Page 1

www.ef.com/goabroad

Pobyty pro mladší studenty a skupiny Vydejte se do zahraničí za jedinečnými zážitky a studiem jazyků

J A Z Y KO V É P O B Y T Y V ZAHRANIČÍ

Pro studenty ve věku 10–15 let


Naučte se jazyk a poznejte svět

2

Proč se vydat na cesty právě s EF? Zkušený tým

Záruka pokroku

Dobrodružství v zahraničí

Máme již více než 50 let zkušeností s podporou studentů během jejich první samostatné cesty do zahraničí – jsme tu pro Vás a rádi uděláme vše, co bude v našich silách, abyste si mohli pobyt v nové destinaci doopravdy užít. Od svého odjezdu až po návrat domů se můžete spolehnout na plnou podporu našeho týmu: od našich poradců, kteří ochotně odpoví na všechny Vaše dotazy, až po personál starající se o Vaše pohodlí.

Naše inovativní výuková metoda je zárukou Vašeho maximálního pokroku v jazyce. Své znalosti si pak můžete vyzkoušet v reálném světě, a směle tak vykročit vstříc svému světoobčanství.

Svou destinaci budete mít možnost poznat zblízka díky našim aktivitám a výletům. Naši zaměstnanci pro Vás mají připravený nabitý program (od kulturních exkurzí až po víkendové výlety), abyste si svůj pobyt opravdu maximálně užili.

Přátelé z jiných zemí Bude nám velkým potěšením seznámit Vás s lidmi z celého světa, ať už během konverzace při výuce nebo při různých společenských akcích. V každé destinaci EF najdete nové přátele ze zemí, jako jsou Argentina, Švýcarsko či Japonsko a desítky dalších.

Akreditace mezinárodních organizací Naše školy získaly akreditaci od řady prestižních světových organizací zaměřujících se na vyšší vzdělávání: např. od British Council, NEAS, ISA či ACCET. Vysoký standard EF tak můžete zažít všude: v našem kampusu v New Yorku stejně jako v naší škole v samém srdci Cambridge.

EF International Language Campus New York

Příjemné prostředí Ať už se s EF vydáte kamkoli, vždy máte jistotu, že se setkáte s profesionálním přístupem našich zaměstnanců, kteří Vás přivítají, postarají se o Vaše potřeby, budou Vás vzdělávat i bavit. Nemusíte si dělat starosti – kdykoli budete potřebovat, budete se mít na koho obrátit. Pro větší bezpečnost máte také možnost zvolit cestování se skupinou a průvodcem.


3


Zvolte si způsob studia

4 1) Vyberte si kurz EF Juniorský kurz

Klasický letní tábor

Fotbalový tábor West Ham United

20 lekcí týdně: Vyzkoušejte náš Juniorský kurz, který byl sestaven na míru potřebám mladších studentů a kombinuje pohodové prázdniny s 20 dopoledními a odpoledními lekcemi jazyka týdně.

Užívejte si aktivit na našem tradičním britském letním táboře, kde nechybí tvořivé dílny, sport ani různá vystoupení – a přitom všem se zlepšujte v angličtině.

Zdokonalte letos v létě své fotbalové dovednosti díky nadaci West Ham United Foundation. Užívejte si trénink díky modernímu zázemí, zlepšete svou techniku hry pod vedením zkušených trenérů a vydejte se na exkurzi na Queen Elizabeth Olympic Stadium.

EF Juniorský intenzivní kurz 26 lekcí týdně: Náš Juniorský intenzivní kurz je určen všem mladším studentům, kteří chtějí udělat během svého pobytu v zahraničí co možná největší pokrok. Díky konverzaci a praktickým cvičením se tu můžete zaměřit na schopnost srozumitelně komunikovat v každodenních situacích. EF Tábory a EF Studia Zlepšujte svůj sportovní talent na EF Táboře či rozvíjejte svou kreativitu a přijeďte na EF Studio – a přitom všem se zdokonalujte v angličtině. Ať už se zúčastníte našeho fotbalového tábora West Ham United v Londýně či našeho unikátního LEGO® Studia na Rookesbury College, naši zkušení mentoři Vám pomohou s dosažením Vašeho cíle a navíc si odvezete nezapomenutelné zážitky!

