Page 1

VİZYONUMUZ ısıtma sektöründe sunduğu geniş ürün yelpazesi Türkiye ve Dünya’ da geleceğin teknolojlerini taşımayı kendine hedef olarak belirleyen ile bankalar, cafeler, oteller, hastaneler ve bireysel gibi bir çok alanda özel çözümler üretmektedir. Üstün performansla ürün ve servis güvencesi ile teknolojik devrimler yaratarak değişime uyum sağlayabilecek değer ve farklılıklar yaratabilmektedir.

MİSYONUMUZ

Dünya’da ve Türkiye’de ilk defa ısıtma sisteminde cam kalorifer peteği üreterek bir ilki gerçekleştirdik. Her geçen gün genişlettiğimiz ürün yelpazesiyle sektörün en büyük şirketleri arasında yer almakta kararlıyız. Müşterilerin gereksinimlerini aşarak karşılayan güvenilir ürünleri geliştirmek, üretmek, sunmak ve satış hizmetleri vermek hedef pazarlarda sürekli gelişmek ve büyümektir.

DÜNYANIN İLK RESİMLİ CAM KALORİFER PETEĞİ

www.elyrad.com.tr


Ben neyim… Ne yaparım… Aranıza neden katıldım? Ben bir kalorifer peteğiyim… Yani bir ısıtıcıyım fakat normal sınıflarımdakilerden çok farklıyım. Çünkü ben dünyada tekim, bir ilkim… Daha ince, daha zarif, daha dekoratif, daha hijyenik, daha ekonomik ve daha doğalım… Çünkü ben, daha az su kullanmam nedeniyle daha az enerji tüketirim… Daha çabuk ısınır ama çok daha geç soğurum… Çünkü ben, böceklenmeye ve bakterilere geçit vermem, özellikle yaşlılar ve çocuklar için çok zararlı olan toz zerreciklerini havalandırıp sağlığınızı tehdit etmem… Tamamen yerli bir düşüncenin ve yerli malzeme kullanılarak, hayatınıza renk katmak ve hizmetinize sunulmak üzere sizin için özel olarak üretildim… ​ Beni artık görünmeyen yerlere saklayıp, benden utanmayacaksınız… Çünkü ben bir tasarım harikasıyım… Beni yaşamınızın baş köşesine, memleketinizin bir manzarası, köydeki bir akarsu, tatilde gördüğünüz bir grup, en sevdiğiniz varlığın resmi, ünlü bir tablo, çocuğunuzun odasında onun sevdiği bir çizgi film kahramanı olarak göreceksiniz… Ve ben asıl işimi unutmayarak, çok ama çok büyük bir keyif ile sizi ve ailenizi, sevdiklerinizi ısıtacağım… Çünkü ben bir kalorifer peteğinin hayal edilebileceği en faydalı, en güzel ve en son şekliyim… Lütfen beni de ailenizin içine alır mısınız?

Sımsıcak Sevgilerimle…​


CAM RADYATÖR TASARIMI YERLİ Mİ? YABANCI MI?

Tasarımı ve tekniği tamamen yerli. Patent kapsamında korunmaktadır.

CAM RADYATÖR TASARIMI NASILDIR?

Ön cam yüzeyine işlenmiş değişik resimlerden oluşan arka modülü yine camdan oluşan ve arasında ısıtma tertibatının bulunduğu bir tasarım harikasıdır.

CAM RADYATÖR GÜVENLİDİR

Güvenli Cam sıralamasında ilk sırada yer alan lamine cam estetiği ile güvenlik kaygılarınızı geride bırakıyor. Zor kırılır, kırıldığında dağılmaz ve yaralanma riski son derece düşüktür. Sağlıklı ve güvenli bir kullanımı vardır.

CAM RADYATÖR UZUN ÖMÜRLÜDÜR

İleri teknoloji ile üretilen

desen cam yüzeyde yer alması nedeniyle, desenin yıpranması figürlerin bozulması olasılığı mümkün değildir.

CAM RADYATÖR DOĞALDIR

Doğal malzemeden, camdan üretilir. Bu nedenle toksin, radyoaktif ve kansorejen maddeler içermez. Yaşadığınız ortamda çok daha sağlıklı nefes alabilirsiniz. Bu estetik ürün yaşadığınız ortamları çok daha sağlıklı kılar.

