Page 1

МОЯ КОМАНДА

СТОР. 2

ОКРУГ № 85

ЩО Я ПЛАНУЮ ЗРОБИТИ

СТОР. 3

ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ, ЛИПЕНЬ 2019

Я ЙДУ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ, БО МАЮ ЧІТКЕ БАЧЕННЯ ЯК ПОКРАЩИТИ ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ, – Едуард Прощук, «Слуга народу»

Ч

астину свого життя я присвятив спорту й підприємництву. Тому ще з юних років загартував волю та навчився працювати на результат. А досвід роботи на керівних посадах навчив мислити стратегічно, на крок вперед. Навчив знаходити дієві рішення, об’єднувати людей і відстоювати права громадян. Я вирішив йти в народні депутати до Верховної Ради України, бо добре вивчив потреби регіону. Я йду, щоб застосувати всі свої здобуті знання і переконання. Щоб приймати рішення, які допоможуть змінити стару корумповану систему. Щоб допомогти президенту максимально виконати програму. Переконаний, щоб зміни стали справжніми і їхній позитивний результат відчув кожен громадянин, потрібно, щоб до Верховної Ради прийшли чесні та рішучі люди. Нові обличчя, які хочуть працювати на розвиток і розквіт народу України.

Моя кампанія проста і доступна для кожного громадянина. Я йду, бо маю чітке бачення, як відновити екологію регіону, дороги та якісне сполучення між населеними пунктами, знаю, як розвинути спортивну інфраструктуру. Я йду

виконувати реальну роботу, бо вмію залучати інвестиції та впроваджувати стратегію розвитку. За допомогою конкретних законопроектів і політичних рішень ми ра-

Едуард Прощук – 37 років, народився в місті Калуш. Підприємець у другому поколінні, його сім’я понад 20 років випікає хліб для рідного краю. Разом із дружиною виховує двох синів. Освіта вища – Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника за спеціальністю – фінанси, та Міжнародний інститут менеджменту (МІМ-Київ) – курс міні-МВА (Master of Business Administration). З 2018 року – аспірант у ПНУ імені В. Стефаника за спеціальністю – публічне адміністрування. Меценат, успішний управлінець.

зом сформуємо професійний уряд народної довіри. Особливо у важливих сферах – медицині, промисловості, реформуванні Збройних сил України, а також знятті депутатської недоторк анності. Ще в юності я займався спортом і вільною боротьбою з кращими тренерами країни. Тоді я засвоїв одну просту істину. Будь-яка боротьба не варта зусиль без досягнення результатів, а результатів неможливо досягти без боротьби і зусиль.

Майстер спорту. Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України. Активно підтримує юних спортсменів. За останні роки створив декілька Дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортклубів з вільної боротьби. Їхні вихованці здобувають першість на змаганнях всеукраїнського та світового рівнів.

Мої зусилля – працювати в інтересах своїх земляків, народу України та бути доступним для виборців. Мої результати – це люди. Люди, яким комфортно жити та працювати у своїх містах і селах. Люди, які мають перспективи, здоров’я і щасливі сім’ї.

Йде працювати у Верховну Раду від Калуського, Рогатинського і Галицького районів, аби нарешті вирішити регіональні проблеми (екологія, дороги) та розвивати місцеву медицину, освіту, спорт.

Ваша підтримка – це стратегічний крок вперед, крок до нашого спільного результату.


ВІДОМІ ЛЮДИ ІВАНО-ФРАНКІВЩИНИ ПІДТРИМАЛИ ЕДУАРДА ПРОЩУКА

Едуард Прощук зустрівся із учасниками АТО Найактивніше обговорили гостре питання житла для воїнів АТО. Адже держава не виконала взятого на себе зобов'язання. «Обов’язково відстоюватиму ваші інтереси у парламенті, ми будемо шукати різні варіанти, аби кожен (!) учасник АТО отримав житло. Зараз ретельно вивчаю це питання і прийматиму необхідні рішення на законодавчому рівні. Наш з вами обов'язок сформувати якісний уряд і притягнути до відповідальності тих, хто кинув людей напризволяще. Я впевнений, що наша команда зможе зробити ці зміни! Ми всі перед вами в боргу, хлопці. Перед вами – тими, хто відстоював та продовжує боронити українську землю від окупанта!», – Едуард Прощук

Відомий нейрохірург Денис Притуляк, професор Ярослав Яців і заслужений тренер Ігор Барна підтримали на виборах у парламент Едуарда Прощука.

