Page 1

Fiktivní hudební festival (logo, plakát, flyer)

L REGIONÁ NÍ HU

GENERÁLNÍ PARTNER

S DEBNÍ FE TIVA L

MEDIÁLNÍ PARTNER

stage

stage

MIG 21

STO ZVÍŘAT

MONKEY BUSINESS

NIGHTWORK

TATA BOJS SKYLINE

POLEMIC

PRAGO UNION

FAST FOOD ORCHESTRA

TOMÁŠ KLUS

PSH

PARTNEŘI

ČOKO VOKO

MIDI LIDI


PSH O AKCI

REGIONÁLNÍ HUDEBNÍ FESTIVAL

Z PŮVODNÍ JEDNODENNÍ AKCE V ROCE 2001 S JEDNÍM PODIEM A KAPACITOU AREÁLU 1.800 LIDÍ SE POSTUPNĚ PŘIROZENÝM VÝVOJEM STAL FESTIVAL RENOMOVANÝM REGIONÁLNÍM MULTIKULTURNÍM FESTIVALEM, KTERÝ NABÍZÍ PESTRÝ PROGRAM NA NĚKOLIKA SCÉNÁCH. FESTIVALU DOSÁHLA ČÍSLA

NÁVŠTĚVNOST 5.000 LIDÍ A ZÁJEM O FESTIVAL

KAŽDÝM ROKEM STOUPÁ, COŽ JE PRO POŘADATELE NEJEN VÝZVOU, ALE TAKÉ VELKÝM ZÁVAZKEM.

DRAMATURGIE FESTIVALU MÁ JASNÝ CÍL, BUDOVAT MULTIKULTURNÍ FESTIVAL S DOMINANTNÍM POSTAVENÍM HUDBY, KTERÁ SE NEBOJÍ PESTROSTI A NAOPAK SÁZÍ NA MULTIŽÁNROVOST.

EXISTUJE MÁLO LIDÍ V ČESKÉ REPUBLICE, KTEŘÍ NEZNAJÍ POJEM PSH. TATO ČESKÁ LEGENDÁRNÍ SKUPINA SE SVÝM PŘÍNOSEM PRO HIP HOPOVOU KULTURU (AŤ UŽ JDE O RAP, NEBO GRAFFITY) ZAPSALA DO KRONIK A DO PAMĚTI KAŽDÉHO POSLUCHAČE RAPU. SKUPINA SLOŽENA ZE DVOU MC'S (ORION, WLADIMIR) A JEDNOHO DJE (MIKE TRAFIK - DŘÍV RICHARD) SE NA SCÉNĚ OBJEVILA V DOBĚ, KDY BYLO SLOVO RAP V ČECHÁCH POUZE ZAOCEÁNSKÝM POJMEM. "EAST SIDE UNIA I" A PENERSKÝ TRACK "JIŽÁK JIŽÁK", JEŽ VYŠLA V ROCE 1998 POD TAKTOVKOU ORIONOVÉHO TERRORIST?, PŘESVĚDČILA POSLUCHAČE, PROČ BY MĚL ZAČÍT SJÍŽDĚT ČESKÝ RAP.

TĚŠÍME SE NA VÁS ;)

midi.lidi MIDI LIDI JE ČESKÁ ELECTRO UNDERGROUNDOVÁ HUDEBNÍ SKUPINA, JEŽ JE POZORUHODNÁ ZVLÁŠTĚ SVÝMI PRO TENTO ŽÁNR NEZVYKLÝ-

MI ČESKÝMI TEXTY SVÝCH SKLADEB. SKUPINU TVOŘÍ PETR MAREK, PROKOP HOLOUBEK, MARKÉTA LISÁ A DALŠÍ. SKUPINA VYTVOŘILA HUDBU K FILMŮM MARKA NAJBRTA PROTEKTOR A POLSKI FILM A NAPOSLEDY I K DOKUMENTÁRNÍMU FILMU ČESKÝ MÍR.

PROGRAM

monkey business MONKEY BUSINESS SE OBJEVILI V ROCE 2000 A HNED PO VYDÁNÍ PRVNÍ DESKY SE STALY OBJEVEM SCÉNY. I DALŠÍ ČTYŘI DESKY SE SETKALY S NADŠENÝMI RECENZEMI A VYPRODANÝMI KONCERTNÍMY SÁLY.

