/ф «Запорожець за Дунаєм». 14.20 Х/ф «П`ята печатка». 16.10 Х/ф «Без року тиждень». 17.30 Х/ф «Вусатий нянь». 19.00, 01.15 Т/с «Суто англiйськi вбивства». 21.00 Т/с «Загадковi вбивства Агати Крiстi». 22.50 Х/ф «Захар Беркут». 00.35 «Академiя смiху». 03.05 Кiноляпи. 03.50 Саундтреки. 04.40 Кiнотрейлери.

ТЕТ

06.00 ТЕТ Мультиранок. 08.00, 09.00, 17.30, 20.00, 21.00 Одного разу пiд Полтавою. 08.30, 09.30, 17.00 Танька i Володька. 10.00, 19.00 4 весiлля. 12.00, 18.00 Панянка-селянка. 14.00 Х/ф «Принци повiтря». 15.30, 20.30, 21.30 Країна У. 16.00, 22.00 Казки У. 16.30 Одного разу в Одесi. 23.00 Сiмейка У. 00.00 Т/с «Хамелеон». 01.00 17+. 02.15 Теорiя зради. 03.05 Т/с «Домашнiй арешт». 03.55 Вiталька. 05.50 Кориснi пiдказки.

К1

06.30 «Top Shop». 07.50 М/с «Гарфiлд Шоу». 08.15 «Орел i решка. Шопiнг». 09.10, 19.10 «Орел i решка. Морський сезон». 11.00, 17.25, 00.00 Т/с «Мисливцi за релiквiями». 14.30, 22.00 «Орел i решка. Навколо свiту». 00.50 Т/с «Дорогий лiкар». 02.20 «Нiчне життя».

К2

06.30, 08.00 Телемагазин. 07.30, 15.40, 20.20 Iдеї ремонту. 08.20 Зiрковi неймовiрнi долi. 09.10 Знаменитостi. 09.40, 20.40 Неймовiрнi iсторiї кохання. 10.30, 17.30 Удачний проект. 11.20, 19.30 Квартирне питання. 12.10, 15.00, 00.40 Кориснi поради. 13.00 Курси елементарної кулiнарiї Гордона Рамзi. 14.00 Спецiя. 16.00 Майстри ремонту. 16.40, 21.30 Зiрковi долi. 22.10 Готуємо разом. 01.40 Формула кохання. 03.20 Арт-простiр. 03.40 Школа доктора Комаровського. 04.10 М/ф.

Футбол 1

06.00, 20.05 Yellow. 06.10 Лацiо - Сампдорiя. Чемпiонат Iталiї. 08.00, 20.15, 22.20, 01.30, 03.30, 05.30 Топ-матч. 08.10 Барселона - Гранада. Чемпiонат Iспанiї. 10.00, 15.40, 22.30 Футбол News. 10.15 Чемпiонат Iспанiї. Огляд туру. 11.10 Дженоа - Рома. Чемпiонат Iталiї. 13.00, 22.45 Чемпiонат Iталiї. Огляд туру. 13.55 Андерлехт - Брюгге. Чемпiонат Бельгiї. 15.55 Шальке - Боруссiя (М). Чемпiонат Нiмеччини. 17.45 «Бундеслiга weekly». Чемпiонат Нiмеччини. 18.15 Аталанта - СПАЛ. Чемпiонат Iталiї. 20.30 Реал - Севiлья. Чемпiонат Iспанiї. 23.40 Ювентус - Парма. Чемпiонат Iталiї. 01.40 Аугсбург - Боруссiя (Д). Чемпiонат Нiмеччини. 03.40 Реймс - ПСЖ. 1/2 фiналу. Кубок французької лiги. 05.45 Програма передач.


AVтограф № 2 (1003) 16 січня 2020 року

четвер • 23 січня

Канал «1+1»

6:00 6:30 6:50 7:30 7:50 8:00 10:00 10:05 10:30 11:00 12:30 12:35 13:10 13:30 13:35 13:45 14:30 14:35 15:00 15:30 15:35 16:30 16:35 17:30 17:40 18:00 18:30 18:35 19:20 19:30 20:00 20:30 20:50 21:00 21:15 21:45 21:55 22:05 22:30 22:50

В Україні Кременчуцькі новини Студія дня Кременчуцькі новини Візерунки дня Бадьорий ранок Хісторі У фокусі Європа Кременчуцькі новини Українська пісня Кременчуцькі новини Ньюзрум Історії з Європи Кременчуцькі новини Стоп Фейк Ньюз Студія дня Кременчуцькі новини Рекомендації психолога Євромакс Кременчуцькі новини В Україні Кременчуцькі новини Концерт «Для тебе» Кременчуцькі новини Спорт Стайл Кременчук 7 чудес України Кременчуцькі новини Студія дня Історії з Європи 7 чудес України Завтра. Сьогодні Кременчуцькі новини Історії з Європи Час-Тайм В Україні Візерунки дня Стоп Фейк Ньюз 7 чудес України Кременчуцькі новини Українська пісня

06.30, 07.10, 08.10, 09.10 Снiданок з «1+1». 07.00, 08.00, 09.00, 12.00, 16.45, 19.30, 05.35 «ТСН». 09.25, 10.20 «Життя вiдомих людей». 11.15, 12.20 «Мiняю жiнку 12». 13.10, 14.25, 04.20 «Свiт навиворiт 6». 15.40 Т/с «Величне столiття. Роксолана». 17.10 Т/с «Наречена зi Стамбула». 20.15 Х/ф «Форсаж 4». 22.15 Х/ф «Чорний лицар». 00.10 Х/ф «Жах Амiтiвiлля». 01.40 Х/ф «Астрал».

Iнтер

03.10 «Богинi ефiру». 04.55 «Top Shop». 05.25, 22.05 «Слiдство вели...» з Л. Каневським». 07.00, 08.00, 09.00, 12.00, 17.40 Новини. 07.10, 08.10, 09.20 «Ранок з Iнтером». 10.00 «Корисна програма». 11.05, 12.25 Х/ф «Iндокитай». 14.50, 15.40 «Речдок». 16.35 «Речдок. Особливий випадок». 18.00, 19.00, 01.35 «Стосується кожного». 20.00 «Подробицi». 21.00 «Речдок. Особливий випадок. Пiд чужим iм`ям». 23.45 Т/с «Спокуса». 02.20 «Подробицi» - «Час».

ICTV

04.10 Скарб нацiї. 04.20 Еврика! 04.25 Студiя Вашингтон. 04.30 Факти. 04.50 Т/с «Вiддiл 44». 05.40 Антизомбi. 06.30 Ранок у великому мiстi. 08.45 Факти. Ранок. 09.15, 19.25 Надзвичайнi новини з К. Стогнiєм. 10.10 Секретний фронт.

