Page 1


Spis treści Dla najmłodszych…………………………………………………………………………

3

Słodkich snów…………………………………………………………………….………

5

Pierwsze kroki ……………………………………………………………………………

6

Edukacja na wesoło…………………………………….………………….……………

7

Szaleństwo wyścigów……………………………………………….……………………

9

Mała księżniczka………………………………………………………………………….

10

Mały wojownik………………………………………………..……………………………

12

Dla kolekcjonera…………………………………………..………………………………

13

Zaopiekuj się mną…………………………………………………………………………

16

Interaktywne i RC…………………………………………………………………………

17

Kreatywna zabawa……………..…………………………………………………………

19

Kąciki zainteresowań……………………………………..………………………………

21

Gry na niepogodę……………………………………….………………………………..

22

Komputerowy świat………………………………………………….……………………

23

Zabawki drewniane………………………………….……………………………………

24

Klocki…………………………………………………………….…………………………

25

Poczytaj mi…………………………………………………………………………………

27

Informacje końcowe………………………………………………………………………

28

e-zabawkowo.pl


Dla najmłodszych Tiny Love Leżaczek Bujaczek Łóżeczko 3w1

VTech Śpiewający Miś Alfi

Leżaczek, który w łatwy sposób zamienia się w wygodne łóżeczko do „drzemki”. Można go ustawić w 3 pozycjach, posiada funkcję łagodnych, uspokajających wibracji.

Śpiewający Miś Alfi to urocza Przytulanka, która pełni również funkcję edukacyjną: uczy dziecko cyfr, piosenek i rozpoznawania emocji. Wiek: od 3-18 m-cy Nasza cena: 69,90zł

Nasza cena: 359,99zł

K’s Kids Centrum Edukacyjne Tony Zabawka, która w doskonały sposród wpłynie na rozwój Twojego dziecka. Posiada ona aż 20 elementów oraz funkcji. Konik doskonale sprawdzi się jako przytulanka, dziecko może na nim również siadać.

K’s Kids Mata Czas dla Brzuszka Motylek Mata zawiera odpinane bezpieczne lusterko oraz wiele kolorowych, interesujących elementów do zabawy w " A kuku". Gdy dziecko podrośnie mata zmieni się w kolorowe skrzydła motyla.

Wiek: od 6 m-cy Nasza cena: 220zł

Wiek: od narodzin

Lamaze Piesek Czteronutek Z kolorowym pieskiem dziecko może muzykować już od małego! Każda noga gra inną nutkę. Naciskając poszczególne nogi można zagrać wesołą melodie. Nasza cena: 119zł

Wiek: od narodzin Nasza cena: 62zł

e-zabawkowo.pl Spis treści

-3-


Tiny Love Jabłkowy Andy

Tiny Love Mata Koncert Zwierząt

Owoc otwiera się ukazując więcej niespodzianek oraz interaktywnych funkcji. Posiada: różnorodne tekstury, pofałdowane powierzchnie, wyskakujące ramiona, elementy służące do pociągania, miękki gryzaczek, grzechoczące bransoletki, elastyczne kółko.

Produkt zapewnia zabawę, stymuluje rozwój i zachęca do zabawy z bogactwem kolorowych akcesoriów. Wiek: od narodzin Nasza cena: 214zł

Nasza cena: 49,90zł

Play Wow Nadmuchiwana Mata Dinozaur Playskool Fontanna z Piłek – Słonik Napędzana powietrzem fontanna w kształcie słonika zapewni mnóstwo zabawy. W zestawie 5 piłek. Wiek: od 9 m-cy

Interaktywna, napełniana wodą mata zachęci dziecko do leżenia na brzuszku. Kolorowe postacie będą pływać zawsze, gdy dziecko uderzy je rączką. Łatwa do nadmuchania, napełnienia wodą i złożenia.

Nasza cena: 170 zł

e-zabawkowo.pl Spis treści

-4-

Wiek: od 6 m-cy Nasza cena: 42zł


Słodkich snów B Kids Stacja Spokojnych Snów Stacja Spokojnych Snów to pierwsze urządzenie, które dzięki wyjątkowej, wrażliwej na ruch i dźwięki technologii pomaga stworzyć atmosferę ułatwiającą zasypianie a dodatkowo monitoruje cały cykl snu noworodka.

Tomy Karuzela z Lampką Kubuś Puchatek Karuzelka z pluszowymi postaciami ze znanej i lubianej bajki Kubuś Puchatek i przyjaciele. 3 uspokajające melodyjki pomogą zasnąć każdemu maluszkowi. Podstawa pełni również funkcję lampki nocnej.

Wiek: od narodzin Nasza cena: 220zł

Wiek: od narodzin Nasza cena: 199,99zł

Cloud B Śpiąca Żyrafa

Bajkowy uspokajacz w magiczny sposób uspokoi dziecko morskimi widokami i dźwiękami morza. Dostępne są 3 tryby muzyczne: kołysanki, muzyka klasyczna i kojące dźwięki morza a sekwencja dźwięków może trwać nawet 18 minut, ułatwiając zasypianie.

Śpiąca Żyrafa to pozytywka z czterema kojącymi dźwiękami: bicie serca matki, odgłosy bębenków, odgłosy safari, dźwięk wodospadu. Dzięki rzepom można ją łatwo zapiąć na łóżeczku. Posiada również regulację głośności oraz wyłącznik czasowy.