COKOLIV JINÉHO BY MUSELO BÝT POVAŽOVÁNO ZA NEÚSPĚCH, PROTOŽE KAPELNÍK A PRODUCENT ROMAN HOLÝ SE NESPOKOJIL S TÍM, ŽE DO KAPELY PŘETÁHL NEJLEPŠÍ MLADÉ HUDEBNÍKY PRAŽSKÉ SCÉNY. POVOLAL NAVÍC LEGENDU FREDA WESLEYHO, KTERÝ DODAL TY SPRÁVNÉ INGREDIENCE DŘEVNÍHO FUNKU.WESLEY, KTERÝ SE NEJVÍCE PROSLAVIL JAKO KAPELNÍK ORCHESTRU JAMESE BROWNA A AUTOR HITŮ JAKO PASS THE PEAS NEBO HOUSEPARTY, PRACOVAL S MONKEY BUSINESS NA PRVNÍCH DVOU DESKÁCH JAKO ARANŽÉR A NAVÍC VE STUDIU VEDL DECHOVOU SEKCI. DALŠÍM VÝZNAMNÝM HOSTEM BYL DAVID WILLIAMS, KTERÝ SE PRAVIDELNĚ OBJEVOVAL JAKO KYTARISTA NA DESKÁCH MICHAELA JACKSONA NEBO MADONNY.

nightwork

NIGHTWORK JE PŘEVÁŽNĚ ČESKY ZPÍVAJÍCÍ HUDEBNÍ SKUPINA, KTERÁ VZNIKLA V ROCE 2005, JAKO ZÁMINKA K ZÁŠKOLÁCTVÍ JEJICH ZAKLADATELŮ FRANTIŠKA SOUKUPA A EMILA KOPTY. NÁZEV VZNIKL ANGLICKÝM PŘEKLADEM SLOV "NOČNÍ PRÁCE" A VYJADŘUJE TAK ČASOVÝ PŮVOD JEJÍ HUDEBNÍ TVORBY. PRAVDĚPODOBNĚ MÉNĚ ZNÁMÉ, AVŠAK PŮVODNÍ JMÉNO NIGHTWORK, POSTUPNĚ ZASTÍNILO VĚHLASNÉ ZJEDNODUŠENÉ OZNAČENÍ. PŘEVÁŽNOU ČÁST KAPELY TVOŘÍ PROFESIONÁLNÍ HERCI, JEJICHŽ CÍLEM JE SPOJIT HUDBU S DIVADLEM. NA TUTO SKUTEČNOST PAK POUKAZUJÍ NA SVÝCH KONCERTECH A SKUPINU PŘEDSTAVUJÍ JAKO "ZÁBAVOVOU KAPELU". JEJÍ ČLENOVÉ SI LIBUJÍ V RECESI A PATOSU, ČEHOŽ BOHATĚ VYUŽÍVAJÍ VE SVÉ UMĚLECKÉ TVORBĚ.

mig 21

DESKY MONKEY BUSINESS PŘINÁŠEJÍ Z 99% ANGLICKÉ TEXTY ŘEŠÍCÍ CELOU ŠKÁLU PROBLÉMŮ OD SPRÁVNÉHO VÝBĚRU POVOLÁNÍ AŽ PO STVOŘENÍ VESMÍRU.

COLUMBIA.

PRVNÍ ČTYŘI DESKY VYŠLY NA LABELU SONY

MIG 21 JE ČESKÁ ROCKOVÁ HUDEBNÍ SKUPINA, JEJÍMIŽ ČLENY JSOU JIŘÍ MACHÁČEK (ZPĚV), PAVEL HRDLIČKA (KLÁVESY), JAN HLADÍK (BICÍ), TOMÁŠ POLÁK (KYTARA) A TOMÁŠ KURFIRST (BASKYTARA). CHARAKTERISTICKÝM ZNAKEM JEJICH TEXTŮ JE SVÉBYTNÁ POETIKA, OVLIVNĚNÁ ZPÍVAJÍCÍM HERCEM JIŘÍM MACHÁČKEM. JAKO JEDNA Z MÁLA SKUPIN NA SVÝCH KONCERTECH KLADE DŮRAZ KROMĚ VIDEOPROJEKCÍ TAKÉ NA SCÉNOGRAFII.

KOFOLA STAGE

EVROPA 2 STAGE

14:00 - 14:55 FAST FOOD ORCHESTRA

13:40 - 14:30 NEBE

15:25 - 16:20 POLEMIC 16:50 - 17:50 SKYLINE 18:20 - 19:20 TOMÁŠ KLUS

15:00 - 16:00 PRAGO UNION 16:30 - 17:30 TLESKAČ 18:00 - 19:00 STO ZVÍŘAT 20:00 - 20:30 PSH

19:50 - 20:50 MIG 21

20:30 - 21:40 MONKEY BUSINESS

21:30 - 22:35 NIGHTWORK

22:20 - 23:00 ČOKO VOKO

23:10 - 00:20 TATA BOJS

23:00 - 00:10 MIDI LIDI

PARTNEŘI


Logo firmy StaveZa

Stavební zařízení


Úprava loga pro kadeřnictví


Logo pro domácí mlékárnu


Plakát pro DDM Litomyšl

Portfolio  
Portfolio  
Advertisement