п’ятниця • 24 січня Канал «1+1»

6:00 6:30 6:50 7:30 7:50 8:00 10:00 10:05 10:30 11:00 12:30 12:35 13:30 13:35 13:45 14:30 14:35 15:00 15:30 15:35 16:30 16:35 17:30 17:35 18:00 18:30 18:35 19:20 19:30 19:40 20:10 20:30 20:50 21:00 21:15 21:45 21:55 22:05 22:30 22:50

В Україні Кременчуцькі новини Студія дня Кременчуцькі новини Візерунки дня Бадьорий ранок Хісторі В гарній формі Кременчуцькі новини Українська пісня Кременчуцькі новини Ньюзрум Кременчуцькі новини Стоп Фейк Ньюз Студія дня Кременчуцькі новини Рекомендації психолога Завтра. Сьогодні Кременчуцькі новини В Україні Кременчуцькі новини Концерт «Для тебе» Кременчуцькі новини Рекомендації психолога 7 чудес України Кременчуцькі новини Студія дня Історії з Європи Кременчук оперативний 7 чудес України Життя у цифрі Кременчуцькі новини Студія Вашингтон Час-Тайм В Україні Візерунки дня Стоп Фейк Ньюз 7 чудес України Кременчуцькі новини Українська пісня

06.30, 07.10, 08.10, 09.10 Снiданок з «1+1». 07.00, 08.00, 09.00, 12.00, 16.45, 19.30, 03.50 «ТСН». 09.25, 10.20 «Життя вiдомих людей». 11.15, 12.20 «Мiняю жiнку 12». 13.40 «Свiт навиворiт 6». 15.30 Т/с «Величне столiття. Роксолана». 17.10 Т/с «Наречена зi Стамбула». 20.15, 22.10 «Жiночий квартал». 00.05 «Розсмiши комiка». 04.35 «Свiтське життя».

Iнтер

03.05 «Богинi ефiру». 04.55 «Top Shop». 05.25, 06.10, 22.00 «Слiдство вели...» з Л. Каневським». 07.00, 08.00, 09.00, 12.00, 17.40 Новини. 07.10, 08.10, 09.20 «Ранок з Iнтером». 10.00 «Корисна програма». 11.05, 12.25 Х/ф «Запах жiнки». 14.50, 15.40, 23.45 «Речдок». 16.35 «Речдок. Особливий випадок». 18.00, 01.35 «Стосується кожного». 20.00 «Подробицi тижня».

ICTV

04.10 Скарб нацiї. 04.20 Еврика! 04.25 Служба розшуку дiтей. 04.30 Студiя Вашингтон. 04.35, 01.25 Факти. 04.55 Т/с «Вiддiл 44». 05.40 Антизомбi. 06.30 Ранок у великому мiстi. 08.45 Факти. Ранок. 09.15, 19.25 Надзвичайнi новини з К. Стогнiєм. 10.10 Антизомбi. Дайджест. 11.05, 13.20, 01.55 Х/ф «Королi боулiнгу». 12.45, 15.45 Факти. День.

субота • 25 січня 6:00 6:30 6:50 7:30 7:50 10:15 10:30 10:50 11:10 11:40 12:00 13:00 13:35 13:45 14:15 14:45 15:10 16:40 17:10 20:00 20:30 21:00 21:30 22:00 22:15 22:45

В Україні Кременчуцькі новини Студія дня Кременчуцькі новини Українська пісня Мюзік Рум Кременчуцькі новини Життя у цифрі Бекстейдж З вірою в серці Українська пісня Рекомендації психолога Стоп Фейк Ньюз Глобал 3000 Євромакс В гарній формі Мелодії життя Рекомендації психолога Українська пісня В Україні Суботнє інтерв’ю Огляд світових подій В Україні Історії з Європи В Україні Українська пісня

Канал «1+1»

06.05, 07.00 «Життя вiдомих людей». 08.00 «Снiданок. Вихiдний». 10.00 Х/ф «Назад у майбутнє». 11.55 Х/ф «Назад у майбутнє 2». 14.00 Х/ф «Назад у майбутнє 3». 16.20 Х/ф «Чорний лицар».

18.10 «Вечiрнiй квартал». 19.30, 05.50 «ТСН». 20.15 «Новорiчний Вечiрнiй квартал». 00.40, 01.30 «Свiтське життя». 02.20 «Жiночий квартал». 05.00 «Розсмiши комiка».

Iнтер

03.05 «Україна вражає». 03.30 «Орел i решка. Шопiнг». 05.05 «Top Shop». 05.35 «Чекай на мене. Україна». 07.15 Х/ф «Без сина не приходь!» 09.00 «Готуємо разом. Домашня кухня». 10.00 «Корисна програма». 11.00 Х/ф «Кортик». 15.10 Х/ф «Бiле сонце пустелi». 16.50, 20.30 Т/с «Не жiноча робота». 20.00 «Подробицi». 22.25 Т/с «Рiдкiсна група кровi». 02.40 «Подробицi» - «Час».

ICTV

04.55 Скарб нацiї. 05.10 Еврика! 05.15 Факти. 05.40 Особливостi нацiональної роботи. 09.05 Х/ф «Перший лицар». 11.40 «На трьох». 12.45 Факти. День. 13.00 Дизель шоу. 16.50 Х/ф «Цар скорпiонiв 5: Книга душ». 18.45 Факти. Вечiр. 19.10 Х/ф «Останнiй мисливець на вiдьом». 21.05 Х/ф «Темна вежа». 22.50 Х/ф «Час вiдьом». 00.35 Х/ф «Маска Зорро». 02.50 Стоп-10.

13

в кабельних мережах: «Чумгак», «Datagroup» та «Сетілайт» - кнопка 1

Телеканал

28-й місячний день. Несприятливий день. Можливі прояви депресії, різних хвороб. Небезпека травм і обману. Займіться лише необхідними справами, женіть з голови дурні думки, проведіть очищення організму. 11.20, 13.20 Х/ф «Сонце, що сходить». 12.45, 15.45 Факти. День. 14.30, 16.20, 21.25 Т/с «В полонi у перевертня». 16.55 Х/ф «Брейвен». 18.45, 21.05 Факти. Вечiр. 20.20 Антизомбi. Дайджест. 22.30 Х/ф «Швидше кулi». 00.25 Х/ф «Радник». 02.30 Стоп-10.

Новий канал

03.40 Служба розшуку дiтей. 03.45 Зона ночi. 05.30 Телемагазин. 05.45 Абзац. 06.45, 07.55 Kids` Time. 06.50 М/с «Шоу Лунi Тьюнз». 08.00 Т/с «Бiблiотекарi». 10.00 Т/с «Вiдчайдушнi домогосподарки». 15.20 Х/ф «Невловимi». 17.20 Х/ф «Шалена карта». 19.10 Х/ф «Клони». 21.00 Х/ф «Медовий мiсяць». 23.10 Х/ф «Монстри 2. Темний континент». 01.20 Пристрастi за Ревiзором.

СТБ

06.25, 15.30, 01.05 Т/с «Коли ми вдома». 11.40 Х/ф «Аферисти Дiк та Джейн розважаються». 13.15 Х/ф «Дiлова жiнка». 17.25, 21.55 Вiдлiк часу. 17.30, 22.00 Вiкна-Новини. 18.00 Слiдство ведуть екстрасенси. 18.55 Один за всiх. 20.05, 22.40 Т/с «Доньки-матерi». 23.05 Т/с «Наречений».

