Page 1


o nas

projektowanie graficzne

druk wielkoformatowy

reklama na samochodach

reklama zewnętrzna i wewnętrzna

rebranding

stoiska handlowe, stoiska targowe

serwis, montaĹź, utrzymanie

park maszynowy


o nas

Firma reklamowa „Placard” powstała w 1989r. Charakteryzuje nas wieloletnie doświadczenie w branży reklamowej, dzięki któremu potrafimy dostosować się do nieustannie zmieniających się potrzeb rynku. Zapewniamy naszym klientom kompleksową i profesjonalną obsługę. Oferujemy usługi w zakresie reklamy zewnętrznej i wewnętrznej, począwszy od projektu, poprzez wykonanie, montaż i serwis. Tworzymy z pasją, chcielibyśmy aby współpraca z nami zaspokajała potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, dlatego staramy sie wprowadzać nowe technologie i uczymy sie nowych rozwiązań. Zaufanie i zadowolenie klientów z usług to motto naszej działalności. Jesteśmy przekonani, ze współpraca z nami pozwoli na stworzenie profesjonalnego wizerunku Państwa firmy i wyróżnienie sie spośród konkurencji. Zapraszamy do współpracy. Małgorzata i Marek Barańscy.


projektowanie graficzne (wizualizacje projektów)

Projektowanie graficzne jest jednym z ważniejszych elementów powstania każdego materiału promocyjnego. Proces projektowania jest z gruntu twórczy i subiektywny, ale tworząc nigdy nie zapominamy o potrzebach i wymaganiach klienta. W swojej pracy wykorzystujemy najbardziej aktualne wersje oprogramowania specjalistycznego. Pozytywny odbiór materiału reklamowego wpływa na jego sukces, w związku z tym przygotowujemy rzetelną wizualizację danego produktu. Czytelność oraz przejrzystość projektu graficznego, właściwe podanie treści, są w tym wypadku decydujące. Celem tworzonych przez nas projektów jest połączenie zidentyfikowanych potrzeb klienta oraz dobranie najskuteczniejszych form i nośników, co pozwala nam na kreowanie profesjonalnej identyfikacji wizualnej Państwa firmy.


Milwes

FHSFCTEKST NCHCVH VJDUFGHJVB MCXCJN CCXKJCV


druk wielkoformatowy

Oferujemy druk wielkoformatowy na rozmaitych mediach:

• banerach, • siatkach, • foliach samoprzylepnych, • foliach do podświetleń, • canvas, • papierach, • i wielu innych. Wydruki charakteryzują sie dużą odpornością na promieniowanie UV i warunki zewnętrzne. Oferujemy dodatkowo laminowanie druków solwentowych laminatami stałymi lub płynnymi. Wydruki z powodzeniem można stosować do ekspozycji zewnętrznych. Wieloletnia współpraca z czołowymi dostawcami mediów sprawia, że nasza oferta staje się praktycznie nieograniczona. W przypadku łączenia materiałów - szerokość jest dowolna. Wykorzystanie najnowszych technologii umożliwia nam oferowanie krótkich terminów realizacji.


reklama na samochodach

Samochód to nieoceniona powierzchnia reklamowa. Jest to jedna z najtańszych i najskuteczniejszych form komunikacji z potencjalnym klientem. Nie jest przypisana do miejsca, nie nudzi, zaskakuje, zwraca uwagę swą dynamiką w statycznym otoczeniu. Dysponując bardzo dobrą jakością druku jesteśmy w stanie oznakować Twój samochód w nieograniczonym zakresie. Pełno-kolorowe fotografie można nakładać na samochody osobowe, autobusy, plandeki. Dodatkowe zabezpieczenie laminatem chroni grafikę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Rodzaje folii do oklejania samochodów:

• folia ploterowa: za jej pomocą można na samochodzie nakleić logo, dane teleadresowe, bądź hasło reklamowe. • folia wylewana: właściwości folii pozwalają nam dowolnie ją kształtować w przetłoczeniach i łukach karoserii, umożliwiając oklejenie całego auta, zmieniając jego wygląd.

• wydruk na folii polimerowej: technika ta pozwala nam umieścić każdy projekt graficzny w pełnej gamie kolorów, zdjęcie produktu itp. Nie można jej użyć w miejscach przetłoczeń, łuków i ostrych krzywizn karoserii.

