Page 5

aktuálna kampaň 1. Stačí, ak zavoláte na bezplatné telefónne číslo uvedené na bilborde a váš problém vyriešia naši pracovníci obchodnej služby. Hotové peniaze neboli nikdy rýchlejšie! 2. Kliknite si na našu vynovenú internetovú stránku www.pozicka.sk, kde sa dočítate všetko o našich produktoch. Pošlite nám e-mail priamo zo stránky a my sa vám obratom ozveme.

0850 111 155*

Ako vám vieme pomôcť:

Opýtajte sa na váš úver na

je akútne vyriešiť tento nepríjemný problém. V takomto prípade sa hodí dobrá známosť – niekto, na koho sa môžete vždy spoľahnúť a kto vám vždy rýchlo pomôže.

3. Môžete nás navštíviť osobne vo viac ako 110 obchodných miestach – tzv. Pôžičkárňach. Adresu najbližšej Pôžičkárne k vášmu bydlisku nájdete taktiež na našom webe, prípadne vám ju poskytnú na tel. čísle 0850 111 155*. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne s ohľadom na jeho potreby – samozrejmosťou je diskrétny servis a promptné vybavenie žiadosti a potrebných financií ešte v ten istý deň**. * voláte v cene miestneho hovoru ** platí v prípade, ak je žiadosť podaná do 14.00 h daného dňa

5

Sprievodca svetom pôžičiek 2/2012  

O pozickach