Page 1

Bazı şeyler için beklemeye değer.. Beş yıl önceki Cadılar Bayramı Partisinde olanlardan kaçmanın tek yolu üniversiteye gidebilmek için evden kilometrelerce uzağa yolculuk etmesi olan, on dokuz yaşındaki Avery Morgansten- hayatı bir anda değişir.Bütün yapması gereken derslerini vaktinde yapmak, sol bileğindeki bileziğin yerinde kaldığında emin olmak, dikkat çekmemek ve belki –inşallah- güzel bir değişiklik olacağı için birkaç arkadaş edinmek . Bir tek şeye ihtiyacı yoktu, o da kendisi için kurduğu belirsiz geleceği yıkacak bir çocuğun cazibesine kapılmak…

Bazı şeyler için yaşamaya değer.. Cameron Hamilton

Avery, ondan uzak durması gerektiğini biliyor, ama Cam her yerde ! çekici cazibesi, alaycı kişiliği ve o kahrolası gamzesi.. Onunla birlikte olmak tehlikeli ama bir araya geldiklerinde aralarında gelişen kıvılcımları yok saymak imkansız ve Cam, Avery’nin var olduğunu bilmediği bir yanını ortaya çıkarır.

Bazı şeyler asla gizli kalmaz… Ama Avery gizli kalmasını istediği geçmişinde tehdit telefonları ve mailleri almaya başladığında, her şeyin değiştiği o gece birisinin kendisini izlediğini kabul etmekten başka çare bulamaz. Acı gerçek ortaya çıktığı zaman, Ya Cam, ona yardım etmek için mi orada olacak yoksa onu yıkılışa mı sürükleyecek?

Ve , bazı şeyler için savaşmaya değer..

“Güneş parladığı sürecek, bok o kadar da kötü olamaz.”

“Sen gerçekten…” “İnanılmaz? Mükemmel?” durdu, kaşlarını kaldırdı. “Şaşırtıcı?” “Ben tuhaf ile devam edecektim.”


“Hay, lanet. Eğer duygularım olsaydı, kesinlikle incinirlerdi.”

“Mükemmeldin.” Ağzını benimkine bastırdı. “Çünkü sadece seninleydim.”

“Birisini sevmek ve birisine âşık olmak arasında fark vardır.”

“Daima bir yarın vardır.” Onu izledim. “Yarın hiçbir şey değişmeyecek.” “Göreceğiz.” “Görecek bi’ şey yok. Vaktini boşa harcıyorsun.” “Seni ilgilendirmez, bu benim zaman kaybım,” diye cevap verdi. “Umudum var çünkü seni seviyorum- sana âşığım, Avery. Muhtemelen ben daha farkına varmadan bile önce âşık oldum sana.” “Seninle ciddiyim, Avery. Eğer beni gerçekten istiyorsan, bana sahip ol.” Gözlerimi kapatıyorum, ellerimi göğsüne yerleştirdim. “Seni gerçekten istiyorum.” “Seni seviyorum.” “Biliyorum.” “Kendini beğenmiş.” “Kuşkusuz. Seni seviyorum, tatlım.”

“Herşey yolunda mı?” Cam, elini sırtıma koyarak sordu. Kaşları endişeyle çatılmıştı. “Evet.” Telefonumu çantamın içine geri attım. Herşey yolundaydı. Belki mükemmel değildi ama hayatın mükemmel olması gerekmiyordu.

“Sen iyi bir adamsın, Cam.” “Hayır, değilim.” Derin bir nefes verdi. Yanağıma değen nefesi ılıktı. “Ben sadece seninle iyiyim.”

Bazı şeyler için beklemeye değer  
Advertisement