Разом – сила! Едуард Прощук об’єднує навколо себе волонтерів. До його команди вже долучилося чимало активістів. «Успіх будьякої справи залежить від вмотивованості та професійності команди. Ми вже об’єднали навколо себе небайдужу молодь. Дуже приємно, що молоді люди не стоять осторонь важливих процесів у державі і допомагають творити майбутнє!», – зазначив Едуард Прощук.

«Такі знані земляки висловлюють мені підтримку на цих виборах. Для мене це почесно. Неодноразово міг переконатися у фаховості, вміннях та цінностях цих особистостей. З такою командою мені дуже пощастило, – говорить Едуард Прощук. – Також мене підтримує мій тренер та наставник Ігор Барна. Саме на таких китах, як Ігор Адамович, і тримається український спорт». Довіреною особою Едуарда Прощука на виборах став професор Ярослав Яців – декан факультету фізичного виховання і спорту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. У цьому виші він очолює кафедру спортивно-педагогічних дисциплін. Автор понад чотирьох десятків наукових праць. Серед його наукових інтересів – національно-патріотичне виховання молоді. До команди також приєднався Денис Притуляк – відомий лікар на Івано-Франківщині. Він завідує нейрохірургічним відділенням Калуської центральної районної лікарні. Впродовж року там лікують близько двох тисяч пацієнтів та виконують майже 1200 операцій. А ще він є засновником благодійного фонду «Здоров'я Прикарпаття». Едуарда Прощука підтримав і його наставник, легендарний Ігор Барна – заслужений тренер України з вільної боротьби. «Він в мене тренувався з першого класу, та вже тоді мав гострий розум та добре почуття гумору. Розумною дитиною ріс. Його люблять і поважають, – зазначив Ігор Барна. – Порядні, розумні люди потрібні політиці навіть більше, ніж в будь-якій іншій роботі. Наші громадяни мають зрозуміти, що такі якості, як моральність та справедливість будуть у нього завжди. Він такий в усьому».

СТОР. 2

Нас об’єднує бажання позитивних змін «Щодня багато спілкуюся зі земляками, спілкуюся з ними та дискутую. Нас може відрізняти багато речей: вік, політичні вподобання, але об’єднує одне – ми всі прагнемо змін в Україні та в наших містах! Я готовий відстоювати права та інтереси нашого округу в парламенті. Зроблю все, від мене залежне аби кожен мешканець відчув позитивні зміни в своєму житті», – Едуард Прощук.

Зустріч з учнями у рідній школі Едуард Прощук відвідав рідну школу у Калуші та поспілкувався із вихованцями секції вільної боротьби та їхніми батьками. «Радію, що така велика кількість дітей займається спортом. Вони повні енергії, у них горять очі та відчувається дух здорової конкуренції. Дуже вдячний усім педагогам за те, що вони невтомно вкладають свій час і зусилля у наших дітей – майбутнє України! Батьки спортсменів стурбовані відсутністю в місті інфраструктури для розвитку дітей та молоді. Як народний депутат, відстоюватиму у Верховній Раді інтереси українців та свого округу», – переконує Едуард Прощук.

Наші церкви – у світовій спадщині ЮНЕСКО Едуард Прощук відвідав найстарішу церкву Рогатинщини, яка занесена до світової спадщини ЮНЕСКО. Церква Святого Духа побудована на зламі 15-16 століття. Вона є цінним культурним надбанням України. Церква має бункери, які утворюють підземне місто і має входи до найбільших храмів міста. Також – найстаріший дзвін 1903 року з ливарні калуських майстрів. На Прикарпатті лише дві дерев'яні церкви визнані спадщиною ЮНЕСКО в селі Нижній Вербіж Коломийського району та в Рогатині.

IНФОРМАЦIЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ, ЛИПЕНЬ 2019


Перші 5 кроків Едуарда Прощука у парламенті Крок 3. Чисте довкілля Для покращення екологічного стану в Калуському і Рогатинському районах буду добиватися проведення системної інвентаризації викидів шкідливих речовин в атмосферу підприємствами хімічної, нафтохімічної й енергетичної промисловості. Окремо буду ініціювати у Верховній Раді законопроект «Про запровадження систем моніторингу вирубки та заготівлі лісу в режимі онлайн», щоб кожен міг контролювати вирубку в реальному часі. Ліс потрібно заготовляти, але насаджень має бути більше. Ми зобов’язані зберегти наші ліси для майбутніх поколінь!