Wiek: od narodzin

Wiek: od narodzin

Nasza cena: 132zł

Nasza cena: 107,50zł

Fisher Price Uspokajacz Dźwięki Oceanu

e-zabawkowo.pl Spis treści

-5-


Pierwsze kroki Smoby Jeździk Samochodzik Comfort

VTech Migocząca Hula Kula Kula jest wyposażona w mechanizm, który samoczynnie wprawia ją w ruch, a kolorowo migocące światełka i zabawne dźwięki zachęcają dziecko do samodzielnego chodzenia.

Jeździk, który rośnie wraz z dzieckiem. Posiada pasy bezpieczeństwa, podpórki pod nóżki, obręcz i uchwyt dla rodzica. Jeździk wyposażony jest w klakson i schowek pod siedziskiem. Wiek: od 6 m-cy

Wiek: od 6 m-cy Nasza cena: 99,99zł

Nasza cena: 159zł

Smoby Dmuchany Walec Smoby Cotoons Chodzik Junior Kolorowy chodzik w kształcie zwierzątka. Jest to zabawka rozwojowa, która rośnie razem z dzieckiem: najpierw jako fotelik na kółkach, później jako pchacz a na końcu jako jeździk/chodzik.

Duża przezroczysta rolka zwiększa u dzieci od 12 miesiąca życia ruchliwość, zapraszając je do raczkowania, siadania i wstawania. Dziecięcą fantazję pobudzają grzechoczące we wnętrzu kulki, które dopasowują się do wydrukowanych na rolce kolorowych obrazków. Wiek :od 12 m-cy

Wiek: od 10-36 m-cy

Nasza cena: 37zł

Nasza cena: 158zł

Mega Bloks Jeździk Rajdówka Wygodny i stabilny jeździk, który dzięki zastosowaniu specjalnych kółek z obrotem 360 stopni, ułatwia zabawę i przemieszczanie. Pod siedziskiem znajduje się mały schowek np. na klocki czy inne zabawki. Wiek: od 12-36 m-cy

e-zabawkowo.pl Spis treści

-6-

Nasza cena: 119zł


Edukacja na wesoło K’s Kids Edukacyjne Klocki – Puzzle

Fisher Price Krzesełko Uczydełko Dwujęzyczne

Zestaw 12 tekstylnych sześcianów, wypełnionych elastycznym tworzywem, dzięki czemu są lekkie, dość miękkie. Na każdej ścianie takiego klocka prezentowany jest inny materiał edukacyjny.

Krzesełko Uczydełko to interaktywna zabawka z serii Laugh&Learn, której celem jest nauka poprzez zabawę. Gdy dziecko usiądzie na krzesełku, może przeglądać kolorową książeczkę i uczyć się wielu ciekawych rzeczy, np. liczenia, kolorów i kształtów! Teksty i piosenki w języku polskim i angielskim.

Wiek: od 9 m-cy Nasza cena: 83zł

Wiek: od 12 m-cy Nasza cena: 229zł

Smoby Cotoons Domek Kształtów

Fisher Price Literkowy Pociąg

Wspaniały kolorowy domek zawiera mnóstwo otworów z kształtami, do których trzeba dopasować klocki z figurkami Cotoons. W zestawie znajdują się również kluczyki o różnych kształtach, za pomocą których można otwierać drzwiczki do domku.

Ta zabawna lokomotywa pomoże dziecku nauczyć się alfabetu i pierwszych słów, a nawet pokaże litery na świecącym ekranie! Nauczy dziecko piosenki o literkach, zapozna z liczbami i przeciwieństwami. Piosenki i zawartość edukacyjna w języku polskim!

Wiek: od 12 m-cy

Nasza cena: 105zł

Wiek: od 6 m-cy

Nasza cena: 73zł

e-zabawkowo.pl Spis treści

-7-


B Kids Aktywna Kostka Fisher Price Świnka Skarbonka

Wiek: od 6 m-cy

Każda strona kostki to inna zabawa dla naszych pociech. Zobacz jak twoje dziecko zainteresuje się kolorowym labiryntem z koralikami czy sortownikiem kształtów! Po skończonej zabawie kostka może posłużyć jako pudełko do przechowywania ruchomych elementów zabawki (np. klocków).

Nasza cena: 103zł

Wiek: od 18 m-cy

Stylizowana na świnkę skarbonkę zabawka zapozna dzieci z liczeniem, kolorami i rozróżnianiem wielkości. W zestawie znajdują się kolorowe monety.

Nasza cena: 63,50zł

Artyk E-Edu Pszczółka Tosia Playskool Gadający Odkurzacz Pyłek Odkurzacz Pyłek wypowiada zdania w języku polskich i będzie idealną zabawką dla dzieci, które lubią naśladować dorosłych. Wiek: od 2 lat

Młodsza siostra Misia Edusia - Pszczółka Tosia nauczy dzieci cyferek, literek, nowych słówek oraz pór dnia i związanych z nimi czynności. Pszczółka ma świecący nosek i szeleszczące skrzydełka. Wiek: 12-36 m-cy Nasza cena: 79zł

Nasza cena: 148zł

VTech Kierownica Małego Rajdowca Zabawka wspiera rozwój wyobraźni dziecka, które poprzez kręcenie kierownicą i naciskanie klaksonu, może bawić się w “prowadzenie samochodu”. Kierownica uczy cyfr 1-5, liczebników, kierunków i nazw zwierząt. Wiek: od 12-36 m-cy Nasza cena: 138,90zł

e-zabawkowo.pl Spis treści

-8-


Szaleństwo wyścigów Habro Chuck Tor Wyścigowy

Fisher Price Muzyczny Wiraż

Ten łatwy do złożenia tor umożliwia dzieciom budowanie oraz przebudowywanie zestawu tak, jak lubią, aby tworzyć różne fajne sztuczki i tory. Zestaw zawiera elektryczną wywrotkę CHUCK

Tor wyścigowy jest pełen niespodzianek. Samochodziki mają obrotową kulkę, a kiedy nimi potrząsnąć, wydają grzechoczące dźwięki. Dzięki efektom dźwiękowym, piosenkom, 6 migającym światełkom i zabawnym powiedzonkom dziecko poczuje się jak na prawdziwym wyścigu.

