Page 1


Öngöz

Esat Cavit Başak


SIFIR ADAM 3. 2. 1. geri dönüyorum, geri dönüyorum, geri dönüyorum, zamanın ve evrenin temelini sikiyorum, geri dönüyorum, geri dönüyorum, geri, geri, geri, geri zekalılar sizi ! DUR !!! 3. 2. 1. Gitgide garipleşiyordu. bakışlarındada bu vardı .bakmamak için zor tutuyordum kendim bulaşıyordum.........YETER LAN ! Sikko nolan filmi değil bu. Karadeliğe düşerseniz ananız sikilir.....Daha sonra elbiselerini çıkardı, suratıma fırlattı, yada ben elbiselerimi çıkardım suratıma fırlattım. Ne kadar ikna olmaya çalışsam da, Yetmedi gözüme ! DUR !!! 3. .2 .1 Karadeliğin içinde. Ya da neyse, sonra işte herif oturuyo dünya haritasının önünde, diyor “Ben baterist istemem.” Ben baterist değilim zaten de...niye sustum LAN ben ? DUR !!! 3.2.1 SİKTİR ! Tamam ! Sen bu siktiğimin galaksisinde yaşıyorsan, o dandik tanrın sayesinde değil benim sayemde. OK ? DUR !!!! 3.2.1........ dedim yada demedim. EVET ! DEDİM, ya da demedim ... Sonra, adam ayağıma kapandı, ben yere kapandım, dünya kapandı, delik kapandı, adamın içi açıldı.. Bi baktım içine ! GİRDAPTI .... DUR !!! sonra 3..2...1. bi ışık fırladı içinden,.... yada dışından, ben kapandım, o parladı, AHHHHHHH TANRIM ! ayaklarım parladı. ben kapandım , o kapandı. AÇILDIK. BAŞLADI ! DUR !

Uzak bir galaksinin aslında o kadar uzak olmadığının fark edilmesinden sonra, zamanın taşakoğlanına dönmesiyle birlikte, zaman kırılmaları başladı. (Zamanı kırmak göt isteyen bir uğraştı. Ama zaman kırılmıştı. Çünkü insanoğlunda bi GÖT VARDI !)

3.2.1 HERŞEY YENİDEN ! Herifin birinin bir tabağı havaya atıp UFO demesinin üzerinden, ve bir uzaylının adamın tekini havaya atıp İNSAN demesinin üzerinden tam 2 dakika geçmişti.....ki..... tekrar gözümü açtım. DUR!!!!!!


3.2.1. Başladı yada başlamadı ?... Herşey yeniden başladı . EVET ! EVET ! Yerde yatıyordum. Tüm eşyalar etrafımda uçuyordu VE BEN ATOMLARIN ANASINI BELLEYEBİLİYORDUM.( YOK LAN ! Gözümü açtım mı ki ben ? ) DUR!!!!!! Sonra, 3.2.1 Ben gözümü açtım ve gözüm hep açık kaldı. Zaten tek göz vardı. içine atom KAÇTI ! DUR!!!!!! 3.2.1. Başladı veya başlamadı. İstemedim ki, ilerledi, İstesem de durmazdı ki. AAAAAAAAAHHHHHH ! YOK ! DUR! DEVAM ! BAŞLA ! Geri dönüyorum, geri dönüyorum, 3. 2. 1. geri dönüyorum, geri, geri, geri, geri zekalılar sizi ! DUR !!!