-- Pro studenty ve věku: 10–15 let -- Počet lekcí denně: 4 x 40 min, 5 dnů/týd. -- Projekt: představení na jevišti, umělecká show či sportovní turnaj -- Místo konání: Rookesbury College Tábor – jízda na koni Dokonalá technika jízdy pod vedením profesionálních trenérů. Začněte si procvičovat základní anglické fráze a přitom si užívejte jízdu na koních z místních stájí. -- Pro studenty ve věku: 10–15 let -- Počet lekcí denně: 4 x 40 min, 5 dnů/týd. -- Projekt: Turnaj v jízdě na koni -- Místo konání: Rookesbury College

-- Pro studenty ve věku: 10–14 let (tábor pro starší žáky), 14–17 let (tábor pro mladší dorost) -- Počet lekcí denně: 4 x 40 min, 5 dnů/týd. -- Projekt: Fotbalový turnaj -- Místo konání: Londýn – Kingston LEGO® Studio Naše nejnovější studio spojuje interaktivní semináře LEGO® Education s výukou angličtiny, a rozvíjí tak jazykové i tvůrčí schopnosti. Budete využívat knihy, dílky lega i hry z osnov EF a balíčku LEGO® Education’s StoryStarter, abyste mohli spolupracovat a zároveň tvořit v angličtině. -- Pro studenty ve věku: 10–13 let -- Počet lekcí denně: 4 x 40 min, 5 dnů/týd. -- Projekt: Závěrečný LEGO® projekt -- Místo konání: Rookesbury College


5 2) Zvolte si preferovaný způsob cestování Chci cestovat sám

Proč cestovat sám?

Ať už je to Vaše první cesta do zahraničí, nebo jste již zkušení cestovatelé, rádi Vás podpoříme, abyste mohli poznávat svět sami. Objevíte nové velkoměsto, poznáte lidi z celého světa a odvezete si zážitky na celý život.

-- Záruka pokroku: díky naší prověřené metodě „na míru“ se budete učit mnohem rychleji a efektivněji. Kurzy EF se zdaleka neomezují pouze na učebnu, ale přinášejí studentům i řadu dalších výzev v různorodém prostředí. -- Mezinárodní prostředí: Na našich kurzech se setkáte se studenty z více než 30 různých zemí. -- Flexibilita: Kam se vydáte a kdy, záleží jen na Vás – ať už to bude do Rookesbury, Eastbourne, Bournemouth nebo třeba Santa Barbary.

Chci cestovat ve skupině Náš zkušený EF Leader Vás dopraví na letiště a projde s Vámi procesem odbavení. Poté spolu s Vámi a dalšími studenty z Vaší země odcestuje do cílové destinace, kde Vás bezpečně dopraví až na místo. Poznáte další studenty najdete si nové přátele. Ať už budete potřebovat cokoli, od prvního dne jsme Vám stále k dispozici. Cestování ve skupině plus Tato varianta je vhodná obzvlášť pro mladší studenty, kteří si díky ní nemusí dělat s ničím starosti – náš zkušený EF Leader vyřídí vše, co bude potřeba, např.: -- na Vás bude čekat na letišti před odletem -- bude s Vámi cestovat až do místa pobytu a zpět -- zajistí Vaši přepravu z letiště do školy EF (a později zpět na letiště) -- pomůže Vám se vším, co budete na novém místě potřebovat -- představí Vás Vašim lektorům a spolužákům -- po celou dobu kurzu Vám bude k dispozici na telefonu, budete-li potřebovat pomoc.

Proč cestovat ve skupině? -- Skupinoví vedoucí: Naši zkušení EF Leaders udělají vše pro to, abyste si svůj pobyt v zahraničí užili opravdu naplno a zažili nevšední dobrodružství, na jaké se nezapomíná. V ČR i v zahraničí máte naši podporu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. -- All-inclusive: Cena zahrnuje školné, ubytování, stravu, výukové materiály i letištní transfery. -- Vše zařídíme za Vás: dohlédneme na všechny detaily Vaší cesty – od vyřízení víza a pojištění přes letištní transfery až po párty na přivítanou – abyste se mohli soustředit na studium nového jazyka a užít si legraci během pobytu.