CAM RADYATÖR HİJENİKTİR

Yüzeyindeki gözeneksiz yapısı sayesinde bakteri barındırmaz. Son derece hijyenik ve temizliği kolaydır. Avrupa Birliği Ülkelerinin lamine cam kullanımındaki artışı ve kullanıma teşviği gelecekte ülkemizde de konut ve ofis uygulamalarında cam standartlarının lamine cama dönüşeceğinin habercisidir.

ÜRÜN ISITIYOR MU?

Tabi ki camın ısıma ve ışımasından faydalanarak normal bir radyatörden alacağımız verimden daha fazla kalori almaktayız.

CAM KIRILMAZ MI, KIRILINCA YARALAMAZ MI? NEDEN?

Cam Temperlenmiş 160 derecede laminasyon işlemi uygulandığı için dayanıklığı artırılmış kolay kırılmaz bir üründür. Eğer kırılma gibi bir konu olursa; buz haline gelir, lamine olduğu için dağılmaz kesici hale gelmez.

RESİM SOLMAZ MI?

Resim özel bir teknik ile 160 derece sıcaklıkta lamine edildiği için ısıdan, nemden, rutubetten etkilenmez.


DÜNYANIN İLK RESİMLİ CAM KALORİFER PETEĞİ

Resimli ve dekoratif olarak Cam Panel Radyatör, dünyada ilk Türkiye’de üretildi. Isınmada yeni bir devrim Cam panel radyatör... Ülkemizde ve Dünyada daha tasarruflu, dekoratif ve sağlıklı bir şekilde ısıtmayı amaç edindik. Sobadan döküm radyatörlere, Döküm radyatörlerden cam peteklere yeni bir dönem başlattık. Birgün herkes cam radyatör kullanacak sloganı ile yola çıktığımız %100 Türk mühendisliği ile tasarruflu- dekoratifsağlıklı peteklerimizi dünya markası yapmaya karar verdik.

Sıcak ve Şık...


ENERJİ TASARRUFU Camın doğal yapsından kaynaklanan geç soğuma işlemi sayesinde cam radyatör kullanan kombiler daha geç rektefe olmaktadır. Bir başka değişle kombiniz 7 lt su yerine 2,5 lt su ile aynı ısıyı vermekte kalmayıp, daha geç soğuduğu için uzun süre gaz açmamakta ve bu size hem işinizde hemde evinizde büyük tasarruf sağlamaktadır. Ülkemizin yurt dışından 23 milyar dolarlık doğal gaz alımını cam panel dikkate alırsak; radyatör kullanımı ülkemiz için 2,5 milyar dolardan daha fazla bir tasarruf sağlama potansiyeline sahiptir. Doğalgazlı ve elektrikli cam panel radyatör (cam Kalorifer) %70’e varan

oranda tasarrufludur.

Sıcak ve Şık...


DÜNYANIN İLK RESİMLİ CAM KALORİFER PETEĞİ

SAĞLIKLI Cam tamamen tabi ve sağlıklı bir üründür. %80 camdan üretilmektedir. Bu nedenle toksin,

radyoaktif ve kansorojen maddeler içermez. Tehlikeli, zehirli malzeme

kullanılmamıştır. Standart metal tipi radyatörler ızgaraları ile bünyelerinde toz, kir, saç vb. maddeleri tutarak toz akarı, mikrop, bakteri, virüs gibi zararlı mikroorganizmaları barındırır. Oda içinde dolaşan dinamik hava ızgaralardan geçerek odanın tüm havasını tozlandırarak kirletir. Bu nedenle standart metal tip radyotörler kirli havayı oda içinde dolaştırırlar. Yaşadığımız ortamda çok daha sağlıklı nefes almanızı sağlar. Bu estetik ürün yaşadığınız ortamları çok daha sağlıklı kılar. Son derece hijyenik ve temizliği kolaydır. Avrupa birliği ülkelerinin Lamine cam kullanımındaki artışı ve kullanıma teşviği gelecekte Ülkemizde de konut ve ofis uygulamalarında cam standartlarının Lamine cama dönüşeceğini göstermektedir.