MONAD 3. 2. 1. geri dönüyorum, geri dönüyorum, geri dönüyorum, zamanın ve evrenin temelini sikiyorum, geri dönüyorum, geri dönüyorum, geri, geri, geri, geri zekalılar sizi ! Bİ SİKİM DEĞİŞMEDİ ! BAŞLA ! 3.2.1. Sonra baktım, ben kazanamıyacam, o kazanımayacak. Dedim bari birimiz kazansın.Tüm gücümü verdim ona .Verdim mi ? Vermedim ! (Yok lan verdim !) Aldı beni yere çarptı. Suratında nasıl da bir sırıtış vardı. “Siktir Lan !” dedim . Geri aldım gücü. Tam yeri öptürecektim ki ... Dedim “Hadi kazan !” DUR ! 3.2.1. “Kafam şişti amınakoyim !” dedim ben efendi bir şekilde. O da anladı ! Anladı amınakoyim, anlayabiliyor musun ? ANLADI ! (Sen naptın Yavşak ???) Yada özür dilerim. Benim suçum. Ne güzelde kafam sikiliyor. Lütfen devam eder misin ? Ben buna çok müsaitim. Anladım amınakoyim, anlayabiliyor musun ? ANLADIM ! BAŞLA !!! 3.2.1. Kazandın mı ? Kazandım mı ? Götüm yemedi. Geri dönüyorum. Kazandın mı ? Kazandım mı ? Geri zekalı ! BAŞLA !!! 3..2..1... Milyon sikim ışık yılı uzaktan döndüm. Ne oldu biliyor musun ? Bİ SİKİM DEĞİŞMEDİ ! Köpeğine götünü yalattıran kadın hala yalattırmaya devam ediyordu. Sorun kıçını yalattırması değildi. Sorun köpekteydi. Herkes kıçını yalattırabilir. Yalattırmalıdırda ! (Yok Lan ! Kimse kıçını yalattıramaz. Tamam mı ? Yalattırmak iyi birşey olsa da yalattıramaz. O kadar ! ) Neydi ? Hah ! Köpek fazla iyiydi. Evet ! Gerektiğinde burnunu kullanıyordu. O ıslak siyah nokta sanki en başından beri orası içindi. O pezevenk alet, o ibne, o ıslak simsiyah zımbırtı.... İğrençti amınakoyim. Zar zor giriyodu. DUR ! TAMAM ! 3.2.1. YENİDEN BAŞLA ! Döndüğüm gibi kapı çığlık attı. Köpeğin ağzını tuttum, o da benim ağzımı. Kadınınki boşta kaldı. Köpeği kadının ağzına tıktım, o hala benim ağzımı tutuyordu. Çığlık odaya girdi. Üçümüzünde ağzı kapalıydı. Köpek fırladı, yuttu çığlığı. Kadın ağzını açtı. Çığlık ağzımdan fırladı. DUR !


HOP ! İbnenin biri atomu sikti. Ağaçlar titredi, röntgenler çekildi. Mutantlar götlerinden gözler fırlarttı, Nükleer 31 başladı. Herkes sıvazladı, kimse boşalmadı ! Bütün olay bu. Artık mutlusun de mi ? Evet.(Sen deme ! Ben cevaplarım.) Mutlusun de mi LAN ? De mi LANN ? Eveet ! Eveeeet ! Hakikaten mutlusun. Çünkü bi bok değişmiyor. Ve sen amınakoduğumun mutluluğunu yaşıyorsun. TAMAM MI ? Üstelik bişeylere karşısında, ooo hem ne güzel karşısın. Karşı ol ! Belki iki, üç kız daha tavlarsın. YUH !

GERİ DÖN ! Çığlık fırladı, ikiye ayrıldı. Yok lan kafam ! Ya çığlık, ya kafam ! Ayıldın mı ? Ayrıldım mı ? DUR ! DEVAM !

Boyut 3.2.1. Sonra o gülümsedi bana, bende gülümsedim ona. O sırada dişler düştü. Zıplamaya başladılar yerde. Kıçım kaşındı. Gözüm düştü. Yok lan düşmedi göz möz ! Dişler düştü. Evet. Ve zıplamaya başladılar yerde. Hepsini topladım, saydım. Ona birtane eksik verdim. Gerisini taktım kendime. Farkettim ki onunki zaten benimmiş. Onun dişi, benim dişim, benim dişi, dişi o !

Boyut 1.2.3. Gülümsüyor bana. Sesten kafam zonkluyor. Avuçlarımın arasında kafamı eziyorum.Bastırdıkça açılıyor sırtımdaki kanatlar. Kafam dümdüz , kanatlar sonuna kadar açık. Ellerim gevşiyor, kapanmaya çalışıyor ibneler. Sikik kollar uçmamı engelliyor. Madem uçamıyacam o zaman ne skime lan kanat ! Bırakıyorum kafayı. Yok oluyorlar. Ona bakıyorum. Hala gülümsüyor. Bir dişi eksik. Onun dişi, benim dişim, benim dişi, dişi o !


3.2.1.2.3. Ondan istediğimi aldım ya da o benden istediğini aldı. Ya da yok lan bi bok almadı. Sonuçta sıçtığı bok bana benziyordu. “Sana benzeyen bi bok sıçmak istiyordum, sen artık bi boka yaramazsın.” dedi. “Ben bi boka yaramıyacaksam o bok ne boka yarayacak.” dedim. “Anladım amınakoyim, anlayabiliyor musun ? ANLADIM ! SIÇ !” dedi. Anlamayı bıraktım. Sıçtım. Sıçtığım bok aynı ona benziyordu. DUR!!!

