Page 1

Ell Jones magazine Ăšnor 2013 Ell Jones


Úvod: Vítej u prvního čísla Magazínu Ell Jones (http://ell-jones.blogspot.cz/). Vzhledem k tomu, že toto číslo je úplně první, nebude úplně bezchybné, ale snad se to časem zlepší. Tento magazín bude vycházet každý měsíc a do březnového čísla můžeš přispět i ty (více informací zde: http://elljones.blogspot.cz/2012/11/internetovy-magazin-chces-psat.html). Tento magazín je určený pro dívky a je hlavně o kosmetice, módě a o podobných věcech. Doufám, že tě alespoň trochu zaujme. Your Ell Jones.

Co v magazínu najdeš? 1.

Které značky drogérkové kosmetiky doporučuji.

2.

Velká účesová inspirace.

3.

Recenze: oční stíny e.l.f.

4.

Když Ell otevře Zoner photo studio.

5.

Několik tipů.

6.

Hitparáda – top 5 songů.

7.

Rozloučení.


Top značky kosmetiky z drogerie (podle Ell Jones). Jak vybrat top značku kosmetiky (z drogerie), aby splňovala podmínky, které jsou: kvalita, přijatelná cena? Trochu jsem o tom přemýšlela a je tu žebříček od nejlepších po nejhorší (ale je to pouze můj názor): 1. Maybelline 2. Gabriella

New York

Salvete

3. Dermacol 4. Rimmel

London

5. Alverde 6. Max

factor

7. Miss

sporty

8. Essence

Inspirace – účesy

Naprosto obyčejné, ale hezké.

Cop a barevné pramínky - lákáme jaro

Fialové vlasy? Když máš odvahu, jdi do toho.


Do hnědé červenou? Jsem jediná, které se to tak moc líbí?

Máš ráda krátké vlasy? Inspiruj se Rihannou!

Ano, v inspiraci s účesy jsem nemohla vynechat Avril Lavigne.

Christina Perri a její zesvětlený pramen.

Kristen a její jednoduché, ale krásné účesy.

Fotka nabídky oblečení obchodu Jennyfer - ale hezké účesy.


Povedený drdol ne?

Recenze: oční stíny elf Asi před dvěma týdny mi přišla objednaná paletka očních stínů od značky e.l.f. Jmenuje se: Winter Paletka 32 stínů a já mám odstín Cool. Paleta stála asi 140Kč. Zaujala mně právě množstvím barev a cenou.

Najdete tam světloučké stín, křiklavě růžové, pokračuje to hnědými, přes modré a končí to černou. Byl u nich nějaký pěnový aplikátorek, ale tím se nic nalíčit nedá, skončil v koši. Musím říct, že se to špatně otevírá, nedovírám to úplně, protože se fakt ráno se do toho dobývat je masakr. Když už to otevřete, je tam malé zrcátko (pod tím nápisem eyes lips face), ale podle něj se absolutně nemáte šanci nalíčit.

A konečně k těm stínům samotným. Vyzkoušela jsem asi všechny, abych měla přehled a mohla jsem tuhle recenzi napsat. U některých stínů se po jednom přejetí štětcem sebralo dost barvy a zůstala tam bílá! Jako třeba u té růžové (jde to vidět na fotce). Pigmentace je různá, u světlých stínů je to fakt mizerné, ale ty tmavší jsou celkem dobré, ty černé jsou úplně pekelné. Stíny řadím tak k těm průměrným, nejsem z nich nějak hrozně odvařená, ale nevyhazuji je. Mám lepší stíny, ale i horší. Jsou třeba fajn, když někam jedete, tak s sebou nemusíte tahat


miliardu mono stínů. Záleží na vás, co je u vás u stínů důležité a které vám vyhovují. Já jsem pořád lehce nerozhodná, nicméně nelituji, že jsem si je objednala. Ale už bych to znovu neudělala.

Zoner photo studio – moje výtvory Zase jsem neměla moc, co dělat a tak jsem rozklikla Zoner Photo studio a trochu jsem se vyblbla. Upozorňuji, že fotky nejsou nekvalitně vyfocené, ale je to upravené tak, že většina věcí je rozmazaná!

Hvězdičky, to je poměrně normální.


Tohle jsem si fakt hrozně moc líbí.

Z normální fotky je najednou fotka stará.