Канал «Україна»

06.30, 07.10, 08.15 Ранок з Україною.

07.00, 08.00, 09.00, 15.00, 19.00, 23.00 Сьогоднi. 09.30, 02.30 Зоряний шлях. 11.30, 03.10 Реальна мiстика. 13.30, 15.30 Агенти справедливостi. 17.00, 00.00, 02.15 Iсторiя одного злочину. 19.50 «Говорить Україна». 21.00, 04.45 Т/с «Жiночий лiкар 4». 23.20 По слiдах. 01.45 Телемагазин.

Канал «2+2»

06.00 Т/с «Рекс». 07.55 Т/с «Рекс 2». 09.35, 18.15 «Спецкор». 10.20, 18.50 «ДжеДАI». 11.00, 17.15 «Загублений свiт». 13.00 «Помста природи». 13.10 Х/ф «Хранителi скарбiв». 15.10 Х/ф «Мiсiя на Марс». 19.25 Т/с «Ментiвськi вiйни. Харкiв». 21.40, 23.25 Т/с «CSI: Мiсце злочину 5». 01.05 «Облом.UA». 05.30 Телемагазини.

НТН

05.45 Т/с «Кулагiн та партнери». 07.55, 17.00, 03.15 «Випадковий свiдок». 08.30, 12.30, 16.30, 19.00, 23.15, 02.45 «Свiдок». 09.00 Х/ф «Розiрване коло». 10.45, 19.30 Т/с «Альпiйський патруль». 12.50 «Вартiсть життя». 14.05, 16.50, 03.30 «Речовий доказ». 18.20, 03.50 «Правда життя». 21.20, 23.45 Т/с «Хейвен». 01.45 «Таємницi кримiнального свiту». 04.50 «Top Shop».

Enter-фiльм

05.30 Х/ф «Погань». 07.00, 07.40, 08.50 М/ф. 07.10, 09.00, 02.15 «Телемагазин».

08.00, 11.20 «Зiркове життя». 09.30 «Спогади». 10.30, 02.45 «Зорянi долi». 12.10 Х/ф «Лимерiвна». 13.50 Х/ф «Даки». 15.45 Х/ф «Вусатий нянь». 17.05 Х/ф «Живе такий хлопець». 19.00, 01.15 Т/с «Суто англiйськi вбивства». 21.00 Т/с «Загадковi вбивства Агати Крiстi». 22.50 Х/ф «Запорожець за Дунаєм». 00.45 «Академiя смiху». 03.05 Кiноляпи. 03.50 Саундтреки. 04.40 Кiнотрейлери.

ТЕТ

06.00 ТЕТ Мультиранок. 08.00, 09.00, 17.30, 20.00, 21.00 Одного разу пiд Полтавою. 08.30, 09.30, 17.00 Танька i Володька. 10.00, 19.00 4 весiлля. 11.50, 18.00 Панянка-селянка. 13.40 Х/ф «Том Сойєр». 15.30, 20.30, 21.30 Країна У. 16.00, 22.00 Казки У. 16.30 Одного разу в Одесi. 23.00 Сiмейка У. 00.00 Т/с «Хамелеон». 01.00 17+. 02.15 Теорiя зради. 03.05 БарДак. 03.55 Вiталька. 05.50 Кориснi пiдказки.

К1

06.30 «Top Shop». 07.50 М/с «Гарфiлд Шоу». 08.15 «Орел i решка. Шопiнг». 09.10, 19.10 «Орел i решка. Морський сезон». 11.00, 17.25, 00.00 Т/с «Мисливцi за релiквiями». 14.30, 22.00 «Орел i решка. Навколо свiту».

К2

06.30, 08.00 Телемагазин. 07.30, 15.40, 20.20 Iдеї ремонту. 08.20 Зiрковi неймовiрнi долi. 09.10 Знаменитостi. 09.40, 20.40 Неймовiрнi iсторiї кохання. 10.30, 17.30 Удачний проект. 11.20, 19.30 Квартирне питання. 12.10, 15.00, 00.40 Кориснi поради. 13.00 Курси елементарної кулiнарiї Гордона Рамзi. 14.00 Спецiя. 16.00 Майстри ремонту. 16.40, 21.30 Зiрковi долi. 22.10 Готуємо разом. 01.40 Формула кохання. 03.20 Арт-простiр. 03.40 Школа доктора Комаровського. 04.10 М/ф.

Футбол 1

06.00, 17.45, 03.30, 05.30 Топ-матч. 06.10 Ейбар - Атлетiко. Чемпiонат Iспанiї. 08.00, 01.30 Yellow. 08.10, 23.40 Лiон - Лiлль. 1/2 фiналу. Кубок французької лiги. 10.00, 15.40, 22.30 Футбол News. 10.15 Аталанта - СПАЛ. Чемпiонат Iталiї. 12.05 Аугсбург - Боруссiя (Д). Чемпiонат Нiмеччини. 13.55 Реал - Севiлья. Чемпiонат Iспанiї. 15.55 Реймс - ПСЖ. 1/2 фiналу. Кубок французької лiги. 17.55 Чемпiонат Iталiї. Огляд туру. 18.50 Барселона - Гранада. Чемпiонат Iспанiї. 20.40 Наполi - Фiорентiна. Чемпiонат Iталiї. 22.45 Чемпiонат Нiмеччини. Огляд туру. 01.40 Шальке - Боруссiя (М). Чемпiонат Нiмеччини. 03.40 Мiлан - Удiнезе. Чемпiонат Iталiї. 05.45 Програма передач.

29-30 місячні дні. 29-й – Хороший день для будь-яких заходів. Контролюйте негативні якості. 30-й – Підвищується відповідальність за свої вчинки. Сьогодні можна змінити своє життя, достатньо лише змінити ставлення до вас оточуючих. 13.55, 16.20, 22.50 «На трьох». 18.45 Факти. Вечiр. 20.10 Дизель шоу.

Новий канал

04.05, 02.55 Служба розшуку дiтей. 04.10 Зона ночi. 05.10 Телемагазин. 05.20, 06.15 Kids` Time. 05.25 М/с «Шоу Лунi Тьюнз». 06.20 Дешево i сердито. 08.00 Т/с «Бiблiотекарi». 10.00 Т/с «Вiдчайдушнi домогосподарки». 14.30 Х/ф «Кур`єр». 16.30 Х/ф «Професiонал». 19.00 Х/ф «Школа супергероїв». 21.00 Х/ф «Космос мiж нами». 23.20 Х/ф «Перший контакт». 01.20 Х/ф «Демон всерединi».

СТБ

06.35, 16.00 Т/с «Коли ми вдома». 10.15 Х/ф «Дiлова жiнка». 12.35 Х/ф «Знайомтеся, Джо Блек». 17.25, 21.55 Вiдлiк часу. 17.30, 22.00 Вiкна-Новини. 18.00 Слiдство ведуть екстрасенси. 18.55 Х/ф «Панi покоївка». 20.55, 22.35 Х/ф «Нiч вiдпочинку для мами». 23.30 Давай поговоримо про секс.

