Page 1

Linie lakiernicze

Malujemy świat na zielono


E. Aabo Andersen A/S, lepiej znane jako AABO, projektuje i produkuje instalacje wykończeniowe i do malowania. Jesteśmy jedną z wiodących i najbardziej innowacyjnych firm duńskich. Oferujemy linie technologiczne do malowania proszkowego i na mokro. Projektujemy i produkujemy linie lakiernicze w naszej nowoczesnej fabryce w Svendborgu. Produkty uwzględniają wymagania i potrzeby naszych klientów. Nasze produkty spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa i są wytwarzane z poszanowaniem dla środowiska naturalnego. To odpowiedzialność, którą AABO bierze poważnie pod uwagę. Projektując nasze rozwiązania instalacyjne mamy na uwadze przyszłość.

„wszystko jest możliwe” Doświadczenie i znajomość rzeczy AABO istnieje na rynku od 1980 roku. Zapraszamy Państwa do korzystania z naszej wiedzy i doświadczeń, które zdobyliśmy przez te wszystkie lata. Technologia nakładania powłok wymaga korzystania z wielu specjalistycznych urządzeń zestawionych w odpowiednio zaprojektowane linie technologiczne. Nasza oferta obejmuje: »Kompletne linie do malowania proszkowego i na mokro »Systemy transportu »Instalacje do obróbki wstępnej »Systemy suszące i utwardzające »Kabiny proszkowe i malarskie »Strefy schładzania i odparowania »Sterowniki PC/ PLC »Oczyszczalnie ścieków »Produkty specjalne »Serwis AABO to profesjonalny partner, poczynając od analizy potrzeb, pomysłów i projekowania, aż do produkcji, dostawy, montażu, uruchomienia i serwisu. Oferujemy Państwu kompleksowe prowadzenie procesu inwestycyjnego, począwszy od wykonania projektu uwzględniającego Państwa wymagania, po dostarczanie pojedynczych elementów. Naszą filozofią jest, że „wszystko jest możliwe”.


„Skupiamy się na Twoich codziennych kosztach użytkowania” Twój partner na wszystkich etapach Ciągły rozwój produktów i innowacje są drogą naprzód i dlatego stanowią one bardzo ważną część naszych kompetencji. Nasze projekty kładą nacisk na niezawodność oraz koszty utrzymania. Dlatego też pracujemy na standaryzowanych podzespołach i komponentach. Wszystkie instalacje są planowane w ścisłej współpracy z Tobą jako klientem. Skupiamy się na Twoich codziennych kosztach operacyjnych. Produkty AABO są wyprodukowane przy użyciu najbardziej zaawansowanych technologii w celu zapewnienia spójnej i wysokiej jakości produktów. Doświadczone i wykwalifikowane ekipy montujące firmy AABO, czuwają nad procesem montażu i rozruchu po instalacji, a także zajmują się szkoleniem techników w Twojej Firmie. Wiemy, że zatrzymanie produkcji jest kosztowne - i jeśli to może się zdarzyć, nasi pracownicy serwisu są do Państwa dyspozycji w celu szybkiego rozwiązywania problemów.


Kompetencje i umiejętności Znamy wymagania konieczne do zaprojektowania nowoczesnego i wydajnego procesu malowania. W naszym dziale projektowania bierzemy zatem pod uwagę Państwa wymagania, m.in.: »Jakość produktu »Wykańczanie produktu »Proces obróbki »Wydajność »Stopień automatyzacji »Przestrzeń w budynku »Środowisko »Przyszłe funkcjonowanie Rozwiązania AABO są często niezauważonym, ale wysoko cenionym elementem w produkcji szerokiej gamy produktów i wyposażeń, które wiele osób zna, z którymi spotyka się w życiu codziennym. Od szpilek do kombajnów, od części rowerowych do samochodów ciężarowych i elektrowni wiatrowych i sprężyn, które są stosowane przez wiodących producentów samochodów. „Żadna praca nie jest zbyt mała - żadna nie jest zbyt duża. Żadna z nich nie jest zbyt skomplikowana - żadna z nich nie jest zbyt prosta” Z upływem czasu, AABO odegrał dużą rolę w rozwoju przemysłowej obróbki powierzchni, ponieważ stale poszukujemy i dążymy do optymalizacji.

„Poszukujemy i dążymy do optymalizacji”


Systemy przenośników

Panele sterowania PC/PLC

Instalacje chemicznej obróbki wstępnej

Systemy kabin malarskich

Piece suszące i utwardzające

Systemy kaskadowej obróbki wstępnej


Kontakt

Linie lakiernicze

Zapraszamy do kontaktu z AABO. Jesteśmy gotowi przedstawić Państwu nasze rozwiązania.

E. Aabo Andersen A/S Finlandsvej 6 DK- 5700 Svendborg Telefon: +45 62 22 00 11 E-Mail: aabo@aabo.dk

о б о р уд

ов

ан

• k i ntechn

О

к

ра

со ч н ое

ие

er

Li

e

fl ä

che

• • M a l ean læg

ni

b O lak iernicze •

Aabo na świecie

• www. jsdanmark.dk • 515810 • Trykt på officielt godkendt miljøvenligt papir • Trykfarverne er baseret på vegetabilske olier • Koncept: JS Media Tools

Niektórzy klienci AABO na świecie:

Więcej informacji na naszej stronie internetowej: www.aabo.dk

AABO brochure PL  
AABO brochure PL