Záruka pokroku

V případě, že absolvujete všechny hodiny výuky a vypracujete všechny zadané úkoly, posunete se v jazyce každých šest týdnů o jednu úroveň výš. Naše metoda Vám zaručuje maximální pokrok – pokud k němu nedojde, můžete u nás studovat zdarma až do doby, než se na další úroveň dostanete.


V cizině jako doma

6 EF Aktivity Ve všech našich školách pro Vás naši koordinátoři aktivit na každý týden sestavují program plný výletů, sportovních a jiných aktivit, jež se dají v dané destinaci podnikat. A co je na tom vůbec nejlepší? Váš kurz zahrnuje EF Aktivity – nejrůznější zábavné aktivity a výlety, které pro Vás organizujeme, abyste z města a jeho okolí měli možnost poznat ještě víc a o nic důležitého nepřišli! Tyto exkurze jsou příležitostí poznat hlavní zajímavosti a památky v dané destinaci, a ještě lépe se tak seznámit s místní kulturou a způsobem života.

Typický týden v EF Bournemouth

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Sobota

Neděle

Dopoledne

Lekce všeobecné angličtiny

Konverzace (SPIN)

Britská kultura (SPIN)

Konverzace (SPIN)

Lekce všeobecné angličtiny

Celodenní výlet do Londýna

Brunch s přáteli

Odpoledne

Britská kultura (SPIN)

Projektový seminář

Lekce všeobecné angličtiny

Přednáška

Piknik na molu Bournemouth Pier

Svezení na Londýnském oku

Turnaj ve volejbale

Večer

Večeře v centru města

Fish and chips na pláži

Večer s karaoke

Grilování v parku

Párty EF a páteční ohňostroj

Muzikál ve West Endu

Filmový večer


7 Hostitelská rodina EF Jiné kultury nejlépe zažijete, pokud budete bydlet u milých hostitelů přímo doma a potkáte se tu se studenty z dalších zemí. Místní způsob života poznáte zevnitř, snáz pochytíte různé hovorové výrazy a slang a domů se vrátíte s autentickým přízvukem! Všechny hostitelské rodiny pečlivě vybírá náš zkušený personál a následně je pravidelně navštěvuje, aby se přesvědčil o dodržování požadavků EF na kvalitu a komfort. Mnozí hostitelé ubytovávají naše studenty již řadu let, vědí tedy přesně, jak zařídit, abyste se u nich cítili jako doma.

Rezidence EF Bydlet můžete také s dalšími studenty EF přímo v srdci své destinace. Budete pak jen kousek od těch nejlepších restaurací, obchodů a sportovního zázemí. Do školy se snadno dostanete díky MHD, a i když nebudete bydlet přímo v areálu školy, můžete být bez obav – v místě ubytování je nonstop přítomen někdo z našeho personálu, na něhož se v případě potřeby můžete obrátit.

Bydlení v kampusu EF Třetí variantou je bydlet přímo v areálu školy, a díky tomu zažít, jaké to je studovat s lidmi z více než 100 zemí světa. Do výuky to budete mít ze svého ubytování jen pár minutek, což je velmi pohodlné. Rozhodnete-li se pro univerzitní kampus, ochutnáte akademický život se vším všudy a můžete se těšit na každodenní kontakt se svými spolužáky. V každém případě tu budete mít výborné zázemí, kafetérii s veškerým servisem, stylový salonek pro studenty a samozřejmě také Wi-Fi.


8


Vyberte si destinaci svých snů

9 Bournemouth

Eastbourne

Cambridge Clare College

Věk: 13 až 15 let

Věk: 13 až 15 let

Věk: 13 až 15 let

Bournemouth, známé svými nedotčenými plážemi, krásnými zahradami a živou studentskou atmosférou, patří mezi nejoblíbenější přímořské destinace v celé Velké Británii. Projděte si jeho cool obchody a večer se připojte ke svému vedoucímu aktivit EF a užijte si s ostatními barbecue na pláži a spoustu her a dalších aktivit.