Канал «Україна»

06.30, 07.10, 08.15 Ранок з Україною. 07.00, 08.00, 09.00, 15.00, 19.00 Сьогоднi. 09.30, 05.50 Зоряний шлях. 11.30, 04.10 Реальна мiстика. 12.35, 15.30 Т/с «Скляна кiмната». 17.00 Iсторiя одного злочину. 19.50 «Говорить Україна». 21.00 Свобода слова Савiка Шустера. 00.00, 02.15 Т/с «Подаруй менi життя».

Канал «2+2»

06.00, 07.50 Т/с «Рекс 2». 09.30, 18.15 «Спецкор». 10.15, 18.50 «ДжеДАI». 10.55, 17.15 «Загублений свiт». 13.55 «Помста природи». 14.05 Х/ф «Нестримнi». 15.45 Х/ф «Свiт роботiв». 19.25 Х/ф «Морський пiхотинець». 21.10 Х/ф «Морський пiхотинець 2». 23.00 Х/ф «Холодна сумiш». 00.50 Х/ф «Буря смiливих». 02.05 «Облом.UA». 03.50 «Цiлком таємно-2017». 05.30 Телемагазини.

НТН

05.50 Т/с «Кулагiн та партнери». 07.55, 17.00, 03.05 «Випадковий свiдок». 08.30, 12.30, 16.30, 19.00, 23.15, 02.35 «Свiдок». 09.00 Х/ф «Iшов четвертий рiк вiйни...» 10.45, 19.30 Т/с «Альпiйський патруль». 12.50, 03.45 «Правда життя». 14.05, 16.50, 03.25 «Речовий доказ». 18.20 «Таємницi свiту». 21.20, 23.45 Т/с «Хейвен». 01.45 «Таємницi кримiнального свiту». 04.45 «Top Shop».

Enter-фiльм

05.25 Х/ф «Мартин Боруля». 07.00, 07.40, 08.50 М/ф. 07.10, 09.00, 02.15 «Телемагазин». 08.00, 11.10 «Зiркове життя». 09.30 «Спогади». 10.30, 01.55, 02.45 «Зорянi долi». 12.00 Х/ф «Захар Беркут». 13.40 Х/ф «Битва за Рим». 15.25 Х/ф «Живе такий хлопець». 17.10 Х/ф «В добру годину!» 19.00 Т/с «Суто англiйськi вбивства».

21.00 Т/с «Загадковi вбивства Агати Крiстi». 22.50 Х/ф «Людина в зеленому кiмоно». 00.10 Х/ф «Погань». 03.05 Кiноляпи. 04.10 Саундтреки. 05.00 Кiнотрейлери.

ТЕТ 06.00 ТЕТ Мультиранок. 08.00, 09.00, 20.00 Одного разу пiд Полтавою. 08.30, 09.30, 17.00 Танька i Володька. 10.00, 19.00 4 весiлля. 12.00 Панянка-селянка. 13.00 Х/ф «Джой». 15.15, 16.05, 20.30 Країна У. 15.40 Казки У. 16.35 Одного разу в Одесi. 17.30 Х/ф «Три горiшки для Попелюшки». 21.00 М/ф «Епiк». 23.00 Х/ф «Троє в каное». 01.00 17+. 02.15 Теорiя зради. 03.05 БарДак. 03.55 Вiталька. 05.50 Кориснi пiдказки.

К1 06.30 «Top Shop». 07.50 М/с «Гарфiлд Шоу». 08.10 «Дай лапу». 08.40, 00.50 «Орел i решка. Шопiнг». 09.35 «Орел i решка. Морський сезон». 11.25 Т/с «Мисливцi за релiквiями». 15.00, 22.00 «Орел i решка. Навколо свiту». 17.50 Х/ф «Ларго Вiнч: Початок». 19.50 Х/ф «Ларго Вiнч 2: Змова в Бiрмi». 02.00 «Нiчне життя».

К2

06.30, 08.00 Телемагазин. 07.30, 15.40, 20.20 Iдеї ремонту. 08.20, 03.40 Зiрковi неймовiрнi долi. 09.10 Знаменитостi. 09.40, 20.40 Неймовiрнi iсторiї кохання. 10.30, 17.30 Удачний проект. 11.20, 19.30 Квартирне питання. 12.10, 15.00, 00.40 Кориснi поради. 13.00 Курси елементарної кулiнарiї Гордона Рамзi. 14.00 Спецiя. 16.00 Майстри ремонту. 16.40, 21.30 Зiрковi долi. 22.10 Готуємо разом. 01.40 Формула кохання. 03.20 Арт-простiр. 04.10 М/ф.

Футбол 1

06.00, 08.00 Топ-матч. 06.10 Герта - Баварiя. Чемпiонат Нiмеччини. 08.10 Дженоа - Рома. Чемпiонат Iталiї. 10.00, 15.40, 22.30 Футбол News. 10.15, 02.10 Барселона - Гранада. Чемпiонат Iспанiї. 12.00, 23.40 Yellow. 12.10 Наполi - Фiорентiна. Чемпiонат Iталiї. 13.55 Шальке - Боруссiя (М). Чемпiонат Нiмеччини. 15.55 Лiон - Лiлль. 1/2 фiналу. Кубок французької лiги. 17.40 Мiлан - Удiнезе. Чемпiонат Iталiї. 19.25 Аугсбург - Боруссiя (Д). Чемпiонат Нiмеччини. 21.10 Чемпiонат Iталiї. Передмова до туру. 21.40 Live. Брешия - Мiлан. Чемпiонат Iталiї. 23.50 Чемпiонат Iспанiї. Передмова до туру. 00.20 Андерлехт - Брюгге. Чемпiонат Бельгiї. 04.00 Лацiо - Сампдорiя. Чемпiонат Iталiї. 05.50 Програма передач.

1-й місячний день. Контролюйте свої негативні якості. Це допоможе вам втілити в життя нові задуми та ідеї. Хороший день для великих покупок, а також для будь-яких громадських заходів.

Новий канал

03.00 Зона ночi. 05.40 Телемагазин. 05.55 Таємний агент. 07.10 Таємний агент. Пост-шоу. 09.00 Ревiзор. 11.00 Х/ф «Кур`єр». 13.00 Х/ф «Школа супергероїв». 15.00 Х/ф «Медальйон». 16.45, 18.45 Kids` Time. 16.50 М/ф «Монстри проти прибульцiв». 18.50 Х/ф «Битва за Землю». 21.00 Х/ф «Елiзiум: Рай не на Землi». 23.10 Х/ф «Втеча неможлива». 01.20 Х/ф «Монстри».

СТБ

07.20 Х/ф «Нiч вiдпочинку для мами». 09.15 Т/с «Доньки-матерi». 17.05 Х/ф «Панi покоївка». 19.10 Х-Фактор. 22.00 Х/ф «Жiноча iнтуїцiя». 00.10 Х/ф «Чоловiча iнтуїцiя».