Wiek: od 3 lat

Wiek: od 9 m-cy

Nasza cena: 217,90zł

Nasza cena: 189,20 zł

Mattel Hot Wheels Laboratorium Kolorów Doktora Szkieletora

Majorette Spiderman Tor Wyścigowy Totalnie zakręcony tor wyścigowy Spideman! Samochody są wystrzeliwane za pomocą mechanicznej wyrzutni a następnie muszą pokonać pętlę (przy jej pokonywaniu pomocny jest akcelerator na baterie). W zestawie znajdują się 2 samochodziki.

Przejmij kontrolę nad zmianą kolorów w Laboratorium Doktora Szkieletora! Dynamiczna zmiana kolorów może być aktywowana na 3 sposoby, a wśród dostępnych opcji zabawy są: wyrzutnia, pętla i spryskiwanie wodą.

Nasza cena: 165zł

Wiek: od 4 lat

Wiek: od 4 lat

Habro Transformers Tor Bumblebee Nasza cena: 183zł

Elektroniczny tor przeszkód Bumblebee to wspaniałe uzupełnienie zabawy mini pojazdami. Tor dodatkowo wyposażony w wyrzutnię pojazdów, elektroniczne dźwięki i światła. W zestawie unikalny pojazd Bumblebee. Nasza cena: 189z ł

e-zabawkowo.pl Spis treści

-9-

Wiek: od 4 lat


Mała Księżniczka Habro Baby Alive Lala Łakomczuszek

Mattel Barbie i Tawny Chodzą Razem

Lala Łakomczuszek jest gotowa na małą przekąskę! Nakarm ją specjalnym jogurtem owocowym z jej kubeczka i obserwuj jak jedzenie znika. Lalka mówi po polsku. Wiek: od 3 lat Nasza cena: 145zł

Mattel Radica Pamiętnik z Hasłem Sekrety każdej dziewczynki będą wreszcie bezpiecznie ukryte! Smukłe etui zatrzaskuje się automatycznie, gdy dziewczynka zamknie pamiętnik, i otworzy się dopiero wówczas, gdy dziewczynka sama wypowie sekretne hasło.

Barbie i Tawny mogą wybrać się na przejażdżkę. Wystarczy umieścić lalkę Barbie u boku konika Tawny, połączyć ją z konikiem, a wtedy Barbie i Tawny będą chodzić razem! Wiek: od 3 lat Nasza cena: 195zł

Simba Sekretny Pamiętnik Mystic Girlz Notes otwierany na kod, ze światłem UV i magicznym pisakiem do tajnych notatek. Posiada 3 skrytki. Pamiętnik działa na baterie. Wiek: od 5 lat Nasza cena: 85zł

Wiek: od 6 lat Nasza cena: 149,90zł

e-zabawkowo.pl Spis treści

-10-


Simba Torebka Color Me Mine Mattel Lalka Barbie ze Skracanymi Włosami Z Barbie Cut & Style zawsze można zrobić fryzurę odpowiednią do nastroju i pory dnia. Dziewczynki za pomocą specjalnych „nożyczek” mogą obciąć włosy Barbie, układając modną fryzurę.

Fantastyczna torba Color Me Mine do samodzielnego pokolorowania, z 5 wodoodpornymi pisakami w zestawie. Dostępne są różne wzory. Wiek: od 6 lat Nasza cena: od 36zł

Wiek: od 5 lat Nasza cena: 99,80zł

Mattel Monster High Lalka Frankie Stein Zapf Chou Chou Lalka Wylecz Mnie Mamo Małą CHOU CHOU boli gardło, więc musisz ją wyleczyć! Gdy lalka nie czuje się dobrze, płacze wtedy musisz się nią zaopiekować. Sprawdź szpatułką gardło. Lalka otworzy usta i zobaczysz że jej gardło jest czerwone, musisz podać jej lek, aby poczuła się lepiej.

Upiorni uczniowie Monster High zawsze spędzali Halloween w domu – ale nie w tym roku! Tym razem postanowili wyjść z ukrycia i świętować. Oczywiście... w przebraniu, którym składają hołd swemu potwornemu dziedzictwu! Zestaw zawiera lalkę, szczotkę do włosów, maskę dla lalki i inne akcesoria. Lalka nie stoi samodzielnie. Wiek: od 6 lat Nasza cena: 129zł

Wiek: od 3 lat Nasza cena: 139zł

e-zabawkowo.pl Spis treści

-11-


Mały Wojownik Wowwee Light Strike Karabin z Celem G.A.R. Nerf Wyrzutnia N-Strike Barricade RV-10 Niezwykła 10 strzałowa automatyczna, zasilana bateriami wyrzutnia to najnowsze, innowacyjne dzieło twórców Nerfa!!! Zestaw zawiera wyrzutnię Barricade RV-10 oraz 10 strzałek typu Whistler. Zabawka wymaga użycia 3 baterii AA (brak w zestawie). Nasza cena: 100zł Wiek: od 6 lat

Nerf Wyrzutnia Vortex Praxis

Light Strike firmy WowWee przenosi grę wideo do świata rzeczywistego!