Užívejte si toto půvabné letovisko při procházkách podél pláže a obdivujte jeho krásné bílé budovy i pobřežní útesy. V tomto městě, které je jedním z nejlépe střežených tajemství Anglie, se Vaše vysněné léto stane skutečností.

Mezi absolventy Clare College, založené již v roce 1326, najdete členy královské rodiny, slavné revolucionáře a mnoho dalších osobností. Na Letní škole EF budete bydlet a studovat v The Colony, rozlehlém kampusu v centru v blízkosti obchodů na King’s Parade a stánků na Market Hill.

Aktivity Prohlídka města včetně Beachy Head, welcome party, sportovní turnaj, akademické kluby, návštěva Towner Art Gallery.

Aktivity Prohlídka města, welcome party, piknik, sporty, kvízový večer, barbecue na pláži, hry s tematikou Harryho Pottera, návštěva Russell-Cotes Art Gallery & Museum, procházka po pobřeží Jurassic Coast.

Ubytování

Ubytování Hostitelská rodina (v ceně): 2lůžkový pokoj v pečlivě vybrané místní hostitelské rodině, plná penze. EF Rezidence pro mládež: 2/3/4lůžkové pokoje od 3 800 Kč/týd. Sociální zařízení en suite. Plná penze.

Hostitelská rodina (v ceně): 2lůžkový pokoj v pečlivě vybrané místní hostitelské rodině, plná penze. EF Letní rezidence pro mládež: 3/4lůžkové pokoje od 4 250 Kč/týd., 2lůžkové od 5 450 Kč/týd. Sdílené sociální zařízení. Plná penze. Pouze v létě. Začátky kurzů

EF Letní rezidence pro mládež: 3/4lůžkové pokoje od 3 800 Kč/týd., 2lůžkové od 5 150 Kč/týd. Sociální zařízení en suite. Plná penze.

Zimní kurzy 2020: 6/1, 13/1, 20/1 a 27/1 Letní kurzy 2020: 15/6, 29/6, 6/7, 13/7, 20/7, 27/7, 3/8, 10/8, 17/8 a 24/8 Ceny kurzů (v Kč)

Začátky kurzů Zimní a jarní kurzy 2020: 6/1, 13/1, 20/1, 27/1, 3/2, 6/4 a 25/5 Letní kurzy 2020: 8/6, 15/6, 22/6, 29/6, 6/7, 13/7, 20/7, 27/7, 3/8, 10/8 a 17/8 Ceny kurzů (v Kč) Týdny

Juniorský

Juniorský intenzivní

2 3 4

31 200 46 800 62 400

33 800 50 700 67 600

Týdny

Juniorský

Juniorský intenzivní

2 3 4

29 100 43 650 58 200

32 100 48 150 64 200

Aktivity Prohlídka města, welcome party, piknik, karaoke, sporty, EF Disco, návštěvy muzeí. Ubytování Hostitelská rodina (v ceně): 2lůžkový pokoj v pečlivě vybrané místní hostitelské rodině, plná penze. EF Kampus (Clare College): 2lůžkové pokoje od 7 300 Kč/týd. Sdílené sociální zařízení. Plná penze. Začátky kurzů Letní kurzy 2020: 29/6; 6/7, 13/7, 20/7 a 27/7; 3/8 a 10/8 Ceny kurzů (v Kč) Týdny

Juniorský

Juniorský intenzivní

2 3 4

38 100 57 150 76 200

40 700 61 050 81 400

(cena zahrnuje: školné, ubytování u hostitele, stravu a balíček aktivit)

(cena zahrnuje: školné, ubytování u hostitele, stravu a balíček aktivit)

(cena zahrnuje: školné, ubytování u hostitele, stravu a balíček aktivit)

EF Clare College

EF Eastbourne


Vyberte si destinaci svých snů

10 Bristol

Isle of Wight

Dublin

Věk: 13 až 15 let

Věk: 10 až 14 let

Věk: 13 až 15 let

Díky svým univerzitám a rychle se rozvíjejícímu hi-tech průmyslu získal Bristol přezdívku „Město vědy“. Všude se tu setkáte se studentskou energií – ať už na vystoupení živé kapely či v některé z moderních galerií výtvarného umění.