Крок 4. Здорова молодь З якісного і здорового дозвілля починався мій особистий шлях, який привів мене до перемог, звання майстра спорту та обов’язків голови Федерації вільної боротьби Івано-Франківщини. Свого часу я створив низку спортивних шкіл і юнацьких спортклубів і буду продовжувати цей напрямок – у співпраці з приватним сектором залучати ресурси для розбудови спортивної інфраструктури регіону і розвитку олімпійських видів спорту. Знаю, в яких умовах тренуються наші діти і хочу, щоб вони були здоровими й активними

Я йду у Верховну Раду – це серйозний і виважений крок, щоб нарешті запустити зміни. Адже проблеми з’являються там, де – старі політики-корупціонери і кнопкодави, де немає моральних цінностей. Я вирішив йти до парламенту у команді чесних і порядних людей, бо тільки так зможу вирішити проблеми свого округу, чиї інтереси мені доручили і чиї інтереси я з гордістю готовий представляти. Я йду до парламенту без корупційних зв’язків і фальшивих цінностей. Йду впевнено, бо знаю, чим живе регіон. І моїми першими кроками буде вирішення найважливіших проблем Калуського, Галицького та Рогатинського районів.

Крок 1. Хороші дороги

Крок 2. Достойні зарплати

Кожне село і містечко повинне мати якісне транспортне сполучення. Нам потрібні добрі дороги і комфортний громадський транспорт. Наприклад Рогатин потребує повноцінної об’їзної дороги, а не шляхів, побудованих ще за часів СРСР. Вантажівки і транзитний транспорт не має курсувати центром міста! Європейська країна починається з європейських доріг, неважливо – чи в місті вони, чи в селі. Всі ми маємо право ходити та їздити відремонтованими і безпечними дорогами з якісним покриттям і розміткою. Тому дорожня інфраструктура – це та сфера, куди я ініціюватиму залучення коштів з держбюджету у першу чергу.

Праця повинна бути не для виживання, а для достойного життя. Натомість заробітної плати та пенсії часто не вистачає навіть на побутові потреби, особливо у селах і райцентрах, де люди змушені покидати домівки у пошуках роботи за кордоном, щоб прогодувати свої родини і сім’ї. Я маю управлінський досвід і вмію залучати інвестиції у регіон, який має хороший економічний потенціал, де ресурси для хімічної і будівельної галузей в рази кращі, ніж у більшості міст України. Створення привабливого мікроклімату для інвесторів, підтримка і розвиток підприємництва, розвиток пріоритетних сфер економіки – стратегічний крок для розвитку регіону.

IНФОРМАЦIЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ, ЛИПЕНЬ 2019

Крок 5. Настав час нових У Верховну Раду не можуть входити олігархи і лобісти фінансових груп. У складі партії «Слуга народу» буду добиватися: ► посилення відповідальності за корупційні злочини, зокрема обов’язкової конфіскації майна корупціонерів, а також скасування недоторканості депутатів і спрощення процедури імпічменту президента; ► вимагатиму притягнення чиновників до відповідальності за незаконне збагачення та виступатиму за ліквідацію непотрібних державних органів і зайвих функцій; ► буду ініціювати реформування Збройних сил і поліпшення забезпечення армії, а також зменшення вартості ліків завдяки ліквідації корупційних націнок; ► припинення свавілля правоохоронних органів і податківців щодо бізнесу; ► буду сприяти розвитку української культури завдяки гідному державному фінансуванню та пільг. Як представник регіону у Верховній Раді, працюватиму над тим, щоб позитивні зміни відчув кожен, а не декілька сімей. Адже людина – найвища цінність! Я йду до парламенту і беру на себе зобов’язання працювати за принципами відповідальності, порядності й професіоналізму. Україні потрібні активні й цілеспрямовані фахівці, які вміють досягати поставлених цілей.

СТОР. 3


Ваш дзвінок – важливий!

Н

а Івано-Франківщині працює гаряча лінія Едуарда Прощука зі «Слуги народу». Шість телефонних ліній щодня оперативно приймають та опрацьовують звернення громадян. Такий колцентр працює без вихідних та без перерв з 10:00 до 17:00. Нагадаємо, Прощук йде у Верховну Раду від 85-го виборчого округу, що охоплює Калуський, Рогатинський райони та частину Галицького. «Наша команда запустила шість телефонних ліній, які оперативно приймають звернення та пропозиції. Передусім для нас важливий пріоритет – підтримувати діалог з громадою, почути небайдужих ініціативних людей, які зацікавлені у розвитку свого краю», – зазначив Едуард Прощук. За телефонами гарячої лінії всі охочі зможуть отримати інформацію про Едуарда Прощука, повідомити про проблеми свого населеного пункту чи висловити свої пропозиції з розвитку регіону. У кол-центрі оперативно приймають заявки, надають відповіді на запитання, які цікавлять. Тут також можна дізнатися про права та обов’язки виборців, отримати інформацію про розташування виборчих дільниць у селищах та містах регіону. Нагадаємо, у Калуші та Рогатині працюють відкриті офіси Едуарда Прощука. В офісах чекають на людей, які мають цікаві ідеї для покращення життя у своїх селах та містечках. Відкритий офіс Едуарда Прощука працює також щоденно.