Канал «Україна»

07.00, 15.00, 19.00 Сьогоднi. 07.30, 05.20 Зоряний шлях. 09.30, 15.20 Т/с «Спадкоємиця мимоволi». 17.10, 21.00 Т/с «Чужий грiх». 20.00 Головна тема. 22.50 Х/ф «Кохання i трохи перцю». 00.50, 02.15 Х/ф «Жила собi любов». 01.45 Телемагазин. 03.00 Реальна мiстика.

Канал «2+2»

06.00 Т/с «Рекс 2». 07.50 «ДжеДАI. Дайджест».

08.50 «Загублений свiт». 14.45 Х/ф «Машина». 16.25 Х/ф «Андроїд-полiцейський». 18.05 Х/ф «Вторгнення: Битва за рай». 20.00 Х/ф «Книга Iлая». 22.10 Х/ф «Колонiя». 00.00 Х/ф «Ця стара машина». 01.30 «Облом.UA». 04.20 «Цiлком таємно-2017».

НТН

05.45, 12.00 «Легенди карного розшуку». 06.10 Х/ф «Тiнi зникають опiвднi». 15.40, 02.25 «Випадковий свiдок». 18.05 «Крутi 90-тi». 19.00, 01.55 «Свiдок». 19.30 Х/ф «Кухарка». 21.00 Х/ф «Бiнго Бонго». 23.00 Х/ф «Поганий Санта». 00.55 «Пiвдень. Нерадянський Союз». 02.55 «Речовий доказ». 03.55 «Легенди бандитського Києва». 04.45 «Top Shop».

Enter-фiльм

05.50 Х/ф «Без року тиждень». 07.00, 07.40, 08.50, 09.30 М/ф. 07.10, 09.00, 02.35 «Телемагазин». 08.00 «Зiркове життя». 10.10 «Зорянi долi». 11.00 «Невiдома версiя». 11.50 Х/ф «Небилицi про Iвана». 13.20 Х/ф «Сватання на Гончарiвцi». 14.50 Т/с «Два капiтани». 19.00 Т/с «На останньому диханнi». 21.55 Т/с «Крах iнженера Гарiна». 03.05 Кiноляпи. 03.55 Саундтреки.

04.55 Кiнотрейлери.

ТЕТ

06.00 ТЕТ Мультиранок. 10.30 М/ф «Снiгова битва». 12.00, 13.00, 14.00 Казки У. 12.30, 13.30, 20.00, 21.30 Країна У. 15.00 Х/ф «Троє в каное». 17.00 Х/ф «День, коли Земля зупинилась». 19.00, 20.30 Одного разу пiд Полтавою. 22.00 Iгри Приколiв. 23.00 Одного разу в Одесi. 00.00 Сiмейка У. 01.00 17+. 02.15 Теорiя зради. 03.05 БарДак. 03.55 Вiталька. 05.50 Кориснi пiдказки.

К1

06.30 «Top Shop». 07.50 М/с «Земля до початку часiв». 08.30 «Ух ти show». 09.30 М/ф «Мухнемо на Мiсяць». 11.00 М/ф «Морська бригада». 12.45 М/ф «Воруши ластами, Семмi». 14.15 «Орел i решка. Перезавантаження». 00.00 Х/ф «Ларго Вiнч: Початок». 02.00 «Нiчне життя».

К2

06.30 Телемагазин. 07.30, 03.40 Зiрковi неймовiрнi долi. 10.20, 00.10 Кориснi поради. 12.20, 19.50 Майстри ремонту. 13.40 Квадратний метр. 15.00 Квартирне питання. 16.00 Один за 100 годин.

18.00 Правила життя. 22.20 Дачна вiдповiдь. 01.10 Телеторгiвля. 01.40 Формула кохання. 03.20 Арт-простiр. 04.10 М/ф.

Футбол 1

06.00 Боруссiя (Д) - Кельн. Чемпiонат Нiмеччини. 07.45, 18.25 Чемпiонат Iталiї. Передмова до туру. 08.15 Реал - Севiлья. Чемпiонат Iспанiї. 10.00, 15.40, 22.15 Футбол News. 10.20 Yellow. 10.30 Брешия - Мiлан. Чемпiонат Iталiї. 12.10 Реймс - ПСЖ. 1/2 фiналу. Кубок французької лiги. 13.55 Аталанта - СПАЛ. Чемпiонат Iталiї. 16.00 «Бундеслiга weekly». Чемпiонат Нiмеччини. 16.25 Live. Боруссiя (М) - Майнц. Чемпiонат Нiмеччини. 17.15, 23.25 Yellow. 18.55 Live. Фiорентiна - Дженоа. Чемпiонат Iталiї. 19.45 Футбол Tables. 20.55, 21.10 «Laliga Zap». Чемпiонат Iспанiї. 21.25 Live. Гент - Генк. Чемпiонат Бельгiї. 23.35 Севiлья - Гранада. Чемпiонат Iспанiї. 01.25, 03.30, 05.30 Топ-матч. 01.40 Еспаньол - Атлетiк. Чемпiонат Iспанiї. 03.40 Баварiя - Шальке. Чемпiонат Нiмеччини. 05.45 Програма передач.


14

в кабельних мережах: «Чумгак», «Datagroup» та «Сетілайт» - кнопка 1

Телеканал

п’ятниця• 26• 19 січня неділя січня

6:00 6:30 7:00 7:50 8:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 12:45 13:30 13:35 13:50 14:20 14:35 15:00 16:30 16:45 17:00 17:30 18:30 18:50 21:10 21:30 22:00

В Україні Рецепт смаку Студія дня Хісторі Українська пісня Рецепт смаку В гарній формі В Україні Огляд світових подій У фокусі Європа Рецепт смаку З вірою в серці Хісторі Стоп Фейк Ньюз Завтра. Сьогодні Життя у цифрі В Україні Українська пісня Рецепт смаку Історії з Європи В Україні Українська пісня Вікно в Америку Шлягер вітає з Новим Роком! Спорт Стайл Кременчук Огляд світових подій Українська пісня

Канал «1+1»

06.00 М/ф. 06.25, 07.10 «Життя вiдомих людей». 08.00 «Снiданок. Вихiдний». 09.00 «Лото-Забава». 09.45 «Свiт навиворiт 6». 11.15 Х/ф «Форсаж». 13.15 Х/ф «Подвiйний форсаж».

15.30 Х/ф «Потрiйний форсаж: Токiйський дрифт». 17.30 Х/ф «Форсаж 4». 19.30, 05.00 «ТСН-Тиждень». 21.00 «Голос країни 10». 23.35 «Жiночий квартал». 01.20 «Вечiрнiй квартал». 02.35 «Розсмiши комiка».

Iнтер

03.10 «Добривечiр на Iнтерi». 04.00 «Великий бокс. Даннi Гарсiя - Iван Редкач». 09.00 «Готуємо разом». 10.00 «Орел i решка. Чудеса свiту». 11.00 «Орел i решка. Iвлєєва vs. Бiднякiв». 12.00 «Орел i решка. Перезавантаження». 13.00 Х/ф «З Неаполя з любов`ю». 15.00 Т/с «Мене звуть Мелек». 18.10 Х/ф «Золото Флiнна». 20.00 «Подробицi». 20.30 Х/ф «Загублене мiсто Z». 23.10 Х/ф «Невловимий». 00.50 «Пережити Холокост. Вiйна Фредi Ноллера». 01.55 «Речдок». 03.25 «Орел i решка. Шопiнг». 05.00 «Top Shop».