To gra, w którą można zagrać jeden na jednego, bądź też można stworzyć własną drużynę z nieskończoną liczbą graczy! Light Strike to wspaniała zabawa zarówno w domu jaki i na dworze, a długi zasięg strzału tworzy prawdziwe wyzwanie. 3 różne rodzaje pistoletów i karabinów wyposażone w dodatkowe akcesoria potrafią zorganizować czas na długie godziny zabawy. Wiek: od 8 lat

Nasza cena: 195zł

Wowwee Light Strike Pistolet z Mini Celem D.C.P. Nerf Vortex to seria wyrzutni wyposażonych w specjalne dyski najnowszej technologii i ultra-dalekiego zasięgu. Praxis to półautomatyczny karabin z wymiennym magazynkiem na 10 dysków, które można odpalić w każdej chwili bez przeładowywania. Wiek: od 8 lat

Nasza cena: 149,99zł

Nasza cena: 145zł

e-zabawkowo.pl Spis treści

-12-


Dla Kolekcjonera Littlest Pet Shop Duży Zestaw Limo Wyjątkowa limuzyna dla uzdolnionych zwierzaków Littlest Pet Shop jest idealna na każdą trasę koncertową! W zestawie znajdują się 3 uzdolnione zwierzaki: kotek tańczący na kole, żyrafa żonglująca piłkę na nosie i panda chodząca po linie. Każdy zwierzak porusza się, gdy naciśniesz mu głowę.

Littlest Pet Shop Przychodnia Przychodnia dla wszystkich chorych zwierzątek. W zestawie m.in. stetoskop, specjalny kołnierz, naklejki oraz 1 zwierzak: szczeniaczek . Wiek: od 4 lat Nasza cena: 65,89zł

Wiek: od 4 lat Nasza cena: 215zł

Littlest Pet Shop Podniebne Wróżki Podniebne wróżki i ich przyjaciele planują magiczne przyjęcie z ciastem i herbatą i bardzo by chciały Cię zaprosić. Pomóż wróżkom wydać wspaniałe, niezapomniane przyjęcie!

Littlest Pet Shop Plac Zabaw dla Chomików Twoje zwierzątka z pewnością polubią zabawę na placu zabaw stworzonym specjalnie dla nich. Zestaw zawiera figurki myszki i chomika, kołowrotek dla chomików, odczepianą kulę, obrotową "gałąź", poidełko.

Zestaw zawiera 2 wróżki, 2 przyjaciół oraz akcesoria. Wiek: od 4 lat

Wiek: od 4 lat

Nasza cena: 83zł Nasza cena: 124,50zł

e-zabawkowo.pl Spis treści

-13-


Fisher Price Tomek i Przyjaciele Żurawek w Porcie Zestaw rozkłada się na

Fisher Price Tomek i Przyjaciele Lądowisko dla Harolda Teraz chłopcy mogą latać

boki tworząc owalny tor, zaś dźwig Żurawek wyciąga się do góry. W komplecie Sylwek, łódka, 2 beczki i dok załadowczy.

helikopterem Haroldem i wysyłać lokomotywę - Piotrka z filmu "Tomek i przyjaciele" - na misje ratunkowe na wyspie Sodor. Wiek: od 3 lat

Nasza cena: 179zł

Wiek: od 3 lat Nasza cena: 127zł

Fisher Price Tomek i Przyjaciele Tomek i Ruchomy Most Fisher Price Tomek i Przyjaciele Pan Handel na Stacji Wielkie Wodnikowo Zestaw idealny do zabawy postaciami z bajki Tomek i przyjaciele, której bohaterem są lokomotywy z wysypy Sodor. W skład zestawu wchodzi lokomotywa (Pan Handel) z metalowym nadwoziem oraz dodatkowe elementy.

Zestaw przygodowy, którym dzieci mogą odgrywać emocjonującą scenę z nowego filmu o przygodach Tomka pt. "Przygoda na Wyspie Mgieł„. Kompletny tor zawiera wszystkie potrzebne odcinki toru, most i specjalny wyboisty tor, by Tomek mógł jeździć w kółko, pokonując swój lęk. Lokomotywa Tomek z napędem znajduje się w zestawie. Wiek: od 3 lat

Nasza cena: 169zł Nasza cena: 66zł

Wiek: od 3 lat

e-zabawkowo.pl Spis treści

-14-


Simba Piesek Chi Chi Love Narciarz Simba Piesek Chi Chi Love Hawańczyk Style Up Uroczy piesek Chi Chi w wydaniu zimowym – w kombinezonie, z goglami i nartami. Rozmiar pieska: ok 20 cm

Pluszowy piesek hawańczyk w stylowym stroju, w czapce, jeansowej koszuli z uchwytem, z licznymi akcesoriami do włosów. Rozmiar: 20 cm

Wiek: od 5 lat Nasza cena: 98zł

Wiek: od 5 lat Nasza cena: 96zł

Simba Piesek Chi Chi Love Paris II w Torebce

Simba Piesek Chi Chi Love Mops Lazy

Ten słodki piesek o imieniu Paris może towarzyszyć każdej dziewczynce podczas spaceru. Jego ubranko z pewnością przykuje uwagę każdego. Kiedy piesek się zmęczy, może przysiąść na kocyku, który znajduje się w zestawie.

Pluszowy piesek mops z obrożą, w torbie, z bransoletką dla dziewczynki. Rozmiar: 20 cm Wiek: od 5 lat Nasza cena: 84,90zł

Wiek: od 5 lat Nasza cena: 111,50zł

e-zabawkowo.pl Spis treści

-15-


Zaopiekuj się mną FurReal Friends Furry Frenzies Zestaw Deluxe

Epee Interaktywny Piesek Hektor Piesek, który nie widzi bez swoich okularów. Kiedy ma je podniesione do góry to wpada na wszystko i szczeka. Załóż okulary pieskowi na oczy, a wtedy będzie widział i ominie przeszkody.