Tento přátelský ostrov v jižní části anglického pobřeží nabízí opravdu vše – od písečných pláží, zábavních parků, rozmanité přírody až po adrenalinové sporty. Vyzkoušejte náš skupinový pobyt a objevujte ostrov spolu s Vaším EF vedoucím, zdokonalte se v angličtině a prožijte ty nejlepší prázdniny v životě.

Studujte angličtinu, poznávejte irskou kulturu a spolu s ní také dublinské kavárny, obchody a tržnice. Náš krásný kampus sídlí ve čtvrti Donnybrook, odkud jste za 5 minut v D4 District. Jsme malá škola s přátelskou atmosférou, ideální pro mladší samostatné studenty, kteří by rádi zblízka poznali naše okouzlující a velmi pohostinné město.

Aktivity

Aktivity

Sportovní aktivity, jako například fotbal, rugby, basketbal nebo volejbal v EF aréně, přístup do EF Beach Club, talentová soutěž, hledání pokladu, EF Disco a mnohem více.

Prohlídka města, welcome party, irské tance, den na pláži, barbecue, návštěva Irského národního muzea, exkurze po slavných památkách.

Ubytování

Ubytování

EF Rezidence (v ceně): 3/4lůžkové pokoje. Sdílené sociální zařízení. Plná penze.

Hostitelská rodina (v ceně): 2lůžkový pokoj v pečlivě vybrané místní hostitelské rodině. Polopenze od pondělí do pátku, plná penze o víkendu.

Aktivity Prohlídka města, welcome party, piknik, britské sporty, turnaj ve volejbale, akademické kluby, návštěva muzea M Shed. Ubytování Hostitelská rodina (v ceně): 2lůžkový pokoj v pečlivě vybrané místní hostitelské rodině, plná penze. EF Letní rezidence pro mládež: 1lůžkové pokoje od 5 000 Kč/týd. Sdílené sociální zařízení. Plná penze.

Začátky kurzů

Začátky kurzů

Letní kurzy 2020: červenec

Letní kurzy 2020: 29/6, 6/7, 13/7, 20/7 a 27/7

Ceny kurzů (v Kč)

Ceny kurzů (v Kč) Týdny

Juniorský

Juniorský intenzivní

2 3 4

31 700 47 550 63 400

34 300 51 450 68 600

EF Letní rezidence: 2lůžkové pokoje od 4 550 Kč/týd. Sdílené soiální zařízení. Bez stravy.

Týdny

Juniorský skupinový

3

74 000

(cena zahrnuje: školné, ubytování u hostitele, stravu a balíček aktivit)

Začátky kurzů Letní kurzy 2020: 29/6, 6/7, 13/7, 20/7 a 27/7 Ceny kurzů (v Kč)

(cena zahrnuje: školné, ubytování u hostitele, stravu a balíček aktivit)

Týdny

Juniorský

Juniorský intenzivní

2 3 4

30 600 45 900 61 200

33 200 49 800 66 400

(cena zahrnuje: školné, ubytování u hostitele, stravu a balíček aktivit)

EF Dublin

EF Bristol


11 Sliema Věk: 14 až 16 let Díky své ideální lokalitě, kde na Vás čeká spousta slunce i zábavy, Vám naše škola na Maltě nabízí jedinečnou možnost studovat v ráji Středomoří – na ostrově, kde je oficiálním jazykem angličtina. Navštivte staré zříceniny, relaxujte u bazénu, objevujte zdejší modré laguny a poznejte zajímavou koloniální historii Malty. Aktivity Prohlídka památek Valletty, půl dne na pláži v Golden Bay, sportovní turnaje, talent show, honba za pokladem, tradiční místní oslavy, EF Disco. Ubytování Hostitelská rodina (v ceně): Sdílený pokoj v pečlivě vybrané místní hostitelské rodině. Plná penze. EF Rezidence: 4lůžkové pokoje od 2 855 Kč/týd. Sdílené sociální zařízení. Plná penze. Začátky kurzů Letní kurzy 2020: 8/7 a 22/7 Ceny kurzů (v Kč) Týdny