3. 2. 1. 2. 3. SIÇTIM. Kafam ağrıdı, gözüm ağrıdı, beynim aktı. SIÇTIM. Boğazım ağrıdı, sırtım ağrıdı, böbreğim ağrıdı. SIÇTIM. Gözümü kapattım, tekrar açıldı. Açıldık. Kapandık. Başladı. GİRDAPTI ! DUR!!


GİRDAP Açılıyor göz. Ben yoldayım, adam yolda. Moruklamış, özgüveni tam. Yaklaşıyorum arkadan, rüzgarı kesiyor. Zıplıyorum omzuna, geçiyorum tüm yolu. Atom pezevengim. Kimse göremez ! BOK GÖREMEZ ! Tutuyor sırtımdan. Tepemde dört tekerli şeytan*, üstünde bi ibne. Çıkarıyor gözünü, koyuyor kafama. Üstündeyiz şeytanın, gidiyoruz boyuna. El mahkum, kıç gardiyan. Varıyoruz boynuna, çıkıyor bir meme. “Em ama yutma ! ” diyor ibne, bastırıyor kafamı. Emiyorum, yutmuyorum (Ne uyumlu insan oldum lan ben ?) Geliyor kulaktan ses. Kes sesini ! Hedef kulak ! Giriyoruz kulağa, ağzım dolu, şeytan üstümüzde. Yükseliyor ses. Titriyor çenem. Dönüyoruz salyangoza. Sikerim sesini ! Dinle !

Noo moore TRUK ! myyy Loord TRUK ! Noo moore TRUK ! myyy Loord TRUK ! Lord, I'll neveeer TRUK ! Tuurn back TRUK ! Noo moore TRUK ! ** Salyangozun dibi. Çıkıyor başka bir ibne (Evet ! Herkes ya pezevenk, ya ibne !) Herif havada, bacakları kıvırmış kafaya. Götün üstünde kafa. Kollar serbest. Lan yanımdaki nerde ? Kapanma lan yere ! Ayaktayım sik gibi. Uçan puşt bakıyor gözüme. Alıyor gözü, gömüyor yere. “Tükür üstüne !” diyor. Yapamıyorum, açılmıyor ağız. Sakin ol ! Nasıl sıçtın ? Hatırla ! Hatırlıyorum. 3. 2. 1. Gevşiyor çenem. 1. 2. 3. Dökülüyor dişler. Akıyor ağzımdan. Yutuyor hepsini. Geriye kalıyor sadece bir tane. Onun dişi, benim dişim, benim dişi, dişi o ! Zıplıyor diş. Yarılıyor yer . Yükseliyor göz göt sik kol meme. Dikiliyor kulak bacak beyin. Omurga giriyor göte. Götten fırlıyor kafa. Kafa dönüyor boka, Bok benziyor kime ? Banaaa !

Dinle ! - Sen artık sen değilsin. Sen bensin. Ben ise senin sonun. Düşünme. - Neyi düşünme ? - Engelle onu. Düşünme. - Neyi ? - Evren böyle değildi. Düşünme. - Neyi lan ? Neyi ? - Anlamıyorsun. Düşünme. - Sıçtım anlayabiliyor musun sen ? - Anladım. Düşünme. - Ne anladın lan ! - Sorunun çözüldü. Artık düşünebilirsin. - İyide benim sorunum neydi ki ? - Ben artık ben değilim. Ben senim. Sen ise benim sonum. Düşün.


Düşündüm. Ne düşündüm ? Bir taraftayım ya da diğer tarafta. Atomların anası adına ! Çok yaşa dedi bana köpek yok lan ne köpeği atom. Atom matom aynı noktalarda düzüleceğimiz için ha köpek ha atom. Atomu siktir et dedi bana, sen dedi bi boka yaramazsın. Ben zaten bi boka yaramak istemedim ki dedim. Dedim mi ? Demedim. Dinle ! Düşündüm ki götün tekisin. Düşündün ki götün tekiyim. Düşündük ki bi sikim değişmedi. Ama düşüneceğiz ki bi sikim değişmeli. “Gidiyorsunuz.” dedi üstümüzdeki. “İtaat et !” dedi yerdeki. “Yolu göster.” dedi karşımdaki. “Yol mu ?” dedim. “Gideceğimiz yerde yola ihtiyacımız yok ki …”

* Buradaki şeytan bildiğimiz kırmızı, kaslı, kuyruklu keçi değil drezin denen demir yolu arabası. Peder şeytan diyordu buna. Biraz araştırınca go-devil diye de çıkıyor. Bu da böyle not Ulan! ** No More, My Lord - Mississippi Prison Recordings, Alan Lomax.