Autobus, którym zwierzaki ruszają w trasę koncertową. Na tej wyjątkowej scenie zwierzaki mogą tańczyć i śpiewać tak długo jak chcą. Otwiera się na 3 strony więc dziewczynki mogą zbudować prawdziwą, kręcącą się scenę.

Wiek od 4 lat Nasze cena: 162,50zł

Wiek: od 4 lat Nasza cena: 126zł

FurReal Friends Źrebak Artyk Animagic Piesek Łapek Łapek to uroczy piesek, który zachowuje się jak prawdziwy zwierzak. Psiak chodzi, szczeka i przede wszystkim uwielbia spacery, a ze swoją świecącą smyczą jest zawsze gotowy do wyjścia. Uwaga! Dawniej piesek był znany jako Błyskotka firmy Epee. Wiek: od 3 lat Nasza cena: 119zł

Mniejsza wersja kucyka, którym mogą się zaopiekować dziewczynki. Źrebaczek reaguje na dotyk -porusza głową, mruga oczami, może przytulić się do dziecka, chętnie się też położy - wystarczy zgiąć jego nogi. Ponadto kucyk wydaje realistyczne dźwięki (np. odgłos rżenia, odgłosy podczas jedzenia marchewki czy chrapanie podczas snu). Wszystko to jest możliwe dzięki wielu czujnikom umieszczonym na głowie, grzebiecie oraz nosie. W zestawie znajduje się marchewka do karmienia oraz szczotka do czesania. Wiek: od 4 lat Nasza cena: 470zł

e-zabawkowo.pl Spis treści

-16-


Interaktywne i RC Learning Curve Stacyjkowo Wilson RC

Dickie Cars 2 Wielki Samochód RC Zygzak

Zdalnie sterowana kolejka Wilson posiada 2 proste funkcje: jazdy do przodu i obracania się; może również służyć jako zwykła zabawka do pchania. W trybie RC zabawka wymaga użycia 6 baterii AA (brak w zestawie).

Ogromny Zygzak McQueen w skali 1:10 mierzy aż 46cm! Karoseria wykonana jest z lekkiego materiału PCV, co sprawia, że samochód może osiągać naprawdę duże prędkości. Wiek: od 4 lat Nasza cena: 299,90zł Nasza cena: 123,50zł

Mattel Matchbox Śmieciarka Stinky

Wowwee Roboraptor

Interaktywną śmieciarka, która zachowuje się jak żywa! Stinky mówi po polsku, opowiada dowcipy, „zjada”, wykonuje ćwiczenia i śpiewa.

Roboraptor ma 81 cm długości, potrafi chodzić, ma zmienne nastroje, można go nawet zaprogramować - jednym słowem - jest bardziej inteligentny niż większość z robotów.

Wiek: od 3 lat Nasza cena: 285zł

Wiek: od 8 lat Nasza cena: 297zł

Fisher Price Imaginext Mega T-Rex T-Rex ma napęd, wydaje dźwięki, a nawet posiada wyjmowane uzbrojenie. Choć broń jest nowoczesna, sam dinozaur wygląda i porusza się jak prawdziwy prehistoryczny stwór. Wiek: od 3 lat Nasza cena: 224zł

e-zabawkowo.pl Spis treści

Wiek: od 3 lat

-17-


Fisher Price Łajbek Gadający Statek Piratów Epee Gadający Psiak Spark Hip Hop Spark to interaktywny, rozmowny, przezabawny pies z najnowocześniejszą technologią rozpoznawania głosu. Funkcje: - reaguje na pytania – na każde z 8 pytań ma 3 różne odpowiedzi, - na komendę opowiada kilka różnych dowcipów, - śpiewa piosenki w swoim niepowtarzalnym stylu, - wyje i szczeka.

Na pokładzie statku są 3 przyciski. Pierwszy uruchamia armatę. Załaduj jeden z dwóch pocisków i wciśnij guzik, aby wystrzelić. Gdy wciśniesz drugi guzik, z ukrytej zapadni wyłoni się Tykający Krokodyl i kłapnie zębami! Gdy wciśniesz trzeci guzik, włączysz efekt dźwiękowy, zdania wypowiadane przez Jake’a oraz piosenkę z bajki! Wiek: od 3 lat Nasza cena: 185zł

Dickie Cars 2 Samochód RC 28cm Agent

Wiek: od 5 lat Nasza cena: 189,99zł

Cobi Klocki Electronic – Zdalnie Sterowany Czołg T-72 Elektroniczny Czołg T-72 zdalnie sterowany do samodzielnego zbudowania z klocków COBI! Zestaw składa się 450 klocków, 3 figurek i opakowania z elektroniką. Wszystko w eleganckim i funkcjonalnym blaszanym pudełku. Wiek: od 8 lat

Zdalnie sterowany zestaw szpiegowski Finn. Uwolnij jego szpiegowską moc. Po dotknięciu przycisku jego fantastyczna broń jest gotowa do złapania przeciwnika! Auto jest sterowane na radio, 3 kanały, 27+40 MHz, z rakietą, ze światłem i dźwiękiem. Skala: 1:16. Rozmiar: 28 cm Wiek: od 3 lat

Nasza cena: 179,90zł

Nasza cena: 255zł

e-zabawkowo.pl Spis treści

-18-


Kreatywna zabawa Funnivation Rotooli Zestaw Deluxe Stwory Morskie

Cobi Moon Sand Piaskolina Zamek Księżycowy piasek do zabawy, łączy w sobie zalety piasku i plasteliny - Łatwa do modelowania! Nie klei się do rąk! - Piaskolina Moon Sand nigdy nie wysycha! -Jest wielokrotnego użytku ! Możesz się bawić bez końca!

