Page 1

2017 LOOK BOOK


O MNIE

Nasze ilustracje to autorskie rysunki przeniesione na druk cyfrowy. Dzieki nim, każdy może mieć u siebie kawałek naszej artystycznej duszy. Rysunki są podstawą każdej kolekcji, dlatego z naszymi produktami łatwo stworzyć spójny projekt wnętrza.


Każdy człowiek powinien robić to co kocha. Ja swoją pasję realizuję biorąc do ręki ołówek lub pędzel. Moje autorskie ilustracje przenoszę na druk cyfrowy dzięki czemu tworzę spójne kolekcje, które mogą wypełnić całe otaczające Ciebie i Twojego malucha wnętrze. Mam głowę pełną pomysłów, a w każdy projekt wkładam całą siebie. Każdy z produktów tworzę z niebywałą starannością co do szczegółów czyniąc go wyjątkowym i unikatowym na rynku. Z myślą o waszych indywidualnych potrzebach , stworzyłam kolekcje personalizowanych produktów. Staną się one cudowną pamiątką lub nietuzinkowym prezentem dla bliskich. Zapraszam do mojego świata kreślonego ołówkiem i malowanego akwarelą .

Magdalena Glodek twórca eclec c living kids


new! kolekcja MAGIC FOREST

Zapraszam Cię do Magicznego Lasu – krainy, w której mieszkają niezwykli przyjaciele. Wyrusz razem z nimi w pełną przygód podróż po tajemniczych leśnych zakamarkach i poznaj niesamowite historie mieszkańców Magicznego Lasu.


kolekcja MAGIC FOREST


kolekcja LET’S FLY TO THE MOON

Spotkanie dwóch kreatywnych kobiet, zaowocowało wspólną kolekcją Lets fly to the moon zaprojektowaną przez mo home czyli Kasia Wietecha,autorka bloga modelsoutfit.pl i eclec c living kids czyli Magdalena Głodek ilustrator i projektant wnętrz Autorski wzór ilustracji, malowanej ręcznie akwarelą zabierze wasze dziecko w krainę sennych marzeń .


kolekcja LET’S FLY TO THE MOON


kolekcja MAGIC ROADS

Spotkanie dwóch kreatywnych kobiet, zaowocowało wspólną kolekcją Magic Roads zaprojektowaną przez mo home czyli Kasia Wietecha,autorka bloga modelsoutfit.pl i eclec c living kids czyli Magdalena Głodek ilustrator i projektant wnętrz Ta kolekcja ma magiczną moc :) zabiera dzieci w fascynującą podróż do krainy wyobraźni, a mamom magicznie daje kilka wolnych chwil oddechu ;)


kolekcja MAGIC ROADS


POŚCIEL BUNNY MATA PIKNIKOWA

BESTSELLERY

POŚCIEL PERSONALIZOWANA

Mr Antoni LUSTRO BUNNY

NAKLEJKI PRZYTULANKI

KOLEKCJE &

POŚCIEL MAGIC ROADS

SKRZYDŁA ANGEL WINGS

OTULACZ I PODUSZKA BAMBUSOWA

PRZYTULANKI


Z NAMI STWORZYSZ SPÓJNE WNĘTRZE

Rysunki są podstawą całej kolekcji z danym motywem, dlatego z naszymi produktami łatwo stworzyć spójny projekt wnętrza. Wybieraj od tekstyliów przez tapety, naklejki, ilustracje po drewniane dekoracje ścienne. Współpracujemy z Architektami oraz Projektantami Wnętrz .


PO WIĘCEJ PRODUKTÓW I INSPIRACJI ZAPRASZAMY

/eclec clivingkids f /eclec clivingkids

www.eclec cliving.pl

Katalog KIds 2017  
Katalog KIds 2017  
Advertisement