Juniorský

2

38 900

(cena zahrnuje: školné, učebnice, ubytování u hostitele, stravu, transfer z letiště obousměrně a balíček aktivit)

EF Sliema


Vyberte si destinaci svých snů

12 New York

Santa Barbara

San Diego

Věk: 12 až 15 let

Věk: 12 až 15 let

Věk: 12 až 15 let

New York je hlavním městem americké módy, umění, hudby i gastronomie. Do jeho centra se z našeho tradičního kampusu v Tarrytownu, který láká studenty z celého světa, dostanete za chvíli vlakem. Vystoupejte na Empire State Building, zajeďte si trajektem k soše Svobody nebo se vydejte na piknik do Central Parku – to vše v pohodlí a bezpečí skupinky s naším zkušeným průvodcem.

Díky zdejšímu mírnému klimatu tu můžete provozovat outdoorové aktivity po celý rok – turistiku, jízdu na plachetnicích a samozřejmě také surfování. Naše škola sídlí v samotném srdci města v okouzlující historické budově s nejmodernějším vybavením k výuce a také příjemným salonkem pro studenty a školním dvorem plným slunce.

Vydejte se za sluncem na kalifornské pobřeží. Naučíte se tu surfovat, omrknete místní obchody nebo můžete vyrazit na výlet s průvodcem do Grand Canyonu – a při tom všem poznávat autentický životní styl v USA. Naše škola sídlí nedaleko centra města a může se pochlubit vlastním bazénem, volejbalovým hřištěm i kinem.

Aktivity Prohlídka města, welcome party, sportovní turnaj, tenis, plavání, filmový večer, EF Disco, návštěva Ospalé díry a Old Dutch Church, procházka po Riverwalk. Ubytování Hostitelská rodina (v ceně): 2lůžkový pokoj v pečlivě vybrané místní hostitelské rodině. Polopenze od pondělí do pátku, plná penze o víkendu. EF Kampus: 3/4lůžkový pokoj (v ceně), 2lůžkový od 3 800 Kč/týd. Sdílené sociální zařízení. Polopenze. Začátky kurzů Zimní a jarní kurzy 2020: 6/1, 13/1, 20/1, 27/1; 3/2 a 6/ Letní kurzy 2020: 1/6, 8/6, 15/6, 22/6, 29/6, 6/7, 13/7, 20/7, 27/7, 3/8, 10/8 a 17/8 Ceny kurzů (v Kč) Týdny

Juniorský

Juniorský intenzivní

2 3 4

39 600 59 400 79 200

42 600 63 900 85 200

Aktivity Prohlídka města, welcome party, barbecue na pláži, volejbal a plážové hry, exkurze do kampusu University of California Santa Barbara, návštěva Santa Barbara Mission. Ubytování Hostitelská rodina (v ceně): 2lůžkový pokoj v pečlivě vybrané místní hostitelské rodině. Polopenze od pondělí do pátku, plná penze o víkendu. EF Rezidence - Santa Catalina: 2lůžkové pokoje od 4 900 Kč/týd. Sociální zařízení en suite. Polopenze. Pouze v létě. Začátky kurzů Zimní a jarní kurzy 2020: 6/1, 20/1, 27/1, 6/4, 13/4, 18/5 a 25/5 Letní kurzy 2020: 1/6, 8/6, 15/6, 22/6, 29/6, 6/7, 13/7, 20/7 a 27/7, 3/8 a 10/8 Ceny kurzů (v Kč) Týdny

Juniorský

Juniorský intenzivní

2 3 4

30 600 45 900 61 200

33 400 50 100 66 800

(cena zahrnuje: školné, ubytování u hostitele, stravu a balíček aktivit)

(cena zahrnuje: školné, ubytování v kampusu, stravu a balíček aktivit)