GURU Uyan. Zaman yok. Bacakların kafanın arkasında. Yüksel, git suratını yıka. Hala aynı surat. Değişmeli. Devam et , yıka! Sanki bir bok biliyormuşsun gibi olmalı. Evet daha sert. Biraz daha! Oldu. Şimdi boşalt bağırsaklarını. Bozma pozisyonunu. Yere paralel olsun gövden. Yapabilirsin. Beceriksiz! Döndür kendini. Döndür! Evet. Böyle. Bozma. Aferin geri zekalı seni. Yere sıçtın! Ne oturmasını biliyorsun, ne kalmasını, ne sıçmasını? Anca cüsse. Tipini siktiğim, siktir git! Antrenman yapacağız! Bozma pozisyonunu. Bacaklar kafanın arkasında. Başla! * Kendini ada! Korkma! Tüm nefesini ver. Daha kendin yolu göremiyorsun. Başkasına nasıl göstereceksin? Kıçını yaydın bu kadar zaman. Herifler yolda. Şeytan yolda. Topla kendini. Ne sümsük bir herif çıktın sen. Uçman yetmez. Konsantre ol! Konsantre ol diyorum lan sana! Şimdi gözü al ve yere göm. Ulan sokma ağzına! Tekrar dene. Evet, allll veeee götüne soook! Aynen öyle devam et! Allahın geri zekalısı. Al, göm ulan! AL, GÖM! Bu kadar! Bu! Bütün olay bu! Anladın mı? Bok anladın? Salak, salak bakma! Çıkar şunu kıçından! Konsantre ol! İndirme bacağını!

Dur! (Herifin götünde belirir siyah don, üzerinde yazar “MEN”) Tekrar Başla! Tekrar deniyoruz şimdi. Konsantre ol! (Tigerrr Styleee!!! **) İndirme! Zihnini temizle! Kapa gözlerini. Göz kapaklarının içinde yarat iki burun. Çek içine kendini. Gördün mü şimdi yolu. Bir gözünü gönder ileriye doğru, diğerini ise geriye. Tekrar karşılaşsınlar, girsinler birbirlerine. Olsun tek göz. Şimdi aç gözünü. Gördün mü? Gömdün! Sırıtma lan! O sikik kung fu filmlerindeki gibi olmaz bu iş. Sok beynine dediklerimi. Duydun mu beni? Duyamadın de mi? Bi sikim demedim çünkü. İlk önce bunu anla! Şimdi dinle söylediklerimi! … (kikukikukikukiku)

(Bu sırada Dünya denen sikko lekeden gönderilen bir mesaj başka bir gezegendeki sikik uzaylının spamına düştü. Mesajın silinmesi 0.1 sn sürdü.***)

* Laibach - Warme Lederhaut ** Wu-Tang Clan - Wu-Tang Clan Ain't Nuthing ta Fuck Wit *** Spam kutusunda Kardaşev ölçeğine göre, Tip-1 uygarlık sayısı 31 idi. Hepside mesajlarında geri zekalı gibi 1’den 10’a kadar sayabildiklerinden bahsediyorlardı.


Anladın mı lan ne söyleyeceğini? Eeeeeeeee. . . Hay ben senin zihnini sikiyim be! Ne var lan bunda anlaşılmayacak. Tekrar dinle! (kikukikukikukiku) Tekrar et! E e e e e eeeeeeeeee! Ulan ben senin… MAL! Açma ağzını lan! AÇMA! Ben konuşacağım. Sen şu sikik bedenini kontrol et yeter! Al işte! Geliyor yavşaklar! Hazırlan! KAYBOL !