Відкриті офіси Едуарда Прощука: справжні зміни творяться разом Адреса офісу в Калуші:

проспект Лесі Українки, 40, другий поверх.

Адреса офісів у Рогатині:

вул. Івана Франка, 1, поверх. 3 (міський штаб); вул. Галицька 42-б (районний штаб).

Володимир Зеленський: Я розповім вам про Україну своєї мрії

У

країну, де стріляють лише феєрверки на весіллях та днях народженнях. Україну, де відкрити бізнес можна за годину, отримати закордонний паспорт – за 15 хвилин, а проголосувати на виборах – за одну секунду, в Інтернеті. Де лікарі та вчителі отримують реальну заробітну плату, а корупціонери — реальні строки. Де недоторканими є Карпатські ліси, а не депутати. Де бабуся отримує гідну пенсію, а не інфаркт від рахунку за комуналку. Де підставою призначення на посаду є розум, освіта, талант і совість. Де дороги є, а дурнів – немає.

Все сказано нашою назвою. «Слуга Народу» – це не просто слова. Це – Україна реальної та здійсненної мрії. Україна найближчого майбутнього. Україна, в яку повертаються. Україна, якою ми будемо пишатися та цінувати, а решта – знати та поважати. Україна, з якої не поїдуть наші діти.

21 квітня ми зробили перший важливий крок. І ми не маємо права зупинятися. Попереду парламентські вибори. Партія «Слуга Народу» веде до парламенту своїх людей. Це експерти з питань оборони, судової системи, економіки, фінансів, банківської справи, медицини, децентралізації, інформаційної політики, інфраструктури, освіти. Вони не лише знають про проблеми, а й розуміють, як їх вирішити. У них є чудові ідеї. Ми дамо реалізувати їх через парламент. Ми доведемо, що в Україні можна чогось досягти без грошей та впливових батьків. Це шанс та одночасно відповідальність. Ми віримо в цих людей. Віримо, що вони не йдуть до парламенту за недоторканністю, бо ми її відмінимо. Віримо, що вони не йдуть заради збагачення, бо за це ми будемо саджати. Все сказано нашою назвою. «Слуга Народу» – це не просто слова. Це не бренд. Це наш світогляд, що допоможе Україні встановити нову політичну систему, нову систему життя. Ми почали це робити 21 квітня. Але це перший раунд. Система в нокдауні, а ми пропонуємо нокаут. Зробимо це разом, зробимо це ще раз 21 липня.

Голосуй усвідомлено! ГОЛОСУЙ ЗА ЕДУАРДА ПРОЩУКА ТА ПАРТІЮ «СЛУГА НАРОДУ»!

Г

олосуй усвідомлено, голосуй двічі! Ми просимо вас поставити позначку у двох бюлетенях: за Едуарда Прощука – кандидата від нашої політичної сили у мажоритарному окрузі та у списку партій – за «Слугу народу»! Ми, як ніколи, близько до змін!

Голосуй за Едуарда Прощука та партію «Слуга народу»!

ЧОМУ ВАШ ГОЛОС ВАЖЛИВИЙ?

Якщо політична партія набирає 100% голосів у всеукраїнському виборчому окрузі, її представники матимуть половину депутатських мандатів – 225 із 450. Для ухвалення рішення у сесійній залі, необхідно 226 голосів «ЗА». Проте це не абсолютна перемога. Тому партії «Слуга народу» вкрай важливо, щоб наші представники виграли в одномандатних виборчих округах. Адже ці депутати працюватимуть спільно з тими, які пройшли у Верховну Раду за партійними списками. Принципова позиція партії «Слуга народу» – скасування «мажоритарки» у майбутньому! На жаль, цього разу ми не встигли подолати опір колишньої влади і вибори відбуваються за старою системою. Друк здійснено ФОП Голомідов Олександр Володимирович, тираж 20 000 екз., відповідальна особа Прощук Едуард Петрович, замовник кандидат в Народні депутати України Прощук Едуард Петрович, виборчий округ №85.

СТОР. 4

IНФОРМАЦIЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ, ЛИПЕНЬ 2019

Profile for ukr3678

ЗЕ!Депутат Слуга народу / Едуард Прощук / округ 85  

Advertisement