GÜVENLİDİR

Güvenli cam sıralamasında ilk sırada yer alan lamine cam estetiği ile güvenlik kaygılarınızı geride bırakıyor. Cam Temperlenmiş 160 derecede

laminasyon işlemi uygulandığı için dayanıklığı artırılmış kolay kırılmaz bir üründür. Eğer kırılırsa; tuz buz haline gelir, lamine olduğu için dağılmaz kesici hale gelmez. ve yaralanma riski son derece düşüktür. Güvenli bir kullanımı vardır.

Sıcak ve Şık...


DÜNYANIN İLK RESİMLİ CAM KALORİFER PETEĞİ

UZUN ÖMÜRLÜ

İleri teknoloji ile üretilen cam panel radyatör, desen filmlerinin cam yüzeyinde yer alması nediniyle, desenin yıpranması, figürlerin bozulması mümkün değildir. dogal gazlı cam panel radyatörler 5 yıl, elektrikli ürünlermiz ise 2 yıl, garanti kapsamındadır. Soğuğa ve neme karşı dayanıklıdır. Bakım gerektirmez.

Sıcak ve Şık...


ERGONOMİK

Dekoratif özelliği nedeniyle pencere altı ve koltuk arkasında saklama derdini ortadan kaldırır. Mekanın en gözde yerine montaj ettirebilirsiniz.

Dilediğiniz resminin uygulama özelliği mevcuttur. Led aksesuarıyla

hem ısıtma hem aydınlatma özelliğine sahiptir. Elektrikli radyatörlerimiz yalnızca 1,5cm kalınlığında, doğal gazlı radyatörlerimiz ise 2,5 cm kalınlığındadır Montajı kolaydır. Tasarımda sınır tanımaz.

Sıcak ve Şık...


ÜRÜN MODELLERİ Sıcak ve Şık...


SLİM CAM PANEL RADYATÖR SLİM OVAL CAM PANEL RADYATÖR SLİM SEPERATÖR CAM PANEL RADYATÖR SLİM DİZAYN CAM PANEL RADYATÖR

Sıcak ve Şık...


SLİM CAM PANEL RADYATÖR

Sıcak ve Şık...


eLyRad – SL ELK CAM RADYATÖR TEKNİK ÖZELLİKLER TİP eLyRad –SL ELK 1 eLyRad –SL ELK 2 eLyRad –SL ELK 3 eLyRad –SL ELK 4 eLyRad –SL ELK 5

En (mm)

Boy (mm)

Kalınlık (mm)

720

820 1120 1320 1620 2120

15 15 15 15 15

ISI GÜÇLERİ (Kcal/H)90/700C, Oda Sıcaklığı (200C) 420 600 720 900 1200

24 saatte 24 saatte 24 saatte 24 saatte 24 saatte

BAĞLAMA EKSENİ (mm) 560 560 560 560 560

ISI GÜCÜ (kcal) 1540 2200 2640 3300 4400

Tüketim (kw)

Ağırlık (kg)

Oda Isıtma (m2)

6 11 11 11 17

11 16 20 31 36

5-7 10-12 12-15 15-17 17-22

AĞIRLIK (kg) 17 26 32 41 56

ODA ISITMA (m2) 7 10 12 15 20

eLyRad – SL SU CAM RADYATÖR TEKNİK ÖZELLİKLER TİP eLyRad –SL SU 1 eLyRad –SL SU 2 eLyRad –SL SU 3 eLyRad –SL SU 4 eLyRad –SL SU 5

EN (mm)

720

Sıcak ve Şık...

BOY (mm) 820 1120 1320 1620 2120

KALINLIK (mm) 25 25 25 25 25

SU HACMİ 2,1 3 3,6 4,5 6


SLİM OVAL CAM PANEL RADYATÖR

elyrad slim oval su elyrad slim oval elk elyrad slim oval elk & su

Sıcak ve Şık...


eLyRad cam kalorifer peteği yine bir ilke imza atıp Oval cam kalorifer peteğini yaptı. Yarım ay şeklinde olup renkli çalışmalarıyla göz kamaştırıcı bir görüntü yarattı.