Jedyna w swoim rodzaju zabawa z użyciem specjalnie karbowanego papieru. Nie origami. To coś ciekawszego! Paski papieru zwija się w rolki, które następnie kształtuje się na dołączonych foremkach. Z tak uformowanego papieru można tworzyć najprzeróżniejsze kształty.

Wiek: od 3 lat Nasza cena: 116zł

K’s Kids Autobus Szkolny Zabawka jest wykonana z miękkiego, przyjemnego w dotyku pluszu. Posiada grzechotkę oraz piszczek. Postacie lalek to kukiełki - pacynki, które mogą być wykorzystywane przy różnego rodzaju grach i zabawach. Nasza cena: 82zł

Wiek: od 3 lat Nasza cena: 59zł

Wiek: od 2 lat

4M Wykopaliska Tyranozaur T-Rex Zostań paleontologiem i wydobądź kości prehistorycznego T-Rexa, który żył na Ziemi przed tysiącami lat. Zestaw zawiera bryłę gipsu, w której ukryte są kości dinozaura oraz narzędzia do prowadzenia wykopalisk. Wiek: od 8 lat

Play-Doh Ciastolina Fabryka Cukierków Duży zestaw Fabryka Cukierków to mnóstwo słodkiej zabawy! Różne elementy dekoracyjne i cztery tuby Play-Doh sprawią, że ulepione słodkości będą wyglądały jak prawdziwe!

Nasza cena: 31,90zł

Wiek: od 3 lat Nasza cena: 99zł

e-zabawkowo.pl Spis treści

-19-


4M Wykopaliska Gorączka Złota

Fuzzoodles Kudłaci Przyjaciele

Poczuj się jak Indiana Jones! Wydobądź bryłki naturalnego pirytu zwanego „złotem głupców". Po odnalezieniu wszystkich bryłek pirytu, należy je dokładnie oczyścić. Pozostałe bryłki pirytu zapakuj w sakiewkę i podaruj komuś bliskiemu.

Fuzzoodles to wspaniała koncepcja zabawy, dzięki której dzieci pięcioletnie i starsze mogą tworzyć zwariowane potwory – dziwolągi. Fuzzoodles można łatwo wyginać, nadając im różne kształty i miny. A ponieważ są wielokrotnego użytku, można się nimi bawić nieskończenie długo.

Wiek: od 8 lat Nasza cena: 31,90zł

Wiek: od 5 lat Nasza cena: od 26zł

4M Wiedza i Zabawa Wulkan

4M Mechanika i Zabawa Robo Szczotka Zestaw, dzięki któremu można stworzyć Robo Szczotkę – robota napędzanego wibracjami z silniczka, kierującego szczotką. Wiek: od 8 lat Nasza cena: 44,90zł

Zestaw do samodzielnego wykonania modelu WULKANU. Wykonaj i pomaluj wulkan o wysokości 9,5 cm. Zadziw swoich przyjaciół i rodzinę wybuchem wulkanu z prawdziwą bąbelkową lawą. Niezwykły projekt naukowy i doskonała dekoracja biurka! Wiek: od 8 lat Nasza cena: 34.90zł

K’s Kids Kartonowy Domek Do Zabawy Ten niezwykły domek to miejsce zarówno do zabawy w sklep, jak i w teatrzyk. Domek jest łatwy do złożenia ( nie wymaga użycia narzędzi) przyjazny dla środowiska (ulega biodegradacji i recyklingowi). Wiek: od 3 lat Nasza cena: 120zł

e-zabawkowo.pl Spis treści

-20-


Kąciki zainteresowań Smoby Kuchnia Tefal Cheftronic Wspaniała zabawa w gotowanie gwarantowana! Wystarczy otworzyć drzwiczki piekarnika, a zapali się lampka wewnątrz. Włączenie palnika kuchenki sprawi, że usłyszysz odgłosy gotowania, a miejsce gdzie należy postawić garnek zaświeci się na czerwono. Zlew można wyjąć. Nasza cena: 155zł

Smoby Salon Spa Chi Chi Love Odkryj słodki świat Chi Chi. Tym razem mały piesek Chi Chi odwiedził salon piękności, w którym można odpocząć, skorzystać ze SPA i zabiegów upiększających. Wśród akcesoriów znajdują się: transporter, kojec, wanienka, sznur prysznica, szczotka, płyny i wiele innych. W zestawie znajduje się również mały piesek Chichuahua 14cm.

Wiek: od 3 lat Nasza cena: 243zł

Smoby Cukiernia Hello Kitty

Wiek: od 3 lat

Urocza cukiernia Hello Kitty z 13 ciastkami i owocami, z wagą, koszykiem na zakupy, kasą na kluczyk, z monetami i kartą kredytową. Wiek: od 3 lat Nasza cena: 115zł

Smoby Super Warsztat Black&Decker Zestaw składa się z 27 elementów. Mały mechanik może samodzielnie skonstruować pojazd, pomocna przy tym będzie mechaniczna wkrętarka imitacja prawdziwego narzędzia Black & Decker. Wiek: od 3 lat

Smoby Kuchnia Tefal Studio Czterostronna kuchnia z okapem, z licznymi półeczkami, z piekarnikiem, zlewozmywakiem, palnikami i lodówką, z efektem dźwiękowym gotowania. Wiek: od 3 lat Nasza cena: 239zł

Nasza cena: 189zł

e-zabawkowo.pl Spis treści

-21-


Gry na niepogodę Mattel Gra o Rety Krety

Fisher Price Gra Reks Podaj Gra, która rozrusza przedszkolaki i sprawi im mnóstwo radości. Łączy elementy gry pamięciowej i ruchowej. Zestaw składa się z zabawnego, mówiącego elektronicznego psa Reksa oraz 12 kości. Zadaniem graczy jest zebrać jak najwięcej kości.