Tahle fotka byla kvalitní a teď vypadá, jako focená přes nějaké zničené špinavé sklo.


Z fotky vodopádů se stalo něco nápadně podobné kreslenému obrazu.

A z tohohle taky.

Tak co? Líbí? Mně jo

Několik tipů – optické zvětšení očí Někdo má vážně malé oči, někdo své oči (i když je nemá malé) chce zvětšit. Pokud patříš do jedné z těchto dvou skupin, tenhle článek by ti neměl uniknout. Je tu několik tipů, které by ti mohly pomoci. Sepsala jsem ti několik bodů, doufám, že ti to pomůže. Černé linky? Široké černé linky a navíc ještě spodní? Na to rozhodně zapomeň! Oko ti to zmenší a navíc to není moc působivé. Tohle není nic, co by jsi nutně měla používat. Pokud máš problém s malýma očima tak tohle opravdu ne. Jdi do bílé! Bílé oční linky horní i spodní ti oko zvětší a nejsou příliš výrazné, což u většiny dívek bývá plus. Vážně ti to musím doporučit, sama jsem si to teď úplně zamilovala. Bílé linky koupíš jak u levnějších značek (Essene, miss sporty, she...) a samozřejmě i u těch dražších. Smokey eyes Kouřové oční stíny ti oči otevřou a zvětší, ale pozor, zapomeň na černou. Doporučuji světlé (tělová, světle hnědá atd.) a do záhybu tmavší barvy (střední hnědá atd.). Pokud to zvládneš dobře a po nějaké době trénování se ti to určitě povede, oko ti to suprově zvětší.


Let's get started Začni svůj den pořádně - dobrým spánkem. Tím chci říct, že kruhy pod očima ti tvoje kukadla zmenší. A pokud už ti od kruhů nepomůže spánek, nezapomeň na korektor. Nezapomeň na řasenku! Mascara nejen, že ti udělá nádherné řasy, ale taky ti zvětší řasy. Když použiješ dobrou řasenku (doporučuju One by One), objem řas ti opticky zvětší oko. Naopak, jaká holka v dnešní době nepoužívá řasenku, že? A máš opravdu krátké řasy? Tak můžeš zkusit umělé a kleštičky na řasy. Vážně malé? A co čočky? Máš vážně miniaturní oči? Dají se sehnat čočky, které ti zvětší oči. Ale tohle je už trochu extrém a moc bych ti to nedoporučovala. I když na vyjímečné příležitosti, proč ne. Nedioptrické brýle! Nemusíš nosit dioptrické brýle? To se máš. Ale na své oči můžeš upozornit pomocí brýlí bez dioptrií, které můžeš koupit na internetu nebo v některých optikách. Upozorňuji, že ti to oči opticky nezvětší, pouze to k nim přitáhne více pozornosti! Výrazné rty? Ne! Pokud chceš oči opticky zvětšit nebo jen zvýraznit, zapomeň na výrazně nalíčené rty. Ty totiž pozornost přitáhnou k sobě a práce s zvýrazňováním očí by byla zbytečná. Vlasy, bacha na ně! Ofina a vlasy zasahující moc blízko k očím? To radši ne, opticky to tvé oči zmenší. Ideální je culík :-) Zabijáci - třpytky! Dát si třpytivé oční stíny a myslet si, že ti to úžasně zvětší oči je totální magořina. Třpytky na očích veškerou pozornost přitáhnou k sobě a úplně přetlučou výraznost očí. Tohle bych ti vážně nedoporučila. Světlý stín do vnitřního koutku! Do vnitřního koutku oka aplikuj světlý (bílý, tělový...) stín. Tvé oko to rozzáří a zvýrazní. Bacha, jen to nesmíš přehnat! Snad jsem vám alespoň trochu pomohla, je možné, že to nebude fungovat na všechny, každý jsme jiný. Snažila jsem se vyhnout se obecných žvástů a napsat něco, co by mohlo být užitečné.

Top 5 songů pro Únor 2013 1. 2. 3. 4. 5.

Pink – Try Christina Perri – Thousand years Sia – She wolf Fergie – Big girls don’t cry Britney spears - scream and shout


Tak ahoj a těším se u příštího čísla magazínu a na mém blogu: http://elljones.blogspot.com/


Ell Jones magazine 001  
Ell Jones magazine 001  

http://ell-jones.blogspot.com/

Advertisement