İBNE - Uyan. Zaman yok. Bırak ibneliği. Kulaktan omuza, omuzdan kulağa git gel. Şeytanın var. Karşıla geleni. Tut sırtından, al şeytana. Daha sonra tekrar ibne ol. Her türlü puştluğu yap. Ama ilk önce göster kulağın yolunu bu herife. Adam salak. Senin üstün zekana ihtiyacı var. - KES! Her şeyi biliyorum. Hayır! - Nerden biliyorsun lan? Ne demek hayır? - Uzay, son sınır. Bunlar, Yıldız Gemisi Atılgan'ın seyahatleri değildir. Görevimiz, yabancı dünyalar keşfetmek, yeni yaşam biçimleri ve uygarlıkları doğduklarına pişman edip , daha önce kimsenin sikmediği yerleri cesurca sikmektir. - Evet! Aynen böyle. Arakla, çal. Kimin sikinde lan! Anlayabiliyor musun ? Tabi ki de anlayabiliyorsun. Zekisin sen çünkü. Her bir sikimi biliyorsun. Yok eleştirmiyorum. Hakikaten her bir sikimi biliyorsun. Yorma beni anladın işte. Hoşuna gidiyor demi kıvranmam. Şeytan sürüyorsun. Bizim gibi yavşakların ebesini sikersin şimdiye yüz kere. Yavşaklık yapma, ibnelik yap. İbnesin. Hakkını ver. Göster yolu. - KES DEDİM! Götünü öptüm, yaladım. Kontrol et istersennn... hala ıslak. - Ne diyorsun sen ya? (Herif yoklar kıçını...Islak) - Günaydın/ İyi günler/ iyi akşamlar/ İyi geceler. Hoş geldiniz. İsmim “XXX”. Size nasıl yardımcı olabilirim ? - Götürecek misin herifi? Götürmeyecek misin? - Şeytanla benim varlığımı sorgulayamazsın. Senin daha bir bedenin bile yok. Kafandaki sesleri keseriz. - GÖSTER AMINAKODUMUN ÇOCUĞU! İBNELİK YAPMA! - Ağzıma vur, burnumu kır ! VUR BANA ! - Ulan ne vurması ? - OHHH ne güzelde vuruyorsun. Durma, devam, devam ! Daha hızlı vur ! OHHHHHHHHH. Süper ! - Sakin. Anlıyorum seni. Karakterinden dolayı böyle ibnelikler yapıyorsun. Tamam kabul. Sen ibnelik yapmıyorsun şu an ben ibnelik yapıyorum. Evrendeki en iyi orospu çocuğu sensin. O kadar iyisin ki gözlerinden bile okunmuyor nasıl bir puşt olduğun. Hadi bak! Al şu herifi. - Daha sonra cebinden sonik dildosunu çıkardı. Soktu metal vajinanın içine. Birkaç mikrosaniye sonra titreşimli küçük somunlar fırlamaya başladı içinden. Somunların birini yerden aldı. Ve dediki “Sen artık bir somun değilsin” - Nasıl bir manyak çıktın sen ya? - Allaaahın belasııı manyak tavşan! - Adam gibi cevap ver lan?


- Bilmiyorum. - Neyi bilmiyorsun? - Biliyorum. - Rööööffffffffff...... Ya şu herifi götür kulağa. Cidden. Yoruldum. Beynim aktı, yavşak oldum. Yeter artık. YETER BEEE ! YETER! - Kaptanın seyir defteri, yıldız tarihi 32578… Neyse... Dinle. Ben bu saçmalığı daha fazla kaldıramacağım. Gir beynime. Kendin hallet işini. - Emin misin lan? - Cidden, al tüm kontrolü. Hatta mümkünse hiç birşey hatırlamıyayım. - Tamam o zaman. Merak etme kolay olacak. - Dur! - Ne oldu? - Götün hala ıslak. *

* Blurt - Empty Vessels


ŞEYTAN * uçabiliyordum hiç tekerleğe ihtiyaç duymadım, yine de ona karşı bir saygım vardı bu yüzden hep benimle birlikteydiler, en azından fiziksel olarak rüya gördüm, ya da ben rüya sandım yaklaştı bana ibne açtı karnındaki kapağı uzattı pastayı ağzım götüm olmadığından yiyemedim yine de o bir yer buldu sokacak işin aslı kötüde değildi o anda uyandım, ya da ben öyle sandım uçabiliyordum hiç tekere ihtiyaç duymadım ilk doğanı taşımıştım son kalan götüde taşıyacaktım