• wydruk na folii wylewanej: reklama jest drukowana na folii wylewanej, najbardziej zaawansowanym materiale do oklejania samochodów. Daje możliwość oklejania całego samochodu i unikalny efekt.


reklama zewnętrzna i wewnętrzna

Reklama to bardzo skuteczny środek przekazu marketingowego. Służy do budowania konkretnego wizerunku danej firmy, przekazuje istotne informacje potencjalnym klientom. Musi przykuwać wzrok, ale także odpowiednio współgrać z otoczeniem. Nasza firma posiada szerokie możliwości kształtowania komunikatów marketingowych. Wykonujemy: billboardy, backlighty, frontlighty, tablice wolnostojące, pylony, totemy dojazdowe, semafory, reklamy wielkoformatowe, banery, neony, kasetony świetlne, szyldy, tabliczki przydrzwiowe, litery przestrzenne, malowidła naścienne, reklamy na latarniach czy ogrodzeniach. Zajmujemy się kompleksową obsługą Klienta indywidualnego i sieciowego w zakresie:

• wyszukiwania lokalizacji, • uzyskiwania pozwoleń, • produkcji i montażu elementów reklamowych, • oklejania i zmiany motywów kampanii, • zarządzania lokalizacjami.


rebranding

Rebranding to działania mające na celu stworzenie nowego wizerunku już istniejącego brandu lub produktu. Proces zmiany identyfikacji wizualnej musi zostać zaplanowany bardzo starannie i odbyć sie w ściśle określonym czasie - to kluczowy wymóg w przypadku firm o rozbudowanej sieci placówek. Rozpoczynając od wizualizacji danego rozwiązania, poprzez produkcję oznakowania, montaż oraz serwis. Kompleksowość działań polega na:

• opracowaniu projektów graficznych oraz specyfiki materiałowej dla rozwiązań identyfikacji wizualnej, • wykonaniu prototypów oznakowania poszczególnych jego elementów, • pozyskaniu zgód, obsłudze prawno - urzędowej, • produkcji elementów identyfikacji we własnym centrum produkcyjnym, • demontażu i utylizacji starego oznakowania, • renowacji powierzchni pod nowe nośniki reklamowe, • optymalnej logistyce podczas produkcji, montażu i serwisowania, • montażu oraz serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.


stoiska handlowe, stoiska targowe

Przygotowujemy stoiska promocyjno - handlowe, które mogą być umieszczane na targach krajowych i zagranicznych. Dotyczy to również materiałów POS: ekspozytorów, standów, lightboxów. Materiały POS to szeroka gama skutecznych nośników małego i średniego formatu znajdująca zastosowanie podczas promocji marki, produktu, lub usługi w punkcie sprzedaży, np.: sklepie, stanowisku dysponenckim banku, salonie firmowym, targach branżowych, i wielu innych. Materiały POS wykonane są na tworzywach o nie jednorakim stopniu trwałości ze względu na zróżnicowany czas ich stosowania. Firma reklamowa Placard potrafi stworzyć produkty odpowiadające każdemu klientowi, całkowicie zaspokajające zapotrzebowanie kontrahenta. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór przeróżnych rodzajów stojaków reklamowych, dzięki czemu można wybrać ten, który jest najbardziej adekwatny.


serwis, montaż, utrzymanie

Konstrukcje stalowe oferowane przez naszą firmę charakteryzują takie cechy jak wytrzymałość, trwałość i elegancja. Odpowiednio dobrane na podstawie wyliczeń przekroje profilów stalowych dają pewność, że reklama sprosta nawet najtrudniejszym warunkom atmosferycznym. Oferujemy Państwu zespawane w całości konstrukcje pod szyldy reklamowe, ale również zestawy wysyłkowe przygotowane do własnego montażu. Nasz końcowy produkt w każdym przypadku jest zabezpieczany przed korozją odpowiednią emalią oraz dodatkowo malowany na wybrany przez klienta kolor.


park maszynowy

Firma Placard posiada nowoczesny park maszynowy, który umożliwia profesjonalne wykonywanie usług. W naszej ofercie znajdują się:

• ploter termiczny LYNX T2 ze sterownikiem mikroprocesorowym i manipulatorem, wraz z przystawką: stół obrotowy • ploter frezujący LYNX OTTER-3 do obróbki, grawerowania i frezowania różnorodnych materiałów • drukarka HP LATEX 260 - druk na wielu nośnikach, takich jak winyl, tekstylia, papier, folia i tanie materiały niepowlekane • drukarka solwentowa SPITFIRE EXTREME - do wydruków wielkoformatowych • ANAPURNA 2050 - wysokojakościowy i wysokowydajny wielkoformatowy ploter do produkcji dekoracji wewnętrznych i zewnętrznych z zastosowaniem bieli kryjącej; możliwość druku na: tworzywach sztucznych, papierze, szkle, drewnie, banerach, foliach, transparentnych i ciemnych materiałach (przy druku białym); druk na materiałach nietypowych: płyty CD, podkładki pod piwo, gadżety etc.

• ploter tnący SUMMACUT do precyzyjnego cięcia materiałów z rolki i arkusza • prasa hydrauliczna EUROMET do obróbki plastycznej metali


Firma reklamowa Placard. S.C. 35-232 Rzesz贸w, ul. Borowa 45 f tel. 17 777 3 666, 604 629 687 e-mail: placard@placard.pl NIP: 813 31 78 646 REGON: 690728900

Katalog Placard  

Placard zajmuje się projektowaniem, doradztwem, montażem i serwisem. Usługi Naszej firmy kierujemy do firm, które są zainteresowane procesem...

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you