ICTV

04.55 Скарб нацiї. 05.00 Еврика! 05.10 Факти. 05.35 Не дай себе ошукати. 06.25 Громадянська оборона. 07.20 Антизомбi. Дайджест. 08.20, 02.00 Секретний фронт. Дайджест. 09.10 Т/с «Вiддiл 44». 12.45 Факти. День.

AVтограф № 2 (1003) 16 січня 2020 року

2-й місячний день. День активної боротьби. Є шанс змінити своє життя, цим самим змінивши і ставлення до себе оточуючих. При цьому також не виключений конфлікт між близькими людьми. 13.05 Х/ф «Цар скорпiонiв 5: Книга душ». 15.00 Х/ф «Темна вежа». 16.50 Х/ф «Останнiй мисливець на вiдьом». 18.45 Факти тижня. 20.35 Х/ф «Дракула: Невiдома iсторiя». 22.20 Х/ф «Мисливцi на вiдьом». 00.00 Х/ф «Пекло».

Канал «2+2»

06.00 «Угон по-нашому». 08.00 «ДжеДАI. Дайджест». 09.00 «Шаленi перегони». 11.00 «Вiн, вона та телевiзор». 13.55 Х/ф «Нестримнi». 15.30 Х/ф «Морський пiхотинець». 17.10 Х/ф «Морський пiхотинець 2». 19.00 Х/ф «Морський пiхотинець 3: Тил». 20.30 Х/ф «Морський пiхотинець 4». 22.10 Х/ф «Суддя Дредд». 00.00 Т/с «Заблудлi вiвцi». 03.35 «Помста природи». 05.30 Телемагазини.

Новий канал

03.20 Зона ночi. 05.45 Телемагазин. 06.00 Таємний агент. 07.20 Таємний агент. Пост-шоу. 09.05, 10.45 Kids` Time. 09.10 М/ф «Луїс i прибульцi». 10.50 М/ф «Монстри проти прибульцiв». 12.50 Х/ф «Клони». 14.40 Х/ф «Битва за Землю». 16.50 Х/ф «Елiзiум: Рай не на Землi». 19.00 Х/ф «Репродукцiя». 21.00 Х/ф «Сiм сестер». 23.20 Х/ф «Демон всерединi». 01.10 Ревiзор.

НТН

СТБ

06.25 Хата на тата. 18.00, 19.00 Слiдство ведуть екстрасенси. 19.55 Один за всiх. 22.15 Детектор брехнi.

Канал «Україна»

23.00, 02.15 Т/с «Горобини китицi червонi». 01.45 Телемагазин. 02.35 Х/ф «Кохання i трохи перцю». 04.10 Х/ф «Жила собi любов». 05.30 Реальна мiстика.

06.30 Сьогоднi. 07.30 Зоряний шлях. 09.00 Т/с «Чужий грiх». 12.50 Т/с «Подаруй менi життя». 17.00, 21.00 Т/с «Утiкачка». 19.00 Сьогоднi. Пiдсумки з Олегом Панютою.

05.45 Х/ф «Дикий пляж». 07.00 «Страх у твоєму домi». 10.25 Х/ф «Кухарка». 11.45 Х/ф «Грiшник». 13.15 Х/ф «Жiноча доля». 17.00 Х/ф «Бiнго Бонго». 19.00 Х/ф «Iнтердiвчинка». 22.00 Х/ф «88 хвилин». 00.00 «Легенди карного розшуку». 01.45 «Речовий доказ».

Имя Алибасова

Enter-фiльм

Трос Древняя крепления монета Сородич Вознаграждение лосося

ТЕТ

06.30 «Top Shop». 07.50 М/с «Земля до початку часiв». 08.30 «Ух ти show». 09.35 М/ф «Морська бригада». 11.20 М/ф «Воруши ластами, Семмi». 13.00, 02.10 «Орел i решка. Перезавантаження». 00.00 Х/ф «Ларго Вiнч 2: Змова в Бiрмi». 03.00 «Нiчне життя».

Юрий ... (бард) Конец (прост.)

"Парадновыходной мундир" кузнеца Имя знаменитого яп. кинорежиссёра

ненный злыдень

Глазурь на прянике, а на снегу?

Имидж по-русски Птеродактиль

Заводск.

"Берет" казаха и узбека

Нижняя часть судна

Тычок рапирой Запуск бегунов

Восьмиугольный дорожный знак

Устаревший астрономич. прибор Задорный выкрик танцующ. лезгинку Декорат. ваза Марис ... (танцор)

Анаграмма к слову "арбуз" Единица вязкости "Коллега" треста Одна из стран южного материка

Индуистский аналог Адама "Надувающее" дело "Стриптиз" рояля

Петля с кистью на эфесе оружия

"Дирижёрская палочка" учителя

Река, пересекающая Казахстан

Дубин в сериале "Солдаты" (актёр)

Где можно "вымести" колобка?

Хвалебная песнь Богу Поменьше моря Экс-соседка ФРГ

Тропический плод

Овца-отроковица Одна из карт. игр

Мифическая река мёртвых

"Гвоздь" итальянского стола Черепашканиндзя из м/ф

"Ментоловая" трава

Трезвый взгляд на жизнь Чем расплачиваются в Боливии?

Травма при бритье

"..., мiй рiдний ..." (Ротару)

"Святое" масло льстеца

Анаграмма к слову "кейс"

"Все ... на зиму закрыты и заклеены"

Футбол 1

06.00 Валенсiя - Барселона. Чемпiонат Iспанiї. 07.45, 15.10, 21.10 «Бундеслiга weekly». Чемпiонат Нiмеччини. 08.15 Торiно - Аталанта. Чемпiонат Iталiї. 10.00, 15.40, 22.45 Футбол News. 10.20 Гент - Генк. Чемпiонат Бельгiї. 12.10, 12.40 «Laliga Zap». Чемпiонат Iспанiї. 12.25, 14.55, 16.00, 18.25, 20.55, 21.40, 01.55 Топ-матч. 12.55 Live. Атлетiко - Леганес. Чемпiонат Iспанiї. 13.45, 19.45, 23.55 Yellow. 16.25 Live. Вердер - Хоффенхайм. Чемпiонат Нiмеччини. 17.15 Футбол Tables. 18.55 Live. Рома - Лацiо. Чемпiонат Iталiї. 21.55 Live. Вальядолiд - Реал. Чемпiонат Iспанiї. 00.05 Iнтер - Кальярi. Чемпiонат Iталiї. 02.10 Байєр - Фортуна. Чемпiонат Нiмеччини. 04.00 Наполi - Ювентус. Чемпiонат Iталiї. 05.50 Програма передач.

Писательдетективщик Рекс ...