* Mark Lanegan - Leaving New River Blues


Zaman yolculuğunun yayınlanmamış 7 kuralı: 1. Zamanda yolculuk yapıp dedenizi öldürürseniz ortadan yok olmazsınız. Her sikimsonik hareketiniz yeni evren sıçar. Öyle kolayca yırtmak yok! 2. Geçmişe gidip herhangi bir sikik travmanızı değiştirdiğinizde hayatınız falan düzelmez. Bok aynı boktur. Götten sallamanın anlamı yok! 3. Cinsiyetinizi değiştirip, kendinizin genç halini sikip, kendinizi doğurup, çıkan malı geçmişe gönderirseniz döngü falan olmaz, sikildiğinizle kalırsınız. Yok öyle bir olay! 4. Herhangi bir noktada kendinizle karşılaşırsanız, uzay-zamanda bir kırılma olmaz. Tek dallama varken iki tane olmuş olur. O kadar da önemli değilsiniz. Götünüzün kalkmasına gerek yok! 5. Maç sonuçlarını genç halinize bildirip köşeyi falan da dönemezsiniz. Unutmayın ki bu kadar zamanda bir sikim beceremediyseniz, yine beceremeyeceksinizdir! 6. Yaşlı haliniz karşınıza çıkıp “Ulan ben senin geçmişini sikiyim!” diye kafanıza tüfeği dayarsa, hiç karşı koymayın “Eyvallah” diyip geberin. Başınıza gelebilecek en iyi şey kendiniz tarafınızdan öldürülmenizdir. 7. Zamanda yolculuk çözüm değildir. Götü olan şimdiyi değiştirir.


İKİ CENNET Karardı beynim açıldı son, ne ben buradayım ne o orda. İki ibne yok bu iki ibnenin önemi yok şeytan yok el yok kol yok göt yok beden yok. Geçmiş yok gelecek yok şimdi yok zaman yok uzay yok nefesim yok ayağım yok (Yok lan kaşınıyor ! Var !) Beynim yok zihnim yok bilgi yok yol yok yola ihtiyacımız yok hiç yok Ben yokum ikizim var. - Boşluk, sadece boşluk. - Düşünme boşluk , sadece düşünme - Düşünme siktir lan yok . Düşün ! - Düşünme, sadece hiç bir şey düşünmemeyi dene. Hissediyor musun ? - Ulan nasıl hissedeceğim. YOKUM ! - Biz yokuz, monolit var.

Yeter LAN ! MIY MIY !!!

(Monolit belirir bir anda)*

Tabiki bu belirecekti lan ! Başka ne olacaktı amınakoyim. Uzay, zaman... bu tür sik götlerin içindeseniz ya boyut kapısı çıkar ya kara delik çıkar ya anasının amı çıkar. Kısaca sizin götünüze kaçacak bir olaya bağlanacak başka bir bok çıkar amınakoyim ! Amaaa biz bedensiz iki geri zekalı olduğumuz için naparızzz ? İçine gireriz bu bokun. Niye ? Çünküüü boşlukta götümüz kaşınır. Demi Lan ? EVET ! Girdik içeriye, yatmış halının üstüne bi kadın**, sırtı dönük, bi de çıplak.. Offfff ... Tek elini basmış yere, öteki el göt üstünde. Dikildi el... Karnım ağrımaya başladı LAN ! Hayır benim karnım ağrıyor. Hayır benim. Hayır bizim. Ağrıyamaz yokuz biz. Bok yokuz ağrıyo lan ! Kalkıyor ayağa, yaklaşıyor bize (ulan biz bilmiyoruz ki biz nerdeyiz de yaklaşıyor bu kadın bize) Uzanıyor el. Yazıyor zihnimize iki isim. Ben diyorum “Guru”, bende diyorum “İbne", Kadın diyor “ Yok olun !”

* Burada monolit olması önemli değil istediğiniz geometrik formdaki sik olabilir. Prizma, küp, küre... Her ne sikimse işte! Bu sikler aniden belirip aniden yok olurlar. Sinsidir orospu evlatları. ** Bkz. Karanlıktan Gelen Kaltak , Rej. Tayyar Cevval

- Mondo Trafo

- Artık gitmek istemiyorum. Sürekli bir yerden bir yere gidiyorum. Kafam bombok oldu. Hayır!