Gdy kret się zaświeci, trzeba szybko uderzyć go specjalną packą, aby dostać punkty. Specjalny bonus punktowy można otrzymać za trafienie środkowego, „dzikiego” kreta. Wiek: od 4 lat Nasza cena: 128zł

Wiek: od 3 lat Nasza cena: 132,30zł

Smoby Mata do Tańczenia Hello Kitty Mata dzieli się na dwie interaktywne połowy, na każdej części odnajdziemy kolorowe postacie Hello Kitty. Zestaw zawiera multimedialny odtwarzacz, dzięki czemu Twój maluch będzie mógł słuchać ulubionej muzyki bez dodatkowego sprzętu. Do wyboru aż 4 melodie i 11 dźwięków. Efekty świetlne urozmaicą każdą imprezę!

Ravensburger Gra Bóbr Billy Gra polega na usuwaniu kłód za pomocą drewnianego patyczka tak ostrożnie, aby nie strącić bobra. Jeśli tama się zawali, bardzo niezadowolony bóbr zacznie szczebiotać.

Wiek: od 3 lat

Wiek: od 4 lat

Nasza cena: 129,90zł

Nasza cena: 59,90zł

Ravensburger Gra Postaw na Milion Gra Postaw na milion oparta jest na znanym telewizyjnym show. Uczestnicy gry to jeden prowadzący i zawodnicy . Zawodnicy rozpoczynają grę z milionem złotych, próbując przez osiem rund zachować jak najwięcej pieniędzy. Nasza cena: 107zł Wiek: od 12 lat

e-zabawkowo.pl Spis treści

-22-


Komputerowy świat VTech Laptop Małego Odkrywcy Zabawny Laptop z 30 aktywnościami uczącymi podstawowej obsługi komputera oraz zasad pisania, czytania, matematyki i logicznego myślenia.

Comfy Klawiatura z Programem Pierwsze Kroki Klawiatura została zaprojektowana tak, aby dostosować ją do umiejętności i zainteresowań dzieci w wieku 1-5 lat. Duże przyciski z rysunkami, poręczna słuchawka i wałek obrotowy, mogą być z łatwością.

Wiek: od 3 lat Nasza cena: 144,60zł

Wiek: od 12 m-cy Nasza cena: 208zł

Artyk E-Edu Laptop Construction Laptop dla ciekawskich i nowoczesnych dzieciaków posiada aż 88 ciekawych zadań, quizów i gier, w tym: 18 ćwiczeń z języka polskiego. Laptop zwyciężył w rankingu "NOTEBOOKI DLA DZIECI" zorganizowanym przez dwutygodnik "Komputer Świat.

K’s Kids K-Magic Konsola z Kreskówkami Interaktywna konsola edukacyjna, która łączy wiele produktów w jeden. Konsola zawiera 20 kreskówek, 288 gier edukacyjnych, 60 minut muzyki dla dzieci, 240 pierwszych słów angielskich. Wiek: od 0-6 lat Nasza cena: 360zł

Wiek: 4-9 lat Nasza cena: 139zł

Artyk E-Edu Laptop Natalia Laptop Natalia to doskonała zabawka dla dziewczynek. 32 różnorodne zadania edukacyjne, pomogą ćwiczyć umiejętności pisania, liczenia oraz zdolność logicznego myślenia. Wiek: 4-9 lat Nasza cena: 110zł

e-zabawkowo.pl Spis treści

-23-


Zabawki drewniane Eichhorn Kolorowe Klocki 50el. we Wiaderku W zestawie znajduje się 50 klocków drewnianych w różnych kolorach i kształtach a wszystko zapakowane jest w praktyczne wiaderko. Nasza cena: 56zł

Wiek: od 12 m-cy

Boikido Kolorowa Kuchenka Atrakcyjna pod każdym względem kuchenka kryje w sobie wiele niespodzianek i pozwala na cudowną zabawę. Kuchnię wyposażono w płytę kuchenną oraz piekarnik. Do przechowywania "żywności" na pewno przyda się otwierana lodówka z magnetycznymi drzwiczkami. Kuchenka posiada również tablicę, na której można napisać menu dnia . Wiek: od 3 lat

Eichhorn Przeplatanka

Nasza cena: 61,90zł

Kolorowa drewniana zabawka - przeplatanka z dzikimi zwierzątkami rozwija zdolności manualne dziecka. Żywe kolory z pewnością przykują uwagę dziecka. Dzięki zabawie dziecko pozna nowe kształty, nauczy się określać kolory a także pozna różne zwierzątka i kształty.