Заканчивается у батарейки

Кувшин кваса Спец из ИТР

Шлифовщик служба стёкол для очков Река в Вашингтоне

К2

06.30 Телемагазин. 07.30 Квадратний метр. 09.20 Iдеї ремонту. 10.20 Один за 100 годин. 12.20, 00.10 Кориснi поради. 14.10 Правила життя. 16.00 Майстри ремонту. 18.00 Квартирне питання. 19.50 Удачний проект. 01.10 Телеторгiвля. 01.40 Формула кохання. 03.20 Арт-простiр. 04.10 М/ф.

06.00 ТЕТ Мультиранок. 11.20 Х/ф «Свинопас». 12.30 Танька i Володька. 15.30 Х/ф «Три горiшки для Попелюшки». 17.00 М/ф «Епiк». 19.00, 20.30 Одного разу пiд Полтавою. 20.00, 21.30 Країна У. 22.00 Iгри Приколiв. 23.00 Х/ф «День, коли Земля зупинилась». 01.00 Панянка-селянка. 05.50 Кориснi пiдказки.

К1

06.00 Х/ф «В добру годину!» 07.10, 09.00, 02.30 «Телемагазин». 07.40, 08.50, 09.30 М/ф.

Бах и два Штрауса Осовреме-

08.00 «Зiркове життя». 10.05, 10.15, 03.00 «Зорянi долi». 10.45 «Невiдома версiя». 11.35 Х/ф «Iзi». 13.25 Х/ф «Загублене мiсто». 15.05 Т/с «Два капiтани». 19.00 Т/с «На останньому диханнi». 22.00 Х/ф «Весна на Зарiчнiй вулицi». 23.50 Х/ф «У моїй смертi прошу винити Клаву К.» 01.10 Х/ф «Дайте нам чоловiкiв!» 03.10 Кiноляпи. 03.55 Саундтреки. 04.55 Кiнотрейлери.

Животные как движущая сила

Обличающая находка

Обращение Иоанна Грозного к Шурику

Корона как символ власти

Мятеж, рифмующийся с грунтом

Чай родом из Парагвая

"Загон" для двух боксёров

Богиня юности Пара к матери Одна из аквариумных рыбок

Снял своего сына в "Кавказск. пленнике"

Воинский запас на особый случай

Три рубля в устах советск. человека Лучшая часть туши на прилавке Внеочередное наказание в армии

Пальцы Родное кулак, а нитки для итальпряжи? янца авто

МонтиСказочный ровка водитель медвепечи жатника

Титул португальского принца Разновидн. звучания магнитофона

Коллега Микояна в вертолётном деле

Слабый наркотик курящего наркомана

Хоромы боярского семейства

Журавлиный клин или рыбья стая

То же, что Какое дефис животное упрямить- ... Интерся умеет? нэшнл

Пушной зверёк с мордочкой в "маске" "Очень, весьма" высоким стилем

Передающая линия Между йодом и цезием Страус в пампасах Южной Америки

Российский сатирик Измайлов Торговое поселение на Руси

Спортивн. Швейцардвижение ская Река близ часовая марка Байкала

Библейс. прочтение имени Иван

"Материнское лоно" грибов

Что на шпульку намотано?

Долбёжный инструмент столяра

Основное войсков. подразделение Древнее название немца

Внук патриарха Иакова


AV

№ 2 (1003) 16 січня 2020 року

15

Офіційний представник у Кременчуці

«Зелена Планета Земної» м.Кременчук

Раківка, вул.Республіканська, 89 (тел. 098-644-65-27). Проспект Свободи, 30 (тел. 095-473-73-51, 068-480-99-49).

Працюємо: понеділок-п’ятниця, з 9.00-17.00 субота, 9.00-14.00. Неділя – вихідний.

Безкоштовні консультації спеціаліста АННА

порадниця, рятувальниця

* Позбавить від страхів, заїкання, енурезу, вишептує переляк, бородавки та буль-які недуги, які пов’язані з темними силами, за допомогою молитов, свічок, води. * Визначає та знімає пристріт, родові прокляття, вінок безшлюбності. Ставить захист за допомогою обрядів, амулетів. * Гадання на картах ТАРО. * Якщо у вашому житті пішла чорна смуга, не можете вийти з критичної ситуації, не будьте байдужими до себе, звертайтесь до порадниці Анни. Прийом за попереднім записом за телефонами: 096- 159-25-50, 095-437-07-55. ДК КрАЗ, 1-й поверх, кімната 2. Виписка серії № 2585000000002122

Повідомляє АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» з 28 січня по 28 лютого у зв’язку з проведенням поточних та капітальних ремонтів трансформаторних підстанцій, направлених на поліпшення якості електропостачання, відбудуться тимчасові перерви в електропостачанні споживачів, які мешкають у районі наступних вулиць Кременчука:

Прогноз на тиждень

від таролога Ольги Соломки Овен (21.03 – 20.04) У вас є всі шанси перемогти у конкурентній боротьбі і стати найкращими фахівцями у своїй сфері. І нині ви подолаєте усіх суперників, зберете усі призові місця та нагороди, але саме тієї потрібної вам пропозиції доведеться ще трохи почекати. Тілець (21.04 – 20.05) Нині вам буде що відсвяткувати у дружньому та родинному колі: чи то ви отримаєте підвищення на роботі, чи якусь перемогу у конкурсі, чи то просто гарні новини, які неодмінно захочете розділити з близькими людьми. Близнюки (21.05 – 21.06) Цей тиждень може стати одним із найуспішніших тижнів місяця, коли ви відчуваєте піднесення, у вас повно сил та наснаги, та ще й навколо трапляються якісь дива, і все відбувається саме так, як ви того хочете. Рак (22.06 – 22.07) Прийшов час планувати і придумувати собі нові бажання та шляхи здійснення. Буденне життя може і не надто вражати яки-

Інформацію з питань електропостачання споживачів електроенергії міста Кременчука надає кол-центр АТ «Полтаваобленерго» за телефонами: 0-800-305-035; 0-532-510-910; 050-305-99-10; 097-20-20-207; 093-17-02-533. З інформацією про відключення можна ознайомитися на офіційному сайті poe.pl.ua Підприємство запрошує на роботу за фахом: інженер виробничо-технічної групи; майстер виробничої дільниці; електромонтер з експлуатації розподільних мереж, електролічильників; фахівець з обслуговування споживачів; контролер, водій автотранспортних засобів. Детальніше про усі актуальні вакансії на сайті: poe.pl.ua або телефоном: 095-27-62-771.