- Ben gitmek istiyorum. Sen gene bişeyler yaşadın, ben daha bi bok yapmadım. Evet! - Gitmiyoruz. - Hayır gidiyoruz. - Gitmiyoruz dedim ! - Gidiyoruz ! - Gitmiyoruz ! - Gidiyoruz ! - Hayatım sikildi ! - Sen kendi kendine siktin onu ! - Tamam Lan! Gidiyoruz ! Sende gör ebenin amını ! - Sen guruya, Ben ibneye. - Hadi ! - Hadi ! - Yok ol ! Kayboldular. Hemen arkalarından kadın dışarı fırladı. Gri boşlukta bir yazı parladı. Gözlerini kıstı, yazı belirginleşti. “Karnım ağrıyor, hala ağrıyor”. Gözlerini kapadı, yazı hala ordaydı “Karnım ağrıyor, hala ağrıyor”. İleriye bir adım attı, monolit titremeye başladı. Bir adım daha attı. Monolit olduğu yerde zıpladı. “ Yeter be ! Tamam geri dönüyorum.” dedi kadın. Çekti tüm yazıyı içine, tükürdü monolite. Monolitte oluştu sırıtık bir surat. Kadın girdi içeri. Monolit daha da sert titremeye başladı. Surat yarılıp ikiye ayrıldı. Monolit oldu iki parça. Geri döndüler. - Haklıymışsın. - Dedik sana ! Nasıl sızlıyor mu ? - Evet. Birazdan da seninki sızlıyacak. - Siktir Lan ! - Sen siktir ! Konuşmayında girin şunlara LAN ! - Yavşak ! Senin yüzünden girmediğimiz bok kalmadı. - Ne mantık lan şimdi biz bunlara giriyoruz?


Devam etmek istiyor musunuz ? Yoksa burada mı takılacaksınız daha ? Benim için sıkıntı değil ben bir şeyler daha uydururum size. - Gir ! - Sen gir önce. - Aynı anda. - Sen sağa ben sola.

***

Monolit , ) Girdim içeri. Buldum kendimi bir yolda. O anda ebemin amını gördüğümü farkettim. Evet gerçekten görmüştüm bu sefer çünkü artık götümün kılları ağarmış bi MORUKTUM ULAN ! Yürümeye başladım. Bunun hesabını sormalıydım. Ben artık ben değildim. Ben bu yavşaktım . Bu yavşak ise benim sonum olacaktı. Hala birşekilde hissedebiliyordum öbür göteleği. Geri dönmenin bir yolunu bulmalıydım. Bir anda kulağıma bir şey kaçtı. BEYNİM PATLADI VE ÖLDÜM ! (Evet öldümmm ve nasıl öldüğümü böyle anlattım . Var mı lan sorun ? VAR MI HA ?)

Monolit ‘) Girdim içeri. Sikik köpekte burada. (Bu bir test denemesi değildir !) Başlıyor ötmeye bir siren iii ii i iiiiiiiiiiiiiiiiiiiüüüüüüüüüüüüüüeeee ! Tasmasını uzatıyor İT. İiiiiiiiiüüüüüüeeeeee ! Alıyorum, çekiyor. İiiiiiiiiiiüüüüüüeeee ! Yeter ulan ! İiiiiiiiiiiüüüüüüeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee e ! Patlıyor ilerde bir ışık. Yükseliyor mantar. Yanmaya başlıyor göt. Koşmaya başlıyor it. İT koşuyor ben koşuyorum. Çekiyorum tüm havayı ciğerlerime, burnum ıslak, salyam havada. Tek bedeniz, yarıyoruz rüzgarı. Daha hızlı ! Daha da hızlı yalıyoruz götümüzü. Hem yalıyoruz hem koşuyoruz. (evet anasının amı artık) Gevşiyor delik. Sokuyoruz kafamızı içine. Deliğin içinde, görüyorüz bir tıpa. Uzuyor boynumuz. Takıyoruz dişlerimizi. Zorluyoruz biraz. Açılıyor başka bir delik. Sonra bi sikim olmuyor... Yok lan oluyor amınakoyim ! Sonra birden emmeye başlıyor içine. Sıkışıyor kopeğin kafası. Kırılıyor boynu. Fırlıyorum burnundan. Kalıyor bedeni arkada. Sikerim sizin deliğinizi ! Geçiyorum diğer tarafa.Sikerim sizin geçmişinizi ! Geliyorum ulan ! Sikerim sizin geleceğinizi ! GERİ DÖNMÜYORUM ARTIK ! İLERİ !!!!