EF Santa Barbara

EF New York

Aktivity Prohlídka města, welcome party, sportovní soutěže, kvízové a filmové večery, exkurze do San Diego State University. Ubytování Hostitelská rodina (v ceně): 2lůžkový pokoj v pečlivě vybrané místní hostitelské rodině. Polopenze od pondělí do pátku, plná penze o víkendu. EF Kampus: 3/4lůžkové pokoj (v ceně), 2lůžkové pokoje od 3 900 Kč/týd. Sdílené sociální zařízení. Polopenze v kafetérii v kampusu. Začátky kurzů Jarní kurzy 2020: 6/4 a 25/5 Letní kurzy 2020: 8/6, 22/6, 29/6; 6/7, 13/7, 20/7, 27/7; 3/8, 10/8 a 17/8 Ceny kurzů (v Kč) Týdny

Juniorský

Juniorský intenzivní

2 3 4

37 200 55 800 74 400

39 800 59 700 79 600

(cena zahrnuje: školné, ubytování v kampusu, stravu a balíček aktivit)


13

EF San Diego


Vyberte si destinaci svých snů

14 Brisbane

Vancouver Island

Věk: 13 až 15 let

Věk: 13 až 15 let

Brisbane, často hodnocené jako město, kde je na světě nejpříjemnější žít, se může pochlubit průměrem 245 slunečních dnů v roce. Studujte angličtinu v místě, jež je tropickým letoviskem a zároveň futuristickou metropolí, a užívejte si příjemná odpoledne na pláži, v hipsterských kavárnách či ve spoustě zdejších obchodů. EF Brisbane sídlí v krásné budově ve stylu art deco a ke studiu angličtiny Vám může nabídnout doslova ideální prostředí.

Náš nový kampus je umístěn v samém srdci Victorie, v jednom z nejkrásnějších měst Kanady. Victoria je klidné místo, nacházející se na Vancouver Islandu, které se může pochlubit přátelskými obyvateli a dechberoucími scenériemi.

Aktivity Prohlídka města, welcome party, plážové sporty, barbecue na pláži, filmový a kvízový večer, prohlídka města a Jižního nábřeží, exkurze do Art Gallery. Ubytování Hostitelská rodina (v ceně): 2lůžkový pokoj v pečlivě vybrané místní hostitelské rodině. Polopenze od pondělí do pátku, plná penze o víkendu.

Aktivity Prohlídka města, welcome party, aktivity ve škole, návštěva muzeí, plážové sporty, barbecue na pláži, filmový večer. Ubytování Hostitelská rodina (v ceně): 2lůžkový pokoj v pečlivě vybrané místní hostitelské rodině. Polopenze od pondělí do pátku, plná penze o víkendu. EF Letní rezidence – Brookes Academy: 2lůžkový pokoj od 6 300 Kč/týd. Sociální zařízení en suite. Polopenze. Začátky kurzů

Začátky kurzů

Zimní a jarní kurzy 2020: 6/1, 13/1, 27/1 a 6/4

Zimní kurzy 2020: 6/1, 13/1, 20/1, 27/1; 3/2, 10/2 a 12/2

Letní kurzy 2020: 29/6; 6/7, 13/7, 20/7, 27/7; 3/8 a 10/8

Letní kurzy 2020: 22/6, 29/6; 6/7, 13/7, 20/7, 27/7 a 3/8

Ceny kurzů (v Kč)

Ceny kurzů (v Kč) Týdny

Juniorský

Juniorský intenzivní

2 3 4

29 600 44 400 59 200

30 600 45 900 61 200

Týdny

Juniorský

Juniorský intenzivní

2 3 4

27 600 41 400 55 200

29 800 44 700 59 600

(cena zahrnuje: školné, ubytování u hostitele, stravu a balíček aktivit)

(cena zahrnuje: školné, ubytování u hostitele, stravu a balíček aktivit)

EF Vancouver Island

EF Brisbane


15 Mnichov

Saint-Raphaël

Málaga

Věk: 13 až 15 let

Věk: 13 až 15 let

Věk: 13 až 15 let

Vyhlášená mnichovská „Gemütlichkeit“ neboli pohoda a spousta zábavy dodává tomuto živému městu přátelskou atmosféru, díky čemuž je ideálním místem ke studiu němčiny. V jeho historických ulicích se člověk nikdy nenudí, ať už se zajdete podívat na starobylý orloj na Marienplatz nebo vyrazíte s přáteli na piknik do Englischer Garten.