Тіньова зарплата глухий кут майбутньої пенсії! Якщо Ви одержуєте зарплату в конверті, це означає, що роботодавець, швидше за все, не проводить відрахування з Вашої зарплати в Пенсійний фонд на Ваш індивідуальний рахунок. Значить у Вас немає гарантованого розміру заробітної плати (у тому числі розміру тарифної ставки або посадового окладу працівника, доплати, надбавки, й заохочувальних виплат), ніяких соціальних гарантій, передбачених для працівника. А також Вам не зараховується робочий стаж, і ви не будете одержувати пенсію по старості. Ви повинні пам’ятати, що тіньова зарплата - це глухий кут майбутньої пенсії! Отримуючи заробітну плату в конверті, Ви маєте забезпечене сьогодення, але ризикуєте своїм майбутнім. Скористайтесь правом на гідну пенсію! Адміністрація Головного управління Пенсійного Фонду України в Полтавській області

РАБОТА

AV тограф

Для розповсюдження газет потрібні кур’єри, які проживають Реївка, Крюків. Неповна зайнятість. Оплата відрядно-преміальна. Тел. 096-360-13-12. Зас­нов­ник: Асо­ці­а­ція гу­ма­ні­тар­но-ін­фор­ма­цій­них тех­но­ло­гій. Cві­доц­тво про ре­єс­тра­цію: КВ № 23539-13379 ПР. Ви­да­вець: Редакція газети «Автограф». Головний редактор Ро­ман Кацай. Юридична адреса редакції: 39601, Кре­мен­чук, вул. Мічуріна, 37. Телефон для довідок: 701-700. E-mail: av2012@ukr.net Друк: ТОВ Видавничий дім «Кераміст», м. Запоріжжя, вул. Сєдова, 16. Тел. (061) 228-10-30. Сайт keramist.com.ua. Зам. № 2041102

мись непересічними подіями, зате все досить спокійно і прогнозовано, тож можна виділити час і для майбутніх звершень. Лев (23.07 — 23.08) У вас нині все підпорядковано чіткому графіку, і вам зараз краще не вибиватися з жорсткого таймінгу. Візьміть на себе відповідальність і дотримуйтесь правил - від цього залежить ваші спокій, рівновага і добробут. Діва (24.08 – 22.09) Нарешті, і ви дочекались надзвичайних подарунків. І це можуть бути не лише якісь матеріальні речі, хоча і вони також, але й здійснення того, про що ви давно мріяли - будинок, гарний відпочинок, далекі мандри. Терези (23.09 – 23.10) Завершення чогось може стати початком нового життя. І якщо ви вирішили звідкись піти, то це означає, що ви вирушаєте в нову і незвідану ще дорогу, яка може стати гарною пригодою і привести вас до цікавих людей. Скорпіон (24.10 – 22.11) Вдалий період триває і навіть набирає обертів: у вас є постійні

Прогноз для Кременчука Суспільство. Знову є відчуття безвиході, оскільки люди розуміють, що від них вже мало що залежить, вони не можуть значним чином вплинути на обставини, і що вони піддаються професійній маніпуляції, якій не можуть нічого протиставити. Політика. Створення повітряних замків, чимало обіцянок та порожніх вихвалянь. Може відбутися повернення до старих принципів та правил, про які вже всі забули і давно відвикли. Економіка. Відбувається покращення економічних показників значним чином через активізацію роботи підприємств та вливання в економіку фінансів. Ну і прекрасно - свята закінчилися, всі зайняті, всі працюють, заробляють гроші.

фінансові надходження, і ви можете керувати цими процесами – уповільнювати чи прискорювати. І тут головне – закріпити ці результати та убезпечити себе та гроші. Стрілець (23.11 – 21.12) Хто там намагається перевірити вас “на слабо” і змусити вас захищати свої надбання і переконання? Та ви будь-кого переможете, особливо якщо питання стосується вашого добробуту та спокою вашої родини. Хай тільки спробують щось навіть нявкнути! Козеріг (22.12 – 20.01) Цей тиждень може стати початком цікавих перетворень і відкриттів, вам раптом захочеться проявити усі свої здібності і щось геніальне придумати для людства. Причому, ваш винахід може стати для вас у фінансовому сенсі досить успішним. Водолій (21.01 – 19.02) На початку тижня вам шалено не захочеться повертатися до ваших обов’язків, і тільки зусиллям волі ви примусите себе, але дуже скоро знайдете втіху і серед співробітників, і серед друзів і зрозумієте, що це справді щастя – мати таке чудове оточення. Риби (20.02 – 20. 03) Досить емоційний тиждень передбачається, спочатку вам захочеться тиші і спокою аж до усамітнення і втечі від усіх, потім потягне до компаній та веселощів, які ви самі і організуєте. А, зрештою, знайдете спокій і натхнення з давніми друзями.

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

ДОСТАВКА

ВОДИ

Г И З П О Т Н О П О Б Р Р А Н Д Г О У Б Р А Н К И Л П О В

Д Р А Е З Л В И А В К Х О Б Б Л Р А О К Н О Д У Н К А О С В И Л Н И Е

О П А И Д К П И Д К О Д О Р Д Е Ф В Е Р Р Г Э Л О А М А З О К У М ОША Е Л В Р Е

Р К А Е Б Ж А И Н К

А М А Д У С

Л Е Н И Н Т О К А И

О М А У С Т А Р И О М Р А Т Н Ь Е

У С К О У С Т А В Б А Т О С А И О Р К Р К Н У Р У Д А М А Е Г Б Ж И Р А Ф А М А Р И И Р О Н Д О А С Т Е Р Д И С А А В Е Ф И М О Р В О Д А Л А НЫ Ш Е Л О К А Т О Л Л Р ШО В О

Н О Т О П А П А И Л Я Р И Я Г С К О С Т Ь Д О Т А П К А Р Ч О А М Е Т Р К Е Л Е Т Г А Н А А Р Г Э Д Е М А И Е ШК О Т Н И Т К Е В А Н О Р А Т О Р


16

№ 2 (1003) 16 січня 2020 року

AV

конкурс

Не пропустіть!

Я

н овий ф от оконкурс

і мій чотирилапий друг

Ліза Булат та Хамер

Запрошуємо взяти участь у фотоконкурсі

Бери участь та вигравай!

Олександр Єременко та Арія

« Я І МІЙ ЧОТИРИЛАПИЙ ДРУГ »

Як видно з назви, конкурс присвячується вашим домашнім улюбленцям. Вік чи стать учасників жодним чином не обмежується. Єдина й головна умова на фото мають бути і тваринки, і їх господарі! Надсилайте фото на адресу av2012@ukr.net з поміткою «на конкурс». Обов‘язково вказуйте імена та прізвища людей, а також клички тварин, зображених на фото. Кращі фото будуть відзначені призами!

Настя Завалій та Бася Вікторія Дорошенко та Льова

Віктор Ільєвський та Джесі

Наталія Буркова та Мурзик

Альона Андрєєва та Білка Олена Олефір та Чілі

Світлана Бойко з онукою Яною та Лакі

Валерія Коврігіна та Лінда

Переможницями тижня стали Ангеліна Цурапа та Вікторія Дорошенко Квитки можна отримати в касі кінотеатру «Галактика» у четвер та п‘ятницю (16 та 17 січня), з 10-ої до 18-ої години.

Ангеліна Цурапа та Тузя

Софія та Афонька

Оксана Маценко та Джері

з 12 по 21 січня

0 800 211 504

Profile for avtograf

AV 2-2020  

avtograf, автограф, avтограф, кременчуг, новости, газета

AV 2-2020  

avtograf, автограф, avтограф, кременчуг, новости, газета

Profile for email946
Advertisement