Page 1

Mūsų atliekami darbai: •Murlotų montavimas ir teisingas stogo išmatavimas •Gegnių montavimas ir tvirtinimas •Difuzinės plėvelės montavimas ir grėbėstavimas •OSB plokščių tvirtinimas (bituminių čerpių stogas) •Stogo dangos montavimas

www.stogu-dengimas.com


Murlotų montavimas ir teisingas stogo išmatavimas: ¡

Murlotai dedami ant hidroizoliacijos sluoksnio, kad nebūtų tiesioginės sąveikos su betonu. Tai apsaugo medieną nuo pūvimo ir padidina ilgaamžiškumą. Mediniai murlotai ankeruojami metaliniais strypais į sienų korpusą per visą ilgį, kas 90 cm.


Gegnių montavimas ir tvirtinimas: ¡

Gegnės tvirtinamos kampiniais tvirtinimo elementais, surišamos prie murlotų viela ir sustyguojamos. Skirtingoms stogo dangoms gegnės montuojamos nevienodai: keraminių ir bituminų čerpių stogui kas 60 cm, skardos lakštų, bituminių čerpių bei beastbesčio šiferio stogui kas 90 cm.


Difuzinės plėvelės montavimas ir grėbėstavimas: ¡

Difuzinė plėvelė atlieka hidroizoliacinę funkciją - nepraleidžia vandens ir kondensato. Ji tvirtinama ant gegnių. Sekantis sluoksnis - grebėstai, ant kurių tvirtinama stogo danga. Skirtingų dangų stogams reikalingi atitinkami grebėstų tvirtinimo būdai.


OSB plokščių tvirtinimas (bituminių čerpių stogas) ¡

Papildomas OSB sluoksnis reikalingas tik montuojant bituminių čerpių stogą. Medinė stogo konstrukcija turi judėjimo paklaidą, todėl tarp plokščių paliekamas 0,5 cm tarpas.


Stogo dangos montavimas ¡

Stogo danga parenkama atsižvelgiant į kliento poreikius: keraminės čerpės, bituminės čerpės, betoninės čerpės, skirtingų formų plieno skarda, beastbestis šiferis.


Apie Mus ¡

Padėsime Jums išsirinkti kainos ir kokybės santykį atitinkančias statybines medžiagas. Patarsime projektų klausimais. Konsultacija nemokama. Konkretaus projekto darbų kainas galite sužinoti apsilankę mūsų internetinėjė svetainėje arba parašydami mums elektroninį laišką.

Stogu dengimas Vilniuje  

Stogus dengia atsakingai į darbą žiūrinčių stogdengių brigada. Dengiame stogus įvairia danga , o taip pat atliekame pilną stogo montažą nuo...

Stogu dengimas Vilniuje  

Stogus dengia atsakingai į darbą žiūrinčių stogdengių brigada. Dengiame stogus įvairia danga , o taip pat atliekame pilną stogo montažą nuo...

Advertisement