*** Screamin` Jay Hawkins - Swamp Gas


ANTROPOMORF Yok lan artık 3. 2. 1. 2. 3. Direk başla ! * Geri dönmüyorum, geri dönmüyorum, zamanın ve evrenin temelini sikiyorum, geri dönmüyorum, geri dönmüyorum, ileri, ileri, ileri, Sikerim lan geri zekalılar sizi ! İLERİ ! BAŞLA !!! Düşüyorum yok lan uçuyorum yok lan sıçıyorum yok lan eski mevzuydu o. Kusuyorum. Yok kusmuyorum lan ! ÇIKIYORUM DELİKTEN ! İşkence vahşet cinnet sömürü intikam Kan ! Kan istiyorum ulan ! KAN ! Al sana kan diyor birisi, uzatıyor boynunu. Isırıyorum, içiyorum tüm kanını. Geberiyor herif. Daha sonra biri daha geliyor. Biri daha. Biri daha ! İçiyorum hepsini. Her yer ceset. Leş gibi korkuyor ortalık. “Siktirin gidin temizleyin şu ortalığı !” Yok lan öyle demiyorum Diyorum ki “Kızım beni elleme, git kendin gör işini, bende sana kahve yapayım” “Tamam” diyor. Başlıyor olaya. Bende gidiyorum kahve yapmaya. Enerji lazım kıza, basıyroum şekeri içine. Geri dönüyorum. Bitirmiş işini. Dudaklarına bakıyorum. Yukarı kıvrık. Kahveyi uzatıyorum. İçiyor. Tekrar bakıyorum. Aşağı kıvrık. Diyorum ki “ En iyisi ben siktiriyim gidiyim .” Tam siktirmeye hazırlıyorum kendimi. Çıkıyor yandan bi tip “Siz siktirmeyinizi lordum ben siktiririm” diyor. O anda lord olduğumu anlıyorum. Veriyorum hemen emri ! “Git gezegende ne kadar insan kalmışsa getir buraya. Hepsinin anasını sikecem! En sonda seni halledecem.” “Yaşayın Lordum !” diyor. Gidiyor ne kadar mal kalmışsa toplayıp getiriyor buraya. Başlıyorum olaya. Parçalıyorum hepsini. Her yerden fırlıyor kafa kan kol sik göt meme. Bakıyorum etrafa, kalmıyor bi tane insan (evdeki hala kahve içiyor). O sikik organlarıda kalmamalı ! Başlıyorum tüm parçaları kemirmeye. Kemiriyorum, kemiriyorum. Bitmiyor amınakoyim ! Kemiriyorum, kemiriyorum. BİTMİYOR LAN ! Kemiriyorum, kemiriyorum... Yok lan kemirmiyorum ! Yürüyorum. Yok lan oturuyorum. Gözüme bakıyor. Ben ise tüm kırıntıları çoktan kemirdim. Zıplıyor tek ayak üstünde. Dişler. Yok kuşlar ! Hayır kuş. Sadece bir tane kuş. Kırıntılar bitti. Daldım yere. Tüm beton ağzımda, kuş kafamda. Yuttu saçı. Yuttum kuşu. Taşlar bitti. Kalan tek ayak. Kemirmeye devam ! * Man Or Astro Man? - A Reversal Of Polarity


Yok lan öyle de olmuyor ! Kemiriyorum, kemiriyorum. Bitmiyor amınakoyim ! Kemiriyorum, kemiriyorum. BİTMİYOR LAN ! Kemiriyorum, kemiriyorum... Yok lan kemirmiyorum ! Oturuyorum. Yok lan ! Dönüyorum eve. Hala kahve içiyor (bardak büyük) “Tamam” diyorum “Çıkabilirsin dışarı, ortalık artık temiz.” Gidiyor pencereye, bakıyor dışarı. “Bu kadar mı ?” diyor. “İkizim olsaydı insanlığın anasını daha çok sikerdik ama tek kişiyle ancak bu kadar sikiliyor ” diyorum. “Hımmm...” diyor. Alıyor bardağı başlıyor kemirmeye. Düşüyor tek dişi yere. Bakıyorum dişe. “Bak bana” diyor “Bak bana !” Bakıyorum ona. Alıyor dişi, Sokuyor ağzıma...


Songรถz

Etrafi


Extra Playlist

Alva Noto - Stalker

Dirty Beaches - Casino Lisboa

Bill Laswell & Peter Brotzmann - The Last Detective The Mount Fuji Doomjazz Corporation – Space

Bohren & Der Club Of Gore - Thrash Altenessen

Chrysta Bell & David Lynch - BEAT THE BEAT

Tommy Guerrero - Handful Of Hell

Zu & Eugene S. Robinson - We're All Friends

Oxbow - 3 O'Clock

The Witch Trials - Humanoids From The Deep

Dale Cooper Quartet & The Dictaphones - Ignescence black-bass recule

Sonny Simmons & Moksha Samnyasin - Help Them Through This World

Mark Lanegan - Skeletal History


Monolit  
Monolit  
Advertisement