Sıcak ve Şık...


SLİM SEPERATÖR CAM PANEL RADYATÖR

elyrad slim sep su elyrad slim sep elk elyrad slim sep elk & su

Sıcak ve Şık...


Cam ofisler, bankalar, cafeler vs. için üretilen separatör radyatörler her iki tarafıda resimli olup cam önündeki kötü görüntüyü ortadan kaldırmış oldu. Her ürünümüzde olduğu gibi eLyRad Separatör ‘ de şık, tasarruflu ve hijyeniktir.

Sıcak ve Şık...


SLİM DİZAYN CAM PANEL RADYATÖR

elyrad slim dzy su elyrad slim dzy elk elyrad slim dzy elk & su

Sıcak ve Şık...


Hayallerin ötesinde dizayn radyatörler artık evinizdeki radyatörler belirli ebatların dışına çıkıp istediğiniz boyut ve şekilleri alabiliyor. Sadece size özel olarak hazırlanan bu radyatörler size özel olmanın verdiği mutluluğun yanı sıra şık, tasarruflu ve hijyenik’ tir.

Sıcak ve Şık...


SU PANEL RADYATÖR ÜRÜN

En (mm)

Boy (mm) 820

SAAT 24

1120

24

7 metreküp

1320

24

8.4 metreküp

- SL Su 2C

1620

24

10.5 metreküp

- SL Su 2D

2120

24

14 metreküp

- SL Su 2 - SL Su 2A - SL Su 2B

720

TÜKETİMİ 4.9 metreküp

DİĞER DEMİR RADYATÖRLER ÜRÜN Demir Radyatör(a) Demir Radyatör (b) Demir Radyatör (c) Demir Radyatör (d) Demir Radyatör (e)

EBAT 60x70 60x100 60x120 60x150 60x200

SAAT 24 24 24 24 24

TÜKETİMİ 7.7 metreküp 11 metreküp 13.2 metreküp 16.5 metreküp 22 metreküp


ELEKTRİKLİ PANEL RADYATÖR ÜRÜN

En (mm) - SL ELK 2

Boy (mm) 820

SAAT 24

TÜKETİMİ 6 kilowatt

-SL ELK 2A

1120

24

11 kilowatt

1320

24

11 kilowatt

-SL ELK 2C

1620

24

11 kilowatt

-SL ELK 2D

2120

24

17 kilowatt

-SL ELK 2B

720

DİĞER ELEKTRİKLİ ISITICILAR ÜRÜN Elektrikli Isıtıcı Elektrikli Isıtıcı Elektrikli Isıtıcı Elektrikli Isıtıcı

SAAT 1 5 10 24

TÜKETİMİ 3 kilowatt 15 kilowatt 30 kilowatt 72 kilowatt


YAPILAN PROJELER Bolu Abant otel TURKSAT Genel müdürlüğü Cafe mania cadde bostan Cuin otel Aksaray Tadı güzel çiğ köfte merkez (şubeleri) Haykom inşaat demirtaş konutları Yazar idris yılmaz Konut Aksu Yalıkent yapı Kooparatifi


FABRİKA

Hacıvat Mahallesi Ankara Caddesi B 309 Sokak No: 2/3 Yıldırım/BURSA Tel: 0224 221 47 57 - 0224 222 38 58 - Fax: 0 224 222 49 75

www.elyrad.com.tr


MERKEZ

Beşyol Mahallesi, E5 Karayolu üzeri E5 Yanyolu Sokak No: 10 Küçükçekmece / İSTANBUL Tel: 0212 592 0 444 - 0212 452 77 99 - Fax: 0212 452 77 90

www.elyrad.com.tr


DÜNYANIN İLK RESİMLİ CAM KALORİFER PETEĞİ

Elyrad  

Estetik, dekoratif, hijyenik ve %80 enerji tasarrufu sağlayan tasarım harikası radyatörler üretiyoruz.

Elyrad  

Estetik, dekoratif, hijyenik ve %80 enerji tasarrufu sağlayan tasarım harikası radyatörler üretiyoruz.

Advertisement