__MAIN_TEXT__
feature-image

Page 50

OBCHOD

„ VĚŘÍME, ŽE JEDINEČNOST KAŽDÉHO Z NÁS DĚLÁ IKEA LEPŠÍ!

IKEA O společnosti

Chceš si přivydělat a zároveň potřebuješ stíhat školu? Přidej se k  nám. Nabízíme různé úvazky a  u  některých pozic velmi flexibilní pracovní dobu. Nepotřebuješ speciální dovednosti, vše tě naučíme. Navíc pro tebe máme stejné benefity jako pro stálé zaměstnance.

Naše firemní kultura

Šance pro absolventy

Tykání, útulné kanceláře, káva s ředitelem. To je jen zlomek toho, jak to u  nás v  práci vypadá. Prosazujeme otevřenost, spolupráci, vzájemnou pomoc a rovnost pro všechny. Přátelské a podporující prostředí je základem pro to, aby se naši zaměstnanci do práce těšili.

Naše hodnoty

Každý může přispět k rozvoji IKEA něčím hodnotným. Hledáme různorodé talenty, které spojuje nadšení, snaha o neustálé zlepšování, neformální přístup, jednoduchost a odvaha přijmout zodpovědnost. Tyto hodnoty jsou pro nás důležité a sdílí je všichni zaměstnanci.

Možnosti profesního rozvoje

Každá kariéra v IKEA je jiná. Přesně tak, jak unikátní je každý jednotlivec. Podporujeme růst a rozvoj zaměstnanců napříč firmou, v rámci ČR i do zahraničí. Naše rozvojové programy pomáhají najít a rozvinout potenciál všem, kdo se chtějí dál vzdělávat a posouvat.

IKEA Česká republika, s.r.o. Skandinávská 131/1 155 00 Praha 5 – Třebonice KATEŘINA GOŽĎÁLOVÁ Country Recruitment Delivery Manager

50

Příležitosti pro studenty

IKEA je celosvětovým výrobcem a prodejcem nábytku a bytového zařízení. Naše švédské kořeny se promítají do všeho, co děláme. Snažíme se vytvářet lepší každodenní život pro co nejvíce lidí a podnikat zodpovědně s ohledem na zaměstnance, dodavatele a životní prostředí.

+420 234 567 890 IKEA.info.CZ@IKEA.com www.IKEA.cz/pracevikea

ALMANACH TOP ZAMĚSTNAVATELÉ 2020

Jak uspět v IKEA? Být sám/sama sebou, nebát se dělat chyby a táhnout za jeden provaz s ostatními. Na oplátku získáš zázemí úspěšné mezinárodní firmy a nové přátele z řad kolegů.

Proč se k nám přidat... IKEA je love brand se vším všudy. Určujeme trendy na trhu a neustále se dynamicky vyvíjíme. Proto jsou u nás obrovské příležitosti k rozvoji v mnoha pracovních oblastech. O své zaměstnance pečujeme se stejným zájmem, jako se staráme o své zákazníky.

IKEA IKEA Česká republika IKEA Česká Republika ikea_cesko

Aktuální kariérní příležitosti u TOP Zaměstnavatele si zobrazíš v aplikaci ABSOLVENTI.cz!

Stáže, brigády, práce od TOP zaměstnavatelů.

Profile for ABSOLVENTI.cz

Almanach TOP Zaměstnavatelé 2020  

Publikace přináší přehled TOP zaměstnavatelů a jejich kariérních příležitostí dle hodnocení studentů vysokých škol v ČR. Publikace vychází n...

Almanach TOP Zaměstnavatelé 2020  

Publikace přináší přehled TOP zaměstnavatelů a jejich kariérních příležitostí dle hodnocení studentů vysokých škol v ČR. Publikace vychází n...