Eichhorn Centrum Zabaw Hello Kitty Starannie wykonane, duże centrum zabaw to kostka, której każda ściana ma inną funkcję. Znajdziemy tutaj m.in. przeplatankę, zegar i sorter kształtów. Jest to zabawka stymulująca zmysły i motorykę dzieci. Wiek: od 18 m-cy Nasza cena: 111,90zł

Wiek: od 12m-cy

e-zabawkowo.pl Spis treści

-24-

Nasza cena: 158,45zł


Klocki Cobi Monsters vs Zombies Zamek Wampirów

Cobi Boeing 787 z Lotniskiem Nowoczesny samolot - Boeing Dreamliner został poszerzony o wieżę kontrolną i obsługę naziemną, co tworzy klimat prawdziwego lotniska. Liczba elementów: 1000

Zestaw składa się z 600 klocków, 2 świecących w ciemności figurek: wampira i narzeczonej oraz akcesoriów (wideł, kosy, łopaty i kości). Wiek: od 5 lat Nasza cena: 135zł

Nasza cena: 134,80zł

Wiek: od 6 lat

Cobi Wild Story Safari

Zestaw safari zawiera: 250 klocków i 4 figurki: 1 figurkę lwa, 1 figurkę lwicy, 2 figurki turystów. Wiek: od 5 lat Nasza cena: 71,20zł

Lego Friends Stadnina Heartlake Zawsze jest dużo do zrobienia w Stadninie Heartlake. Mia uwielbia spędzać czas w stajni i opiekować się końmi. Pomóż jej osiodłać młodego konika. Ćwicz jazdę konną lub skacz przez przeszkody na 2 koniach treningowych. Zestaw zawiera 401 elementów. Wiek: 6-12 lat

Lego Duplo Cars Wycieczka Mariana

Wycieczka Mariana to zestaw klocków składający się z 34 elementów, przeznaczony dla małych dzieci od 2 do 5 lat. Duże i kolorowe elementy są w pełni bezpieczne dla maluchów. Wiek: 2-5 lat Nasza cena: 189zł

e-zabawkowo.pl Spis treści

-25-

Nasza cena: 232,50zł


Mega Bloks Rozkładany Stolik z Klockami Maxi

Big Hello Kitty Domek Kotek Z klocków można wybudować domek, który wygląda jak Hello Kitty! Na czterech poziomach jest mnóstwo pokoi, natomiast na dachu znajduje się taras idealne miejsce wypoczynku po całym dniu. Zestaw zawiera 198 elementów. Wiek: od 18 m-cy do 5 lat Nasza cena: 209zł

Fantastyczny rozkładany stolik, jest kolorowy, funkcjonalny i praktyczny. Rozłożenie i złożenie odbywa się w mgnieniu oka. Nóżki stolika są składane. Wewnątrz stolika, można schować klocki po skończonej zabawie. Zestaw pomaga uczyć dziecko kolory, kształty, ale także poznawać litery. Zestaw dodatkowo zawiera 25 klocków w rozmiarze Maxi (do 6 cm wysokości) i rozkładany stolik, który po złożeniu ułatwia przechowywanie. Wiek: od 2-5 lat

Big Hello Kitty Centrum Handlowe

Nasza cena: 190zł

Mega Bloks First Builders Funny Animals

Zestaw zawiera łącznie 140 elementów, z których można wybudować Centrum Handlowe Hello Kitty. Wiek: od 18 m-cy do 5 lat Nasza cena: 152,60zł

Nowość! 70 elementowy zestaw klocków Maxi (do 6 cm wysokości), zawiera nowe żywe kolory klocków wraz z elementami specjalnymi, dzięki którym możemy zbudować różne przyjazne zwierzątka. Pozwalają one tworzyć jeszcze bardziej kreatywne dziecięce konstrukcje. Klocki zapakowane są w wytrzymałe i praktyczne opakowanie wielokrotnego użytku, co pozwala na łatwe przechowywanie lub po prostu ułatwia zabranie ich w podróż. Wiek: 1-5 lat Nasza cena: 85zł

e-zabawkowo.pl Spis treści

-26-


Poczytaj mi Bajkoczytacz Jest to połączenie książki z prostym w obsłudze mechanizmem: dziecko przewracając strony ogląda obrazki, śledzi tekst i słucha czytanej głośno historii. Bibliotekę Bajkoczytacza uzupełnia 7 kolejnych tytułów wraz z nagraniami gotowymi do odsłuchania w urządzeniu - Puchatek i wielka wichura, Kopciuszek Auta, 101 Dalmatyńczyków, Gdzie jest Nemo?, Król Lew, Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków. Cena Bajkoczytacza: 96,30 zł Cena nagrań do Bajkoczytacza: 36zł

Obrazki dla maluchów Encyklopedie Kubusia Puchatka Encyklopedie pomagają dzieciom poznawać świat, rozbudzają ciekawość i wspierają ich intelektualny rozwój. Razem z ulubionymi bohaterami bajek Disneya dzieci zdobywają nowe umiejętności i wkraczają w fascynujący świat wiedzy.

Pięknie ilustrowane książeczki dla najmłodszych dzieci nie tylko uczą ale i pobudzają wyobraźnię.

Nasza cena: 7,90 zł

K’s Kids Książeczki interaktywne Nasza cena: od 29,90 zł

Seria książeczek dostosowanych do wczesnego etapu rozwoju dziecka. Książeczki zawierają treści, których sens przekazywany jest za pomocą prostych słów, kolorowych ilustracji oraz efektów dźwiękowych.

Nasza cena: od 32 zł

e-zabawkowo.pl Spis treści

-27-


Obejrzyj nasz kanał na Dołącz do nas na Obserwuj nas na

Śledź nas na Sprawdź opinie o nas na

Odwiedź naszą stronę:

Odwiedź nasz blog:

Niniejszy katalog nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Katalog prezentów Gwiazdka 2012 e-zabawkowo.pl  
Katalog prezentów Gwiazdka 2012 e-zabawkowo.pl  

katalog prezentów Gwiazdka 2012 e-zabawkowo.pl www.e-zabawkowo.pl sklep z zabawkami