Nulté číslo magazínu E2

Page 18

CELEBRITY Z MENZY

David Grubl se narodil 23. 12. 1990 v Uherském Hradišti. V dětství si nejčastěji hrál s kamarády venku fotbal a když byl o samotě, rád si kreslil a stavěl papírové modely z časopisu ABC. V té době netušil, že v dospělosti se toho moc nezmění.

Přinášíme vám odlehčenější, ale vůbec ne méně zajímavou rubriku s názvem Celebrity z Menzy. Měla by vás blíže seznámit s lidmi, které běžně potkáváme na půdě fakulty a jsou něčím zvláštní. Ani za mák nevíte proč, ale někoho vám připomínají. My měli to štěstí, že jsme narazili na svou první kořist přímo v prostorách budovy E2! David se naštěstí nenechal dlouho přemlouvat a tudíž vám tento kratší rozhovor a porovnání s hvězdou přinášíme již v tomto čísle!

Podal si přihlášku na Střední průmyslovou školu stavební ve Zlíně, kde byl přijat. V té době ještě hrával fotbal, ale zlomenina klíční kosti při fotbalovém zápase ho nasměrovala k novému sportu – freestyle fotbalu. Na internetu viděl videa s fotbalovými triky, které ho naprosto uchvátily. Od té doby začal tvrdě trénovat, aby se aspoň trošku přiblížil k trikům z videa. To přineslo ovoce o 3 roky později, kdy získal na soutěži Red Bull street style v roce 2010 v Bratislavě titul vicemistra ČR ve freestyle fotbale. V tomto roce založil se svými kamarády freestyle fotbalový tým s názvem FOOTBALL WITHOUT LIMITS.

Pro více zajímavostí o Davidovi a celé rubrice nás sledujte na FaceBooku!

facebook.com/E2mag

JOAQUIN PHOENIX narozen 28.10.1974 v Portoriku Slavný herec, kterého nám David Grubl připomíná, pochází z herecké rodiny s kořeny v Puerto Ricu. Slavným se stal díky roli Commoda ve Scottově megafilmu Gladiátor z roku 2000, kterou si střihl po boku Russella Crowa. Po tomto větším odrazovém můstku jsme jej mohlividět v dalších známějších snímcích, jako je například Znamení či Vesnice. Jeden z jeho kritiky nejvíce oceňovaných výkonů bylo možno zhlédnout ve filmu Walk the line, kde ztvárnil J. Cashe. Tento skutečně skvělý snímek byl nominován na 3 Zlaté glóby.

16

DAVID GRUBL S týmem vystupují po celé ČR. V roce 2011 nastoupil na Architekturu pozemních staveb na Fakultu stavební. Mohli jste ho vidět i v televizní soutěži Česko-Slovensko má talent v roce 2012, kde dostal se svým týmem 3x ANO od hvězdné poroty Lucie Bílé, Martina Dejdara a Jaro Slávika. Účastnil se i architektonických soutěží a mezi jeho doposud nejvýznamnější ocenění patří 3. místo oborového kola SVOČ na Ústavu architektury za projekt autocentra Volkswagen Group pod vedením prof. Ing. arch. Aloise Nového, CSc. více info:

www.fotbalbezlimitu.com


Issuu converts static files into: digital portfolios, online yearbooks, online catalogs, digital photo albums and more. Sign up and create your flipbook.