Page 1

Arkadaşlık siteleri, eÇift ve internette aşk İnternette aşk başka mıdır? Arkadaşlık siteleri internette doğru insanı bulma konusunda ne kadar etkili? Seviyeli arkadaşlık sitesi eÇift diğer arkadaşlık sitelerinden farklı mı? Son yıllardaki gelişme dikkatlerden kaçmıyor. Reklamlarda, billboardlarda, yazılı ve görsel medyada giderek daha çok yer alan arkadaşlık siteleri kimsenin çok da yabancı olmadığı bir sektör. Özellikle sevgililer gününde eÇift veya diğer arkadaşlık siteleri tavan yapıyor. Örneğin bir sonraki sevgililer gününde yalnız kalmak istemeyenlere bir çağrı yapılıyor. Seviyeli bir arkadaşlık sitesi ile seviyeli ve uzun vadeli bir ilişki bulun diye. Günümüzün yeni trendi veya uzun zamandır yeni trendi sosyal paylaşım siteleridir. Sosyal paylaşım ağlarıyla beraber bazı farklı yaşam tarzları da oluştu veya bunların farkına varıldı. Bir kere herkes internete çok adapte oldu. Türkiye facebook konusunda adeta liderliğini koruyor. Sosyal ağlar Türk kullanıcılarının günlük yaşamında önemli bir yer aldı. Bu arkadaşlık siteleri için de söylenebilir. Çevremizde bir arkadaşlık sitesine üye olan birilerini hep duyarız.

Hatta birlikte olduğu insanı eÇift gibi bir arkadaşlık sitesi üzerinden tanıdığını da anlatanları giderek daha çok duyar olduk. Bunlardan en ilgi


çekeni de internette bir arkadaşlık sitesi üzerinden ilişkiye başlayıp evlenen çiftler olsa gerek. Arkadaşlık siteleri ne gibi avantajlar sunuyor. Cazibeleri neler? En başta akla gelen sınırlar ötesi hizmet sunması olsa gerek. İnternet sayesinde dünyanın öbür ucundaki insanları, kültürleri tanımanın dışından normal şartlarda belki asla tanışamayacağımız insanları tanıma fırsatı elde ediyoruz. Kendimize çok iyi arkadaş, bir sevgili hatta bir eş bile bulabildik. Bu şekilde tanışma ile başlayan bazı evlilikler hüsrana uğradı bazıları ise mutlu, mesut devam etti. Peki, internette aşk iyi bir şey midir yoksa olumsuz bir durum mudur? Bu kısmı tartışma konusu olabilir ama gerçek bir şey var ki internet üzerinden tanıdığı insanlarla evlenen çiftleri sıklıkla duymaya başladık. eÇift; seviyeli bir arkadaşlık sitesi olarak her gün onlarca teşekkür mektubu aldığında doğru bir iş yaptığını daha iyi anlıyor. Yaklaşık 3,5 milyonun üzerinde üye sayısıyla kaliteli bir arkadaşlık sitesi olduğunu da gösteriyor. Öncelikle eÇift her bir üyenin özeline son derece büyük bir saygıyla yaklaşıyor. Buna göre eÇift girilen her türlü kişisel bilginin kesinlikle gizili tutulacağı yönünde garanti veriyor. Ciddi ve seviyeli arkadaşlık sitesi eÇift Türkiye ve Avrupa’da lider konumunda bulunmaktadır.

2__  
2__  
Advertisement