Page 13

bude vás zauJíMať Sprievodca svetom pôžičiek už aj na internete Aj toto vydanie Sprievodcu svetom pôžičiek odteraz nájdete na našej stránke pod záložkou "O firme" – môžete v ňom dokonca listovať presne tak isto ako v tlačenej verzii a kedykoľvek ho tak máte k dispozícii. Pokiaľ hľadáte nejaké informácie zo starších vydaní, k dispozícii tu máte archív od roku 2010.

0850 111 155*

Na novom webe pracoval tím ľudí celé mesiace a vy teraz vidíte výsledok. Ak sa vám zdá, že nový web je napriek tomu príliš jednoduchý, tak sme svoju prácu zvládli dobre, lebo o to nám išlo.

Opýtajte sa na váš úver na

mácie alebo kontakty, urobíte to v zopár jednoduchých krokoch. Ak chcete vedieť výšku splátky, teraz už stačí iba posuvníkmi nastaviť požadovanú výšku úveru a dobu splácania, a vaša mesačná splátka sa vám zobrazí okamžite. Pokiaľ ste sa doteraz tažko orientovali v našich produktoch, alebo ste nevedeli nájsť informácie o tom, aké doklady potrebujete k vybaveniu vašej pôžičky, teraz to máte všetko pokope v podstránke "Typy pôžičiek".

Komunikujte s nami online Ak máte akékoľvek otázky alebo chcete požiadať o pôžičku, pokojne využívajte moderný spôsob komunikácie a priamo z nášho webu nás kontaktujte. Naši pracovníci sú denne pripravení pomôcť vám vybaviť vaše žiadosti. Ak ste náhodou stratili kontakt na svojho pracovníka obchodnej služby, stačí si otvoriť našu stránku a v sekcii "Kontakty" ľahko vyhľadáte podľa mena alebo okresov telefónne číslo aj e-mail.

Pracujte pre nás Ocitli ste sa zrazu bez práce alebo uvažujete o zmene? Pozrite si voľné pracovné miesta na našej stránke – možno vás zaujme niektorá z ponúk, ktoré pravidelne aktualizujeme. Pošlite nám váš životopis a pokiaľ vyhoviete našim požiadavkám, možno sa z nás stanú kolegovia v tomto druhu podnikania, kde ste sami sebe pánom. * voláte v cene miestneho hovoru

13

Sprievodca svetom pôžičiek 2/2012  

O pozickach

Advertisement