Skrytý klenot francouzské Riviéry, na jedné straně impozantní hory, na druhé dlouhé písečné pláže kolem Středozemního moře – místo jako stvořené ke studiu francouzštiny. Užívejte si zdejší průzračné moře a vyzkoušejte nový vodní sport, např. windsurfing či potápění v blízkých zátokách.

Město, jemuž se přezdívá „Klenot pobřeží slunce“, Vás dozajista potěší svými písečnými plážemi, bulváry lemovanými palmami i kavárnami s venkovními zahrádkami. Naučte se španělsky v jednom z nejlepších španělských přímořských letovisek – naši školu najdete v půvabné vile pouhých 5 minut pěšky od pláže.

Aktivity Prohlídka města, welcome party, návštěva Deutsches Museum, turistika v Alpách, návštěva BMW Museum, bavorská snídaně, grilování u řeky, exkurze na Mnichovskou univerzitu. Ubytování Hostitelská rodina (v ceně): 2lůžkový pokoj v pečlivě vybrané místní hostitelské rodině. Polopenze od pondělí do pátku, plná penze o víkendu.

Aktivity Prohlídka města, welcome party, kulturní akce, kvíz o Francii, fotbal, plážový volejbal, EF Disco, návštěva Muzea archeologie. Ubytování Hostitelská rodina (v ceně): 2lůžkový pokoj v pečlivě vybrané místní hostitelské rodině. Polopenze od pondělí do pátku, plná penze o víkendu. EF Letní rezidence pro mládež (Hotel de Flore): 3lůžkový pokoj od 7 350 Kč/týd. Sociální zařízení en suite. Polopenze.

EF Letní rezidence pro mládež: 3/4lůžkové pokoje se sdíleným sociálním zařízením od 6 450 Kč/týd., 2lůžkové se sociálním zařízením en suite od 7 250 Kč/týd. Polopenze.

Začátky kurzů

Začátky kurzů

Týdny

Juniorský

Juniorský intenzivní

Letní kurzy 2020: 22/6, 29/6; 6/7, 13/7, 20/7, 27/7 a 3/8

2 3 4

29 200 43 800 58 400

32 200 48 300 64 400

Letní kurzy 2020: 29/6, 6/7, 13/7, 20/7, 27/7 a 3/8 Ceny kurzů (v Kč)

Ceny kurzů (v Kč) Týdny

Juniorský

Juniorský intenzivní

2 3 4

29 200 43 800 58 400

32 200 48 300 64 400

(cena zahrnuje: školné, ubytování u hostitele, stravu a balíček aktivit)

Aktivity Prohlídka města, welcome party, plážový volejbal, barbecue na pláži, vodní sporty, Picassovo museum, prohlídka památek s průvodcem, výlet do pevnosti Alcazaba. Ubytování Hostitelská rodina (v ceně): 2lůžkový pokoj v pečlivě vybrané místní hostitelské rodině. Polopenze od pondělí do pátku, plná penze o víkendu. EF Letní rezidence pro mládež: 1lůžkové pokoje 4 800 Kč/týd. Sdílené sociální zařízení. Plná penze. Začátky kurzů Letní kurzy 2020: 22/6, 29/6; 6/7, 13/7, 20/7, 27/7 a 3/8 Ceny kurzů (v Kč) Týdny

Juniorský

Juniorský intenzivní

2 3 4

27 200 40 800 54 400

28 000 42 000 56 000

(cena zahrnuje: školné, ubytování u hostitele, stravu a balíček aktivit)

(cena zahrnuje: školné, ubytování u hostitele, stravu a balíček aktivit)

EF Malaga

EF Munich


Týden zdarma!  Platí do 30. 9. 2020 pro intenzivní juniorské kurzy delší než 12 týdnů.

EF International Language Campuses www.ef.com ef.czech@ef.com EF Education First s.r.o. Palác EURO Václavské náměstí 2 110 00 Praha Tel.: 296 333 810

Explore the world, discover yourself

Profile for EF Education First

CZ ILSU Junior D1 2019  

CZ ILSU Junior D1 2019